Hračky Prasátko Peppa (Peppa pig)

Peppa pig nebo česky Prasátko Pepa či přesněji Pepina. Oblíbená postavička z kresleného seriálu pro děti jako hračka.

Podívejte se na figurky, domečky, plyšové postavičky, stavebnice, puzzle a další hračky s prasátkem Peppou.

PEPPA PIG

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Peppa pig dřevěný domek včetně vybavení

za 4939 Kč na Mall.cz
Oživte si svět Prasátka Peppy s tímto dokonalým dřevěným domem! Je vysoký úctyhodných 91 cm a naleznete v něm všestranný prostor pro celou rodinku! K dispozici je 8 různých pokojů a spousta nábytku. Navíc tento domek má zvukové a světelné efekty, čímž okouzlí každého fanouška seriálu.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig velký dřevěný rodinný dům se světlem a zvukem

za 4599 Kč na Mall.cz
Oživte svět Peppa Pig doma s tímto dokonalým dřevěným domem se světelnými a zvukovými efekty! Díky** výšce 65 cm a šířce 50 cm** je zde spousta místa pro celou rodinu! K prozkoumání je 8 různých místností, každá se zábavnými funkcemi, nábytkem a doplňky. Balení obsahuje dřevěné figurky Peppy a George.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig karavan na cesty

za 1799 Kč na Mall.cz
Pojeďte s Peppou a její rodinou na prázdniny v jejich karavanu naloženém zábavou! Nová herní sada obsahuje zvuky ze seriálu a mnoho dalších měnitelných možností pro malé šikovné ručičky. Sada obsahuje čtyři 8cm figurky rodiny prasátek a 8 doplňků. Vše složitelné do kufříku připraveného na dobrodružství.
Výrobce (značka): Hasbro
Do obchodu

Peppa Pig rodinný dům

za 1789 Kč na Hračky 4kids.cz
Domek prasátka Peppy nabízí prostor pro hru s postavičkami z oblíbeného dětského seriálu, a to v přízemí a třech nadzemních patrech. Tento obytný prostor je vybaven nábytkem podle typu místnosti. Děti mají s postavičkami snadný přístup do interiéru. Přednosti: rozšiřuje možnosti hry s postavami rozvíjí představivost, jemnou motoriku a smysl pro detail Obsah balení: domek, 10 ks příslušenství, nábytek 2 postavičky Peppa a George Skladba a funkčnost místností: v přízemí kuchyň a jídelna, prosezení u stolu 2 postav salon s pohodlným křeslem a lampa pokoj Peppy a Toma s patrovou postelí v 1. patře, vedle koupelna s vanou Kupte dětem dům pro prasátko Peppu! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: plast Výška domu: 55 cm Rozměr balení: 56,5 x 39 x 18,5 cm
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig dřevěný rodinný domek s figurkami a příslušenstvím

za 1699 Kč na Mall.cz
Rozkládací Dřevěný rodinný dům Peppa dřevěnoufigurkou a doplňky. Dřevěný domeček se dá rozložit a uvnitř ukrývá vybavení a figurku prasátka Peppy. Děti si tak mohou užít spoustu zábavy se svým dřevěným kamarádem. Vyrobeno z ekologického FSC dřeva.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig set divadlo

za 1629 Kč na Mall.cz
Hrací Set Peppa Pig divadlo rozvíjí představivost a umožní dětem odehrávat divadelní scénky spolu s hrdiny ze seriálu Peppa Pig. Sada obsahuje 6 různých obrázku, které slouží jako scéna, dále součástí balení jsou i divadelní rekvizity. Je možně aktivovat zvukové efekty a také do scény vložit tablet a promítat díly seriálu Peppa Pig.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig dřevěná škola s figurkami a příslušenstvím

za 1599 Kč na Mall.cz
Rozkládací dřevěná škola Peppa s dřevěnými figurkami a doplňky. Dřevěný domečak se dá rozložit a uvnitř ukrývá oblíbené kamarády a další školní doplňky. Děti si tak mohou užít spoustu zábavy se svými dřevěnými kamarády. Vyrobeno z ekologického FSC dřeva.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Popis hračky, recenze, srovnání, tipy…

Stručné informace o této hračce v několika bodech. Jaké má tato hračka výhody a klady, ale také případné nevýhody a zápory.

  • postavička z populárního dětského animovaného seriálu
  • kreslený seriál Prasátko Peppa se vysílá už od roku 204
  • Prasátko Peppa pochází z Británie
  • Pepina má v seriálu 4 roky
  • a ano, prasátko Peppa je holka
  • spolu s prasátkem Pepinou vystupuje v sérii několik dalších postav, které se také oblékají jako lidé a mají lidské vlastnosti
  • Pepina má brášku: prasátko Tomíka (Tom)

Peppa pig – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 129 do 4939 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 630 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Pexeso peppa pig

Obrázek hračky Pexeso peppa pig

PLYŠOVÉ PRASÁTKO PEPPA

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Peppa pig - plyšová peppa 61 cm

za 789 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní se svým kamarádem prasátkem Peppou v červených šatečkách. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig - plyšový george 61 cm

za 759 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní se svým kamarádem prasátkem Georgem v modrém oblečku. Je rozdováděný, zvědavý, velmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobený z velmi měkkého materiálu, a tak se s ním jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig - plyšová peppa 35,5 cm

za 379 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní se svou kamarádkou prasátkem Peppou v červených šatečkách. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig - plyšová peppa s kamarádem 35 cm

za 359 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní s prasátkem Peppou a jejím plyšovým kamarádem. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig - plyšový george 35,5 cm

za 349 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní se svým plyšovým kamarádem prasátkem Georgem v modrém oblečku. Je rozdováděný, zvědavý, velmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobený z velmi měkkého materiálu, a tak se s ním jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig - plyšový george s kamarádem 35,5 cm

za 339 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní s prasátkem Georgem a jeho krokodýlím kamarádem. George je rozdováděný, zvědavý, velmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobený z velmi měkkého materiálu, a tak se s ním jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig - plyšová princezna peppa 35,5 cm

za 339 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní se svou kamarádkou prasátkem Peppou v krásném princeznovském oblečku. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig na obrázcích z youtube videa

Aby se vědělo, o čem je řeč: Ukázka obrázků této hračky. Pro inspiraci na dětské hry a hraní se podívejte na obrázky, na kterém je vyobrazeno Prasátko Pepa (Peppa pig). Ať už jako postavička z kresleného seriálu nebo jako hračka. Samotné video s prasátkem Pepou můžete zhlédnout na youtubu.

Prasátko Pepina (Peppa): „Prasátko Pepina (Peppa) česky nové příběhy.“

Prasátko Peppa Česky - Hodinový SPECIÁL: „Prasátko Peppa Fotbal a ježdění na kole zde…“

Peppa Pig Official Channel :: Peppa Pig Episodes Live 24/7: „Subscribe for more videos ❤️ Watch the latest uploads here…“

„Prasátko Peppa | Duha | Kreslená pohádka #Prasátkopeppa #Prasátkopeppina PEPPA PIG ...“

„Prasátko Peppa | Šťastný Peppa | Kreslené pohádky“

(Na tomto webu z důvodu ochrany autorských práv žádná online videa licencovaných pohádek a seriálů nesdílíme.)

PUZZLE A STAVEBNICE PRASÁTKO PEPA

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Play bloxx peppa pig škola

za 799 Kč na Mall.cz
S touto stavebnicí si děti mohou postavit společně s prasátky Peppou a Georgem celou školu s krásně vybavenou třídou. Sada skládající se z 87 dílků stavebnice obsahuje velkou základovou desku, vybavení učebny i houpačku, na které si prasátka mohou o přestávce hrát.
Výrobce (značka): Big
Do obchodu

Play bloxx peppa pig karavan s příslušenstvím

za 699 Kč na Mall.cz
Stavebnice PlayBIG Bloxx s oblíbeným prasátkem Peppou udělá radost každému malému fanouškovi tohoto kresleného seriálu. Postavte si žlutý karavan a vydejte se s Peppou a s její rodinou na výlet!
Výrobce (značka): Big
Do obchodu

Play bloxx peppa pig zahrádka

za 547 Kč na Mall.cz
S touto stavebnicí děti mohou společně s prasátkem Peppou a jeho dědečkem na jejich zahrádce vypěstovat spoustu chutného ovoce a zeleniny. K tomu mohou využít nářadí uložené v zahradní kůlně.
Výrobce (značka): Big
Do obchodu

Pěnové puzzle peppa pig

za 409 Kč na Mall.cz
Měkké pěnové puzzle pro děti. Z jednotlivých dílů s motivy Prasátka Peppa lze stavět různé tvary podle fantazie např. kostky nebo se dají použít jako pěnová podložka na hraní.
Výrobce (značka): Trefl
Do obchodu

Pěnové puzzle peppa pig 32x32cm 8ks

za 329 Kč na Mall.cz
Měkké a snadno omyvatelné podlahové puzzle jsou vhodné jako podložka na hraní pro malé děti. Navíc si s nimi děti mohou stavět různé 3D tvary a trénovat tak motorické schopnosti. Obrázky z oblíbeného animáku Prasátko Peppa udělají radost každému malému fanouškovi.
Výrobce (značka): Trefl
Do obchodu

Magicube peppa pig peppas house & garden

za 329 Kč na Mall.cz
Sestav si z magnetické kostičkové stavebnice svého oblíbeného kamaráda. A to jednoduše spojováním a otáčením magnetických kostiček. Kostičky s obrázkem prasátka Peppa Pig a jeho domem a zahradou. Stavebnice obsahuje 4 magnetické kostičky s vlisovanými obrázky.
Výrobce (značka): Geomag
Do obchodu

Puzzle v kufříku peppa pig (6, 9, 12, 16 dílků)

za 279 Kč na Mall.cz
Výběr nejkrásnějších puzzle Educa s postavičkami z pohádky Peppa Pig nyní naleznete v úžasném plastovém kufříku. Kufřík obsahuje 4 puzzle s obrázky oblíbených postaviček, které se skládají z různých počtů dílků, takže děti mohou začínat s lehčí skládačkou a mohou pokračovat v té těžší.
Výrobce (značka): Educa
Do obchodu

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka peppa pig je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
Věk dítěte:
  • od cca 3 let

Je peppa pig zábavná hračka?

Jak by tuto hračku v průměru hodnotily děti.

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 80%

07. 12. 2020, aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: