6 tipů na adventní kalendáře pro děti

Adventní kalendář s hračkami

Vánoce se kvapem blíží a děti se už nemohou dočkat, co jim letos Ježíšek nadělí pod stromeček. Abychom dětem to čekání trochu zkrátili a ukojili jejich netrpělivost, sháníme jim každý rok adventní kalendář, díky němuž znají přesný počet dní, které chybí do Štědrého dne (a díky tomu máme od dětí klid, protože se nás tak často nevyptávají: "Maminko, tatínku, kdy už přijde Ježíšek?").

Adventní kalendáře s hračkami

Adventních kalendářů je nepřeberné množství a jejich obsahy jsou různé – od čokoládových figurek a sladkých mlsek přes samolepky po hračky a příslušenství pro ně. Jedno však mají společné, všechny mají 24 okének, v nichž se schovává malé překvapení určené pro děti, a první okénko se otevírá 1. prosince.

Auta

1/3Hot Wheeels adventní kalendář

Hot Wheeels adventní kalendář

za 669 Kč na Hračky 4kids.cz
Autíčka a drobné příslušenství Hot Wheeels jsou motivem pro drobnůstky ukryté v adventním kalendáři. V předvánočním čase si kluci mohou každý den otevřít jedno z 24 okének. V každém z nich je čeká malé překvapení. Vyberte dětem jeden z adventních kalendářů naší nabídky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Počet okének: 24 Počet autíček: 8 Měřítko: 1:64 Rozměry balení: 46 x 31 x 4 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Hot Wheels
2/3Cars 3 adventní kalendář

Cars 3 adventní kalendář

za 599 Kč na Mall.cz
Zpříjemni si čekání na Vánoce s tímto pestrobarevným adventním kalendářem na motivy oblíbeného filmu Auta 3. V každém okénku kalendáře se ukrývá parádní překvapení. Odhal je všechny a užij si spoustu zábavy, která ti pomůže zkrátit čekání na Ježíška!
Výrobce (značka): Mattel
3/3Adventní kalendář cars 3

Adventní kalendář cars 3

za 554 Kč na Mall.cz
Unikátní adventní kalendář urychlí všem malým fanouškům čekání na ježíška. Kalendář v licenci Cars 3 obsahuje 24 okének s autíčky a dalšími herními doplňky. Každý den tak děti objeví jedno překvapení.
Výrobce (značka): Mattel

Figurky

1/12Adventní kalendář Schleich 2017 - Africká zvířata-POŠKOZENÝ OBAL!

Adventní kalendář Schleich 2017 - Africká zvířata-POŠKOZENÝ OBAL!

za 579 Kč na Mraky hraček.cz
Schleich 97433 Adventní kalendář Africká zvířátka 2017-POŠKOZENÝ OBAL! Vezměte svoje dítko na safari s adventním kalendářem Schleich Africká zvířátka. Co se ukrývá ve 24 okýnkách? Najdete zde kvalitně zpracované figurky zvířátek Schleich a spoustu doplňků. V kalendáři najdete krásnou pandu, rozverného šimpanze, krásného tygra, škorpiona a další zvířátka a doplňky. Balení obsahuje: 7 figurek zvířátek doplňky (rostliny, ovoce, …) samolepky Věk: 3+ Zboží je v poškozeném obalu.
Výrobce (značka): Schleich
2/1297702 adventní kalendář divoká zvířata 2018

97702 adventní kalendář divoká zvířata 2018

za 589 Kč na Mraky hraček.cz
Adventní kalendář Schleich 2018 - Divoká zvířata Adventní kalendář Wild Life je o vzrušující dobrodružné cestě přes safari park.  Jaká divoká zvířata se schovávají za dveřmi? Jaké příslušenství najdete? Čekají na Vás nějací nebezpeční živočichové? Adventní kalendář Wild Life je skvělým doplňkem produktů z divoké přírody od firmy Schleich. Věk: 3+
Výrobce (značka): Schleich
3/12Adventní kalendář Schleich 2017 - Domácí zvířata-POŠKOZENÝ OBAL!

Adventní kalendář Schleich 2017 - Domácí zvířata-POŠKOZENÝ OBAL!

za 579 Kč na Mraky hraček.cz
Schleich 97448 Adventní kalendář Domácí zvířata 2017 - POŠKOZENÝ OBAL! Potěšte svého malého milovníka figurek Schleich originálním adventním kalendářem s oblíbenými domácími zvířátky. Adventní kalendář Schleich přivede vaši ratolest na vesnický dvorek plný krásných originálně zpracovaných figurek zvířátek. Co se asi ukrývá za 24 okénky? Najdete zde roztomilé štěňátko s pěknou boudičkou, telátko, selátko, ovečku, oslíka a nechybí ani králíček ve speciálním zbarvení, kterého najdete pouze v tomto speciálním kalendáři Schleich. Zvířátka však musí také něco jíst a na to je v adventním kalendáři Schleich také pamatováno, obsahuje totiž i další doplňky, jako jsou misky a krmení. Balení obsahuje: 6 ks figurek zvířátek doplňky (psí bouda, krmení, misky,…) samolepky Věk: 3+ Zboží je v poškozeném obalu.
Výrobce (značka): Schleich
4/1297875 adventní kalendář koně 2019

97875 adventní kalendář koně 2019

za 588 Kč na Mraky hraček.cz
Schleich 97875 Adventní kalendář Horse Club 2019 Adventní kalendář Horse Club vypráví dobrodružství koťátka, pejska a králíčka na koňské pastvině. Každý den tu zažijí něco napínavého: Králíček najde čerstvá jablíčka, která vypadla z kyblíku s krmením pro arabské hříbě. Koťátko vyleze po jeslích na záda hřebce plnokrevníka a pes s gustem žvýká svou kost, zatímco arabská kobyla dělá to samé se svou hrudkou na chroupání. Adventní kalendář Schleich Horse Club ukrývá 24 napínavých překvapení. Obsah balení: 1× arabská kobyla, 1× jablko červené, 1× růžová koňská deka, 6× hnědý padok, 1× zelený kyblík, 1× zlatý retrívr, 1× arabské hříbě, 1× kost, 1× jesle, 3× nálepka, 1× ptáček, 1× červená řepa, 1× kotě, 1× napajedlo, 1× hrudka na chroupání, 1× jablko zelené, 1× kmen stromu, 1× mládě králíka šedé, 1× hřebec anglického plnokrevníka Rozměry balení: 39 x 7,5 x 28,5 cm Výrobce: Schleich Věk: 5+
Výrobce (značka): Schleich
5/12Paw patrol adventní kalendář 24 okének

Paw patrol adventní kalendář 24 okének

za 749 Kč na Hračky 4kids.cz
Psí záchranáři z Tlapkové patroly mohou navodit dětem krásnou předvánoční náladu. V adventním čase si mohou každý den otevřít jedno okénko s malým překvapením. Tyto figurky najdou děti exluzivně pouze v tomto adventním kalendáři. Vyberte dětem jeden z adventních kalendářů naší nabídky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Počet okének: 24 Rozměry balení: 43,2 x 30,5 x 6 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Spin Master
6/12Abric adventní kalendář tweepop

Abric adventní kalendář tweepop

za 349 Kč na Mall.cz
Kalendář s motivem TweePop má 24 otevíracích okének, díky kterým děti každý den objeví nové překvapení s vánočním nebo zimním motivem. Čekání na Ježíška může začít.
Výrobce (značka): Ecoiffier
7/12Adventní kalendář 2018 - domácí zvířata

Adventní kalendář 2018 - domácí zvířata

za 679 Kč na Mall.cz
Unikátní adventní kalendář od značky Schleich obsahuje 24 okének, ve kterém se skrývá každý den jedno překvapení. Po otevření všech okének vám vznikne kompletní hrací scénka s tématikou domácích zvířátek. Vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Schleich
8/12Adventní kalendář 2019 dinosauři

Adventní kalendář 2019 dinosauři

za 699 Kč na Hračky 4kids.cz
Prehistoričtí ještěři jsou motivem pro drobnůstky ukryté v adventním kalendáři. V předvánočním čase si děti mohou každý den otevřít jedno z 24 okének. V každém z nich je čeká malé překvapení. Vyberte dětem adventní kalendář z naší nabídky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: papír, plast Počet okének: 24 Rozměry: 39 x 7,5 x 28,5 cm Země původu: Německo
Výrobce (značka): Schleich
9/12Adventní kalendář  2017 - africká zvířata 97433

Adventní kalendář 2017 - africká zvířata 97433

za 541 Kč na Mall.cz
Unikátní adventní kalendář od značky Schleich obsahuje 24 okének, ve kterém se skrývá každý den jedno překvapení. Po otevření všech okének vám vznikne kompletní hrací scénka s divokými zvířátky v Africe. Vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Schleich
10/12Adventní kalendář 2019 domácí zvířata

Adventní kalendář 2019 domácí zvířata

za 619 Kč na Hračky 4kids.cz
Zvířátka z farmy a mnohé doplňky, které k farmě patří, mohou navodit dětem krásnou předvánoční náladu. V adventním čase si mohou každý den otevřít jedno okénko s malým překvapením. Tyto figurky najdou děti exluzivně pouze v tomto adventním kalendáři. Vyberte dětem jeden z adventních kalendářů naší nabídky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: papír, plast Počet okének: 24 Rozměry: 39 x 7,5 x 28,5 cm Země původu: Německo
Výrobce (značka): Schleich
11/12Adventní kalendář Schleich 2018 - Africká zvířata-POŠKOZENÝ OBAL!

Adventní kalendář Schleich 2018 - Africká zvířata-POŠKOZENÝ OBAL!

za 499 Kč na Mraky hraček.cz
Schleich 97702 Adventní kalendář 2018 Africká zvířátka Vezměte svoje dítko na safari s adventním kalendářem Schleich Africká zvířátka. Co se ukrývá ve 24 okýnkách? Najdete zde kvalitně zpracované figurky zvířátek Schleich a spoustu doplňků. V kalendáři najdete krásnou pandu, rozverného šimpanze, krásného tygra, škorpiona a další zvířátka a doplňky. Balení obsahuje: 7 figurek zvířátek doplňky (rostliny, ovoce, …) samolepky Věk: 3+ Zboží je v poškozeném obalu.
Výrobce (značka): Schleich
12/12Adventní kalendář Schleich 2018 - Domácí zvířata-POŠKOZENÝ OBAL!

Adventní kalendář Schleich 2018 - Domácí zvířata-POŠKOZENÝ OBAL!

za 579 Kč na Mraky hraček.cz
Schleich 97700 Adventní kalendář  2018 - domácí zvířátka Už vás nudí adventní kalendáře plné sladkostí? A co takhle adventní kalendář se zajímavými ručně vyrobenými figurkami zvířátek, která vypadají jako živá? Právě takový je adventní kalendář od německého výrobce Schleich.  V balení najdete spoustu domácích zvířátek a doplňků a dokonce i pohovku. Co asi skrývají okénka na ten či onen den v prosinci - ovečku, prasátko, kočičku, králíka nebo snad ježka? Objevujte každý den zvířátka a doplňky a do Vánoc budete mít svou malou zvířecí farmu Schleich. Rozměry: cca 38 x 7,5 x 28 cm Věk: 3+ Zboží je v poškozeném obalu.
Výrobce (značka): Schleich

Kreativní hračky

1/4Adventní kalendář - svět kreativity

Adventní kalendář - svět kreativity

za 459 Kč na Mall.cz
Užij si každý adventní den s originálním kreativním kalendářem plným zajímavých dárečků. V každém okénku na tebe čeká překvapení pro nějakou tvůrčí aktivitu v předvánočním čase.
Výrobce (značka): Ravensburger
2/4Play-Doh Adventní kalendář

Play-Doh Adventní kalendář

za 430 Kč na Mraky hraček.cz
Blíží se Vánoce! Co se skrývá v adventním kalendáři? Vytvořte si vánoční výzdobu pomocí modelíny Play-Doh. Balení obsahuje 5 kelímků Play-Doh modelíny.
Výrobce (značka): Hasbro
3/4Adventní kalendář briliantina 2014 náušnice

Adventní kalendář briliantina 2014 náušnice

za 419 Kč na Mall.cz
Briliantina se rozhodla zpříjemnit ti čekání na Vánoce svým adventním kalendářem. Až do Štědrého dne ti každý den přinese jeden pár naušnic. Rozbaluj dárky už od začátku prosince. Adventní kalendář obsahuje 24 párů naušnic.
Výrobce (značka): Bonaparte
4/4Adventní kalendář briliantina

Adventní kalendář briliantina

za 399 Kč na Mall.cz
Briliantina se rozhodla zpříjemnit ti čekání na Vánoce svým adventním kalendářem. Až do Štědrého dne ti každý den přinese jiný šperk. Rozbaluj dárky už od začátku prosince. Adventní kalendář obsahuje 24 šperků.
Výrobce (značka): Bonaparte

Panenky

1/4Barbie ADVENTNÍ KALENDÁŘ

Barbie ADVENTNÍ KALENDÁŘ

za 971 Kč na Mraky hraček.cz
Čekání na Štědrý den se může zdát nekonečné. Panenka Barbie si proto pro tebe připravila parádní adventní kalendář se spoustou dárečků, které ti čekání zpříjemní a které zajisté využiješ i po zbytek roku!
Výrobce (značka): Mattel
2/4BABY born Adventní kalendář

BABY born Adventní kalendář

za 1057 Kč na Mraky hraček.cz
Do Štědrého dne zbývá 24 dní a BABY born už se Ježíška nemůže dočkat. Naštěstí BABY born Adventní kalendář skrývá spoustu překvapení a můžete jej s BABY born postupně otevírat už od 1. prosince. Za každými dvířky je schován propracovaný doplněk nebo hezký kus oblečení pro panenku ve vánočním stylu. A teď už čekání na Štědrý den uteče raz dva. • Originální doplňky a oblečky pro panenky BABY born • Pro nápaditou, rozmanitou a dlouhotrvající hru BABY born Adventní kalendář s 24 překvapeními – oblečky a doplňky pro panenku BABY born a její malou maminku.
Výrobce (značka): Zapf
3/4Slavnostní sada oblečků a doplňků

Slavnostní sada oblečků a doplňků

za 999 Kč na Mall.cz
Originální doplňky a oblečky pro panenky BABY born. Uvnitř sady na tebe čeká celkem 24 oblečků a doplňků. Vše je sladěno do slavnostních tónů červené a zelené, které jsou doplněny hravými potisky zimní krajiny a norských vzorů. Sadu můžeš použít jako adventní kalendář nebo skvělý dárek plný překvapení.
Výrobce (značka): Baby Born
4/4Barbie adventní kalendář 2019

Barbie adventní kalendář 2019

za 999 Kč na Hračky 4kids.cz
Oblečky a doplňky pro panenku Barbie jsou motivem pro drobnůstky ukryté v adventním kalendáři. V předvánočním čase si holčičky mohou každý den otevřít jedno z 24 okének. V každém z nich je čeká malé překvapení. Přednosti: vyhovuje přísným normám EU Vyberte dětem jeden z adventních kalendářů naší nabídky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Počet okének: 24 Rozměry balení: 59 x 5 x 33 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Mattel

Stavebnice

1/5Friends 41382 adventní kalendář

Friends 41382 adventní kalendář

za 529 Kč na Mall.cz
Odpočítávej dny do Vánoc s pomocí kamarádek z městečka Heartlake. 24 okýnek ukrývá bezvadné sestavitelné dárečky ze světa městečka Heartlake. Každý den si otevři nové okénko, vyrob si novou ozdobu a vystav si ji v pokoji nebo ji pověs na stromeček. Odpočítávej a těš se na Štědrý den.
Výrobce (značka): Lego
2/5Town adventní kalendář

Town adventní kalendář

za 499 Kč na Bambule.cz
Užij si 24 dní krásných překvapení s adventním kalendářem od LEGO City! Otevři každý den jedny dvířka a objev, co se skrývá uvnitř. Je to unikátní vozidlo, nový vánoční stromek nebo možná Santa? Otevři dvířka a zjisti to!
Výrobce (značka): Lego City
3/5Star wars 75245 adventní kalendář

Star wars 75245 adventní kalendář

za 639 Kč na Mall.cz
Připrav se na Vánoce s Adventním kalendářem od LEGO Star Wars 2019. Za 24 okénky se skrývají vesmírné lodě, parádní minifigurky, a dokonce i několik vánočních překvapení ze světa Star Wars! Součástí sady je také rozkládací podložka, na které si lze přehrávat úžasná dobrodružství na ostrově Ahch-To.
Výrobce (značka): Lego
4/5Harry potter 75964 adventní kalendář  harry potter

Harry potter 75964 adventní kalendář harry potter

za 639 Kč na Hračky 4kids.cz
Kouzelníci z LEGO® Harry Potter jsou motivem pro drobnůstky ukryté v adventním kalendáři. V předvánočním čase si děti mohou každý den otevřít jedno z 24 okének. V každém z nich je čeká malé překvapení. Přednosti: vyhovuje přísným normám EU Vyberte dětem jeden z adventních kalendářů naší nabídky! Vhodné pro děti od 7 let Materiál: plast Počet dílů: 305 Počet okének: 24 Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
5/541353 adventní kalendář

41353 adventní kalendář

za 599 Kč na Wiky.cz
LEGO Friends 41353 Adventní kalendář LEGO Friends W750105 Odpočítávej dny do Vánoc s Adventním kalendářem 41353 od LEGO® Friends! Postav si každý den ozdobu, která se skvěle hodí k tobě domů nebo na vánoční stromeček, a oslav Vánoce v LEGO Friends stylu!  Obsahuje 24 dárečků, včetně vánočního stromečku, lízátka, perníkového panáčka a překvapení všech 5 kamarádek z městečka Heartlake.  Každý den otevři novou přihrádku a ve společnosti sestavitelných dárků odpočítávej zbývající čas do Vánoc! Počet dílků: 500 Doporučený věk: 6-12 let
Výrobce (značka): Lego Friends

Vláčky

1/2Adventní kalendář 2017

Adventní kalendář 2017

za 599 Kč na Mall.cz
Adventní kalendář pro malé i velké fanoušky známé skandinávské značky BRIO. Díky tomuto dárku mohou děti krátit čekání na Ježíška a každý den si obohatit sbírku své vláčkodráhy o unikátní kousky.
Výrobce (značka): Brio
2/2Adventní kalendář

Adventní kalendář

za 519 Kč na Mall.cz
V tomto kalendáři naleznete exkluzivní díly k dřevěným vláčkodráhám, které sami o sobě po otevření posledního okénka tvoří herní set. Součástí tohoto setu je i obal, který se stává herní plochou. Za 24 okénky se totiž skrývá kompletní hrací scéna s mašinkou, zvířátky, postavičkami, vláčky a dalším.
Výrobce (značka): Woody

Každoročně své malé tříleté dcerce pořizujeme nějaký ten adventní kalendář a její radost z něho je k nezaplacení – každé prosincové ráno malá vstává s radostí a žene se s rozsvícenýma očima ke kalendáři a rychle otevírá jedno z 24 okének. A protože dáváme přednost spíše kalendářům s hračkami, samolepkami nebo příslušenstvím k panenkám před cukrovinkami, máme alespoň klidné svědomí, že malá si nekazí zuby a nepřecpe se sladkostmi.

Pojďme se již podívat na konkrétní tipy na adventní kalendáře, které Vaše děti zaujmou a potěší.

1. Adventní kalendář Barbie

Adventní kalendář Barbie (vybrat si je možné z edice 2012, nebo 2013) obsahuje 1 červené šatičky, 4 páry bot, 6 různých kabelek, doplňky do vlasů, náhrdelníky a náramky a jiné doplňky a příslušenství pro panenky Barbie. Tento adventní kalendář je určen malým i velkým obdivovatelkám panenek Barbie.

2. Stavebnice Lego Star Wars Adventní kalendář

Pro kluky a jejich táty je v Adventním kalendáři stavebnice Lego Star Wars připraveno 24 překvapení ve formě exkluzivních figurek, hvězdných lodí a doplňků týkajících se Hvězdných válek.

Adventní kalendář stavebnice Lego Star Wars
Adventní kalendář stavebnice Lego Star Wars

3. Stavebnice Lego Friends Adventní kalendář

Stavebnice Lego Friends Adventní kalendář je cílen na milovnice stavebnice Lego Friends. Adventní kalendář obsahuje dvě postavičky – Stephanie a Lily, sněžný skútr, vánoční stromeček a další součásti, díky nimž si malé architektky mohou postavit vánoční tržiště.

4. Stavebnice Lego City Adventní kalendář

V Adventním kalendáři stavebnice Lego City je přichystáno 24 dárečků jako například vánoční stromeček, gril, závodní auto, klouzačka, astronaut, policista, zloděj, řidič závodního auta a dalších 5 báječných minifigurek. Skvělý dárek pro malé i velké stavitele.

5. Adventní kalendář Briliantina

Adventní kalendář Briliantina je vyroben ve dvou sadách, buď se jedná o 24 prstýnků, nebo 24 párů náušnic. Kalendář ocení malé i velké slečny, které se rády parádí.

6. Samolepky FunToSee Adventní kalendář

Samolepky FunToSee Adventní kalendář ocení jak kluci, tak holky, které si rády lepí obrázky, samolepky, nálepky na zeď. Tato sada obsahuje 25 nálepek, které se po jedné (podle čísla) každý den nalepují na zeď. Na obrázku je ozdobený vánoční stromeček. Prvního prosince se nalepí květináč na stromeček, na Štědrý den se dolepí poslední nálepka, kterou je vánoční špička, která patří na vrchol stromku, a obrázek je kompletní.

Do Pohádky.cz | 14. 11. 2013, aktualizováno: 12. 11. 2019

Štítky: