Dětské nářadí

Dětské nářadí pro kluky i holky

Co zde najdeš:

Umět něco opravit, to je panečku kumšt. Šikovnost se musí natrénovat. A třeba také pomocí dětského nářadí. Bez vercajku není opraváře.

Povídání o nářadí pro děti

Nově přidané články:

Katalog dětského nářadí

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Dětský ponk modrý s příslušenstvím

za 3874 Kč na Mall.cz
Dřevěný ponk vyrobený z masivu s policemi v modré barvě. Pod pracovní deskou, kterou lze přizpůsobit výšce dítěte, je úložná police na nářadí. Zadní stěna ponku je opatřena praktickým držákem na nářadí a úložnou poličkou pro drobné součástky.
Výrobce (značka): Small Foot
Do obchodu

Vědcův ponk deluxe

za 2199 Kč na Mall.cz
Tak toto je pracovní ponk pro opravdové vědce a kutily! Veselé barevné provedení. Každý malý kutil nebo vědec si bude připadat jako v opravdové dílně! Hračka rozvíjí jemné motorické dovednosti, podporuje představivost, obratnost a koordinaci rukou a očí.
Výrobce (značka): Hape
Do obchodu

Velký dřevěný ponk s nářadím

za 2119 Kč na Mall.cz
Tak toto je pracovní stůl pro opravdové profesionály! Regály a úložné prostory udržují veškeré nářadí v dosahu dětí. Hračka obsahuje nářadí, spojovací materiál, zádový díl pro ukotvení šroubků, celkem 35 dílků.
Výrobce (značka): Hape
Do obchodu

PlanToys Pracovní ponk

za 2109 Kč na Hračky 4kids.cz
Malý pracovní ponk je vyroben z kvalitního dřeva. Hra s nářadím na pracovním stolečku rozvíjí dětem motoriku a jejich smyslové vnímání. Malé nástroje jsou velikostně přizpůsobeny držení v dětských rukou. Ponk je možné umístnit na stůl, podlahu nebo také jako poličku. Přednosti: vysoce kvalitní ekologická hračka bez formaldehydů, olova a těžkých prvků pro obaly se využívá recyklovaný papír hračky mají certifikát FSC , ISO 9001 a 14001 Obsah balení: pracovní stolek, celkem 22 kusů nářadí např. kladivo, klíč se šroubovákem, šroubky, matice Kupte dětem kvalitní dřevěnou hračku Plan Toys! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry balení: 16,5 x 23,1 x 45,5 cm
Výrobce (značka): Plan Toys
Do obchodu

Pracovní stůl bosch v kufříku s aku šroubovákem

za 2019 Kč na Mall.cz
Pracovní stůl Bosch obsahuje spoustu nářadí, se kterým může malý opravář všechno opravit. Pracovní stůl se dá lehce složit do kufříku. Součástí je nezbytný aku šroubovák na baterie.
Výrobce (značka): Klein
Do obchodu

Black&decker velká pracovní dílna ultimate, zvuk

za 1899 Kč na Mall.cz
Luxusní velká pracovní dílna Ultimate se zvukem v licenci známého výrobce nářadí Black&Decker. Pracovní deska s imitací dřeva. Obsahuje zabudovanou pilu se zvukem, svěrák, mechanickou vrtačku, nářadí, přihrádky, závěsy i zabudovaný metr. Nechybí ani speciální místo pro zatloukání hřebíků.
Výrobce (značka): Smoby
Do obchodu

B&d velká pracovní dílna center

za 1799 Kč na Mall.cz
Velká pracovní dílna ve známé licenci Black&Decker nadchne každého malého kutila. Pracovní deska je vyrobena v imitaci dřeva. Obsahuje svěrák, mechanickou vrtačku šroubovák, další nářadí, přihrádky, závěsy a další.
Výrobce (značka): Smoby
Do obchodu
aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico