Hračky z pohádky Cars

Hračky s motivem autíček ze série Cars

Oblíbená animovaná pohádka pro kluky s názvem Cars byla natočena již v roce 2006. V roce 2011 se pak dočkala svého pokračování v podobě Cars 2 a v roce 2017 měl premiéru film Cars 3. Všechny díly pocházejí z fenomenálního animačního studia Pixar, které se může chlubit takovými filmy jako série Toy Story, Ratatouille nebo třeba Úžasňákovi. Nyní už několik let studio Pixar spadá pod společnost Walt Disney

Protagonisty kreslené pohádky Cars (česky také pod jménem Auta) jsou auta, které jsou antropomorfizovaná (tedy ztělesněná, zosobněná, personifikovaná čili živá jako lidi). Automobily tedy mají své charaktery a své kladné i záporné vlastnosti. Dobrodružství, která autíčka zažívají, oslovilo miliónů dětí na celém světě. Pohádku mají v oblibě především kluci, přeci jen si kluci hrají s auty častěji než holky.

Pohádka Cars neslaví úspěch ale pouze na filmových plátech, popřípadě DVD nosičích a v televizi. Velmi oblíbené jsou také hračky, které vznikly na motivy této pohádky. A jelikož se blíží Vánoce, určitě nebude od věci některé z těchto hraček si představit a inspirovat vás třeba ke koupi dárků pod stromeček pro svého (hodného) chlapce.

Hračky s motivem animáku Cars

Auta

1/104Evo 27539 lightning mcqueen

Evo 27539 lightning mcqueen

za 879 Kč na Mall.cz
Krásně detailně zpracované autíčko pro autodráhu Carrera serie EVO. Disney Pixar CARS 3 Lightning McQueen v měřítku 1:32, je připraveno pro pořádný závod. Auto má dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze, magnet a vodící lištu.
Výrobce (značka): Carrera
2/104CARS 3 VELKÉ AUTÍČKO DO VODY

CARS 3 VELKÉ AUTÍČKO DO VODY

za 178 Kč na Mraky hraček.cz
Tato kolekce plná vodní zábavy probouzí k životu celou řadu postaviček z filmu Auta 3. Všechny postavičky k tobě přichází autíčka ve velkém měřítku. Natáhni autíčko na pevném povrchu dozadu, dej ho do vody a sleduj jeho závod přes vodní hladinu. Každé autíčko umí stříkat vodu a přinese ti ještě větší vodní zábavu. Věk: 3+ Cena je za 1 ks. Varianty zboží: ambulance hasiči bíložluté auto
Výrobce (značka): Mattel
3/104Cars 3 pracovní dílna bricolo center

Cars 3 pracovní dílna bricolo center

za 1777 Kč na Mall.cz
Skvělá pracovní dílna pro Bleska McQueena obsahuje vše potřebné pro malé kutily. Sada obsahuje opakovaně montovatelné auto, spoustu nářadí a dílenského příslušenství. Navíc je ponk obohacen o dráhu se skokem.
Výrobce (značka): Smoby
4/104Cars 3 cestovní hra auta do auta

Cars 3 cestovní hra auta do auta

za 169 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino Cars 3 Cestovní hra Auta do auta Zábavná hra pro zkrácení dlouhé chvíle. Hra je určena svými otázkami pro tři věkové kategorie. Rozlišené symboly jsou karty připravené pro děti od 4, 6 až 8 let. Úkolem hráčů je odpovídat na položené otázky. Kdo zodpoví na otázky správně a nasbírá nejvíce bodů, vyhrává. Obsah balení: 56 hracích karet návod ke hře Kupte dětem cestovní hru s autíčky! Vhodné pro děti od 4 let Doba hraní: 20 min. Počet hráčů: 2 a více Země původu: ČR
Výrobce (značka): Dino
5/104Cars 3 natahovací auta jackson storm

Cars 3 natahovací auta jackson storm

za 349 Kč na Mall.cz
Zažij vzrušení z rychlé jízdy a závodění s touto klíčovou postavičkou z oblíbeného filmu Auta 3 od Disney Pixar! Postav Jacksona Storma na startovní čáru a sleduj, jak ujede až 3 metry.
Výrobce (značka): Mattel
6/104Cars 3 xrs odpružený velký závoďák arvy

Cars 3 xrs odpružený velký závoďák arvy

za 479 Kč na Mall.cz
Toto pořádně odpružené auto, stejně jako noví závodníci, se již nemůže dočkat, až se postaví na startovní čáru v Hromové díře. Autíčko má plno nových vychytávek, díky kterým budou mít tvé příběhy ještě větší šťávu!
Výrobce (značka): Mattel
7/104Cars 3 ultimátní florida speedway dráha

Cars 3 ultimátní florida speedway dráha

za 3499 Kč na Mall.cz
Neuvěřitelně velká a napínavá Florida Speedway dráha, na které se odehrál jeden z největších závodů všech dob. Teď ji můžeš mít doma i ty a uspořádat velkolepý závod přímo v pokojíčku.
Výrobce (značka): Mattel
8/104Autodráha go 62446 cars 3 - radiator springs

Autodráha go 62446 cars 3 - radiator springs

za 1399 Kč na Mall.cz
CARRERA znamená ve španělštině závod a jedno Vám můžeme zaručit. Jakmile rozbalíte krabici Carrera GO 62446 Cars 3 – Radiator Springs, rozproudí se Vaše závodní krev na nejvyšší otáčky.
Výrobce (značka): Carrera
9/104Dickie RC Cars 3 Hero Blesk McQueen 1:12

Dickie RC Cars 3 Hero Blesk McQueen 1:12

za 1399 Kč na Hračky 4kids.cz
Dickie RC Cars 3 Hero Blesk McQueen Bleska McQueen je tentorát motivem pro autíčko na dálkové ovládání, zpracované v měřítku 1:12. Do auta a ovladače patří baterie 6x AA, 2x AA, které nejsou součástí balení. Vyberte chlapcům některé z RC autíček Dickie! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Měřítko: 1:12 Rozměr auta: cca 34 x 10 x 16 cm Rozměr balení: 49 x 19,5 x 24 cm Frekvence: 40 MHz Baterie do auta: 6x AA (nejsou součástí) Baterie do ovladače: 2x AA (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Dickie Spielzeug
10/104Korálkový set 3D Cars 3 McQueen

Korálkový set 3D Cars 3 McQueen

za 431 Kč na Mraky hraček.cz
Korálky poskládáte dle předlohy nebo vlastní fantazie. Na zafixování obrázků se nemusí používat žehlička, stačí hotové dílko postříkat vodou a korálky se kouzelně spojí. Auto si můžete kdekoliv vystavit nebo pověsit.
Výrobce (značka): Aquabeads
11/104Skluzavka xs cars 3, 90 cm

Skluzavka xs cars 3, 90 cm

za 849 Kč na Mall.cz
Skluzavka pro nejmenší s Bleskem McQueenem z filmu Auta Cars. Délka skluzu 90 cm. Ideální na zahradní radovánky a pro malé milovníky animovaného filmu Cars.
Výrobce (značka): Smoby
12/104CARS 3 FILMOVÝ HERNÍ SET

CARS 3 FILMOVÝ HERNÍ SET

za 499 Kč na Mraky hraček.cz
Užij si s tímto filmovým herním setem celou řadu strhujících kaskadérských kousků. Díky možnosti transformace máš nekonečně mnoho možností, jak si hrát. Tento herní set vznikl na náměty scén z filmu Auta 3. Detailně propracované sety přinášejí: startovací zařízení pro akční start, závodění bok po boku a jednoproudou kaskadérskou dráhu. Součástí balení jsou i autíčka. Zopakuj si s tímto skvělým herním setem své nejoblíbenější momenty z filmu. Propoj vzájemně herní sety a zažij s nimi další nová dobrodružství. Cena je za 1 ks. Věk: 3+ Varianty: s červeným závoďákem s oranžovým pick-upem se žlutým autem
Výrobce (značka): Mattel
13/104Race champions

Race champions

za 189 Kč na Hračky 4kids.cz
Ravensburger Race Champions Hra se závodními autíčky oblíbeného animáku Cars 3. Děti hrají s žetony a házecí kostkou, se kterou mohou mít štěstí a zvítězit. Kupte chlapcům hru od Ravensburg! Vhodné pro děti od 5 let Hra pro 2-4 hráče Délka hry 10-15 min
Výrobce (značka): Ravensburger
14/104Junior kit auto 00861 - cars 3 - jackson hrom

Junior kit auto 00861 - cars 3 - jackson hrom

za 789 Kč na Mall.cz
Všichni malý fanoušci Cars si nyní mohou sestavit šroubovací model auta na motivy filmu Auta 3. Model lze snadno sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Auto nabízí i zvukové a světelné efekty.
Výrobce (značka): Revell
15/104Cars 3 filmový herní set thunder hollow

Cars 3 filmový herní set thunder hollow

za 489 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars 3 filmový herní set Thunder Hollow si kluci mohou poskládat ze setu setu dílků sestavitelných do dráhy, jako ve filmu Cars 3. Závodník se vypouští na dráhu stisknutím červeného tlačítka, kdy odstartuje raketovou rychlostí na trať. Kluci si tak mohou přehrát dobrodružné úseky filmu. Obsah balení: dráha, auto Kupte chlapcům nový herní set Cars 3! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Rozměr balení: 31 x 27 x 7 cm
Výrobce (značka): Mattel
16/104Cars 3 velké autíčko do vody mr. drippy

Cars 3 velké autíčko do vody mr. drippy

za 419 Kč na Mall.cz
Tato kolekce plná vodní zábavy probouzí k životu celou řadu postaviček z filmu Auta 3. Všechny postavičky k tobě přichází autíčka ve velkém měřítku. Natáhni autíčko na pevném povrchu dozadu, dej ho do vody a sleduj jeho závod přes vodní hladinu.
Výrobce (značka): Mattel
17/104First disney autodráha 63012 mickey racers

First disney autodráha 63012 mickey racers

za 779 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera First Disney autodráha 63012 Mickey Racers Autodráha First 63012 , včetně dvou závodních autíček je zpracována jako analogová, v měřítku 1:50 a je určená pro nejmenší děti. Řidiči myšák Mickey a kačer Donald se těší na rychlou jízdu. Doba jízdy je až 6 hodin. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Pro nejmenší děti si můžete vybrat z autodrah vyrobených v originální licence Disney Cars 3, Mickey Mouse, Nintendo. Přednosti dráhy: snadno a rychle sestavitelná výškově nastavitelné podpěry přesné a stabilní provedení dráhy dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím Přednosti autíček: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracovaná s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou  Obsah balení: 1 x auto Mickey Mouse 1 x auto Donald 2 x rovinky 6 x zatáčky 1 x napájecí díl 2 x ovladač rychlosti podpěry, mantinely, spojky dráhy, český návod Zazávoďte si s dětmi na autodráze Carrera! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov Délka: 2,4 m Počet drah: 2 Počet autíček: 2 Rozměry balení: 50 x 8 x 30 cm Baterie: 4x baterie C (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Carrera
18/104Cars natahovací autíčko fialový

Cars natahovací autíčko fialový

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars natahovací autíčko Allino je jedno z natahovacích autíček, se kterým kluci mohou vyrazit na závodní dráhu a zažít nová dobrodružství. Mezi natahovacími autíčky můžete nalézt autíčko různé barvy. Červené, oranžové nebo fialové. Hračka splňuje směrnice EU o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Kupte Vašemu dítku do sbírky oblíbeného hrdinu na nové závody! Vhodné pro děti od 3 let Délka: 11 cm
Výrobce (značka): Mattel
19/104Labyrinth junior disney auta 3 hra

Labyrinth junior disney auta 3 hra

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Ravensburger  Labyrinth Junior Disney Auta 3 hra Závodní vozy z oblíbeného animáku Cars 3, Blesk McQueen, Cruz Ramirezová nebo Jacson Hrom skrývající se v chodbách Labyrinthu, zábavné hry, kterou si může zahrát celá rodina. Obsah balení: 1 hrací deska, 17 čtvercových karet s cestami 12 kulatých žetonů, 4 hrací figurky Kupte dětem Labyrinth a zahrejte si s nimi Vhodné pro děti od 4 let Rozměr balení: 33,5 x 23,1 x 5,5 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Ravensburger
20/104Cars akční auta - dkv44 ramon

Cars akční auta - dkv44 ramon

za 269 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars Akční auta   Ramon je jedno z autíček řady Akční auta, která jsou zpracovaná v měřítku 1:55 a mají jednu společnou funkci. Jejich kola při jízdě cvakají. Každé autíčko má pak dále svůj specifický projev, jako je vypláznutý jazyk McQueena, pohybující se motor Buráka, odpružená kola u Ramona a nebo hýbající se pusa při mluvení u Doktora Hudsna, Šerifa a Seržanta.  Vyberte chlapcům některé z Akčních autíček! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Měřítko: 1:55 Délka: cca 8,5 cm Rozměry balení: 14 x 16,5 x 5,5 cm
Výrobce (značka): Mattel
21/104Cars 2 autíčka 2ks - heather drifeng a michelle motoretta

Cars 2 autíčka 2ks - heather drifeng a michelle motoretta

za 329 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars 2 autíčka 2ks Heather Drifeng a Michelle Motoretta jsou z autíček oblíbeného animáku Cars, zpracované jako kovový model s plastovými doplňky v měřítky 1:55.  Na výběr je v této kolekci z více druhů autíček. Kupte Vašemu chlapci další milé autíčko Cars do jeho sbírky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kov, plast Měřítko: 1:55
Výrobce (značka): Mattel
22/104Autodráha go 62417 cars 3 - racing center

Autodráha go 62417 cars 3 - racing center

za 2145 Kč na Mall.cz
Autodráha Carrera GO!!! V licenci Disney Cars 3. Autodráha s auty Blesk McQueen a Cruz Ramirez. Auta v měřítku 1:43 se prohánějí na trati o délce 6,2 m. Carrera GO Sety se vyznačují vysokou kvalitou zpracování.
Výrobce (značka): Carrera
23/104Dětská hra cars 3 pojeď si hrát

Dětská hra cars 3 pojeď si hrát

za 219 Kč na Wiky.cz
Dětská hra CARS 3 POJEĎ SI HRÁT Dino 623668 Než je necháte řídit vlastní auto, uplyne ještě hodně času. Bouřlivou atmosféru závodu formulí ale mohou vaše děti zažít už teď. Pořiďte jim autíčkovou verzi oblíbeného "člobrda". Herní plán se závodním okruhem je doplněn barevnou hrací kostkou s obrázky místo bodů. Zábavné jízdy ve stylu známého animáku Cars se tak mohou zúčastnit i ratolesti, které ještě neumí počítat. Balení obsahuje: 1 herní plán, 16 figurek ve 4 barvách, 1 obrázkovou hrací kostku. Rozměry: 33,5 x 23 x 3,5 cm
Výrobce (značka): Dino
24/104Cars 3 velké auto arvy

Cars 3 velké auto arvy

za 439 Kč na Mall.cz
Zažij nový styl, jak si hrát s tímto velkým autem. S těmito novými filmovými Cars to bude skvělá zábava! Prožijte nekonečné závodění a napínavé okamžiky jako ve filmu.
Výrobce (značka): Mattel
25/1043 akční herní set

3 akční herní set

za 999 Kč na Mraky hraček.cz
CARS 3 AKČNÍ HERNÍ SET Známá autíčka s pohyblivými částmi z oblíbeného animovaného filmu Cars. Mluvící autíčka obsahují přepínač - mluví 5 jazyky - včetně češtiny. Napájaní na 3xAA baterie, které jsou součástí balení. S autem lze dělat různé triky a Blesk je vždy okomentuje. Délka auta je cca 8,5 cm. Vyrobeno v měřítku 1:55. Rozměry balení cca 36 x 25 x 11 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Hračka je vyráběna ve více variantách. Varianta je dodávána podle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji do poznámky v objednávce, pokusíme se ji zajistit.
Výrobce (značka): Cars
26/104Cars 3 bláznivé auto cruz ramirez

Cars 3 bláznivé auto cruz ramirez

za 179 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars 3 Bláznivé auto Cruz Ramirez s hnědým podvozkem a koly  je jedním z bláznivých autíček, které si kluci mohou pouštět natažením dozadu a vypuštěním vpřed. Mohou si tak přehrát oblíbené úseky filmu. Nechejte chlapce závodit s autíčky Cars 3! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr auta: 7 x 4 x 2 cm
Výrobce (značka): Mattel
27/104Cars 3 filmový herní set fireball

Cars 3 filmový herní set fireball

za 489 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars 3 filmový herní set Fireball je výborným kaskadérským prvkem stávajících drah Cars 3. Sestava je variabilní, dá se sestvit více způsoby. Závodní auto se startuje pomocí stisknutí červeného tlačítka, kdy odstartuje raketovou rychlostí na trať. Kluci si tak mohou přehrát dobrodružné úseky filmu. Obsah balení: dráha, auto Kupte chlapcům nový herní set Cars 3! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Rozměr balení: 31 x 27 x 7 cm
Výrobce (značka): Mattel
28/104Auta 3;15 dílků

Auta 3;15 dílků

za 119 Kč na Mraky hraček.cz
AUTA 3;15 DÍLKŮ Puzzle rozvíjí u malých dětí především jemnou motoriku, šikovnost, představivost a logické uvažování. Zároveň se díky stavění učí poznávat různé tvary a barvy. Tyto puzzle s motivem Cars 3 jistě zaujmou každého malého šikulu.   Počet dílků: 15 Věk: 3+ Určení: pro kluky
Výrobce (značka): Ravensburger
29/104Karty Černý Petr Cars 3

Karty Černý Petr Cars 3

za 55 Kč na Knihy Dobrovsky.cz
Vítěz hlavního závodu z filmu Cars 3 může být jen jeden. Ale autíčkového Černého Petra může vyhrát pokaždé někdo jiný. Karetní hru s motivy populárních formulí si užijí všichni malí závodníci od 4 let. Pravidla jsou stejná jako u klasického Černého Petra. Kdo chce vyhrát, musí vyložit všechny dvojice z ruky a zároveň se zbavit liché kartičky s Černým Petrem. Hraje se ve skupince 3 až 6 dětí. Hra dětem pomáhá zábavnou formou trénovat paměť a komunikační dovednosti. Karty byly vyrobeny v ČR. Balení obsahuje: 25 karet v papírové krabičce, 1 návod.
Výrobce (značka): Dino Toys
30/104Cars 3 velké auto dr. damage

Cars 3 velké auto dr. damage

za 439 Kč na Mall.cz
Zažij nový styl, jak si hrát s tímto velkým autem. S těmito novými filmovými auty inspirované filmem Cars 3 to bude skvělá zábava! Prožijte nekonečné závodění a napínavé okamžiky jako ve filmu.
Výrobce (značka): Mattel
31/104Cars 3 natahovací auta danny swervez

Cars 3 natahovací auta danny swervez

za 379 Kč na Mall.cz
Zažij vzrušení z rychlé jízdy a závodění s touto klíčovou postavičkou z oblíbeného filmu Auta 3 od Disney Pixar! Postav Dannyho Swerveze na startovní čáru a sleduj, jak ujede až 3 metry.
Výrobce (značka): Mattel
32/104Cars 3 vystřelovač s autíčkem blesk mcqueen

Cars 3 vystřelovač s autíčkem blesk mcqueen

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars 3 Vystřelovač s autíčkem Blesk McQueen se tentokrát může představit klukům, jako odvážný závoďák, který se nebojí rychlých startů. Po natažení a zmáčknutí vystřelí autíčko velkou rychlostí vpřed. Kupte chlapcům set autíčka s vystřelovačem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kov, plast Délka autíčka: 8 cm Měřítko: 1:55 Délka vystřelovače: 15,5 cm Rozměry balení: 5 x 23 x 16,5 cm
Výrobce (značka): Mattel
33/104Cars 3 blesk mcqueen 50 cm

Cars 3 blesk mcqueen 50 cm

za 829 Kč na Mall.cz
Blesk McQueen obřích rozměrů nadchne všechny fanoušky filmu Auta od Disney Pixar! Oblíbený hrdina se vyznačuje ikonickými barvami, závodním stylem a už se nemůže dočkat, až si spolu zazávodíte!
Výrobce (značka): Mattel
34/104Cars 3 bláznivá auta 2 ks cruz ramirez

Cars 3 bláznivá auta 2 ks cruz ramirez

za 479 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars 3 Bláznivá auta 2 ks Cruz Ramirez se svým parťákem mají tentokrát sebou překážku a tři pneumatiky. Pokud je kluci natáhnou směrem dozadu a vypustí je vpřed, odstartují nové dobrodružství na trati. S doplňky v tomto setu se jim snáze budou přehrávat scény z filmu. Obsah balení: 2 x cars auto, překážka 3 x pneumatiky nebo sud Kupte chlapcům set dvou bláznivých autíček! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr auta: 7 x 4 x 2 cm
Výrobce (značka): Mattel
35/104Kyblíček cars 3 s konvičkou a přísl., střední

Kyblíček cars 3 s konvičkou a přísl., střední

za 149 Kč na Mall.cz
Po zimě je potřeba dát do pořádku všechny záhonky na zahradě a k tomu malému pomocníkovi pomůže originální zahradní sada náčiní s konvičkou s motivem hrdinů z filmu Auta 3.
Výrobce (značka): Smoby
36/104Cars 3 bláznivá auta 2 ks lightning mcqeen

Cars 3 bláznivá auta 2 ks lightning mcqeen

za 479 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars 3 Bláznivá auta 2 ks Lightning McQeen se svým parťákem mají tentokrát sebou překážku a stříbrný sud. Pokud je kluci natáhnou směrem dozadu a vypustí je vpřed, odstartují nové dobrodružství na trati. S doplňky v tomto setu se jim snáze budou přehrávat scény z filmu. Obsah balení: 2 x cars auto, překážka 3 x pneumatiky nebo sud Kupte chlapcům set dvou bláznivých autíček! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr auta: 7 x 4 x 2 cm
Výrobce (značka): Mattel
37/104Cars 3 jakson hrom 50 cm

Cars 3 jakson hrom 50 cm

za 819 Kč na Mall.cz
Všichni fanoušci filmu Auta 3 se už nemohou dočkat strhující zábavy s tímto extra velkým bourákem! Více než 50 cm velký Jakson Hrom se vyznačuje charakteristickými prvky a závodními detaily, které si děti ihned zamilují. Prožij se svým oblíbeným hrdinou znovu napínavá filmová dobrodružství.
Výrobce (značka): Mattel
38/104Cars 3 transformující se auto - blesk mcqueen modrý

Cars 3 transformující se auto - blesk mcqueen modrý

za 859 Kč na Mall.cz
Tento transformující se set 2 v 1 je skvělý dárek pro fanoušky populárních filmů Cars. Hrajte si s oblíbenými filmovými hrdiny v podobě aut, nebo je rozložte a stane se z nich herní plocha plná známých filmových míst a detailů.
Výrobce (značka): Mattel
39/104Junior kit auto 00862 - cars 3 - cruz ramirez

Junior kit auto 00862 - cars 3 - cruz ramirez

za 849 Kč na Mall.cz
Všichni malý fanoušci Cars si nyní mohou sestavit šroubovací model auta na motivy filmu Auta 3. Model lze snadno sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Auto nabízí i zvukové a světelné efekty.
Výrobce (značka): Revell
40/104First disney autodráha 63013 mickey racers

First disney autodráha 63013 mickey racers

za 849 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera First Disney autodráha 63013 Mickey Racers Autodráha First 63013 , včetně dvou závodních autíček je zpracována jako analogová, v měřítku 1:50 a je určená pro nejmenší děti. Řidiči myšák Mickey a kačer Donald se těší na rychlou jízdu. Doba jízdy je až 6 hodin. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Pro nejmenší děti si můžete vybrat z autodrah vyrobených v originální licence Disney Cars 3, Mickey Mouse, Nintendo. Přednosti dráhy: snadno a rychle sestavitelná výškově nastavitelné podpěry přesné a stabilní provedení dráhy dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím  autodráha na baterie (4x baterie C) Přednosti autíček: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracovaná s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou  Obsah balení: 1 x auto Mickey Mouse 1 x auto Donald 3 x rovinky 8 x zatáčky 1 x napájecí díl 2 x ovladač rychlosti podpěry, mantinely, spojky dráhy, český návod Zazávoďte si s dětmi na autodráze Carrera! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov Délka: 3,5 m Počet drah: 2 Počet autíček: 2 Rozměry: 114 x 80 cm Rozměry balení: 50 x 8 x 30 cm
Výrobce (značka): Carrera
41/104Autodráha Carrera First 63032 Paw Patrol

Autodráha Carrera First 63032 Paw Patrol

za 1149 Kč na Hračky 4kids.cz
Autodráha First Paw Patrol , včetně dvou závodních autíček je zpracována jako analogová, v měřítku 1:50 a je určená pro nejmenší děti. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Pro nejmenší děti si můžete vybrat z autodrah vyrobených v originální licence Disney Cars 3, Mickey Mouse, Nintendo nebo Paw Patro. Přednosti dráhy: snadno a rychle sestavitelná výškově nastavitelné podpěry přesné a stabilní provedení dráhy dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím Přednosti autíček: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracovaná s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou  Obsah balení: 1x auto Paw Patrol Chase 1x auto Paw Patrol Marshall rovinky, zatáčky, napájecí díl 2 vrtule pro větší zábavu při projíždění 2 ovladače rychlosti, podpěry, mantinely, návod Závoďte s dětmi na autodráze Carrera! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, magnet Délka trati: 3,5 m Rozměry po sestavení: 115 x 115 cm
Výrobce (značka): Carrera
42/104Cars super ramone

Cars super ramone

za 549 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars Super Ramone Ramone je jedno z autíček Kardanovy Lhoty, které vyjíždí na závod v elegantním stylu. Kluci si ho mohou na podvozku zvednout v přední i zadní části naráz a zahájit závod. Při pohybu se jeho oči rošťácky pohybují. Kupte Vašemu chlapci další milé autíčko Cars do jeho sbírky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kov, plast Rozměry balení: 22 x 19 x 10 cm
Výrobce (značka): Mattel
43/104Auto Cars 3 Fances se zvukem

Auto Cars 3 Fances se zvukem

za 678 Kč na Mraky hraček.cz
Autíčko z filmu Cars 3 vydávájící různé zvuky.
Výrobce (značka): Cars
44/104Junior kit auto 00860 - cars 3 - blesk mcqueen

Junior kit auto 00860 - cars 3 - blesk mcqueen

za 849 Kč na Mall.cz
Všichni malý fanoušci Cars si nyní mohou sestavit šroubovací model auta na motivy filmu Auta 3. Model lze snadno sestavit pomocí přibaleného plastového šroubováku. Auto nabízí i zvukové a světelné efekty.
Výrobce (značka): Revell
45/104Cars 3 vystřelovač s autíčkem brian spark

Cars 3 vystřelovač s autíčkem brian spark

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars 3 Vystřelovač s autíčkem Brian Spark se tentokrát může představit klukům, jako odvážný závoďák, který se nebojí rychlých startů. Po natažení a zmáčknutí vystřelí autíčko velkou rychlostí vpřed. Kupte chlapcům set autíčka s vystřelovačem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kov, plast Délka autíčka: 8 cm Měřítko: 1:55 Délka vystřelovače: 15,5 cm Rozměry balení: 5 x 23 x 16,5 cm
Výrobce (značka): Mattel
46/104Disney Auta 3 Surpr. Slides PL/CZ/SK/RO

Disney Auta 3 Surpr. Slides PL/CZ/SK/RO

za 330 Kč na Mraky hraček.cz
DISNEY AUTA 3 SURPR. SLIDES PL CZ SK RO Desková hra s motivem Disney Cars 3. Celou hrou vás budou provázet známý hrdinové Blesk McQueen, Cruz Ramirezová nebo Mack a Guid. Tato hra má velice jednoduchá pravdila, proto je vhodná pro děti předškolního věku. Cílem hry je dostat se do cíle jako první. Balení obsahuje: herní plán sa čtyřmi výměnnými poli, 4 figurky, kužel s ukazatelem a držákem Velikost balení: 33,5 x 23 x 5,5 cm Věk:3+
Výrobce (značka): Ravensburger
47/104Tříkolka Be Move Cars 3

Tříkolka Be Move Cars 3

za 1010 Kč na Mraky hraček.cz
Šlapací tříkolka v licenci Disney Cars Auta 3 má kovový rám, odnímatelnou vodící tyč a bezpečnostní pás. Výklopný plastový košík. Možnost zablokování šlapadel. Rozměry: 68 x 52 x 52 cm. Hmotnost: 3,45 kg.
Výrobce (značka): Smoby
48/104Cars 3 natahovací auta blesk mcqueen

Cars 3 natahovací auta blesk mcqueen

za 409 Kč na Mall.cz
Zažij vzrušení z rychlé jízdy a závodění s touto klíčovou postavičkou z oblíbeného filmu Auta 3 od Disney Pixar! Postav Bleska McQueena na startovní čáru a sleduj, jak ujede až 3 metry.
Výrobce (značka): Mattel
49/104Auta 3 - Trénink: puzzle 3x55 dílků

Auta 3 - Trénink: puzzle 3x55 dílků

za 189 Kč na Knihy Dobrovsky.cz
Dětské puzzle 3x55 dílků s motivem Cars 3. V balení jsou tři obrázky rozměr 180x180 mm.
Výrobce (značka): Dino Toys
50/104Cars 3 vystřelovač s autíčkem brick yardley

Cars 3 vystřelovač s autíčkem brick yardley

za 249 Kč na Mall.cz
Jsi milovníkem rychlých aut, zápachu ze spálených pneumatik a jsi fanouškem animovaného filmu Cars? Tak tato sada s vystřelovačem a autíčkem je přesně pro tebe! Stačí natáhnout, zmáčknout a čtyřkolový hrdina vystřelí vpřed neuvěřitelnou rychlostí.
Výrobce (značka): Mattel
51/104Go autíčko k autodráze cars 3 cruz ramirez

Go autíčko k autodráze cars 3 cruz ramirez

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera GO Autíčko k autodráze Cars 3 Cruz Ramirez je modelem autíčka zpracovaném v měřítku 1:43 a kompatibilním s autoráhami Carrera GO!!! a GO!!!Plus. Skladba auta: dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze je opatřeno magnetem a vodící lištou detailně, tampónově potištěno Kupte chlapcům autíčko k autodráze! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Délka: 9 cm Rozměry balení: 6 x 19 x 22 cm
Výrobce (značka): Carrera
52/104Korálkový set 3D Cars 3 Cuz Ramirez

Korálkový set 3D Cars 3 Cuz Ramirez

za 431 Kč na Mraky hraček.cz
Korálky poskládáte dle předlohy nebo vlastní fantazie. Na zafixování obrázků se nemusí používat žehlička, stačí hotové dílko postříkat vodou a korálky se kouzelně spojí. Auto si můžete kdekoliv vystavit nebo pověsit.
Výrobce (značka): Aquabeads
53/104Cars 3 tréninková dráha

Cars 3 tréninková dráha

za 695 Kč na Mall.cz
Přehraj si své oblíbené akční scény s filmu Auta 3 s tímto herním setem inspirovaným ikonickými místy a momenty. Užij si spoustu superrychlé zábavy! Set nabízí motorizované funkce, tematické příslušenství a vše potřebné pro hromadné závody.
Výrobce (značka): Mattel
54/104Cars velká auta - trent crow

Cars velká auta - trent crow

za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars Velká auta Trent Crow je jedno z velkých aut inspirovaných oblíbeným animovaným filmem Cars. Kovový model s plastovými doplňky je zpracovaný v měřítku 1:55. Čeká na děti od 3 let, aby si s ním užily co nejvíce dobrodružných příběhů. Potěšte Vašeho chlapce krásným velkým autem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kov, plast Měřítko: 1:55
Výrobce (značka): Mattel
55/104Evo 27540 cruz ramirez racing

Evo 27540 cruz ramirez racing

za 879 Kč na Mall.cz
Krásně detailně zpracované autíčko pro autodráhu Carrera serie EVO. Disney Pixar CARS 3 Cruz Ramirez v měřítku 1:32, je připraveno pro pořádný závod. Auto má dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze, magnet a vodící lištu.
Výrobce (značka): Carrera
56/104First - 63011 disney cars 3

First - 63011 disney cars 3

za 1099 Kč na Mall.cz
Autodráha v designu inspirovaným filmem Cars 3 z řady autodrah Carrera First, vhodná pro děti již od 3 let. Měřítko dráhy a autíček je 1:50. Dráha se snadno sestavuje i rozebírá díky systému svorek. Velmi kvalitní zpracování zajistí stabilitu dráhy.
Výrobce (značka): Carrera
57/104Cars 3 velké autíčko do vody dr. damage

Cars 3 velké autíčko do vody dr. damage

za 419 Kč na Mall.cz
Užij si spousty vodní zábavy při koupání s obřími hrdiny z filmu Auta 3. Tato plovoucí vozidla stačí jednoduše natáhnout dozadu a pak už jen sledovat, jakou rychlostí budou plavat po vodě. Autíčka navíc umí stříkat vodu!
Výrobce (značka): Mattel
58/104CARS2 AUTA

CARS2 AUTA

za 119 Kč na Mraky hraček.cz
Maximální zábava z kresleného hitu Auta pokračuje i nadále s našíkolekcí autíček! Díky svým měnícím se čočkovitým „kukadlům“,vypadají jako živá! Jsou vyrobena v měřítku 1:55 s detailnímpropracováním.
Výrobce (značka): Mattel
59/104Cars 3 mini transportér

Cars 3 mini transportér

za 474 Kč na Mall.cz
Velký tahač Mack má otevíratelnou boční stranu, kterou do něj lze vkládat malé závoďáky. Je možné s ním jezdit jako s náklaďákem nebo ho používat jako transportér pro své hračky.
Výrobce (značka): Mattel
60/104Cars 3 cruz ramirez

Cars 3 cruz ramirez

za 189 Kč na Mall.cz
Interaktivní autíčko Cruz Ramirez z oblíbeného animáku Cars 3 od Disney Pixar. Děti si užijí spoustu zábavy s touto žlutou závodnicí, která navíc vydává 65 různých zvuků, z toho i některé fráze. Auto také vydává světelné efekty.
Výrobce (značka): Mattel
61/104Go cars 3 cruz ramirez

Go cars 3 cruz ramirez

za 479 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera Go Cars 3 Cruz Ramirez Závodní auto je plně vybaveno a připraveno pro závody na dráze CarreraGo. Buď na stávající dráze nebo na nové, která se dá vybrat z velké šíře naší nabídky dalších samostatných produktů a může být obohacena právě tímto vozem. Obsah balení: závodní auto dvojité kontaktní kartáčky, magnet, vodící lišta Doplňte chlapcům závodní vozy k autodráhám Carrera! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Rozměry: 9 x 4 x 3 cm Rozměry balení: 19 x 6 x 22 cm
Výrobce (značka): Carrera
62/104Cars 3 xrs odpružený velký závoďák burák

Cars 3 xrs odpružený velký závoďák burák

za 479 Kč na Mall.cz
Toto pořádně odpružené auto, stejně jako noví závodníci, se již nemůže dočkat, až se postaví na startovní čáru v Hromové díře. Autíčko má plno nových vychytávek, díky kterým budou mít tvé příběhy ještě větší šťávu!
Výrobce (značka): Mattel
63/104Autodráha Carrera GO 62478 Cars Mud Racing

Autodráha Carrera GO 62478 Cars Mud Racing

za 2299 Kč na Hračky 4kids.cz
Autodráha Cars Mud Racing , včetně dvou závodních autíček je zpracována jako analogová, v měřítku 1:43 a je určená pro nejmenší děti. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Pro nejmenší děti si můžete vybrat z autodrah vyrobených v originální licence Disney Cars 3, Mickey Mouse, Nintendo nebo Paw Patro. Přednosti dráhy: snadno a rychle sestavitelná výškově nastavitelné podpěry přesné a stabilní provedení dráhy dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím Přednosti autíček: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracovaná s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou  Obsah balení: auto Blesk McQueen auto Jackson Storm rovinky, zatáčky, looping napájecí díl (61666), trafo 2x ovladač rychlosti (61663) podpěry, mantinely, náhradní kontaktní kartáčky náhradní vodící lišty, návod Závoďte s dětmi na autodráze Carrera! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, magnet Délka trati: 5,4 m Rozměry po sestavení: 192 x 60 cm
Výrobce (značka): Carrera
64/104Cars 3 transformující se auto - burák

Cars 3 transformující se auto - burák

za 978 Kč na Mall.cz
Tento transformující se set 2 v 1 je skvělý dárek pro fanoušky populárních filmů Cars. Hrajte si s oblíbenými filmovými hrdiny v podobě aut, nebo je rozložte a stane se z nich herní plocha plná známých filmových míst a detailů.
Výrobce (značka): Mattel
65/104Cars 2 auta - matthew

Cars 2 auta - matthew

za 139 Kč na Hračky 4kids.cz
Cars 2 Auta Mattel W1938 Kovové autíčko Matthew z filmu Cars 2 v měřítku 1:55. Modely jsou v kvalitním kovovém provedení s plastovými doplňky. Posbíráš všechny? Vhodné pro děti od 3 let. Měřítko: 1:55 Materiál: kov + plast
Výrobce (značka): Mattel
66/104Autodráha Carrera , startovací sada First Disney Pixar Cars 20063021

Autodráha Carrera , startovací sada First Disney Pixar Cars 20063021

za 929 Kč na Conrad.cz
Autodráha Carrera , startovací sada First Disney Pixar Cars 20063021​ od výrobce Carrera v kategorii Dráhy Carrera - startovací sady za skvělou cenu u Conrada.
Výrobce (značka): Carrera
67/104Cars carbon racers velké auto - max schnell

Cars carbon racers velké auto - max schnell

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars Carbon racers velké auto   Max Schnell je jedno z velkých natahovacích autíček Carbon Racers, které je vylepšeno prvky, jako jsou díly z karbonu, přídavné spojlery a větší kola. Autíčka jsou takto připravena projet náročnou německou dráhu Nürburgring co nejlépe.  Hračka splňuje směrnice EU o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Kupte Vašemu dítku do sbírky oblíbeného hrdinu na nové závody! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Měřítko: 1:43 Délka auta: 14 cm Rozměry balení: 19 x 16,5 x 7,5 cm
Výrobce (značka): Mattel
68/104Autodráha Carrera Evolution, startovací sada Carrera Evolution Disney Pixar Cars 3 - Race Day 20025226

Autodráha Carrera Evolution, startovací sada Carrera Evolution Disney Pixar Cars 3 - Race Day 20025226

za 3090 Kč na Conrad.cz
Blesk McQueen, hvězda filmové série Auta z dílny studia Disney Pixar, ·startuje do nového závodu. Na závodní autodráze Carrera o délce 4,5 m je dostatek místa pro nejrůznější akční manévry při předjíždění a pro dynamické zrychlení. Blesk McQueen musí opět čelit svému vyzyvateli na trati a znovu prokázat svou odvahu. Disney Pixar Auta 3 - Blesk McQueen·Disney Pixar Auta 3 - Dinoco Cruz Startovací sada Carrera Evolution
Výrobce (značka): Carrera
69/104Autodráha Carrera First Auta 3/Cars 2,4m na baterie

Autodráha Carrera First Auta 3/Cars 2,4m na baterie

za 752 Kč na Mraky hraček.cz
AUTODRÁHA CARRERA FIRST AUTA 3 CARS PLAST 2,4M NA BATERIE Užijte si spoustu zábavy s autodráhou Carrera first s motivem oblíbeného filmu Cars. Autodráha je vyrobena z plastu a má délku 2,4 m. Rozměry po sestavení autodráhy jsou 93 x 45 cm. Vyrobeno v měřítku 1:43. Hračka funguje na baterie 4x typ C, které nejsou součástí balení. V balení naleznete 2 autíéčka, která mají magnet a dvojité konstaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze. Díky systému svorem se dráha snadno sestavuje i rozebírá. Vhodné pro děti od 4 let. Balení obsahuje: 1x auto Disney Lightning McQueen 1x auto Disney Cruz Ramirez  rovinky  zatáčky  1x napájecí díl  2x ovladač rychlosti podpěry mantinely návod Materiál: plast Délka trati: 2,4m Rozměry po sestavení: 93 x 45 cm Velikost balení: 50 x 30 x 7 cm Měřítko: 1:43 Věk: 4+
Výrobce (značka): Conquest
70/104Cars 3 bláznivá auta 2 ks t-bone

Cars 3 bláznivá auta 2 ks t-bone

za 479 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars 3 Bláznivá auta 2 ks T-Bone se svým parťákem mají tentokrát sebou překážku a stříbrný sud. Pokud je kluci natáhnou směrem dozadu a vypustí je vpřed, odstartují nové dobrodružství na trati. S doplňky v tomto setu se jim snáze budou přehrávat scény z filmu. Obsah balení: 2 x cars auto, překážka 3 x pneumatiky nebo sud Kupte chlapcům set dvou bláznivých autíček! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr auta: 7 x 4 x 2 cm
Výrobce (značka): Mattel
71/104Cars 3 adventní kalendář

Cars 3 adventní kalendář

za 599 Kč na Mall.cz
Zpříjemni si čekání na Vánoce s tímto pestrobarevným adventním kalendářem na motivy oblíbeného filmu Auta 3. V každém okénku kalendáře se ukrývá parádní překvapení. Odhal je všechny a užij si spoustu zábavy, která ti pomůže zkrátit čekání na Ježíška!
Výrobce (značka): Mattel
72/104Cars 3 bourací auto bobby swift

Cars 3 bourací auto bobby swift

za 529 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars 3 Bourací auto Bobby Swift je autíčko přizpůsobené dobrodružným jízdám, u kterých ho nezaskočí žádný náraz či bourání. Umí se v takové situaci protočit, včetně jeho výrazu v očích. Pro kluky je výzvou vyzkoušet odvážné jízdy. Kupte chlapcům bourací auto Mattel! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr auta: 14 x 7 x 4 cm
Výrobce (značka): Mattel
73/104Autodráha Carrera First 63033 Paw Patrol

Autodráha Carrera First 63033 Paw Patrol

za 839 Kč na Hračky 4kids.cz
Autodráha First Paw Patrol , včetně dvou závodních autíček je zpracována jako analogová, v měřítku 1:50 a je určená pro nejmenší děti. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Pro nejmenší děti si můžete vybrat z autodrah vyrobených v originální licence Disney Cars 3, Mickey Mouse, Nintendo nebo Paw Patro. Přednosti dráhy: snadno a rychle sestavitelná výškově nastavitelné podpěry přesné a stabilní provedení dráhy dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím Přednosti autíček: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracovaná s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou  Obsah balení: 1x auto Paw Patrol Chase 1x auto Paw Patrol Marshall rovinky, zatáčky, napájecí díl 2 vrtule pro větší zábavu při projíždění 2 ovladače rychlosti, podpěry, mantinely, návod Závoďte s dětmi na autodráze Carrera! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, magnet Délka trati: 2,4 m Rozměry po sestavení: 93 x 45 cm 
Výrobce (značka): Carrera
74/104Disney cars 3 - závodní okruh florida

Disney cars 3 - závodní okruh florida

za 1990 Kč na Mall.cz
Autodráha s motivem Disney Cars 3 rozzáří každý dětský pokoj. Děti budou závodit jako Blesk McQueen, Cruz Ramirez, Jackson Storm a dalšími přáteli o Zlatý píst na závodním okruhu Florida. Tento kruhový stůl obsahuje 50 dílů včetně scenérie, kolejí, krajiny, postav a autíček.
Výrobce (značka): Kidkraft
75/104Cars 3 vystřelovač s autíčkem floyd mulvihill

Cars 3 vystřelovač s autíčkem floyd mulvihill

za 249 Kč na Mall.cz
Jsi milovníkem rychlých aut, zápachu ze spálených pneumatik a jsi fanouškem animovaného filmu Cars? Tak tato sada s vystřelovačem a autíčkem je přesně pro tebe! Stačí natáhnout, zmáčknout a čtyřkolový hrdina vystřelí vpřed neuvěřitelnou rychlostí.
Výrobce (značka): Mattel
76/104Go autíčko k autodráze cars 3 lightning mcqueen

Go autíčko k autodráze cars 3 lightning mcqueen

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera GO Autíčko k autodráze Cars 3 Lightning McQueen je modelem autíčka zpracovaném v měřítku 1:43 a kompatibilním s autoráhami Carrera GO!!! a GO!!!Plus. Skladba auta: dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze je opatřeno magnetem a vodící lištou detailně, tampónově potištěno Kupte chlapcům autíčko k autodráze! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Délka: 9 cm Rozměry balení: 6 x 19 x 22 cm
Výrobce (značka): Carrera
77/104Cars 3 velké auto miss fritter

Cars 3 velké auto miss fritter

za 439 Kč na Mall.cz
Zažij nový styl, jak si hrát s tímto velkým autem. S těmito novými filmovými Cars to bude skvělá zábava! Prožijte nekonečné závodění a napínavé okamžiky jako ve filmu.
Výrobce (značka): Mattel
78/104Cars 3 velké auto party supplies

Cars 3 velké auto party supplies

za 439 Kč na Mall.cz
Zažij nový styl, jak si hrát s tímto velkým autem. S těmito novými filmovými Cars to bude skvělá zábava! Prožijte nekonečné závodění a napínavé okamžiky jako ve filmu.
Výrobce (značka): Mattel
79/104Cars 3 mini herní set

Cars 3 mini herní set

za 799 Kč na Mall.cz
Užij si spoustu napínavé zábavy s tímto herním setem inspirovaným filmem Auta 3. Tato závodní dráha s ikonickými detaily a doplňky má některé části pohyblivé.
Výrobce (značka): Mattel
80/104Go autíčko k autodráze cars 3 strip the king weathers

Go autíčko k autodráze cars 3 strip the king weathers

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera GO Autíčko k autodráze Cars 3 Strip The King Weathers je modelem autíčka zpracovaném v měřítku 1:43 a kompatibilním s autoráhami Carrera GO!!! a GO!!!Plus. Skladba auta: dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze je opatřeno magnetem a vodící lištou detailně, tampónově potištěno Kupte chlapcům autíčko k autodráze! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Délka: 10 cm Rozměry balení: 6 x 19 x 22 cm
Výrobce (značka): Carrera
81/104Cars 3 bláznivé auto patty

Cars 3 bláznivé auto patty

za 219 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars 3 Bláznivé auto Patty v bílém provedení, přináší klukům možnost, zažít bláznivé jízdy plné překvapení. Aktivuje se natažením dozadu a puštěním vpřed. Závody mohou začít. Kupte chlapcům Mattel Cars bláznivé autíčko! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr auta: 7 x 4 x 2 cm
Výrobce (značka): Mattel
82/104Autodráha go 62419 cars 3 - fast friends

Autodráha go 62419 cars 3 - fast friends

za 2002 Kč na Mall.cz
Autodráha Carrera GO!!! V licenci Disney Cars 3. Autodráha s auty Blesk McQueen a Cruz Ramirez. Auta v měřítku 1:43 se prohánějí na trati o délce 5 m. Carrera GO Sety se vyznačují vysokou kvalitou zpracování.
Výrobce (značka): Carrera
83/104CARS2 2KS KOLEKCE AUTO

CARS2 2KS KOLEKCE AUTO

za 329 Kč na Mraky hraček.cz
Dvojité balení angličáků z filmu Auta z produkce Disney. Každá sada obsahuje 2 postavičky, které jsou spolu ve filmu v klíčových scénách. Hračka se vyrábí v několika variantách. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Obrázky jsou ilustrační. Cena je za 1 balení. Věk: 3+
Výrobce (značka): Mattel
84/104Go cars 3 jackson storm

Go cars 3 jackson storm

za 479 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera Go Cars 3 Jackson Storm Závodní auto je plně vybaveno a připraveno pro závody na dráze CarreraGo. Buď na stávající dráze nebo na nové, která se dá vybrat z velké šíře naší nabídky dalších samostatných produktů a může být obohacena právě tímto vozem. Obsah balení: závodní auto dvojité kontaktní kartáčky, magnet, vodící lišta Doplňte chlapcům závodní vozy k autodráhám Carrera! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Rozměry: 9 x 4 x 3 cm Rozměry balení: 19 x 6 x 22 cm
Výrobce (značka): Carrera
85/104D132 30806 lightning mcqueen

D132 30806 lightning mcqueen

za 1401 Kč na Mall.cz
Detailně zpracované autíčko pro autodráhu Carrera serie D132. Závodní vůz Lightning McQueen z filmu Cars 3 v měřítku 1:32, je připraveno pro pořádný závod. Auto má dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze, magnet a vodící lištu.
Výrobce (značka): Carrera
86/104Cars 3 velké auto vermelho

Cars 3 velké auto vermelho

za 439 Kč na Mall.cz
Zažij nový styl, jak si hrát s tímto velkým autem. S těmito novými filmovými Cars to bude skvělá zábava! Prožijte nekonečné závodění a napínavé okamžiky jako ve filmu.
Výrobce (značka): Mattel
87/104Cars 3 mini závodní dráha spirála

Cars 3 mini závodní dráha spirála

za 789 Kč na Mall.cz
Mini herní set v sobě ukrývá pořádnou porci zábavy a akce. Na točité závodní dráze se spolu mohou utkat až tři autíčka. Zjisti, které z tvých autíček je nejrychlejší nebo vyzvi své kamarády a uspořádejte závod o nejrychlejšího jezdce. Ale pozor, takhle dráha je jen pro opravdu zkušené závodníky!
Výrobce (značka): Mattel
88/104Go cars 3 lightning mcqueen

Go cars 3 lightning mcqueen

za 529 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera Go Cars 3 Lightning McQueen Závodní auto je plně vybaveno a připraveno pro závody na dráze CarreraGo. Buď na stávající dráze nebo na nové, která se dá vybrat z velké šíře naší nabídky dalších samostatných produktů a může být obohacena právě tímto vozem. Obsah balení: závodní auto dvojité kontaktní kartáčky, magnet, vodící lišta Doplňte chlapcům závodní vozy k autodráhám Carrera! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Rozměry: 9 x 4 x 3 cm Rozměry balení: 19 x 6 x 22 cm
Výrobce (značka): Carrera
89/104Cars 3 pracovní dílna

Cars 3 pracovní dílna

za 1549 Kč na Hračky 4kids.cz
Smoby Cars 3 Pracovní dílna Bleska McQueen přijíždí za dětmi s celým servisním stolem. Kluci mohou montovatelné auto rozebrat, seřídit, opravit, doplnit mu palivo a připravit ho tak na další závod. Pracovní deska je otočná, rozšiřuje tak možnost hry. Kupte chlapcům pracovní dílnu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry: 49,5 x 83 x 26 cm
Výrobce (značka): Smoby
90/104Cars 3 mini auta překvapení

Cars 3 mini auta překvapení

za 69 Kč na Hračky 4kids.cz
Malá kompaktní autíčka vyrobená podle filmu Auta od Disney Pixar. Autíčka mají charakteristické detaily a si s nimi mohou přehrávat oblíbené příběhy z filmu. Celkem můžete sesbírat 12 krásných autíček. Je vždy překvapením, které autíčko rozbalíte. Obsah balení: 1 x angličák Kupte dětem velký set autíček! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Mattel
91/104Pexeso Cars 3

Pexeso Cars 3

za 129 Kč na Knihy Dobrovsky.cz
Blesk McQueen, Burák, Sally, Jackson Storm... Myslíte, že si všechna auta z oblíbené série Cars nejde zapamatovat? Vaše ratolesti vás jistě vyvedou z omylu. Zvlášť poté, co si s novým autíčkovým pexesem promrskají i hrdiny třetího dílu. Hrací kartičky z pevného a zdravotně nezávadného kartonu navíc zaručeně vydrží i každodenní trénink. Paměť, pozornost i postřeh si při hře procvičí jak děti, tak dospělí. Balení obsahuje: 48 pevných kartiček.
Výrobce (značka): Dino Toys
92/104Full speed auta/cars 3 společenská hra

Full speed auta/cars 3 společenská hra

za 389 Kč na Mall.cz
Jste připraveni na nový vzrušující závod s postavami z filmu Cars 3? Bude Blesk McQueen opět mistrem nebo ho na pódiu vystřídají. V této tahové hře na vás budou čekat nečekané zvraty a překážky.
Výrobce (značka): Trefl
93/104Cars 3 xrs odpružený velký závoďák miss fritter

Cars 3 xrs odpružený velký závoďák miss fritter

za 479 Kč na Mall.cz
Toto pořádně odpružené auto, stejně jako noví závodníci, se již nemůže dočkat, až se postaví na startovní čáru v Hromové díře. Autíčko má plno nových vychytávek, díky kterým budou mít tvé příběhy ještě větší šťávu!
Výrobce (značka): Mattel
94/104Cars 3 bourací auto cruz ramirez

Cars 3 bourací auto cruz ramirez

za 519 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars 3 Bourací auto Cruz Ramirez je jedním z bouracích autíček, které si kluci mohou pouštět bez obav z rozbití. Pokud utrpí náraz, snadno se přetočí a kluci ho jednoduše opraví a postaví znovu na trať. Mohou si tak přehrát oblíbené úseky filmu. Nechejte chlapce závodit s autíčky Cars 3! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr auta: 14 x 7 x 4 cm 
Výrobce (značka): Mattel
95/104Go autíčko k autodráze cars 3 chicks hicks

Go autíčko k autodráze cars 3 chicks hicks

za 459 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera GO Autíčko k autodráze Cars 3 Chicks Hicks je modelem autíčka zpracovaném v měřítku 1:43 a kompatibilním s autoráhami Carrera GO!!! a GO!!!Plus. Skladba auta: dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze je opatřeno magnetem a vodící lištou detailně, tampónově potištěno Kupte chlapcům autíčko k autodráze! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Délka: 9 cm Rozměry balení: 6 x 19 x 22 cm
Výrobce (značka): Carrera
96/104Cars 3 mack truck simulátor

Cars 3 mack truck simulátor

za 1299 Kč na Hračky 4kids.cz
Smoby Cars 3 Mack Truck simulátor Nákladní truck Mac má otevíratelný návěs. V něm se ukrývá dílna, pro servis závodního vozu Blesk McQueena, čerpací stanice, kde je možno po servisu doplnit palivo a také simulátor. Toto zázemí pro závodní vůz je obohaceno světelnými a zvukovými efekty. Kupte chlapcům pojízdnou dílnu Mac Truck! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry nákladního auta: 37 x 20 x 14 cm Šířka při rozevřeném návěsu: 57 cm
Výrobce (značka): Smoby
97/104Cars 3 blesk kaskadér

Cars 3 blesk kaskadér

za 669 Kč na Mall.cz
Nastartuj Bleska McQueena a vystřel jej do vzduchu! Zažij spoustu zábavy při sledování kaskadérských kousků, které to předvede! Skvělý dárek pro všechny fanoušky filmové série Cars.
Výrobce (značka): Mattel
98/104Adventní kalendář cars 3

Adventní kalendář cars 3

za 554 Kč na Mall.cz
Unikátní adventní kalendář urychlí všem malým fanouškům čekání na ježíška. Kalendář v licenci Cars 3 obsahuje 24 okének s autíčky a dalšími herními doplňky. Každý den tak děti objeví jedno překvapení.
Výrobce (značka): Mattel
99/104Big cars 3

Big cars 3

za 699 Kč na Mall.cz
S kuličkovou dráhou Big Cars 3 lze postavit úžasnou dráhu o délce až 2,7 m. Děti tak mohou pořádat vzrušující závody s kamarády nebo rodiči. V kuličkách jsou vyobrazeny 3 hlavní postavy z filmu Cars.
Výrobce (značka): Quercetti
100/104Autodráha go 62422 cars 3 - ride track

Autodráha go 62422 cars 3 - ride track

za 2029 Kč na Mall.cz
Autodráha Carrera GO!!! v licenci Disney Cars 3 obsahuje modely aut Bleska McQueena a Cruze Ramireze. Auta v měřítku 1:43 se prohánějí na trati o délce 5,4 m. Carrera GO Sety se vyznačují vysokou kvalitou zpracování.
Výrobce (značka): Carrera
101/104Disney cars hook

Disney cars hook

za 492 Kč na Mall.cz
Hnědé autíčko pro autodráhy Carrera GO! – Disney Cars Hook v měřítku 1:43. Auto je známé z filmu Cars a hrdinské kousky a věrného kamaráda ukazuje i ve filmu Cars2.
Výrobce (značka): Carrera
102/104CARS 3 AUTA

CARS 3 AUTA

za 175 Kč na Mraky hraček.cz
Závodníci z filmu Auta 3 jsou tu! Tato kolekce se skládá ze 155 vozidel a nabízí tak nepřeberné množství různých autíček, která vypadají přesně jako ve filmu. Začni nebo rozšiř svou kolekci s těmito velkými autíčky. Každé autíčko se prodává samostatně. Cena je za 1 ks Není vhodné pro děti do 3 let Hračka je vyráběna ve více variantách, konkrétní variantu NELZE VYBRAT.
Výrobce (značka): Mattel
103/104Cars 3 Pojízdná dílna Mac Truck

Cars 3 Pojízdná dílna Mac Truck

za 1008 Kč na Mraky hraček.cz
Pojízdná dílna ve tvaru kabiny oblíbeného nákladního auta Mac v licenci Cars 3. Kolečka a madlo pro snadnou manipulaci. Součástí autíčko Blesk k opakované montáži demontáži. Nechybí ani nezbytné nářadí. Rozměry 44 x 65 x 25 cm.
Výrobce (značka): Smoby
104/104Cars 3 natahovací auta danny swervez

Cars 3 natahovací auta danny swervez

za 369 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattel Cars 3 natahovací auta Danny Swervez ve svém fialovém plášti čeká na odvážné jezdce, kteří ho vypustí na závodní dráhu. Kluci si ho mohou natahovat stlačením. Vyberte chlapcům další bourák do sjejich sbírky! Vhodné pro děti od 3 let Délka: 14 cm
Výrobce (značka): Mattel

Dětské nářadí

1/3Cars 3 Sada nářadí s autem Jackson Hrom - opasek

Cars 3 Sada nářadí s autem Jackson Hrom - opasek

za 293 Kč na Mraky hraček.cz
Sada nářadí v licenci Cars 3 na praktickém opasku s kapsou na zip. Obsahuje autíčko Jackson Hrom, klíč, šroubovák. Autíčko lze snadno smontovat demontovat. Rozměry: 30 x 17 x 3 cm.
Výrobce (značka): Simba
2/3Cars 3 batoh s autem a nářadím

Cars 3 batoh s autem a nářadím

za 499 Kč na Mall.cz
Krásný batoh s autíčkem Blesk McQueenem a nářadím v praktickém batohu. Super sada pro každého malého nadšence animovaného filmu Cars.
Výrobce (značka): Smoby
3/3Cars 3 sada nářadí s autem - opasek

Cars 3 sada nářadí s autem - opasek

za 389 Kč na Mall.cz
Parádní sada nářadí v licenci Cars 3 na praktickém opasku s kapsou na zip. Ideální volba pro malé kutily a milovníky animovaného filmu Cars.
Výrobce (značka): Smoby

Doplňky pro panenky

1/1Hrací sada Cars 3 Thomasville Speedway

Hrací sada Cars 3 Thomasville Speedway

za 509 Kč na Mraky hraček.cz
Hrací sada CARS 3 Thomasville Speedway – závodní stadion s okruhem – součástí dráha, tribuny, autíčko, tabule s česomírou, osvětlení a výjezd ze stadionu.
Výrobce (značka): Alltoys

Garáže

1/1CARS HERNÍ SET GARÁŽ

CARS HERNÍ SET GARÁŽ

za 579 Kč na Mraky hraček.cz
Mattel Cars herní set garáž Šlápni na plyn, abys byl co nejrychleji v garáži na okruhu, kde probíhá závod o Zlatý Píst! Tento herní set s sebou přináší mnoho zábavy na motivy animovaného filmu Auta. Garáž je dvoupatrová a najdeš v ní funkční výtah a servisní depo. Díky několika hracím plochám a kovovému modelu Bleska McQueena v měřítku 1:55 si můžeš zopakovat všechny závodní momenty. A to ještě není všechno. Připoj tuto garáž k ostatním herním setům a rozšiř tak své nadšení ze hry. Rozměry balení: 30,5 x 33 x 10,5 cm Věk: 4+
Výrobce (značka): Mattel

Hračky do vody

1/257478 bazén dětský cars 262x175x56cm

57478 bazén dětský cars 262x175x56cm

za 808 Kč na Mraky hraček.cz
Krásný bazének pro děti v oblíbeném designu Cars. Vyrobeno z testovaného masivního vinylu. Přibližná velikost 262 x175 x56 cm. Vodní kapacita – výška stěny – 37 cm. Opravná záplata přiložena. Dvě vzduchové komory pro rychlé vyfouknutí a nafouknutí.
Výrobce (značka): Intex
2/2Nafukovací rukávky cars 23x15cm

Nafukovací rukávky cars 23x15cm

za 49 Kč na Wiky.cz
Nafukovací rukávky s motivem z filmu Cars o velikosti 23 x 15 cm. Každý správný kluk musí mít na ruk Nafukovací rukávky s motivem z filmu Cars. Každý správný kluk musí mít na rukávku Bleska McQueena! Materiál: vinyl Rozměry: 23 x 15 cm Doporučený věk: 3-6 let Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
Výrobce (značka): Intex

Hračky pro nejmenší

1/2Hopsadlo CARS 2

Hopsadlo CARS 2

za 160 Kč na Mraky hraček.cz
Hopsadlo CARS 2 - Toto krásné gumové červené hopsadlo s motivem oblíbeného hrdiny z filmu Cars pro děti se dvěma madly na držení je zárukou skvělé zábavy! Zbavte se přebytečné energie a zasportujte si s hopsadlem Cars II. Hopsadlo má maximální zatížení 50 kg. Materiál PVC. Průměr nafouknutého hopsadla 50 cm.
Výrobce (značka): John
2/2Cykloodrážedlo Cars 3, stojan

Cykloodrážedlo Cars 3, stojan

za 1195 Kč na Mraky hraček.cz
Cykloodrážedlo v licenci Cars 3 - snadná cesta k osvojení rovnováhy a bezproblémovému přechodu na kolo. Kvalitní kovová konstrukce, výškově stavitelné sedlo, centrální stojan, tichá kolečka. Kola plastová, průměr 25 cm. Min. výška sedla 33 cm. Max. výška sedla 38 cm. Rozměry: 77 x 48 x 40 cm (DxV k řídítkům x H). Hmotnost: 2,7 kg.
Výrobce (značka): Smoby

Kreativní hračky

1/9Albi Crayola Omalovánky Auta 3/Cars 3

Albi Crayola Omalovánky Auta 3/Cars 3

za 148 Kč na Mraky hraček.cz
Albi Crayola Omalovánky se samolepkami Auta 3 Cars 2 Omalovánky Crayola probouzí v dětech tvořivého ducha a spolu s ním se rozvíjí i kreativita. Procvičí si motorické dovednosti a v neposlední řadě i poznávání barev. 32 stran obrázků z pohádky Auta 3 čeká na malé umělce. Součástí balení jsou také 4 listy samolepek, se kterými si děti dotvoří dokonalá umělecká díla. Rozměry: 21,5 x 25,4 x 0,4 cm Věk: 3+ Crayola - kreativní svět
Výrobce (značka): Crayola
2/9Magnetická tabulka cars, 22cm

Magnetická tabulka cars, 22cm

za 259 Kč na Mall.cz
Plastová magnetická tabulka pro děti na kreslení, obsahující tužku s kovovým hrotem. Nečekejte na nic, inspirujte se motivem Cars a nakreslete si své vlastní a nejen to.
Výrobce (značka): Lena
3/9Hrací korálkový set Cars 3

Hrací korálkový set Cars 3

za 619 Kč na Mraky hraček.cz
Vyber si šablonu nebo tvoř dle své vlastní fantazie. Skládej barevné korálky na přiloženou plastovou destičku. Až máš obrázek hotový, jednoduše ho pomocí rozprašovače postříkej vodou, korálky budou držet pohromadě.  Balení obsahuje: více než 1 000 korálků v 7 barvách, podložku, slupovač korálků, roztřiďovač, 2 oboustranné šablony, rozprašovač a návod.  Rozměry (balení):32 x 24 x 5 cm Věk:od 4 let
Výrobce (značka): Aquabeads
4/9Kreativní sada 3 v 1 cars 3

Kreativní sada 3 v 1 cars 3

za 299 Kč na Mall.cz
Parádní kreativní sada nejen pro malé fanoušky animáku Cars 3. Děti mohou vyrábět vlastní samolepky, magnetky nebo používat přiložené doplňky k individuálním návrhům. Je možné sestavit i model Bleska McQueena.
Výrobce (značka): Disney
5/9Mega kreativní set cars 3

Mega kreativní set cars 3

za 299 Kč na Mall.cz
Parádní kreativní set plný potřeb nejen k malování pro všechny malé fanoušky animovaného filmu Cars 3. Velká sada obsahuje přes 300 kreativních součástí vše v motivu Auta. Sada zaručuje spoustu zábavy.
Výrobce (značka): Disney
6/9Cars 3 super stencil

Cars 3 super stencil

za 299 Kč na Mall.cz
Originální kreativní sada umožňující přeměnu klasických fixek ve sprejové. Sada je navíc oblíbené dětské licenci Cars 3. S pomocí šablon tak vytvoříte úžasné kresby, třeba vašich oblíbených hrdinů z filmu.
Výrobce (značka): Lisciani
7/9Deluxe kreativní set cars 3

Deluxe kreativní set cars 3

za 149 Kč na Mall.cz
Parádní kreativní sada v licenci Cars 3 se kterou si děti užijí nejen spoustu zábavy ale také zlepší motoriku a fantazii. Pomocí štětečků, formiček, 3 lahviček s barvou a papírů si děti vykouzlí překrásný obrázek.
Výrobce (značka): Disney
8/9Cars 3 art school

Cars 3 art school

za 329 Kč na Mall.cz
Jedná se o zábavnou sadu pro rozvoj obratnosti, kreativity a představivosti. Sada je v licenci Cars 3. S pomocí sešitu a tabulek, které lze popisovat i mazat, se můžeš snadno naučit kreslit. Kromě toho můžeš díky stíracímu fixu a přiložené houbičce svoji kresbu poopravit a začít kdykoli znovu.
Výrobce (značka): Lisciani
9/9Kreslící magnetická tabulka

Kreslící magnetická tabulka

za 299 Kč na Mall.cz
Plastová magnetická kreslící tabulka v licenci Cars 3 pro děti na kreslení. Naučná a zábavná hračka, která pomůže dětem v rozvoji motoriky a kreativity. Dě ti mohou kreslit pomocí magnetického pera které je součástí balení.
Výrobce (značka): Cars

Míče

1/2Míč CARS 2

Míč CARS 2

za 89 Kč na Mraky hraček.cz
Užijte si sportovních aktivit s tímto skvělým míčem s potiskem Cars II. Průměr míče je 230 mm.
Výrobce (značka): John
2/2Míč Cars 2 130 mm

Míč Cars 2 130 mm

za 69 Kč na Mraky hraček.cz
Krásný, červený míč s motivem oblíbeného auta z filmu Cars. Míč má průměř 130mm.
Výrobce (značka): John

Plyšové hračky

1/5Walt Disney CARS 3: Guido plyš 20cm

Walt Disney CARS 3: Guido plyš 20cm

za 156 Kč na Mraky hraček.cz
Velmi pěkná plyš hlavních hrdinů z filmu Cars 3
Výrobce (značka): Dino
2/5Walt Disney CARS 3: Jackson Storm plyš 20cm

Walt Disney CARS 3: Jackson Storm plyš 20cm

za 147 Kč na Mraky hraček.cz
Velmi pěkná plyš hlavních hrdinů z filmu Cars 3
Výrobce (značka): Dino
3/5Cars 3 plyšový cruz ramirez 15 cm

Cars 3 plyšový cruz ramirez 15 cm

za 189 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino Cars 3 Plyšový Cruz Ramirez 15 cm Cruz Ramirez, z animovaného filmu Cars, tentokrát zpracovaný jako měkký plyšáček, čeká na děti od narození. Auto i ostatní plyšáčci jsou atestováni, jsou pro děti bezpečnými hračkami, vyrobenými z kvalitní plyše. Vyberte dětem plyšáka značky Dino! Vhodné pro děti od narození Materiál: jemný plyš obsahuje polyester Výška: 15 cm Údržba: ruční praní, při 30°C Země původu: ČR
Výrobce (značka): Dino
4/5Cars 3 plyšový jackson storm 25 cm

Cars 3 plyšový jackson storm 25 cm

za 329 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino Cars 3 Plyšový Jackson Storm 25 cm Jackson Storm, z animovaného filmu Cars, tentokrát zpracovaný jako měkký plyšák, čeká na děti od narození. Auto i ostatní plyšáčci jsou atestováni, jsou pro děti bezpečnými hračkami, vyrobenými z kvalitní plyše. Vyberte dětem plyšáka značky Dino! Vhodné pro děti od narození Materiál: jemný plyš obsahuje polyester Výška: 25 cm Údržba: ruční praní, při 30°C Země původu: ČR
Výrobce (značka): Dino
5/5Plyš cars 3 mcqueen 15cm

Plyš cars 3 mcqueen 15cm

za 249 Kč na Wiky.cz
Plyš CARS 3 MCQUEEN 15cm Dino 664722 Že auťáky do postýlky nepatří? Jen si vzpomeňte, kolikrát se váš malý závodník snažil vás přesvědčit o opaku. S plyšovým Bleskem McQueenem se mu to už určitě podaří. Heboučká hračka mu třeba pomůže lépe usnout nebo mu zajistí hezčí sny o jeho oblíbeném animovaném filmu Cars. Velikost: 15 cm
Výrobce (značka): Dino

Polštáře

1/1Polštář 3D Cars 3

Polštář 3D Cars 3

za 128 Kč na Mraky hraček.cz
Příjemný dětský polštář v licenci Cars 3. S motivem Cars. 100% polyester. Baleno v sáčku. Doporučený věk 3+
Výrobce (značka): Cerdá

Puzzle

1/17WD Cars 3: Rivalové 4x54D

WD Cars 3: Rivalové 4x54D

za 148 Kč na Mraky hraček.cz
Dětské puzzle se 4 tvarovými obrázky po 54 dílcích s motivy Cars 3.
Výrobce (značka): Dino
2/17WD Cars 3: Závodníci 2x77D

WD Cars 3: Závodníci 2x77D

za 138 Kč na Mraky hraček.cz
Dětské puzzle s 2 obrázky po 77 dílcích s motivy Cars 3.
Výrobce (značka): Dino
3/17Cars 2 xxl 100 dílků

Cars 2 xxl 100 dílků

za 299 Kč na Mall.cz
Dětské puzzle velikosti XXL s motivem známého Mc Queena s jeho přátel autíček z animovaného filmu Cars 2. Velké dílky puzzle se snadno uchopí a lehce skládají.
Výrobce (značka): Ravensburger
4/17Puzzle 4v1 Auta/Cars 3 Disney

Puzzle 4v1 Auta/Cars 3 Disney

za 132 Kč na Mraky hraček.cz
Fotbalový míč 20cm. Hračka je vyráběna ve více variantách. Varianta je dodávána podle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji do poznámky v objednávce, pokusíme se ji zajistit. Cena se vztahuje na 1 ks.
Výrobce (značka): Trefl
5/17Walt Disney Frozen a Trolové 100XL neon

Walt Disney Frozen a Trolové 100XL neon

za 239 Kč na Mraky hraček.cz
Dětské puzzle 100 velkých dílků s motivem Cars 3. Rozměr složeného puzzle 330x470mm.
Výrobce (značka): Dino
6/17Pěnové puzzle Disney Cars 25ks

Pěnové puzzle Disney Cars 25ks

za 139 Kč na Mraky hraček.cz
Pěnové puzzle s vroubkovaným povrchem jsou ideální k vytvoření hrací plochy nejen do dětských pokojíčků, ale všude tam, kde si hrají děti a plovoucí podlaha, dlažba nebo linoleum jsou příliš chladné. Pěnové puzzle jsou měkké, omyvatelné, zdravotně nezávadné, tlumí hluk a skvěle izolují. Puzzle sestavené do koberečku vytvoří plochu o velikosti 61×33×1,2cm.
Výrobce (značka): Alltoys
7/17Pěnové puzzle cars 3

Pěnové puzzle cars 3

za 199 Kč na Mall.cz
Měkké pěnové puzzle pro děti. Z jednotlivých dílů s motivy Cars 3 lze stavět různé tvary podle fantazie např. kostky nebo se dají použít jako pěnová podložka na hraní.
Výrobce (značka): Trefl
8/17Puzzle double fun – cars 3

Puzzle double fun – cars 3

za 289 Kč na Mall.cz
Úžasné puzzle a metr na zeď v jednom. Děti si nejprve užijí spoustu zábavy při sestavení puzzle v licenci Cars. Puzzle se nadále slepí a připevní na zeď. Puzzle pak slouží jako dětský metr. Součástí balení jsou i klipy pro připevnění fotografii.
Výrobce (značka): Clementoni
9/17Cars 3: Vítězné kolo 100XL neon puzzle

Cars 3: Vítězné kolo 100XL neon puzzle

za 269 Kč na Knihy Dobrovsky.cz
Dětské puzzle se 100 extra velkými dílky s neonovými prvky a motivem Cars 3.
Výrobce (značka): Dino Toys
10/17Puzzle Cars 3 Vítězné kolo neon

Puzzle Cars 3 Vítězné kolo neon

za 269 Kč na Knihy Dobrovsky.cz
Slavný auťák Blesk McQueen je připraven se blýsknout v pokoji vašich ratolestí. Co blýsknout – přímo rozzářit. Speciální puzzle s neonovými prvky se rozsvítí hned poté, co zavládne v místnosti tma. Vidět budou obrysy tří formulí - Bleska, Jacksona Storma a Cruz Ramirezové. Velké dílky se velmi dobře skládají, takže puzzle o 100 dílcích hravě složí i děti od 5 let. Puzzle bylo vyrobeno v ČR z kvalitního a zdravotně nezávadného kartonu.
Výrobce (značka): Dino Toys
11/17Puzzle 2x66 dílků Cars 3: Závod

Puzzle 2x66 dílků Cars 3: Závod

za 199 Kč na Bambule.cz
Odstartujte doma závod ve skládání puzzle. S balením dvou skládaček o 66 částech mohou stavět dva šikulové zároveň. Z obrázků na děti vykouknou hrdinové animáku Cars 3, Blesk McQueen a Jackson Storm. Puzzle je perfektní pro děti od 3 let, které si během skládání hravě procvičí motoriku, trpělivost i prostorovou představivost. Skládačky byly vyrobeny v ČR. Jednotlivé dílky jsou z kvalitního a zdravotně nezávadného kartonu.
Výrobce (značka): Dino
12/17Cars 3 progressive 9

Cars 3 progressive 9

za 279 Kč na Mall.cz
Slož devět postupně se zvětšujících puzzlů do speciální upravující krabičky, jedno po druhém od nejmenšího po největší. Puzzle jsou v oblíbené dětské licenci Cars 3. Vhodné pro děti od 1 roku.
Výrobce (značka): Lisciani
13/17Puzzle Cars 3 100 dílků

Puzzle Cars 3 100 dílků

za 109 Kč na Mraky hraček.cz
Puzzle s oblíbeným hrdiny filmu Cars 3- nesmí chybět Blesk McQueen a jeho přátelé a soupeři.  Počet dílků: 100  Rozměr složeného obrazu: 41 x 27,5 cm Rozměr krabice: 29 x 20 x 4 cm Vhodné od 5 let.  Výrobce: Trefl.  Společnost TREFL je jedním z předních evropských výrobců puzzle, stolních her a hracích karet, který rozvíjí svou činnost již od roku 1985.
Výrobce (značka): Trefl
14/17Puzzle deskové cars 3 15 dílků

Puzzle deskové cars 3 15 dílků

za 99 Kč na Wiky.cz
Puzzle deskové CARS 3 15 dílků Dino 301283 Máte doma fanouška autíček? Pak pro vás máme nápad, jak mu udělat radost. Pořiďte mu puzzle s motivy nejnovějšího trháku Cars 3. Blesk McQueen v něm musí dokázat, že je pořád ještě frajer. Při skládání dílků si každý malý stavitel procvičí fantazii a motoriku. Velikostí a množstvím 15 dílků je skládačka ideální pro děti od 3 let.  Dílky jsou z kvalitního, pevného a zdravotně nezávadného kartonu. Materiál dětem neuškodí ani v případě požití. Skládačka byla vyrobena v ČR a získala certifikát Bezpečná a kvalitní hračka. Rozměry: 29,5 x 19 x 0,4 cm
Výrobce (značka): Dino
15/17Puzzle Cars 3 koláž 260 dílků

Puzzle Cars 3 koláž 260 dílků

za 138 Kč na Mraky hraček.cz
Puzzle Cars 3 koláž 260 dílků Skládání puzzle rozvíjí trpělivost, kreativitu a jemnou motoriku. Po seskládání 260 dílků se objeví obrázek s motivem hrdinů z oblíbeného filmu Cars 3. Rozměr seskládaného obrázku je 60 x 40 cm. Rozměry: 60 x 40 cm Rozměry balení: 40 x 27 x 4 cm Věk: 8+
Výrobce (značka): Trefl
16/17PACK Hra Boom Boom CARS 3 + puzzle 3v1 grátis v krabici

PACK Hra Boom Boom CARS 3 + puzzle 3v1 grátis v krabici

za 294 Kč na Mraky hraček.cz
Zahrajte si společenskou hru - Boom Boom se zvonkem.  Vítejte ve světe aut! Bleck McQueen ještě neřekl své poslední slovo a vrací se zpět na závodní dráhu. Vezměte balíček karet a zazvoňte na zvonek. Abyste vyhráli, musíte nasbírat všechny sady karet s postavami z filmu Auta Cars 3. Soupeři Vám však vítězství nedají zadarmo. Jako bonus dostanete k této super hře také puzzle, ze kterých si budete moct postavit hned tři obrázky s motivy hrdinů Auta Cars 3 o různém počtu dílků - 20, 36, 50.  Balení Boom Boom obsahuje:  52 hracích kartiček zvonek návod   délka hry: 10 - 20 minut počet hráčů: 2- 4 hráči   Vhodné pro děti od 6 let.
Výrobce (značka): Trefl
17/17WD Cars 3: Příprava 48D

WD Cars 3: Příprava 48D

za 118 Kč na Mraky hraček.cz
Dětské puzzle 48 dílků s motivem Cars 3.
Výrobce (značka): Dino

RC hračky

1/13RC Cars 3 Turbo Racer Cruz Ramirezová 1:24, 17cm, 2kan

RC Cars 3 Turbo Racer Cruz Ramirezová 1:24, 17cm, 2kan

za 545 Kč na Mraky hraček.cz
Auto na dálkové ovládání - automechanička Ramirezová z filmu Cars 3 s turbo funkcí. 2 kanály (jezdí vpřed vzad, vlevo vpravo), frekvence 2,4 GHz, měřítko 1:24, délka 17 cm. Barva žlutá. Vhodné pro děti od 4 let.   Věk: 4+ Baterie: 2x 1,5V LR6 a 3x 1,5V LR6
Výrobce (značka): Dickie
2/13RC Cars 3 Turbo Racer Blesk McQueen 1:24, 17cm, 2kan

RC Cars 3 Turbo Racer Blesk McQueen 1:24, 17cm, 2kan

za 639 Kč na Mraky hraček.cz
RC CARS 3 TURBO RACER BLESK MCQUEEN 1:24, 17CM, 2KAN Hračky, které potěší všechny malé závodníky. Auto Blesk McQueen na dálkové ovládání z filmu Cars 3 s turbo funkcí. 2 kanály (jezdí vpřed vzad, vlevo vpravo), frekvence 2,4 GHz. Pro správný chod hračky je nutné použít baterie 3x1,5V R03 a 3x1,5V R6, které nejsou součástí balení. Vyrobneo v měřítku 1:24, délka 17 cm. Barva červená.   Měřítko: 1:24 Délka: 17 cm Frekvence: 2,4 GHz Věk: 3+
Výrobce (značka): Dickie
3/13Rc cars 3 ultimate blesk mcqueen 1:16, 26 cm, 3 kanály

Rc cars 3 ultimate blesk mcqueen 1:16, 26 cm, 3 kanály

za 1599 Kč na Mall.cz
Blesk McQeen na dálkové ovládání, 3 kanály, měřítko 1:16, délka 26 cm. Frekvence 2,4 GHz. Světelný efekt, driftování, zvukové efekty a další funkce pro skvělou jízdu. Vyrobeno z odolných plastů.
Výrobce (značka): Dickie
4/13RC Cars 3 Feature Blesk McQueen 1:16, 26cm, 3kan

RC Cars 3 Feature Blesk McQueen 1:16, 26cm, 3kan

za 1474 Kč na Mraky hraček.cz
Blesk McQeen na dálkové ovládání, 3 kanály, měřítko 1:16, délka 26 cm. Frekvence 2,4 GHz. Světelný efekt, zvukové efekty, driftování, vibrace a další funkce pro skvělou jízdu.
Výrobce (značka): Dickie
5/13Rc cars 3 turbo mack truck 46 cm

Rc cars 3 turbo mack truck 46 cm

za 1199 Kč na Mall.cz
Nákladní auto Turbo Mack Truck z filmu Cars na dálkové ovládání. V novém barevném provedení se světelnými a zvukovými efekty, možností dálkového odpojení přívěsu a funkcí turbo osloví každého malého fanouška tohoto animáku. Auto o délce 46 cm je vyrobeno z kvalitních plastů.
Výrobce (značka): Dickie
6/13RC Cars 3 Turbo Racer Burák 1:24, 17 cm, 2kan

RC Cars 3 Turbo Racer Burák 1:24, 17 cm, 2kan

za 639 Kč na Mraky hraček.cz
Oblíbený Burák z filmu Cars Auta je tu tentokrát na dálkové ovládání. Obsahuje 2 kanály, díky nim může autíčko jezdit vpravo, vlevo, vpřed i vzad. Navíc je vybaveno turbo funkcí. Frekvence 2,4 GHz. Krásný model autíčka je vyroben v hnědé barvě o délce 17 cm. Model je vyroben v měřítku 1:24. Pro správný chod hračky je nutné použít baterie. Vhodné pro děti od 4 let.   Velikost: 17 cm Měřítko: 1:24 Frekvence: 2,4 GHz Věk: 4+
Výrobce (značka): Dickie
7/13RC Cars 3 Blesk McQueen Crazy Crash

RC Cars 3 Blesk McQueen Crazy Crash

za 717 Kč na Mraky hraček.cz
Auto Blesk McQueen na dálkové ovládání z filmu Cars 3 s turbo a crash funkcí. 2 kanály (jezdí vpřed vzad, vlevo vpravo), frekvence 2,4 GHz. Měřítko 1:24, délka 17 cm. Rozměry 17 x 6 x 8 cm. Barva červená. Baterie nejsou součástí výrobku. Na provoz jsou potřeba baterie: auto 3 x 1,5 V LR6 (AA) + ovládání 3x 1,5 V LR03 (AAA).
Výrobce (značka): Dickie
8/13RC Cars 3 Blesk McQueen 1:32,1kan

RC Cars 3 Blesk McQueen 1:32,1kan

za 630 Kč na Mraky hraček.cz
Auto na dálkové ovládání Blesk McQueen v licenci Cars 3. 1 kanál (jezdí dopředu, vzad zatáčí), frekvence 27 MHz. Měřítko 1:32, délka 14 cm.
Výrobce (značka): Dickie
9/13RC Cars 3 Jackson Hrom Single Drive 1:32, 1kan

RC Cars 3 Jackson Hrom Single Drive 1:32, 1kan

za 379 Kč na Mraky hraček.cz
Auto na dálkové ovládání Jackson Hrom v licenci Cars 3. 1 kanál (jezdí dopředu, vzad zatáčí), frekvence 27 MHz. Měřítko 1:32, délka 14 cm.
Výrobce (značka): Dickie
10/13Rc cars 3 turbo racer jackson hrom 1:24, 17 cm, 2 kanály

Rc cars 3 turbo racer jackson hrom 1:24, 17 cm, 2 kanály

za 629 Kč na Mall.cz
Auto Jackson Storm na dálkové ovládání z filmu Cars 3 s turbo funkcí. Toto autíčko zaručeně osloví každého malého fanouška tohoto animáku. Vyrobeno z odolných plastů.
Výrobce (značka): Dickie
11/13RC Cars 3 Jackson Hrom Crazy Crash

RC Cars 3 Jackson Hrom Crazy Crash

za 719 Kč na Mraky hraček.cz
Auto Jackson Storm na dálkové ovládání z filmu Cars 3 s turbo a crash funkcí. 2 kanály (jezdí vpřed vzad, vlevo vpravo), frekvence 2,4 GHz, měřítko 1:24, délka 17 cm. Rozměry 17 x 6 x 8 cm. Barva tmavě šedá.
Výrobce (značka): Dickie
12/13RC Cars 3 Ultimate Jackson Hrom 1:16

RC Cars 3 Ultimate Jackson Hrom 1:16

za 1535 Kč na Mraky hraček.cz
Auto Jackson Hrom z oblíbeného filmu Cars 3 na dálkové ovládání, 3 kanály, měřítko 1:16, délka 26 cm. Frekvence 2.4 GHz, světelné a zvukové efekty, driftující - 360° otáčející se - kouřící a další funkce, šedá barva.
Výrobce (značka): Dickie
13/13RC Cars 3 Turbo Mack Truck 46 cm, 3kan + Blesk McQueen 1:24, 2kan

RC Cars 3 Turbo Mack Truck 46 cm, 3kan + Blesk McQueen 1:24, 2kan

za 1770 Kč na Mraky hraček.cz
Nákladní auto Mack na dálkové ovládání z filmu Auta 3 Cars 3. 3 kanály, se světelným a zvukovým efektem. Přívěs lze odpojit dálkovým ovládáním. Zadní dveře se otevírají mechanicky. Frekvece 2,4 GHz. Měřítko 1:24, délka 46 cm. Součástí balení je také auto Blesk McQueen , 2 kanály, s turbo funkcí, frekvece 2,4 GHz, měřítko 1:24.
Výrobce (značka): Dickie

Společenské hry

1/4Pexeso a domino cars ice racers

Pexeso a domino cars ice racers

za 229 Kč na Hračky 4kids.cz
Blesk McQeen z filmu Cars 3 se stal námětem pro pexeso a domino dodávané v jednom balení. Domino z pevného kartonu, jako jedna z nejhranějších her v Evropě i Asii, ve které se děti snaží přikládáním do kamenů ve správné návaznosti, co nejdříve zbavit svých kamenů. Oblíbená hra pexeso , kde má každý z hráčů za úkol najít co nejvíce stejných dvojic. Kdo jich najde nejvíce, vyhrává. Obsah balení: 45 obrázkových kamenů Domina 18 párů obrázků Pexesa Jazykové verze pravidel : CZ,SK,HU,RO,SLO, HR,BIH,SRB,PL Kupte dětem balení se zábavnými hrami! Vhodné pro děti od 4 let Počet hráčů: 2 - 6 Materiál: silný karton Průměrná doba hry: 10+ min. Rozměry balení: 19,5 x 19,5 x 5,5 cm
Výrobce (značka): Piatnik
2/4CARS 3 Kvarteto

CARS 3 Kvarteto

za 69 Kč na Mraky hraček.cz
Hra určená pro 3-6 hráčů se skládá z 32 karet, které jsou rozděleny do 8 kvartet po 4 kartách. Karty v jednotlivých kvartetech tvoří tématické skupiny označené shodnými symboly. Cílem každého z hráčů je získat co nejvíce kvartet. Věk: 4+
Výrobce (značka): Dino
3/4Cars 3 disney piston cup společenská hra

Cars 3 disney piston cup společenská hra

za 259 Kč na Hračky 4kids.cz
Trefl Cars 3 Disney Piston Cup Závodní autíčka známé z oblíbeného animovaného filmu, přijíždí tentokrát za dětmi v rodinné hře. Hráči se stávají v této hře závodníky, kteří by měli zvládnout obtížnou závodní trať se všemi jejími nástrahami. Čekají je ostré zatáčky i nečekané překážky. Cílem je projet cílem jako první a stát se šampionem závodu. Obsah hry: hrací desky, 4 figurky 4 stojánky, hrací kostka, návod Kupte dětem Piston Cup a zahrejte si s nimi! Vhodné pro děti od 4 let Počet hráčů: 2 - 4 Průměrná doba: 15 - 20 minut Rozměr balení: 39,5 x 4 x 26,5 cm
Výrobce (značka): Trefl
4/4Cars 3 educational multigames

Cars 3 educational multigames

za 339 Kč na Mall.cz
Tato sada vzdělávacích her s Bleskem a jeho kamarády je účinným nástrojem k výuce základních znalostí a k rozvoji pozorovacích schopností a logiky dětí. Hry jsou jednoduché a zábavné, vyrobené tak, aby se dílky patřící k sobě lehčeji spojily a tím umožnily dítěti hru průběžně korigovat.
Výrobce (značka): Lisciani

Autodráha Carrera GO Disney Cars

První věc, která každého tátu napadne, když se mu narodí syn, je ta, že svému malému klukovi musí koupit autodráhu (znám to, každý táta si totiž tu autodráhu tak trochu kupuje sám pro sebe :). Mám zkušenost s autodráhou Carrera GO 62239 Disney Cars 2 (Secret Mission) a podle mě patří k těm lepším autodráhám, po kterých se prohánění autíčka z pohádky Cars 2. Ale na trhu jsou i jiné sestavy autodráh včetně autodráhy s autíčky z Cars 3, které asi jsou stejně dobré, jen osobní zkušenost s nimi nemá. Milovnící pohádky Cars budou nadšeni.

1/24Autodráha Carrera Evolution, startovací sada Carrera Evolution Disney Pixar Cars 3 - Race Day 20025226

Autodráha Carrera Evolution, startovací sada Carrera Evolution Disney Pixar Cars 3 - Race Day 20025226

za 3090 Kč na Conrad.cz
Blesk McQueen, hvězda filmové série Auta z dílny studia Disney Pixar, ·startuje do nového závodu. Na závodní autodráze Carrera o délce 4,5 m je dostatek místa pro nejrůznější akční manévry při předjíždění a pro dynamické zrychlení. Blesk McQueen musí opět čelit svému vyzyvateli na trati a znovu prokázat svou odvahu. Disney Pixar Auta 3 - Blesk McQueen·Disney Pixar Auta 3 - Dinoco Cruz Startovací sada Carrera Evolution
Výrobce (značka): Carrera
2/24First - 63010 disney cars 3

First - 63010 disney cars 3

za 715 Kč na Mall.cz
Autodráha v designu inspirovaným filmem Cars 3 z řady autodrah Carrera First obsahuje dva modely aut- Bleska McQueena a Cruze Ramireze. Měřítko dráhy a autíček je 1:50. Dráha se snadno sestavuje i rozebírá díky systému svorek. Velmi kvalitní zpracování zajistí stabilitu dráhy.
Výrobce (značka): Carrera
3/24Autodráha go 62417 cars 3 - racing center

Autodráha go 62417 cars 3 - racing center

za 2145 Kč na Mall.cz
Autodráha Carrera GO!!! V licenci Disney Cars 3. Autodráha s auty Blesk McQueen a Cruz Ramirez. Auta v měřítku 1:43 se prohánějí na trati o délce 6,2 m. Carrera GO Sety se vyznačují vysokou kvalitou zpracování.
Výrobce (značka): Carrera
4/24Go autodráha cars 3 ride track

Go autodráha cars 3 ride track

za 1889 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera GO Autodráha Cars 3 Ride Track Autodráha Cars 3 Racing Center v délce 5,4 m , včetně dvou závodních autíček Blesk McQueena a Dinoco Cruze. V nabídce je i bohaté příslušenství jako je most, počítadla kol, křižovatky, skokánek, rallye díly nebo rozšiřující sety. Set je vybaven Turbo ovladačem rychlosti. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Je určena pro děti, ale i pro dospělé, kteří si dráhy oblíbili a rádi si zazávodí se svými dětmi. Přednosti dráhy: snadno a rychle sestavitelná analogový autodráhový systém výškově nastavitelné podpěry přesné a stabilní provedení dráhy dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím Přednosti autíček: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracovaná s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou  Obsah balení: 1x auto Blesk McQueen 1x auto Cruz Ramirez rovinky, zatáčky, klopená zatáčka 1x zúžení dráhy, looping, 1x napájecí díl 2x ovladač rychlosti, 1x trafo podpěry, mantinely, náhradní kontaktní kartáčky náhradní vodící lišty, návod Zazávoďte si s dětmi na autodráze Carrera! Vhodné pro děti od 6 let Délka trati: 5,4 m Měřítko dráhy: 1:43 Měřítko aut: 1:43 Materiál: plast, kov, magnet Počet drah: 2 Počet autíček: 2 Rozměry: 191 x 60 cm Rozměry balení: 60 x 50 x 10 cm
Výrobce (značka): Carrera
5/24Autodráha Carrera GO 62478 Cars Mud Racing

Autodráha Carrera GO 62478 Cars Mud Racing

za 2299 Kč na Hračky 4kids.cz
Autodráha Cars Mud Racing , včetně dvou závodních autíček je zpracována jako analogová, v měřítku 1:43 a je určená pro nejmenší děti. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Pro nejmenší děti si můžete vybrat z autodrah vyrobených v originální licence Disney Cars 3, Mickey Mouse, Nintendo nebo Paw Patro. Přednosti dráhy: snadno a rychle sestavitelná výškově nastavitelné podpěry přesné a stabilní provedení dráhy dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím Přednosti autíček: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracovaná s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou  Obsah balení: auto Blesk McQueen auto Jackson Storm rovinky, zatáčky, looping napájecí díl (61666), trafo 2x ovladač rychlosti (61663) podpěry, mantinely, náhradní kontaktní kartáčky náhradní vodící lišty, návod Závoďte s dětmi na autodráze Carrera! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, magnet Délka trati: 5,4 m Rozměry po sestavení: 192 x 60 cm
Výrobce (značka): Carrera
6/24Go autíčko k autodráze cars 3 chicks hicks

Go autíčko k autodráze cars 3 chicks hicks

za 459 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera GO Autíčko k autodráze Cars 3 Chicks Hicks je modelem autíčka zpracovaném v měřítku 1:43 a kompatibilním s autoráhami Carrera GO!!! a GO!!!Plus. Skladba auta: dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze je opatřeno magnetem a vodící lištou detailně, tampónově potištěno Kupte chlapcům autíčko k autodráze! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Délka: 9 cm Rozměry balení: 6 x 19 x 22 cm
Výrobce (značka): Carrera
7/24D132 30806 lightning mcqueen

D132 30806 lightning mcqueen

za 1401 Kč na Mall.cz
Detailně zpracované autíčko pro autodráhu Carrera serie D132. Závodní vůz Lightning McQueen z filmu Cars 3 v měřítku 1:32, je připraveno pro pořádný závod. Auto má dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze, magnet a vodící lištu.
Výrobce (značka): Carrera
8/24Go cars 3 cruz ramirez

Go cars 3 cruz ramirez

za 479 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera Go Cars 3 Cruz Ramirez Závodní auto je plně vybaveno a připraveno pro závody na dráze CarreraGo. Buď na stávající dráze nebo na nové, která se dá vybrat z velké šíře naší nabídky dalších samostatných produktů a může být obohacena právě tímto vozem. Obsah balení: závodní auto dvojité kontaktní kartáčky, magnet, vodící lišta Doplňte chlapcům závodní vozy k autodráhám Carrera! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Rozměry: 9 x 4 x 3 cm Rozměry balení: 19 x 6 x 22 cm
Výrobce (značka): Carrera
9/24First disney autodráha 63012 mickey racers

First disney autodráha 63012 mickey racers

za 779 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera First Disney autodráha 63012 Mickey Racers Autodráha First 63012 , včetně dvou závodních autíček je zpracována jako analogová, v měřítku 1:50 a je určená pro nejmenší děti. Řidiči myšák Mickey a kačer Donald se těší na rychlou jízdu. Doba jízdy je až 6 hodin. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Pro nejmenší děti si můžete vybrat z autodrah vyrobených v originální licence Disney Cars 3, Mickey Mouse, Nintendo. Přednosti dráhy: snadno a rychle sestavitelná výškově nastavitelné podpěry přesné a stabilní provedení dráhy dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím Přednosti autíček: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracovaná s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou  Obsah balení: 1 x auto Mickey Mouse 1 x auto Donald 2 x rovinky 6 x zatáčky 1 x napájecí díl 2 x ovladač rychlosti podpěry, mantinely, spojky dráhy, český návod Zazávoďte si s dětmi na autodráze Carrera! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov Délka: 2,4 m Počet drah: 2 Počet autíček: 2 Rozměry balení: 50 x 8 x 30 cm Baterie: 4x baterie C (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Carrera
10/24Autodráha go 62419 cars 3 - fast friends

Autodráha go 62419 cars 3 - fast friends

za 2002 Kč na Mall.cz
Autodráha Carrera GO!!! V licenci Disney Cars 3. Autodráha s auty Blesk McQueen a Cruz Ramirez. Auta v měřítku 1:43 se prohánějí na trati o délce 5 m. Carrera GO Sety se vyznačují vysokou kvalitou zpracování.
Výrobce (značka): Carrera
11/24Cars autodráha first 63011

Cars autodráha first 63011

za 859 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera Cars Autodráha First 63011 Autodráha First 63010 , včetně dvou závodních autíček je zpracována jako analogová, v měřítku 1:50 a je určená pro nejmenší děti. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Pro nejmenší děti si můžete vybrat z autodrah vyrobených v originální licence Disney Cars 3, Mickey Mouse, Nintendo. Přednosti dráhy: snadno a rychle sestavitelná výškově nastavitelné podpěry přesné a stabilní provedení dráhy dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím Přednosti autíček: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracovaná s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou  Obsah balení: 1 x Dinoco Cruz 1 x Blesk McQueen jednotlivé dílky dráhy Závoďte s dětmi na autodráze Carrera! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: kov, plast, magnet Počet aut: 2 Baterie: 4 x C (nejsou součástí balení) Délka dráhy: 3,5 m Rozměry balení: 50 x 8 x 30 cm
Výrobce (značka): Carrera
12/24Go autíčko k autodráze cars 3 strip the king weathers

Go autíčko k autodráze cars 3 strip the king weathers

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera GO Autíčko k autodráze Cars 3 Strip The King Weathers je modelem autíčka zpracovaném v měřítku 1:43 a kompatibilním s autoráhami Carrera GO!!! a GO!!!Plus. Skladba auta: dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze je opatřeno magnetem a vodící lištou detailně, tampónově potištěno Kupte chlapcům autíčko k autodráze! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Délka: 10 cm Rozměry balení: 6 x 19 x 22 cm
Výrobce (značka): Carrera
13/24Autodráha first - 63021 disney cars 3

Autodráha first - 63021 disney cars 3

za 890 Kč na Mall.cz
CARRERA znamená ve španělštině závod a jedno Vám můžeme zaručit. Jakmile rozbalíte krabici Carrera FIRST – 63021 Disney Cars 3, rozproudí se Vaše závodní krev na nejvyšší otáčky.
Výrobce (značka): Carrera
14/24Autodráha Carrera First 63032 Paw Patrol

Autodráha Carrera First 63032 Paw Patrol

za 1149 Kč na Hračky 4kids.cz
Autodráha First Paw Patrol , včetně dvou závodních autíček je zpracována jako analogová, v měřítku 1:50 a je určená pro nejmenší děti. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Pro nejmenší děti si můžete vybrat z autodrah vyrobených v originální licence Disney Cars 3, Mickey Mouse, Nintendo nebo Paw Patro. Přednosti dráhy: snadno a rychle sestavitelná výškově nastavitelné podpěry přesné a stabilní provedení dráhy dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím Přednosti autíček: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracovaná s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou  Obsah balení: 1x auto Paw Patrol Chase 1x auto Paw Patrol Marshall rovinky, zatáčky, napájecí díl 2 vrtule pro větší zábavu při projíždění 2 ovladače rychlosti, podpěry, mantinely, návod Závoďte s dětmi na autodráze Carrera! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, magnet Délka trati: 3,5 m Rozměry po sestavení: 115 x 115 cm
Výrobce (značka): Carrera
15/24Disney cars hook

Disney cars hook

za 492 Kč na Mall.cz
Hnědé autíčko pro autodráhy Carrera GO! – Disney Cars Hook v měřítku 1:43. Auto je známé z filmu Cars a hrdinské kousky a věrného kamaráda ukazuje i ve filmu Cars2.
Výrobce (značka): Carrera
16/24Go cars 3 lightning mcqueen

Go cars 3 lightning mcqueen

za 501 Kč na Mall.cz
Červený bourák pro autodráhy Carrera GO! v měřítku 1:43. Auto je známé z filmu Cars a hrdinské kousky duši závodníka ukazuje i ve filmu Cars3.
Výrobce (značka): Carrera
17/24First disney autodráha 63013 mickey racers

First disney autodráha 63013 mickey racers

za 849 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera First Disney autodráha 63013 Mickey Racers Autodráha First 63013 , včetně dvou závodních autíček je zpracována jako analogová, v měřítku 1:50 a je určená pro nejmenší děti. Řidiči myšák Mickey a kačer Donald se těší na rychlou jízdu. Doba jízdy je až 6 hodin. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Pro nejmenší děti si můžete vybrat z autodrah vyrobených v originální licence Disney Cars 3, Mickey Mouse, Nintendo. Přednosti dráhy: snadno a rychle sestavitelná výškově nastavitelné podpěry přesné a stabilní provedení dráhy dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím  autodráha na baterie (4x baterie C) Přednosti autíček: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracovaná s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou  Obsah balení: 1 x auto Mickey Mouse 1 x auto Donald 3 x rovinky 8 x zatáčky 1 x napájecí díl 2 x ovladač rychlosti podpěry, mantinely, spojky dráhy, český návod Zazávoďte si s dětmi na autodráze Carrera! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov Délka: 3,5 m Počet drah: 2 Počet autíček: 2 Rozměry: 114 x 80 cm Rozměry balení: 50 x 8 x 30 cm
Výrobce (značka): Carrera
18/24Evo 27539 lightning mcqueen

Evo 27539 lightning mcqueen

za 879 Kč na Mall.cz
Krásně detailně zpracované autíčko pro autodráhu Carrera serie EVO. Disney Pixar CARS 3 Lightning McQueen v měřítku 1:32, je připraveno pro pořádný závod. Auto má dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze, magnet a vodící lištu.
Výrobce (značka): Carrera
19/24Autodráha Carrera First 63033 Paw Patrol

Autodráha Carrera First 63033 Paw Patrol

za 839 Kč na Hračky 4kids.cz
Autodráha First Paw Patrol , včetně dvou závodních autíček je zpracována jako analogová, v měřítku 1:50 a je určená pro nejmenší děti. Carrera je značka, která obhajuje svoji kvalitu na trhu několik desítek let. Pro nejmenší děti si můžete vybrat z autodrah vyrobených v originální licence Disney Cars 3, Mickey Mouse, Nintendo nebo Paw Patro. Přednosti dráhy: snadno a rychle sestavitelná výškově nastavitelné podpěry přesné a stabilní provedení dráhy dobře kombinovatelná s novým příslušenstvím Přednosti autíček: magnet pro větší přilnavost k dráze detailně zpracovaná s tampónovým potiskem dvojité kontaktními kartáčky pro optimální kontakt s dráhou  Obsah balení: 1x auto Paw Patrol Chase 1x auto Paw Patrol Marshall rovinky, zatáčky, napájecí díl 2 vrtule pro větší zábavu při projíždění 2 ovladače rychlosti, podpěry, mantinely, návod Závoďte s dětmi na autodráze Carrera! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, magnet Délka trati: 2,4 m Rozměry po sestavení: 93 x 45 cm 
Výrobce (značka): Carrera
20/24Autodráha go 62446 cars 3 - radiator springs

Autodráha go 62446 cars 3 - radiator springs

za 1399 Kč na Mall.cz
CARRERA znamená ve španělštině závod a jedno Vám můžeme zaručit. Jakmile rozbalíte krabici Carrera GO 62446 Cars 3 – Radiator Springs, rozproudí se Vaše závodní krev na nejvyšší otáčky.
Výrobce (značka): Carrera
21/24Go autíčko k autodráze cars 3 lightning mcqueen

Go autíčko k autodráze cars 3 lightning mcqueen

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera GO Autíčko k autodráze Cars 3 Lightning McQueen je modelem autíčka zpracovaném v měřítku 1:43 a kompatibilním s autoráhami Carrera GO!!! a GO!!!Plus. Skladba auta: dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze je opatřeno magnetem a vodící lištou detailně, tampónově potištěno Kupte chlapcům autíčko k autodráze! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Délka: 9 cm Rozměry balení: 6 x 19 x 22 cm
Výrobce (značka): Carrera
22/24Go autíčko k autodráze cars 3 cruz ramirez

Go autíčko k autodráze cars 3 cruz ramirez

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera GO Autíčko k autodráze Cars 3 Cruz Ramirez je modelem autíčka zpracovaném v měřítku 1:43 a kompatibilním s autoráhami Carrera GO!!! a GO!!!Plus. Skladba auta: dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze je opatřeno magnetem a vodící lištou detailně, tampónově potištěno Kupte chlapcům autíčko k autodráze! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Délka: 9 cm Rozměry balení: 6 x 19 x 22 cm
Výrobce (značka): Carrera
23/24Go cars 3 jackson storm

Go cars 3 jackson storm

za 479 Kč na Hračky 4kids.cz
Carrera Go Cars 3 Jackson Storm Závodní auto je plně vybaveno a připraveno pro závody na dráze CarreraGo. Buď na stávající dráze nebo na nové, která se dá vybrat z velké šíře naší nabídky dalších samostatných produktů a může být obohacena právě tímto vozem. Obsah balení: závodní auto dvojité kontaktní kartáčky, magnet, vodící lišta Doplňte chlapcům závodní vozy k autodráhám Carrera! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Rozměry: 9 x 4 x 3 cm Rozměry balení: 19 x 6 x 22 cm
Výrobce (značka): Carrera
24/24Evo 27540 cruz ramirez racing

Evo 27540 cruz ramirez racing

za 879 Kč na Mall.cz
Krásně detailně zpracované autíčko pro autodráhu Carrera serie EVO. Disney Pixar CARS 3 Cruz Ramirez v měřítku 1:32, je připraveno pro pořádný závod. Auto má dvojité kontaktní kartáčky pro lepší přilnavost k dráze, magnet a vodící lištu.
Výrobce (značka): Carrera

Smoby: pracovní dílna Cars 2 s příslušenstvím

Každé auto musí mít garáž, ve které bude parkovat, a každé auto musí mít také dílnu, ve které se o ně bude pečovat. Velká pracovní dílna Smoby je přesně to, co ocení všichni malí automechanici a fanoušci animáku Cars 2, aby dokázali svá fára připravit na pořádné závody. Každá dílna má svůj "pracovní stůl", v jehož útrobách najdete široký sortiment příslušenství, jako je například aku šroubovák, kleště, kladiva, klíče atd. A přesně to je autodílna Smoby.

Stavebnice Cars

Pro nejmenší kluky je určena stavebnice Lego DUPLO CARS Mack na cestě. Pro ty větší (od 6 let) pak stavebnice Lego Cars Únik z těžební věže. Obě tyto stavebnice nabízí řada e-shopů ve vánoční akci, buď se slevou, nebo si neúčtují dopravu. (A i taková doprava zdarma je fajn, když si kupujete dopravní prostředek, tedy auto, no ne?)

Stavebnic, které jsou inspirované pohádkou Cars, existuje ještě mnohem více, než jen tyto dvě. Obecně patří k těm nejpopulárnějším a nejprodávanějším hračkám. Je z čeho vybírat.

RC auto Dickie Cars Burák

Další srdeční záležitost každého tatínka a sen každého malého kluka - autíčko na dálkové ovládání. RC auto Dickie Cars Burák je jen z jedním z mnoha autíček z pohádky Cars, které lze pořídit. Nám je tato hračka sympatická tím, že to není žádný bourák, ale auto pracant.

Hra Dino WD Cars

Vaší malí závodníci jistě ocení, když si s nimi budete hrát. K tomu je ideální společenská hra WD Cars z produkce známého vydavatele her Dino. O co jde? Šest přátel z Kardanové Lhoty se rozhodlo zorganizovat přátelský závod. Který ze závodníků se nejlépe vypořádá se všemi nástrahami a projede město nejrychleji?

V tomto článku jsme uvedli jen malý výběr hraček, které jsou inspirovány pohádkou Cars. Soustředili jsme se pouze na hračky a podle našeho názoru na ty nejpovedenější. Pokud chcete svému dítěti pořídit dárek, ze kterého bude mít radost, a zároveň bude ten dárek i praktický, kupte mu třeba batoh s motivem Cars, penál do školy nebo třeba povlečení.

Do Pohádky.cz | 28. 11. 2012, aktualizováno: 12. 11. 2019

Štítky: