Figurky a kartičky Bakugan

Bakugan (Bakugan Battle Brawlers) je kreslený seriál pro děti. A protože se dětem líbí prodává se Bakugan také jako hra a hračka. Konkrétně jako hrací kartičky a figurky.

BAKUGAN

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Velká aréna s bočnicemi

za 1589 Kč na Hračky 4kids.cz
Hrací šestiúhelníková aréna s bočnicemi je určená pro akční Bakugany, se kterými mohou kluci svést nelítostné boje. Každý hraje za svého Bakugana co nejlépe, aby ho dovedl k vítězství. Aréna je vyrobena podle motivu televizního seriálu, a to s pevným povrchem pro házení. Po hodu Bakuganem směrem ke kovovému BakuCore žetonu , se Bakugan otevírá. V aréně lze provádět hodně triků a bitvy lze povýšit na novou úroveň. Kombinovaný Bakugan má barvy obou frakcí, stává se ještě silnější postavou. Obsah balení: velká aréna má nakloněné stěny a základnu exkluzivní Bakugan kombinovaný z frakcí Howlkor a Serpenteze Kupte chlapcům arénu pro Bakugany! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Bakugan
Do obchodu

Bojovníci a speciální přídavná výstroj s2 batrix a ramparian

za 888 Kč na Hračky 4kids.cz
Batrix a Ramparian je označením pro balení dvou Ultra Bakuganů sběratelské sady 2. série, a to s přídavnou výstrojí. V té je připraveno 50 bojovníků , a to původních i nových zároveň, kteří vytvářejí novou Armored Allianci Bakugan Ultra . Figurky ve formě koule se po přehození kovových BakuŽetonů mění na draky, ztvárněné podle filmové předlohy. Ti jsou pak připraveni do Baku-Ultra Akce. Každá z figurek má svůj specifický způsob transformace. Pravidelným tréninkem s přibalenou kartičkou a statečností v boji proti nepřátelům , se tak Bakugan může stát Bakugan Mistrem. Obsah balení: Ultra Bakugany, 2 Bakugany 8 Baku-Cores žetonů, kartičky postav Vyberte dětem balení se zábavnými Bakugany! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Rozměr balení: 30,5 x 25,4 x 7 cm
Výrobce (značka): Bakugan
Do obchodu

Balení 5 ks s doplňky ventus fangzor a aquos trox

za 719 Kč na Mall.cz
Velká sběratelská verze oblíbených bojovníků Bakugan. Na přiložené metalické destičce se z koule promění na draka a jsou připravení k boji stejně jako ve známém seriálu. Po skončení boje se dají zase zpět poskládat do koule. Objevujte fantastický svět těchto bojovníků i vy! Tato hra a sběratelská mánie nemá konce!
Výrobce (značka): Bakugan
Do obchodu

Hrací aréna - modrá

za 709 Kč na Mall.cz
Dostaňte hru na další úroveň s Bakugan Hrací arénou! Tato aréna je konečný způsob, jak vyřešit spor se svými přáteli! S šestihrannou mřížkou, která je již na desce, nebylo vyložení vašich BakuCores nikdy rychlejší. Překvapte svého soupeře novým a exkluzivním Bakugan Aquos Dragonoidem! Kdo opustí arénu jako vítěz?
Výrobce (značka): Bakugan
Do obchodu

Battle arena herní plán s exkluzivním nillious x efreet

za 649 Kč na Hračky 4kids.cz
Hrací aréna v podobě šestiúhelníkové základny je určena pro akční Bakugany, se kterými mohou kluci svést nelítostné boje. Každý hraje za svého Bakugana co nejlépe, aby ho dovedl k vítězství. S pomocí arény lze vstoupit na další úroveň jako z televizní show, lze nastavit BakuCores na mřížce a zůstat organizovaný, zatímco bude probíhat boj s vestavěným prostorem pro uložení karet a Bakuganem. Navíc lze do své série exkluzivního zlatého Hydorous Bakugana. Obsah balení: 1 Bakugan Battle Arena, 1 Exkluzivní Bakugan 2 BakuCores, karta znaků, karta schopností Bakugan Toy Battling Rules Sheet Kupte fanouškům Bakugan Battle Arenu! Vhodné pro děti od 6 let Počet hráčů: 2+ Rozměr balení: 33 x 33 x 6 cm
Výrobce (značka): Bakugan
Do obchodu

Bakugan startovací sada 3ks s2

za 649 Kč na Bambule.cz
Sada obsahuje 3 sběratelské draky Bakugan druhé série, kteří se na přiložené metalické destičce (bakucores žetony) z koule promění na draka a jsou připravení k boji stejně jako ve známém seriálu.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

BAKUGAN Drak s přídavnou výstrojí

za 499 Kč na Wiky.cz
Dragonoid je označením pro balení jednoho Ultra Bakugana sběratelské sady 2. série, a to s přídavnou výstrojí. V té je připraveno 50 bojovníků, a to původních i nových zároveň, kteří vytvářejí novou Armored Allianci Bakugan Ultra. Figurky ve formě koule se po přehození kovových BakuŽetonů mění na draky, ztvárněné podle filmové předlohy. Ti jsou pak připraveni do Baku-Ultra Akce. Každá z figurek má svůj specifický způsob transformace. Obsah balení: Bakugan, 2 hrací žetony, kartička přídavná výstroj pro kompletní vyzbrojení Bakugana Doporučený věk: od 6 let Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud Vámi vybraná varianta barva nebude skladem, budeme Vás co nejrychleji informovat. Pokud nevyberete žádnou variantu, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.
Výrobce (značka): Spin Master International B.V
Do obchodu

Bakugan je kreslený dobrodružný televizní seriál od tvůrců z Japonska a Kanady. Jelikož se jedná o bojové roboty, s figurkami Bakugan si hrají rádi především kluci. Ale utkat se v bojové aréně mohou samozřejmě také děvčata (pokud mají odvahu).

Popis hračky, recenze, srovnání, tipy…

Stručné informace o této hračce v několika bodech. Jaké má tato hračka výhody a klady, ale také případné nevýhody a zápory.

  • figurky bojovníků ze seriálu Bakugan
  • sběratelské figurky
  • hra: hrací kartičky a žetony
Obrázky Bakugan
Ukázka: Sestřih obrázků z anime Bakugan

Bakugan – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 241 do 1589 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 480 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka bakugan je vhodná pro:
  • kluky
  • některé holky
Věk dítěte:
  • od 5 let

Je bakugan zábavná hračka?

Jak by tuto hračku v průměru hodnotily děti.

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 80%

03. 12. 2020, aktualizovano 12. 07. 2021 Facebook ico E-mail ico