Autíčko traktor

Kluci mají rádi závodní autíčka a auta fascinující – třeba složité pracovní stroje se spoustou doplňků a příslušenství. Autíčko traktor je ona fascinující hračka.

AUTÍČKO TRAKTOR

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Control limitovaná edice bluetooth traktor claas werion 5000 s dvojitými koly

za 5559 Kč na Mall.cz
Limitovaná edice Siku Control 100 let Sieper traktor Claas Werion 5000 s dvojitými koly a Bluetooth ovládáním. Mocný RC model Claas Xerion 5000 TRAC VC má impozantní vzhled a je stvořen pro ty nejtěžší úkoly. Funkce lze ovládat pomocí virtuálního ovladače gamepadu nebo pomocí pohybových senzorů mobilních zařízení. Tato intuitivní funkce poskytuje ještě větší zábavu při hraní.
Výrobce (značka): Siku
Do obchodu

Control - limitovaná edice traktor john deere + vlek joskin 1:32

za 3639 Kč na Mall.cz
Kvalitní kovový traktor John Deere 8345R s dálkovým ovladačem. Nové a vylepšené ovládání usnadňuje přesné řízení a manévrování. S tímto modelem lze použít spoustu doplňků s řady SIKU Farmer 1:32. Traktor má 2 motory.
Výrobce (značka): Siku
Do obchodu

Control - rc traktor fendt 939 s ovladačem + zelený přívěs oehler 1:32

za 3639 Kč na Mall.cz
Limitovaná edice – SIKU Control – RC traktor Fendt 939 s ovladačem (6880) + zelený přívěs Oehler (2896). Nové a vylepšené ovládání usnadňuje přesné řízení a manévrování. S tímto modelem lze použít spoustu doplňků s řady SIKU Farmer 1:32.
Výrobce (značka): Siku
Do obchodu

Control - limitovaná edice traktor claas axion + silážní vůz joskin 1:32

za 3399 Kč na Mall.cz
Traktor Class Axion 850 je vyrobený z litého kovu a plastu. Je ovládaný RC dálkovým ovladačem. Má přesné a velmi snadné ovládání. Svítí předními a zadními světly. V balení naleznete dále dvouosý silážní vůz s detailními prvky.
Výrobce (značka): Siku
Do obchodu

Control - limitovaná edice traktor john deere + balíkovačka john deere 1:32

za 3339 Kč na Mall.cz
V této limitovaná edici naleznete Traktor John Deere společně s dárkem – lisem na balíky v měřítku 1:32. Kvalitní zpracovaní obou strojů, které jsou vyrobeny z kvalitních kovů a plastů. Traktor je poháněn dvěmi servomotory. Lis na balíky je plně funkční, má otvírací boční klapky. Přenosná a podpěrná patka je pohyblivá. Součást balení je i jeden balík slámy. Vhodné pro děti od 4 let.
Výrobce (značka): Siku
Do obchodu

Control - rc traktor class axion 850 s dálkovým ovládáním 1:32

za 3219 Kč na Mall.cz
Stabilní a vysoce kvalitní traktor Class Axion 850 vyrobený z tlakově litého kovu a plastu je snadno ovladatelný s nově vyvinutým dálkovým ovládáním. Svítí předními a zadními světly. Model se vyznačuje přesným řízením a snadou manipulací.
Výrobce (značka): Siku
Do obchodu

Control - rc traktor john deere 8345r s dálkovým ovládáním

za 3199 Kč na Mall.cz
Siku traktor John Deere je rádiem dálkově ovládaný model v měřítku 1:32. Traktor je vyroben z kovu a má 2 servo motory. Samozřejmostí jsou světla – přední, zadní a červená LED. Model má atraktivní vizuální detaily.
Výrobce (značka): Siku
Do obchodu

Na traktoru buď jedeš pomalu jako želva. Nebo zařadíš vyšší rychlost a „letíš“ jako zajíc. Ale rychlost u traktorů vůbec není pro kluky důležitá. Kluci jsou rádi, že za svůj traktor mohou zapřáhnout valník, vlečku, přívěs, cisternu, pluh nebo žací stroj. Před traktor připojit sněhovou frézu nebo radlici na sníh (tedy odhrnovač sněhu) nebo jiné důmyslné zařízení. Příslušenství, kterým se dají traktory vylepšit, existuje spousta. A každý nový díl k traktoru přinese do dětské hry s touto hračkou další porci zábavy a dobrodružství.

Autíčka typu traktor – cena hračky

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 89 do 5559 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 670 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Igráček multigo - traktorista

Obrázek hračky Igráček multigo - traktorista

Každé dítě touží po šlapacím autíčku. Šlapací autíčko v podobě traktoru s vlečkou je snem každého kluka. A pro ty nejmenší děti jsou tady různé traktůrky v podobě odstrkovadla.

ŠLAPACÍ TRAKTOR A TRAKTŮREK JAKO ODSTRKOVADLO

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Traktor šlapací supercharger červený

za 3499 Kč na Bambule.cz
Traktor šlapací Supercharger červený s dvoukolovým valníkem. Volant s klaksonem. Otvírací přední kapatota. Vyrobeno z vysoce odolného a kvalitního plastu. Velikost 162×54×66 cm Věk 3+. Všechny traktory Falk jsou testovány na 50kg – dle požadavků evropských norem. Vyrobeno ve Francii.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Šlapací traktor rolly kid claas elios

za 2990 Kč na Hračky 4kids.cz
Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Kid Claas Elios   Šlapací traktor s předním nakladačem je připraven pro kluky, kteří mají chuť řídit pořádný stavební nebo zemědělský stroj a pohánět ho sami vlastní silou. Na sedátku se mohou otáčet o 180°.  Přednosti: detailně propracovaný snadno ovladatelný a stabilní kola jsou opatřena gumovými pásky, která lze lehce vyměnit silná 12 mm zadní ocelová zábrana Funkčnost: stabilní zavěšení přední řiditelné nápravy nastavitelné sedadlo, zvýšená opěrka zad krytý řetěz a otvíratelná kapota motoru pojistka pro bezpečný převoz nákladu Dopřejte Vašemu chlapci jezdit s traktorem Claas Elios! Vhodné pro děti od 2,5 let Materiál: plast, kov Rozměry: 110 x 47 x 55 cm Rozměry balení: 45 x 82 x 40 cm Země původu: Německo
Výrobce (značka): Rolly Toys
Do obchodu

Šlapací traktor rolly junior s vlečkou červený

za 2889 Kč na Hračky 4kids.cz
Rolly Toys Šlapací traktor Rolly Junior s vlečkou červený Červený Rolly Toys Šlapací traktor s vlečkou je vhodný pro děti od tří let. Děti jsou traktorem, který se pohybuje na základě jejich vlastního pohonu motivovány k aktivnímu pohybu. Do vlečky si mohou naložit potřebný materiál pro převoz, pak stačí sednout na pohodlné sedátko a šlápnout do pedálů. Přednosti: zdařilý design vysoce odolný plast Potěšte děti krásným šlapacím traktorem Rolly Junior! Vhodné pro děti od 3 let Rozměry: 142 x 47 x 52 cm Hmotnost: 7,8 kg Barevné provedení: červená
Výrobce (značka): Rolly Toys
Do obchodu

Traktor šlapací country farmer s valníkem

za 2199 Kč na Bambule.cz
Traktor šlapací Country Farmer zelený s dvoukolovým valníkem a volantem, odpruženými koly a s klaksonem. Z vysoce odolného a kvalitního plastu. Velikost 123×42×53 cm Věk 2+. Všechny traktory Falk jsou testovány na 50kg – dle požadavků evropských norem. Vyrobeno ve Francii z vysoce oddoleného a kvalitního plastu.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Traktor šlapací supercharger zelený

za 1996 Kč na Bambule.cz
Traktor šlapací Supercharger zelený s dvoukolovým valníkem. Volant s klaksonem. Otevírací přední kapota. Vyrobeno z vysoce odolného a kvalitního plastu. Velikost 162×54×66 cm Věk 3+. Všechny traktory Falk jsou testovány na 50kg – dle požadavků evropských norem. Vyrobeno ve Francii.
Výrobce (značka): Falk
Do obchodu

Odstrkovadlo traktor class axos 340 s vodící tyčí

za 1499 Kč na Mall.cz
Odstrkovadlo traktor Claas Axos 340 s vodící tyčí, volantem a klaksonem. Odrážedlo v podobě traktoru je ideální hračka pro dětskou venkovní zábavu. Děti si při hře na farmáře a zemědělce rozvíjejí svou fantazii. A když jim dojde pára můžete jim vypomoct vy pomocí odnímatelné vodící tyče.
Výrobce (značka): Falk
Do obchodu

Odstrkovadlo traktor kubota oranžové s volantem a valníkem

za 1199 Kč na Mall.cz
Odstrkovadlo v podobě traktoru Kubota s volantem a s valníkem. Součástí valníku je lopatka a hrabičky. V balení jsou dvě sady samolepek na přední masku traktůrku, můžete si tak vybrat polepy dle vlastní nálady.
Výrobce (značka): Falk
Do obchodu

Popis hračky, recenze, srovnání, tipy…

Stručné informace o této hračce v několika bodech. Jaké má tato hračka výhody a klady, ale také případné nevýhody a zápory.

  • existuje nepřeberné množství různých traktorů = opravdu velký výběr
  • traktory na zpětné natažení, na setrvačník, na klíček
  • RC traktor (traktor na dálkové ovládaní) nabídne spoustu zábavy dítěti i tatínkovi
  • velké množství příslušenství jako vlečky, radlice, přívěsy atd.
  • vytvoří vztah k zemědělství a venkovu: dítě si může postavit doma farmu z kostek a díky traktoru se o ni starat
  • traktor je nejznámějším pojízdným pracovním strojem

Hrát si s traktorem je jedna věc. Postavit si sám vlastní traktor, to je ovšem už jiná disciplína. Na výběr děti mají věrné modely různých typů traktorů. Šroubovací stavebnice z kovu, modely na lepení, skládací plastové stavebnice, dřevěné stavebnice… Jen je důležité se koupi rozhodovat podle věku dítěte, protože stavebnice jsou různě náročné a některé jsou určené pro opravdu zkušenější stavitelé, skládače a modeláře.

MODELY A STAVEBNICE TRAKTORŮ

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Stavebnice 8 130 modelů 1405ks

za 4619 Kč na Mall.cz
Vlajková loď řady – pětivrstvá velká stavebnice Merkur. Stavebnice obsahuje 153 druhů součástek, tj. všechny druhy, které jsou obsaženy v menších stavebnicích včetně pásů, traktorových kol, ozubených a převodových kol, motorek, dlouhé úhelníky, pásky a mnoho dalších.
Výrobce (značka): Merkur
Do obchodu

Stavebnice 6 100 modelů 940ks

za 2959 Kč na Mall.cz
Populární velká stavebnice Merkur M6, kde lze sestavit traktor, jeřáb nebo nákladní automobil. Součástí stavebnice je velká návodová knížka s návodem na stavbu různých modelů. Ze stavebnice je možné sestavit převody a velké stroje.
Výrobce (značka): Merkur
Do obchodu

Stavebnice 5 80 modelů 767ks

za 2039 Kč na Mall.cz
Třívrstvá klasická velká stavebnice Merkur. Stavebnice obsahuje celou řadu součástek jako jsou pásy, velká kola, dlouhé úhelníky, pásky a další. Součástí stavebnice je velká knížka s návodem na stavbu 80 různých modelů jako je bagr, kolesové rypadlo, nákladní automobil, pásový traktor, jeřáb a dalších modelů.
Výrobce (značka): Merkur
Do obchodu

Stavebnice klasik jumbo – největší

za 1549 Kč na Mall.cz
Tradiční stavebnice Seva Klasik Jumboje variabilní polytechnická skládačka, ze které mohou děti postavit třeba traktor, vrtulník, stavby i výtvory dle vlastní fantazie Pevnost výtvorů můžeš prověřit hrou přímo v přírodě, kde si užiješ spoustu zábavy. Tím ale hraní a stavení končit nemusí. Možnosti SEVY jsou omezené pouze Vaší fantazií.
Výrobce (značka): Seva
Do obchodu

Model traktoru, stavebnice 00817, 1:20

za 929 Kč na Conrad.cz
Dětská stavebnice Sada · 1 figurka · Vhodný pro děti · Samolepka.
Výrobce (značka): Revell
Do obchodu

Stavebnice doprava - traktor

za 869 Kč na Mall.cz
Kdo nechtěl jako malý někdy řídit traktor. Tato stavebnice nabízí hned tři různé traktory k sestavení. A nemusíte skládat pouze je. Ve stavebnici SEVA se fantazii meze nekladou.
Výrobce (značka): Seva
Do obchodu

Stavebnice constructor 6 bagr, 140 dílů

za 799 Kč na Mall.cz
Dřevěná stavebnice, ze které lze sestavit 6 modelů – bagr, traktor s drapákem, kolový nakladač, rypadlo, unimog a nakladač – udělá radost každému malému konstruktérovi. Rozvíjejte ve svých dětech představivost a jemnou motoriku právě s touto stavebnicí.
Výrobce (značka): Eichhorn
Do obchodu

Traktor a další zemědělská auta nestačí. Bez zemědělského statku, JZD nebo farmy a farmářů čili figurek zemědělců, bez hospodářských zvířat jako jsou krávy, koně, prasata, slepice by byla hra s traktůrkem poloviční. Naštěstí se dají koupit i tyto hračky.

FIGURKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ K TRAKTORŮM

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Dřevěný domeček a farma 1:32

za 3599 Kč na Bambule.cz
Dřevěný domeček a farma v měřítku 1:32 – domeček má odklápěcí čelo, střechu a posuvná vrata. Unitř domečku jsou jsou přepážky na ustájení zvířátek, police na balíky, garáž na traktor. Příslušenství není součástí balení. Vyrobeno z kvalitního dřeva, lakováno nezávadnými barvami.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Control sklopný valník s baterií

za 2099 Kč na Mall.cz
Sklopný valník s akumulátorovou baterií vhodný k připojení za některý z traktorů řady SIKU Control. Model je kompatibilní jak s RC dálkovými ovladači pracujícími na frekvenci 2,4 GHz, tak s IR dálkovými ovladači.
Výrobce (značka): Siku
Do obchodu

Adventní kalendář porsche junior 108 (1:24) – 01036

za 1879 Kč na Mall.cz
S tímto adventním kalendářem z řady Easy-click si snadno sestavíš model ikonického traktoru Porsche Junior 108 v měřítku 1:24. Veškeré dílky, včetně barev a nářadí jsou skryty za 24 okny. Perfektní předvánoční dárek pro sběratele a fanoušky historických traktorů.
Výrobce (značka): Revell
Do obchodu

Farm tractor s radlicí

za 1609 Kč na Mall.cz
RC model traktoru New Holland T8.320 v měřítku 1.16 s funkčními předními světly a radlicí. Traktor lze ovládat všemi směry. Rychlost modelu 2,5 km h. Napájení na tužkové baterie. souběžně můžou jezdit až 3 traktory.
Výrobce (značka): Maisto
Do obchodu

Farma s příslušenstvím a zvířaty romano

za 1499 Kč na Mall.cz
Farma pro domácí zvířata s vnitřním dělením do boxů jsou vyrobena tak, aby jí mohl projet bez problémů i traktor s přívěsem. Součástí farmy jsou i nezbytné doplňky jako jsou figurky lidí a zvířat a traktor s valníkem od značky Siku.
Výrobce (značka): Woody
Do obchodu

6782 shrnovač sena krone swadro 900 pro rc i ir 1:32

za 1399 Kč na Mall.cz
Siku Control shrnovač sena v měřítku 1:32. Elektricky ovládané zvedání a spouštění mechanismu. Shrnovač je k traktoru připojen pomocí datového kabelu. Model svítí výstražnými světli a bliká.
Výrobce (značka): Siku
Do obchodu

World farma

za 1249 Kč na Hračky 4kids.cz
Hospodářské stavení s potřebným příslušenstvím, čeká na děti, které se chtějí sezámit s farmařením. A to od prací s balíky sena až po svážení nadojeného mléka. Přednosti: hra s promyšlenou sadou rozvíjí u dětí kreativitu podporuje rozvoj motorických a kognitivních schopností kombinovatelná s ostatními sadami Siku traktory a přívěsy Obsah balení: ilustrované pokyny pro sestavení dům, stodola s posuvnými dveřmi, kravín, úložný prostor hospodářský dvůr, velký strom a plotové dílky John Deere Gator s bandaskami na mléko balíky sena na navijáku Seznamte děti s precizním modelem značky Siku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov Rozměr balení: 41 x 27,6 x 7,3 cm
Výrobce (značka): Siku
Do obchodu

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka autíčko traktor je vhodná pro:
  • kluky
Věk dítěte:
  • od cca 3 let

Je traktor zábavná hračka?

Jak by tuto hračku v průměru hodnotily děti.

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 93%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 89 do 3599 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 700 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Igráček multigo - traktorista

Obrázek hračky Igráček multigo - traktorista

Pohádky s traktorem

Každý by čekal, že nejpopulárnější pohádkou, kde vystupuje traktor, bude Bořek Stavitel. Ovšem aktuálně asi nejznámější pohádka pro děti o traktoru je Červený traktůrek. Podívejte se pro inspiraci na pár dílů kresleného seriálu o červeném traktoru na youtube, alespoň dokud videa fungují a dají se přehrát.

Červený traktůrek - nový přírůstek

Červený Traktůrek - Nový Stroj

Červený Tratůrek / Little Red Tractor / Kleiner Roter Traktor Účinkují: Červený Traktůrek,Standa,Hugo,Pan Jonáš,Rudolf....a další)

Červený Traktůrek - Pan Všeuměl

Červený Traktůrek - Tajná Skrýš

Červený Traktůrtek - Lamí Drama

Little Red Tractor | The Dam | Full Episode

Autor YouTube videa: Little Red Tractor Official
05. 12. 2020, aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: