Hračky Prasátko Peppa (Peppa pig)

Peppa pig nebo česky Prasátko Pepa či přesněji Pepina. Oblíbená postavička z kresleného seriálu pro děti jako hračka.

Podívejte se na figurky, domečky, plyšové postavičky, stavebnice, puzzle a další hračky s prasátkem Peppou.

PEPPA PIG

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Peppa pig dřevěný domek včetně vybavení

za 4939 Kč na Mall.cz
Oživte si svět Prasátka Peppy s tímto dokonalým dřevěným domem! Je vysoký úctyhodných 91 cm a naleznete v něm všestranný prostor pro celou rodinku! K dispozici je 8 různých pokojů a spousta nábytku. Navíc tento domek má zvukové a světelné efekty, čímž okouzlí každého fanouška seriálu.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig rodinný dům

za 1699 Kč na Mall.cz
Rodinný dům Peppy je vysoký 55 cm a má 7 pokojíčků, které jsou různě vybavené pro dlouhou zábavu. Nezapomeňte vejít také do podkroví, kde otevřete střešní okno a Peppa se tak může podívat na noční oblohu.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig set divadlo

za 1629 Kč na Mall.cz
Hrací Set Peppa Pig divadlo rozvíjí představivost a umožní dětem odehrávat divadelní scénky spolu s hrdiny ze seriálu Peppa Pig. Sada obsahuje 6 různých obrázku, které slouží jako scéna, dále součástí balení jsou i divadelní rekvizity. Je možně aktivovat zvukové efekty a také do scény vložit tablet a promítat díly seriálu Peppa Pig.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa Pig karavan de Luxe s příslušenstvím 4 figurky

za 1399 Kč na Hračky 4kids.cz
Karavan je vyroben podle námětu seriálu Prasátko Peppa. V karavanu jsou sedačky, které jsou vyjímací a lze je vzít na piknik dohromady se skládacím stolem a markýzou. Děti si s figurkami a karavanem mohou přehrát příběh o výjezdu do přírody a grilování. Obsah balení: 4 postavičky z oblíbeného seriálu karavan, příslušenství Kupte dětem karavan s figurkami! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Play bloxx peppa pig vláčkodráha

za 1309 Kč na Mall.cz
Stavebnice vláčkodráhy z řady PlayBig Bloxx v licenci Peppa Pig. Stavebnice obsahuje koleje, nádraží, železniční přejezd, vláček s 2 vagónky. Děti si užijí spoustu zábavy s jejich oblíbenou licencí Peppa Pig.
Výrobce (značka): Big
Do obchodu

Peppa Pig set škola

za 1289 Kč na Hračky 4kids.cz
Hrací set v otevíravém kufříku, na téma školní učebna prasátka Peppy. Kufřík má praktické madlo na přenášení. Děti si hned po otevření kufříku mohou přehrát příběh s figurkami z oblíbeného seriálu. Obsah balení: otevírací prostor školní učebny vybavení učebny a drobné příslušenství figurka Peppy, zebry Zoe, slečny Gizely Skladba a funkčnost: 2 školní lavice, 2 židle, knihovna s knížkami otočná tabule, stůl pro učitele, na střeše najdete zvonek Kupte dětem hrací set škola! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr balení: 38 x 15 x 27 cm
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

PEPPA PIG - škola a školní autobus hrací set

za 1229 Kč na Mraky hraček.cz
Hrací set škola a školní autobus obsahuje budovu školy, školní lavici, židle, autobus, který má odnímatelnou střech a 3 figurky - prasátko Peppu, její maminku a učitelku Gazellu.  Parametry:  materiál: plast rozměry: 46 x 21 x 14,5 cm Set je vhodný pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Popis hračky, recenze, srovnání, tipy…

Stručné informace o této hračce v několika bodech. Jaké má tato hračka výhody a klady, ale také případné nevýhody a zápory.

  • postavička z populárního dětského animovaného seriálu
  • kreslený seriál Prasátko Peppa se vysílá už od roku 204
  • Prasátko Peppa pochází z Británie
  • Pepina má v seriálu 4 roky
  • a ano, prasátko Peppa je holka
  • spolu s prasátkem Pepinou vystupuje v sérii několik dalších postav, které se také oblékají jako lidé a mají lidské vlastnosti
  • Pepina má brášku: prasátko Tomíka (Tom)

Peppa pig – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 119 do 4939 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 600 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

PLYŠOVÉ PRASÁTKO PEPPA

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Peppa pig - plyšový george 61 cm

za 699 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní se svým kamarádem prasátkem Georgem v modrém oblečku. Je rozdováděný, zvědavý, velmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobený z velmi měkkého materiálu, a tak se s ním jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig - plyšová peppa 61 cm

za 649 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní se svým kamarádem prasátkem Peppou v červených šatečkách. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig - plyšová princezna peppa 35,5 cm

za 339 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní se svou kamarádkou prasátkem Peppou v krásném princeznovském oblečku. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Plyšová postavička Prasátko Pepa

za 319 Kč na Mraky hraček.cz
Od teď se měkkoučké prasátko z oblíbené pohádky Peppa Pig stane nejlepším kamarádem Vašich dětí a bude v noci hlídat jejich sny. Roztomilý plyšák měří cca 31 cm a je věrnou kopií prasátka Pepiny.
Výrobce (značka): EP Line
Do obchodu

Peppa pig - plyšová peppa s kamarádem 35 cm

za 319 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní s prasátkem Peppou a jejím plyšovým kamarádem. Je rozdováděná, zvědavá, velmi nápaditá a je to ta pravá parťačka na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobená z velmi měkkého materiálu, a tak se s ní jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig - plyšový george 35,5 cm

za 289 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní se svým plyšovým kamarádem prasátkem Georgem v modrém oblečku. Je rozdováděný, zvědavý, velmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobený z velmi měkkého materiálu, a tak se s ním jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig - plyšový george s kamarádem 35,5 cm

za 279 Kč na Mall.cz
Užij si spousty hraní s prasátkem Georgem a jeho krokodýlím kamarádem. George je rozdováděný, zvědavý, velmi nápaditý a je to ten pravý parťák na všechna tvoje dobrodružství. Navíc je vyrobený z velmi měkkého materiálu, a tak se s ním jistě rád pomazlíš.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Peppa pig na obrázcích z youtube videa

Aby se vědělo, o čem je řeč: Ukázka obrázků této hračky. Pro inspiraci na dětské hry a hraní se podívejte na obrázky, na kterém je vyobrazeno Prasátko Pepa (Peppa pig). Ať už jako postavička z kresleného seriálu nebo jako hračka. Samotné video s prasátkem Pepou můžete zhlédnout na youtubu.

Prasátko Pepina (Peppa): „Prasátko Pepina (Peppa) česky nové příběhy.“

Prasátko Peppa Česky - Hodinový SPECIÁL: „Prasátko Peppa Fotbal a ježdění na kole zde…“

Peppa Pig Official Channel :: Peppa Pig Episodes Live 24/7: „Subscribe for more videos ❤️ Watch the latest uploads here…“

„Prasátko Peppa | Duha | Kreslená pohádka #Prasátkopeppa #Prasátkopeppina PEPPA PIG ...“

„Prasátko Peppa | Šťastný Peppa | Kreslené pohádky“

(Na tomto webu z důvodu ochrany autorských práv žádná online videa licencovaných pohádek a seriálů nesdílíme.)

PUZZLE A STAVEBNICE PRASÁTKO PEPA

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Play bloxx peppa pig domeček na hraní

za 839 Kč na Mraky hraček.cz
Postav si dvoupatrový domeček Prasátka Pepiny z veselé stavebnice PlayBig Bloxx. Nechybí zde skluzavka ani houpačka a tak si s hrdiny oblíbené pohádky užijte spoustu zábavy. Stavebnice obsahuje i 2 figurky roztomilých prasátek. Rozměry: 36 x 32 x 28,5 cm
Výrobce (značka): Big
Do obchodu

Play bloxx peppa pig zahrádka

za 547 Kč na Mall.cz
S touto stavebnicí děti mohou společně s prasátkem Peppou a jeho dědečkem na jejich zahrádce vypěstovat spoustu chutného ovoce a zeleniny. K tomu mohou využít nářadí uložené v zahradní kůlně.
Výrobce (značka): Big
Do obchodu

Play bloxx peppa pig kempingová sada

za 459 Kč na Mraky hraček.cz
Stavebnice PlayBIG Bloxx s oblíbeným prasátkem Pepou. Tentokrát jede kempovat. Součástí 2 figurky Peppa a Suzy, 25 dílů. Kompatibilní s jinými známými kostičkami.
Výrobce (značka): Big
Do obchodu

Magicube peppa pig peppas house & garden

za 379 Kč na Mall.cz
Sestav si z magnetické kostičkové stavebnice svého oblíbeného kamaráda. A to jednoduše spojováním a otáčením magnetických kostiček. Kostičky s obrázkem prasátka Peppa Pig a jeho domem a zahradou. Stavebnice obsahuje 4 magnetické kostičky s vlisovanými obrázky.
Výrobce (značka): Geomag
Do obchodu

Magicube peppa pig travel with peppa

za 339 Kč na Mall.cz
Sestav si z magnetické kostičkové stavebnice svého oblíbeného kamaráda. A to jednoduše spojováním a otáčením magnetických kostiček. Cestuj s touto oblíbenou postavičkou. Stavebnice obsahuje 3 magnetické kostičky s vlisovanými obrázky.
Výrobce (značka): Geomag
Do obchodu

Pěnové puzzle prasátko peppa 2020

za 329 Kč na Mraky hraček.cz
Pěnové puzzle rozvíjí senzomotorické schopnosti, myšlení, kreativitu a soustředěnost. Měkké, snadno omyvatelné podlahové puzzle, vhodné jako podložka na hraní nebo k sestavení. 8 dílů s motivem oblíbených hrdinů Prasátko Peppa Peppa Pig je vyrobeno z bezpečného materiálu, který je měkký, omyvatelný, lehký, odolný a zároveň skvěle izoluje a tlumí hluk. Nepokládejte puzzle na mokrý a kluzký povrch. Mokré např. vlhké puzzle je nutné před použitím řádně osušit. Nechoďte po puzzlích v ponožkách nebo s mokrýma nohama.  Velikost 1 dílku puzzle: cca 30 x 30 x 1 cm Rozměry balení: cca 30 x 30 x 8 cm Počet dílků v balení: 8 Materiál: plast Výroce: Trefl Licence: Prasátko Peppa Peppa Pig Věk: 2+
Výrobce (značka): Trefl
Do obchodu

PĚNOVÉ PUZZLE Peppa Pig

za 309 Kč na Mraky hraček.cz
Pěnové puzzle jsou puzzle, na kterých jsou krásně malovaná veselá zvířátka s motivem Prasátka Pepy. Pěnová podložka je vyrobena ze speciálního materiálu, jedná se o materiál podobný silné karimatce nebo několikavrstvému mirelonu. Má nadstandardní tloušťku 1,5 cm a je určena zejména ke hraní. Puzzle je měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, je lehce manipulovatelné a skladné. Z jednotlivých dílů si dítě může poskládat kostku, ta je pro ně nejjednodušší, dále tunel pro autíčka. Také se dá použít jako krásná dekorace na stěnu. Vzhledem ke svým vynikajícím tepelně-izolačním vlastnostem je pěnový koberec určený k izolaci mezi chladným podkladem a povrchem těla. Z osmi samostatných dílů lze vytvořit plochu přibližně 117 x 60 cm. Tyto puzzle jsou kombinovatelné s pěnovými puzzle TREFL Puzzlopianka. Pěnové puzzle TREFL PUZZLOPIANKA je vhodné také jako podložka při hraní s plastelínou nebo malování barvičkami. Po použití puzzle jednoduše otřete vlhkým hadříkem. Obsahuje: 8 dílků   Velikost složeného obrázku: 117,5 x 60,5 cm. Velikost 1 dílku: cca 25x25cm + 3cm výseky Tloušťka: cca 1,5 cm. Doporučeno pro děti od 2 let. Trefl Group je jedním z předních seskupení v oblasti hraček, které rozvíjí své společnosti již od roku 1985. Hlavní činnost skupiny Trefl je výroba a distribuce puzzle, stolních her a hracích karet. Trefl Group má distribuční společnosti v České republice, na Slovensku, v Maďarsku a na Ukrajině. Součásti skupiny je také Krakovská továrna papírových výrobků.
Výrobce (značka): Teddies
Do obchodu

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka peppa pig je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
Věk dítěte:
  • od cca 3 let

Je peppa pig zábavná hračka?

Jak by tuto hračku v průměru hodnotily děti.

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 80%

07. 12. 2020, aktualizovano 12. 07. 2021 Facebook ico E-mail ico