Hra Lovec duchů

Interaktivní společenská hra pro děti a jejich rodiče

Lovec duchů je interaktivní hračka a společenská hra v jednom. V loňském roce tato hračka ve všech českých domácnostech s dětmi způsobila doslova mánii lovení duchů. Oblíbenost této hračky nakonec vedla až k vítězství v anketě o titul Hračka roku 2011 v kategorii interaktivní hračka. A jistě tuto hračku znáte také z televizní reklamy.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

COOL GAMES Lovec Duchů 2-pack

za 1699 Kč na Sparkys.cz
Strašidelná zábava, při které ti bude tuhnout krev v žilách. Lovec duchů je zábavná společenská hra pro celou rodinu. Principem hry je ulovit co nejvíce duchů v časovém limitu jedna a půl minuty. Má 3 různé obtížnosti a je určeno pro 2 hráče. - Obsahuje: kostlivce a dvě pistole.
Výrobce (značka): Epee Cool Games
Do obchodu

COOL GAMES Lovec duchů 3D

za 1299 Kč na Sparkys.cz
COOL GAMES vám přináší originální akční hry. Veselé, bláznivé, vtipné, napínavé. Pro jednotlivce, kamarády i rodinky. Užijte si spoustu zábavy s touto jedinečnou hrou pro celou rodinu. Oživte kostlivce, nastavte obtížnost hry, nabijte pistoli a buďte ve střehu. Kostlivec bude
Výrobce (značka): Epee Cool Games
Do obchodu

EPEE Czech - Lovec Duchů pistole 1pack

za 599 Kč na Sparkys.cz
EPEE Czech - Lovec Duchů pistole 1pack z kategorie COOL GAMES, od značky EPEE Cool Games, máme skladem. Do 3 dnů u Vás.
Výrobce (značka): Epee Cool Games
Do obchodu

Na letošní Vánoce si distributor této nevšední a zábavné hračky společnost EP Line připravila obměněnou verzi Lovce Duchů čili druhé, nové pokračování Lovce Duchů.

Dvojka zatím ještě není na trhu, ale do Vánoc bude, takže děti, pokud jste dosud ještě nevěděly, o co si letos napsat Ježíškovi, tak teď už určitě víte. A vy, mílí rodiče, pokud netušíte, po čem vaše děti tajně touží (a co je hlavně dokáže zaujmout na déle než pár minut), tak přestaňte vyvolávat duchy a obtěžovat je se zbytečnými otázkami, protože duchové vám právě dali jasnou odpověď a teď už i vy musíte mít jasno, co svým dětem na Vánoce koupit. Jde se na lov!

Pokud ale nechcete čekat na druhé pokračování hry Lovec duchů a nemáme ještě jedničku, kupte si ji. Velmi příjemné je totiž také zjištění, že hra Lovec duchů za posledních pár týdnů výrazně zlevnila. Dříve se prodávala i za více než 1.500 Kč. Dnes se dá koupit mnohem levněji.

Hračka a hra Lovec duchů

Principem hry Lovec duchů je ulovit co nejvíce duchů v časovém limitu jedna a půl minuty. Hru mohou hrát všichni členové rodiny. Pokud tedy seberou dostatek odvahy a nemají strach. Jen psa ke hře nepouštějte. Je totiž ověřeno, že psi na duchy strašlivě štěkají, mohli by je vyplašit a vy byste pak třeba nezasáhli cíl.

Hybnou silou hry je figurka kostlivce, která promítá na okolní stěny a strop místnosti obrysy duchů. Duchy promítá náhodně a nepředvídatelně. Úkolem love duchů je pochopitelně zasáhnout co nejvíce těchto promítnutých duchů. Zásahy se počítají automaticky pomocí elektroniky a jejich počet můžete sledovat na displeji. Po šesti vystřelených ranách je nutno zbraň znova nabít. Ve hře je možné lovit tři úrovně.

Aby bylo možné duchy na stěny promítat, je nezbytné, aby se hra hrála po tmě. A když píšu po tmě, myslím tím opravdu po tmě. Šero nestačí, šero je pro srabáby, ne pro opravdové lovce duchů!

Hra obsahuje kostlivce a dvě zbraně (v případě balení 2 pack). Hračka je určena pro děti od pěti let. A velmi rádi si na duchy zastřílí i rodiče. A dědeček se také určitě nenechá zahanbit!

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 599 do 1699 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 1250 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Hračka za 1699 Kč

COOL GAMES Lovec Duchů 2-pack

Obrázek hračky COOL GAMES Lovec Duchů 2-pack
03. 11. 2012, aktualizovano 06. 06. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: