Autíčko sanitka

Majáky blikají, siréna houká, sanitka zběsile pospíchá od dopravní nehody. Kluci si hrají s autíčkem sanitky. A dnes naštěstí dorazili s pacientem do nemocnice včas. Přežije!

SANITKA

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

EPline RC sanitka ovládané hlasem 1:24

za 999 Kč na Bambule.cz
RC v designu sanitky. Tento model je vhodný pro veškeré nadšence dálkově řízených modelů. Model je vyroben v měřítku 1:24. Samotný model je napájen 3 ks AA baterií. K ovládání slouží speciální ovladač s nahrávacím zařízením, který umožňuje automobil ovládat vlastními povely. Tento ovladač vyžaduje 3 ks AA baterií. Baterie nejsou součástí balení. Auto se snadno zapíná spínačem ON OFF ve spodu vozidla, stejně tak funguje spínač na ovladači. Maximální dosah dálkového ovládání je 40 m. Tento model využívá frekvenci 2.4 G. Maximální radiofrekvenční výkon, vysílaný v uvedeném frekvenčním pásmu, je 0.5 mW e.r.p. Kvalitní RC sanitka vyniká dobrými jízdními vlastnostmi a je výjimečné možností ovládání vlastními pokyny, které si samy stanovíte nahráním pokynů do ovladače. Zatáčí doprava, doleva, couvá, jede vpřed a má funkční maják. Dosahuje rychlosti 0.6 m s. Vyrobeno z kvalitního plastu. Pro děti od 6let.
Výrobce (značka): EP Line
Do obchodu

Junior kit auto 00824 - ambulance car (1:20)

za 949 Kč na Mall.cz
I ti nejmladší záchranáři od čtyř let si nyní mohou sestavit tento model záchranného vozu. Je speciálně navržený pro děti a k jeho sestavení pomocí přibaleného šroubováku je potřeba jenom minimální úsilí. Barevný, snadno pochopitelný návod je dovede krok za krokem až do zdárného konce. Sestavování modelů pomáhá zlepšovat motoriku.
Výrobce (značka): Revell
Do obchodu

Teamsterz ambulance se zvukem a světlem

za 899 Kč na Bambule.cz
Záchranné auto, které svítí a vydává zvuky. Výrobek vyžaduje 3× AAA baterie. Vhodný pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Halsal
Do obchodu

Junior kit auto 00806 - ambulance (1:20)

za 854 Kč na Mall.cz
S touto sadou si mohou děti již od čtyř let sestavit svoji vlastní záchranku a to s pomocí přibaleného plastového šroubováku. Součástí je také kvalitní návod, se kterým bude šroubování opravdu snadné. Sestavování modelů pomáhá zlepšovat motoriku.
Výrobce (značka): Revell
Do obchodu

HM Studio Garáž Ambulance 1:32

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Záchranářská stanice nabízí mladým záchranářům parkovat vůz záchranné služby a vyjíždět svižně při záchranných akcích. Funkčnost: po stisknutí střechy záchranného vozu začne blikat a vydávat zvuk vysílačka přenáší hlas řidiče záchranáře Kupte dětem stanici ambulance! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Délka vozidla: 14,5 x 5 cm Rozměry stanice: 25 x 14 x 19 cm Baterie garáž: 3 x AA 1,5V (jsou součástí balení) Baterie auto: 3 x LR44 1,5V (nejsou součástí) Rozměry balení: 37 x 25 x 20 cm
Výrobce (značka): Realtoy
Do obchodu

Action series ambulance 33 cm zvukový efekt

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Červenobílý záchranářský vůz patří mězi záchranářská vozidla z řady Action Series . Děti mohou vyjíždět na potřebná místa s kufrem plným příslušenství, které jsou v kufru pouze symbolicky, nelze je z kufru vyjmout. Funkčnost: motorizovaný pohyb vpřed světelné a zvukové efekty zvuk motoru, houkačky, jízdy, střelby otevíravý kufr, nosítka Kupte chlapcům vozidlo Ambulance! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov Délka auta: 33 cm ​​​​​​​Baterie: 2 x AA 1,5V (součást balení) Rozměry balení: 45,5 x 23,5 x 15 cm
Výrobce (značka): Dickie
Do obchodu

Máša a medvěd ambulance hrací set

za 659 Kč na Hračky 4kids.cz
Hrací set se záchranářským vozidlem, Mášou a medvědem. Vozidlo má odklopnou střechu, figurky mají pohyblivé končetiny. Přednosti: odolný a kvalitní plast kombinovatelný s ostatními hacími sadami Obsah balení: ambulance, figurka Máši, figurky dvou vlků kolečkové křeslo, nosítka a další příslušenství Kupte dětem hrací sadu z motivem oblíbeného animáku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška Máši: cca 5 cm Délka sanitky: 19,5 cm Rozměry balení: 40 x 12 x 20 cm
Výrobce (značka): Simba
Do obchodu

Pacient bude zachráněn! Rychlá záchranka, osobní automobil vozící lékaře nebo běžný dodávkový sanitní vůz oživí každou klučičí hru s autíčky.

Hračka sanitka často nabízí také zajímavé funkce jako blikající majáček nebo zvukové signály. Sanitní autíčka jsou často také vybavená různými záchranářskými a lékařskými doplňky. Kromě figurek řidiče sanitky a lékaře můžete koupit sanitu s kompletně vybavenou pojízdnou ambulancí nebo záchrannou stanicí i s garáží pro sanitky.

Pro šikovnější kluky jsou k dispozici také věrné modely sanitek, které je třeba sestavit. nechybí ani možnost zakoupit autíčko sanitky na různý pohon: setrvačník, baterie, dálkové ovládání, RC sanitku

Komu koupit autíčko sanitku?

Hračka je vhodná pro:
  • kluky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 80%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 125 do 999 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 410 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Blister ambulance

Obrázek hračky Blister ambulance

07. 10. 2020, aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: