Hračky z pohádky Jak vycvičit draka

Chceš prožít dobrodružství mezi vikingy a draky? Škyťák, Bezzubka, Astrid, Bleskoběska, Tesák a mnoho dalších postaviček z filmové série Jak vycvičit draka už na tebe čekají.

JAK VYCVIČIT DRAKA

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Spin Master Jak vycvičit draka 3 - plyš se zvukovými efekty - 2 druhy

za 899 Kč na Sparkys.cz
Krásní plyšáci se zvukovými efekty. Zmáčkni dráčkovi břicho a bude vydávat roztomilé zvuky. - Věk 4+
Výrobce (značka): Spin Master Draci 3
Do obchodu

Spin Master Jak vycvičit draka 3 - Drak a viking

za 649 Kč na Sparkys.cz
Figurky vyrobené podle námětu filmu Jak vycvičit draka 3. Drak má pohyblivá křídla, vystřelovací projektil, viking je vybaven brněním a zbraní. - nabití úst draka projektily - vystřelení zatažení za levou nohu Obsah balení: - drak, Firgurka, zbraň rytíře - projektil
Výrobce (značka): Spin Master Draci 3
Do obchodu

Spin Master Jak vycvičit draka 3 - Svítící dračí jeskyně s figurkou bezzubky

za 399 Kč na Sparkys.cz
Vytvořte si dračí svět jako ve filmu Jak vycvičit draka 3 s ukrytou dračí jeskyní. Každý set obsahuje barevnou jeskyni a draka Bezzubky. Stiskněte tlačítko ve tvaru kamene a aktivujte UV světlo, pro objevení biolumiscentních ornamentů.
Výrobce (značka): Spin Master Draci 3
Do obchodu

Draci 3 základní figurky

za 399 Kč na Sparkys.cz
Figurky z filmové série Jak vycvičit draka 3. součástí balení je pouze jedna Firgurka. Mechanický pohyb křídel a nohou. Vhodné pro děti od 4 let.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Spin Master Jak vycvičit draka 3 - Svítící dračí jeskyně s figurkou

za 399 Kč na Sparkys.cz
Vytvořte si dračí svět jako ve filmu Jak vycvičit draka 3 s ukrytou dračí jeskyní. Každý set obsahuje barevnou jeskyni a jednu figurku draka. Stiskněte tlačítko ve tvaru kamene a aktivujte UV světlo, pro objevení biolumiscentních ornamentů.
Výrobce (značka): Spin Master Draci 3
Do obchodu

Spin Master Jak vycvičit draka 3 - Prémiová plyš 20 cm

za 399 Kč na Sparkys.cz
Exkluzivní řada hraček obsahující postavičky a akční doplňky přímo ze světa draků. Sbírejte plyšáky Bezzubka, Cloudjumper, Monstrous, Nightmare a další! - Plyšoví draci měří 20 cm - Bezzubka je perfektní společník pro všechna dračí dobrodružství. - Oživte si filmové
Výrobce (značka): Spin Master Draci 3
Do obchodu

Spin Master Jak vycvičit draka 3 - sběratelské figurky dvojbalení

za 299 Kč na Sparkys.cz
Otevřete tajemné dvoubalení draků. Jedna Firgurka je ukázana na balení a ta druhá bude překvapením. Sbírejte a dejte je do dračího doupě. Dejte je na UV světlo a zjistěte, jestli má ukrytý bioluminescentní vzor. Použíjte nové draky, aby jste prožili scény z fantastické­ho filmu. -
Výrobce (značka): Spin Master Draci 3
Do obchodu

Animovaná pohádka pro děti Jak vycvičit draka (JVD) nás zavede do mýtického světa vikingů, ve kterém mladý viking Škyťák se svými kamarády a draky prožívají dobrodružství. Film JVD se dočkal několika pokračování. Jednak v podobě celovečerních kreslených filmů Jak vycvičit draka 2 a Jak vycvičit draka 3. A na Jak vycvičit draka 1 navázal také kreslený seriál Jak vycvičit draky (Dragons), jenž se také dočkal už několika sérií.

Díky úspěchu této dobrodružné pohádky u dětí vzniklo na motivy JVD mnoho tematických předmětů jako jsou hračky nebo sběratelské věci. Děti nejvíce zajímají hračky a mezi hračkami jsou jasně nejoblíbenější plastové figurky na hraní. Nejlákavější je pro děti černá nebo bílá figurka draka. Figurek je ale nepřeberné množství a snad každá z postav ze světa JVD se může pochlubit svou věrnou kopií v podobě postavičky na hraní.

Kromě figurek „jdou na dračku“ také plyšové hračky. S plyšovým drakem si mohou hrát i ti nejmenší fanoušci této pohádky. Pěti mohou mít plyšové draky v postýlce a mohou s nimi i spát a mazlit se. A navíc plyšoví draci z pohádky Jak vycvičit draka prostě vypadají tak zábavě.

PUZZLE JAK VYCVIČIT DRAKA

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Puzzle 092581 jak vycvičit draka 3x49 dílků

za 249 Kč na Sparkys.cz
Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem filmu Jak vycvičit draka od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Hračky z filmu Jak vycvičit draka

Nejoblíbenější hračky ze světa Draků jsou tyto:

  • figurky na hraní
  • dračí vejce, ze kterého se vylíhne malý dráček
  • sběratelské figurky
  • plyšoví draci a dráčci
  • puzzle na motivy pohádky Jak vycvičit draka

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
  • pro všechny fanoušky této série
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 169 do 899 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 330 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


08. 10. 2020, aktualizovano 06. 06. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: