Figurky Avengers

Ukázka figurek Avengers a dalších hraček s postavičkami a motivy z komiksu The Avengers.
doPohádky.cz | 26. 02. 2019, aktualizováno: 16. 09. 2019

Nezasvěcení to často neví a pletou to. Avengers není jedna postava. The Avengers je název celého týmu lidí nebo řekněme spíše bytostí: mocných tvorů s nadpřirozenými vlastnostmi, zkrátka superhrdinů. Proto je figurek Avengerů taková spousta.

V tomto článku si o Avengerech něco zajímavého povíme, ukážeme si figurky těch nejznámějších hrdinů i záporáků a pokud vám k hraní nebude stačit akční figurka Avengera nebo jiná hračka s motivem Avengers a chtěli byste se za některého z Avengerů rovnou přestrojit, můžete se podívat na několik avengerských kostýmů a masek.

Avengers Endgame Ant-Man 15cm
Avengers Endgame Ant-Man 15cm…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Hasbro Marvel Mighty Muggs Captain America
Hasbro Marvel Mighty Muggs Captain Ameri…
za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
AVENGERS - MICRO HERO MASHERS - FIGURKA S VOZIDLEM
AVENGERS - MICRO HERO MASHERS - FIGURKA…
za 489 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Infinity War Groot With Blaster
Funko Pop Marvel Infinity War Groot With…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu

Kdy a jak Avengers vznikli?

Superhdrinové z týmu The Avengers spatřili světlo světa coby komiksoví hrdinové. První příběh The Avengers #1 se na prodejních pultech objevil v Americe v roce 1963. Původními autory komiksu byli Stan Lee a Jack Kirby. Ti vytvořili koncept komiksu Avengers a sepsali celou první sérii, která čítala přes 400 sešitů a vycházela ve vydavatelství Marvel Comics mezi léty 1963 až 1996. Na práci těchto autorů později navázala celá řada dalších komiksových tvůrců, scénáristů a kreslířů. Do dnešních dnů vyšlo v Marvelu asi osm komiksových sérií, řada speciálních čísel a knížek. Vedle toho bylo natočeno několik filmů s postavičkami z Avegers, vznikly kreslené seriály pro děti, počítačové hry, hračky nebo i reklamní předměty. Při pohledu na Avengers nelze přehlédnout velkou inspiraci spolkem hrdinů s názvem Justice League, který vzešel z konkurenčního vydavatelství DC Comics. Sami tvůrci tuto inspiraci přiznávají, vlastně to byl tak trochu ukradený nápad. O těchto pozoruhodných okolnostech vzniku série Avengers se můžete podrobně dočíst v knížce Marvel: Co jste neměli vědět o komiksovém zázraku.

Kdo patří mezi Avengers?

Dokážete vyjmenovat všechny postavičky, které k Avengerům patří? Já rozhodně ne, protože se jich za ta léta, co komiks The Avengers vycházel, „urodilo“ strašlivě moc. Znáte tedy alespoň některé z nich? Určitě ano. Možná jen netušíte, že zrovna ta konkrétní postava také patří mezi Avengers.

Přiznám se, že já sám všechny ty hrdiny, kteří se mihli komiksem Avengers, vyjmenovat nedokážu. Z hlavy si vybavím jen některé. Snad si vzpomenu na ty původní, zakládající členy. Nejznámější hrdinové z Avengers jsou Iron man, Hulk, Kapitán Amerika, Wasp nebo Thor. Dále mi také naskočí třeba War Machine, Ant-Man čili Mravenčí muž, Sandman čili písečný muž nebo záporňák Venom. Ale těch postav existuje mnohem více. Proto jsem poprosil své děti, které v tom fantastickém světě superhrdinů doslova žijí, aby mi se sepsáním všech těch figur či charakterů z Avengers pomohli. Ať už půjde o zakládající nebo stále členy Avengers, ale také ty, kteří se ke skupině Avengers připojili třeba jen na chvíli, epizodně, nebo naopak představovali zlo, proti kterému Avegers bojovali. Vždyť Avengers jsou přeci všichni ti nejmocnější hrdinové a úžasné hrdinky, kteří se spojili proti společnému nepříteli. Osmiletá usedla ke klávesnici a čtyřletý odborník na superhrdiny a velký fanoušek Hulka se jal radit. A vznikl tento seznam. Pravděpodobně také není zdaleka kompletní, proto budu rád, když dopíšete do komentářů pod článek další jména hrdinů z Avengers, na které si vzpomenete, a postupně budu tento seznam aktualizovat.

Kladní hrdinové z Avengers

 • Iron man
 • Hulk
 • Capitan America
 • Black Widow (Černá vdova)
 • Hulk She (She-Hulk)
 • War Machine
 • Ant man (Ant-man)
 • Wasp
 • Thor
 • Justice
 • Firestar
 • Vision
 • Scarlet Witch
 • Wonder Man
 • Black panther
 • Groot a Mýval

Záporné postavy z Avengers

 • Dr. Octopus
 • Venom
 • Carnage
 • Electro
 • Sandman
 • Loki
 • Green gooblin
 • Hobgooblin
 • Lizard
 • Thanos

Kdo mezi Avengers nepatří?

Často se to plete, ale mezi Avengers někteří superhrdinové nepatří, i když se třeba po jejich boku někdy objevili. Jejich příběhy se mohly s Avengery protnout, ale nejsou opravdovými členy týmu Avengers. K častému omylu dochází hlavně v případě postav Spiderman, Batman a Superman.

Figurky Avengers

Komiksoví superhrdinové a postavičky z dětských filmů a seriálů dělají dětem radost nejen svými dobrodružnými příběhy, ale také coby hračky. V případě komiksové a filmové série The Avengers jsou nejoblíbenější akční figurky.

Různé postavičky Avengers slouží dětem v prvé řadě jako panáčci na hraní. Existují ale také filmové figurky ze sběratelské edice a různých limitovaných edic, které sběratelé zavírají do vitrínek – a nedovolí nikomu, natož dětem, na ně vůbec sahat. Při vší úctě ke sběratelům však musím upozornit, že hračky, se kterými si kluci a holky nehrají, v noci pláčou nebo tropí hlouposti. Takže pozor, aby Carnage, Venom nebo znuděný Kapitán Amerika či Hulk, který ze samého lelkování ve vitríně neví, do čeho píchnout, v noci nezpůsobili nějaký malér…

Podívejme se na nejoblíbenější figurky Avengers, po kterých děti nejčastěji touží, tj. ty, které se nejvíce prodávají. Nejde v pravém slova smyslu o recenze figurek Avengers, ale jen o krátké představení hlavních členů týmu Avengers s reálnými ukázkami figurek, které se dají koupit v různých eshopech na internetu nebo v kamenných hračkářstvích. Tento krátký přehled můžete brát i jako základní inspiraci a tipy na dárky pro děti, především pro kluky, ale i holky. Do výběru jsou zařazené klasické plastové nebo gumové figurky, které jsou určené na hraní. Nejefektněji vypadají velké figurky, cca 30centimetrové, ty děti vždycky zaručeně ohromí, poněvadž vyvolávají tzv. wow efekt. Ale prcci si stejně tak rádi hrají i s malými figurkami, pro něž se navíc snáze dá postavit například městečko z dřevěných kostiček apod., takže si s nimi dítě většinou vydrží hrát déle (a o to nám rodičům přeci jde, no ne?!).

Figurka Iron man

Úspěšný, inteligentní a krásný muž, který se jmenuje Tony Stark, plus technologicky vyspělý super oblek, to je ve zkratce Iron Man. Iron Man je tedy docela obyčejný člověk, který díky kovové masce či obleku, má nadlidské schopnosti. Např. umí létat, protože má na botách trysky, a z dlaní vystřeluje smrtonosné paprsky. Zajímavostí je, že Ironmanův oblek měl v prvních dílech komiksu jinou barvu, např. šedou nebo žlutou (zlatou) a až později se barva jeho obleku ustálila na tradiční červenožluté.

Funko Pop Marvel Infinity War Iron Man
Funko Pop Marvel Infinity War Iron Man…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Titan Hero Endgame Iron Man 30cm
Avengers Titan Hero Endgame Iron Man 30c…
za 429 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Hasbro Marvel Mighty Muggs Iron Man
Hasbro Marvel Mighty Muggs Iron Man…
za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Iron Man
Avengers Mighty Muggs - Iron Man…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Comansi Avengers Iron Man
Comansi Avengers Iron Man…
za 119 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Figurka Iron Man 15cm
Avengers Endgame Figurka Iron Man 15cm…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Figurka Power Pack 30cm Iron Man
Avengers Figurka Power Pack 30cm Iron Ma…
za 749 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu

Postavička Hulk

Obrovská hrouda zelených svalů, to je Hulk. Dobrák s ukrutnou silou. Hulk své schopnosti nemá díky nějakému převleku, ale získal je genetickou mutací. Hulk byl takto stvořen, je to vlastně monstrum a s nadsázkou by se dalo říci, že Hulk je „blízký příbuzný našeho Golema“.

Avengers Endgame Hulk 30cm
Avengers Endgame Hulk 30cm…
za 599 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Hulkbuster
Avengers Mighty Muggs - Hulkbuster…
za 329 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Deluxe Figurka Hulk 15cm
Avengers Endgame Deluxe Figurka Hulk 15c…
za 429 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Infinity War Hulk Buster
Funko Pop Marvel Infinity War Hulk Buste…
za 632 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Hulk
Avengers Mighty Muggs - Hulk…
za 259 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Avengers 2 - Hulk
Funko Pop Marvel Avengers 2 - Hulk…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Hasbro Avengers 15 cm Deluxe figurka Hulk
Hasbro Avengers 15 cm Deluxe figurka Hul…
za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Avengers Endgame Hulk
Funko Pop Marvel Avengers Endgame Hulk…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers 30cm Figurka Hulk
Avengers 30cm Figurka Hulk…
za 679 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu

Figurka Kapitán Amerika

Kapitán Amerika se v anglickém originále jmenuje Captain America. A i když Kapitán Amerika nepatří mezi zakládající členy týmu Avengers, přidal se k němu velmi záhy, už ve čtvrtém pokračování. Typickým vybavením Kapitána Ameriky je ochranný štít v barvách vlajky USA.

Funko Pop Marvel Infinity War Captain America
Funko Pop Marvel Infinity War Captain Am…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Titan Hero Endgame Captain America 30cm
Avengers Titan Hero Endgame Captain Amer…
za 429 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Captain America 15cm
Avengers Endgame Captain America 15cm…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Figurka Captain America 15cm
Avengers Endgame Figurka Captain America…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Venom Captain America
Funko Pop Marvel Venom Captain America…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Captain America - Figurka s vozidlem
Captain America - Figurka s vozidlem…
za 302 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Hasbro Marvel Mighty Muggs Captain America
Hasbro Marvel Mighty Muggs Captain Ameri…
za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Avengers Figurka Power Pack 30cm Captain America
Avengers Figurka Power Pack 30cm Captain…
za 819 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu

Postavička Černá vdova

Black Widow čili Černá vdova, oblíbená postavička hlavně u dívek. Spolu s figurkou Wasp. Poznávacími znameními Černé vdovy jsou černý oblek a žluté pistolky na zápěstích.

Hasbro Avengers 30 cm figurka Titan hero Black Widow
Hasbro Avengers 30 cm figurka Titan hero…
za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Infinity War Black Widow
Funko Pop Marvel Infinity War Black Wido…
za 359 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Black Widow
Avengers Mighty Muggs - Black Widow…
za 289 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Titan Hero Endgame Black Widow 30cm
Avengers Titan Hero Endgame Black Widow…
za 399 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Hasbro Marvel Mighty Muggs Black Widow
Hasbro Marvel Mighty Muggs Black Widow…
za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Schleich Marvel Black Widow 21505
Schleich Marvel Black Widow 21505…
za 299 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu

Thor je bájný hrdina, jehož předobraz pochází ze severské mytologie. Thor je bůh. Thorova síla spočívá hlavně v jeho kladivu. Thorovo kladivo uzvedne jedině Thor.

Figurka Thor

Hasbro Avengers 30 cm figurka Titan hero Thor
Hasbro Avengers 30 cm figurka Titan hero…
za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Bobble Marvel Thor Ragnarok Hela
Funko Pop Bobble Marvel Thor Ragnarok He…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Bobble Marvel Thor Ragnarok Surtur (Exc)
Funko Pop Bobble Marvel Thor Ragnarok Su…
za 419 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Thor
Avengers Mighty Muggs - Thor…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Bobble Marvel Thor Ragnarok Thor
Funko Pop Bobble Marvel Thor Ragnarok Th…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Titan Hero Endgame Thor 30cm
Avengers Titan Hero Endgame Thor 30cm…
za 399 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Avengers Endgame Thor
Funko Pop Marvel Avengers Endgame Thor…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Hasbro Marvel Mighty Muggs Thor
Hasbro Marvel Mighty Muggs Thor…
za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu

Kdo vyrábí figury Avengers?

Mezi výrobci figurek Avengers najdeme několik známých jmen z hračkářského průmyslu, např. značky jako Avengers, Comansi, Funko nebo Hasbro.

Avengers

Avengers Mighty Muggs - Hulk
Avengers Mighty Muggs - Hulk…
za 259 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Groot
Avengers Mighty Muggs - Groot…
za 332 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Titan Hero Endgame Thor 30cm
Avengers Titan Hero Endgame Thor 30cm…
za 399 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers 30cm Figurka Hulk
Avengers 30cm Figurka Hulk…
za 679 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Figurka S Vozidlem Winter Soldier
Avengers Figurka S Vozidlem Winter Soldi…
za 329 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Titan Hero Endgame Black Panther 30cm
Avengers Titan Hero Endgame Black Panthe…
za 429 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Titan Hero Endgame Black Widow 30cm
Avengers Titan Hero Endgame Black Widow…
za 399 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Iron Spider 15cm
Avengers Endgame Iron Spider 15cm…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Figurka Power Pack 30cm Captain America
Avengers Figurka Power Pack 30cm Captain…
za 819 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Hulk 30cm
Avengers Endgame Hulk 30cm…
za 599 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Figurka Iron Man 15cm
Avengers Endgame Figurka Iron Man 15cm…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Figurka Ronin 15cm
Avengers Endgame Figurka Ronin 15cm…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Rocket Raccoon
Avengers Mighty Muggs - Rocket Raccoon…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Black Panther
Avengers Mighty Muggs - Black Panther…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Titan Hero Endgame Ronin 30cm
Avengers Titan Hero Endgame Ronin 30cm…
za 429 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Deluxe Figurka Thanos 15cm
Avengers Endgame Deluxe Figurka Thanos 1…
za 429 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Chitauri 15cm
Avengers Endgame Chitauri 15cm…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Drax
Avengers Mighty Muggs - Drax…
za 329 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Captain America 15cm
Avengers Endgame Captain America 15cm…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Figurka Captain Marvel 15cm
Avengers Endgame Figurka Captain Marvel…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Capitan America
Avengers Mighty Muggs - Capitan America…
za 332 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Star Lord
Avengers Mighty Muggs - Star Lord…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Iron Man
Avengers Mighty Muggs - Iron Man…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Figurka War Machine 15cm
Avengers Endgame Figurka War Machine 15c…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Thor
Avengers Mighty Muggs - Thor…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Figurka Captain America 15cm
Avengers Endgame Figurka Captain America…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Hulkbuster
Avengers Mighty Muggs - Hulkbuster…
za 329 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Dr. Strange
Avengers Mighty Muggs - Dr. Strange…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Ant-Man 15cm
Avengers Endgame Ant-Man 15cm…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Deluxe Figurka Hulk 15cm
Avengers Endgame Deluxe Figurka Hulk 15c…
za 429 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Gamora
Avengers Mighty Muggs - Gamora…
za 329 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Figurka Power Pack 30cm Iron Man
Avengers Figurka Power Pack 30cm Iron Ma…
za 749 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Thanos
Avengers Mighty Muggs - Thanos…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Titan Hero Endgame Iron Man 30cm
Avengers Titan Hero Endgame Iron Man 30c…
za 429 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Titan Hero Endgame Captain America 30cm
Avengers Titan Hero Endgame Captain Amer…
za 429 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Mighty Muggs - Black Widow
Avengers Mighty Muggs - Black Widow…
za 289 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Endgame Black Panther 15cm
Avengers Endgame Black Panther 15cm…
za 319 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu

Comansi

Comansi Avengers Iron Man
Comansi Avengers Iron Man…
za 119 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu

Funko

Funko Pop Bobble Marvel Thor Ragnarok Surtur (Exc)
Funko Pop Bobble Marvel Thor Ragnarok Su…
za 419 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Infinity War Corvus Glaive
Funko Pop Marvel Infinity War Corvus Gla…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Infinity War Iron Man
Funko Pop Marvel Infinity War Iron Man…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Bobble Marvel Thor Ragnarok Hela
Funko Pop Bobble Marvel Thor Ragnarok He…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Infinity War Iron Spider
Funko Pop Marvel Infinity War Iron Spide…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Avengers Endgame Hawkeye
Funko Pop Marvel Avengers Endgame Hawkey…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Infinity War Proxima Midnight
Funko Pop Marvel Infinity War Proxima Mi…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Bobble Marvel Thor Ragnarok Thor
Funko Pop Bobble Marvel Thor Ragnarok Th…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Infinity War Ebony Maw
Funko Pop Marvel Infinity War Ebony Maw…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Avengers 2 - Hulk
Funko Pop Marvel Avengers 2 - Hulk…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Infinity War Groot With Blaster
Funko Pop Marvel Infinity War Groot With…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Avengers Endgame Tony Stark
Funko Pop Marvel Avengers Endgame Tony S…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Infinity War Hulk Buster
Funko Pop Marvel Infinity War Hulk Buste…
za 632 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Infinity War Captain America
Funko Pop Marvel Infinity War Captain Am…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Avengers Endgame Hulk
Funko Pop Marvel Avengers Endgame Hulk…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Venom Captain America
Funko Pop Marvel Venom Captain America…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Funko Pop Marvel Avengers Endgame Thor
Funko Pop Marvel Avengers Endgame Thor…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu

Hasbro

Hasbro Avengers Legendární akční figurka - Maidens of Might B1480
Hasbro Avengers Legendární akční figurka…
za 499 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Hasbro Avengers Super Hero Mashers Figurka s příslušenstvím Juggernaut
Hasbro Avengers Super Hero Mashers Figur…
za 299 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Hasbro Avengers Legendární akční figurka - Avenging Allies B1481
Hasbro Avengers Legendární akční figurka…
za 499 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Hasbro Avengers 15 cm Deluxe figurka Hulk
Hasbro Avengers 15 cm Deluxe figurka Hul…
za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Hasbro Avengers Hero Mashers figurky 15 cm
Hasbro Avengers Hero Mashers figurky 15…
za 165 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Hasbro Avengers 30 cm figurka Titan hero Thor
Hasbro Avengers 30 cm figurka Titan hero…
za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Hasbro Avengers Super Hero Mashers Figurka s příslušenstvím - Drax
Hasbro Avengers Super Hero Mashers Figur…
za 349 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Hasbro Avengers Legendární akční figurka - Maidens of Might
Hasbro Avengers Legendární akční figurka…
za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Captain America - Figurka s vozidlem
Captain America - Figurka s vozidlem…
za 302 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Hasbro Avengers Legendární akční figurka - Avenging Allies
Hasbro Avengers Legendární akční figurka…
za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
AVENGERS - MICRO HERO MASHERS DVOJBALENÍ
AVENGERS - MICRO HERO MASHERS DVOJBALENÍ…
za 293 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Hasbro Marvel Mighty Muggs Thor
Hasbro Marvel Mighty Muggs Thor…
za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Hasbro Avengers 30 cm figurka Titan hero Black Widow
Hasbro Avengers 30 cm figurka Titan hero…
za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Hasbro Avengers 30 cm figurka Titan hero Ronin
Hasbro Avengers 30 cm figurka Titan hero…
za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Hasbro Marvel Mighty Muggs Captain America
Hasbro Marvel Mighty Muggs Captain Ameri…
za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Hasbro Avengers Figurka s vozidlem - Winter Soldier
Hasbro Avengers Figurka s vozidlem - Win…
za 179 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
AVENGERS - 10 CM ALL STAR AKČNÍ FIGURKA
AVENGERS - 10 CM ALL STAR AKČNÍ FIGURKA…
za 118 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
AVENGERS Titan 30cm filmové figurky
AVENGERS Titan 30cm filmové figurky…
za 336 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Hasbro Marvel Mighty Muggs Iron Man
Hasbro Marvel Mighty Muggs Iron Man…
za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
AVENGERS - MICRO HERO MASHERS - FIGURKA S VOZIDLEM
AVENGERS - MICRO HERO MASHERS - FIGURKA…
za 489 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu

Stavebnice a figurky Lego Avengers

Lego vydalo několik stavebnic s lego figurkami Avengers a dalšími superhrdiny. Vedle toho existují také stavebnice Lego ze sběratelské edice BRICKHEADZ!, kde si můžete postavit mimo jiné postavy z příběhů o Avengerech. Stavebnice s motivy Avengers se vyrábějí také ve verzi pro nejmenší děti, tedy jako Lego Duplo.

Lego Super Heroes 76107 Thanos: Poslední Bitva
Lego Super Heroes 76107 Thanos: Poslední…
za 1819 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Lego Duplo 10876 Dobrodružství Spider-Mana A Hulka
Lego Duplo 10876 Dobrodružství Spider-Ma…
za 829 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Lego Super Heroes 76126 Parádní Tryskáč Avengerů
Lego Super Heroes 76126 Parádní Tryskáč…
za 1839 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Lego Super Heroes 76123 Captain America: útok Outriderů
Lego Super Heroes 76123 Captain America:…
za 569 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Lego Super Heroes 75125 Iron Man a jeho obleky
Lego Super Heroes 75125 Iron Man a jeho…
za 1450 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Lego Super Heroes 76124 War Machine v robotickém obleku
Lego Super Heroes 76124 War Machine v ro…
za 799 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
LEGO Super Heroes 76107 Thanos: Poslední bitva
LEGO Super Heroes 76107 Thanos: Poslední…
za 1789 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Lego Super Heroes 76131 Bitva O Základnu Avengerů
Lego Super Heroes 76131 Bitva O Základnu…
za 2219 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Lego Super Heroes 76124 War Machine V Robotickém Obleku
Lego Super Heroes 76124 War Machine V Ro…
za 809 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Lego Super Heroes 76125 Iron Man A Jeho Obleky
Lego Super Heroes 76125 Iron Man A Jeho…
za 1349 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Lego Super Heroes 76126 Parádní tryskáč Avengerů
Lego Super Heroes 76126 Parádní tryskáč…
za 1789 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Lego Super Heroes 7613 Bitva o základnu Avengerů
Lego Super Heroes 7613 Bitva o základnu…
za 2189 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Lego Super Heroes 76123 Captain America: Útok Outriderů
Lego Super Heroes 76123 Captain America:…
za 569 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Lego Super Heroes 76102 Thorovo Kladivo Stormbreaker
Lego Super Heroes 76102 Thorovo Kladivo…
za 599 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu

Kostýmy a masky Avengers

Snem každého kluka je být super hrdinou, třeba Avengerem. Každý by jim někdy chtěl být. A když už by to nešlo stát se jim napořád, což takhle se v něj proměnit alespoň na chvíli. Třeba na karnevalu ve školce nebo ve škole. Na dětské party. A nebo při každodenních hrách s kamarády. Obléknout kostým, nasadit masku, vzít do ruky štít nebo kladivo, a stát se jedním ze superhrdinů ze skupiny The Avengers.

Různě na internetu, v hračkářstvích a v obchodech se zábavnými předměty se dá pořídit řada kostýmů s motivy Avengers. Pokud chcete svým dětem dopřát ten nejlepší převlek, který se dá koupit, to znamená kvalitní, propracovaný, komplexní, ale také pohodlný kostým, co splňuje směrnice EU (mají na to razítko), aby jej děti mohly bez obav o zdraví (vyrážka atd.) nosit, pravděpodobně narazíte na kostýmy značky Rubie's. Tento světový výrobce z USA nabízí řadu licencovaných kostýmů různých hrdinů a protagonistů z mnoha oblíbených filmů, komiksů a seriálů pro děti. V jeho portfóliu nechybí ani licencované kostýmy postaviček Avengers. Na kostýmy Hulka, Ironmana, Kapitána Ameriky, Thora a dalších se podívejte do boxíku níže.

Rubie's Assemble - Thor Classic L
Rubie's Assemble - Thor Classic L…
za 985 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Hrdinská Maska Black Panther
Avengers Hrdinská Maska Black Panther…
za 349 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Rubie's Avengers Thor Deluxe vel. S
Rubie's Avengers Thor Deluxe vel. S…
za 1169 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Rubie's Avengers Kostým Avengers Age of Ultron Ultron Deluxe vel. L
Rubie's Avengers Kostým Avengers Age of…
za 789 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Avengers: Assemble - Captain America Classic - vel. L
Avengers: Assemble - Captain America Cla…
za 825 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Avengers: Assemble - Thor Classic - vel. S
Avengers: Assemble - Thor Classic - vel.…
za 998 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Avengers: Assemble - Captain America Classic - vel. M
Avengers: Assemble - Captain America Cla…
za 825 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Rubie's Avengers Assemble Thor Classic vel. L
Rubie's Avengers Assemble Thor Classic v…
za 979 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Rubie's Avengers Infinity War Captain America kostým triko s vycpávkami a maska
Rubie's Avengers Infinity War Captain Am…
za 469 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Rubie's Avengers Classic Kostým Captain America vel. S
Rubie's Avengers Classic Kostým Captain…
za 949 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Avengers: Age of Ultron - Thor Deluxe - vel. S
Avengers: Age of Ultron - Thor Deluxe -…
za 798 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Avengers: Age of Ultron - Ultron Deluxe - vel. L
Avengers: Age of Ultron - Ultron Deluxe…
za 699 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Rubie's Avengers Classic Kostým Captain America vel. M
Rubie's Avengers Classic Kostým Captain…
za 949 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Avengers Hrdinská maska
Avengers Hrdinská maska…
za 289 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Avengers: Assemble - Thor Classic - vel. L
Avengers: Assemble - Thor Classic - vel.…
za 898 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Avengers: Captain America Deluxe - vel. L
Avengers: Captain America Deluxe - vel.…
za 949 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Avengers: Age of Ultron - Ultron Deluxe - vel. M
Avengers: Age of Ultron - Ultron Deluxe…
za 798 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Rubie's Assemble - Iron Man Classic S
Rubie's Assemble - Iron Man Classic S…
za 1099 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Rubie's Age Of Ultron - Ultron Deluxe L - Rozbalen
Rubie's Age Of Ultron - Ultron Deluxe L…
za 799 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Rubie's Avengers Assemble Thor Classic vel. S
Rubie's Avengers Assemble Thor Classic v…
za 879 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Rubie's Avengers Classic Kostým Captain America vel. L
Rubie's Avengers Classic Kostým Captain…
za 949 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu

Kostýmy od Rubie's jsou krásné a propracované do posledního detailu. Pokud ale váháte a nejste si jistí, jestli kostým některého Avengera pro svého kluka (nebo holku) koupit, přeci jen to něco stojí, můžete se uvedenými obrázky dětských kostýmů přinejmenším inspirovat a nějaký vlastnoručně spolu s dítětem vyrobit. Možná váš rukodělný výrobek nebude vypadat úplně profesionálně a dokonale, ale o to větší radost budete mít z toho, že jste kostým Avengers zvládli ušít svépomocí. Navíc i při samotné výrobě masky můžete zažít spousty legrace, hlavně když do výrobního procesu zapojíte i svého prcka. Dítě v masce na karnevalu nakonec bude zářit stejně, ať už má na sobě kostým originální, nebo podomácku ušitý. A to mi věřte, mluvím z vlastní zkušenosti. Takže pokud máte čas a najdete v sobě trochu toho umu, směle do toho.

Ostatní hračky s motivy Avengers

Hraček a různých sběratelských předmětů s motivy hrdinů ze skupiny Avengers existují tisíce. Namátkou jsem vybral tyto oblíbené věci:

Auta

Hot Wheels Avengers Tématické auto Qombee
Hot Wheels Avengers Tématické auto Qombe…
za 89 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Hot Wheels Avengers Tématické auto Bedlam
Hot Wheels Avengers Tématické auto Bedla…
za 89 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Metal Earth Marvel Captain America Shield
Metal Earth Marvel Captain America Shiel…
za 339 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu

Puzzle

Clementoni 4 Puzzles - Marvel Avengers
Clementoni 4 Puzzles - Marvel Avengers…
za 396 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Ravensburger 3d Jigsaw Puzzle With Led - Avengers
Ravensburger 3d Jigsaw Puzzle With Led -…
za 908 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Clementoni Xxl Dílků - Avengers
Clementoni Xxl Dílků - Avengers…
za 199 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu

rest

Jerry Fabrics Tvarovaný Polštář Avengers
Jerry Fabrics Tvarovaný Polštář Avengers…
za 149 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Avengers Thorova Sekera
Avengers Thorova Sekera…
za 649 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
SUPER HEROES INTERAKTIVNÍ HRACÍ SADA S VOZIDLEM A FIGURKOU
SUPER HEROES INTERAKTIVNÍ HRACÍ SADA S V…
za 1280 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu

O autorovi

Na přípravě tohoto článků se podílelo vícero autorů. Do konečné podoby převedl Lukáš Přeček.
Figurky Avengers
Figurky Avengers