Básnička o popleteném dinosaurovi

Krátká básnička o malém dinosaurovi, který na nebi spatřil padající hvězdu čili meteorit.

Obrázek Básnička o popleteném dinosaurovi
  • velikost textu

Dinouš popleta

Nebem letí kometa.
„Něco si přej!“
křičí Dinouš popleta.

Dnes už každé dítě ví,
bylo to přání poslední.

DINOSAUŘI – UKÁZKA HRAČEK

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Paw patrol dino věž se zvuky

za 1889 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino záchranná věž s fungujícím periskopem v horní části, nabízí přehled o dinosaurech a jejich pohybu. Poté co si děti připraví herní set s kopulí mohou se pustiti do zajímavé transformace , kdy stiskem tlačítka aktivují mechanismus měnící kopuli na věž. Rexovo vozidlo zaparkované v na vrcholu základny se ocitne na vrcholu věže. V balení najdou děti dinosauří figurku, která je až do rozbalení překvapením. Tohoto dinosaura může Rex se svým vybavením kdykoli zachránit při jeho potížích. Děti si mohou přehrát záchrannou misi přesně podle animovaného seriálu. Funkčnost: transformace se aktivuje stiskem tlačítka stlačením tlačítka uvnitř Rexovy laboratoře se aktivují zvukové efekty Obsah balení: Paw Patrol Dino záchranná věž, figurka, vozidlo tajemná dinosauří figurka, instrukce Kupte dětem Dino záchrannou věž! Vhodné pro děti od 3 let Baterie: 3 x LR44 1,5V (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Ideas 21320 dinosauří fosilie

za 1369 Kč na Bambule.cz
Zjisti, jak to na Zemi vypadalo před milióny let, a postav si parádní modely z této sběratelské sady 21320 Dinosauří fosilie od LEGO Ideas, která potěší i dospělé. Tato sada s 910 dílky nabízí kreativní stavitelský zážitek pro nadšené paleontology a milovníky přírodovědy, kteří ocení detailní zpracování koster 2 dinosaurů (Tyrannosaura Rexe a Triceratopse) a 1 ptakoještěra (Pteranodona). Modely jsou vytvořeny v měřítku 1:32, jsou pohyblivé, každý z nich je doplněn o podstavec a nechybí ani figurka kostlivce, takže si vše můžeš vystavit jako v muzeu. Stavebnice je navíc doplněna o minifigurku paleontologa s nejrůznějšími doplňky pro kreativní hraní. Podobné hračky představují skvělý dárek pro všechny milovníky dinosaurů (i ty dospělé), kteří se zároveň mohou podělit o zážitek ze stavění s ostatními kamarády nebo členy rodiny.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Jurassic world 75939 laboratoř dr. wu: útěk dinosauřích mláďat

za 459 Kč na Mall.cz
Přidejte se k Dr. Wu v jeho parádní laboratoři, kde „vyrábí“ nové dinosaury! Ale pozor – na počítači se objevilo výstražné hlášení. Někdo se snaží park sabotovat! A triceratops právě prorazil klec! Pomozte Owenovi uklidnit dinosauří mládě. Musíte zároveň pomoci Dr. Wu ochránit mládě Ankylosaura a dinosauří vejce v inkubátoru.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Dětský kostým na karneval Dinosaurus 120 - 130 cm

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Dětský kostým na karneval Zelený prehistorický ještěr je motivem karnevalového kostýmu ve velikosti M, určeného pro děti ve věku od 5 let. Děti ho mohou využít i při oslavě narozenin nebo na maškarní bál. Obsah balení: kombinéza, kukla Upozornění: neobsahuje boty Vyberte dětem šaty na karneval Made! Vhodné pro děti od 5 let Velikost: M ( 120 - 130 cm) Materiál: 100% Polyester
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Paw patrol rocky dino tématická vozidla

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Rocky , jeden ze šestice psích záchranářů, přijíždí za dětmi ve svém terénním vozidle . Auto připravené vyrazit na záchrannou akci, je v typických barvách pro tohoto záchranáře. Kromě vozidla mohou v balení najít tajemnou mini dinosauří figurku . Poté co pejska posadí za volant vozidla, mohou si přehrát záchrannou akci s dinosaurem. Děti si mohou vytvořit sbírku záchranářských autíček s pejsky, tj. Marshalla, Rubbleho, Chaseho, Rockyho, Zumy, Skye i chlapce Rydera, které jsou v nabídce dalších samostatných produktů. Také je mohou nakládat do Týmového dinosauřího vozu , který je také prodáván samostatně. Funkčnost: jízdy na natažení Obsah balení: figurka Rockyho, dinosauří vozidlo tajemná mini dinosauří figurka Kupte dětem tématické vozidlo se záchranářem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Sada archeologická jurský svět velká

za 399 Kč na Bambule.cz
Archeologická sada Jurský svět velká – vykopej si figurky svého dinosaura – součástí balení kladívko.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Dinosaurus s efekty 22 cm

za 299 Kč na Wiky.cz
Dinosaurus 22 cm, BO. Vytváří světelné a zvukové efekty. 3 varianty - tyranosaurus, velociraptor, t Zatáhni dinosaurovi za přední nohu a čekej co se stane! Vypadá to, že se mu to ale vůbec nelíbí! Slyšíš ten strašlivý řev a vidíš ty rozzářené děsivé oči? Jde z něj strach! Můžeš si vybrat ze 3 dinosaurů:  tyranosaurus velociraptor triceratops Velikost: 22 cm Doporučený věk: od 3 let Baterie jsou součástí balení.
Výrobce (značka): Wiky
Do obchodu
red | 19. 11. 2020 Facebook icoE-mail ico
Štítky: