Figurky Avengers

Ukázka figurek Avengers a dalších hraček s postavičkami a motivy z komiksu The Avengers.

Nezasvěcení to často neví a pletou to. Avengers není jedna postava. The Avengers je název celého týmu lidí nebo řekněme spíše bytostí: mocných tvorů s nadpřirozenými vlastnostmi, zkrátka superhrdinů. Proto je figurek Avengerů taková spousta.

V tomto článku si o Avengerech něco zajímavého povíme, ukážeme si figurky těch nejznámějších hrdinů i záporáků a pokud vám k hraní nebude stačit akční figurka Avengera nebo jiná hračka s motivem Avengers a chtěli byste se za některého z Avengerů rovnou přestrojit, můžete se podívat na několik avengerských kostýmů a masek.

1/4
Avengers Titan Hero Power FX Iron Man 30cm figurka

Avengers Titan Hero Power FX Iron Man 30cm figurka

za 586 Kč na Mraky hraček.cz
Tato 30cm vysoká Avengers Titan Hero figurka inspirovaná filmem Avengers: Endgame přichází s novým, unikátním Power FX příslušenstvím, který aktivuje řeč a zvuky hrdinu. Toto příslušenství lze připojit ik jiným figurkám z této řady, přičemž se aktivuje unikátní zvukový efekt.
Výrobce (značka): Hasbro
2/4
Titan hero endgame captain america 30cm

Titan hero endgame captain america 30cm

za 429 Kč na Mall.cz
Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
3/4
Avengers legendární akční figurka - avenging allies

Avengers legendární akční figurka - avenging allies

za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Hasbro Avengers Legendární akční figurka Hrdinný tým, který brání bezpečnost světa, ve filmu Avengers. Film plný vizuálních efektů, který se stal kasovním trhákem. Hrdinu Avenging Allies si můžete pořídit, tentokrát ve velikosti 18 cm. Sběratelská edice Marvel Legends Infinite Series se vyznačuje tím, že u každé postavy najdeš ještě část těla pro stavbu vlastního superhrdiny. detailní zpracování pohyblivé části těla Pořiďte svému chlapci odvážného hrdinu Avenging Allies! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška: 15 - 18 cm
Výrobce (značka): Hasbro
4/4
Avengers hulk

Avengers hulk

za 129 Kč na Hračky 4kids.cz
Comansi Avengers Hulk Hulk se svými heroickými svaly, je jednou z figurek značky Comansi. Tato značka nabízí možnost, vytvořit si sbírku figurek hlavních představitelů animovaných filmů. Jednotlivé postavičky příhodně doplní stávající sbírku nebo se mohou stát milou pozorností pro kamaráda či kamarádku. Vyberte dětem figurku oblíbeného hrdiny značky Comansi! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry: 7 x 9 x 6 cm
Výrobce (značka): Comansi

Kdy a jak Avengers vznikli?

Superhdrinové z týmu The Avengers spatřili světlo světa coby komiksoví hrdinové. První příběh The Avengers #1 se na prodejních pultech objevil v Americe v roce 1963. Původními autory komiksu byli Stan Lee a Jack Kirby. Ti vytvořili koncept komiksu Avengers a sepsali celou první sérii, která čítala přes 400 sešitů a vycházela ve vydavatelství Marvel Comics mezi léty 1963 až 1996. Na práci těchto autorů později navázala celá řada dalších komiksových tvůrců, scénáristů a kreslířů. Do dnešních dnů vyšlo v Marvelu asi osm komiksových sérií, řada speciálních čísel a knížek. Vedle toho bylo natočeno několik filmů s postavičkami z Avegers, vznikly kreslené seriály pro děti, počítačové hry, hračky nebo i reklamní předměty. Při pohledu na Avengers nelze přehlédnout velkou inspiraci spolkem hrdinů s názvem Justice League, který vzešel z konkurenčního vydavatelství DC Comics. Sami tvůrci tuto inspiraci přiznávají, vlastně to byl tak trochu ukradený nápad. O těchto pozoruhodných okolnostech vzniku série Avengers se můžete podrobně dočíst v knížce Marvel: Co jste neměli vědět o komiksovém zázraku.

Kdo patří mezi Avengers?

Dokážete vyjmenovat všechny postavičky, které k Avengerům patří? Já rozhodně ne, protože se jich za ta léta, co komiks The Avengers vycházel, „urodilo“ strašlivě moc. Znáte tedy alespoň některé z nich? Určitě ano. Možná jen netušíte, že zrovna ta konkrétní postava také patří mezi Avengers.

Přiznám se, že já sám všechny ty hrdiny, kteří se mihli komiksem Avengers, vyjmenovat nedokážu. Z hlavy si vybavím jen některé. Snad si vzpomenu na ty původní, zakládající členy. Nejznámější hrdinové z Avengers jsou Iron man, Hulk, Kapitán Amerika, Wasp nebo Thor. Dále mi také naskočí třeba War Machine, Ant-Man čili Mravenčí muž, Sandman čili písečný muž nebo záporňák Venom. Ale těch postav existuje mnohem více. Proto jsem poprosil své děti, které v tom fantastickém světě superhrdinů doslova žijí, aby mi se sepsáním všech těch figur či charakterů z Avengers pomohli. Ať už půjde o zakládající nebo stále členy Avengers, ale také ty, kteří se ke skupině Avengers připojili třeba jen na chvíli, epizodně, nebo naopak představovali zlo, proti kterému Avegers bojovali. Vždyť Avengers jsou přeci všichni ti nejmocnější hrdinové a úžasné hrdinky, kteří se spojili proti společnému nepříteli. Osmiletá usedla ke klávesnici a čtyřletý odborník na superhrdiny a velký fanoušek Hulka se jal radit. A vznikl tento seznam. Pravděpodobně také není zdaleka kompletní, proto budu rád, když dopíšete do komentářů pod článek další jména hrdinů z Avengers, na které si vzpomenete, a postupně budu tento seznam aktualizovat.

Kladní hrdinové z Avengers

 • Iron man
 • Hulk
 • Capitan America
 • Black Widow (Černá vdova)
 • Hulk She (She-Hulk)
 • War Machine
 • Ant man (Ant-man)
 • Wasp
 • Thor
 • Justice
 • Firestar
 • Vision
 • Scarlet Witch
 • Wonder Man
 • Black panther
 • Groot a Mýval

Záporné postavy z Avengers

 • Dr. Octopus
 • Venom
 • Carnage
 • Electro
 • Sandman
 • Loki
 • Green gooblin
 • Hobgooblin
 • Lizard
 • Thanos

Kdo mezi Avengers nepatří?

Často se to plete, ale mezi Avengers někteří superhrdinové nepatří, i když se třeba po jejich boku někdy objevili. Jejich příběhy se mohly s Avengery protnout, ale nejsou opravdovými členy týmu Avengers. K častému omylu dochází hlavně v případě postav Spiderman, Batman a Superman.

Figurky Avengers

Komiksoví superhrdinové a postavičky z dětských filmů a seriálů dělají dětem radost nejen svými dobrodružnými příběhy, ale také coby hračky. V případě komiksové a filmové série The Avengers jsou nejoblíbenější akční figurky.

Různé postavičky Avengers slouží dětem v prvé řadě jako panáčci na hraní. Existují ale také filmové figurky ze sběratelské edice a různých limitovaných edic, které sběratelé zavírají do vitrínek – a nedovolí nikomu, natož dětem, na ně vůbec sahat. Při vší úctě ke sběratelům však musím upozornit, že hračky, se kterými si kluci a holky nehrají, v noci pláčou nebo tropí hlouposti. Takže pozor, aby Carnage, Venom nebo znuděný Kapitán Amerika či Hulk, který ze samého lelkování ve vitríně neví, do čeho píchnout, v noci nezpůsobili nějaký malér…

Podívejme se na nejoblíbenější figurky Avengers, po kterých děti nejčastěji touží, tj. ty, které se nejvíce prodávají. Nejde v pravém slova smyslu o recenze figurek Avengers, ale jen o krátké představení hlavních členů týmu Avengers s reálnými ukázkami figurek, které se dají koupit v různých eshopech na internetu nebo v kamenných hračkářstvích. Tento krátký přehled můžete brát i jako základní inspiraci a tipy na dárky pro děti, především pro kluky, ale i holky. Do výběru jsou zařazené klasické plastové nebo gumové figurky, které jsou určené na hraní. Nejefektněji vypadají velké figurky, cca 30centimetrové, ty děti vždycky zaručeně ohromí, poněvadž vyvolávají tzv. wow efekt. Ale prcci si stejně tak rádi hrají i s malými figurkami, pro něž se navíc snáze dá postavit například městečko z dřevěných kostiček apod., takže si s nimi dítě většinou vydrží hrát déle (a o to nám rodičům přeci jde, no ne?!).

Figurka Iron man

Úspěšný, inteligentní a krásný muž, který se jmenuje Tony Stark, plus technologicky vyspělý super oblek, to je ve zkratce Iron Man. Iron Man je tedy docela obyčejný člověk, který díky kovové masce či obleku, má nadlidské schopnosti. Např. umí létat, protože má na botách trysky, a z dlaní vystřeluje smrtonosné paprsky. Zajímavostí je, že Ironmanův oblek měl v prvních dílech komiksu jinou barvu, např. šedou nebo žlutou (zlatou) a až později se barva jeho obleku ustálila na tradiční červenožluté.

1/8
Endgame figurka iron man 15cm

Endgame figurka iron man 15cm

za 319 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
2/8
AVENGERS Legends 15cm figurka

AVENGERS Legends 15cm figurka

za 539 Kč na Mraky hraček.cz
Prémiové 15cm figurky inspirované novým filmem Avengers: Infinity War a Ant-Man and the Wasp vychází z podoby svých filmových představitelů. Každá figurka z řady Legends u sebe má charakteristické příslušenství například v podobě zbraně.  Každá figurka z řady Legends u sebe má charakteristické příslušenství například v podobě zbraně. Každá figurka se prodává zvlášť. Varianty zboží:  1.Taskmaster 2.Iron Man 3.Serpent Society 4.Iron Spider 5.Proxima Midnight 6.Marvel´s Songbird 7.Captain America 8.Marvel´s Wasp Cena za jeden kus.  Věk: 4+
Výrobce (značka): Hasbro
3/8
Mighty muggs - iron man

Mighty muggs - iron man

za 319 Kč na Mall.cz
Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm velkými figurkami od Marvelu se budou hlavy otáčet, a to doslova. Tyto figurky Mighty Muggs inspirované superhrdiny z marvelosvého vesmíru s mechanismem zmáčkni a otoč ukáží svým fanouškům až 3 výrazy!
Výrobce (značka): Avengers
4/8
Avengers 30 cm figurka titan hero iron man

Avengers 30 cm figurka titan hero iron man

za 369 Kč na Hračky 4kids.cz
Titan hero Titan hero Iron Man je ztvárněný jako 30 cm figurka, vyrobená podle filmové předlohy. Je kombinovatelná s balíčky Titan Hero Power FX, prodávanými samostatně. Přednosti: figurka je vyrobená s ohebnými body je snadno přizpůsobitelná akční situaci ve hře Obsah balení: 30 cm figurka, příslušenství  Vyberte dětem akční figurky Hasbro! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška 30 cm
Výrobce (značka): Hasbro
5/8
Avengers iron man

Avengers iron man

za 129 Kč na Hračky 4kids.cz
Comansi Avengers Iron Man Hawkeye je jednou z postaviček oblíbeného filmu Avengers. Děti mohou obohatit svoji sbírku o další z těchto figurek. Obsah balení: figurka, podstavec, karta Vyberte dětem figurky Comansi z oblíbených filmů! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 10 cm
Výrobce (značka): Comansi
6/8
Avengers titan hero power fx iron man 30 cm figurka

Avengers titan hero power fx iron man 30 cm figurka

za 649 Kč na Hračky 4kids.cz
Iron Man je ztvárněný jako 30 cm figurka, vyrobená podle filmové předlohy. Je kombinovatelná s balíčky Titan Hero Power FX, prodávané samostatně. Po připojení příslušenství figurka ožije a vydává zvuky s frázemi podle animáku Avengers: Endgame. Přednosti: figurka je vyrobená s ohebnými body je snadno přizpůsobitelná akční situaci ve hře Obsah balení: 30 cm figurka, příslušenství  Vyberte dětem akční figurky Hasbro! Vhodné pro děri od 4 let Baterie: 3 x LR44 1,5V (součást balení) Materiál: plast Výška figurky: 30 cm
Výrobce (značka): Hasbro
7/8
Marvel playskool figurky mega mighties iron man

Marvel playskool figurky mega mighties iron man

za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Iron Man je jednou z figurek Mega Mighties, vyrobených podle filmu Marvel. Kluci si s nimi mohou snadno přehrát akční situace, kdy čelí svým soupeřům a v odvážných akcích a bitvách. Kupte dětem figurkami Mega Mighties! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška figurky: 25 cm
Výrobce (značka): Hasbro
8/8
Titan hero endgame iron man 30cm

Titan hero endgame iron man 30cm

za 379 Kč na Mall.cz
Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers

Postavička Hulk

Obrovská hrouda zelených svalů, to je Hulk. Dobrák s ukrutnou silou. Hulk své schopnosti nemá díky nějakému převleku, ale získal je genetickou mutací. Hulk byl takto stvořen, je to vlastně monstrum a s nadsázkou by se dalo říci, že Hulk je „blízký příbuzný našeho Golema“.

1/8
Mighty muggs - hulk

Mighty muggs - hulk

za 259 Kč na Mall.cz
Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm velkými figurkami od Marvelu se budou hlavy otáčet, a to doslova. Tyto figurky Mighty Muggs inspirované superhrdiny z marvelosvého vesmíru s mechanismem zmáčkni a otoč ukáží svým fanouškům až 3 výrazy!
Výrobce (značka): Avengers
2/8
Mighty muggs - hulkbuster

Mighty muggs - hulkbuster

za 329 Kč na Mall.cz
Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm velkými figurkami od Marvelu se budou hlavy otáčet, a to doslova. Tyto figurky Mighty Muggs inspirované superhrdiny z marvelosvého vesmíru s mechanismem zmáčkni a otoč ukáží svým fanouškům až 3 výrazy!
Výrobce (značka): Avengers
3/8
Pop marvel infinity war hulk buster

Pop marvel infinity war hulk buster

za 629 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Avengers: Infinity War – Hulk ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
4/8
Pop marvel avengers endgame hulk

Pop marvel avengers endgame hulk

za 379 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Marvel Avengers Endgame Hulk ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro nejen fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
5/8
Avengers hulk

Avengers hulk

za 129 Kč na Hračky 4kids.cz
Comansi Avengers Hulk Hulk se svými heroickými svaly, je jednou z figurek značky Comansi. Tato značka nabízí možnost, vytvořit si sbírku figurek hlavních představitelů animovaných filmů. Jednotlivé postavičky příhodně doplní stávající sbírku nebo se mohou stát milou pozorností pro kamaráda či kamarádku. Vyberte dětem figurku oblíbeného hrdiny značky Comansi! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry: 7 x 9 x 6 cm
Výrobce (značka): Comansi
6/8
Endgame deluxe figurka hulk 15cm

Endgame deluxe figurka hulk 15cm

za 429 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
7/8
Avengers 15 cm deluxe figurka hulk

Avengers 15 cm deluxe figurka hulk

za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Hulk je ztvárněný jako 15 cm figurka, vyrobená podle filmové předlohy, doplněná kombinovatelnými balíčky Hero Vision. Tyto doplňky mohou kluci aktivovat ve hře  Hero Vision Quantum , prodávané samostatně. Přednosti: figurka je vyrobená s ohebnými body je snadno přizpůsobitelná akční situaci ve hře Obsah balení: 15 cm figurka, příslušenství  Vyberte dětem akční figurky Hasbro! Vhodné pro děri od 4 let Materiál: plast Výška: 15 cm
Výrobce (značka): Hasbro
8/8
Avengers 30cm figurka Hulk

Avengers 30cm figurka Hulk

za 539 Kč na Mraky hraček.cz
Avengers 30cm figurka Hulk
Výrobce (značka): Hasbro

Figurka Kapitán Amerika

Kapitán Amerika se v anglickém originále jmenuje Captain America. A i když Kapitán Amerika nepatří mezi zakládající členy týmu Avengers, přidal se k němu velmi záhy, už ve čtvrtém pokračování. Typickým vybavením Kapitána Ameriky je ochranný štít v barvách vlajky USA.

1/9
Figurka power pack 30cm captain america

Figurka power pack 30cm captain america

za 819 Kč na Mall.cz
Představte si, že se třiceticentimetrový Captain America z Titan Hero Series inspirovaný filmem Avengers: Infinity war se se svými super schopnostmi hrne do akce! Výrobek obsahuje speciální příslušenství Power FX. Když děti připojí figurku, mohou „oživit“ svou postavu a aktivovat specifické zvuky a fráze.
Výrobce (značka): Avengers
2/9
Avengers 30 cm figurka titan hero captain america

Avengers 30 cm figurka titan hero captain america

za 369 Kč na Hračky 4kids.cz
Titan hero   Captain America je ztvárněná jako 30 cm figurka, vyrobená podle filmové předlohy. Je kombinovatelná s balíčky Titan Hero Power FX, prodávanými samostatně. Přednosti: figurka je vyrobená s ohebnými body je snadno přizpůsobitelná akční situaci ve hře Obsah balení: 30 cm figurka, příslušenství  Vyberte dětem akční figurky Hasbro! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška 30 cm
Výrobce (značka): Hasbro
3/9
AVENGERS Legends 15cm figurka

AVENGERS Legends 15cm figurka

za 539 Kč na Mraky hraček.cz
Prémiové 15cm figurky inspirované novým filmem Avengers: Infinity War a Ant-Man and the Wasp vychází z podoby svých filmových představitelů. Každá figurka z řady Legends u sebe má charakteristické příslušenství například v podobě zbraně.  Každá figurka z řady Legends u sebe má charakteristické příslušenství například v podobě zbraně. Každá figurka se prodává zvlášť. Varianty zboží:  1.Taskmaster 2.Iron Man 3.Serpent Society 4.Iron Spider 5.Proxima Midnight 6.Marvel´s Songbird 7.Captain America 8.Marvel´s Wasp Cena za jeden kus.  Věk: 4+
Výrobce (značka): Hasbro
4/9
Endgame figurka captain america 15cm

Endgame figurka captain america 15cm

za 319 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
5/9
Pop marvel venom captain america

Pop marvel venom captain america

za 379 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Venom – Kapitán Amerika ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
6/9
Captain America - Figurka s vozidlem

Captain America - Figurka s vozidlem

za 302 Kč na Mraky hraček.cz
Akční hrdinové se svými vozidly se staví proti zlu s novým akčním vybavením. Postav se proti zlu s novým akčním vybavením.  Balení obsahuje vozidlo, figurku a zbraň. Cena je za 1 balení. Varianty zboží: auto motorka Parametry: Rozměry balení: 21 x 19,1 x 5,1 cm Věk: 4+ Určení: pro kluky Materiál: plast
Výrobce (značka): Hasbro
7/9
Titan hero endgame captain america 30cm

Titan hero endgame captain america 30cm

za 429 Kč na Mall.cz
Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
8/9
Endgame captain america 15cm

Endgame captain america 15cm

za 319 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
9/9
Marvel mighty muggs captain america

Marvel mighty muggs captain america

za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Hasbro Marvel Mighty Muggs Captain America je jednou z postaviček marvelovského vesmíru. Mechanismus "zmáčkni a otoč" přináší dětem do hry až tři výrazy. Rozšiřují se tak možnosti hraného příběhu. Vyberte dětem figurky Marvel! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Výška: 9,5 cm
Výrobce (značka): Hasbro

Postavička Černá vdova

Black Widow čili Černá vdova, oblíbená postavička hlavně u dívek. Spolu s figurkou Wasp. Poznávacími znameními Černé vdovy jsou černý oblek a žluté pistolky na zápěstích.

1/5
Mighty muggs - black widow

Mighty muggs - black widow

za 319 Kč na Mall.cz
Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm velkými figurkami od Marvelu se budou hlavy otáčet, a to doslova. Tyto figurky Mighty Muggs inspirované superhrdiny z marvelosvého vesmíru s mechanismem zmáčkni a otoč ukáží svým fanouškům až 3 výrazy!
Výrobce (značka): Avengers
2/5
Avengers 30 cm figurka titan hero black widow

Avengers 30 cm figurka titan hero black widow

za 369 Kč na Hračky 4kids.cz
Titan hero   Black Widow je ztvárněná jako 30 cm figurka, vyrobená podle filmové předlohy. Je kombinovatelná s balíčky Titan Hero Power FX, prodávanými samostatně. Přednosti: figurka je vyrobená s ohebnými body je snadno přizpůsobitelná akční situaci ve hře Obsah balení: 30 cm figurka, příslušenství  Vyberte dětem akční figurky Hasbro! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška 30 cm
Výrobce (značka): Hasbro
3/5
Titan hero endgame black widow 30cm

Titan hero endgame black widow 30cm

za 379 Kč na Mall.cz
Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
4/5
Marvel black widow 21505

Marvel black widow 21505

za 299 Kč na Mall.cz
Krásná, ručně malovaná a detailně zpracovaná figurka Black Widow vás přenese do světa hrdinů z komiksů Marvel. Black Widow je bývalá agentka KGB, která bojuje po boku Captaina America za spravedlnost. Vhodné od 3 let.
Výrobce (značka): Schleich
5/5
Pop marvel infinity war black widow

Pop marvel infinity war black widow

za 359 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Avangers – Black Widow ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.
Výrobce (značka): Funko

Thor je bájný hrdina, jehož předobraz pochází ze severské mytologie. Thor je bůh. Thorova síla spočívá hlavně v jeho kladivu. Thorovo kladivo uzvedne jedině Thor.

Figurka Thor

1/7
Avengers 30 cm figurka titan hero thor

Avengers 30 cm figurka titan hero thor

za 369 Kč na Hračky 4kids.cz
Titan hero Thor je ztvárněný jako 30 cm figurka, vyrobená podle filmové předlohy. Je kombinovatelná s balíčky Titan Hero Power FX, prodávanými samostatně. Přednosti: figurka je vyrobená s ohebnými body je snadno přizpůsobitelná akční situaci ve hře Obsah balení: 30 cm figurka, příslušenství  Vyberte dětem akční figurky Hasbro! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška 30 cm
Výrobce (značka): Hasbro
2/7
Titan hero endgame thor 30cm

Titan hero endgame thor 30cm

za 379 Kč na Mall.cz
Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
3/7
Avengers thor

Avengers thor

za 129 Kč na Hračky 4kids.cz
Comansi Avengers Thor je jednou z postaviček oblíbeného filmu Avengers. Děti mohou obohatit svoji sbírku o další z těchto figurek. Obsah balení: figurka, podstavec, karta Vyberte dětem figurky Comansi z oblíbených filmů! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 10 cm
Výrobce (značka): Comansi
4/7
Marvel mighty muggs thor

Marvel mighty muggs thor

za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Hasbro Marvel Mighty Muggs Thor je jednou z marvelovských figurek s instalovaným mechanismem pro otočení hlavy. Po stisknutí tlačítka ukáže postavička až tři výrazy, které umí projevit. Kupte dětem figurky Mighty Muggs! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Výška: 9,5 cm
Výrobce (značka): Hasbro
5/7
Mighty muggs - thor

Mighty muggs - thor

za 319 Kč na Mall.cz
Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm velkými figurkami od Marvelu se budou hlavy otáčet, a to doslova. Tyto figurky Mighty Muggs inspirované superhrdiny z marvelosvého vesmíru s mechanismem zmáčkni a otoč ukáží svým fanouškům až 3 výrazy!
Výrobce (značka): Avengers
6/7
Pop bobble marvel thor ragnarok thor

Pop bobble marvel thor ragnarok thor

za 379 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Star Bobble Marvel Thor Ragnarok Thor ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
7/7
Pop marvel avengers endgame thor

Pop marvel avengers endgame thor

za 379 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Marvel Avengers Endgame Thor ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro nejen fanoušky.
Výrobce (značka): Funko

Kdo vyrábí figury Avengers?

Mezi výrobci figurek Avengers najdeme několik známých jmen z hračkářského průmyslu, např. značky jako Avengers, Comansi, Funko, Hasbro nebo HM Studio.

Avengers

1/29
Figurka power pack 30cm captain america

Figurka power pack 30cm captain america

za 819 Kč na Mall.cz
Představte si, že se třiceticentimetrový Captain America z Titan Hero Series inspirovaný filmem Avengers: Infinity war se se svými super schopnostmi hrne do akce! Výrobek obsahuje speciální příslušenství Power FX. Když děti připojí figurku, mohou „oživit“ svou postavu a aktivovat specifické zvuky a fráze.
Výrobce (značka): Avengers
2/29
Endgame deluxe figurka hulk 15cm

Endgame deluxe figurka hulk 15cm

za 429 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
3/29
Endgame figurka iron man 15cm

Endgame figurka iron man 15cm

za 319 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
4/29
Endgame chitauri 15cm

Endgame chitauri 15cm

za 319 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
5/29
Titan hero endgame thor 30cm

Titan hero endgame thor 30cm

za 379 Kč na Mall.cz
Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
6/29
Figurka titan hero valkyrie 30cm

Figurka titan hero valkyrie 30cm

za 419 Kč na Mall.cz
Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
7/29
Mighty muggs - iron man

Mighty muggs - iron man

za 319 Kč na Mall.cz
Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm velkými figurkami od Marvelu se budou hlavy otáčet, a to doslova. Tyto figurky Mighty Muggs inspirované superhrdiny z marvelosvého vesmíru s mechanismem zmáčkni a otoč ukáží svým fanouškům až 3 výrazy!
Výrobce (značka): Avengers
8/29
Figurka titan hero iron spider 30cm

Figurka titan hero iron spider 30cm

za 419 Kč na Mall.cz
Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
9/29
Mighty muggs - hulkbuster

Mighty muggs - hulkbuster

za 329 Kč na Mall.cz
Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm velkými figurkami od Marvelu se budou hlavy otáčet, a to doslova. Tyto figurky Mighty Muggs inspirované superhrdiny z marvelosvého vesmíru s mechanismem zmáčkni a otoč ukáží svým fanouškům až 3 výrazy!
Výrobce (značka): Avengers
10/29
Endgame iron spider 15cm

Endgame iron spider 15cm

za 319 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
11/29
Titan hero endgame black widow 30cm

Titan hero endgame black widow 30cm

za 379 Kč na Mall.cz
Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
12/29
Titan hero endgame ronin 30cm

Titan hero endgame ronin 30cm

za 429 Kč na Mall.cz
Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
13/29
Endgame figurka captain marvel 15cm

Endgame figurka captain marvel 15cm

za 319 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
14/29
Figurka titan hero star lord 30cm

Figurka titan hero star lord 30cm

za 419 Kč na Mall.cz
Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
15/29
Titan hero kapitán amerika 30cm

Titan hero kapitán amerika 30cm

za 719 Kč na Mall.cz
Figurka Cap America z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka přichází s unikátním Power FX příslušenstvím, které aktivuje řeč a zvuky u hrdiny. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
16/29
Endgame figurka captain america 15cm

Endgame figurka captain america 15cm

za 319 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
17/29
Mighty muggs - thor

Mighty muggs - thor

za 319 Kč na Mall.cz
Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm velkými figurkami od Marvelu se budou hlavy otáčet, a to doslova. Tyto figurky Mighty Muggs inspirované superhrdiny z marvelosvého vesmíru s mechanismem zmáčkni a otoč ukáží svým fanouškům až 3 výrazy!
Výrobce (značka): Avengers
18/29
Endgame ant-man 15cm

Endgame ant-man 15cm

za 319 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
19/29
Endgame captain america 15cm

Endgame captain america 15cm

za 319 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
20/29
Titan hero endgame black panther 30cm

Titan hero endgame black panther 30cm

za 429 Kč na Mall.cz
Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
21/29
Figurka titan hero rocket 30cm

Figurka titan hero rocket 30cm

za 419 Kč na Mall.cz
Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 17 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
22/29
Endgame black panther 15cm

Endgame black panther 15cm

za 319 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
23/29
Titan hero endgame iron man 30cm

Titan hero endgame iron man 30cm

za 379 Kč na Mall.cz
Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
24/29
Figurka s vozidlem winter soldier

Figurka s vozidlem winter soldier

za 329 Kč na Mall.cz
Zažijte opravdovou akci s hrdinou Avengers a jeho vozidlem. Postav se proti zlu s novým akčním vybavením. Vozidlo lze vystřelit pomocí odpalovače. Figurka není pohyblivá. Vhodné pro děti od 4 let.
Výrobce (značka): Avengers
25/29
Endgame deluxe figurka thanos 15cm

Endgame deluxe figurka thanos 15cm

za 429 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
26/29
Titan hero endgame captain america 30cm

Titan hero endgame captain america 30cm

za 429 Kč na Mall.cz
Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
27/29
Mighty muggs - hulk

Mighty muggs - hulk

za 259 Kč na Mall.cz
Pozor, je tu Mighty Muggs! S 9,5 cm velkými figurkami od Marvelu se budou hlavy otáčet, a to doslova. Tyto figurky Mighty Muggs inspirované superhrdiny z marvelosvého vesmíru s mechanismem zmáčkni a otoč ukáží svým fanouškům až 3 výrazy!
Výrobce (značka): Avengers
28/29
Endgame figurka ronin 15cm

Endgame figurka ronin 15cm

za 319 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
29/29
Endgame figurka war machine 15cm

Endgame figurka war machine 15cm

za 319 Kč na Mall.cz
Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers

Comansi

1/5
Avengers hulk

Avengers hulk

za 129 Kč na Hračky 4kids.cz
Comansi Avengers Hulk Hulk se svými heroickými svaly, je jednou z figurek značky Comansi. Tato značka nabízí možnost, vytvořit si sbírku figurek hlavních představitelů animovaných filmů. Jednotlivé postavičky příhodně doplní stávající sbírku nebo se mohou stát milou pozorností pro kamaráda či kamarádku. Vyberte dětem figurku oblíbeného hrdiny značky Comansi! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry: 7 x 9 x 6 cm
Výrobce (značka): Comansi
2/5
Avengers capitan america

Avengers capitan america

za 129 Kč na Hračky 4kids.cz
Comansi Avengers Capitan America Capitan America se svým typickým štítem, je jednou z figurek značky Comansi. Tato značka nabízí možnost, vytvořit si sbírku figurek hlavních představitelů animovaných filmů. Jednotlivé postavičky příhodně doplní stávající sbírku nebo se mohou stát milou pozorností pro kamaráda či kamarádku. Vyberte dětem figurku oblíbeného hrdiny značky Comansi! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry balení: 6,5 x 6 x 8,5 cm
Výrobce (značka): Comansi
3/5
Avengers thor

Avengers thor

za 129 Kč na Hračky 4kids.cz
Comansi Avengers Thor je jednou z postaviček oblíbeného filmu Avengers. Děti mohou obohatit svoji sbírku o další z těchto figurek. Obsah balení: figurka, podstavec, karta Vyberte dětem figurky Comansi z oblíbených filmů! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 10 cm
Výrobce (značka): Comansi
4/5
Avengers hawkeye

Avengers hawkeye

za 129 Kč na Hračky 4kids.cz
Comansi Avengers Hawkeye je jednou z postaviček oblíbeného filmu Avengers. Děti mohou obohatit svoji sbírku o další z těchto figurek. Obsah balení: figurka, podstavec, karta Vyberte dětem figurky Comansi z oblíbených filmů! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 10 cm
Výrobce (značka): Comansi
5/5
Avengers iron man

Avengers iron man

za 129 Kč na Hračky 4kids.cz
Comansi Avengers Iron Man Hawkeye je jednou z postaviček oblíbeného filmu Avengers. Děti mohou obohatit svoji sbírku o další z těchto figurek. Obsah balení: figurka, podstavec, karta Vyberte dětem figurky Comansi z oblíbených filmů! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 10 cm
Výrobce (značka): Comansi

Funko

1/10
Pop marvel avengers endgame hulk

Pop marvel avengers endgame hulk

za 379 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Marvel Avengers Endgame Hulk ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro nejen fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
2/10
Pop marvel infinity war ebony maw

Pop marvel infinity war ebony maw

za 379 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Marvel Avengers Infinity War – Ebony Maw ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro nejen fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
3/10
Pop marvel avengers endgame hawkeye

Pop marvel avengers endgame hawkeye

za 379 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Marvel Avengers Endgame Hawkeye ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro nejen fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
4/10
Pop marvel avengers endgame thor

Pop marvel avengers endgame thor

za 379 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Marvel Avengers Endgame Thor ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro nejen fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
5/10
Pop marvel avengers endgame tony stark

Pop marvel avengers endgame tony stark

za 379 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Marvel Avengers Endgame Tony Stark ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro nejen fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
6/10
Pop marvel infinity war proxima midnight

Pop marvel infinity war proxima midnight

za 379 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Marvel Avengers Infinity War – Proxima Midnight ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro nejen fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
7/10
Pop marvel venom captain america

Pop marvel venom captain america

za 379 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Venom – Kapitán Amerika ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
8/10
Pop marvel infinity war hulk buster

Pop marvel infinity war hulk buster

za 629 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Avengers: Infinity War – Hulk ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
9/10
Pop marvel infinity war corvus glaive

Pop marvel infinity war corvus glaive

za 379 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Marvel Avengers Infinity War – Corvus Glaive ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro nejen fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
10/10
Pop bobble marvel thor ragnarok thor

Pop bobble marvel thor ragnarok thor

za 379 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Star Bobble Marvel Thor Ragnarok Thor ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.
Výrobce (značka): Funko

Hasbro

1/16
AVENGERS - MICRO HERO MASHERS - FIGURKA S VOZIDLEM

AVENGERS - MICRO HERO MASHERS - FIGURKA S VOZIDLEM

za 490 Kč na Mraky hraček.cz
Figurky jsou sice v mikro provedení, ale mají MAS(H)ivní sílu! Zachránit svět není snadný úkol, a tak dostali nejmocnější hrdinové světa velikou pomoc od těchto silných mikro figurek a ještě silnějších vozidel! Rozšiřte svůj svět Marvel Super Hero Mashers o tyto 6cm mini figurky, z nichž každá má své kombinovatelné vozidlo. Kombinujte svou figurku s originálními 15cm figurkami Super Hero Mashers (prodávají se samostatně) a pak si upravte jízdu kombinací svého vozidla s ostatními mikro vozidly (prodávají se každé zvlášť). Můžete spojit dokonce díly vozidla s figurkami! V každém balení je jedna 6cm figurka a jedno vozidlo.  Varianty dodávány dle aktuálních skladových zásob.
Výrobce (značka): Hasbro
2/16
Marvel mighty muggs captain america

Marvel mighty muggs captain america

za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Hasbro Marvel Mighty Muggs Captain America je jednou z postaviček marvelovského vesmíru. Mechanismus "zmáčkni a otoč" přináší dětem do hry až tři výrazy. Rozšiřují se tak možnosti hraného příběhu. Vyberte dětem figurky Marvel! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Výška: 9,5 cm
Výrobce (značka): Hasbro
3/16
Marvel mighty muggs thor

Marvel mighty muggs thor

za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Hasbro Marvel Mighty Muggs Thor je jednou z marvelovských figurek s instalovaným mechanismem pro otočení hlavy. Po stisknutí tlačítka ukáže postavička až tři výrazy, které umí projevit. Kupte dětem figurky Mighty Muggs! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Výška: 9,5 cm
Výrobce (značka): Hasbro
4/16
AVENGERS - MICRO HERO MASHERS DVOJBALENÍ

AVENGERS - MICRO HERO MASHERS DVOJBALENÍ

za 274 Kč na Mraky hraček.cz
Figurky jsou sice v mikro provedení, ale mají MAS(H)ivní sílu! Zachránit svět není malý úkol, a tak dostali nejmocnější hrdinové světa velikou pomoc od těchto silných mikro figurek! Rozšiřte svůj svět Marvel Super Hero Mashers o figurky v dvojitém balení: každá z nich má oddělitelnou hlavu a ruce, takže tyto mikro figurky můžete podle libosti kombinovat přímo z krabice. Kombinujte a spojujte díly s originálními 15cm figurkami Super Hero Mashers (prodávají se samostatně) a vytvořte bláznivě pospojované bitvy. V každém blistru jsou dvě  figurky Ve třech vlnách nabídneme 8 balení Velikost figurek je 6 cm
Výrobce (značka): Hasbro
5/16
Avengers hero mashers figurky 15 cm

Avengers hero mashers figurky 15 cm

za 165 Kč na Mraky hraček.cz
Všem se někdy hodí pomocná ruka, noha nebo hlava! Hero Mashers jsou tu s dalšími oblíbenými hrdiny. Udělej si svou kombinaci oblíbených superhrdinů a vyšli je do akce. Hračka se vyrábí v několika variantách, varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Cena je za 1 ks. Obrázky jsou ilustrační. Věk: 4+   Video- AVENGERS HERO MASHERS
Výrobce (značka): Hasbro
6/16
Avengers 30cm figurka Hulk

Avengers 30cm figurka Hulk

za 539 Kč na Mraky hraček.cz
Avengers 30cm figurka Hulk
Výrobce (značka): Hasbro
7/16
AVENGERS Legends 15cm figurka

AVENGERS Legends 15cm figurka

za 539 Kč na Mraky hraček.cz
Prémiové 15cm figurky inspirované novým filmem Avengers: Infinity War a Ant-Man and the Wasp vychází z podoby svých filmových představitelů. Každá figurka z řady Legends u sebe má charakteristické příslušenství například v podobě zbraně.  Každá figurka z řady Legends u sebe má charakteristické příslušenství například v podobě zbraně. Každá figurka se prodává zvlášť. Varianty zboží:  1.Taskmaster 2.Iron Man 3.Serpent Society 4.Iron Spider 5.Proxima Midnight 6.Marvel´s Songbird 7.Captain America 8.Marvel´s Wasp Cena za jeden kus.  Věk: 4+
Výrobce (značka): Hasbro
8/16
Avengers super hero mashers figurka s příslušenstvím juggernaut

Avengers super hero mashers figurka s příslušenstvím juggernaut

za 299 Kč na Hračky 4kids.cz
Hasbro Avengers Super Hero Mashers Figurka s příslušenstvím Juggernaut je jedna z figurek oblíbeného akčního filmu Avengers, kterého si tentokrát můžete vylepšit novým příslušenstvím a doplňky. Ty jsou kombinovatelné s ostatními doplňky řady Hero Mashers. Potěšte Vašeho chlapce oblíbeným představitelem filmu Avengers! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška: cca 15 cm Rozměry balení: 20 x 21 x 5 cm
Výrobce (značka): Hasbro
9/16
Avengers Titan Hero Power FX Iron Man 30cm figurka

Avengers Titan Hero Power FX Iron Man 30cm figurka

za 586 Kč na Mraky hraček.cz
Tato 30cm vysoká Avengers Titan Hero figurka inspirovaná filmem Avengers: Endgame přichází s novým, unikátním Power FX příslušenstvím, který aktivuje řeč a zvuky hrdinu. Toto příslušenství lze připojit ik jiným figurkám z této řady, přičemž se aktivuje unikátní zvukový efekt.
Výrobce (značka): Hasbro
10/16
AVENGERS - 10 CM ALL STAR AKČNÍ FIGURKA

AVENGERS - 10 CM ALL STAR AKČNÍ FIGURKA

za 118 Kč na Mraky hraček.cz
Avengers All-Stars v roce 2015: Zcela nová řada hrdinů a zloduchů se připojila k Avengers All-Stars. Každá figurka má 5 kloubových bodů a filmovou stylizaci. Vyber si jednoho z 12 Avengers a dej se do akce. Hračka se vyrábí v několika variantách, varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Obrázky jsou ilustrační. Cena je za 1 ks. Věk: 4+
Výrobce (značka): Hasbro
11/16
Avengers 15 cm deluxe figurka thanos

Avengers 15 cm deluxe figurka thanos

za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Thanos je ztvárněný jako 15 cm figurka, vyrobená podle filmové předlohy, doplněná kombinovatelnými balíčky Hero Vision. Tyto doplňky mohou kluci aktivovat ve hře  Hero Vision Quantum , prodávané samostatně. Přednosti: figurka je vyrobená s ohebnými body je snadno přizpůsobitelná akční situaci ve hře Obsah balení: 15 cm figurka, příslušenství  Vyberte dětem akční figurky Hasbro! Vhodné pro děri od 4 let Materiál: plast Výška: 15 cm
Výrobce (značka): Hasbro
12/16
Avengers 30 cm figurka titan hero b star lord

Avengers 30 cm figurka titan hero b star lord

za 369 Kč na Hračky 4kids.cz
Titan hero B Star Lord je jednou z figurek řady Titan Hero Series, obohacených síťovým adaptérem Titan Hero Power FX. Tato 30 cm figurka je vyrobená podle filmové předlohy. Je kombinovatelná s balíčky Titan Hero Power FX, prodávanými samostatně. Přednosti: figurka je vyrobená s pěti body artikulace je snadno přizpůsobitelná akční situaci ve hře Obsah balení: 30 cm figurka, příslušenství  Vyberte dětem akční figurky Hasbro! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška: 30 cm
Výrobce (značka): Hasbro
13/16
AVENGERS Titan 30cm filmové figurky

AVENGERS Titan 30cm filmové figurky

za 375 Kč na Mraky hraček.cz
Hrdinové Avengers se spojili pro ještě více zážitků a dobrodružství v nové řadě Titan Hero. Filmem inspirované postavy rozšiřují řady vašich oblíbenců v této jedinečné kolekci figurek. Každá figurka má pět bodů artikulace pro ještě větší zážitek ze hry! Varianty zboží: Iron Man Captain America Star - Lord Thor Cena za jeden kus.
Výrobce (značka): Hasbro
14/16
Marvel playskool figurky mega mighties iron man

Marvel playskool figurky mega mighties iron man

za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Iron Man je jednou z figurek Mega Mighties, vyrobených podle filmu Marvel. Kluci si s nimi mohou snadno přehrát akční situace, kdy čelí svým soupeřům a v odvážných akcích a bitvách. Kupte dětem figurkami Mega Mighties! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška figurky: 25 cm
Výrobce (značka): Hasbro
15/16
Avengers legendární akční figurka - avenging allies

Avengers legendární akční figurka - avenging allies

za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Hasbro Avengers Legendární akční figurka Hrdinný tým, který brání bezpečnost světa, ve filmu Avengers. Film plný vizuálních efektů, který se stal kasovním trhákem. Hrdinu Avenging Allies si můžete pořídit, tentokrát ve velikosti 18 cm. Sběratelská edice Marvel Legends Infinite Series se vyznačuje tím, že u každé postavy najdeš ještě část těla pro stavbu vlastního superhrdiny. detailní zpracování pohyblivé části těla Pořiďte svému chlapci odvážného hrdinu Avenging Allies! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška: 15 - 18 cm
Výrobce (značka): Hasbro
16/16
Avengers 30 cm figurka titan hero ronin

Avengers 30 cm figurka titan hero ronin

za 369 Kč na Hračky 4kids.cz
Titan hero Titan hero Ronin je ztvárněný jako 30 cm figurka, vyrobená podle filmové předlohy. Je kombinovatelná s balíčky Titan Hero Power FX, prodávanými samostatně. Přednosti: figurka je vyrobená s ohebnými body je snadno přizpůsobitelná akční situaci ve hře Obsah balení: 30 cm figurka, příslušenství  Vyberte dětem akční figurky Hasbro! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška 30 cm
Výrobce (značka): Hasbro

HM Studio

1/1
Figurka Avengers - Viuda Negra

Figurka Avengers - Viuda Negra

za 120 Kč na Mraky hraček.cz
Figurka Avengers - Viuda Negra
Výrobce (značka): HM Studio

Stavebnice a figurky Lego Avengers

Lego vydalo několik stavebnic s lego figurkami Avengers a dalšími superhrdiny. Vedle toho existují také stavebnice Lego ze sběratelské edice BRICKHEADZ!, kde si můžete postavit mimo jiné postavy z příběhů o Avengerech. Stavebnice s motivy Avengers se vyrábějí také ve verzi pro nejmenší děti, tedy jako Lego Duplo.

1/8
Super heroes 76123 captain america: útok outriderů

Super heroes 76123 captain america: útok outriderů

za 569 Kč na Mall.cz
Vyraz do boje v sadě LEGO Marvel Avengers 76123 Captain America: útok Outriderů. Přehrávej si znovu vzrušující akci z filmů Marvel Avengers s touto úžasnou sadou LEGO .
Výrobce (značka): Lego
2/8
Super heroes 76107 thanos: poslední bitva

Super heroes 76107 thanos: poslední bitva

za 1829 Kč na Mall.cz
Pusť se do boje o Rukavici nekonečna s Avengers v sadě 76107 z řady LEGO Marvel Super Heroes. Střílej na Thanose z vystřelovačů na Lodi strážců. Otevři kokpit a vyjeď do útoku na vesmírném skútru se Star-Lordem a Gamorou. Popadni Rukavici nekonečna a odleť jako vítěz!
Výrobce (značka): Lego
3/8
Duplo 10876 dobrodružství spider-mana a hulka

Duplo 10876 dobrodružství spider-mana a hulka

za 639 Kč na Mraky hraček.cz
Malí super hrdinové si zamilují vzrušující dobrodružství s touto superhrdinskou stavebnicí vytvořenou na motivy příběhu studia Marvel. Pomozte Spider-Manovi a Hulkovi zastavit Sandmana a překazit mu krádež důležitého kufříku. Stavění a přestavování Spidermanovy garáže a Hulkovy laboratoře v centrále Avengeru rozvíjí jemné motorické dovednosti dětí. Pomozte Spider-Manovi opravit jeho motorku pomocí šroubováku, at muže vyrazit do akce a zachránit svět! Obsahuje 3 LEGO DUPLO figurky: Spider-Mana, Hulka a Sandmana.
Výrobce (značka): Lego
4/8
Super heroes 76131 bitva o základnu avengerů

Super heroes 76131 bitva o základnu avengerů

za 2229 Kč na Mall.cz
Hraj si na napínavou bitvu o základnu Avengerů 76131 a poraz Thanose a Outridera v této stavebnici od LEGO Marvel Avengers! Prožij znovu vzrušující akci z filmů Marvel Avengers s touto bezvadnou LEGO sadou pro děti.
Výrobce (značka): Lego
5/8
Super heroes 76124 war machine v robotickém obleku

Super heroes 76124 war machine v robotickém obleku

za 799 Kč na Mall.cz
Vyraz do boje s Outridery a zachraň Ant-Mana se sadou LEGO Marvel Avengers 76124 War Machine v robotickém obleku. Odpoj vystřelovací kanóny a dej je do rukou hrdiny War Machina a na jeho rameno.
Výrobce (značka): Lego
6/8
Super heroes 76126 parádní tryskáč avengerů

Super heroes 76126 parádní tryskáč avengerů

za 1799 Kč na Hračky 4kids.cz
Parádní tryskáč Avengerů si kluci mohou sestavit z  838 dílků. Poté si mohou přehrát příběh, kdy s tryskáčem vyrazí do boje proti Chitauri. Mohou využít vystřelovač a otevírací zadní prostor s rozkládacím vystřelovačem se šesti střelami. Obsah balení: celkem 838 dílků 6 minifigurek, např. Black Widow, Hawkey, Rocket, Thor Vyberte dětem kvalitní stavebnici Lego! Vhodné pro děti od 8 let Materiál: plast Počet dílků: 838 Rozměry po sestavení: 40 x 28 x 12 cm
Výrobce (značka): Lego
7/8
Super heroes 76102 thorovo kladivo stormbreaker

Super heroes 76102 thorovo kladivo stormbreaker

za 599 Kč na Mall.cz
Nastup do kokpitu únikového modulu spolu s Rocketem, Thorem a Grootem a vydej se do vesmíru se sadou 76102 Thor a kladivo Stormbreaker z řady LEGO Marvel Super Heroes. Střílej z vystřelovačů na nepřátele na misi Avengers a najdi Thorovu nejmocnější zbraň!
Výrobce (značka): Lego
8/8
Super heroes 75125 iron man a jeho obleky

Super heroes 75125 iron man a jeho obleky

za 1359 Kč na Mraky hraček.cz
Prováděj experimenty s Tonym Starkem a dopadni Outridera v sadě LEGO Marvel Avengers 76125 Iron Man jeho obleky, která obsahuje modulární laboratoř. Ta se dá kombinovat a přeskládávat mnoha různými způsoby pro nikdy nekončící zábavu. Laboratoř obsahuje rotující pódium s 2 pohyblivými robotickými pažemi, aby se Tony Stark mohl obléct do obleku Iron Mana, stůl, kuchyň, sklad zbraní, sklad nářadí a úložné moduly obleků Iron Mana, a navíc radar a spoustu dalšího. Tato zábavná superhrdinská stavebnice nabízí také robotický oblek Igor s kokpitem pro minifigurku, pohyblivého mobilního robota a součástí je i 5 minifigurek – Iron Man MK 1, Iron Man MK 5, Iron Man MK 41, Iron Man MK 50 a obličej Tonyho Starka s vlasy, který můžeš připojit k jakékoli minifigurce Iron Mana.
Výrobce (značka): Lego

Kostýmy a masky Avengers

Snem každého kluka je být super hrdinou, třeba Avengerem. Každý by jim někdy chtěl být. A když už by to nešlo stát se jim napořád, což takhle se v něj proměnit alespoň na chvíli. Třeba na karnevalu ve školce nebo ve škole. Na dětské party. A nebo při každodenních hrách s kamarády. Obléknout kostým, nasadit masku, vzít do ruky štít nebo kladivo, a stát se jedním ze superhrdinů ze skupiny The Avengers.

Různě na internetu, v hračkářstvích a v obchodech se zábavnými předměty se dá pořídit řada kostýmů s motivy Avengers. Pokud chcete svým dětem dopřát ten nejlepší převlek, který se dá koupit, to znamená kvalitní, propracovaný, komplexní, ale také pohodlný kostým, co splňuje směrnice EU (mají na to razítko), aby jej děti mohly bez obav o zdraví (vyrážka atd.) nosit, pravděpodobně narazíte na kostýmy značky Rubie's. Tento světový výrobce z USA nabízí řadu licencovaných kostýmů různých hrdinů a protagonistů z mnoha oblíbených filmů, komiksů a seriálů pro děti. V jeho portfóliu nechybí ani licencované kostýmy postaviček Avengers. Na kostýmy Hulka, Ironmana, Kapitána Ameriky, Thora a dalších se podívejte do boxíku níže.

1/39
Avengers: Thor Classic - vel. S

Avengers: Thor Classic - vel. S

za 846 Kč na Mraky hraček.cz
Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy s pláštěm a helmou. Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikost SVěk: 3-4 let Výška: 104 cm Šířka v pase: 51 cmObsah: Kostým, helma
Výrobce (značka): Rubie's
2/39
Avengers: Hulk Classic - vel. S

Avengers: Hulk Classic - vel. S

za 723 Kč na Mraky hraček.cz
Kostým podle předlohy oblíbené postavy Hulka z filmů z Avenegers.Díky plstěné masce a materiálu je kostým příjemný a dítě se může snadno ponořit do kůže známého superhrdiny!Obsah balení: kostým, plstěná maskaVelikost SVěk: 3-4 let Výška: 104 cm Šířka v pase: 51 cm
Výrobce (značka): Rubie's
3/39
Avengers: Assemble - Iron Man Deluxe - vel. L

Avengers: Assemble - Iron Man Deluxe - vel. L

za 1115 Kč na Mraky hraček.cz
Kostým Iron Man ti pomůže převtělit se alespoň na chvíli do této legendární postavy. Kostým obsahuje kombinézu s tvarovanými svaly a masku na obličej. Kombinéza je ušita ze 100% polyesteru a zapíná se na suchý zip.   Značka Rubie's je na trhu více jak 60 let a to především díky kvalitně zpracovaným karnevalovým kostýmům.   Balení obsahuje: kostým, masku Velikost L :  7 – 8 let  (130 – 140cm) Materiál: 100% polyester
Výrobce (značka): Blackfire
4/39
Avengers assemble thor classic vel. l

Avengers assemble thor classic vel. l

za 979 Kč na Hračky 4kids.cz
Rubie's Avengers Assemble Thor Classic vel. L   Thor , kostým na karneval značky Rubie's, která úspěšně obhajuje svoji pozici na trhu již desítky let skrze výrobu kvalitních karnevalových kostýmů.  Obsah balení: maska a oblek pásek Dopřejte dětem stát se na čas karnevalu jedním z hrdinů filmových pláten! Vhodné pro děti od 7 - 8 let Velikost: L Materiál: 100% Polyester Rozměry kostýmu: 78-86 x 142-152 cm (š x v) Rozměry balení: 30 x 40 cm
Výrobce (značka): Rubie's
5/39
Avengers: Thor Classic - vel. M

Avengers: Thor Classic - vel. M

za 846 Kč na Mraky hraček.cz
0
Výrobce (značka): Tollytots Limited
6/39
Avengers: Hulk Deluxe - vel. L

Avengers: Hulk Deluxe - vel. L

za 858 Kč na Mraky hraček.cz
Oblékni si kostým a buď silným a neohroženým hrdinou!Kostým má vycpanou hruď, plášť a je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Obsahuje i Hulkovu masku! Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikost LVěk: 7-8 let Výška: 128 cm Šířka v pase: 56 cmObsah: Kostým, maska
Výrobce (značka): Rubie's
7/39
Thorovo kladivo

Thorovo kladivo

za 389 Kč na Mall.cz
Bojujte proti nepřátelům jako Thor. S mocným kladivem v rukou se bude cítit jako nesmrtelný superhrdina. S tímto mocným kladivem v rukou se nedá říct, kam vás dobrodružství s Avengery dostanou!
Výrobce (značka): Avengers
8/39
Avengers: Assemble - Captain America Classic - vel. S

Avengers: Assemble - Captain America Classic - vel. S

za 859 Kč na Mraky hraček.cz
Oblékněte si tento kostým a staňte se Kapitánem Amerikou. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Má Iron Man i teď v žilách dostatek séra aby přemohl nepřátele? Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikosti:S = 63,5-66 cm x 89-122 (š x v), 3-4 rokyM = 68,5-76 x 127-137 cm (š x v), 5-6 letL = 78-86 x 142-152 cm (š x v), 7-8 letMateriál: Polyester
Výrobce (značka): Rubie's
9/39
Avengers: Thor Deluxe - vel. XL

Avengers: Thor Deluxe - vel. XL

za 868 Kč na Mraky hraček.cz
Oblékni si kostým a buď silným a neohroženým hrdinou!Kostým má vycpanou hruď, plášť a je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Obsahuje i Thorovo kladivo! Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikost XLVěk: 9-10 let Výška: 140 cm Šířka v pase: 62 cmObsah: Kostým, kladivo
Výrobce (značka): Rubie's
10/39
Avengers: Assemble - Thor Classic - vel. S

Avengers: Assemble - Thor Classic - vel. S

za 1011 Kč na Mraky hraček.cz
Každý se může stát hrdinou Thorem, a to díky tomuto skvěle propracovanému kostýmu v podobě vaší oblíbené postavy. Tento kostým na karneval je od značky Rubie's, která je velice známá a úspěšná díky výrobě karnevalových kostýmů.   Tak neváhej a oblékni kostým svého oblíbeného filmového hrdiny Thora. Balení obsahuje masku, oblek a pásek. Parametry a specifikace: Věk: od 3-4 let Velikost: S Materiál: Polyester Rozměr kostýmu: 63,5-66 cm x 89-122 (š x v) Rozměry balení: 30 x 40 cm
Výrobce (značka): Rubie's
11/39
Avengers: Iron Man Classic - vel. M

Avengers: Iron Man Classic - vel. M

za 846 Kč na Mraky hraček.cz
Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy z filmu Avangers: Infinity war!Děti se tak mohou stát svým oblíbeným superhrdinou!Obsah balení: Kostým, maskaVelikost MVěk: 5-6 let Výška: 116 cm Šířka v pase: 53 cm
Výrobce (značka): Rubie's
12/39
Avengers: Captain America Deluxe - vel. L

Avengers: Captain America Deluxe - vel. L

za 930 Kč na Mraky hraček.cz
Oblékni si kostým a buď silným a neohroženým hrdinou!Kostým má vycpanou hruď a je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy a obsahuje i látkovou masku. Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikost LVěk: 7-8 let Výška: 128 cm Šířka v pase: 56 cmObsah: Kostým, látková maska
Výrobce (značka): Rubie's
13/39
Assemble - iron man classic s

Assemble - iron man classic s

za 1099 Kč na Mall.cz
Oblékněte si tento kostým a staňte se Iron Manem. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Staňte se i vy hrdiny a zachraňte společně s dalšími Avengers svět!
Výrobce (značka): Rubie's
14/39
Age of ultron - ultron deluxe l - rozbalen

Age of ultron - ultron deluxe l - rozbalen

za 1209 Kč na Mall.cz
Oblékněte si tento kostým a staňte se Ultronem. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Ultron bojuje proti Avengers, aby získal absolutní moc nad světem.
Výrobce (značka): Rubie's
15/39
Avengers Hrdinská maska

Avengers Hrdinská maska

za 280 Kč na Mraky hraček.cz
Představte si, že máte sílu jako Hulk, svaly jako Kapitán Amerika, královský původ jako Thor anebo železné pěsti jako Iron Man nebo se staňte Černým panterem. S touto maskou inspirovanou Avengers hrdiny, můžete být kýmkoli z Marvelovského vesmíru. Díky nastavitelnému pásku padne každému smrtelníkovi. Pozor, supersíla není součástí balení.  Cena za 1ks.   Varianty zboží: Iron Man Hulk Captain America Thor Black Panther Věk: 3+
Výrobce (značka): Hasbro
16/39
Avengers: Thor Classic - vel. L

Avengers: Thor Classic - vel. L

za 859 Kč na Mraky hraček.cz
Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy s pláštěm a helmou. Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikost LVěk: 7-8 let Výška: 128 cm Šířka v pase: 56 cmObsah: Kostým, helma
Výrobce (značka): Rubie's
17/39
Avengers: Hulk Classic - vel. L

Avengers: Hulk Classic - vel. L

za 723 Kč na Mraky hraček.cz
Kostým podle předlohy oblíbené postavy Hulka z filmů z Avenegers.Díky plstěné masce a materiálu je kostým příjemný a dítě se může snadno ponořit do kůže známého superhrdiny!Obsah balení: kostým, plstěná maskaVelikost LVěk: 7-8 let Výška: 128 cm Šířka v pase: 56 cm
Výrobce (značka): Rubie's
18/39
Assemble - thor classic m

Assemble - thor classic m

za 985 Kč na Mall.cz
Oblékněte si tento kostým a staňte se Thorem, který musí odvrátit kosmickou katastrofu. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Staňte se i vy hrdiny a zachraňte společně s dalšími Avengers svět!
Výrobce (značka): Rubie's
19/39
Avengers: Captain America Deluxe - vel. XL

Avengers: Captain America Deluxe - vel. XL

za 930 Kč na Mraky hraček.cz
Oblékni si kostým a buď silným a neohroženým hrdinou!Kostým má vycpanou hruď a je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy a obsahuje i látkovou masku. Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikost XLVěk: 9-10 let Výška: 140 cm Šířka v pase: 62 cmObsah: Kostým, látková maska
Výrobce (značka): Rubie's
20/39
Avengers: Assemble - Iron Man rukavice

Avengers: Assemble - Iron Man rukavice

za 181 Kč na Mraky hraček.cz
Rukavice proslulého Avengera Iron Mana jsou nutným vybavením každého milovníka těchto filmů. Rukavice jsou také vhodným doplňkem kostýmu na maškarní ples nebo karneval. Vaše dítě se v nich bude cítit jako skutečný hrdina a už ho nikdy žádný padouch nepřemůže. Parametry: Velikost - universální Materiál - polyester Určeno pro kluky
Výrobce (značka): Blackfire
21/39
Avengers thor deluxe vel. s

Avengers thor deluxe vel. s

za 1169 Kč na Hračky 4kids.cz
Rubie's Avengers Thor Deluxe vel. S Thor, hrdina oblíbeného animáku, čeká jako parádní karnevalový převlek na děti, které se chtějí alespoň na chvíli vtělit do této postavy. Balení neobsahuje kladivo a paruku. Značka Rubie's nabízí na trh kvalitní karnevalové kostýmy již více než 60 let. Obsah balení: vrchní díl s pláštěnkou kalhoty s návleky imutující boty Vyberte Vašemu dítku jeden ze zajímavých kostýmů Rubie's! Vhodné pro děti od 3 do 4 let Velikost: S Materiál: 100% Polyester Rozměry kostýmu: 63,5-66 cm x 89-122 (š x v)
Výrobce (značka): Rubie's
22/39
Avengers: Thor Deluxe - vel. L

Avengers: Thor Deluxe - vel. L

za 949 Kč na Mraky hraček.cz
Oblékni si kostým a buď silným a neohroženým hrdinou!Kostým má vycpanou hruď, plášť a je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Obsahuje i Thorovo kladivo! Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikost LVěk: 7-8 let Výška: 128 cm Šířka v pase: 56 cmObsah: Kostým, kladivo
Výrobce (značka): Rubie's
23/39
Avengers: Age of Ultron - Ultron Deluxe - vel. M

Avengers: Age of Ultron - Ultron Deluxe - vel. M

za 798 Kč na Mraky hraček.cz
Oblékněte si tento kostým a staňte se Ultronem. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikosti:S = 63,5-66 cm x 89-122 (š x v), 3-4 rokyM = 68,5-76 x 127-137 cm (š x v), 5-6 letL = 78-86 x 142-152 cm (š x v), 7-8 letMateriál: Polyester
Výrobce (značka): Rubie's
24/39
Avengers: Iron Man Classic - vel. L

Avengers: Iron Man Classic - vel. L

za 859 Kč na Mraky hraček.cz
Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy z filmu Avangers: Infinity war!Děti se tak mohou stát svým oblíbeným superhrdinou!Obsah balení: Kostým, maskaVelikost LVěk: 7-8 let Výška: 128 cm Šířka v pase: 56 cm
Výrobce (značka): Rubie's
25/39
Avengers: Captain America Deluxe - vel. M

Avengers: Captain America Deluxe - vel. M

za 949 Kč na Mraky hraček.cz
Oblékni si kostým a buď silným a neohroženým hrdinou!Kostým má vycpanou hruď a je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy a obsahuje i látkovou masku. Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikost MVěk: 5-6 let Výška: 116 cm Šířka v pase: 53 cmObsah: Kostým, látková maska
Výrobce (značka): Rubie's
26/39
Avengers kostým avengers age of ultron ultron deluxe vel. l

Avengers kostým avengers age of ultron ultron deluxe vel. l

za 789 Kč na Hračky 4kids.cz
Rubie's Avengers Kostým Avengers: Age of Ultron - Ultron Deluxe - vel. L Ultron Deluxe je jednou z legendárních postav, které se staly námětem pro karnevalový kostým. Kluci se mohou alespoň na chvíli vtělit do svého oblíbeného hrdiny. Značka Rubie's úspěšně obhajuje svoji pozici na trhu již desítky let. Tento kostým je jako všechny kostýmy této značky detailně propracovaný. Obsah balení: kostým, maska Dopřejte dětem stát se na čas karnevalu jedním z hrdinů filmových pláten! Vhodné pro děti od 7 let Velikost: L 78 - 86 x 142 - 152 cm Materiál: polyester
Výrobce (značka): Rubie's
27/39
Avengers: Assemble - Thor Classic - vel. L

Avengers: Assemble - Thor Classic - vel. L

za 898 Kč na Mraky hraček.cz
Jsi fanouškem Avangers? Staň se tím nejznámějším hrdinou - Thorem. Stačí si obléct tento detailně propracovaný kostým a i ty se rázem staneš korunním princem mimozemské říše Asgarďanů. Pokud se svojí novou podobou vyrazíš na karneval, zahradní párty, helloween nebo oslavu kamaráda, vždy bude tvoje maska prostě hvězdná. Rozměry kostýmu: 142-152cm na výšku, 78-86cm na šířku (velikost L) Balení obsahuje: oblek, masku Určení: vhodné pro chlapce Materiál: 100%  Polyester Výrobce: Rubie´s Věk: 7-8
Výrobce (značka): Rubie's
28/39
Avengers: Iron Man Deluxe - vel. XL

Avengers: Iron Man Deluxe - vel. XL

za 868 Kč na Mraky hraček.cz
Kostým má vycpanou hruď, je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy a obsahuje i masku.Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikost XLVěk: 9-10 let Výška: 140 cm Šířka v pase: 62 cmObsah: Kostým, maska
Výrobce (značka): Rubie's
29/39
Avengers: Hulk Classic - vel. M

Avengers: Hulk Classic - vel. M

za 859 Kč na Mraky hraček.cz
Kostým podle předlohy oblíbené postavy Hulka z filmů z Avenegers.Díky plstěné masce a materiálu je kostým příjemný a dítě se může snadno ponořit do kůže známého superhrdiny!Obsah balení: kostým, plstěná maskaVelikost MVěk: 5-6 let Výška: 116 cm Šířka v pase: 53 cm
Výrobce (značka): Rubie's
30/39
Infinity rukavice 24 cm

Infinity rukavice 24 cm

za 649 Kč na Mall.cz
Když se Thanos chce zmocnit galaxie, musí se vydat na misi, aby našel všechny kameny nekonečna a přidal je na svoji rukavici. Děti si mohou představovat, že se stávají vládci galaxie a její osud je v jejich rukách, díky této rukavici se světelnými a zvukovými efekty inspirované filmem Avengers Infinity War.
Výrobce (značka): Avengers
31/39
Avengers: Infinity War - Captain America Deluxe kostým s maskou vel. L

Avengers: Infinity War - Captain America Deluxe kostým s maskou vel. L

za 790 Kč na Mraky hraček.cz
Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy z filmu Avangers: Infinity war!Děti se tak mohou stát svým oblíbeným superhrdinou!Obsah balení: Kostým, maska, pásekVelikost LVěk: 8-10 let Výška: 140 cm
Výrobce (značka): Rubie's
32/39
Avengers: Captain America Classic - vel. L

Avengers: Captain America Classic - vel. L

za 831 Kč na Mraky hraček.cz
Oblékni si kostým a buď silným a neohroženým hrdinou!Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy a obsahuje i látkovou masku. Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikost LVěk: 7-8 let Výška: 128 cm Šířka v pase: 56 cmObsah: Kostým, látková maska
Výrobce (značka): Rubie's
33/39
Avengers: Hulk Deluxe - vel. XL

Avengers: Hulk Deluxe - vel. XL

za 999 Kč na Mraky hraček.cz
Oblékni si kostým a buď silným a neohroženým hrdinou!Kostým má vycpanou hruď, plášť a je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Obsahuje i Hulkovu masku! Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikost XLVěk: 9-10 let Výška: 140 cm Šířka v pase: 62 cmObsah: Kostým, maska
Výrobce (značka): Rubie's
34/39
Avengers: Age of Ultron - Ultron Deluxe - vel. L

Avengers: Age of Ultron - Ultron Deluxe - vel. L

za 699 Kč na Mraky hraček.cz
Oblékněte si tento kostým a staňte se Ultronem. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikosti:S = 63,5-66 cm x 89-122 (š x v), 3-4 rokyM = 68,5-76 x 127-137 cm (š x v), 5-6 letL = 78-86 x 142-152 cm (š x v), 7-8 letMateriál: Polyester
Výrobce (značka): Rubie's
35/39
Avengers: Hulk Deluxe - vel. M

Avengers: Hulk Deluxe - vel. M

za 949 Kč na Mraky hraček.cz
Oblékni si kostým a buď silným a neohroženým hrdinou!Kostým má vycpanou hruď, plášť a je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Obsahuje i Hulkovu masku! Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikost MVěk: 5-6 let Výška: 116 cm Šířka v pase: 53 cmObsah: Kostým, kladivo
Výrobce (značka): Rubie's
36/39
Avengers: Age of Ultron - Thor Deluxe - vel. S

Avengers: Age of Ultron - Thor Deluxe - vel. S

za 798 Kč na Mraky hraček.cz
Oblékněte si tento kostým a staňte se Thorem, který musí odvrátit kosmickou katastrofu. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Paruka ani kladivo není součástí balení. Obrázek je ilustrační.  Velikosti: S = 63,5-66 cm x 89-122 (š x v), 3-4 roky M = 68,5-76 x 127-137 cm (š x v), 5-6 let L = 78-86 x 142-152 cm (š x v), 7-8 let Materiál: Polyester
Výrobce (značka): Rubie's
37/39
Legends infinity rukavice 49 cm

Legends infinity rukavice 49 cm

za 2999 Kč na Mall.cz
Přiveďte k životu jednu z nejmocnějších zbraní filmu Avengers z dílny Marvel. Tato sběratelská řada přináší 49 cm velkou a do detailu propracovanou Thanosovu Gaunlet rukavici. S touto rukavicí si užijete množství autentické zábavy díky zvukovým a světelným efektům, přičemž je zachována ohybatelnost všech prstů.
Výrobce (značka): Avengers
38/39
Avengers: Assemble - Iron Man ACTION SUITE

Avengers: Assemble - Iron Man ACTION SUITE

za 499 Kč na Mraky hraček.cz
Oblékněte si masku a staňte se Iron Manem. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět. Kostým je vhodný pro děti ve věku 3 - 6 let (98-116 cm) Obsah balení: maska Materiál: Polyester
Výrobce (značka): Blackfire
39/39
Avengers Thorova sekera

Avengers Thorova sekera

za 568 Kč na Mraky hraček.cz
Thorova sekera se zvuky bouřky a hromů aktivované tlačítkem na straně rukojetě inspirováno filmem Avengers: Infinity War.
Výrobce (značka): Hasbro

Kostýmy od Rubie's jsou krásné a propracované do posledního detailu. Pokud ale váháte a nejste si jistí, jestli kostým některého Avengera pro svého kluka (nebo holku) koupit, přeci jen to něco stojí, můžete se uvedenými obrázky dětských kostýmů přinejmenším inspirovat a nějaký vlastnoručně spolu s dítětem vyrobit. Možná váš rukodělný výrobek nebude vypadat úplně profesionálně a dokonale, ale o to větší radost budete mít z toho, že jste kostým Avengers zvládli ušít svépomocí. Navíc i při samotné výrobě masky můžete zažít spousty legrace, hlavně když do výrobního procesu zapojíte i svého prcka. Dítě v masce na karnevalu nakonec bude zářit stejně, ať už má na sobě kostým originální, nebo podomácku ušitý. A to mi věřte, mluvím z vlastní zkušenosti. Takže pokud máte čas a najdete v sobě trochu toho umu, směle do toho.

Ostatní hračky s motivy Avengers

Hraček a různých sběratelských předmětů s motivy hrdinů ze skupiny Avengers existují tisíce. Namátkou jsem vybral tyto oblíbené věci:

Auta

1/3
Blister - argo avenger s vlekem

Blister - argo avenger s vlekem

za 159 Kč na Mraky hraček.cz
Rozšiřte svoji sbírku autíček a strojů o tento Argo Avenger s vlekem. Tento stroj pohání osm kol a kovová konstrukce chrání posádku před nebezpečím a nepříznivým počasí.  Přívěs lze opětovně připojit i odpojit.   Perfektně propracované modely aut od německé firmy SIKU, která vznikla v roce 1921. Veškeré výrobky této firmy splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti. Jsou vyrobeny ze zinku a neobsahují změkčující PVC náplně.   Parametry: materiál: kov, plast rozměry: 19,7 x 3,9 x 7,8 cm   Vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Siku
2/3
Marvel iron man

Marvel iron man

za 549 Kč na Mall.cz
Úžasný 3D model kovového Marvel Iron Man. Všechny modely značky Metal Earth jsou vyřezané laserem do posledních detailů. K sestavení modelu není třeba žádného lepidla. Vhodné pro modeláře od věku 14 let.
Výrobce (značka): Metal Earth
3/3
Avengers tématické auto qombee

Avengers tématické auto qombee

za 69 Kč na Hračky 4kids.cz
Hot Wheels Avengers Tématické auto Qombee patří mezi akční vozidla Hot Wheels. Toto kovové autíčko s plastovými doplňky bylo vypracované v měřítku 1:64. Kluci se mohou snadno vžít do rychlého přemístňování hrdinů filmu Avengers v bojovém nasazení. Vyberte chlapcům další autíčko Hot Wheels® do jejich sbírky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kov, plast Měřítko: 1:64 Délka: 7 cm Rozměry balení: 3,5 x 11 x 16,5 cm
Výrobce (značka): Hot Wheels

Puzzle

1/3
Avengers: captain america 150 dílků

Avengers: captain america 150 dílků

za 239 Kč na Mall.cz
Super hrdinové Avengers září nejen ve filmu. Nyní si můžete poskládat puzzle s Kapitánem Amerikou a užít si při tom zábavu a zlepšit své motorické i další schopnosti. Balení obsahuje barevný obrázek o 150 dílcích.
Výrobce (značka): Ravensburger
2/3
Disney avengers 3x49 dílků

Disney avengers 3x49 dílků

za 249 Kč na Mall.cz
Super hrdinové Avengers září nejen ve filmu, nyní si můžete s tímto motivem poskládat puzzle a užít si při tom zábavu a zlepšit své motorické i další schopnosti. Balení obsahuje celkem tři motivy o 49 dílcích.
Výrobce (značka): Ravensburger
3/3
3d puzzle empire state building marvel avengers

3d puzzle empire state building marvel avengers

za 539 Kč na Mraky hraček.cz
Ravensburger 3D Puzzle Empire State Building Marvel Avengers 216 dílků Ravensburger 3D Puzzle Empire State Building Marvel Avengers má 216 dílků. Postavte si model slavné budovy. Dílky jsou vyrobené z pevného plastu a stavba dobře drží bez nutnosti lepení.  Materiál: plast Rozměr složeného puzzle:6,5 x 14 x 46,5 cm Rozměry krabice (balení):27 x 19 x 7 cm Počet dílků:216 Věk: 12-99 let Balení obsahuje příslušenství a návod Ravensburger 3D Puzzle -ilustrační video
Výrobce (značka): Ravensburger
doPohádky.cz | 26. 02. 2019, aktualizováno: 15. 11. 2019

Štítky: