Hasiči: autíčka, kostýmy a jiné hračky (i požárník Sam)

Hoří, hoří! Hasiči startují k požáru. Majáky blikají, sirény houkají. Kluci s hasičskými autíčky v rukou zběsilou rychlostí běží po pokojíčku, míří k hořícímu domu.

AUTÍČKA HASIČI

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola velký hasičský vůz s efekty

za 2599 Kč na Bambule.cz
Vyražte do akce s požárním vozidlem! Vybaveným 50 cm vysouvacím žebříkem, požárním vozíkem, světly a zvuky. Toto vozidlo je připraveno a vybaveno na pořádnou akci! Použíjte vodní dělo v přední i zadní části vozidla pro uhašení požárů.! Otočte žlutou klikou nebo zmáčkněte čudlík pro spuštění vodních děl.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola film velký hasičský vůz s efekty

za 2499 Kč na Mall.cz
Vydej se na misi za doprovodu světelných i zvukových efektů velkého hasičského vozu s Marshallem. Vysuň ten zatím nejdelší žebřík, který kdy měl Marshall k dispozici a zachraňuj do sítě pod ním. Pomocí vysunovacího vodního děla lze vystřelovat velké plastové vodní koule.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Hasičské auto scania s výsuvným žebříkem

za 2289 Kč na Mall.cz
Hasičské auto SCANIA 1:16 s výsuvným žebříkem. Model má otevírací dveře, sklápěcí vnější zrcátko. Držák na hubici hadice je umístěn i na žebříku. Hadici na vodu lze srolovat klikou. Stabilizační nohy sahají až k zemi.
Výrobce (značka): Bruder
Do obchodu

PlanToys Hasičské auto speciální edice

za 1999 Kč na Hračky 4kids.cz
Hasičské auto je vyrobeno z kvalitního dřeva. Hra s autíčkem, které má otočný, rozšiřitelný žebřík, požární hadici a hasící přístroj, rozvíjí dětem představivost, motoriku, koordinaci pohybů a jejich smyslové vnímání. Hračka se snadno drží v dětské ručičce. Přednosti: vysoce kvalitní ekologická hračka bez formaldehydů, olova a těžkých prvků pro obaly se využívá recyklovaný papír hračky mají certifikát FSC, ISO 9001 a 14001 Kupte dětem kvalitní dřevěnou hračku Plan Toys! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry: 15,5 x 35 x 20 cm
Výrobce (značka): Plan Toys
Do obchodu

9463 hasičské auto se žebříkem

za 1899 Kč na Hračky 4kids.cz
Hasiči přijíždí za dětmi ve svém velkém červeném požárním vozidle. Děti si mohou přehrát příběh o tom, jak hasičům pomáhají s dosažením těžko přístupných míst, a to pomocí výsuvného žebříku. Po odejmutí kabiny mohou usadit řidiče a vyjet na záchrannou akci za zvuku spuštěného majáku. Auto lze doplnit samostatně prodávaným RC modul setem pro dálkové ovládaní Playmobil 6914. Tato sada se také dobře kombinuje se sadou Hasičské čerpadlo Playmobil 9468. Playmobil je značkou stavebnic s různým tématickým zaměřením, a to pro děti různých věkových kategorií. Přednosti: figurky z kvalitního plastu jsou omyvatelné hra s nimi podporuje rozvoj jemné motoriky a představivosti Funkčnost vozidla: otočný vysouvací žebřík s plošinou pro hasiče funkční blikající maják a požární houkačka odnímatelná střecha auta kabina auta pro 4 hasiče Obsah balení:  figurka 3 hasičů hasičské auto s vysouvacím žebříkem, světlem a zvukem hasičské vybavení a hadice Kupte dětem kvalitní stavebnici Playmobil! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Baterie: 2 x AAA 1,5V (nejsou součástí) Výška figurky: 7,5 cm Rozměry auta: 39 x 13 x 17 cm Rozměry balení: 29,1 x 38,5 x 31,8 cm
Výrobce (značka): Playmobil
Do obchodu

2821 mack granite hasičské auto

za 1799 Kč na Mall.cz
Velké hasičské auto Mack Granite s výsuvným žebříkem v měřítku 1:16 jistě zaujme každého malého požárníka. Rameno žebříku je výsuvné a jde s ním otáčet v rozmezí 360°. Při zásahu může malý řidič spustit maják se sirénou a následně použít plně funkční stříkačku.
Výrobce (značka): Bruder
Do obchodu

9464 hasičské auto se stříkačkou

za 1699 Kč na Hračky 4kids.cz
Hasiči přijíždí za dětmi ve svém velkém červeném požárním vozidle. Děti si mohou přehrát příběh o tom, jak hasičům pomáhají s uhasením požáru pomocí hasičské stříkačky. Auto lze doplnit samostatně prodávaným RC modul setem pro dálkové ovládaní Playmobil 6914. Tato sada se také dobře kombinuje se sadou Hasičské čerpadlo Playmobil 9468. Playmobil je značkou stavebnic s různým tématickým zaměřením, a to pro děti různých věkových kategorií. Přednosti: figurky z kvalitního plastu jsou omyvatelné hra s nimi podporuje rozvoj jemné motoriky a představivosti Funkčnost vozidla: funkční vodní stříkačka funkční blikající maják a siréna odnímatelná střecha auta, kabina vozidla pro 4 hasiče Obsah balení:  figurka 2 hasičů hasičské auto s funkční hasičskou stříkačkou hasičské vybavení a hadice Kupte dětem kvalitní stavebnici Playmobil! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Baterie: 2 x AAA 1,5V (nejsou součástí) Výška figurky: 7,5 cm Rozměry auta: 28 x 13 x 16 cm Rozměry balení: 25,9 x 39,6 x 29,1 cm
Výrobce (značka): Playmobil
Do obchodu

Hasičské vozy a všechny ty jejich hasičské žebříky, hadice, hasicí přístroje a hasičské cisterny jsou nepostradatelnou součástí vozového parku každého kluka. Hasiči neřeší pouze oheň, hořící domy, ale zasahují také u autonehod nebo pomáhají sundávat zatoulané kočky ze stromů.

V každém městečku z kostiček musí kromě obyčejných autíček jezdit také hasičské auto, policie a sanitka. Jinak by provoz na silnicích nebyl ani kompletní, ani bezpečný. Děti si s hasičskými autu velmi rády hrají, především tedy je hasičské auto hračkou pro chlapce, ale jelikož hasiči jsou v podstatě hrdinové z tohoto světa a děti mají milují ve svých hrách hrdiny, může hasič sehrát důležitou roli i při zábavě dívek (třeba když hrdinně sundá babičce ze stromu onu zaběhnutou kočku).

Kdo je nejslavnější hasič?

Kdo byl v dějinách dětských her nejslavnějším hasičem? Bezesporu dráček Soptík. I když on byl vlastně požárník (a ne hasič). Každý zná jeho okřídlenou hlášku, která jeho otce rozpalovala do běla: „Toužím se stát požárníkem“. I když dnešní děti Soptíka už asi příliš neznají. Dnes jeho místo, místo legendárního požárníka Soptíka zaujal také požárník (a ne hasič), požárník Sam a jeho stejnojmenný kreslený seriál.

POŽÁRNÍK SAM

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Požárník sam hasičské auto jupiter mega deluxe 28 cm

za 1279 Kč na Mall.cz
Velké hasičské auto Jupiter z oblíbeného seriálu Požárník Sam. Toto auto má světelné a zvukové efekty, výsuvný žebřík, světlomety, naviják, funkční stříkačka na vodu a vysílačka. Staň se i ty hasičem.
Výrobce (značka): Simba
Do obchodu

Rc požárník sam hasičské auto jupiter 1:24, 2 kan

za 1149 Kč na Mall.cz
Toto hasičské auto Jupiter z oblíbeného seriálu Požárník Sam udělá radost každému malému požárníkovi. Auto je na dálkové ovládání v měřítku 1:24. Ovládání zajišťuje dvoukanálová vysílačka s frekvencí 27MHz.
Výrobce (značka): Dickie
Do obchodu

Požárník sam hasičská základna

za 1022 Kč na Mall.cz
Dvoupatrová hasičská stanice v licenci Požárník Sam s příslušenstvím. Součástí je i kovový vrtulník Wallaby. Základna má dvě podlaží, různé vchody a východy, spouštěč aut a další.
Výrobce (značka): Dickie
Do obchodu

Požárník sam hasičská stanice

za 999 Kč na Mall.cz
Krásná hasičská stanice s oblíbeným Požárníkem Samem má 2 patra. Nechybí ani přistávací plocha pro vrtulník a odpalovací dráha. Součástí je kovové hasičské auto Jupiter a další příslušenství.
Výrobce (značka): Dickie
Do obchodu

Rc požárník sam hasičské auto jupiter

za 719 Kč na Mall.cz
Každý malý hasič musí mít doma pořádné hasicí auto. Hasičské auto Jupiter z oblíbeného seriálu Požárník Sam. Auto na dálkové ovládání v měřítku 1:24 vydává světelné efekty. Ovládání zajišťuje dvoukanálová vysílačka s frekvencí 27MHz.
Výrobce (značka): Dickie
Do obchodu

Požárník sam - hasičské auto venuše 19 cm s figurkou

za 679 Kč na Mall.cz
Hasič Elvis je již připraven vyrazit ve svém hasičském autě k dalšímu zásahu u požáru. Autu nechybí zvukové efekty, funkční stříkačka na vodu a **otevírací dveře*
Výrobce (značka): Simba
Do obchodu

Požárník sam hasicí sada na záda

za 629 Kč na Mall.cz
Požárník Sam je již připraven na další zásah. Aby mohl neustále zachraňovat životy a zdraví svých spoluobčanů, má na svoji práci to nejlepší vybavení, které je tu právě i pro tebe. Připoj se k Požárníkovi Samovi i ty s touto hasicí sadou, která ti perfektně padne na záda, a vydej se s ním za dobrodružstvím.
Výrobce (značka): Simba
Do obchodu

Kostým hasiče

Na karneval za hasiče v těchto kostýmech a s těmito doplňky. Kostýmy hasičů, přilby, ochranné hasičské pomůcky jako hračky pro děti.

KOSTÝMY HASIČE

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Hasičský kostým

za 699 Kč na Mall.cz
Tento kostým s helmou a doplňky by neměl chybět žádnému malému požárníkovi. Vysoce kvalitní kostým ve standardní velikosti pro děti od 3 do 6 let. V setu nechybí hasicí s funkcí stříkání, který pojme do nádrže až 0,5 litrů vody.
Výrobce (značka): Klein
Do obchodu

Kostým hasič 110 - 120

za 699 Kč na Bambule.cz
Kostým hasič 110–120.Karneval je tu! Vyber si tu správnou masku a doplňky pro tebe.Materiál 100% polyester.
Výrobce (značka): HM Studio
Do obchodu

Hasičský kufřík, 6 doplňků

za 689 Kč na Mall.cz
Tento hasičský kufřík by měl mít každý malý kluk, který se chce stát hasičem. Balení obsahuje hasicí přístroj s postřikovací funkcí o objemu 0,5 litru, mobilní telefon, sekeru, jmenovku, píšťalku a baterku.
Výrobce (značka): Klein
Do obchodu

Kostým hasič,130-140 cm

za 599 Kč na Bambule.cz
Kostým na karneval – hasič je atraktivní převlek na ples či karneval, případně jinou událost pro vaše dítě. Je určený pro věkovou kategorii 8 – 10 let a velikost postavy 130 – 140 cm.
Výrobce (značka): HM Studio
Do obchodu

Dětský kostým hasič 120-130 cm

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Made Dětský kostým Hasič 120-130 cm   Dětský kostým hasiče na maškarní bál. Určeno pro chlapce s výškou 120 - 130 cm. Balení obsahuje vrchní díl, kalhoty a klobouk. Nářadí a boty nejsou součástí kostýmu.  Vhodné pro děti od 5 let. Velikost: M (120 - 130 cm) Materiál: 100% Polyester Rozměry kalhoty: délka 80 cm, pas 40 cm Rozměry plášť: délka 52 cm, šířka 44 cm, délka rukávů 44 cm
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Dětský kostým hasič 110-120cm

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Made Dětský kostým Hasič 110-120cm Dětský kostým hasiče na maškarní bál. Určeno pro chlapce s výškou 110 - 120 cm. Balení obsahuje vrchní díl, kalhoty a klobouk. Nářadí a boty nejsou součástí kostýmu.  Vhodné pro děti od 4 let. Velikost: S (110 - 120 cm) Materiál: 100% Polyester Rozměry kalhoty: délka 74 cm, pas 38 cm Rozměry plášť: délka 48 cm, šířka 40 cm, délka rukávů 40 cm
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Hasičská helma červená

za 399 Kč na Bambule.cz
Kvalitní Hasičská helma červená za Kč.
Výrobce (značka): Hermanex
Do obchodu

Ostatní hračky a hry na hasiče

Stavebnice, akční figurky, Barbie a Ken povoláním hasič, hasičské vrtulníky, puzzle, stolní hry, hasičské stanice a garáže pro hasičská auta a další a další hračky a doplňky s hasičskou tematikou.

HRAČKY HASIČI

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

World požární stanice s hasičskými auty

za 2349 Kč na Mall.cz
Limitovaná edice SIKU World Požární stanice s hasičskými auty obsahuje Požární stanici (5508) + SIKU Blister – 2 požární auta (1661). Je přijato nouzové volání, došlo k požáru! Hasičský sbor je okamžitě připraven k akci, dveře se otevírají a vozidlo hasičského sboru je rychle na cestě.
Výrobce (značka): Siku
Do obchodu

9462 velká požární stanice

za 2299 Kč na Hračky 4kids.cz
Hasiči předvádějí dětem velkou požární stanici s požárním vybavení. Děti si mohou přehrát příběh o tom, jak hasičům pomáhají s rychlou reakcí na vyhlášení záchranné akce, kdy požárníka nechají sjet po tyči, aby byl co nejrychleji v garáži a další, aby byl co nejdříve v kokpitu vrtulníku. Velící centrále je umístněna v 1.patře. Sadu lze doplnit samostatně prodávanými sadami 9463 Hasičské auto se žebříkem, 9464 Hasičské auto se stříkačkou a 9466 Hasičské auto Truck. Playmobil je značkou stavebnic s různým tématickým zaměřením, a to pro děti různých věkových kategorií. Přednosti: figurky z kvalitního plastu jsou omyvatelné hra s nimi podporuje rozvoj jemné motoriky a představivosti Obsah balení:  figurky 3 hasičů velká požární stanice se 2 garážemi hasičský vrtulník, přistávací plocha pro vrtulník Kupte dětem kvalitní stavebnici Playmobil! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Počet kostiček: 64 Baterie: 2 x AAA 1,5V (nejsou součástí) Výška figurky: 7,5 cm Rozměry stanice: 61 x 21 x 36 cm Rozměry balení: 19,4 x 59,4 x 50,6 cm
Výrobce (značka): Playmobil
Do obchodu

City 60216 hasiči v centru města

za 2199 Kč na Mall.cz
Ochraň občany LEGO City s akční sadou 60216 Hasiči v centru města. Na pracovišti v centru města vypukl požár. Podaří se ti uhasit oheň dřív, než se dostane mimo kontrolu? Zažij další vzrušující den hasičů v LEGO City!
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Požární stanice

za 2109 Kč na Mall.cz
Tato třípodlažní dřevěná hasičská stanice je připravena na jakoukoliv nouzovou situaci! Naleznete zde kompletně zařízené zázemí, prostor pro stravování a ložnici. Na střeše se nachází heliport, ze kterého můžete kdykoli vzlétnout. V přízemí je zaparkováno hasičské auto. Hasič se může rychle dostat do přízemí pomocí tyče.
Výrobce (značka): Hape
Do obchodu

Teamsterz požární přeprava helikoptéry se zvukem a světlem

za 1799 Kč na Bambule.cz
Požární přepravní auto s helikoptérou a malým autem, které svítí a vydává zvuky. Výrobek vyžaduje 3× AAA baterie. Vhodný pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Halsal
Do obchodu

World 5508 požární stanice

za 1769 Kč na Hračky 4kids.cz
Požární stanice čeká na děti, které by se rády staly členy Hasičského sboru. S touto stanicí si mohou snadno přehrát příběh, kdy budou rychle reagovat a zasahovat v akční situaci. Otevíravými dveřmi může velmi rychle vystartovat vozidlo, z heliportu může snadno vzlétnout vrtulník. Integrovaný modul Light & Sound zajišťuje spuštění blikajících LED světel, šesti různých zvuků. Jednotlivé budovy mohou bát složeny do tvaru L, U nebo jako vícepodlažní budovy. Hydrant s hadicí a tryskou je připraven pro hašení. Dále mají děti k dispozici posuvný sloup, roletové dveře, satelitní systém a větrný rukáv. Přednosti: hra s promyšlenou sadou rozvíjí u dětí kreativitu podporuje rozvoj motorických a kognitivních schopností kombinovatelná s ostatními sadami v SikuWorld Obsah balení: hasičská stanice hasičské vozidlo, vrtulník Seznamte děti s precizním modelem značky Siku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov Bateri: 2 x AAA 1,5V (součást balení) Rozměr auta: 75 x 33 x 28 cm Rozměr balení: 41 x 27,6 x 10,3 cm
Výrobce (značka): Siku
Do obchodu

Model auta, stavebnice hasičského auta 07452 schlingmann hlf 20 varus 4x4, 1:24

za 1758 Kč na Conrad.cz
Stavebnice modelu VARUS 4x4 - nová generace hasičských vozidel od společnosti Schlingmann. Podvozek MAN TGM 13.290 4x4 BL (Euro 6). Detailní stavebnice Stavebnice ·
Výrobce (značka): Revell
Do obchodu

Komu koupit autíčko hasiče?

Hračka je vhodná pro:
  • kluky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 93%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 49 do 2349 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 510 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


18. 11. 2020, aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: