Hračky Paw Patrol (Tlapková patrola)

Tlapky, máme problém: Dospěláci nevědí, jaké mají koupit dětem hračky. Zachraňte je!

Doma nám právě probíhá „Tlapkové období“.

Trvá to už poměrně dlouho. A jak jsem se tak rozhlížel po ostatních dětech v synově školce, na každém druhém tričku jsem spatřil obrázek Chase, Rydera, Marshalla nebo jiného člena Paw Patrol. Došlo mi, že Tlapkové období teď zažívá kde kdo. Rodiče, nejste v tom sami! Vezeme se v tom všichni společně. Tlapková patrola utočí na nás na všechny .)

Útočí ze všech stran. Útočí velmi úspěšně.

Souboj proti nim nemůžeme vyhrát. Pojďme raději dětem dopřát to, co milují. Pojďme využít sílu Paw Patrol ve svůj prospěch!

Ať se na Tlapkovou patrolu koukají, když je baví. Koneckonců je to docela povedený animovaný seriál. Hlavní hrdinové jdou dětem příkladem. Děti by se od nich mohly učit.

Oblečení s obrázky Tlapkové patroly jde na dračku. Naše děti své hrdiny chtějí nosit na triku, mikině, pyžamu, prostě všude. Mno a nezdá se vám, že s Tlapkami jde to oblékání tak nějak snadněji? „Maminko, koukej, jak jsem si sama oblékla tu krásnou mikinku s Everest!“

Dětičky si pochopitelně chtějí s Tlapkami hlavně hrát. Chtějí koupit figurky Paw Patrol, plyšáky, autíčka a všechna ta vozidla, která Tlapky ovládají. Chtějí skládat puzzle s motivy Tlapkové patroly. Kluci by rádi kopali do míče s obrázkem Tlapek, holky zase chtějí pomazlit Tlapkového plyšáka. Už to tak někdy vypadá, že ti pobláznění mrňousové by si nejraději hráli pouze s hračkami, na kterých se blyští logo Paw Patrol.

Samozřejmě: my, rodiče, už teď dobře víme, že jednou je Tlapková patrola omrzí, vyrostou z ní …a poblázní je zase něco jiného. Ale dokud to nenastane, dokud s Tlapkovou patrolou dýchají…, budeme nejspíše muset koupit ještě pár dárků, něco k narozeninám, něco jen tak pro radost, probrat nějaké ty dopisy s Ježíškem atakdále. A co budeme chtít dětem koupit? Ano, ano, přesně to, co jim udělá největší radost. Děti to chtějí a nám to usnadní práci při výběru dárků. Je to sázka na jistotu.

Nuže, pojďme se na všechny ty hračky s motivy Tlapkové patroly podívat. A mějme při tom na paměti, že:

„Vůbec žádná práce neodolá naší tlapce.“

Kdo patří do Tlapkové patroly

Tak předně: Tlapková patrola (Paw Patrol) je animovaný seriál pro děti. Hlavními protagonisty jsou personifikovaní psi, respektive štěňata. To znamená, že pejsci disponují lidskými vlastnostmi, umí mluvit, tlapky dokáží používat jako ruce atd. V každém díle dostanou tito čtyřnozí hrdinové nějaký úkol, nejčastěji někoho zachránit, vydají se na záchrannou misi, zkrátka řeší problémy. A přitom samozřejmě zažijí spousty dobrodružství.

Do týmu Tlapkova patrola patří Chase, Marshall, Rubble, Rocky, Zuma, Skye, Everest, Tracker, Robo-Pes a Ryder. Jednotlivé postavy ze seznamu členů Paw Patrol si za moment ještě podrobněji představíme.

Postavičky z oblíbeného kresleného seriálu Tlapková patrola se prodávají snad v každém hračkářství. Aby ne, když je o ně takový enormní zájem. Pojďme se konkrétně podívat na to, kdo patří do týmu Tlapková patrola.

A hned si také ukážeme i hračky, jež reprezentují jednotlivé postavy, které v kresleném seriálu Tlapková patrola vystupují. Mezi těmito personalizovanými hračkami se objevují nejčastěji figurky, minifigurky, plyšáci, autíčka a různá jiná vozidla, dopravní prostředky a stroje. Největší zájem je o figurky Paw Patrol.

Ryder

Kluk. Jediný lidský člen týmu Tlapek. Desetiletý chlapec, který dává Tlapkám povely a instrukce na jejich misích. Je to také ten člověk, který staví pro Tlapkovou patrolu všechny ty stroje, technické vynálezy a vozidla. Poznáte ho na první pohled také podle jeho typického účesu.

Chase

Pes. Psí plemeno: německý ovčák. Povolání: policista. Jezdí policejním autem. Chase je přirozeným vůdce Tlapek. Nejčastěji on přijímá rozkazy od Rydera.

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola záchranné vozidlo chase

za 1169 Kč na Mall.cz
Skvělé policejní auto Paw Patrol s vysunovací kabinou pro Chase. Vysuňte závoru a usměrněte provoz na ulici. Otevřete zadní rampu a pomocí navijáku odstraňte všechny překážky ze silnice. Všechny figurky mají svá místa v autě a mohou tak vyrazit všichni najednou do záchranné akce.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola transformující se vozidlo chase

za 869 Kč na Mall.cz
Připojte se k Chasovi na akční superhrdinské záchranné dobrodružství s jeho transformujícím se Powered Up vozidlem. Když nastanou potíže, přepněte vozidlo do power režimu. Jednoduše zatlačte na spoiler: boky vozidla se rozevřou a odhalí se detaily na bocích vozidla, průsvitné detaily kolem kol a dvojité raketomety – vypusťte rakety a odstraňte překážky. Jakmile nebezpečí ustane, stačí stisknout mechanismus a vrátit se k obvyklému vzhledu vašeho stroje.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Kostým premium tlapková patrola - chase, 4-6 let

za 799 Kč na Bambule.cz
Prémiový kostým Chase pro chlapce ve věku 4–6 let.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Kostým premium tlapková patrola - chase, 3-4 roky

za 799 Kč na Bambule.cz
Prémiový kostým Chase pro chlapce ve věku 3–4 roky.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Tlapková patrola dvě záchranná vozidla v jednom chase

za 699 Kč na Mall.cz
Toto 2v1 policejní vozidlo se může přeměnit na dvě záchranářská vozidla. Stačí jen stisknout tlačítko. Naložte Chase a Skye do vozidla a stiskněte tlačítko, abyste pomohli svým přátelům. V případě potřeby je vozidlo rozděleno na jedno super rychlé pronásledovací vozidlo a druhé tříkolové vozidlo se speciálním tažným hákem.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Paw patrol dráha záchranná akce chase

za 649 Kč na Hračky 4kids.cz
Chaseova policejní autodráha nabízí dětem jízdu s autíčky True Metal Tlapkové patroly v měřítku 1:55, která jsou prodávaná samostatně. Speciální vozidlo lze pomocí odpalovacího zařízení poslat do akce. Poté co dorazí na konec mostu, k Chickelettě doletí záchranný kruh a vytáhne ji z vody. Obsah balení: autodráha s mostem v Adventure Bay  exkluzivní kovové autíčko Chase s modrými koly, vodními prvky a oddělitelným odpalovacím zařízením auto je zároveň odpalovacím zařízením, má otáčivá kola, je oddělitelné od dráhy a samostatně použitelné Kupte dětem záchranářskou sadu True Metal Tlapkové patroly! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kvalitní plast
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Kostým tlapková patrola - chase, 18-24 měsíců

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Chase, vhodný pro chlapce ve věku 18–24 měsíců.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Marshall

Pes. Psí plemeno: dalmatin. Specializace: hasičská technika, hasič. Jezdí s hasičským autem, které se dokáže přeměnit na sanitku.

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola transformující se vozidlo marshalla

za 1330 Kč na Sparkys.cz
Připojte se k Marshallovi na akční superhrdinské záchranné dobrodružství s jeho transformujícím se Powered Up vozidlem. Když nastanou potíže, přepněte vozidlo do power režimu. Jednoduše zatlačte na spoiler: boky vozidla se rozevřou, odhalí se detaily na bocích vozidla, průsvitné detaily kolem kol a dvojité raketomety – vypusťte rakety a odstraňte překážky. Jakmile nebezpečí ustane, stačí stisknout mechanismus a vrátit se k obvyklému vzhledu vašeho stroje.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Paw patrol marshall písmenková hostina česky

za 1269 Kč na Hračky 4kids.cz
Interaktivní výuková hračka s oblíbeným psím záchranářem. Marshall děti provází hledáním píslemnek, při jejich používání ve slovech i v celých větách. Stačí když mu holky a kluci vloží kostičku do tlamy a on hned pozná vyobrazené písmenko. Pejsek je u výuky šťastný, což projevuje mrkáním, hýbáním ušima a teké hraním melodií. Děti zajisté podnítí k zábavnému učení písmenek. Přednosti: napomáhá poznávat tvary písmen a jejich výslovnost v abecedě učí poznávat písmena ve slově i jejich užití ve větě učí poznávat barvy, počítat, trénuje paměť i postřeh rozvíjí motorické dovednosti dítěte Funkčnost: 4 zábavné herní režimy obsahuje více než 500 slov a větných spojení extrémně vysoká odolnost proti mechanickému poškození Kupte dětem Písmenkovou hostinu s Marshallem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Jazyk: čeština Rozměr pejska: 24 x 32 x8 cm Baterie: 2x AA (součástí balení) Rozměr balení: 40 x 33 x 11,5 cm
Výrobce (značka): Vtech
Do obchodu

Paw patrol marshall sk

za 1189 Kč na Hračky 4kids.cz
Marshall Písmenková hostina ve slovenské verzi Interaktivní výuková hračka s oblíbeným psím záchranářem. Marshall děti provází hledáním píslemnek, při jejich používání ve slovech i v celých větách. Stačí když mu holky a kluci vloží kostičku do tlamy a on hned pozná vyobrazené písmenko. Pejsek je u výuky šťastný, což projevuje mrkáním, hýbáním ušima a teké hraním melodií. Děti zajisté podnítí k zábavnému učení písmenek. Přednosti: napomáhá poznávat tvary písmen a jejich výslovnost v abecedě učí poznávat písmena ve slově i jejich užití ve větě učí poznávat barvy, počítat, trénuje paměť i postřeh rozvíjí motorické dovednosti dítěte Funkčnost: 4 zábavné herní režimy obsahuje více než 500 slov a větných spojení extrémně vysoká odolnost proti mechanickému poškození Kupte dětem Písmenkovou hostinu s Marshallem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Jazyk: sloveština Rozměr pejska: 24 x 32 x 8 cm Baterie: 2 x AA (součástí balení) Rozměr balení: 40 x 33 x 11,5 cm
Výrobce (značka): Vtech
Do obchodu

Kostým premium tlapková patrola - marshall, 3-4 roky

za 799 Kč na Bambule.cz
Prémiový kostým Marshall pro chlapce ve věku 3–4 roky.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Kostým premium tlapková patrola - marshall, 4-6 let

za 799 Kč na Bambule.cz
Prémiový kostým Marshall pro chlapce ve věku 4–6 let.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Tlapková patrola dvě záchranná vozidla v jednom marshall

za 769 Kč na Mall.cz
Toto 2v1 Hasičské vozidlo se může přeměnit na dvě záchranářská vozidla. Stačí stisknout tlačítko. Naložte Marshalla a Rubbla do vozidla a stiskněte tlačítko, abyste pomohli svým přátelům. V případě potřeby je tak vozidlo rozděleno na jedno super rychlé pronásledovací vozidlo a druhé tříkolové vozidlo se speciálním tažným hákem.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola akční výbava záchranářů - marshall

za 719 Kč na Mall.cz
Obleč se jako tvůj oblíbený hrdina z Tlapkové Patroly Marshall díky setu Akční výbava záchranářů. Set převleku je perfektní způsob pro fanoušky Paw Patrol, jak zažít záchrannou akci na vlastní kůži. Obleč si helmu, nasaď speciální vystřelovací náramek a připrav se zachránit den.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Rubble

Pes. Psí plemeno: buldok. Řídí buldozer. Je to stavbař a stavař.

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Kostým tlapková patrola - rubble, 4-6 let

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Rubble, vhodný pro chlapce ve věku 4–6 let.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Kostým tlapková patrola - rubble, 3-4 roky

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Rubble, vhodný pro chlapce ve věku 3–4 roky.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Tlapková patrola svítící vozidlo hrdiny se zvuky - rubble

za 499 Kč na Mall.cz
Vylepšené tlapky jsou připraveny na akci v jejich nabitých autíčkách. Vozidla jsou vybavena světly, zvukovými efekty a točícími se koly, díky kterým je možné driftovat 360 stupňů ve všech směrech. Přidej se ke svým oblíbeným hrdinům s Tlapkové patroly na super nabitou záchrannou misi.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola super vozidla se světelným efektem - rubble

za 459 Kč na Mall.cz
Tým superhrdinů Paw Patrol Myghty Pups je připraven jednat. Tentokrát každý hrdina ve svém super vozidle, které je vybaveno světly, zvuky a opravdovými koly. Stisknutím tlačítka na přední straně vozidla aktivujete světla a zvuky. Průsvitné prvky na vozidle se rozsvítí a spustí se zvukové efekty.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Paw Patrol Super Mighty Pups plyšový Rubble 25cm

za 459 Kč na Wiky.cz
plyšový Rubble, velikost 25 cm Paw Patrol Super Mighty Pups plyšová Rubble, plyšový pejsek je vysněným dárkem pro všechny malé fanoušky Tlapkové hlídky. Plyšák je velmi měkký, ideální pro objímání. Rychle si získá lásku každého dítěte. Vaše dítě se s ním nebude chtít rozloučit. Velikost : 25 cm Doporučený věk: od 0+
Výrobce (značka): Mikro Hračky
Do obchodu

Paw patrol rubble dino tématická vozidla

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Rubble , jeden ze šestice psích záchranářů, přijíždí za dětmi ve svém terénním vozidle . Auto připravené vyrazit na záchrannou akci, je v typických barvách pro tohoto záchranáře. Kromě vozidla mohou v balení najít tajemnou mini dinosauří figurku . Poté co pejska posadí za volant vozidla, mohou si přehrát záchrannou akci s dinosaurem. Děti si mohou vytvořit sbírku záchranářských autíček s pejsky, tj. Marshalla, Rubbleho, Chaseho, Rockyho, Zumy, Skye i chlapce Rydera, které jsou v nabídce dalších samostatných produktů. Také je mohou nakládat do Týmového dinosauřího vozu , který je také prodáván samostatně. Funkčnost: jízdy na natažení Obsah balení: figurka Rubbleho, dinosauří vozidlo tajemná mini dinosauří figurka Kupte dětem tématické vozidlo se záchranářem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Auto first tlapková patrola rubble

za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Rubble , psí záchranář z Tlapkové Patroly, řídí autíčko, které je určeno na závodní autodráhy Carrera First . Autíčko z oblíbeného animáku je připraveno vyrazit se svým řidičem na trať a poměřit si síly s dalšími závodníky. Obsah balení: dvojité kontaktní kartáčky magnet, vodící lišta Kupte dětem autíčko z Tlapkové Patroly! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Měřítko: 1:50 Rozměry balení: 8 x 2,5 x 4 cm
Výrobce (značka): Carrera
Do obchodu

Rocky

Pes. Psí rasa: kříženec. Povolání: popelář. Jezdí s popelářským vozem.

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola velký vůz rockyho

za 1189 Kč na Mall.cz
Jste připraveni na neobvyklou záchrannou operaci s Rockyho super recyklovacím autem? Toto vozidlo je vybaveno vším, co profesionální záchranářský tým potřebuje: kleště pro zvedání těžkých předmětů, jeřáb se speciálním hákem a zadní rampu. Všechny figurky mají svá místa v autě a mohou tak vyrazit najednou do záchranné akce.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Paw patrol rocky recyklační auto

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Rocky , jeden ze šestice psích záchranářů, přijíždí za dětmi ve svém recyklačním vozidle . Auto je připravené recyklovat různé materiály a vyrábět z nich nástroje. Děti mohou Rockymu pomáhat s objížďkou ulic Adventure Bay a hledat předměty k recyklaci. Do kontejneru mohou umístňovat kovové kostky a měnit je. Děti si mohou vytvořit sbírku záchranářských autíček s pejsky, tj. Marshalla, Rubbleho, Chaseho, Rockyho, Zumy, Skye i chlapce Rydera, které jsou v nabídce dalších samostatných produktů. Funkčnost: vybaven funkčními koly a pohyblivými rameny stlačením páčky na voze dolů se zvedají ramena posunem knoflíku na boku recyklačního vozu lze nahlédnout dovnitř bočním okénkem kovové kostky jsou tři užitečné nástroje, které se snadno připevní k ramenům vozu po odstranění kontejneru lze používat až dva nástroje najednou kartáčem lze zametat, sběračem uklízet odpadky a kladiva opravovat předměty Kupte chlapcům Rockyho recyklační vůz! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Kostým tlapková patrola - rocky, 4-6 let

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Rocky, vhodný pro chlapce ve věku 4–6 let.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Kostým tlapková patrola - rocky, 3-4 roky

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Rocky, vhodný pro chlapce ve věku 3–4 roky.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Super vozidla se světelným efektem - rocky

za 499 Kč na Mall.cz
Tým superhrdinů Paw Patrol Myghty Pups je připraven jednat. Tentokrát každý hrdina ve svém super vozidle, které je vybaveno světly, zvuky a opravdovými koly. Stisknutím tlačítka na přední straně vozidla aktivujete světla a zvuky. Průsvitné prvky na vozidle se rozsvítí a spustí se zvukové efekty.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola svítící vozidlo hrdiny se zvuky - rocky

za 499 Kč na Mall.cz
Vylepšené tlapky jsou připraveny na akci v jejich nabitých autíčkách. Vozidla jsou vybavena světly, zvukovými efekty a točícími se koly, díky kterým je možné driftovat 360 stupňů ve všech směrech. Přidej se ke svým oblíbeným hrdinům s Tlapkové patroly na super nabitou záchrannou misi.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Paw Patrol Super Mighty Pups plyšový Rocky 27cm

za 459 Kč na Wiky.cz
plyšový Rocky, velikost 27 cm Paw Patrol Super Mighty Pups  plyšový Rocky, plyšový pejsek je vysněným dárkem pro všechny malé fanoušky Tlapkové hlídky. Plyšák je velmi měkký, ideální pro objímání. Rychle si získá lásku každého dítěte. Vaše dítě se s ním nebude chtít rozloučit. Velikost : 27 cm Doporučený věk: od 0+
Výrobce (značka): Mikro Hračky
Do obchodu

Zuma

Pes. Psí plemeno: labrador. Specializace: vodní záchranář. Zuma se prohání na vodním vznášedle, které se dokáže přeskládat na ponorku.

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola svítící vozidlo hrdiny se zvuky - zuma

za 499 Kč na Mall.cz
Vylepšené tlapky jsou připraveny na akci v jejich nabitých autíčkách. Vozidla jsou vybavena světly, zvukovými efekty a točícími se koly, díky kterým je možné driftovat 360 stupňů ve všech směrech. Přidej se ke svým oblíbeným hrdinům s Tlapkové patroly na super nabitou záchrannou misi.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola super vozidla se světelným efektem - zuma

za 469 Kč na Mall.cz
Tým superhrdinů Paw Patrol Myghty Pups je připraven jednat. Tentokrát každý hrdina ve svém super vozidle, které je vybaveno světly, zvuky a opravdovými koly. Stisknutím tlačítka na přední straně vozidla aktivujete světla a zvuky. Průsvitné prvky na vozidle se rozsvítí a spustí se zvukové efekty.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Paw Patrol Super Mighty Pups plyšový Zuma 28cm

za 459 Kč na Wiky.cz
plyšový Zuma, velikost 28 cm Paw Patrol Super Mighty Pups plyšový Zuma, plyšový pejsek je vysněným dárkem pro všechny malé fanoušky Tlapkové hlídky. Plyšák je velmi měkký, ideální pro objímání. Rychle si získá lásku každého dítěte. Vaše dítě se s ním nebude chtít rozloučit. Velikost : 28 cm Doporučený věk: od 0+
Výrobce (značka): Mikro Hračky
Do obchodu

Paw patrol zuma dino tématická vozidla

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Zuma , jeden ze šestice psích záchranářů, přijíždí za dětmi ve svém terénním vozidle . Auto připravené vyrazit na záchrannou akci, je v typických barvách pro tohoto záchranáře. Kromě vozidla mohou v balení najít tajemnou mini dinosauří figurku . Poté co pejska posadí za volant vozidla, mohou si přehrát záchrannou akci s dinosaurem. Děti si mohou vytvořit sbírku záchranářských autíček s pejsky, tj. Marshalla, Rubbleho, Chaseho, Rockyho, Zumy, Skye i chlapce Rydera, které jsou v nabídce dalších samostatných produktů. Také je mohou nakládat do Týmového dinosauřího vozu , který je také prodáván samostatně. Funkčnost: jízdy na natažení Obsah balení: figurka Zuma, dinosauří vozidlo tajemná mini dinosauří figurka Kupte dětem tématické vozidlo se záchranářem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Beanie babies paw patrol - zuma 24 cm

za 389 Kč na Mall.cz
Plyšová hračka nejvyšší kvality má podobu známého pejska se jménem Zuma z animovaného seriálu Tlapková patrola. Plyšáci značky TY jsou velmi příjemní na dotek a jsou prosluli svýma velkýma očima, jejichž hloubku umocňuje třpytivá duhovka.
Výrobce (značka): Ty
Do obchodu

Tlapková patrola základní vozidlo - zuma

za 349 Kč na Mall.cz
Záchranářské autíčko Tlapkové patroly s reálnými fungujícími koly pro pořádné závodění! Obsahuje autíčko a jednu figurku z oblíbeného seriálu Paw Patrol. Každá figurka má charakteristickou uniformu.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Paw patrol zuma plyšák 15 cm

za 279 Kč na Hračky 4kids.cz
Zuma , jeden ze záchranářů Tlapkové patroly, čeká tentokrát na děti v podobě roztomilého plyšáčka. Má na sobě potápěčskou kombinézku a čepici, v barvě typické pro jeho postavu. Čeká až bude povolán do záchranné akce, aby prokázal svoji statečnost, být dobrým ochranářem a kamarádem zároveň. Údržba: omýváním plyšového povrchu Kupte dětem člena Paw Patrol! Vhodné pro děti od 12 měsíců Výška: 15 cm
Výrobce (značka): Gund
Do obchodu

Skye

Fenka. Psí plemeno: cockapoo (hybridní kříženec kokršpaněla a pudla). Povolání: letec, pilotka. Skye nosí v batohu na zádech skládací křídla. Pilotuje helikoptéru.

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Kostým premium tlapková patrola - skye, 4-6 let

za 799 Kč na Bambule.cz
Prémiový kostým Skye pro dívky ve věku 4–6 let.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Kostým premium tlapková patrola - skye, 3-4 roky

za 799 Kč na Bambule.cz
Prémiový kostým Skye pro dívky ve věku 3–4 roky.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Kostým tlapková patrola - skye, 18-24 měsíců

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Skye, vhodný pro dívky ve věku 18–24 měsíců.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Kostým tlapková patrola - skye, 3-4 roky

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Skye, vhodný pro dívky ve věku 3–4 roky.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Kostým tlapková patrola - skye, 2-3 roky

za 599 Kč na Bambule.cz
Karnevalový kostým Skye, vhodný pro dívky ve věku 2–3 roky.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Paw Patrol Super Mighty Pups plyšová Skye 27cm

za 459 Kč na Wiky.cz
plyšová Skye, velikost 27 cm Paw Patrol Super Mighty Pups plyšová Skye, plyšový pejsek je vysněným dárkem pro všechny malé fanoušky Tlapkové hlídky. Plyšák je velmi měkký, ideální pro objímání. Rychle si získá lásku každého dítěte. Vaše dítě se s ním nebude chtít rozloučit. Velikost : 27 cm Doporučený věk: od 0+
Výrobce (značka): Mikro Hračky
Do obchodu

Paw patrol skye plyšák 23 cm

za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Skye , záchranářka Tlapkové patroly, čeká tentokrát na děti v podobě roztomilého plyšáčka. Má na sobě pilotní kombinézku a čepici, v barvě typické pro její postavu. Čeká až bude povolána do záchranné akce, aby prokázala svoji statečnost, být dobrou ochranářkou a kamarádkou zároveň. Údržba: omýváním plyšového povrchu Kupte dětem členku Paw Patrol! Vhodné pro děti od 12 měsíců Výška: 23 cm
Výrobce (značka): Gund
Do obchodu

Everest

Fenka. Psí plemeno: husky. Specializace: horská záchranářka, zachraňuje na sněhu a ledu. Everest se přidala k Paw Patrol až v pozdějších epizodách a nepatří ke stálým členům Tlapkové patroly.

Robo-Pes (Robo-Dog)

Robotický pes. V některých dílech je využíván především jako řidič. Neumí mluvit. Pouze štěká.

Tracker

Pes. Psí plemeno: čivava. Slouží jako záchranář v džungli. Jezdí džípem. Mluví plynule anglicky i španělsky. Stejně jako Everest a Robo pes ani Tracker nepatří ke stálým členům Tlapkové patroly.

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola plavací figurka tracker

za 249 Kč na Mall.cz
Nyní zažijí děti dobrodružství při koupání spolu s jejich oblíbeným štěňátkem z Tlapkové patroly! Stačí je natáhnout a dívat se jak plují! Nasbírejte je všechny!
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Plyšáci Paw Patrol

Kromě klasických plastových figurek jsou velmi oblíbení také plyšáci. Tlapková patrola čítá sedm hlavních a několik méně významných a epizodních členů. Proto i různých plyšáků postaviček Paw Patrol je přinejmenším desítka. A to se bavíme pouze o těch, které se vyrábějí na základě originální licence.

Originální plyšové hračky v podobě jednotlivých protagonistů animovaného seriálu Tlapková patrola vyrábí značka TY. Ztvárnila všechny hlavní postavy pohádky a uvedla je ve své sběratelské kolekci Beanie Babies, což je zárukou toho, že jde o velmi kvalitní hračku.

Holky i kluci rádi spí s plyšovými hračkami. Plyšák jedné z postav Paw Patrol se hodí na hraní, spaní i mazlení. No nejsou ty plyšové Tlapky roztomilé?

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Plyšová tlapková patrola dino rescue 60 cm

za 899 Kč na Bambule.cz
Plyšové postavičky Chasse, Marchall a Sky ze seriálu Tlapková patrola dino rescue 60 cm.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Paw Patrol Mission Paw plyšoví 45-48cm 2druhy 0m+

za 699 Kč na Mraky hraček.cz
Paw Patrol Mission Paw plyšoví 45-48cm 2druhy  plyšový pejsek je vysněným dárkem pro všechny malé fanoušky Tlapkové hlídky. Pohádka vypráví o dobrodružstvích nádherných štěňátek. Plyšák je velmi měkký, ideální pro objímání. Rychle si získá lásku každého dítěte. Vaše dítě se s ním nebude chtít rozloučit. Vlastnosti: Věk: 0+ Velikost plyšáka: 45-48 cm Varianta: 1 Marshall 2 Chase
Výrobce (značka): Mikro Hračky
Do obchodu

Paw Patrol Mighty Pups plyšoví 46cm 2druhy

za 699 Kč na Mraky hraček.cz
Paw Patrol Mighty Pups plyšoví 46cm 2druhy plyšový pejsek je vysněným dárkem pro všechny malé fanoušky Tlapkové hlídky. Pohádka vypráví o dobrodružstvích nádherných štěňátek. Plyšák je velmi měkký, ideální pro objímání. Rychle si získá lásku každého dítěte. Vaše dítě se s ním nebude chtít rozloučit. Vlastnosti: Věk: 0+ Velikost plyšáka: 46 cm Varianta: 1 Marshall 2 Chase
Výrobce (značka): Mikro Hračky
Do obchodu

Paw patrol plyšový chase 25 cm

za 549 Kč na Mall.cz
Známý hrdina Chase ze seriálu Paw Patrol Tlapková Patrola v plyšovém provedení o velikosti 25 cm. Je vyroben z heboučkého plyšového materiálu a potěší každého fanouška tohoto oblíbeného seriálu.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Paw Patrol Super Mighty Pups plyšový Marshall 28cm

za 459 Kč na Wiky.cz
plyšová Marshall, velikost 28 cm Paw Patrol Super Mighty Pups plyšový Marshall, plyšový pejsek je vysněným dárkem pro všechny malé fanoušky Tlapkové hlídky. Plyšák je velmi měkký, ideální pro objímání. Rychle si získá lásku každého dítěte. Vaše dítě se s ním nebude chtít rozloučit. Velikost : 28 cm Doporučený věk: od 0+
Výrobce (značka): Mikro Hračky
Do obchodu

Paw Patrol Super Mighty Pups plyšový Rubble 25cm

za 459 Kč na Wiky.cz
plyšový Rubble, velikost 25 cm Paw Patrol Super Mighty Pups plyšová Rubble, plyšový pejsek je vysněným dárkem pro všechny malé fanoušky Tlapkové hlídky. Plyšák je velmi měkký, ideální pro objímání. Rychle si získá lásku každého dítěte. Vaše dítě se s ním nebude chtít rozloučit. Velikost : 25 cm Doporučený věk: od 0+
Výrobce (značka): Mikro Hračky
Do obchodu

Paw Patrol Super Mighty Pups plyšový Zuma 28cm

za 459 Kč na Wiky.cz
plyšový Zuma, velikost 28 cm Paw Patrol Super Mighty Pups plyšový Zuma, plyšový pejsek je vysněným dárkem pro všechny malé fanoušky Tlapkové hlídky. Plyšák je velmi měkký, ideální pro objímání. Rychle si získá lásku každého dítěte. Vaše dítě se s ním nebude chtít rozloučit. Velikost : 28 cm Doporučený věk: od 0+
Výrobce (značka): Mikro Hračky
Do obchodu

Auta z Paw Patrol

Tým Tlapkové patroly bez jejich vozidel, dopravních prostředků, aut, vrtulníků a vzášedel by byl doslova bezzubý. Autíčka a všechny ty různé stroje, které Tlapkám dodává Ryder, hrají při plnění dobrodružných misí velmi důležitou roli. Takřka nepostradatelnou. A v obchodech s hračkami se spousta těch autíček, ve kterých se Tlapková patrola prohání, dají koupit. Licencovaná autíčka Paw Patrol mají na obalu značku Spin Master, což je jméno studia, které stojí za celým animovaným seriál Tlapková patrola.

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola multifunkční záchrané auto

za 2999 Kč na Mall.cz
Velké policejní Multifunkčním auto hrdiny Chase ze seriálu Tlapková Patrola. Tento obrovský auťák představuje 5 úžasných vozidel v jednom. Sada obsahuje mnoho funkcí, včetně světel a zvukových efektů. Užijte si tu pravou zábavu s kamarády oblíbeného dětského seriálu Paw Patrol!
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Spin Master Paw Patrol Dino velký terénní náklaďák

za 2159 Kč na Hračky 4kids.cz
Terénní náklaďák , se kterým se jeden ze záchranářů Tlapkové Patroly pouští do záchranné akce. Náklaďák má obří kola, pomocí kterých zvládne jízdy náročným terénem. Začne se pohybovat po stisknutí tlačítka. Po vypuštění autíček z vozu je čas na nahození záchranných sítí. Dinosaurus po zmáčknutí ocasu otevírá tlamu. Kluci si tak mohou přehrát příběh podle prehistorické mise , kterou znají ze seriálu. Do náklaďáku se vejdou autíčka a další záchranáři, kteří se prodávají samostatně. Obsah balení: velký terénní náklaďák, figurka Chase figurka dinosaura, 2 střely, instrukce Kupte dětem velký terénní náklaďák! Vhodné pro děti od 3 let Baterie: 6 x AA 1,5V (součást balení)
Výrobce (značka): Hatchimals
Do obchodu

Paw patrol velké auto

za 1889 Kč na Hračky 4kids.cz
Spin Master Paw Patrol velké auto Nákladní vozidlo Psí tlapkové patroly. Auto je připraveno v plné síle k záchranným akcím na cestě, ve městě, v terénu, na všech potřebných místech. Stačí když děti stisknou symbol tlapky a auto bude zvukově signalizovat při startu, při couvání, tak aby se manévr podařil, bez ohrožení jiných. Auto tak bude na potřebném místě záchrany co nejdříve se svým plným vybavením. Přednosti: světelné a zvukové efekty Nechejte děti vyzkoušet záchrannou akci s velkým autem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: 3 x 1,5 V AG13 LR44(součástí výrobku) Rozměr balení: 71 x 15 x 31,5
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Paw patrol věž závodní dráha pro autíčka

za 1889 Kč na Hračky 4kids.cz
Hlídkovací věž se závodní dráhou nabízí dětem jízdy s autíčky po spirálové dráze. Pro hru mají k dispozici periskop, dvojgaráž a výhybku pro rovný sjezd dolů nájezdovou rampou. Pro zpestření hry mohou tento set doplnit autíčky i dalšími hrdiny Tlapkové patroly, prodávanými samostatně v nabídce dalších produktů. Při záchranných misích si tak děti zajisté užijí nová dobrodružství. Přednosti: realistické detaily a grafika opravdová kolečka a kovový materiál autíček Obsah balení: hrací set, exkluzivní kovové vozidlo Marshalla exkluzivní kovové autíčko Chase, instrukce Upozornění: set vyžaduje sestavení dospělým Kupte dětem Dino záchrannou věž! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Paw patrol hlídkovací věž

za 1299 Kč na Hračky 4kids.cz
Spin Master Paw Patrol Hlídkovací věž Hlídkovací věž Psí tlapkové Patroly. Její konstrukce je přizpůsobena rychlému zásahu psích záchranářů. Poté, co děti zmáčknou tlapku na odznaku a rozezní se signál, začne záchranná akce. Ti co mají právě službu se musí dostat co nejrychleji z můstku. Tobogán je rychlou formou pohotovostního přesunu k autu, stejně jako tyč. Ti pomalejší mohou zkusit výtah. Přednosti: světelné a zvukové efekty Nechejte děti vyzkoušet záchrannou akci s hlídkovou věží! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: 3 x 1,5V AG13 LR44 (součástí výrobku) Rozměry balení: 50,5 x 33 x 15,5 cm Součást balení: věž, pejsek, auto K věži vyberte autíčka s názvem Základní vozidla.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola dvě záchanná vozidla v jednom

za 1199 Kč na Bambule.cz
Toto 2v1 vozidlo se může přeměnit na dvě záchranářská vozidla. Stačí stisknout tlačítko. Naložte 2 štěňátka do vozidla (figurky obsažené v sadě) a stiskněte tlačítko, abyste pomohli svým přátelům. V případě potřeby je tak vozidlo rozděleno na jedno super rychlé pronásledovací vozidlo a druhé tříkolové vozidlo se speciálním tažným hákem. Kabina hlídkového vozu dokonce odhalí odpalovač raket. Umístěte každého ze štěňat před volant jednoho z vozů a spojte síly při pronásledování zločinců. Nezapomeňte použít záchranný hák. Skvělá zábava pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola velký vůz rockyho

za 1189 Kč na Mall.cz
Jste připraveni na neobvyklou záchrannou operaci s Rockyho super recyklovacím autem? Toto vozidlo je vybaveno vším, co profesionální záchranářský tým potřebuje: kleště pro zvedání těžkých předmětů, jeřáb se speciálním hákem a zadní rampu. Všechny figurky mají svá místa v autě a mohou tak vyrazit najednou do záchranné akce.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Puzzle Tlapková patrola

Na skládání toho s motivem Paw Patrol existuje také spousta. Nejen klasické puzzle, ale také různé skládačky a kostky.

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola velké puzzle 12 ks

za 549 Kč na Mall.cz
Každá puzzle skládačka odhaluje barevný, akčně nabitý obrázek týmu Tlapkové Patroly. Puzzle nabývají na obtížnosti pro ještě větší výzvu. Děti mohou začít s jednoduššími obrázky s méně dílky a potom vytvářet obrázky složitější.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Pěnové puzzle Paw Patrol 8ks

za 329 Kč na Mraky hraček.cz
Pěnové puzzle s hrdiny Tlapkové patroly. Jsou tam všichni. Postavte si koberec, který děti využijí i na další hraní. Nebo kostku.  Rozměr jednoho dílu: 32 x 32 cm Tloušťka pěnového koberce: cca 1,5 cm Rozměr složeného puzzle: 117,5 x 60,5 cm Počet kusů v balení: 8 Vhodné od 2 let.
Výrobce (značka): Trefl
Do obchodu

Pěnové puzzle paw patrol/tlapková patrola 8 ks

za 319 Kč na Mall.cz
Měkké a snadno omyvatelné podlahové puzzle jsou vhodné jako podložka na hraní pro malé děti. Navíc si s nimi děti mohou stavět různé 3D tvary a trénovat tak motorické schopnosti. Obrázky hrdinů z Tlapkové patroly udělají radost každému malému fanouškovi.
Výrobce (značka): Trefl
Do obchodu

3d puzzle 121861 tlapková patrola puzzleball 72 dílků

za 279 Kč na Mall.cz
Sestavte si originální kouli z puzzlí s motivy populárního animovaného seriálu Tlapková patrola z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Puzzle 108992 tlapková patrola 100 dílků

za 229 Kč na Mall.cz
Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem Tlapkové patroly od společnosti Ravensburger. Každý člen Tlapkové patroly má odlišné schopnosti, v nichž je o něco lepší než jeho kamarádi, a právě proto tvoří skvělý tým. Puzzle obsahují 100 dílků. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Puzzle 069361 tlapková patrola 4 v 1

za 219 Kč na Mall.cz
Každý člen Tlapkové patroly má odlišné schopnosti, v nichž je o něco lepší než jeho kamarádi, a právě proto tvoří skvělý tým. Puzzle obsahují čtyři obrázky, které se skládají z různých počtů dílků, takže děti mohou začínat s lehčí skládačkou a mohou pokračovat v té těžší. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Puzzle 092390 tlapková patrola: psí tým 3x49 dílků

za 219 Kč na Mall.cz
Každý člen Tlapkové patroly má odlišné schopnosti, v nichž je o něco lepší než jeho kamarádi, a právě proto tvoří skvělý tým. Puzzle obsahují tři obrázky, každý se skládá ze 49 kousků puzzlí. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Dětské hry a hrací sady Paw Patrol

Pořídit se dají také klasické společenské a deskové hry Paw Patrol, např. domino nebo Člověče, nezlob se v provedení Tlapková patrola. Dětem udělají radost také různé herní sady s figurkami. Oblíbená je hra Vratká věž.

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Tlapková patrola velká hlídkovací věž super hrdinů

za 4599 Kč na Bambule.cz
Tlapková patrola je připraven k akci z 84cm Hlídkovací věže. Umístěte figurku Chase (obsažen v balení) na plošinu výtahu, spusťte ji a prostřednictvím megafonu to oznámte zvláštním signálem. Na vrchol věže se vejde všech 6 tlapek (figurky se prodávají samostatně). Každá z nich má své vlastní místo, zvýrazněné svou oblíbenou barvou. Speciální dalekohled vám umožní sledovat, co se děje v Adventure Bay. Oznamte nebezpečí zvukovými a světelnými signály. Připojte k Chasovi speciální sponu, aby mohl slanit přímo do svého vozidla a vyrazit do akce. Do speciální otočné garáže se vejde celkem 6 Super vozidel (prodávají se samostatně). Tlapková patrola Mighty Pups Super PAWs Mighty Lookout Tower je skvělý dárek pro každé dítě od 3 let. Vyžaduje použití 3 AAA baterií (sada je neobsahuje). Sada obsahuje: rozhlednu, figurku Chase, 1 vozidlo, 6 spouštěcích klipů, sadu samolepek a uživatelskou příručku.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola hlídkovací věž v životní velikosti

za 3399 Kč na Mall.cz
Hlídková věž Paw Patrol přichází s interaktivními světly a autentickými zvuky, které uslyšíte při stisknutí tlačítka. Použijte odstřelovač na vozidla, abyste vyslali Paw Patrol tým do akce! Při výšce 75 cm je tato věž perfektní pro dětskou představivost.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Tlapková patrola multifunkční záchrané auto

za 2999 Kč na Mall.cz
Velké policejní Multifunkčním auto hrdiny Chase ze seriálu Tlapková Patrola. Tento obrovský auťák představuje 5 úžasných vozidel v jednom. Sada obsahuje mnoho funkcí, včetně světel a zvukových efektů. Užijte si tu pravou zábavu s kamarády oblíbeného dětského seriálu Paw Patrol!
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Paw patrol dino věž se zvuky

za 1889 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino záchranná věž s fungujícím periskopem v horní části, nabízí přehled o dinosaurech a jejich pohybu. Poté co si děti připraví herní set s kopulí mohou se pustiti do zajímavé transformace , kdy stiskem tlačítka aktivují mechanismus měnící kopuli na věž. Rexovo vozidlo zaparkované v na vrcholu základny se ocitne na vrcholu věže. V balení najdou děti dinosauří figurku, která je až do rozbalení překvapením. Tohoto dinosaura může Rex se svým vybavením kdykoli zachránit při jeho potížích. Děti si mohou přehrát záchrannou misi přesně podle animovaného seriálu. Funkčnost: transformace se aktivuje stiskem tlačítka stlačením tlačítka uvnitř Rexovy laboratoře se aktivují zvukové efekty Obsah balení: Paw Patrol Dino záchranná věž, figurka, vozidlo tajemná dinosauří figurka, instrukce Kupte dětem Dino záchrannou věž! Vhodné pro děti od 3 let Baterie: 3 x LR44 1,5V (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Paw patrol věž závodní dráha pro autíčka

za 1889 Kč na Hračky 4kids.cz
Hlídkovací věž se závodní dráhou nabízí dětem jízdy s autíčky po spirálové dráze. Pro hru mají k dispozici periskop, dvojgaráž a výhybku pro rovný sjezd dolů nájezdovou rampou. Pro zpestření hry mohou tento set doplnit autíčky i dalšími hrdiny Tlapkové patroly, prodávanými samostatně v nabídce dalších produktů. Při záchranných misích si tak děti zajisté užijí nová dobrodružství. Přednosti: realistické detaily a grafika opravdová kolečka a kovový materiál autíček Obsah balení: hrací set, exkluzivní kovové vozidlo Marshalla exkluzivní kovové autíčko Chase, instrukce Upozornění: set vyžaduje sestavení dospělým Kupte dětem Dino záchrannou věž! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Set tlapková patrola - vysílačky,sluchátka,baterka

za 1399 Kč na Mall.cz
Krásný set, který obsahuje vysílačky, sluchátka, dalekohled, baterku a kompas. To vše s oblíbenými hrdiny ze seriálu Tlapková patrola. Tato sada udělá radost každému dítěti.
Výrobce (značka): Conquest
Do obchodu

Paw patrol hlídkovací věž

za 1299 Kč na Hračky 4kids.cz
Spin Master Paw Patrol Hlídkovací věž Hlídkovací věž Psí tlapkové Patroly. Její konstrukce je přizpůsobena rychlému zásahu psích záchranářů. Poté, co děti zmáčknou tlapku na odznaku a rozezní se signál, začne záchranná akce. Ti co mají právě službu se musí dostat co nejrychleji z můstku. Tobogán je rychlou formou pohotovostního přesunu k autu, stejně jako tyč. Ti pomalejší mohou zkusit výtah. Přednosti: světelné a zvukové efekty Nechejte děti vyzkoušet záchrannou akci s hlídkovou věží! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: 3 x 1,5V AG13 LR44 (součástí výrobku) Rozměry balení: 50,5 x 33 x 15,5 cm Součást balení: věž, pejsek, auto K věži vyberte autíčka s názvem Základní vozidla.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Knihy Tlapková patrola

Věhlas seriálu Paw Patrol jde vidět i v knihkupectvích. Nabídka dětských knížek s tematikou Tlapkové patroly je obrovská. Vedle různých knížek s nálepkami, úkoly pro děti a spoustou obrázků stojí za povšeimnutí také poměrně zajímavý titul s příběhy Tlapkové patroly z edice 5minutové pohádky. Tlapky myslí především na nejmenší čtenáře a nečtenáře, tomu je přizpůsobena také skladba knižních titulů.

Aktuální nabídka knížek o Tlapkové patrole v obchodech s knihami:

*affiliate link na knížky s tematikou Paw Patrol v eshopu

Polštáře a povlečení Tlapková patrola

Přečíst pohádku z knížky o Tlapkách – a potom jít spát a snít o Tlapkách v peřinách s Tlapkami…

26. 09. 2019, aktualizovano 06. 04. 2021 Facebook ico E-mail ico