Figurky a kartičky Bakugan

Bakugan (Bakugan Battle Brawlers) je kreslený seriál pro děti. A protože se dětem líbí prodává se Bakugan také jako hra a hračka. Konkrétně jako hrací kartičky a figurky.

BAKUGAN

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Velká aréna s bočnicemi

za 1489 Kč na Hračky 4kids.cz
Hrací šestiúhelníková aréna s bočnicemi je určená pro akční Bakugany, se kterými mohou kluci svést nelítostné boje. Každý hraje za svého Bakugana co nejlépe, aby ho dovedl k vítězství. Aréna je vyrobena podle motivu televizního seriálu, a to s pevným povrchem pro házení. Po hodu Bakuganem směrem ke kovovému BakuCore žetonu , se Bakugan otevírá. V aréně lze provádět hodně triků a bitvy lze povýšit na novou úroveň. Kombinovaný Bakugan má barvy obou frakcí, stává se ještě silnější postavou. Obsah balení: velká aréna má nakloněné stěny a základnu exkluzivní Bakugan kombinovaný z frakcí Howlkor a Serpenteze Kupte chlapcům arénu pro Bakugany! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Bakugan
Do obchodu

Bakugan bojovníci a speciální přídavná výstroj s2

za 1199 Kč na Bambule.cz
Povyš své boje na další úroveň s Bakugan bojovníky a speciální přídavnou výstrojí. Začni sbírat nebo přidej do své Bakugan sbírky exkluzivní Ultra Bakugany s výzbrojí, Ultra Bakugany, 2 Bakugany, 8 Baku-Cores žetonů a kartičky postav. Vše, co potřebuješ, najdeš v balení a můžeš se hned zapojit do akce. Rozpoutej sílu tvé Bakugan Armored Alliance vhozením přes Baku-Cores žetony do boje nebo zkus epickou otevřenou transformaci tvého Ultra Bakugana. Navyš své bojové schonosti přidáním výzbroje na tvého exkluzivního Ultra Bakugana a sleduj, jak se transformuje.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Bakugan hrací aréna

za 699 Kč na Bambule.cz
Hrací aréna pro boje Bakuganů. Obsahuje 1 Bakugana, hrací karty i hrací destičky.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Bakugan startovací sada 3ks s2

za 699 Kč na Bambule.cz
Sada obsahuje 3 sběratelské draky Bakugan druhé série, kteří se na přiložené metalické destičce (bakucores žetony) z koule promění na draka a jsou připravení k boji stejně jako ve známém seriálu.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Plechový box s exkluzivním em s3 modrý

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Modrý plechový box ukrývá 2 Bakugany série S3. Kluci se s ním mohou pustit do epické transformace s novou Geogan Risng. Hodem přes kovové Bakužetony je rozbalí do Baku-akce a s jejich silou se zajisté posunou k cíli, stát se jedinečným Bakugan Mistrem. Každá z figurek má svůj specifický charakter a způsob transformace. Kapacita boxu je 6 Bakuganů, 2 balíčky 40 karet a 12 Baku-žetonů. Obsah balení: plechový box s víkem, 2 tajemné Bakugany 4 Baku-žetony, 2 karty charakteru 2 karty tréninku Vyberte dětem box s exkluzivním Bakuganem! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Rozměr balení: 20,3 x 18,1 x 8,8 cm
Výrobce (značka): Bakugan
Do obchodu

Ultimátní aréna s3

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Hrací aréna pro akční Bakugany, se kterými mohou kluci svést nelítostné boje. Každý hraje za svého Bakugana co nejlépe, aby ho dovedl k vítězství. Skladba arény: speciální povrch, klopené bočnice základna pro Bakugany čekající na souboj, držák herních karet Obsah balení: Ultimátní aréna, exkluzivní Bakugan 2 Baku-žetony, karta charakteru, karta schopností pravidla Kupte chlapcům Ultimátní arénu! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Bakugan
Do obchodu

Bakugan startovací sada s3

za 599 Kč na Mall.cz
Nová startovací sada se 3 Bakugan bojovníky ze série S3. Bakugan je Fantastický svět malých koulí, které se po aktivaci transformují na bojovníky s neuvěřitelnými schopnostmi. Objevujte fantastický svět těchto bojovníků i vy!
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Bakugan je kreslený dobrodružný televizní seriál od tvůrců z Japonska a Kanady. Jelikož se jedná o bojové roboty, s figurkami Bakugan si hrají rádi především kluci. Ale utkat se v bojové aréně mohou samozřejmě také děvčata (pokud mají odvahu).

Popis hračky, recenze, srovnání, tipy…

Stručné informace o této hračce v několika bodech. Jaké má tato hračka výhody a klady, ale také případné nevýhody a zápory.

  • figurky bojovníků ze seriálu Bakugan
  • sběratelské figurky
  • hra: hrací kartičky a žetony
Obrázky Bakugan
Ukázka: Sestřih obrázků z anime Bakugan

Bakugan – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 219 do 1489 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 540 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Hračka za 1489 Kč

Velká aréna s bočnicemi

Obrázek hračky Velká aréna s bočnicemi

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka bakugan je vhodná pro:
  • kluky
  • některé holky
Věk dítěte:
  • od 5 let

Je bakugan zábavná hračka?

Jak by tuto hračku v průměru hodnotily děti.

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 80%

03. 12. 2020, aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: