Hračky z pohádky Jak vycvičit draka

Chceš prožít dobrodružství mezi vikingy a draky? Škyťák, Bezzubka, Astrid, Bleskoběska, Tesák a mnoho dalších postaviček z filmové série Jak vycvičit draka už na tebe čekají.

JAK VYCVIČIT DRAKA

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

70626 saichania obrana robota bojovníka

za 1489 Kč na Hračky 4kids.cz
Saichania s figurkou lidského bojovníka je připraven představit dětem svoji bojovou sílu. Jako obávaný predátor je vybaven brněním, aby obstál v souboji s nebezpečným robotem. Děti si s nimi mohou přehrát příběh, který bude inspirovaný scénkami s animovaného filmu Jak vycvičit draka. Playmobil je značkou stavebnic s různým tématickým zaměřením, a to pro děti různých věkových kategorií. Přednosti: figurky a jednotlivé dílky z kvalitního plastu jsou omyvatelné hra s nimi podporuje rozvoj jemné motoriky a představivosti Obsah balení:  dinosaurus, 2 postavičky, robot další doplňky Kupte dětem kvalitní stavebnici Playmobil! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet dílků: 73 Výška figurky: 7,5 cm Rozměry balení: 34,8 x 38,5 x 12,3 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Playmobil
Do obchodu

70038 bílá běska a dráče s dětmi

za 929 Kč na Hračky 4kids.cz
Dračice Bílá Běska přilétá za dětmi se svými společníky. Děti si s nimi mohou přehrát příběh, který bude inspirovaný scénkami s animovaného filmu Jak vycvičit draka. Při letu bude mezi oblaky neviditelná. Černý drak je mládětem Bílé BěskY. Playmobil je značkou stavebnic s různým tématickým zaměřením, a to pro děti různých věkových kategorií. Přednosti: figurky a jednotlivé dílky z kvalitního plastu jsou omyvatelné hra s nimi podporuje rozvoj jemné motoriky a představivosti Funkčnost: Bílá Běska střílí šípy z tlamy Obsah balení:  figurka 2 vikingských dětí dračice Bílá Běska, mládě draka další doplňky Kupte dětem kvalitní stavebnici Playmobil! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Počet kostiček: 16 Výška figurky: 7,5 cm Rozměry: 27,5 x 37-45 x 12-17 cm Rozměry balení: 29 x 39 x 39,5 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Playmobil
Do obchodu

Draci 3 drak a viking - černá/modrá

za 519 Kč na Mall.cz
Prožijte znovu momenty z filmu Jak vycvičit draka. Tento set draka a vikinga je vytvořen s velkým detailem a postavičky vypadají přesně jako ve filmu. Hračka je pro všechny fanoušky filmu Jak vycvičit draka 3.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Draci 3 svítící dračí jeskyně s figurkou bezzubky

za 499 Kč na Bambule.cz
Vytvořte si dračí svět jako ve filmu Jak vycvičit draka 3 s ukrytou dračí jeskyní. Každý set obsahuje barevnou jeskyni a draka Bezzubky. Stiskněte tlačítko ve tvaru kamene a aktivujte UV světlo, pro objevení biolumiscentních ornamentů.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Draci 3 svítící dračí jeskyně s figurkou - draci 3 svítící dračí jeskyně s figurkou bezzubky

za 499 Kč na Bambule.cz
Vytvořte si dračí svět jako ve filmu Jak vycvičit draka 3 s ukrytou dračí jeskyní. Každý set obsahuje barevnou jeskyni a jednu figurku draka. Stiskněte tlačítko ve tvaru kamene a aktivujte UV světlo, pro objevení biolumiscentních ornamentů.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Jak vycvičit Draka 3 Bezzubka Delux

za 489 Kč na Hračky 4kids.cz
Oblíbený drak Bezzubka je vyrobený podle námětu filmu Jak vycvičit draka 3. Tentokrát se představuje v parádním provedení s patřičnými efekty. Funkčnost: v útočné pozici svítí hřbet cení zuby a vydává dračí zvuky Kupte dětem draka Bezzubku! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast, textil Délka draka: 27 cm Baterie: 3 x 1,5V AG13 LR44 (součástí balení)
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

70040 škyťák a astrid s dráčetem

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Vikingové  Hicks a Astrid, jako vůdci kmene, prožívají různá dobrodružství. Děti si s nimi mohou přehrát příběh, který bude inspirovaný scénkami s animovaného filmu Jak vycvičit draka. Drak jim bude s jejich úkoly pomáhat. Playmobil je značkou stavebnic s různým tématickým zaměřením, a to pro děti různých věkových kategorií. Přednosti: figurky a jednotlivé dílky z kvalitního plastu jsou omyvatelné hra s nimi podporuje rozvoj jemné motoriky a představivosti Obsah balení:  figurka 2 vikingů, drak místo pro táborák a klacíky na grilování ryb další doplňky Kupte dětem kvalitní stavebnici Playmobil! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Počet kostiček: 21 Výška figurky: 7,5 cm Rozměry balení: 37,2 x 19,6 x 19,6 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Playmobil
Do obchodu

Animovaná pohádka pro děti Jak vycvičit draka (JVD) nás zavede do mýtického světa vikingů, ve kterém mladý viking Škyťák se svými kamarády a draky prožívají dobrodružství. Film JVD se dočkal několika pokračování. Jednak v podobě celovečerních kreslených filmů Jak vycvičit draka 2 a Jak vycvičit draka 3. A na Jak vycvičit draka 1 navázal také kreslený seriál Jak vycvičit draky (Dragons), jenž se také dočkal už několika sérií.

Díky úspěchu této dobrodružné pohádky u dětí vzniklo na motivy JVD mnoho tematických předmětů jako jsou hračky nebo sběratelské věci. Děti nejvíce zajímají hračky a mezi hračkami jsou jasně nejoblíbenější plastové figurky na hraní. Nejlákavější je pro děti černá nebo bílá figurka draka. Figurek je ale nepřeberné množství a snad každá z postav ze světa JVD se může pochlubit svou věrnou kopií v podobě postavičky na hraní.

Kromě figurek „jdou na dračku“ také plyšové hračky. S plyšovým drakem si mohou hrát i ti nejmenší fanoušci této pohádky. Pěti mohou mít plyšové draky v postýlce a mohou s nimi i spát a mazlit se. A navíc plyšoví draci z pohádky Jak vycvičit draka prostě vypadají tak zábavě.

PUZZLE JAK VYCVIČIT DRAKA

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Puzzleball jak vycvičit draka iii. bezzubka 72 dílků

za 359 Kč na Hračky 4kids.cz
Dekorativní kouli v podobě draka Bezzubky, si mohou děti sestavit z kvalitních dílků, které do sebe přesně zapadají a dají se sestavit bez použití lepidla. Ravensburger je značka pro jedny z nejkvalitnějších puzzle v Evropě i ve světě. Svoji oblíbenost mají potvrzenou prodejností trvající déle než 100 let. Sortiment nabízí puzzle pro děti i dospělé. Skládání dílků trénuje trpělivost, vizuální vnímání a logické myšlení. Přednosti: prvotřídní kvalita každého dílku zaručená stabilita přesně zapadajících dílků zajištěná různorodost dílků skrze ručně vyrobené raznice Obsah balení: 72 puzzle dílků příslušenství a návod Vyberte dětem 3D puzzle Ravensburger! Vhodné pro děti od 6 let Počet dílků: 72 Průměr po sestavení: 13 cm Rozměry balení: 19 x 19 x 5 cm
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Puzzleball jak vycvičit draka iii 72 dílků

za 289 Kč na Mall.cz
Postavte si svůj 3D puzzleball s motivem filmu Jak vycvičit draka 3 z plastových dílků technologie EasyClick. Speciální zahnuté dílky jistě zapadají do sebe a koule je po sestavení stabilní.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Jak vycvičit draka: dračí přátelé 100 dílků

za 259 Kč na Mall.cz
Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem filmu Jak vycvičit draka od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Puzzle jak vycvičit draka iii. 100 dílků

za 259 Kč na Hračky 4kids.cz
Hrdinové filmu  Jak vycvičit draka jsou motivem puzzle obrázku, který si děti mohou sestavit z 100 XXL dílků. Ravensburger je značka pro jedny z nejkvalitnějších puzzle v Evropě i ve světě. Svoji oblíbenost mají potvrzenou prodejností trvající déle než 100 let. Sortiment nabízí puzzle pro děti i dospělé. Skládání dílků trénuje trpělivost, vizuální vnímání a logické myšlení. Přednosti: prvotřídní kvalita každého dílku povrch bez reflexů pro obsažený přírodní len zaručená ohebnost a stabilita přesně zapadajících dílků zajištěná různorodost dílků skrze ručně vyrobené raznice Vyberte dětem krásné puzzle Ravensburger! Vhodné pro děti od 6 let Počet dílků: 100 Rozměr po sestavení: 49 x 36 cm Rozměry balení: 34 x 23 x 4 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Puzzle jak vycvičit draka 3 dračí jezdci 200 dílků

za 259 Kč na Hračky 4kids.cz
Hlavní představitele filmu Jak vycvičit draka si mohou děti sestavit na puzzle obrázku z 200 XXL dílků. Ravensburger je značka pro jedny z nejkvalitnějších puzzle v Evropě i ve světě. Svoji oblíbenost mají potvrzenou prodejností trvající déle než 100 let. Sortiment nabízí puzzle pro děti i dospělé. Skládání dílků trénuje trpělivost, vizuální vnímání a logické myšlení. Přednosti: prvotřídní kvalita každého dílku povrch bez reflexů pro obsažený přírodní len zaručená ohebnost a stabilita přesně zapadajících dílků zajištěná různorodost dílků skrze ručně vyrobené raznice Vyberte dětem puzzle Ravensburger! Vhodné pro děti od 8 let Počet dílků: 200 Rozměr po sestavení: 49 x 36 cm Rozměry balení: 34 x 23 x 4 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Jak vycvičit draka: dobří draci xxl 150 dílků

za 259 Kč na Mall.cz
Krásně malované puzzle s motivem animované akční pohádky Jak vycvičit draka. V krabici najdete puzzle, které má 150 velkých dílků. Rozměry obrázku po složení. 49×36 cm. Děti se skládáním učí trpělivosti a rozvíjí kreativní myšlení.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Jak vycvičit draka: přátele si drž blízko 300 dílků

za 249 Kč na Mall.cz
Zažijte nesrovnatelnou zábavu při skládání vysoce kvalitního puzzle s motivem filmu Jak vycvičit draka od společnosti Ravensburger. Jedinečné dílky puzzle do sebe perfektně zapadají.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Hračky z filmu Jak vycvičit draka

Nejoblíbenější hračky ze světa Draků jsou tyto:

  • figurky na hraní
  • dračí vejce, ze kterého se vylíhne malý dráček
  • sběratelské figurky
  • plyšoví draci a dráčci
  • puzzle na motivy pohádky Jak vycvičit draka

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
  • pro všechny fanoušky této série
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 189 do 359 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 260 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Jak vycvičit draka 2 100 dílků

Obrázek hračky Jak vycvičit draka 2 100 dílků

08. 10. 2020, aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: