Hasiči: autíčka, kostýmy a jiné hračky (i požárník Sam)

Hoří, hoří! Hasiči startují k požáru. Majáky blikají, sirény houkají. Kluci s hasičskými autíčky v rukou zběsilou rychlostí běží po pokojíčku, míří k hořícímu domu.

AUTÍČKA HASIČI

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Elektrická čtyřkolka Hasič s klaksonem,6V, červená

za 3399 Kč na Mraky hraček.cz
Hasičská čtyřkolka je vybavena plným řadícím systémem, který umožňuje plynulou jízdu vpřed nebo vzad. Automatický brzdový systém, který se deaktivuje sešlápnutím pedálu s plynem. - 6 V baterie - maximální nosnost 35 kg - rychlost 3,5 km hod Rozměry výrobku: 61 x 81 x 53 cm Váha: 10,5 kg Věková kategorie: 36m +
Výrobce (značka): Dolu
Do obchodu

Tlapková patrola velký hasičský vůz s efekty

za 2599 Kč na Bambule.cz
Vyražte do akce s požárním vozidlem! Vybaveným 50 cm vysouvacím žebříkem, požárním vozíkem, světly a zvuky. Toto vozidlo je připraveno a vybaveno na pořádnou akci! Použíjte vodní dělo v přední i zadní části vozidla pro uhašení požárů.! Otočte žlutou klikou nebo zmáčkněte čudlík pro spuštění vodních děl.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

PlanToys Hasičské auto speciální edice

za 1999 Kč na Hračky 4kids.cz
Hasičské auto je vyrobeno z kvalitního dřeva. Hra s autíčkem, které má otočný, rozšiřitelný žebřík, požární hadici a hasící přístroj, rozvíjí dětem představivost, motoriku, koordinaci pohybů a jejich smyslové vnímání. Hračka se snadno drží v dětské ručičce. Přednosti: vysoce kvalitní ekologická hračka bez formaldehydů, olova a těžkých prvků pro obaly se využívá recyklovaný papír hračky mají certifikát FSC, ISO 9001 a 14001 Kupte dětem kvalitní dřevěnou hračku Plan Toys! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry: 15,5 x 35 x 20 cm
Výrobce (značka): Plan Toys
Do obchodu

02821 nákladní auto mack granit požární žebřík hasiči

za 1789 Kč na Hračky 4kids.cz
Bruder 02821 Nákladní auto Mack Granit Požární žebřík Červený Mack Granit s výsuvným žebříkem je jedním z detailně zpracovaných modelů v měřítku 1:16. Kluci mohou náklaďák správně zapažit bočními rozpěrami, vysunout rameno žebříku a otáčet s ním v rozmezí 360°. Při zásahové akci mohou spustit sirénu a následně použít plně funkční stříkačku. Auto je kombinovatelné s figurkami Bworld. Funkčnost: jeřáb plně funkční sklápěcí vnější zrcátka otevírací dveře modelu čelní sklo z nerozbitného polykarbonátu Kupte Vašemu chlapci hasičský vůz Bruder! Vhodné pro děti od 4 let Měřítko: 1:16 Materiál: plast Rozměry: 63 x 20 x 26,5 cm Délka vysunutého žebříku: 120 cm Země původu: Německo
Výrobce (značka): Bruder
Do obchodu

616129 - odrážedlo hasičský vůz s funkční stříkačkou

za 1789 Kč na Hračky 4kids.cz
Odrážedlo hasičský vůz s funkční stříkačkou - Little Tikes 616129 Nádrž na vodu se dá snadno vyjmout. Stříkačka je poháněna ruční pumpou. od 18m do 5 let
Výrobce (značka): Little Tikes
Do obchodu

9463 hasičské auto se žebříkem

za 1739 Kč na Hračky 4kids.cz
Hasiči přijíždí za dětmi ve svém velkém červeném požárním vozidle. Děti si mohou přehrát příběh o tom, jak hasičům pomáhají s dosažením těžko přístupných míst, a to pomocí výsuvného žebříku. Po odejmutí kabiny mohou usadit řidiče a vyjet na záchrannou akci za zvuku spuštěného majáku. Auto lze doplnit samostatně prodávaným RC modul setem pro dálkové ovládaní Playmobil 6914. Tato sada se také dobře kombinuje se sadou Hasičské čerpadlo Playmobil 9468. Playmobil je značkou stavebnic s různým tématickým zaměřením, a to pro děti různých věkových kategorií. Přednosti: figurky z kvalitního plastu jsou omyvatelné hra s nimi podporuje rozvoj jemné motoriky a představivosti Funkčnost vozidla: otočný vysouvací žebřík s plošinou pro hasiče funkční blikající maják a požární houkačka odnímatelná střecha auta kabina auta pro 4 hasiče Obsah balení:  figurka 3 hasičů hasičské auto s vysouvacím žebříkem, světlem a zvukem hasičské vybavení a hadice Kupte dětem kvalitní stavebnici Playmobil! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Baterie: 2 x AAA 1,5V (nejsou součástí) Výška figurky: 7,5 cm Rozměry auta: 39 x 13 x 17 cm Rozměry balení: 29,1 x 38,5 x 31,8 cm
Výrobce (značka): Playmobil
Do obchodu

Tut tut hasičská stanica sk

za 1689 Kč na Hračky 4kids.cz
Tut Tut Hasičská stanice ve slovenské verzi Hasičská stanice, která umí komunikovat s dětmi a umožňuje pohyb Tut Tut autíček na dráze. Děti mohou Tut Tut dráhu sestavit variabilně , děti mohou při hře využít SmartPointu, který po aktivaci nechává autíčko mluvit. Přednosti: umí mluvit, komunikuje pomocí \"chytrých bodů\" využitelný s dráhami Tut Tut nebo i samostatně vysoká odolnost proti mechanickému poškození Funkčnost: otáčení po točně nahoru a dolů jízdy výtahovou plošinou na střechu stanice možnost použití hasičského alarmu, pumpy, navijáku hadice otevíravá vrata i okna, sklápěcí protipožární stěna umí říkat fráze, zpívat 3 písničky a zahraje 6 melodií Kupte dětem Tut Tut Hasičskou stanici! Vhodné pro děti od 12 měsíců do 5 let Materiál: plast Jazyk: slovenština Baterie ( hasičské auto): 2 x AAA ( jsou součástí) Rozměry balení: 13 x 45 x 33 cm
Výrobce (značka): Vtech
Do obchodu

Hasičské vozy a všechny ty jejich hasičské žebříky, hadice, hasicí přístroje a hasičské cisterny jsou nepostradatelnou součástí vozového parku každého kluka. Hasiči neřeší pouze oheň, hořící domy, ale zasahují také u autonehod nebo pomáhají sundávat zatoulané kočky ze stromů.

V každém městečku z kostiček musí kromě obyčejných autíček jezdit také hasičské auto, policie a sanitka. Jinak by provoz na silnicích nebyl ani kompletní, ani bezpečný. Děti si s hasičskými autu velmi rády hrají, především tedy je hasičské auto hračkou pro chlapce, ale jelikož hasiči jsou v podstatě hrdinové z tohoto světa a děti mají milují ve svých hrách hrdiny, může hasič sehrát důležitou roli i při zábavě dívek (třeba když hrdinně sundá babičce ze stromu onu zaběhnutou kočku).

Kdo je nejslavnější hasič?

Kdo byl v dějinách dětských her nejslavnějším hasičem? Bezesporu dráček Soptík. I když on byl vlastně požárník (a ne hasič). Každý zná jeho okřídlenou hlášku, která jeho otce rozpalovala do běla: „Toužím se stát požárníkem“. I když dnešní děti Soptíka už asi příliš neznají. Dnes jeho místo, místo legendárního požárníka Soptíka zaujal také požárník (a ne hasič), požárník Sam a jeho stejnojmenný kreslený seriál.

POŽÁRNÍK SAM

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

RC Požárník Sam člun Titan 1:16

za 1199 Kč na Mraky hraček.cz
Máte doma malého hasiče? Člun na dálkové ovládání je netradiční hračkou, která zpestří všechny vodní radovánky. Veselý design a vodní dělo na přídi se bude líbit všem nadšeným požárníkům. Obsahuje: 3 kanály,světlo, vodní dělo, figurka Sama. Frekvence 27 MHz Měřítko 1:16 Vhodné pro děti od 5 let.
Výrobce (značka): Dickie
Do obchodu

Požárník sam hasičský člun

za 1189 Kč na Hračky 4kids.cz
Dickie Požárník Sam Hasičský člun Hasičský člun požárníka Sama , je připraven pro chlapce s dálkovým ovládáním. Ovladač i auto jsou funkční po vložení baterií. Po stisknutí tlačítka mohou kluci brázdit hladiny nádrží či jezer, aby byli nablízku pro případnou pomoc při úniku lidí z hořící lodi. Funkčnost: vodní dělo, světlo Vyberte chlapcům člun na dálkové ovládání! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Baterie ovladač: 3 x AAA 1,5V ( nejsou součástí) Baterie loď: 4 x AA 1,5V ( nejsou součástí) Měřítko: 1:16 Frekvence: 27 MHz Délka: 30 cm Rozměry balení: 20 x 44 x 19 cm
Výrobce (značka): Dickie
Do obchodu

Požárník sam hasičské auto jupiter mega deluxe 28 cm

za 1059 Kč na Mall.cz
Velké hasičské auto Jupiter z oblíbeného seriálu Požárník Sam. Toto auto má světelné a zvukové efekty, výsuvný žebřík, světlomety, naviják, funkční stříkačka na vodu a vysílačka. Staň se i ty hasičem.
Výrobce (značka): Simba
Do obchodu

Požárník sam hasičská základna

za 1022 Kč na Mall.cz
Dvoupatrová hasičská stanice v licenci Požárník Sam s příslušenstvím. Součástí je i kovový vrtulník Wallaby. Základna má dvě podlaží, různé vchody a východy, spouštěč aut a další.
Výrobce (značka): Dickie
Do obchodu

Požárník sam hasičská stanice

za 999 Kč na Mall.cz
Krásná hasičská stanice s oblíbeným Požárníkem Samem má 2 patra. Nechybí ani přistávací plocha pro vrtulník a odpalovací dráha. Součástí je kovové hasičské auto Jupiter a další příslušenství.
Výrobce (značka): Dickie
Do obchodu

Požárník sam hasičské auto jupiter 28 cm

za 939 Kč na Mall.cz
Velké hasičské auto Jupiter 2,0 z oblíbeného seriálu Požárník Sam. Auto vydává světelné a zvukové efekty. Má výsuvnou plošinu, otvíratelné dveře auta a úložných boxů. Součástí balení jsou figurky, Požárník Sam a Elvis s příslušenstvím.
Výrobce (značka): Simba
Do obchodu

RC Požárník Sam Hasičské auto Jupiter 1:24, 2 kan

za 869 Kč na Mraky hraček.cz
Hasičské auto Jupiter z oblíbeného seriálu Požárník Sam. 2 kanály, turbo funkce, výstražné majáky se světlem. Frekvence 27 MHz  Měřítko 1:24 Společnost Simba Toys založil v roce 1982 pan Fritz Sieber se svým synem a 5 zaměstnanci. V roce 1993 se přidala společnost Dickie Toys a časem i další firmy jako – Eichhorn, BIG, Smoby, Majorette. Díky fúzi SIMBA-DICKIE-GROUP nyní obsahuje několik úspěšných nezávislých společností, které pokrývají všechny oblasti trhu s hračkami. Společnost se tak stává jedním z největších světových výrobců hraček. Dnes má společnost pobočky ve více než 22 zemích po celém světě. V sortimentu Dickie Toys naleznete hračky zejména pro chlapce všech věkových kategorií – auta záchranných složek, do terénu i města, zemědělská i stavební, letadla, vysílačky, RC modely, garáže atd.
Výrobce (značka): Dickie
Do obchodu

Kostým hasiče

Na karneval za hasiče v těchto kostýmech a s těmito doplňky. Kostýmy hasičů, přilby, ochranné hasičské pomůcky jako hračky pro děti.

KOSTÝMY HASIČE

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Kostým hasič 110 - 120

za 699 Kč na Bambule.cz
Kostým hasič 110–120.Karneval je tu! Vyber si tu správnou masku a doplňky pro tebe.Materiál 100% polyester.
Výrobce (značka): HM Studio
Do obchodu

Hasičský kostým

za 649 Kč na Mall.cz
Tento kostým s helmou a doplňky by neměl chybět žádnému malému požárníkovi. Vysoce kvalitní kostým ve standardní velikosti pro děti od 3 do 6 let. V setu nechybí hasicí s funkcí stříkání, který pojme do nádrže až 0,5 litrů vody.
Výrobce (značka): Klein
Do obchodu

Šaty na karneval - hasič 120-130

za 529 Kč na Mall.cz
S tímto kostýmem se staneš malým hasičem. Kostým se bude skvěle hodit na hraní, párty nebo na karneval. Oblékni se, vyraž za svými přáteli a užijte si společně zábavu.
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Šaty na karneval - hasič 134 - 140

za 529 Kč na Mall.cz
S tímto kostýmem se staneš malým hasičem. Kostým se bude skvěle hodit na hraní, párty nebo na karneval. Oblékni se, vyraž za svými přáteli a užijte si společně zábavu.
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Hasičský kufřík, 6 doplňků

za 529 Kč na Mraky hraček.cz
Hasičský kufřík, 6 doplňků Set pro malého hasiče, který touží stát se záchranářem.  Hasičský kufřík obsahuje: hasicí přístroj s postřikovací funkcí o objemu 0,5 litru, mobilní telefon, sekeru, jmenovku, píšťalku a baterku. Pro správný chod hračky je nutné použít baterie 2x AA, které nejsou součástí balení. Vhodné pro děti od 3 let.   Materiál: plast Věk: 3+
Výrobce (značka): Klein
Do obchodu

Dětský kostým hasič 120-130 cm

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Made Dětský kostým Hasič 120-130 cm   Dětský kostým hasiče na maškarní bál. Určeno pro chlapce s výškou 120 - 130 cm. Balení obsahuje vrchní díl, kalhoty a klobouk. Nářadí a boty nejsou součástí kostýmu.  Vhodné pro děti od 5 let. Velikost: M (120 - 130 cm) Materiál: 100% Polyester Rozměry kalhoty: délka 80 cm, pas 40 cm Rozměry plášť: délka 52 cm, šířka 44 cm, délka rukávů 44 cm
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Dětský kostým hasič 110-120cm

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Made Dětský kostým Hasič 110-120cm Dětský kostým hasiče na maškarní bál. Určeno pro chlapce s výškou 110 - 120 cm. Balení obsahuje vrchní díl, kalhoty a klobouk. Nářadí a boty nejsou součástí kostýmu.  Vhodné pro děti od 4 let. Velikost: S (110 - 120 cm) Materiál: 100% Polyester Rozměry kalhoty: délka 74 cm, pas 38 cm Rozměry plášť: délka 48 cm, šířka 40 cm, délka rukávů 40 cm
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Ostatní hračky a hry na hasiče

Stavebnice, akční figurky, Barbie a Ken povoláním hasič, hasičské vrtulníky, puzzle, stolní hry, hasičské stanice a garáže pro hasičská auta a další a další hračky a doplňky s hasičskou tematikou.

HRAČKY HASIČI

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Dřevěné odrážedlo hasiči

za 2299 Kč na Hračky 4kids.cz
Červené odrážedlo v podobě hasičského auta nabízí nejmenším dětem parádní jízdy s vlastním pohonem. Děti se mohou odrážet nožičkami a pohybem volantu směrovat zatáčení předních kol. Pod sedátkem mohou děti uložit svého mazlíčka nebo láhev s pitím. Značka Vilac reprezentuje francouzskou společnost, která vyrábí dřevěné hračky od roku 1911. Dnes patří tyto produkty mezi klasické a nadčasové, oslovující děti již několika generací. Mají specifický starodávný styl obohacený moderními barvami a vzory. Společnost pod záštitou francouzské agentury Ademe, dbá při výrobě na úsporu energií a neznečišťování půdy, vody a vzduchu. Přednosti: ekologická výroba šetřící životní prostředí vede děti k aktivnímu pohybu Vyberte dětem odrážedlo francouzské značky Vilac! Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: dřevo Rozměry balení: 35 x 26 x 50 cm
Výrobce (značka): Vilac
Do obchodu

Creator expert 10263 hasičská stanice v zimní vesnici

za 2169 Kč na Mall.cz
Naskoč na sáňky, pusť se dolů z kopce a vychutnej si vánoční atmosféru se sadou 10263 Hasičská stanice v zasněžené vesnici od LEGO Creator Expert. Postav roztomilého sněhuláka se stylovou pokrývkou hlavy a pomoz ozdobit vánoční stromek. Polož pod něj dárky a hračky a vylez nahoru po hasičském žebříku na hasičském voze a umísti na špičku třpytivou hvězdu.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

9462 velká požární stanice

za 2149 Kč na Hračky 4kids.cz
Hasiči předvádějí dětem velkou požární stanici s požárním vybavení. Děti si mohou přehrát příběh o tom, jak hasičům pomáhají s rychlou reakcí na vyhlášení záchranné akce, kdy požárníka nechají sjet po tyči, aby byl co nejrychleji v garáži a další, aby byl co nejdříve v kokpitu vrtulníku. Velící centrále je umístněna v 1.patře. Sadu lze doplnit samostatně prodávanými sadami 9463 Hasičské auto se žebříkem, 9464 Hasičské auto se stříkačkou a 9466 Hasičské auto Truck. Playmobil je značkou stavebnic s různým tématickým zaměřením, a to pro děti různých věkových kategorií. Přednosti: figurky z kvalitního plastu jsou omyvatelné hra s nimi podporuje rozvoj jemné motoriky a představivosti Obsah balení:  figurky 3 hasičů velká požární stanice se 2 garážemi hasičský vrtulník, přistávací plocha pro vrtulník Kupte dětem kvalitní stavebnici Playmobil! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Počet kostiček: 64 Baterie: 2 x AAA 1,5V (nejsou součástí) Výška figurky: 7,5 cm Rozměry stanice: 61 x 21 x 36 cm Rozměry balení: 19,4 x 59,4 x 50,6 cm
Výrobce (značka): Playmobil
Do obchodu

City 60216 hasiči v centru města

za 2129 Kč na Mall.cz
Ochraň občany LEGO City s akční sadou 60216 Hasiči v centru města. Na pracovišti v centru města vypukl požár. Podaří se ti uhasit oheň dřív, než se dostane mimo kontrolu? Zažij další vzrušující den hasičů v LEGO City!
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Toys dřevěný set hasiči

za 1999 Kč na Mall.cz
Dřevěný set hasiči je ideální do dětského pokojíku. Kluci si mohou hrát s figurkami hasičů nebo ve výjezdovém autě rychle vyrazit k požáru. Stanice má velká vrata i hlídkovou věž. Nechybí ani klasická hasičská tyč, po které hasiči rychle sjíždějí z patra k vozu.
Výrobce (značka): Bigjigs
Do obchodu

Teamsterz požární přeprava helikoptéry se zvukem a světlem

za 1799 Kč na Bambule.cz
Požární přepravní auto s helikoptérou a malým autem, které svítí a vydává zvuky. Výrobek vyžaduje 3× AAA baterie. Vhodný pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Halsal
Do obchodu

Model auta, stavebnice hasičského auta 07452 schlingmann hlf 20 varus 4x4, 1:24

za 1758 Kč na Conrad.cz
Stavebnice modelu VARUS 4x4 - nová generace hasičských vozidel od společnosti Schlingmann. Podvozek MAN TGM 13.290 4x4 BL (Euro 6). Detailní stavebnice Stavebnice ·
Výrobce (značka): Revell
Do obchodu

Komu koupit autíčko hasiče?

Hračka je vhodná pro:
  • kluky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 93%

18. 11. 2020, aktualizovano 06. 04. 2021 Facebook ico E-mail ico