Hračky Paw Patrol (Tlapková patrola)

Tlapky, máme problém: Dospěláci nevědí, jaké mají koupit dětem hračky. Zachraňte je!

Doma nám právě probíhá „Tlapkové období“.

Trvá to už poměrně dlouho. A jak jsem se tak rozhlížel po ostatních dětech v synově školce, na každém druhém tričku jsem spatřil obrázek Chase, Rydera, Marshalla nebo jiného člena Paw Patrol. Došlo mi, že Tlapkové období teď zažívá kde kdo. Rodiče, nejste v tom sami! Vezeme se v tom všichni společně. Tlapková patrola utočí na nás na všechny .)

Útočí ze všech stran. Útočí velmi úspěšně.

Souboj proti nim nemůžeme vyhrát. Pojďme raději dětem dopřát to, co milují. Pojďme využít sílu Paw Patrol ve svůj prospěch!

Ať se na Tlapkovou patrolu koukají, když je baví. Koneckonců je to docela povedený animovaný seriál. Hlavní hrdinové jdou dětem příkladem. Děti by se od nich mohly učit.

Oblečení s obrázky Tlapkové patroly jde na dračku. Naše děti své hrdiny chtějí nosit na triku, mikině, pyžamu, prostě všude. Mno a nezdá se vám, že s Tlapkami jde to oblékání tak nějak snadněji? „Maminko, koukej, jak jsem si sama oblékla tu krásnou mikinku s Everest!“

Dětičky si pochopitelně chtějí s Tlapkami hlavně hrát. Chtějí koupit figurky Paw Patrol, plyšáky, autíčka a všechna ta vozidla, která Tlapky ovládají. Chtějí skládat puzzle s motivy Tlapkové patroly. Kluci by rádi kopali do míče s obrázkem Tlapek, holky zase chtějí pomazlit Tlapkového plyšáka. Už to tak někdy vypadá, že ti pobláznění mrňousové by si nejraději hráli pouze s hračkami, na kterých se blyští logo Paw Patrol.

Samozřejmě: my, rodiče, už teď dobře víme, že jednou je Tlapková patrola omrzí, vyrostou z ní …a poblázní je zase něco jiného. Ale dokud to nenastane, dokud s Tlapkovou patrolou dýchají…, budeme nejspíše muset koupit ještě pár dárků, něco k narozeninám, něco jen tak pro radost, probrat nějaké ty dopisy s Ježíškem atakdále. A co budeme chtít dětem koupit? Ano, ano, přesně to, co jim udělá největší radost. Děti to chtějí a nám to usnadní práci při výběru dárků. Je to sázka na jistotu.

Nuže, pojďme se na všechny ty hračky s motivy Tlapkové patroly podívat. A mějme při tom na paměti, že:

„Vůbec žádná práce neodolá naší tlapce.“

Kdo patří do Tlapkové patroly

Tak předně: Tlapková patrola (Paw Patrol) je animovaný seriál pro děti. Hlavními protagonisty jsou personifikovaní psi, respektive štěňata. To znamená, že pejsci disponují lidskými vlastnostmi, umí mluvit, tlapky dokáží používat jako ruce atd. V každém díle dostanou tito čtyřnozí hrdinové nějaký úkol, nejčastěji někoho zachránit, vydají se na záchrannou misi, zkrátka řeší problémy. A přitom samozřejmě zažijí spousty dobrodružství.

Do týmu Tlapkova patrola patří Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye, Everest, Tracker, Robo-Pes a Ryder. Jednotlivé postavy ze seznamu členů Paw Patrol si za moment ještě podrobněji představíme.

Postavičky z oblíbeného kresleného seriálu Tlapková patrola se prodávají snad v každém hračkářství. Aby ne, když je o ně takový enormní zájem. Pojďme se konkrétně podívat na to, kdo patří do týmu Tlapková patrola.

A hned si také ukážeme i hračky, jež reprezentují jednotlivé postavy, které v kresleném seriálu Tlapková patrola vystupují. Mezi těmito personalizovanými hračkami se objevují nejčastěji figurky, minifigurky, plyšáci, autíčka a různá jiná vozidla, dopravní prostředky a stroje. Největší zájem je o figurky Paw Patrol.

Ryder

Kluk. Jediný lidský člen týmu Tlapek. Desetiletý chlapec, který dává Tlapkám povely a instrukce na jejich misích. Je to také ten člověk, který staví pro Tlapkovou patrolu všechny ty stroje, technické vynálezy a vozidla. Poznáte ho na první pohled také podle jeho typického účesu.

Chase

Pes. Psí plemeno: německý ovčák. Povolání: policista. Jezdí policejním autem. Chase je přirozeným vůdce Tlapek. Nejčastěji on přijímá rozkazy od Rydera.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola film chaseovo auto s motorkou v jednom

za 1499 Kč na Mall.cz
Transformuj Chaseovo vozidlo z Tlapkové patroly do akčního módu a připrav tlačítkem vystřelovač disků. Stiskni další tlačítko a vyšli z útrob vozidla do akce Chase na motorce.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Autodráha first - 63032 paw patrol chase a marshall race n rescue

za 1149 Kč na Mall.cz
Autodráha Carrera FIRST je dlouhá 3,5 m a s auty ze seriálu Paw Patrol udělá každému fanouškovi radost. Obsahuje napájecí díl s interaktivními hrami, zvuky a světly, rovinky, zatáčky, vrtule pro větší zábavu při jízdě, ovladače a dekorace s tématikou Paw Patrol.
Výrobce (značka): Carrera
Do obchodu

Tlapková patrola záchranné vozidlo chase

za 1049 Kč na Mall.cz
Skvělé policejní auto Paw Patrol s vysunovací kabinou pro Chase. Vysuňte závoru a usměrněte provoz na ulici. Otevřete zadní rampu a pomocí navijáku odstraňte všechny překážky ze silnice. Všechny figurky mají svá místa v autě a mohou tak vyrazit všichni najednou do záchranné akce.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola dvě záchranná vozidla v jednom chase

za 999 Kč na Mall.cz
Toto 2v1 policejní vozidlo se může přeměnit na dvě záchranářská vozidla. Stačí jen stisknout tlačítko. Naložte Chase a Skye do vozidla a stiskněte tlačítko, abyste pomohli svým přátelům. V případě potřeby je vozidlo rozděleno na jedno super rychlé pronásledovací vozidlo a druhé tříkolové vozidlo se speciálním tažným hákem.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Autodráha first - 63031 paw patrol chase a marshall track patrol

za 949 Kč na Mall.cz
Autodráha Carrera FIRST je dlouhá 2,9 m a s auty ze seriálu Paw Patrol udělá každému fanouškovi radost. Obsahuje rovinky, zúžení dráhy pro možné srážky, zatáčky, točící bránu, ovladače a dekorace s tématikou Paw Patrol.
Výrobce (značka): Carrera
Do obchodu

Tlapková patrola transformující se vozidlo chase

za 899 Kč na Mall.cz
Připojte se k Chasovi na akční superhrdinské záchranné dobrodružství s jeho transformujícím se Powered Up vozidlem. Když nastanou potíže, přepněte vozidlo do power režimu. Jednoduše zatlačte na spoiler: boky vozidla se rozevřou a odhalí se detaily na bocích vozidla, průsvitné detaily kolem kol a dvojité raketomety – vypusťte rakety a odstraňte překážky. Jakmile nebezpečí ustane, stačí stisknout mechanismus a vrátit se k obvyklému vzhledu vašeho stroje.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Autodráha first - 63033 paw patrol chase a marshall on the track

za 849 Kč na Mall.cz
Autodráha Carrera FIRST je dlouhá 2,4 m a s auty ze seriálu Paw Patrol udělá každému fanouškovi radost. Obsahuje rovinky, zatáčky, točící vrtule, ovladače a dekorace s tématikou Paw Patrol.
Výrobce (značka): Carrera
Do obchodu

Marshall

Pes. Psí plemeno: dalmatin. Specializace: hasičská technika, hasič. Jezdí s hasičským autem, které se dokáže přeměnit na sanitku.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Paw patrol marshall sk

za 1249 Kč na Hračky 4kids.cz
Marshall Písmenková hostina ve slovenské verzi Interaktivní výuková hračka s oblíbeným psím záchranářem. Marshall děti provází hledáním píslemnek, při jejich používání ve slovech i v celých větách. Stačí když mu holky a kluci vloží kostičku do tlamy a on hned pozná vyobrazené písmenko. Pejsek je u výuky šťastný, což projevuje mrkáním, hýbáním ušima a teké hraním melodií. Děti zajisté podnítí k zábavnému učení písmenek. Přednosti: napomáhá poznávat tvary písmen a jejich výslovnost v abecedě učí poznávat písmena ve slově i jejich užití ve větě učí poznávat barvy, počítat, trénuje paměť i postřeh rozvíjí motorické dovednosti dítěte Funkčnost: 4 zábavné herní režimy obsahuje více než 500 slov a větných spojení extrémně vysoká odolnost proti mechanickému poškození Kupte dětem Písmenkovou hostinu s Marshallem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Jazyk: sloveština Rozměr pejska: 24 x 32 x 8 cm Baterie: 2 x AA (součástí balení) Rozměr balení: 40 x 33 x 11,5 cm
Výrobce (značka): Vtech
Do obchodu

Paw patrol marshall písmenková hostina česky

za 1249 Kč na Hračky 4kids.cz
Interaktivní výuková hračka s oblíbeným psím záchranářem. Marshall děti provází hledáním píslemnek, při jejich používání ve slovech i v celých větách. Stačí když mu holky a kluci vloží kostičku do tlamy a on hned pozná vyobrazené písmenko. Pejsek je u výuky šťastný, což projevuje mrkáním, hýbáním ušima a teké hraním melodií. Děti zajisté podnítí k zábavnému učení písmenek. Přednosti: napomáhá poznávat tvary písmen a jejich výslovnost v abecedě učí poznávat písmena ve slově i jejich užití ve větě učí poznávat barvy, počítat, trénuje paměť i postřeh rozvíjí motorické dovednosti dítěte Funkčnost: 4 zábavné herní režimy obsahuje více než 500 slov a větných spojení extrémně vysoká odolnost proti mechanickému poškození Kupte dětem Písmenkovou hostinu s Marshallem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Jazyk: čeština Rozměr pejska: 24 x 32 x8 cm Baterie: 2x AA (součástí balení) Rozměr balení: 40 x 33 x 11,5 cm
Výrobce (značka): Vtech
Do obchodu

Autodráha first - 63032 paw patrol chase a marshall race n rescue

za 1149 Kč na Mall.cz
Autodráha Carrera FIRST je dlouhá 3,5 m a s auty ze seriálu Paw Patrol udělá každému fanouškovi radost. Obsahuje napájecí díl s interaktivními hrami, zvuky a světly, rovinky, zatáčky, vrtule pro větší zábavu při jízdě, ovladače a dekorace s tématikou Paw Patrol.
Výrobce (značka): Carrera
Do obchodu

Tlapková patrola dvě záchranná vozidla v jednom marshall

za 1069 Kč na Mall.cz
Toto 2v1 Hasičské vozidlo se může přeměnit na dvě záchranářská vozidla. Stačí stisknout tlačítko. Naložte Marshalla a Rubbla do vozidla a stiskněte tlačítko, abyste pomohli svým přátelům. V případě potřeby je tak vozidlo rozděleno na jedno super rychlé pronásledovací vozidlo a druhé tříkolové vozidlo se speciálním tažným hákem.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Autodráha first - 63031 paw patrol chase a marshall track patrol

za 949 Kč na Mall.cz
Autodráha Carrera FIRST je dlouhá 2,9 m a s auty ze seriálu Paw Patrol udělá každému fanouškovi radost. Obsahuje rovinky, zúžení dráhy pro možné srážky, zatáčky, točící bránu, ovladače a dekorace s tématikou Paw Patrol.
Výrobce (značka): Carrera
Do obchodu

Autodráha first - 63033 paw patrol chase a marshall on the track

za 849 Kč na Mall.cz
Autodráha Carrera FIRST je dlouhá 2,4 m a s auty ze seriálu Paw Patrol udělá každému fanouškovi radost. Obsahuje rovinky, zatáčky, točící vrtule, ovladače a dekorace s tématikou Paw Patrol.
Výrobce (značka): Carrera
Do obchodu

Kostým premium tlapková patrola - marshall, 3-4 roky

za 799 Kč na Bambule.cz
Prémiový kostým Marshall pro chlapce ve věku 3–4 roky.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Rubble

Pes. Psí plemeno: buldok. Řídí buldozer. Je to stavbař a stavař.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Kostým tlapková patrola - rubble, 4-6 let

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Rubble, vhodný pro chlapce ve věku 4–6 let.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Kostým tlapková patrola - rubble, 3-4 roky

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Rubble, vhodný pro chlapce ve věku 3–4 roky.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Tlapková patrola svítící vozidlo hrdiny se zvuky - rubble

za 499 Kč na Mall.cz
Vylepšené tlapky jsou připraveny na akci v jejich nabitých autíčkách. Vozidla jsou vybavena světly, zvukovými efekty a točícími se koly, díky kterým je možné driftovat 360 stupňů ve všech směrech. Přidej se ke svým oblíbeným hrdinům s Tlapkové patroly na super nabitou záchrannou misi.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola rubble dino tématická vozidla

za 479 Kč na Mall.cz
Vydej se na napínavou dinosauří záchrannou akci s hrdinou Tlapkové patroly Rubblem a jeho Dino tématickým vozidlem. Toto jedinečné autíčko je v balení s figurkou Rubbla a tajemnou mini dinosauří figurkou.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola základní vozidla rubble

za 429 Kč na Bambule.cz
Umístěte Rubbla k volantu (postavička je součástí sady) a rozjeďte se poháněni skutečnými koly. Spousta věrných detailů. Figurka má charakteristickou uniformu. Obsahuje 1 figurku a 1 vozidlo. Vhodné od 3 let.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

First 65025 tlapková patrola rubble

za 399 Kč na Mall.cz
Autíčko Rubble z Tlapkové patroly vhodné pro autodráhy Carrera FIRST v měřítku 1:50. Zažij spoustu závodnické zábavy s tímto autíčkem inspirovaným animákem Paw Patrol.
Výrobce (značka): Carrera
Do obchodu

Paw patrol rubble plyšák 23 cm

za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Rubble , jeden ze záchranářů Tlapkové patroly, čeká tentokrát na děti v podobě roztomilého plyšáčka. Má na sobě stavební kombinézku a čepici, v barvě typické pro jeho postavu. Čeká až bude povolán do záchranné akce, aby prokázal svoji statečnost, být dobrým ochranářem a kamarádem zároveň. Údržba: omýváním plyšového povrchu Kupte dětem člena Paw Patrol! Vhodné pro děti od 12 měsíců Výška: 23 cm
Výrobce (značka): Gund
Do obchodu

Rocky

Pes. Psí rasa: kříženec. Povolání: popelář. Jezdí s popelářským vozem.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola velký vůz rockyho

za 1189 Kč na Mall.cz
Jste připraveni na neobvyklou záchrannou operaci s Rockyho super recyklovacím autem? Toto vozidlo je vybaveno vším, co profesionální záchranářský tým potřebuje: kleště pro zvedání těžkých předmětů, jeřáb se speciálním hákem a zadní rampu. Všechny figurky mají svá místa v autě a mohou tak vyrazit najednou do záchranné akce.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola rocky recyklační auto

za 779 Kč na Mall.cz
Nevyhazuj, recykluj. Díky Rockymu z Tlapkové patroly a jeho Recyklačnímu vozu můžeš recyklovat různé materiály a vyrábět z nich nástroje, se kterými vždy zachráníš den. Rockyho recyklační vůz je vybaven funkčními koly a pohyblivými rameny, které ti umožní splnit jakoukoli misi.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Kostým tlapková patrola - rocky, 4-6 let

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Rocky, vhodný pro chlapce ve věku 4–6 let.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Kostým tlapková patrola - rocky, 3-4 roky

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Rocky, vhodný pro chlapce ve věku 3–4 roky.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Paw patrol rocky dino tématická vozidla

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Rocky , jeden ze šestice psích záchranářů, přijíždí za dětmi ve svém terénním vozidle . Auto připravené vyrazit na záchrannou akci, je v typických barvách pro tohoto záchranáře. Kromě vozidla mohou v balení najít tajemnou mini dinosauří figurku . Poté co pejska posadí za volant vozidla, mohou si přehrát záchrannou akci s dinosaurem. Děti si mohou vytvořit sbírku záchranářských autíček s pejsky, tj. Marshalla, Rubbleho, Chaseho, Rockyho, Zumy, Skye i chlapce Rydera, které jsou v nabídce dalších samostatných produktů. Také je mohou nakládat do Týmového dinosauřího vozu , který je také prodáván samostatně. Funkčnost: jízdy na natažení Obsah balení: figurka Rockyho, dinosauří vozidlo tajemná mini dinosauří figurka Kupte dětem tématické vozidlo se záchranářem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola základní vozidla rocky

za 419 Kč na Mall.cz
Připojte se s Rockym a jeho recyklačním vozem k akčním misím plných zábavy a dobrodružství. Umístěte štěňátko k volantu a rozjeďte se poháněni skutečnými koly vstříc záchranné misi.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Beanie babies paw patrol - rocky 24 cm

za 339 Kč na Mall.cz
Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého pejska se jménem Rocky z animovaného seriálu Tlapková patrola. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka.
Výrobce (značka): Ty
Do obchodu

Zuma

Pes. Psí plemeno: labrador. Specializace: vodní záchranář. Zuma se prohání na vodním vznášedle, které se dokáže přeskládat na ponorku.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Paw patrol zuma dino tématická vozidla

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Zuma , jeden ze šestice psích záchranářů, přijíždí za dětmi ve svém terénním vozidle . Auto připravené vyrazit na záchrannou akci, je v typických barvách pro tohoto záchranáře. Kromě vozidla mohou v balení najít tajemnou mini dinosauří figurku . Poté co pejska posadí za volant vozidla, mohou si přehrát záchrannou akci s dinosaurem. Děti si mohou vytvořit sbírku záchranářských autíček s pejsky, tj. Marshalla, Rubbleho, Chaseho, Rockyho, Zumy, Skye i chlapce Rydera, které jsou v nabídce dalších samostatných produktů. Také je mohou nakládat do Týmového dinosauřího vozu , který je také prodáván samostatně. Funkčnost: jízdy na natažení Obsah balení: figurka Zuma, dinosauří vozidlo tajemná mini dinosauří figurka Kupte dětem tématické vozidlo se záchranářem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Beanie babies paw patrol - zuma 24 cm

za 389 Kč na Mall.cz
Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého pejska se jménem Zuma z animovaného seriálu Tlapková patrola. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka.
Výrobce (značka): Ty
Do obchodu

Tlapková patrola základní vozidla zuma

za 349 Kč na Mall.cz
Záchranářské autíčko Tlapkové patroly s reálnými fungujícími koly pro pořádné závodění! Obsahuje autíčko a jednu figurku z oblíbeného seriálu Paw Patrol. Každá figurka má charakteristickou uniformu.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola zuma plyšák 15 cm

za 289 Kč na Mall.cz
Odvážná štěňata z Tlapkové patroly v podobě roztomilých plyšáků od značky GUND jsou připravena zachránit situaci. Ponořme se do hlubin se Zumou. Tento čokoládový labrador miluje smích a surfování.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Zuma pirát - tlapková patrola

za 159 Kč na Bambule.cz
Figurka od firmy Comansi – ZUMA pirát (Tlapková patrol...
Výrobce (značka): HM Studio
Do obchodu

Skye

Fenka. Psí plemeno: cockapoo (hybridní kříženec kokršpaněla a pudla). Povolání: letec, pilotka. Skye nosí v batohu na zádech skládací křídla. Pilotuje helikoptéru.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola ve filmu skye plyšák 74 cm

za 939 Kč na Mall.cz
Plyšová Skye ve filmové uniformě měří úctyhodných 74 cm a je vyrobená z prémiových plyšových materiálů. Stane se tak ideální společnicí na hraní, mazlení i spaní pro každého fanouška Paw Patrol.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Kostým premium tlapková patrola - skye, 4-6 let

za 799 Kč na Bambule.cz
Prémiový kostým Skye pro dívky ve věku 4–6 let.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Kostým premium tlapková patrola - skye, 3-4 roky

za 799 Kč na Bambule.cz
Prémiový kostým Skye pro dívky ve věku 3–4 roky.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Kostým tlapková patrola - skye, 4-6 let

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Skye, vhodný pro dívky ve věku 4–6 let.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Kostým tlapková patrola - skye, 3-4 roky

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Skye, vhodný pro dívky ve věku 3–4 roky.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Kostým tlapková patrola - skye, 18-24 měsíců

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Skye, vhodný pro dívky ve věku 18–24 měsíců.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Kostým tlapková patrola - skye, 2-3 roky

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Skye, vhodný pro dívky ve věku 2–3 roky.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Everest

Fenka. Psí plemeno: husky. Specializace: horská záchranářka, zachraňuje na sněhu a ledu. Everest se přidala k Paw Patrol až v pozdějších epizodách a nepatří ke stálým členům Tlapkové patroly.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Beanie babies paw patrol - everest 24 cm

za 379 Kč na Mall.cz
Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého pejska se jménem Everest z animovaného seriálu Tlapková patrola. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka.
Výrobce (značka): Ty
Do obchodu

Tlapková patrola základní vozidla everest

za 339 Kč na Mall.cz
Připojte se s Everest a jejím sněhovým pluhem k akčním misím plných zábavy a dobrodružství. Umístěte štěňátko k volantu a rozjeďte se poháněni skutečnými koly vstříc záchranné misi.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Robo-Pes (Robo-Dog)

Robotický pes. V některých dílech je využíván především jako řidič. Neumí mluvit. Pouze štěká.

Tracker

Pes. Psí plemeno: čivava. Slouží jako záchranář v džungli. Jezdí džípem. Mluví plynule anglicky i španělsky. Stejně jako Everest a Robo pes ani Tracker nepatří ke stálým členům Tlapkové patroly.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola základní vozidla tracker

za 419 Kč na Mall.cz
Připojte se s Trackerem a jeho teréňákem do džungle k akčním misím plných zábavy a dobrodružství. Umístěte štěňátko k volantu a rozjeďte se poháněni skutečnými koly vstříc záchranné misi.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Beanie babies paw patrol - tracker 24 cm

za 379 Kč na Mall.cz
Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého pejska se jménem Tracker z animovaného seriálu Tlapková patrola. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka.
Výrobce (značka): Ty
Do obchodu

Plyšáci Paw Patrol

Kromě klasických plastových figurek jsou velmi oblíbení také plyšáci. Tlapková patrola čítá sedm hlavních a několik méně významných a epizodních členů. Proto i různých plyšáků postaviček Paw Patrol je přinejmenším desítka. A to se bavíme pouze o těch, které se vyrábějí na základě originální licence.

Originální plyšové hračky v podobě jednotlivých protagonistů animovaného seriálu Tlapková patrola vyrábí značka TY. Ztvárnila všechny hlavní postavy pohádky a uvedla je ve své sběratelské kolekci Beanie Babies, což je zárukou toho, že jde o velmi kvalitní hračku.

Holky i kluci rádi spí s plyšovými hračkami. Plyšák jedné z postav Paw Patrol se hodí na hraní, spaní i mazlení. No nejsou ty plyšové Tlapky roztomilé?

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola ve filmu skye plyšák 74 cm

za 939 Kč na Mall.cz
Plyšová Skye ve filmové uniformě měří úctyhodných 74 cm a je vyrobená z prémiových plyšových materiálů. Stane se tak ideální společnicí na hraní, mazlení i spaní pro každého fanouška Paw Patrol.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Plyšová tlapková patrola dino rescue 60 cm

za 899 Kč na Bambule.cz
Plyšové postavičky Chasse, Marchall a Sky ze seriálu Tlapková patrola dino rescue 60 cm.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Plyšová tlapková patrola dino rescue 53 cm

za 699 Kč na Bambule.cz
Plyšové postavičky Chasse, Marchall a Sky ze seriálu Tlapková patrola dino rescue 53 cm.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Paw patrol chasovy tlapky se zvuky

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Chaseovo tlapky zajisté potěší děti, které mají rády psí hrdiny. Zpestří si s nimi hru na záchranáře. Skladba a funkčnost: vyrobeny z měkkého plyše zabudovanému senzor zajišťuje vydávání tematických zvuků při pohybu Kupte dětem Chasovy tlapky se zvuky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plyš Baterie: 3 x LR44 (součást balení)
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Plyš tlapková patrola 1ks - 6 druhů

za 599 Kč na Bambule.cz
Roztomilí plyšáci polulárního seriálu Tlapková patrola. 6 druhů pejsků. Velikost plyšového pejska 30 cm.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Paw patrol plyšový chase 25 cm

za 549 Kč na Mall.cz
Známý hrdina Chase ze seriálu Paw Patrol Tlapková Patrola v plyšovém provedení o velikosti 25 cm. Je vyroben z heboučkého plyšového materiálu a potěší každého fanouška tohoto oblíbeného seriálu.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Plyšové postavičky tlapková patrola jungle rescue 27 cm

za 449 Kč na Bambule.cz
Plyšové postavičky z oblíbeného seriálu Tlapková patrola Jungle rescue. Velikost 27 cm. Vyrobeno z kvalitní plyše.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Auta z Paw Patrol

Tým Tlapkové patroly bez jejich vozidel, dopravních prostředků, aut, vrtulníků a vzášedel by byl doslova bezzubý. Autíčka a všechny ty různé stroje, které Tlapkám dodává Ryder, hrají při plnění dobrodružných misí velmi důležitou roli. Takřka nepostradatelnou. A v obchodech s hračkami se spousta těch autíček, ve kterých se Tlapková patrola prohání, dají koupit. Licencovaná autíčka Paw Patrol mají na obalu značku Spin Master, což je jméno studia, které stojí za celým animovaným seriál Tlapková patrola.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola patroller 2

za 2599 Kč na Mall.cz
Nákladní vozidlo Psí tlapkové patroly. Tlapkátor 2 uveze 6 základních vozidel Tlapek (prodávány samostatně). Otevři pákou bočnice kamionu a připrav odpalovací rampy pro rychlý start vozidel do akce.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola velký hasičský vůz s efekty

za 2599 Kč na Bambule.cz
Vyražte do akce s požárním vozidlem! Vybaveným 50 cm vysouvacím žebříkem, požárním vozíkem, světly a zvuky. Toto vozidlo je připraveno a vybaveno na pořádnou akci! Použíjte vodní dělo v přední i zadní části vozidla pro uhašení požárů.! Otočte žlutou klikou nebo zmáčkněte čudlík pro spuštění vodních děl.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola multifunkční záchrané auto

za 2589 Kč na Mall.cz
Velké policejní Multifunkčním auto hrdiny Chase ze seriálu Tlapková Patrola. Tento obrovský auťák představuje 5 úžasných vozidel v jednom. Sada obsahuje mnoho funkcí, včetně světel a zvukových efektů. Užijte si tu pravou zábavu s kamarády oblíbeného dětského seriálu Paw Patrol!
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola film velký hasičský vůz s efekty

za 2499 Kč na Mall.cz
Vydej se na misi za doprovodu světelných i zvukových efektů velkého hasičského vozu s Marshallem. Vysuň ten zatím nejdelší žebřík, který kdy měl Marshall k dispozici a zachraňuj do sítě pod ním. Pomocí vysunovacího vodního děla lze vystřelovat velké plastové vodní koule.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Paw patrol patroller

za 1899 Kč na Mall.cz
Nákladní vozidlo Psí tlapkové patroly. Patroller je dokonalé záchranné vozidlo a může přepravit uvnitř až tři vozidla Tlapkové patroly nebo po otevření vystavit až šest vozidel!
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Hrací dráha pro autíčka tlapková patrola

za 1669 Kč na Bambule.cz
Nákladní auto Tlapková patrola pro malá sběratelská kovová autíčka. Nákladní prostor se rozloží na hrací sadu, která obsahuje třeba výtah, odpalovací rampu, nebo skvělou dráhu.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola dvě záchanná vozidla v jednom

za 1199 Kč na Bambule.cz
Toto 2v1 vozidlo se může přeměnit na dvě záchranářská vozidla. Stačí stisknout tlačítko. Naložte 2 štěňátka do vozidla (figurky obsažené v sadě) a stiskněte tlačítko, abyste pomohli svým přátelům. V případě potřeby je tak vozidlo rozděleno na jedno super rychlé pronásledovací vozidlo a druhé tříkolové vozidlo se speciálním tažným hákem. Kabina hlídkového vozu dokonce odhalí odpalovač raket. Umístěte každého ze štěňat před volant jednoho z vozů a spojte síly při pronásledování zločinců. Nezapomeňte použít záchranný hák. Skvělá zábava pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Puzzle Tlapková patrola

Na skládání toho s motivem Paw Patrol existuje také spousta. Nejen klasické puzzle, ale také různé skládačky a kostky.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Paw patrol velké puzzle 12 obrázků

za 489 Kč na Hračky 4kids.cz
Psí záchranáři Tlapkové Patroly se stali námětem pro puzzle obrázek. Přednosti: rozvíjet zrakový vjem a soustředění trénuje jemnou motoriku Obsah balení: 2 x 100 dílků 5 x 24 dílků 5 x 48 dílků Kupte dětem puzzle obrázek! Vhodné pro děti od 5 let Počet dílů: 560 Rozměry po sestavení: 38,1 x 28,5 cm Rozměr balení: 31 x 10,5 x 25,7 cm
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Pěnové puzzle paw patrol

za 429 Kč na Mall.cz
Pěnové puzzle pro děti s motivem Tlapkové patroly. Z jednotlivých dílů lze stavět různé tvary podle fantazie nebo kostky. Puzzle se dají použít také jako pěnová podložka na hraní.
Výrobce (značka): Trefl
Do obchodu

Pěnové puzzle tlapková patrola

za 349 Kč na Bambule.cz
Puzzle obsahují 8 velkých částí, jsou měkké, barevné, snadno omyvatelné a dají se z nich stavět 3D tvary, např. kocka nebo krabice. Mohou být také použity jako podložka na hraní. Pěnové puzzle rozvíjí dětskou představivost a pomáhají dětem učit se barvy a tvary. Jsou vyrobeny z netoxického materiálu, BPA free.
Výrobce (značka): Trefl
Do obchodu

Puzzle maxi 24 tlapková patrola 24049

za 299 Kč na Hračky 4kids.cz
Partu psích záchranářů , včetně velitele Rydera, si jako puzzle obrázek mohou děti poskládat z 24 maxi dílků. Kvalitní tisk jim zaručuje ve výsledku krásný obrázek sytých a plných barev. Po složení je puzzle výbornou dekorací pokojíku. Clementoni je jedním z největších výrobců puzzle na světě. Přesnost jednotlivých dílků, optimální rozlišení při tisku a odolnost materiálu potvrzují dlouholetou kvalitu těchto výrobků. Přednosti: trénují vizuální paměť učí manuální zručnosti a trpělivosti Vyberte dětem jeden z puzzle obrázků Clementoni! Vhodné pro děti od 3 let Počet dílů: 24 Rozměry po sestavení: 68 x 48 cm Rozměry balení: 39,6 x 27,8 x 6 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Clementoni
Do obchodu

3d puzzle 121861 tlapková patrola puzzleball 72 dílků

za 279 Kč na Mall.cz
Sestavte si originální kouli z puzzlí s motivy populárního animovaného seriálu Tlapková patrola z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Tlapková patrola puzzle 4 v 1

za 249 Kč na Hračky 4kids.cz
Trefl Tlapková Patrola Puzzle 4 v 1 Oblíbené psí záchranáře si děti mohou děti sekládat na 4 obrázcích o rozdílném počtu dílků. Přednosti: rozvíjí postřeh, zručnost a soustředivost Kupte dětem vzdělávací puzzle obrázek! Vhodné pro děti od 3 let Počet dílů: 54, 48, 35, 70 Rozměry po sestavení: 4 x puzzle 28,5 x 20,5 cm Rozměr balení: 28 x 28 x 6 cm
Výrobce (značka): Trefl
Do obchodu

Puzzle suppercolor tlapková patrola 3x48 dílků

za 249 Kč na Bambule.cz
Kvalitní Puzzle Suppercolor Tlapková patrola 3x48 dílků za Kč.
Výrobce (značka): Clementoni
Do obchodu

Dětské hry a hrací sady Paw Patrol

Pořídit se dají také klasické společenské a deskové hry Paw Patrol, např. domino nebo Člověče, nezlob se v provedení Tlapková patrola. Dětem udělají radost také různé herní sady s figurkami. Oblíbená je hra Vratká věž.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola velká hlídkovací věž super hrdinů

za 4599 Kč na Bambule.cz
Tlapková patrola je připraven k akci z 84cm Hlídkovací věže. Umístěte figurku Chase (obsažen v balení) na plošinu výtahu, spusťte ji a prostřednictvím megafonu to oznámte zvláštním signálem. Na vrchol věže se vejde všech 6 tlapek (figurky se prodávají samostatně). Každá z nich má své vlastní místo, zvýrazněné svou oblíbenou barvou. Speciální dalekohled vám umožní sledovat, co se děje v Adventure Bay. Oznamte nebezpečí zvukovými a světelnými signály. Připojte k Chasovi speciální sponu, aby mohl slanit přímo do svého vozidla a vyrazit do akce. Do speciální otočné garáže se vejde celkem 6 Super vozidel (prodávají se samostatně). Tlapková patrola Mighty Pups Super PAWs Mighty Lookout Tower je skvělý dárek pro každé dítě od 3 let. Vyžaduje použití 3 AAA baterií (sada je neobsahuje). Sada obsahuje: rozhlednu, figurku Chase, 1 vozidlo, 6 spouštěcích klipů, sadu samolepek a uživatelskou příručku.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola hlídkovací věž v životní velikosti

za 3699 Kč na Mall.cz
Hlídková věž Paw Patrol přichází s interaktivními světly a autentickými zvuky, které uslyšíte při stisknutí tlačítka. Použijte odstřelovač na vozidla, abyste vyslali Paw Patrol tým do akce! Při výšce 75 cm je tato věž perfektní pro dětskou představivost.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola multifunkční záchrané auto

za 2589 Kč na Mall.cz
Velké policejní Multifunkčním auto hrdiny Chase ze seriálu Tlapková Patrola. Tento obrovský auťák představuje 5 úžasných vozidel v jednom. Sada obsahuje mnoho funkcí, včetně světel a zvukových efektů. Užijte si tu pravou zábavu s kamarády oblíbeného dětského seriálu Paw Patrol!
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola věž závodní dráha pro autíčka

za 1899 Kč na Mall.cz
Zažij dvojnásobnou zábavu s Tlapkovou Patrolou Hlídkovací věží se závodní dráhou. Tahle úžasná Hlídkovací věž má dvě dráhy – kdo bude v cíli jako první? V hracím setu najdeš 2 exkluzivní kovová autíčka.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola dino věž se zvuky

za 1899 Kč na Mall.cz
Vytvoř si svou vlastní dinosauří záchrannou misi s Tlapkovou patrolou a její Dino záchrannou věží. Spolu se zvukovými efekty a spirálovou transformací do režimu věže, vypadá tento úžasný hrací set stejně jako nejmodernější centrála ze seriálu.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Set tlapková patrola - vysílačky,sluchátka,baterka

za 1399 Kč na Mall.cz
Krásný set, který obsahuje vysílačky, sluchátka, dalekohled, baterku a kompas. To vše s oblíbenými hrdiny ze seriálu Tlapková patrola. Tato sada udělá radost každému dítěti.
Výrobce (značka): Conquest
Do obchodu

Patrol hlídkovací věž tlapková patrola

za 1349 Kč na Mall.cz
Rozhledna Tlapkové patroly je dokonalé velitelství se skutečným fungujícím výtahem, světly a zvuky a ovinutím kolem skluzavky! Nechejte děti vyzkoušet záchrannou akci s hlídkovou věží!
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Knihy Tlapková patrola

Věhlas seriálu Paw Patrol jde vidět i v knihkupectvích. Nabídka dětských knížek s tematikou Tlapkové patroly je obrovská. Vedle různých knížek s nálepkami, úkoly pro děti a spoustou obrázků stojí za povšeimnutí také poměrně zajímavý titul s příběhy Tlapkové patroly z edice 5minutové pohádky. Tlapky myslí především na nejmenší čtenáře a nečtenáře, tomu je přizpůsobena také skladba knižních titulů.

Aktuální nabídka knížek o Tlapkové patrole v obchodech s knihami:

*affiliate link na knížky s tematikou Paw Patrol v eshopu

Polštáře a povlečení Tlapková patrola

Přečíst pohádku z knížky o Tlapkách – a potom jít spát a snít o Tlapkách v peřinách s Tlapkami…

26. 09. 2019, aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: