Hračka do vody: loď od Fisher-Price

Hračka pro nejmenší děti do vany

Dlouho jsem přemýšlela nad tím, co pořídit do vany na hraní malému tříletému klukovi. Dát mu do koupele malé plastové kachničky či gumová zvířátka mi přijde nudné (a přinejmenším trochu zženštilé), a tak jsem hledala, co by bylo vhodné. Pak jsem konečně narazila na to pravé – plastová loď kapitána Jaka! Balení obsahuje loď, figurku, člun a krokodýla. Vše je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu a je vhodné pro děti od 3 let.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Fisher-Price Imaginext Pirátská loď

za 999 Kč na Mall.cz
Jo, ho, ho! Je to pirátská loď nebo obrovský žralok? Vlastně je to obojí! Tito lstiví piráti scallywagové maskovali svou loď, aby vypadala jako žralok. Chcete-li chránit svůj poklad před Blackbeardem a jeho lupiči, zatlačte na Power Pad, abyste zachytili útočníky jedním velkým žraločím kousnutím! A co více?
Výrobce (značka): Fisher Price
Do obchodu

Kachnička v kouli dvh21 růžová

za 229 Kč na Hračky 4kids.cz
Fisher Price Kačenka v kouli růžová Růžová kačenka v bílém oblečku s puntíky, plovoucí mezi barevnými korálky v plastové kouli. Oblíbená hračka do vody určená pro malá děťátka ke koupání. Pozorováním koule se děti ve vodě zabaví, ve vodě je jim veseleji, kačenka tak napomáhá k návyku správné hygieny. Kačenka je i při plavání na hladině i při kutálení na zemi vždy ve vzpřímené pozici. Vyberte pro děti jednu s kačenek v kouli od Fisher Price! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr koule: 10 cm Rozměr balení:16 x 13,5 x 4,5 cm
Výrobce (značka): Fisher Price
Do obchodu

Kachnička v kouli žlutá

za 229 Kč na Hračky 4kids.cz
Fisher Price Kachnička v kouli Žlutá kačenka v kouli je oblíbenou hračkou do vody. Pohupuje se na hladině mezi barevnými korálky a plave na hladině i pokud se průhledná koule otáčí. Děti si kouli mohou kutálet i na podlaze. Potěšte děti milou kačenkou v kouli od Fisher Price! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: plast Rozměr koule: 10 cm Rozměr balení:16 x 13,5 x 4,5 cm
Výrobce (značka): Fisher Price
Do obchodu

Kachnička v kouli dvh21 bílá

za 229 Kč na Hračky 4kids.cz
Fisher Price Kačenka v kouli Bílá kačenka s modrou mašlí pod krkem, plovoucí mezi barevnými korálky v plastové kouli. Oblíbená hračka do vody určená pro malá děťátka ke koupání. Pozorováním koule se děti ve vodě zabaví, ve vodě je jim veseleji, kačenka tak napomáhá k návyku správné hygieny. Kačenka je i při plavání na hladině i při kutálení na zemi vždy ve vzpřímené pozici. Vyberte pro děti jednu s kačenek v kouli od Fisher Price! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: plast Rozměr koule: 10 cm Rozměr balení:16 x 13,5 x 4,5 cm
Výrobce (značka): Fisher Price
Do obchodu

Kachnička v kouli dvh21 zelená

za 229 Kč na Hračky 4kids.cz
Zelený kačer s černým motýlkem pod krkem, plovoucí mezi barevnými korálky v plastové kouli. Oblíbená hračka do vody určená pro malá děťátka ke koupání. Pozorováním koule se děti ve vodě zabaví, ve vodě je jim veseleji, kačenka tak napomáhá k návyku správné hygieny. Kačenka je i při plavání na hladině i při kutálení na zemi vždy ve vzpřímené pozici. Vyberte pro děti jednu s kačenek v kouli od Fisher Price! Vhodné pro děti od 3 let Věk: 3m+
Výrobce (značka): Fisher Price
Do obchodu

Plastová Jakova loď Bucky do vany z kolekce Fisher-Price je určena všem klukům, kteří si při koupání rádi hrají. S Jakovou lodí zažijí spoustu zábavy a dobrodružství. A pokud máte kluka, který koupání příliš nevyhledává, budete mile překvapeni, co s ním taková plastová loďka udělá! Koupání se pro něj stane další radostí, na kterou se bude celý den těšit.

Designově je loď přizpůsobena tak, aby oslovila malé děti a upoutala jejich pozornost. Loď hýří sytými barvami (ačkoli převažuje barva hnědá, své místo zde zaujímá i barva červená, žlutá, zelená a modrá). Tato plastová loď navíc obsahuje přísavky, takže se dá přichytit k vaně a dítě si může hrát s malými figurkami (ať už se jedná o kapitána Jaka, nebo malého krokodýla) či s drobnými součástmi lodi (člunem), aniž by muselo držet velkou loď. Součástí lodi je i skluzavka, po které se mohou kapitán Jake a jeho krokodýl klouzat.

Firma Fisher-Price je na trhu už přes 80 let. Je to dceřiná společnost americké firmy Mattel, Inc, která se zabývá výrobou textilních, plastových i dřevěných hraček. Hračky jsou vyrobeny z kvalitních, odolných a zdravotně nezávadných materiálů. Firma Fisher-Price se specializuje na interaktivní hračky, jakými jsou například hudební nebo mluvící hračky.

Fisher-Price nabízí obrovské množství hraček, z nichž není jednoduché si vybrat, protože všechny mají své kouzlo. Ale já už jsem si vybrala. Co Vy?

27. 11. 2013, aktualizovano 17. 09. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: