Hra Lovec duchů

Interaktivní společenská hra pro děti a jejich rodiče

Lovec duchů je interaktivní hračka a společenská hra v jednom. V loňském roce tato hračka ve všech českých domácnostech s dětmi způsobila doslova mánii lovení duchů. Oblíbenost této hračky nakonec vedla až k vítězství v anketě o titul Hračka roku 2011 v kategorii interaktivní hračka. A jistě tuto hračku znáte také z televizní reklamy.

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

EP Line Lovec Duchů 2 pack

za 1489 Kč na Hračky 4kids.cz
EP Line Lovec Duchů 2 pack  Zábavná společenská hra , kdy mají dva soutěžící hráči za úkol ulovit ducha objevícího se na stěně. Zasáhnout by ho měli pomocí správné strefy z pistole. 18 cm figurka umí promítat obrysy duchů, kteří se na stěně objeví, ale jen na malý okamžik. Po nabití pistole by měli být proto hráči ve střehu, aby co nejrychleji zacílili a využili 6 ran, než budou muset nabít opětovně pistoli na elektronickém displeji. Proti duchům se dá bojovat ve třech hladinách obtížnosti. Elektronický displej mapuje počet zásahů. Obsah balení: kostlivec, 2 ovladače Kupte dětem Lovce duchů! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Baterie do jedné pistole: 3x LR03(AAA) (nejsou součástí) Baterie kostlivec: 4ks AA (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Cool games lovec duchů 3d

za 1129 Kč na Mall.cz
Užijte si spoustu zábavy s touto jedinečnou hrou pro celou rodinu. Oživte kostlivce, nastavte obtížnost hry, nabijte pistoli a buďte ve střehu. Nová originální společenská hra Vás zabaví na dlouhé hodiny.
Výrobce (značka): EP Line
Do obchodu

Na letošní Vánoce si distributor této nevšední a zábavné hračky společnost EP Line připravila obměněnou verzi Lovce Duchů čili druhé, nové pokračování Lovce Duchů.

Dvojka zatím ještě není na trhu, ale do Vánoc bude, takže děti, pokud jste dosud ještě nevěděly, o co si letos napsat Ježíškovi, tak teď už určitě víte. A vy, mílí rodiče, pokud netušíte, po čem vaše děti tajně touží (a co je hlavně dokáže zaujmout na déle než pár minut), tak přestaňte vyvolávat duchy a obtěžovat je se zbytečnými otázkami, protože duchové vám právě dali jasnou odpověď a teď už i vy musíte mít jasno, co svým dětem na Vánoce koupit. Jde se na lov!

Pokud ale nechcete čekat na druhé pokračování hry Lovec duchů a nemáme ještě jedničku, kupte si ji. Velmi příjemné je totiž také zjištění, že hra Lovec duchů za posledních pár týdnů výrazně zlevnila. Dříve se prodávala i za více než 1.500 Kč. Dnes se dá koupit mnohem levněji.

Hračka a hra Lovec duchů

Principem hry Lovec duchů je ulovit co nejvíce duchů v časovém limitu jedna a půl minuty. Hru mohou hrát všichni členové rodiny. Pokud tedy seberou dostatek odvahy a nemají strach. Jen psa ke hře nepouštějte. Je totiž ověřeno, že psi na duchy strašlivě štěkají, mohli by je vyplašit a vy byste pak třeba nezasáhli cíl.

Hybnou silou hry je figurka kostlivce, která promítá na okolní stěny a strop místnosti obrysy duchů. Duchy promítá náhodně a nepředvídatelně. Úkolem love duchů je pochopitelně zasáhnout co nejvíce těchto promítnutých duchů. Zásahy se počítají automaticky pomocí elektroniky a jejich počet můžete sledovat na displeji. Po šesti vystřelených ranách je nutno zbraň znova nabít. Ve hře je možné lovit tři úrovně.

Aby bylo možné duchy na stěny promítat, je nezbytné, aby se hra hrála po tmě. A když píšu po tmě, myslím tím opravdu po tmě. Šero nestačí, šero je pro srabáby, ne pro opravdové lovce duchů!

Hra obsahuje kostlivce a dvě zbraně (v případě balení 2 pack). Hračka je určena pro děti od pěti let. A velmi rádi si na duchy zastřílí i rodiče. A dědeček se také určitě nenechá zahanbit!

03. 11. 2012, aktualizovano 06. 04. 2021 Facebook ico E-mail ico