Hračka do vody: loď od Fisher-Price

Hračka pro nejmenší děti do vany

Dlouho jsem přemýšlela nad tím, co pořídit do vany na hraní malému tříletému klukovi. Dát mu do koupele malé plastové kachničky či gumová zvířátka mi přijde nudné (a přinejmenším trochu zženštilé), a tak jsem hledala, co by bylo vhodné. Pak jsem konečně narazila na to pravé – plastová loď kapitána Jaka! Balení obsahuje loď, figurku, člun a krokodýla. Vše je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu a je vhodné pro děti od 3 let.

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Fisher-Price Imaginext Pirátská loď

Jo, ho, ho! Je to pirátská loď nebo obrovský žralok? Vlastně je to obojí! Tito lstiví piráti scallywagové maskovali svou loď, aby vypadala jako žralok. Chcete-li chránit svůj poklad před Blackbeardem a jeho lupiči, zatlačte na Power Pad, abyste zachytili útočníky jedním velkým žraločím kousnutím! A co více?
Výrobce (značka): Fisher Price
za 1999 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Fisher-Price Imaginext Kapitán Nemo a Stingray

Mladí milovníci pirátů si mohou přidat ke svým imaginativním dobrodružstvím na volném moři i piráta a jeho obávanou a specifickou loď. Ta je vybavena i úžasnými doplňky, které se dají využít k obraně pirátova území – a jeho zakopaného pokladu!
Výrobce (značka): Fisher Price
za 599 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Minnie autíčko - y2719 daisy a katamarán

FISHER PRICE Minnie autíčko V7181 Daisy se těší na projížďku se svými se svými kamarády. Sedí na lodičce a čeká na začátek vyjížďky s napnutými plachtami. Přednosti: kvalitní plast hračka určená do vody Nenechávejte Daisy dlouho čekat! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Fisher Price
za 199 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu

Plastová Jakova loď Bucky do vany z kolekce Fisher-Price je určena všem klukům, kteří si při koupání rádi hrají. S Jakovou lodí zažijí spoustu zábavy a dobrodružství. A pokud máte kluka, který koupání příliš nevyhledává, budete mile překvapeni, co s ním taková plastová loďka udělá! Koupání se pro něj stane další radostí, na kterou se bude celý den těšit.

Designově je loď přizpůsobena tak, aby oslovila malé děti a upoutala jejich pozornost. Loď hýří sytými barvami (ačkoli převažuje barva hnědá, své místo zde zaujímá i barva červená, žlutá, zelená a modrá). Tato plastová loď navíc obsahuje přísavky, takže se dá přichytit k vaně a dítě si může hrát s malými figurkami (ať už se jedná o kapitána Jaka, nebo malého krokodýla) či s drobnými součástmi lodi (člunem), aniž by muselo držet velkou loď. Součástí lodi je i skluzavka, po které se mohou kapitán Jake a jeho krokodýl klouzat.

Firma Fisher-Price je na trhu už přes 80 let. Je to dceřiná společnost americké firmy Mattel, Inc, která se zabývá výrobou textilních, plastových i dřevěných hraček. Hračky jsou vyrobeny z kvalitních, odolných a zdravotně nezávadných materiálů. Firma Fisher-Price se specializuje na interaktivní hračky, jakými jsou například hudební nebo mluvící hračky.

Fisher-Price nabízí obrovské množství hraček, z nichž není jednoduché si vybrat, protože všechny mají své kouzlo. Ale já už jsem si vybrala. Co Vy?

27. 11. 2013, aktualizovano 12. 10. 2020 Facebook ico E-mail ico