Hračky Prasátko Peppa (Peppa pig)

Peppa pig nebo česky Prasátko Pepa či přesněji Pepina. Oblíbená postavička z kresleného seriálu pro děti jako hračka.

Podívejte se na figurky, domečky, plyšové postavičky, stavebnice, puzzle a další hračky s prasátkem Peppou.

PEPPA PIG

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Peppa pig dřevěný domek včetně vybavení

za 4939 Kč na Mall.cz
Oživte si svět Prasátka Peppy s tímto dokonalým dřevěným domem! Je vysoký úctyhodných 91 cm a naleznete v něm všestranný prostor pro celou rodinku! K dispozici je 8 různých pokojů a spousta nábytku. Navíc tento domek má zvukové a světelné efekty, čímž okouzlí každého fanouška seriálu.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa Pig rodinný dům

za 1789 Kč na Hračky 4kids.cz
Domek prasátka Peppy nabízí prostor pro hru s postavičkami z oblíbeného dětského seriálu, a to v přízemí a třech nadzemních patrech. Tento obytný prostor je vybaven nábytkem podle typu místnosti. Děti mají s postavičkami snadný přístup do interiéru. Přednosti: rozšiřuje možnosti hry s postavami rozvíjí představivost, jemnou motoriku a smysl pro detail Obsah balení: domek, 10 ks příslušenství, nábytek 2 postavičky Peppa a George Skladba a funkčnost místností: v přízemí kuchyň a jídelna, prosezení u stolu 2 postav, lednička má otevírací dveře salon s pohodlným křeslem a lampa pokoj Peppa a Toma s patrovou postelí v 1. patře, vedle koupelna s vanou Kupte dětem dům pro prasátko Peppu! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: plast Baterie: 2 x AA 1,5V (součást balení) Výška domu: 55 cm Rozměr balení: 56,5 x 39 x 18,5 cm
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig set divadlo

za 1629 Kč na Mall.cz
Hrací Set Peppa Pig divadlo rozvíjí představivost a umožní dětem odehrávat divadelní scénky spolu s hrdiny ze seriálu Peppa Pig. Sada obsahuje 6 různých obrázku, které slouží jako scéna, dále součástí balení jsou i divadelní rekvizity. Je možně aktivovat zvukové efekty a také do scény vložit tablet a promítat díly seriálu Peppa Pig.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa Pig Rodinný dům s příslušenstvím

za 1489 Kč na Hračky 4kids.cz
Barevný domek je vyroben podle námětu seriálu Prasátko Peppa. V domečku jsou 3 patra, rozdělená do jednotlivých místností. Skladba domu: vybavená kuchyně, salón, ložnice, pracovna a pokoj na půdě kuchyň a jídelna, stůl pro 4 postavičky, lednička má otevírací dveře salon s pohodlným křeslem a TV v 1. patře pokoj Peppy a Toma s patrovou postelí, vedle koupelna s vanou půdní prostor s pracovnou maminky a šatník s kulatým zrcadlem Funkčnost: figurky mají pohyblivé ručičky domek lze skládat, snadno se přenáší Obsah balení: figurka, domeček Kupte dětem domeček s figurkami! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr balení: 38,1 x 20,3 x 38,1 cm
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig set škola

za 1399 Kč na Mall.cz
I ve škole může být velká zábava! Zasedněte do školních lavic a užijte si s prasátkem Peppou a se zebrou Zoe spoustu zábavy ve školní třídě. Začátek hodiny oznámí zvonek, který je na střeše.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Play bloxx peppa pig vláčkodráha

za 1309 Kč na Mall.cz
Stavebnice vláčkodráhy z řady PlayBig Bloxx v licenci Peppa Pig. Stavebnice obsahuje koleje, nádraží, železniční přejezd, vláček s 2 vagónky. Děti si užijí spoustu zábavy s jejich oblíbenou licencí Peppa Pig.
Výrobce (značka): Big
Do obchodu

Peppa pig - karavan s příslušenstvím + 4 figurky

za 1269 Kč na Mall.cz
Vydejte se s prasátkem Peppou a jeho rodinkou na dobrodružnou dovolenou v karavanu. Na cestu s sebou máte všechno, co potřebujete. Nechybí vám posezení, cestovní lednička, gril plný vynikajících lahůdek ani sprcha.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Popis hračky, recenze, srovnání, tipy…

Stručné informace o této hračce v několika bodech. Jaké má tato hračka výhody a klady, ale také případné nevýhody a zápory.

  • postavička z populárního dětského animovaného seriálu
  • kreslený seriál Prasátko Peppa se vysílá už od roku 204
  • Prasátko Peppa pochází z Británie
  • Pepina má v seriálu 4 roky
  • a ano, prasátko Peppa je holka
  • spolu s prasátkem Pepinou vystupuje v sérii několik dalších postav, které se také oblékají jako lidé a mají lidské vlastnosti
  • Pepina má brášku: prasátko Tomíka (Tom)

Peppa pig – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 119 do 4939 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 600 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

PLYŠOVÉ PRASÁTKO PEPPA

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Peppa Pig plyšová Peppa 61 cm

za 769 Kč na Hračky 4kids.cz
Pepina v červeném oblečku je plyšáček ušitý podle námětu seriálu Prasátko Peppa. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Jako ostatní plyšáci rozvíjí u dětí city a postupně i pudy k mateřství a otcovství. Plyšák má jemnou a lehkou výplň. Vedle tohoto zvířátka můžete dětem koupit i jiné plyšové hračky, připravené v dalších samostatných produktech. Vyberte dětem plyšáky z naší široké nabídky! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plyš Výška: 61 cm
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig - plyšový george 61 cm

za 699 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní se svým kamarádem prasátkem Georgem v modrém oblečku. Je rozdováděný, zvědavý, velmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobený z velmi měkkého materiálu, a tak se s ním jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig - plyšová princezna peppa 35,5 cm

za 339 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní se svou kamarádkou prasátkem Peppou v krásném princeznovském oblečku. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig - plyšová peppa 35,5 cm

za 319 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní se svou kamarádkou prasátkem Peppou v červených šatečkách. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig - plyšová peppa s kamarádem 35 cm

za 319 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní s prasátkem Peppou a jejím plyšovým kamarádem. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa Pig plyšový George 35,5 cm

za 299 Kč na Hračky 4kids.cz
George v modrém oblečku je plyšáček ušitý podle námětu seriálu Prasátko Peppa. Jemností plyše a svým milým výrazem vyzývá děti k pomazlení. Jako ostatní plyšáci rozvíjí u dětí city a postupně i pudy k mateřství a otcovství. Plyšák má jemnou a lehkou výplň. Vedle tohoto zvířátka můžete dětem koupit i jiné plyšové hračky, připravené v dalších samostatných produktech. Vyberte dětem plyšáky z naší široké nabídky! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: jemný plyš Výška: 35,5 cm
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig - plyšový george s kamarádem 35,5 cm

za 279 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní s prasátkem Georgem a jeho krokodýlím kamarádem. George je rozdováděný, zvědavý, velmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobený z velmi měkkého materiálu, a tak se s ním jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig na obrázcích z youtube videa

Aby se vědělo, o čem je řeč: Ukázka obrázků této hračky. Pro inspiraci na dětské hry a hraní se podívejte na obrázky, na kterém je vyobrazeno Prasátko Pepa (Peppa pig). Ať už jako postavička z kresleného seriálu nebo jako hračka. Samotné video s prasátkem Pepou můžete zhlédnout na youtubu.

Prasátko Pepina (Peppa): „Prasátko Pepina (Peppa) česky nové příběhy.“

Prasátko Peppa Česky - Hodinový SPECIÁL: „Prasátko Peppa Fotbal a ježdění na kole zde…“

Peppa Pig Official Channel :: Peppa Pig Episodes Live 24/7: „Subscribe for more videos ❤️ Watch the latest uploads here…“

„Prasátko Peppa | Duha | Kreslená pohádka #Prasátkopeppa #Prasátkopeppina PEPPA PIG ...“

„Prasátko Peppa | Šťastný Peppa | Kreslené pohádky“

(Na tomto webu z důvodu ochrany autorských práv žádná online videa licencovaných pohádek a seriálů nesdílíme.)

PUZZLE A STAVEBNICE PRASÁTKO PEPA

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Play bloxx peppa pig domeček na hraní

za 839 Kč na Mraky hraček.cz
Postav si dvoupatrový domeček Prasátka Pepiny z veselé stavebnice PlayBig Bloxx. Nechybí zde skluzavka ani houpačka a tak si s hrdiny oblíbené pohádky užijte spoustu zábavy. Stavebnice obsahuje i 2 figurky roztomilých prasátek. Rozměry: 36 x 32 x 28,5 cm
Výrobce (značka): Big
Do obchodu

Play bloxx peppa pig škola

za 839 Kč na Mall.cz
S touto stavebnicí si děti mohou postavit společně s prasátky Peppou a Georgem celou školu s krásně vybavenou třídou. Sada skládající se z 87 dílků stavebnice obsahuje velkou základovou desku, vybavení učebny i houpačku, na které si prasátka mohou o přestávce hrát.
Výrobce (značka): Big
Do obchodu

Play bloxx peppa pig zahrádka

za 547 Kč na Mall.cz
S touto stavebnicí děti mohou společně s prasátkem Peppou a jeho dědečkem na jejich zahrádce vypěstovat spoustu chutného ovoce a zeleniny. K tomu mohou využít nářadí uložené v zahradní kůlně.
Výrobce (značka): Big
Do obchodu

Play bloxx peppa pig sada s kufříkem

za 469 Kč na Mraky hraček.cz
Stavebnice z řady PlayBig BLOXX v licenci Peppa Pig s motivem zdravotní péče. Velký modrý kufřík se žlutou základovou deskou, figurky Peppa a George součástí. Celkem obsahuje 32 dílků. Kompatibilní s jinými známými kostičkami.
Výrobce (značka): Big
Do obchodu

Magicube peppa pig peppas house & garden

za 379 Kč na Mall.cz
Sestav si z magnetické kostičkové stavebnice svého oblíbeného kamaráda. A to jednoduše spojováním a otáčením magnetických kostiček. Kostičky s obrázkem prasátka Peppa Pig a jeho domem a zahradou. Stavebnice obsahuje 4 magnetické kostičky s vlisovanými obrázky.
Výrobce (značka): Geomag
Do obchodu

Pěnové puzzle peppa pig

za 349 Kč na Mall.cz
Měkké pěnové puzzle pro děti. Z jednotlivých dílů s motivy Prasátka Peppa lze stavět různé tvary podle fantazie např. kostky nebo se dají použít jako pěnová podložka na hraní.
Výrobce (značka): Trefl
Do obchodu

Magicube peppa pig travel with peppa

za 339 Kč na Mall.cz
Sestav si z magnetické kostičkové stavebnice svého oblíbeného kamaráda. A to jednoduše spojováním a otáčením magnetických kostiček. Cestuj s touto oblíbenou postavičkou. Stavebnice obsahuje 3 magnetické kostičky s vlisovanými obrázky.
Výrobce (značka): Geomag
Do obchodu

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka peppa pig je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
Věk dítěte:
  • od cca 3 let

Je peppa pig zábavná hračka?

Jak by tuto hračku v průměru hodnotily děti.

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 80%

07. 12. 2020, aktualizovano 06. 04. 2021 Facebook ico E-mail ico