Hračky z pohádky Jak vycvičit draka

Chceš prožít dobrodružství mezi vikingy a draky? Škyťák, Bezzubka, Astrid, Bleskoběska, Tesák a mnoho dalších postaviček z filmové série Jak vycvičit draka už na tebe čekají.

JAK VYCVIČIT DRAKA

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

70626 saichania obrana robota bojovníka

za 1489 Kč na Hračky 4kids.cz
Saichania s figurkou lidského bojovníka je připraven představit dětem svoji bojovou sílu. Jako obávaný predátor je vybaven brněním, aby obstál v souboji s nebezpečným robotem. Děti si s nimi mohou přehrát příběh, který bude inspirovaný scénkami s animovaného filmu Jak vycvičit draka. Playmobil je značkou stavebnic s různým tématickým zaměřením, a to pro děti různých věkových kategorií. Přednosti: figurky a jednotlivé dílky z kvalitního plastu jsou omyvatelné hra s nimi podporuje rozvoj jemné motoriky a představivosti Obsah balení:  dinosaurus, 2 postavičky, robot další doplňky Kupte dětem kvalitní stavebnici Playmobil! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet dílků: 73 Výška figurky: 7,5 cm Rozměry balení: 34,8 x 38,5 x 12,3 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Playmobil
Do obchodu

70038 bílá běska a dráče s dětmi

za 929 Kč na Hračky 4kids.cz
Dračice Bílá Běska přilétá za dětmi se svými společníky. Děti si s nimi mohou přehrát příběh, který bude inspirovaný scénkami s animovaného filmu Jak vycvičit draka. Při letu bude mezi oblaky neviditelná. Černý drak je mládětem Bílé BěskY. Playmobil je značkou stavebnic s různým tématickým zaměřením, a to pro děti různých věkových kategorií. Přednosti: figurky a jednotlivé dílky z kvalitního plastu jsou omyvatelné hra s nimi podporuje rozvoj jemné motoriky a představivosti Funkčnost: Bílá Běska střílí šípy z tlamy Obsah balení:  figurka 2 vikingských dětí dračice Bílá Běska, mládě draka další doplňky Kupte dětem kvalitní stavebnici Playmobil! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Počet kostiček: 16 Výška figurky: 7,5 cm Rozměry: 27,5 x 37-45 x 12-17 cm Rozměry balení: 29 x 39 x 39,5 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Playmobil
Do obchodu

Jak vycvičit draka bleskoběska 60 cm plyš

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Bleskoběska je dračice, vyrobená podle námětu filmu Jak vycvičit draka 3 , tentokrát jako měkký plyšák. Vedle Bleskoběsky je v nabídce i Bezzubka, který je do ní zamilovaný. Vyberte dětem draka v plyšové podobě! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plyš Délka: 60 cm
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Draci 3 drak a viking - černá/modrá

za 519 Kč na Mall.cz
Prožijte znovu momenty z filmu Jak vycvičit draka. Tento set draka a vikinga je vytvořen s velkým detailem a postavičky vypadají přesně jako ve filmu. Hračka je pro všechny fanoušky filmu Jak vycvičit draka 3.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Jak vycvičit Draka 3 Bezzubka Delux

za 489 Kč na Hračky 4kids.cz
Oblíbený drak Bezzubka je vyrobený podle námětu filmu Jak vycvičit draka 3. Tentokrát se představuje v parádním provedení s patřičnými efekty. Funkčnost: v útočné pozici svítí hřbet cení zuby a řev Kupte dětem Bezzubku Delux! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast, textil Délka draka: 27 cm Baterie: 3 x 1,5V AG13 LR44 (součástí balení)
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Draci 3 multi dárkové balení-modrá,oranžová

za 419 Kč na Mall.cz
Prožijte dobrodružství jako ve filmu Jak vycvičit draka 3 s těmito draky. V balení jsou dvě figurky – modrý a oranžový drak a svítící doplněk. Propracované figurky jsou skvělé pro hru, výměnu nebo jako sběratelský kousek.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Draci základní balení - lightfury

za 399 Kč na Mall.cz
Detailně propracovaná základní figurka postavy draka s bojovou zbrojí z filmu a seriálu Jak Vycvičit Draka. Pomocí příslušenství v podobě nasazovací zbroje nyní můžeš svého draka povýšit na úroveň Titana.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Animovaná pohádka pro děti Jak vycvičit draka (JVD) nás zavede do mýtického světa vikingů, ve kterém mladý viking Škyťák se svými kamarády a draky prožívají dobrodružství. Film JVD se dočkal několika pokračování. Jednak v podobě celovečerních kreslených filmů Jak vycvičit draka 2 a Jak vycvičit draka 3. A na Jak vycvičit draka 1 navázal také kreslený seriál Jak vycvičit draky (Dragons), jenž se také dočkal už několika sérií.

Díky úspěchu této dobrodružné pohádky u dětí vzniklo na motivy JVD mnoho tematických předmětů jako jsou hračky nebo sběratelské věci. Děti nejvíce zajímají hračky a mezi hračkami jsou jasně nejoblíbenější plastové figurky na hraní. Nejlákavější je pro děti černá nebo bílá figurka draka. Figurek je ale nepřeberné množství a snad každá z postav ze světa JVD se může pochlubit svou věrnou kopií v podobě postavičky na hraní.

Kromě figurek „jdou na dračku“ také plyšové hračky. S plyšovým drakem si mohou hrát i ti nejmenší fanoušci této pohádky. Pěti mohou mít plyšové draky v postýlce a mohou s nimi i spát a mazlit se. A navíc plyšoví draci z pohádky Jak vycvičit draka prostě vypadají tak zábavě.

PUZZLE JAK VYCVIČIT DRAKA

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Puzzle-ball jak vycvičit draka 3 72 dílků

za 349 Kč na Bambule.cz
Kvalitní Puzzle-Ball Jak vycvičit draka 3 72 dílků za Kč.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Puzzleball bezzubka 72 dílků

za 349 Kč na Mall.cz
Postavte si svůj 3D puzzleball ve tvaru draka Bezzubky z filmu Jak vycvičit draka 3 z plastových dílků technologie EasyClick. Speciální zahnuté dílky jistě zapadají do sebe a koule je po sestavení stabilní.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Jak vycvičit draka 3 100 dílků

za 249 Kč na Mall.cz
Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem filmu Jak vycvičit draka 3 od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Puzzle jak vycvičit draka, 300 dílků

za 249 Kč na Bambule.cz
Objevte dokonalost každého dílku s Ravensburger puzzle. Používáme speciálně vyvinuté, zvláště silné kartony v kombinaci s naším jemným papírem se strukturou plátna limitující odlesky, jehož kvalitu sami pocítíte. Naše ocelové řezací přístroje jsou přesně dimenzovány a řízeny ručně. To zaručuje, že žádné dva dílky si nejsou podobné a perfektně do sebe zapadnou. Pečlivá výrobní kontrola zaručuje stálou kvalitu a úplnost každého jednotlivého dílku puzzle, který opouští naši továrnu.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Jak vycvičit draka 3: Dračí jezdci 200 dílků

za 241 Kč na Mraky hraček.cz
Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem filmu Jak vycvičit draka 3 od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Puzzle jak vycvičit draka - dračí letka 150 dílků

za 239 Kč na Bambule.cz
Stavebnice Puzzle pro děti od 7 let obsahuje 150 dílků.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Jak vycvičit draka: škyťák, astrid a draci 200 dílků xxl

za 229 Kč na Mall.cz
Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem filmu Jak vycvičit draka od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Hračky z filmu Jak vycvičit draka

Nejoblíbenější hračky ze světa Draků jsou tyto:

  • figurky na hraní
  • dračí vejce, ze kterého se vylíhne malý dráček
  • sběratelské figurky
  • plyšoví draci a dráčci
  • puzzle na motivy pohádky Jak vycvičit draka

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
  • pro všechny fanoušky této série
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

08. 10. 2020, aktualizovano 12. 07. 2021 Facebook ico E-mail ico