Figurky Avengers

Ukázka figurek Avengers a dalších hraček s postavičkami a motivy z komiksu The Avengers.

Nezasvěcení to často neví a pletou to. Avengers není jedna postava. The Avengers je název celého týmu lidí nebo řekněme spíše bytostí: mocných tvorů s nadpřirozenými vlastnostmi, zkrátka superhrdinů. Proto je figurek Avengerů taková spousta.

V tomto článku si o Avengerech něco zajímavého povíme, ukážeme si figurky těch nejznámějších hrdinů i záporáků a pokud vám k hraní nebude stačit akční figurka Avengera nebo jiná hračka s motivem Avengers a chtěli byste se za některého z Avengerů rovnou přestrojit, můžete se podívat na několik avengerských kostýmů a masek.

AVENGERS

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Schleich - MARVEL - Spider Man set z filmu Avengers

Spider Man set z filmu The Avengers je 3D model ručně malovaný s láskyplným detailním modelováním.
Výrobce (značka): Olymptoy
za 399 Kč na Sparkys.cz
Do obchodu

Schleich - MARVEL - Black Panther

Schleich představuje svou figurku Black Panther. Ústřední postava filmu Black Panther, který se rovněž jako člen Avengers objevuje ve stejnojmenné sérii je vysoká celkem 10 cm.
Výrobce (značka): Olymptoy
za 380 Kč na Sparkys.cz
Do obchodu

Avengers Mega Mighties figurka

Avengers Mega Mighties figurka Vítejte v akčním světě figurek Mega Mighties, které jsou inspirované filmy Marvel. Jsou 25 cm vysoké a vhodné pro všechny malé bojovníky a hrdiny, kteří si chtějí představit odvážné akce, útěky a bitvy se svými oblíbenými hrdiny Marvel! Tak pojďte zachránit svět s figurkami Mega Mighties! Figurky se prodávají samostatně. Varianty zboží: 1 Hulk 2 Captain Marvel 3 Black Panther 4 Iron Man Cena je za 1 kus. Rozměry balení: 26,7 x 18 x 6,7 cm Materiál: plast Výrobce: Hasbro Licence: Avengers Věk: 3+
Výrobce (značka): Hasbro
za 296 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Endgame chitauri 15cm

Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
za 289 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Kdy a jak Avengers vznikli?

Superhdrinové z týmu The Avengers spatřili světlo světa coby komiksoví hrdinové. První příběh The Avengers #1 se na prodejních pultech objevil v Americe v roce 1963. Původními autory komiksu byli Stan Lee a Jack Kirby. Ti vytvořili koncept komiksu Avengers a sepsali celou první sérii, která čítala přes 400 sešitů a vycházela ve vydavatelství Marvel Comics mezi léty 1963 až 1996. Na práci těchto autorů později navázala celá řada dalších komiksových tvůrců, scénáristů a kreslířů. Do dnešních dnů vyšlo v Marvelu asi osm komiksových sérií, řada speciálních čísel a knížek. Vedle toho bylo natočeno několik filmů s postavičkami z Avegers, vznikly kreslené seriály pro děti, počítačové hry, hračky nebo i reklamní předměty. Při pohledu na Avengers nelze přehlédnout velkou inspiraci spolkem hrdinů s názvem Justice League, který vzešel z konkurenčního vydavatelství DC Comics. Sami tvůrci tuto inspiraci přiznávají, vlastně to byl tak trochu ukradený nápad. O těchto pozoruhodných okolnostech vzniku série Avengers se můžete podrobně dočíst v knížce Marvel: Co jste neměli vědět o komiksovém zázraku.

Kdo patří mezi Avengers?

Dokážete vyjmenovat všechny postavičky, které k Avengerům patří? Já rozhodně ne, protože se jich za ta léta, co komiks The Avengers vycházel, „urodilo“ strašlivě moc. Znáte tedy alespoň některé z nich? Určitě ano. Možná jen netušíte, že zrovna ta konkrétní postava také patří mezi Avengers.

Přiznám se, že já sám všechny ty hrdiny, kteří se mihli komiksem Avengers, vyjmenovat nedokážu. Z hlavy si vybavím jen některé. Snad si vzpomenu na ty původní, zakládající členy. Nejznámější hrdinové z Avengers jsou Iron man, Hulk, Kapitán Amerika, Wasp nebo Thor. Dále mi také naskočí třeba War Machine, Ant-Man čili Mravenčí muž, Sandman čili písečný muž nebo záporňák Venom. Ale těch postav existuje mnohem více. Proto jsem poprosil své děti, které v tom fantastickém světě superhrdinů doslova žijí, aby mi se sepsáním všech těch figur či charakterů z Avengers pomohli. Ať už půjde o zakládající nebo stále členy Avengers, ale také ty, kteří se ke skupině Avengers připojili třeba jen na chvíli, epizodně, nebo naopak představovali zlo, proti kterému Avegers bojovali. Vždyť Avengers jsou přeci všichni ti nejmocnější hrdinové a úžasné hrdinky, kteří se spojili proti společnému nepříteli. Osmiletá usedla ke klávesnici a čtyřletý odborník na superhrdiny a velký fanoušek Hulka se jal radit. A vznikl tento seznam. Pravděpodobně také není zdaleka kompletní, proto budu rád, když dopíšete do komentářů pod článek další jména hrdinů z Avengers, na které si vzpomenete, a postupně budu tento seznam aktualizovat.

Kladní hrdinové z Avengers

 • Iron man
 • Hulk
 • Capitan America
 • Black Widow (Černá vdova)
 • Hulk She (She-Hulk)
 • War Machine
 • Ant man (Ant-man)
 • Wasp
 • Thor
 • Justice
 • Firestar
 • Vision
 • Scarlet Witch
 • Wonder Man
 • Black panther
 • Groot a Mýval

Záporné postavy z Avengers

 • Dr. Octopus
 • Venom
 • Carnage
 • Electro
 • Sandman
 • Loki
 • Green gooblin
 • Hobgooblin
 • Lizard
 • Thanos

Kdo mezi Avengers nepatří?

Často se to plete, ale mezi Avengers někteří superhrdinové nepatří, i když se třeba po jejich boku někdy objevili. Jejich příběhy se mohly s Avengery protnout, ale nejsou opravdovými členy týmu Avengers. K častému omylu dochází hlavně v případě postav Spiderman, Batman a Superman.

Figurky Avengers

Komiksoví superhrdinové a postavičky z dětských filmů a seriálů dělají dětem radost nejen svými dobrodružnými příběhy, ale také coby hračky. V případě komiksové a filmové série The Avengers jsou nejoblíbenější akční figurky.

Různé postavičky Avengers slouží dětem v prvé řadě jako panáčci na hraní. Existují ale také filmové figurky ze sběratelské edice a různých limitovaných edic, které sběratelé zavírají do vitrínek – a nedovolí nikomu, natož dětem, na ně vůbec sahat. Při vší úctě ke sběratelům však musím upozornit, že hračky, se kterými si kluci a holky nehrají, v noci pláčou nebo tropí hlouposti. Takže pozor, aby Carnage, Venom nebo znuděný Kapitán Amerika či Hulk, který ze samého lelkování ve vitríně neví, do čeho píchnout, v noci nezpůsobili nějaký malér…

Podívejme se na nejoblíbenější figurky Avengers, po kterých děti nejčastěji touží, tj. ty, které se nejvíce prodávají. Nejde v pravém slova smyslu o recenze figurek Avengers, ale jen o krátké představení hlavních členů týmu Avengers s reálnými ukázkami figurek, které se dají koupit v různých eshopech na internetu nebo v kamenných hračkářstvích. Tento krátký přehled můžete brát i jako základní inspiraci a tipy na dárky pro děti, především pro kluky, ale i holky. Do výběru jsou zařazené klasické plastové nebo gumové figurky, které jsou určené na hraní. Nejefektněji vypadají velké figurky, cca 30centimetrové, ty děti vždycky zaručeně ohromí, poněvadž vyvolávají tzv. wow efekt. Ale prcci si stejně tak rádi hrají i s malými figurkami, pro něž se navíc snáze dá postavit například městečko z dřevěných kostiček apod., takže si s nimi dítě většinou vydrží hrát déle (a o to nám rodičům přeci jde, no ne?!).

Figurka Iron man

Úspěšný, inteligentní a krásný muž, který se jmenuje Tony Stark, plus technologicky vyspělý super oblek, to je ve zkratce Iron Man. Iron Man je tedy docela obyčejný člověk, který díky kovové masce či obleku, má nadlidské schopnosti. Např. umí létat, protože má na botách trysky, a z dlaní vystřeluje smrtonosné paprsky. Zajímavostí je, že Ironmanův oblek měl v prvních dílech komiksu jinou barvu, např. šedou nebo žlutou (zlatou) a až později se barva jeho obleku ustálila na tradiční červenožluté.

IRON MAN

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Titan hero blast gear iron man

Figurka postavy Iron Man z řady Titan Hero Series se vyznačuje klasickým designem. Figurka s pěti kloubovými body je ve velikosti 30 cm. Je dodávána s příslušenstvím, které lze připevnit na záda figurky. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
za 629 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Avengers Titan Hero Power FX Iron Man 30cm figurka

Tato 30cm vysoká Avengers Titan Hero figurka inspirovaná filmem Avengers: Endgame přichází s novým, unikátním Power FX příslušenstvím, který aktivuje řeč a zvuky hrdinu. Toto příslušenství lze připojit ik jiným figurkám z této řady, přičemž se aktivuje unikátní zvukový efekt.
Výrobce (značka): Hasbro
za 562 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Titan hero figurka gold iron man

Avengers se spojili pro ještě více dobrodružství v řadě Titan Hero Series, který obsahuje síťový adaptér pro možné připojení Titan Hero Power FX. Figurky jsou veliké 30 cm a jsou vyrobené podle filmových předloh. Každá figurka má pět bodů artikulace. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
za 419 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Avengers 30cm figurka Titan hero

Avengers 30cm figurka Titan hero Avengers se spojili pro ještě více dobrodružství v řadě Titan Hero Series, která obsahuje síťový adaptér Titan Hero Power FX. Figurky veliké 30 centimetrů, inspirované filmem Avengers se připojily k těm klasickým oblíbeným, aby pozvedly tuto již vzrušující řadu. Každá figurka má pět bodů artikulace a filmem inspirovaný design s portem namontovaným na rameni, který je kompatibilní s balíčky Titan Hero Power FX. (k dostání s Titan Hero Power FX figurkami, prodávají se samostatně). Věk 4+ Varianty 1 Captain Marvel 2 Black Panter 3 Captain America 4 Iron Man
Výrobce (značka): Marvel
za 398 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Titan hero endgame iron man 30cm

Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
za 379 Kč na Mall.cz
Do obchodu

E3918 - avengers figurka iron man 30cm

Figurky veliké 30 centimetrů, inspirované filmem Avengers se připojily k těm klasickým oblíbeným, aby pozvedly tuto již vzrušující řadu.
Výrobce (značka): Hasbro
za 349 Kč na Sparkys.cz
Do obchodu

Postavička Hulk

Obrovská hrouda zelených svalů, to je Hulk. Dobrák s ukrutnou silou. Hulk své schopnosti nemá díky nějakému převleku, ale získal je genetickou mutací. Hulk byl takto stvořen, je to vlastně monstrum a s nadsázkou by se dalo říci, že Hulk je „blízký příbuzný našeho Golema“.

HULK

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Pop marvel infinity war hulk buster

Sběratelská figurka Funko Pop Avengers: Infinity War – Hulk ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
za 549 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Endgame figurka hulk 15cm

Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
za 429 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Super heroes figurka a motorka hulk

Sešlápněte plyn až na podlahu a zařaďte vysokou rychlost pro akci a dobrodružství s kolekcí figurek a vozidel Marvel Super Hero Adventures! Do těchto figurek a automobilů, které mají tu správnou velikost pro malé ruce, jsme vložili co nejvíce superschopností. Každá akční figurka je dodávána se závodním vozítkem, které tematicky odpovídá dané postavě.
Výrobce (značka): Avengers
za 359 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Endgame deluxe figurka hulk 15cm

Vydejte se do světa plného dobrodružství s 15 centimetrovými figurkami filmových hrdinů inspirovaných filmem Avengers: Endgame. Každá figurka je dodávána spolu s doplňkem. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
za 339 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Figurka bend and flex hulk

Užívejte si neuvěřitelně mnoho pestrých her a poloh s těmito velmi ohebnými figurkami Avengers Bendy! Sbírejte postavy inspirované marvelovskými filmy a komiksy, přičemž figurky lze aranžovat do různých poloh. Tyto stylizované akční figurky mají více bodů, v nichž se ohýbají, takže je děti mohou při hraní nastavit do spousty různých poloh.
Výrobce (značka): Avengers
za 319 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Mega mighties figurka hulk

Vítejte v akčním světě figurek Mega Mighties, které jsou inspirované filmy Marvel. Jsou cca 25 cm vysoké a vhodné pro všechny malé bojovníky a hrdiny, kteří si chtějí představit odvážné akce, útěky a bitvy se svými oblíbenými hrdiny Marvel! Tak pojďte zachránit svět s figurkami Mega Mighties!
Výrobce (značka): Avengers
za 319 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Figurka Kapitán Amerika

Kapitán Amerika se v anglickém originále jmenuje Captain America. A i když Kapitán Amerika nepatří mezi zakládající členy týmu Avengers, přidal se k němu velmi záhy, už ve čtvrtém pokračování. Typickým vybavením Kapitána Ameriky je ochranný štít v barvách vlajky USA.

CAPTAIN AMERICA

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Maximum venom captain america

Spojením silného symbionta Venoma a superhrdiny Kapitána Ameriky vznikne nový neuvěřitelně silný superhrdina. V tomto balení naleznete 30 centimetrovou figurku Kapitána Ameriky ze série Titan Hero Blast Gear. spolu s doplňky Maximum Venom.
Výrobce (značka): Spiderman
za 669 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Avengers figurka Capitan America s Power FX přislušenstvím

Avengers figurka Capitan America s Power FX přislušenstvím Tato 30centimetrová figurka postavy Captain America ve správném měřítku ze série Titan Hero se vyznačuje klasickým designem a je dodávána s příslušenstvím inspirovaným touto postavou, které lze připevnit na paže a záda figurky, včetně odpalovacího zařízení a 2 projektilů. Příslušenství je kompatibilní se všemi figurkami z řady Titan Hero Blast Gear a z řady Titan Hero Power FX. Figurky Titan Hero Blast Gear jsou také kompatibilní s balíčky a odpalovacími zařízeními z řady Titan Hero Power FX pro zvukové efekty. (K dostání s figurkami Titan Hero Power FX. Prodáváno samostatně.) Věk: 4+ Určení: pro kluky
Výrobce (značka): Hasbro
za 588 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Avengers 30cm figurka Titan hero

Avengers 30cm figurka Titan hero Avengers se spojili pro ještě více dobrodružství v řadě Titan Hero Series, která obsahuje síťový adaptér Titan Hero Power FX. Figurky veliké 30 centimetrů, inspirované filmem Avengers se připojily k těm klasickým oblíbeným, aby pozvedly tuto již vzrušující řadu. Každá figurka má pět bodů artikulace a filmem inspirovaný design s portem namontovaným na rameni, který je kompatibilní s balíčky Titan Hero Power FX. (k dostání s Titan Hero Power FX figurkami, prodávají se samostatně). Věk 4+ Varianty 1 Captain Marvel 2 Black Panter 3 Captain America 4 Iron Man
Výrobce (značka): Marvel
za 398 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Titan hero endgame captain america 30cm

Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
za 369 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Pop marvel venom captain america

Sběratelská figurka Funko Pop Venom – Kapitán Amerika ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
za 349 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Figurka bend and flex captain america

Užívejte si neuvěřitelně mnoho pestrých her a poloh s těmito velmi ohebnými figurkami Avengers Bendy! Sbírejte postavy inspirované marvelovskými filmy a komiksy, přičemž figurky lze aranžovat do různých poloh. Tyto stylizované akční figurky mají více bodů, v nichž se ohýbají, takže je děti mohou při hraní nastavit do spousty různých poloh.
Výrobce (značka): Avengers
za 319 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Postavička Černá vdova

Black Widow čili Černá vdova, oblíbená postavička hlavně u dívek. Spolu s figurkou Wasp. Poznávacími znameními Černé vdovy jsou černý oblek a žluté pistolky na zápěstích.

BLACK WIDOW

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Titan hero endgame black widow 30cm

Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
za 399 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Thor je bájný hrdina, jehož předobraz pochází ze severské mytologie. Thor je bůh. Thorova síla spočívá hlavně v jeho kladivu. Thorovo kladivo uzvedne jedině Thor.

Figurka Thor

THOR

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Titan hero figurka thor

Avengers se spojili pro ještě více dobrodružství v řadě Titan Hero Series, který obsahuje síťový adaptér pro možné připojení Titan Hero Power FX. Figurky jsou veliké 30 cm a jsou vyrobené podle filmových předloh. Každá figurka má pět bodů artikulace. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
za 419 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Titan hero endgame thor 30cm

Figurka z řady Titan Hero Series je inspirovaná filmem Avengers: Endgame. Figurka s pěti kloubovými body ve velikosti 30 cm. Zažijte sílu filmového superhrdiny ze světa Avengers a užij si s ním spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Avengers
za 379 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Avengers 30 cm figurka titan hero thor

Titan hero Thor je ztvárněný jako 30 cm figurka, vyrobená podle filmové předlohy. Přednosti: figurka je vyrobená s ohebnými body je snadno přizpůsobitelná akční situaci ve hře Vyberte dětem akční figurky Hasbro! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška 30 cm
Výrobce (značka): Hasbro
za 369 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu

Pop marvel: avengers endgame w2 -thor

Sběratelská figurka o velikosti cca 10 cm ze série populárních vinylových figurek Funko POP. Funko POP jsou sběratelské figurky založené na postavách z těch nejznámějších filmů, TV seriálů, videoher a dalších populárních témat, které se díky svému humornému zpracování těší oblibě fanoušků po celém světě. Velikost: cca 10 cm Materiál: vinyl Věk: 3+
Výrobce (značka): Funko
za 327 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Spiderman Venom se slizem

Spiderman Venom se slizem Tato figurka vycházející z animovaného seriálu Spider-Man Maximum Venom přináší jedinečný design „figurky ve figurce“. Děti si mohou vybrat ze 4 vnějších symbiotických postav, mezi nimiž je Venom, Anti-Venom, Carnage a další. Každá z vnějších postav obsahuje klasickým designem inspirovanou „vnitřní postavu“ v podobě sáčku s překvapením, který po zmáčknutí figurky vyleze z úst figurky a je pokrytý slizem. Škála 12 vnitřních figurek zahrnuje postavy Captain America, Classic Spidey, Miles Morales, Thor, Venom-ized Toddler Groot a další. Věk: 4+ Určení: pro kluky HRAČKA SE VYRÁBÍ V NĚKOLIKA VARIANTÁCH. VARIANTU NELZE VYBRAT, JEDNÁ SE O PŘEKVAPENÍ. VARIATNA JE DODÁVÁNA POUZE DLE AKTUÁLNÍCH SKLADOVÝCH ZÁSOB.  Obrázky jsou ilustrační. Cena je za 1 ks.
Výrobce (značka): Hasbro
za 188 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Figurka Avengers - Thor

Figurka Avengers - Thor Figurka nechá děti přenést do světa nekonečného boje dobra se zlem. S touto i dalšími figurkami hrdinů si mohou přehrát akční příběhy podle filmových scén. Rozměry produktu 7 x 11 x 6 cm Věk: 3+
Výrobce (značka): Alltoys
za 120 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Kdo vyrábí figury Avengers?

Mezi výrobci figurek Avengers najdeme několik známých jmen z hračkářského průmyslu, např. značky jako Alltoys, Avengers, Funko, Hasbro nebo Ostatní.

Stavebnice a figurky Lego Avengers

Lego vydalo několik stavebnic s lego figurkami Avengers a dalšími superhrdiny. Vedle toho existují také stavebnice Lego ze sběratelské edice BRICKHEADZ!, kde si můžete postavit mimo jiné postavy z příběhů o Avengerech. Stavebnice s motivy Avengers se vyrábějí také ve verzi pro nejmenší děti, tedy jako Lego Duplo.

LEGO AVENGERS

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Super heroes 76153 helicarrier avengerů

M.O.D.O.K. superpadouch s velkým mozkem útočí a je na vás, abyste ho zastavili! Helicarrier je připraven na akci. Iron Man, Captain Marvel, Thor, Black Widow, War Machine a Nick Fury jsou vyzbrojení a připravení vydat se na pomoc. V kokpitu je místo pro 3 z nich. Nastartujte rotory, nastavte děla a připravte se na pořádnou rychlost, abyste mohli dostat padoucha zpět do speciálního vězení.
Výrobce (značka): Lego
za 2639 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Art iron man

Iron Man je motivem pro stavebnici limitované edice Lego Art. Edice přináší stavitelům ojedinělé kousky opravdových ikon ze světě Avengers . Tentokrát je stavebnice s ovladatelnými pokyny, se kterými mohou stavitelé vybrat výraz v tváři tohoto hrdiny a tento následně sestavit. Přednosti: precizně zpracované kostičky s přesnou návazností unikátní dárek i investice Zajistěte si do své sbírky ojedinělou stavebnici! Vhodné pro stavitele od 18 let materiál: plast Počet dílků: 3156 Rozměr balení: 41,5 x 40,4 x 5,3 cm
Výrobce (značka): Lego
za 2599 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu

Marvel avengers 76126 parádní tryskáč avengerů

Spoj se s Avengery a leť do boje proti Chitauri v sadě LEGO Marvel Avengers 76126 Parádní tryskáč Avengerů.
Výrobce (značka): Lego
za 2299 Kč na Sparkys.cz
Do obchodu

Super heroes 7613 bitva o základnu avengerů

Základnu Avengerů si děti mohou sestavit z 699 dílků. Poté si mohou přehrát příběh, kdy kladní hrdinové budou čelit útoku padouchů Thanose a Outridera. Přitom mohou využít dvoupatrovou kancelářskou budovu, stůl s tajnou přihrádkou na zbraň, otevírací „laserový“ trezor, heliport, garáž, střešní pružinový vystřelovač a duální vystřelovač a sklopný radar. Stavebnice Lego jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a vhodné pro úchop dětskými prstíky. Obsah balení: celkem 699 dílků džíp s rotující věží s dvojitým vystřelovačem vrtulník s otáčecími rotory a rychlým vystřelovačem na 6 střel Kupte dětem kvalitní stavebnici LEGO! Vhodné pro děti od 8 let Materiál: plast Počet dílků: 699
Výrobce (značka): Lego
za 2249 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu

Super heroes 76166 boj ve věži avengerů

Věž Avengerů si mohou fanoušci Lego stavebnic složit z 685 dílků. Poté si mohou s minifigurkami super hrdinů a replikou věže v New Yorku přehrát příběh, kdy budou mít k dispozici 7 místností v 5 patrech, a to s laboratoří, garáží, zbrojnicí, balkonem i vězením. Raketometem mohou mířit přímo na protivníka. Iron Man a Black Widow budou bojovat s Red Skull a jejími agenty AIM. Přednosti: rozvíjí kreativitu, jemnou motoriku a zručnost trénuje trpělivost a soustředění Obsah balení: 7 minifigurek celkem 685 dílků Vyberte dětem další stavebnici LEGO Super Heroes! Vhodné pro děti od 8 let Materiál: plast Počet dílků: 685 Výška modelu: 44 cm Rozměry balení: 37,8 x 7 x 35,4 cm
Výrobce (značka): Lego
za 1999 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu

Super heroes 75125 iron man a jeho obleky

Prováděj experimenty s Tonym Starkem a dopadni Outridera v sadě LEGO Marvel Avengers 76125 Iron Man jeho obleky, která obsahuje modulární laboratoř. Ta se dá kombinovat a přeskládávat mnoha různými způsoby pro nikdy nekončící zábavu. Laboratoř obsahuje rotující pódium s 2 pohyblivými robotickými pažemi, aby se Tony Stark mohl obléct do obleku Iron Mana, stůl, kuchyň, sklad zbraní, sklad nářadí a úložné moduly obleků Iron Mana, a navíc radar a spoustu dalšího. Tato zábavná superhrdinská stavebnice nabízí také robotický oblek Igor s kokpitem pro minifigurku, pohyblivého mobilního robota a součástí je i 5 minifigurek – Iron Man MK 1, Iron Man MK 5, Iron Man MK 41, Iron Man MK 50 a obličej Tonyho Starka s vlasy, který můžeš připojit k jakékoli minifigurce Iron Mana.
Výrobce (značka): Lego
za 1504 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Kostýmy a masky Avengers

Snem každého kluka je být super hrdinou, třeba Avengerem. Každý by jim někdy chtěl být. A když už by to nešlo stát se jim napořád, což takhle se v něj proměnit alespoň na chvíli. Třeba na karnevalu ve školce nebo ve škole. Na dětské party. A nebo při každodenních hrách s kamarády. Obléknout kostým, nasadit masku, vzít do ruky štít nebo kladivo, a stát se jedním ze superhrdinů ze skupiny The Avengers.

Různě na internetu, v hračkářstvích a v obchodech se zábavnými předměty se dá pořídit řada kostýmů s motivy Avengers. Pokud chcete svým dětem dopřát ten nejlepší převlek, který se dá koupit, to znamená kvalitní, propracovaný, komplexní, ale také pohodlný kostým, co splňuje směrnice EU (mají na to razítko), aby jej děti mohly bez obav o zdraví (vyrážka atd.) nosit, pravděpodobně narazíte na kostýmy značky Rubie's. Tento světový výrobce z USA nabízí řadu licencovaných kostýmů různých hrdinů a protagonistů z mnoha oblíbených filmů, komiksů a seriálů pro děti. V jeho portfóliu nechybí ani licencované kostýmy postaviček Avengers. Na kostýmy Hulka, Ironmana, Kapitána Ameriky, Thora a dalších se podívejte do boxíku níže.

KOSTÝM AVENGERS

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Avengers endgame: iron man - deluxe kostým s maskou s

Kostým podle předlohy oblíbeného superhrdiny Iron mana udělá radost každému malému fanouškovi. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy z filmu Avengers: Endgame! Děti se tak mohou stát svým oblíbeným superhrdinou!
Výrobce (značka): Rubie's
za 1199 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Avengers: Age of Ultron - Ultron Deluxe - vel. L

Oblékněte si tento kostým a staňte se Ultronem. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Staňte se i vy hrdiny a zachraňte svět! Velikost: L = 78-86 x 142-152 cm (š x v), 7-8 let Materiál: Polyester
Výrobce (značka): Rubie's
za 1157 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Avengers Endgame: Hulk - DELUXE kostým s maskou vel. M

Oblékni si kostým a buď silným a neohroženým hrdinou! Kostým má vycpanou hruď, plášť a je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Obsahuje i Hulkovu masku! Staňte se i vy hrdiny a zachraňtě svět! Velikost M Věk: 5-6 let
Výrobce (značka): Rubie´S Enterprises Limited
za 1106 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Avengers: Age of Ultron - Ultron Deluxe - vel. M

Oblékněte si tento kostým a staňte se Ultronem. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy. Staňte se i vy hrdiny a zachraňte svět! M = 68,5-76 x 127-137 cm (š x v), 5-6 let Materiál: Polyester
Výrobce (značka): Rubie's
za 1099 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Avengers: iron man classic l

Kostým podle předlohy oblíbeného superhrdiny Iron mana udělá radost každému malému fanouškovi. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy z filmu Avengers: Infinity war! Děti se tak mohou stát svým oblíbeným superhrdinou!
Výrobce (značka): Rubie's
za 999 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Avengers endgame: hulk - classic kostým s maskou m

Kostým podle předlohy oblíbené postavy Hulka udělá radost každému malému fanouškovi. Kostým je dokonale propracovaný k opravdové podobě oblíbené postavy z filmu Avengers: Endgame! Děti se tak mohou stát svým oblíbeným, silným a neohroženým hrdinou!
Výrobce (značka): Rubie's
za 999 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Kostýmy od Rubie's jsou krásné a propracované do posledního detailu. Pokud ale váháte a nejste si jistí, jestli kostým některého Avengera pro svého kluka (nebo holku) koupit, přeci jen to něco stojí, můžete se uvedenými obrázky dětských kostýmů přinejmenším inspirovat a nějaký vlastnoručně spolu s dítětem vyrobit. Možná váš rukodělný výrobek nebude vypadat úplně profesionálně a dokonale, ale o to větší radost budete mít z toho, že jste kostým Avengers zvládli ušít svépomocí. Navíc i při samotné výrobě masky můžete zažít spousty legrace, hlavně když do výrobního procesu zapojíte i svého prcka. Dítě v masce na karnevalu nakonec bude zářit stejně, ať už má na sobě kostým originální, nebo podomácku ušitý. A to mi věřte, mluvím z vlastní zkušenosti. Takže pokud máte čas a najdete v sobě trochu toho umu, směle do toho.

Ostatní hračky s motivy Avengers

Hraček a různých sběratelských předmětů s motivy hrdinů ze skupiny Avengers existují tisíce. Namátkou jsem vybral tyto oblíbené věci:

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Marvel Champions LCG - základní hra

Rhino řádí v ulicích New Yorku. Klaw ovládá bandu bezohledných kriminálníků. Ultron hrozí totální jadernou anihilací. Svět potřebuje hrdiny, kteří tyto padouchy zastaví! Jste připraveni?Marvel Champions: Karetní hra je kooperativní živoucí karetní hra (Living Card Game ), při které se vžijete do rolí nejmocnějších hrdinů světa. Základní sada umožňuje až čtyřem hráčům zmařit společnými silami ďábelské plány tří různých padouchů! Objevte mimořádné schopnosti, postavte se silám zla a zažijte svět Marvelu jako nikdy předtím. Každý hráč se vžije do role jednoho hrdiny Marvelu a hraje hru jako tato postava a její alter ego. Hráči při hře spolupracují a snaží se porazit padoucha (ovládaného hrou), který se snaží dokončit svůj ďábelský plán.V základním balení hry* najdete tyto hrdiny a padouchy: Black Panther, Iron Man, Captain Marvel, Spider-Man, She-Hulk Rhino, Klaw, Ultron.(*Ke karetní hře Marvel Champions vyjde v češtině pravděpodobně pouze základní balení, které běžným hráčům vystačí na dlouhé hodiny zábavy. Český deskoherní trh není dostatečně velký a připravený na vydávání obrovského množství rozšiřujících balíčků hrdinů a scénářů, které budou postupně vycházet.)
Výrobce (značka): Marvel Comics
za 1599 Kč na Knihy Dobrovsky.cz
Do obchodu

SUPER HEROES INTERAKTIVNÍ HRACÍ SADA S VOZIDLEM A FIGURKOU

Super Heroes interaktivní hrací sada obsahuje figurku a vozidlo jednoho z oblíbených super hrdinů z kolekce MARVEL. Každá figurka obsahuje své unikátní vozidlo. Figurkami jsou jedni z nejpopulárnějších super hrdinů současnosti: Iron Man, Spiderman, Goblin, Hulk a Von Doom. Hračka je vhodná pro děti od 3 do 6 let. Výrobcem je značka HASBRO, která je druhou největší mezinárodní společností specializující se na hračky, a je tedy zárukou vysoké kvality.   Věk: 3+
Výrobce (značka): Hasbro
za 1348 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

3d puzzle empire state building marvel avengers

Ravensburger 3D Puzzle Empire State Building Marvel Avengers 216 dílků Ravensburger 3D Puzzle Empire State Building Marvel Avengers má 216 dílků. Postavte si model slavné budovy. Dílky jsou vyrobené z pevného plastu a stavba dobře drží bez nutnosti lepení.  Materiál: plast Rozměr složeného puzzle:6,5 x 14 x 46,5 cm Rozměry krabice (balení):27 x 19 x 7 cm Počet dílků:216 Věk: 12-99 let Balení obsahuje příslušenství a návod Ravensburger 3D Puzzle -ilustrační video
Výrobce (značka): Ravensburger
za 628 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Avengers Údery hrdinů Captain Marvel

Avengers Údery hrdinů Captain Marvel Bojujte jako Captain Marvel s výstrojí značky Nerf! Postavou Captain Marvel inspirovaná rukavice s pistolí Power Moves je vybavena 3 šipkami Nerf. Aktivujte binární pistoli Power Moves jako Captain Marvel a můžete střílet šipky v bitvách inspirovaných touto filmovou postavou!  Věk 5+
Výrobce (značka): Nerf
za 559 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Marvel iron man

Úžasný 3D model kovového Marvel Iron Man. Všechny modely značky Metal Earth jsou vyřezané laserem do posledních detailů. K sestavení modelu není třeba žádného lepidla. Vhodné pro modeláře od věku 14 let.
Výrobce (značka): Metal Earth
za 559 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Monster trucks velký truck hulk

Rozdrť své soupeře s tímto autentickým velkým truckem. Monster truck má díly z odolného kovu a zdobí je parádní potisky přesně jako jejich opravdové vzory, které létají až do oblak a drtí vše, co jim přijde pod jejich OBŘÍ kola.
Výrobce (značka): Hot Wheels
za 499 Kč na Mall.cz
Do obchodu
26. 02. 2019, aktualizovano 12. 10. 2020 Facebook ico E-mail ico