Figurky a kartičky Bakugan

Bakugan (Bakugan Battle Brawlers) je kreslený seriál pro děti. A protože se dětem líbí prodává se Bakugan také jako hra a hračka. Konkrétně jako hrací kartičky a figurky.

BAKUGAN

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Velká aréna s bočnicemi

za 1589 Kč na Hračky 4kids.cz
Hrací šestiúhelníková aréna s bočnicemi je určená pro akční Bakugany, se kterými mohou kluci svést nelítostné boje. Každý hraje za svého Bakugana co nejlépe, aby ho dovedl k vítězství. Aréna je vyrobena podle motivu televizního seriálu, a to s pevným povrchem pro házení. Po hodu Bakuganem směrem ke kovovému BakuCore žetonu , se Bakugan otevírá. V aréně lze provádět hodně triků a bitvy lze povýšit na novou úroveň. Kombinovaný Bakugan má barvy obou frakcí, stává se ještě silnější postavou. Obsah balení: velká aréna má nakloněné stěny a základnu exkluzivní Bakugan kombinovaný z frakcí Howlkor a Serpenteze Kupte chlapcům arénu pro Bakugany! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Bakugan
Do obchodu

Bojovníci a speciální přídavná výstroj s2 howlkor a eenoch

za 888 Kč na Hračky 4kids.cz
Howlkor a Eenoch je označením pro balení dvou Ultra Bakuganů sběratelské sady 2. série, a to s přídavnou výstrojí. V té je připraveno 50 bojovníků , a to původních i nových zároveň, kteří vytvářejí novou Armored Allianci Bakugan Ultra . Figurky ve formě koule se po přehození kovových BakuŽetonů mění na draky, ztvárněné podle filmové předlohy. Ti jsou pak připraveni do Baku-Ultra Akce. Každá z figurek má svůj specifický způsob transformace. Pravidelným tréninkem s přibalenou kartičkou a statečností v boji proti nepřátelům , se tak Bakugan může stát Bakugan Mistrem. Obsah balení: Ultra Bakugany, 2 Bakugany 8 Baku-Cores žetonů, kartičky postav Vyberte dětem balení se zábavnými Bakugany! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Rozměr balení: 30,5 x 25,4 x 7 cm
Výrobce (značka): Bakugan
Do obchodu

Balení 5 ks s doplňky aquos nobilious and darkus krakelios

za 859 Kč na Mall.cz
Velká sběratelská verze oblíbených bojovníků Bakugan. Na přiložené metalické destičce se z koule promění na draka a jsou připravení k boji stejně jako ve známém seriálu. Po skončení boje se dají zase zpět poskládat do koule. Objevujte fantastický svět těchto bojovníků i vy! Tato hra a sběratelská mánie nemá konce!
Výrobce (značka): Bakugan
Do obchodu

Bakugan hrací aréna

za 699 Kč na Bambule.cz
Hrací aréna pro boje Bakuganů. Obsahuje 1 Bakugana, hrací karty i hrací destičky.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Battle arena herní plán s exkluzivním gold hydorous

za 649 Kč na Hračky 4kids.cz
Hrací aréna v podobě šestiúhelníkové základny je určena pro akční Bakugany, se kterými mohou kluci svést nelítostné boje. Každý hraje za svého Bakugana co nejlépe, aby ho dovedl k vítězství. S pomocí arény lze vstoupit na další úroveň jako z televizní show, lze nastavit BakuCores na mřížce a zůstat organizovaný, zatímco bude probíhat boj s vestavěným prostorem pro uložení karet a Bakuganem. Navíc lze do své série exkluzivního zlatého Hydorous Bakugana. Obsah balení: 1 Bakugan Battle Arena, 1 Exkluzivní Bakugan 2 BakuCores, karta znaků, karta schopností Bakugan Toy Battling Rules Sheet Kupte fanouškům Bakugan Battle Arenu! Vhodné pro děti od 6 let Počet hráčů: 2+ Rozměr balení: 33 x 33 x 6 cm
Výrobce (značka): Bakugan
Do obchodu

Bakugan sběratelský kufřík s2

za 569 Kč na Bambule.cz
Nový, ještě lepší Bakugan kufřík, kam můžeš uskladnit sbírku až Bakuganů včetně hracích karet a bakucores žetonů. Hrací aréna pro boje Bakuganů. Obsahuje 1 Bakugana, hrací karty i bakucores žetony.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Startovací sada 3ks s2 pegatrix x goreene a cycloid a ryerazu

za 549 Kč na Hračky 4kids.cz
Pegatrix x Goreene a Cycloid a Ryerazu jsou označením pro balení tří Bakuganů základní sběratelské sady 2. série. V té je připraveno 100 bojovníků , a to původních i nových zároveň, kteří vytvářejí novou Armored Alliance . Figurky ve formě koule se po přehození přes BakuŽetony rozbalují a mění se na draky, ztvárněné podle filmové předlohy. Každá z figurek má svůj specifický způsob transformace. Pravidelným tréninkem s přibalenou kartičkou a statečností v boji proti nepřátelům , se tak Bakugan může stát Bakugan Mistrem. Obsah balení: 3 x Bakugan, Baku-Cores žetony, karty Vyberte dětem balení se zábavnými Bakuganmi! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Rozměr balení: 20,6 x 25,4 x 6,3 cm
Výrobce (značka): Bakugan
Do obchodu

Bakugan je kreslený dobrodružný televizní seriál od tvůrců z Japonska a Kanady. Jelikož se jedná o bojové roboty, s figurkami Bakugan si hrají rádi především kluci. Ale utkat se v bojové aréně mohou samozřejmě také děvčata (pokud mají odvahu).

Popis hračky, recenze, srovnání, tipy…

Stručné informace o této hračce v několika bodech. Jaké má tato hračka výhody a klady, ale také případné nevýhody a zápory.

  • figurky bojovníků ze seriálu Bakugan
  • sběratelské figurky
  • hra: hrací kartičky a žetony
Obrázky Bakugan
Ukázka: Sestřih obrázků z anime Bakugan

Bakugan – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 219 do 1589 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 490 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka bakugan je vhodná pro:
  • kluky
  • některé holky
Věk dítěte:
  • od 5 let

Je bakugan zábavná hračka?

Jak by tuto hračku v průměru hodnotily děti.

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 80%

03. 12. 2020, aktualizovano 01. 05. 2021 Facebook ico E-mail ico