Hračka do vody: loď od Fisher-Price

Hračka pro nejmenší děti do vany

Dlouho jsem přemýšlela nad tím, co pořídit do vany na hraní malému tříletému klukovi. Dát mu do koupele malé plastové kachničky či gumová zvířátka mi přijde nudné (a přinejmenším trochu zženštilé), a tak jsem hledala, co by bylo vhodné. Pak jsem konečně narazila na to pravé – plastová loď kapitána Jaka! Balení obsahuje loď, figurku, člun a krokodýla. Vše je vyrobeno z kvalitního a odolného plastu a je vhodné pro děti od 3 let.

1/6Kachnička v kouli dvh21 bílá

Kachnička v kouli dvh21 bílá

za 199 Kč na Hračky 4kids.cz
Fisher Price Kačenka v kouli Bílá kačenka s modrou mašlí pod krkem, plovoucí mezi barevnými korálky v plastové kouli. Oblíbená hračka do vody určená pro malá děťátka ke koupání. Pozorováním koule se děti ve vodě zabaví, ve vodě je jim veseleji, kačenka tak napomáhá k návyku správné hygieny. Kačenka je i při plavání na hladině i při kutálení na zemi vždy ve vzpřímené pozici. Vyberte pro děti jednu s kačenek v kouli od Fisher Price! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: plast Rozměr koule: 10 cm Rozměr balení:16 x 13,5 x 4,5 cm
Výrobce (značka): Fisher Price
2/6Fisher-Price Tomášovy voskovky do vody

Fisher-Price Tomášovy voskovky do vody

za 449 Kč na Mall.cz
Podpořte svého malého umělce s Tomášovými voskovkami do vody od Fisher-Price! Děti s nimi mohou kreslit po vaně a čas koupání se tak stává ideální příležitostí k tvorbě a sebevyjádření. Zasuňte jednu z pastelek do Tomášova komínku pod kouřový oblak a pak už děti mohou vesele vytvářet na vaně svá mistrovská díla.
Výrobce (značka): Fisher Price
3/6Minnie autíčko - y2719 daisy a katamarán

Minnie autíčko - y2719 daisy a katamarán

za 199 Kč na Hračky 4kids.cz
FISHER PRICE Minnie autíčko V7181 Daisy se těší na projížďku se svými se svými kamarády. Sedí na lodičce a čeká na začátek vyjížďky s napnutými plachtami. Přednosti: kvalitní plast hračka určená do vody Nenechávejte Daisy dlouho čekat! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Fisher Price
4/6Kachnička v kouli dvh21 zelená

Kachnička v kouli dvh21 zelená

za 199 Kč na Hračky 4kids.cz
Zelený kačer s černým motýlkem pod krkem, plovoucí mezi barevnými korálky v plastové kouli. Oblíbená hračka do vody určená pro malá děťátka ke koupání. Pozorováním koule se děti ve vodě zabaví, ve vodě je jim veseleji, kačenka tak napomáhá k návyku správné hygieny. Kačenka je i při plavání na hladině i při kutálení na zemi vždy ve vzpřímené pozici. Vyberte pro děti jednu s kačenek v kouli od Fisher Price! Vhodné pro děti od 3 let Věk: 3m+
Výrobce (značka): Fisher Price
5/6Fisher-Price Skládací želvička do vany

Fisher-Price Skládací želvička do vany

za 219 Kč na Mall.cz
Rozkošná plavací želvička je připravena na všechna koupelnová dobrodružství. Vaše děťátko při koupání může skládat na sebe tři různě velké krunýře na zádech želvy nebo je plnit vodou a sledovat jak voda sama vyteče.
Výrobce (značka): Fisher Price
6/6Fisher-Price Zpívající bubínky do vany CZ

Fisher-Price Zpívající bubínky do vany CZ

za 399 Kč na Mall.cz
Koupelové bubínky umožní dítěti oživit koupání hudbou, světly a učením. Když dítě bouchne do plovoucích bubínků, odmění ho krásná hudba, fráze a tancující světla. Dvě interaktivní rozsvícená tlačítka budou děti učit písmenka, čísla, protiklady, pozdravy a první slova.
Výrobce (značka): Fisher Price

Plastová Jakova loď Bucky do vany z kolekce Fisher-Price je určena všem klukům, kteří si při koupání rádi hrají. S Jakovou lodí zažijí spoustu zábavy a dobrodružství. A pokud máte kluka, který koupání příliš nevyhledává, budete mile překvapeni, co s ním taková plastová loďka udělá! Koupání se pro něj stane další radostí, na kterou se bude celý den těšit.

Designově je loď přizpůsobena tak, aby oslovila malé děti a upoutala jejich pozornost. Loď hýří sytými barvami (ačkoli převažuje barva hnědá, své místo zde zaujímá i barva červená, žlutá, zelená a modrá). Tato plastová loď navíc obsahuje přísavky, takže se dá přichytit k vaně a dítě si může hrát s malými figurkami (ať už se jedná o kapitána Jaka, nebo malého krokodýla) či s drobnými součástmi lodi (člunem), aniž by muselo držet velkou loď. Součástí lodi je i skluzavka, po které se mohou kapitán Jake a jeho krokodýl klouzat.

Firma Fisher-Price je na trhu už přes 80 let. Je to dceřiná společnost americké firmy Mattel, Inc, která se zabývá výrobou textilních, plastových i dřevěných hraček. Hračky jsou vyrobeny z kvalitních, odolných a zdravotně nezávadných materiálů. Firma Fisher-Price se specializuje na interaktivní hračky, jakými jsou například hudební nebo mluvící hračky.

Fisher-Price nabízí obrovské množství hraček, z nichž není jednoduché si vybrat, protože všechny mají své kouzlo. Ale já už jsem si vybrala. Co Vy?

Do Pohádky.cz | 27. 11. 2013, aktualizováno: 12. 11. 2019

Štítky: