5 panenek, které si holky přejí k Vánocům

Tipy na oblíbené panenky pro holky

Každá holka si ráda hraje s panenkami. Obléká je a převléká, češe a maluje, voní je a jinak zkrášluje a vydává se s nimi na pomyslné výlety, do obchodů, které si s rodiči doma postaví, s kamarádkami panenkami vyjíždějí za dobrodružstvím (které se je může potkat třeba při cestě z dětského pokoje do ložnice), navštěvují kosmetické a masážní salony, kadeřnictví, které jim šikovný tatínek vyrobí třeba z kostek či z různých dílků stavebnic, vyrážejí posedět do imaginárních kaváren apod. Tedy alespoň u nás tomu tak je.

Moxie Girlz Třpytivá víla
Moxie Girlz Třpytivá víla

A protože Vánoce už skoro ťukají na dveře, je třeba se poohlédnout po dárku pod stromeček pro naši malou slečnu. A protože s panenkami si opravdu vyhraje, naše volba je jasná – Ježíšek jí letos nadělí pod stromeček panenku. Jenže teď přichází kámen úrazu, se kterým si mnoho „Ježíšků“ nemusí vědět rady, a to je – jakou panenku v tom obrovském množství panenek vlastně vybrat?

Pro všechny „Ježíšky“ a jejich poradce a rádce jsem připravila 5 aktuálních tipů na panenky, které si holky přejí k Vánocům (alespoň já tyto tipy nyní slýchám každodenně z úst naší malé princezny). Tak snad Vám budou k užitku...

Barbie Svíticí mořská panna

Barbie Svíticí mořská panna je dlouhovlasá panenka Barbie, která má místo nohou ploutev. Ta se rozsvítí po stisknutí náhrdelníku. Panenka je na baterie, které jsou součástí balení, a je voděodolná. Je určena pro holky od 3 let.

Vybrat si je možné z více druhů panenek – blondýna, hnědovláska, černovláska, všechny mají ve vlasech doplňky. Výrobcem Barbie Svíticí mořské panny je Mattel. Prodávají se ale také "obyčejné" nesvítící Barbie Mořské panny.

1/4
Barbie svítící mořská panna s pohyblivým ocasem černoška

Barbie svítící mořská panna s pohyblivým ocasem černoška

za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Barbie mořská panna Mořská panna s pohyblivým ocasem se těší až ji sebou vezmou holčičky na koupání do vany nebo bazénu. Se svoují krásnou duhovou ploutví má mořská panna moc ráda vodu. Stačí stisknutí tlačítka po strannách a ocas se rozhýbe. Obsah balení: Barbie mořská panna korunka, návod v českém jazyce Kupte holčičkám Barbie do vody! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: 3 x LR44 (jsou součástí) Výška: 30 cm
Výrobce (značka): Mattel
2/4
Barbie svítící mořská panna s pohyblivým ocasem běloška

Barbie svítící mořská panna s pohyblivým ocasem běloška

za 559 Kč na Hračky 4kids.cz
Barbie duhová mořská panna Duhová mořská panna se těší až ji sebou vezmou holčičky na koupání do vany nebo bazénu. Se svoují krásnou duhovou ploutví má mořská panna moc ráda vodu, která umocňuje světelné efekty, které umí vykouzlit. Po s tisknutí tlačítka po strannách se k tomu ocas rozhýbe. Panenka umí krásně svítit. S plaváním a stáním jí musí pomoci holčičky. To sama panenka neumí.  Paneku můžete ponořit do vody. Obsah balení: Barbie mořská panna korunka, návod v českém jazyce Kupte Vaší malé slečně Barbie do vody! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: 3x LR44 (jsou součástí) Výška: cca 35 cm s ploutví Rozměry balení: 33 x 23 x 6 cm
Výrobce (značka): Mattel
3/4
Barbie Dreamtopia herní set s mořskou vílou

Barbie Dreamtopia herní set s mořskou vílou

za 769 Kč na Hračky 4kids.cz
Barbie® mořská víla s krásnými dlouhými blond vlasy, miminkem a batoletem jsou laděni do růžových a duhových odstínů. Barbie bude o malé mimi a batole pečovat. Obě drobátka mají krásné ocasné ploutve jako panenka Barbie. Obsah balení: Barbie mořská panna, kamarád narval duhová skluzavka, houpání na houpačce miminko v kolébce, batola v postýlce ve tvaru mušle Kupte malým slečnám hrací set s Barbie! Vhodné pro děti od 3 let Výška: 30 cm
Výrobce (značka): Mattel
4/4
Barbie mořský ken

Barbie mořský ken

za 219 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Barbie Mořský Ken Urostlý Ken s moderním účesem, připlouvá tentokrát s krásnou ploutví, která se dá vyměňovat. Na jeho hrudi se skví náhrdelník mušlového tvaru. V pase je Ken ohebný a pružný, umožňuje mu to pohyb vpřed a vzad. Těší se jestli připluje Barbie mořská panna, se kterou by společně proplouvali oceánem Dreamtopie a nebo si užívali slunečních paprsků. Obsah balení: postava Kena, ploutev, náhrdelník Kupte holčičkám mořského Kena! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 31 cm Rozměr balení: 33 x 11,5 x 5 cm
Výrobce (značka): Mattel

Podívejte se také na další panenky a doplňky Barbie.

Monster High

Monster High (věnovala jsem se jim v jednom ze svých předchozích článků) jsou příšerky ze střední školy Monster High. Jsou to děti slavných monster, které zažívají všední trable středoškoláků. A protože to jsou potomci příšer, upírů, bubáků, mořských nestvůr, Yetiho, Drákuly, Frankensteina aj., odpovídá tomu i jejich vzhled – mrtvolná a bledá pleť, upíří zuby, stehy na obličeji. Panenky Monster High jsou určeny holkám od 6 let.

Vybrat si lze z velkého množství druhů – každá panenka má své jméno: Draculaura, Clawdeen, Lagoona Blue, Abbey, Frankie Stein a další. Výrobcem panenek Monster High je americká firma Mattel.

1/4
Monster high straškouzelná kámoška twyla

Monster high straškouzelná kámoška twyla

za 699 Kč na Mall.cz
Série panenek Monster High Ghouls Garden je novinkou pro rok 2017. Panenky jsou inspirovány přírodou a zahradami.
Výrobce (značka): Mattel
2/4
Monster High Freak Du Chic Honey

Monster High Freak Du Chic Honey

za 859 Kč na Mall.cz
Příšerky z Monster High dobře vědí jak využít své strašidelné schopnosti! Využijí je k zastrašení ostatních v boji o záchranu školního plesu. Poslední monstrózní zábava se tak promění v obrovský mejdan, do kterého se nakonec zapojí úplně všichni!
Výrobce (značka): Mattel
3/4
Monster High STRAŠKOUZELNÁ TREESA

Monster High STRAŠKOUZELNÁ TREESA

za 707 Kč na Mraky hraček.cz
Téměř 37 cm vysoká panenka Monster High™ Garden Ghouls™ Treesa Thornwillow™ opravdu roste! Rozrůstá se jako skutečný strom. Kmen stromu, který pokrývá panenčiny nohy, můžeš nechat rozrůst do prostoru nebo panenku můžeš vyndat a hrát si s ní samostatně. Vyjmi panenku ze svorek stromu a projdi se s ní po zahradě nebo nech rozvinout větve stromu na jejích zádech a vystav si ji. Jednoduše otoč tlačítkem na jejích zádech a sleduj, jak na jejím těle začínají růst jasně zelené větve stromu. U panenky Treesa Thornwillow™ navíc najdeš šest zahradních doplňků, jako je květina, hmyz či pavučina, které můžeš zavěsit na její rozvinuté větve. Stromová kráska je oblečena do šatů s černým živůtkem a volánovou sukní, která je potištěna obrázky hmyzu. Její zelené lezecké boty na sobě mají detaily listů. Panenka má rozvětvené uši, barevné pruhované vlasy a její pokožka má texturu stromu. Poskládej barevné části na panenku a vyprávěj své vlastní příběhy. Užij si ještě více zábavy s ostatními monsterkami z této řady. Všechny malé milovnice Monster High™, budou nadšeně objevovat svou jedinečnost a úžasnost spolu se svou bestiální kamarádkou z Monster High™. Sada obsahuje:  oblečenou panenku Garden Ghouls™ Treea Thornwillow™ pařez stromu šest závěsných doplňků (2 x květina,  3 x hmyz, pavučina) Panenky Monster High™ Garden Ghouls™ jsou okřídlená stvoření, která mají v pase háčky, díky kterým je možné je připojit na herní stromový set Treesa Thornwillow™. Sesbírej všechny panenky Monster High™ Garden Ghouls™ s jejich doplňky a vytvoř si tak svou vlastní hrůzokrásnou zahradu plnou fantastické zábavy.
Výrobce (značka): Mattel
4/4
Monster High Příšerka Draculaura

Monster High Příšerka Draculaura

za 499 Kč na Mall.cz
Fantastická panenka Draculaura, dcera Drákuly, jejíž růžovo-černý obleček s potiskem srdce jí skvěle padne a přesně vystihuje její jedinečnou osobnost. Ve svém oblečení zazáří nejen ve světě monster.
Výrobce (značka): Mattel

Podívejte se také na ostatní panenky Monster High.

Bratzillaz

Bratzillaz jsou sestřenice panenek Bratz, jsou to malé čarodějnice, které v den svých 16. narozenin objevily, že mají čarodějnické schopnosti! Nosí ty nejoriginálnější čarodějnické modely. Panenky mají pohyblivé klouby a skleněné oči. Jsou určeny dívkám od 6 let.

Vybrat si lze podle jména panenky: Meygana Broomstix, Jade J’Adore, Yasmina Clairvoya, Sashabella Paws a další. Výrobcem Bratzillas je MGA Entertainment.

1/3
Mazlíčci illaz kissifuss

Mazlíčci illaz kissifuss

za 89 Kč na Hračky 4kids.cz
Bratz Mazlíčci Bratzillaz Kissifuss Dvouoký Břichatec Kissifuss je jedním z mazlíčků Bratz, patří k panence Jade J´Adore. Pokud mu kluci nebo holky stisknou tlačítko na hlavě, rozsvítí se mu bříško. Vyberte dětem jednu ze zábavných figurek Bratz! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Baterie: 2 x 1,5 V Rozměr balení: 15 x 15 x 6 cm
Výrobce (značka): Bratz
2/3
Bratzillaz Panenka - Jade J´Adore

Bratzillaz Panenka - Jade J´Adore

za 579 Kč na Mraky hraček.cz
Seznamte se se setřenicemi Bratz. Jsou to malé čarodějnice Bratzillaz! Bratzillaz v den svých 16. narozenin objevily, že mají čarodějnické schopnosti! Nosí ty nejoriginálnější čarodějnické modely. Jade dokáže zahojit zlomená srdce. Její zaklínadlo: „Amorku! Amorku! Ať přijde láska pravá!! Bratzacadabra! A zlomená srdce jsou rázem zdravá!“ Balení obsahuje 1 panenku s doplňky. Panenka má pohyblivé klouby a skleněné oči. Velikost panenky 30 cm.
Výrobce (značka): MGA
3/3
Illaz kavárna

Illaz kavárna

za 199 Kč na Hračky 4kids.cz
Bratzillaz Kavárna Stylová kavárna, ve které uvaříte tu nejlepší čarodějnickou kávu za pomoci hromů a blesků. Balení obsahuje: kavárnu a 10ks příslušenství. Včetně otočné knihovny krbu. Se světly a zvuky. Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Baterie: 3x 1,5V LR44(součástí balení)
Výrobce (značka): Bratz

Moxie Girlz Třpytivá víla

Moxie Girlz Třpytivá víla je panenka s křídly. Při stisknutí tlačítka na zádech víly se křidélka roztřepotají a ve vlasech se panence rozsvítí motýlek. Panenky mají ohebná kolena a kotníky a jsou určeny dívkám od 3 let.

Vybrat si lze ze tří druhů panenek (Sophina, Avery, Lexa). Výrobcem Moxie Girlz je MGA Entertainment.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější moxie se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Winx

Panenky Winx jsou víly, které bojují společně proti zlu, kouzelníkům a čarodějnicím. Jsou obdarovány výjimečnými schopnostmi. Každá umí vykouzlit něco jiného, čímž se od sebe vzájemně liší, nicméně dohromady jsou nepřemožitelné.

Slovo winx je slovní hříčka, která vznikla ze slova wings, které se vyslovuje stejně. V překladu toto slovo znamená křídla, což je také hlavní poznávací znamení těchto víl. Hračky motivované pohádkou Winx Club se prodávají jak pod označením Winx, tak Wings.

Vybrat si lze z šesti panenek – víl: Layla, Tecna, Bloom, Stella, Flora a Musa. Panenky jsou určeny dívkám od 6 let.

1/4
Winx Jewels and Jacket - Stella

Winx Jewels and Jacket - Stella

za 359 Kč na Mall.cz
Nové víly z populárního seriálu Winx jsou převlečeny „do civilu“. V moderních minisukních a topech a slušivých lodičkách by si „neutrhly ostudu“ v žádné střední škole, navíc jsou bez křídel naprosto inkognito!
Výrobce (značka): Rainbow
2/4
WinX Sirenix Magic Bloom

WinX Sirenix Magic Bloom

za 499 Kč na Hračky 4kids.cz
WinX Sirenix Magic Víla WinX Sirenix Magic má pohyblivá křídla, luxusní oblečení originální boty a hřeben. Bloom, stejně jako její kamarádky Flora, Stella, Musa, Tecna a Layla, oplývá magickými schopnostmi . Tyto schopnosti mohou víly uplatnit ve škole, volném čase, ale hlavně v nečekaných situacích, kdy proti nim stojí závistivá čarodějka. Ta nepřeje jejich kamarádství a ráda by jim ho narušila. Víly ale překonáváním nástrah svoje kamarádství naopak potvrzují a upěvňují. Bloom je víla Dračího ohně , která ve svém nitru tento oheň udržuje. Tím je strážkyní největší síly Magické dimenze. Proto je velmi silnou a má možnost zlou čarodějnici porazit. Pochází ze ztracené planety Domino. Je odhodlaná, statečná ale zároveň veselá. Přednosti: odnímatelná křídla ohýbatelné klouby Obsah balení: panenka s pohyblivými křídly hřeben Kupte svým dětem chytrou vílu Bloom, vůdkyni Winx Clubu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška panenky: 28 cm Rozměry balení: 33,5 x 20 x 6 cm
Výrobce (značka): Rainbow
3/4
Winx Tynix Fairy - Tecna

Winx Tynix Fairy - Tecna

za 569 Kč na Mall.cz
Nové víly z populárního seriálu Winx mají pohyblivá křídla podoby Tynix, která se krásně třpytí. Panenky jsou oblečeny v nádherných šatečkách. Nechybí ani hřeben a doplňky do vlasů.
Výrobce (značka): Rainbow
4/4
Winx Jewels and Jacket - Flora

Winx Jewels and Jacket - Flora

za 379 Kč na Mall.cz
Nové víly z populárního seriálu Winx jsou převlečeny „do civilu“. V moderních minisukních a topech a slušivých lodičkách by si „neutrhly ostudu“ v žádné střední škole, navíc jsou bez křídel naprosto inkognito!
Výrobce (značka): Rainbow

Podívejte se také na další panenky Winx.

Do Pohádky.cz | 19. 11. 2013, aktualizováno: 15. 11. 2019

Štítky: