Hrajeme si s modelínou

Vykrajování a modelování ovoce a zeleniny z modelíny

Věděli jste, že při zábavě s modelínou (plastelínou) dá parádně vyřádit? Vaše dítě může buď modelínu vyválet válečkem jako těsto a vykrajovat z ní různé tvary pomocí rozličných vykrajovátek (různě barevných a různých tvarů), nebo se z ní může vyrobit spoustu užitečných a momentálně potřebných věcí.

Např. když si s dcerou či se synem hrajete na nakupování v obchodě, můžete si vytvořit z modelíny zboží do svého obchůdku. My si třeba rády hrajeme na prodavačky ovoce a zeleniny, a proto si z modelíny vytvoříme celý zelinářský sortiment. Nebo si rády posedíme v naší kouzelné cukrárně a z modelíny si vymodelujeme překrásné dorty a zákusky. Zkuste to taky!

Obrázek výtvory z modelíny
Modelína

Co budeme potřebovat

Pracovní postup

1.

Na zem či stůl (záleží na vás, kde se vám lépe pracuje) rozprostřete staré noviny či omyvatelný ubrus. Na to položte nějaký velký a prostorný tác. Zaprvé dítě má prostor k modelování a zadruhé vy budete mít jistotu, že vám dítě modelínu neroztahá po bytě:)

Obrázek výtvory z modelíny
Výtvory z modelíny

2.

Nechte na dítěti, zda chce pracovat samo, nebo vyžaduje vaši pomoc. Teď už to chce jen nápad, nějakou tu představivost a šikovné ruce!

Obrázek modelína ovoce a zelenina
Ovoce a zelenina z modelíny

Modelína

Papírnictví a hračkářství nabízejí různé plastelíny a modelovací hmoty. Kromě klasických barevných plastelínových válečků jsou u dětí oblíbené také modelínové sety, např Play-Doh.

1/134Ultra Plastelína 80g Svítící ve tmě

Ultra Plastelína 80g Svítící ve tmě

za 249 Kč na Bambule.cz
ULTRA Plastelína je unikátní hmota s výjimečnými fyzikálními vlastnostmi. Skvěle se tvaruje, natahuje se jako žvýkačka, skáče jako hopík, trhá se jako papír, tříští se na malé kousky, funguje jako skvělá antistresová pomůcka. ULTRA Plastelína GLOW IN THE DARK svítí ve tmě a obsahuje 3 základní barvy.
Výrobce (značka): EP Line
2/134Play Doh Balení 8 ks kelímků

Play Doh Balení 8 ks kelímků

za 139 Kč na Mraky hraček.cz
Dodejte svým výtvorům jiskru s těmito osmi neonovými barvami modelíny Play-Doh. Dostupné v tyrkysovém, růžovém, ostře růžovém, zeleném, světle modrém, oranžovém, fialovém a zeleném odstínu. HRAČKA SE VYRÁBÍ VE 2 VARIANTÁCH. VARIANTA JE DODÁVÁNA POUZE DLE AKTUÁLNÍCH SKLADOVÝCH ZÁSOB. OBRÁZKY JSOU ILUSTRAČNÍ. Cena je za 1 sadu, tedy 8 kelímků modelíny. Věk: 2+
Výrobce (značka): Play-Doh
3/134Play-Doh Třpytivá sada se 2 vykrajovátky

Play-Doh Třpytivá sada se 2 vykrajovátky

za 119 Kč na Bambule.cz
Vaše výtvory Play-Doh budou zářit a jiskřit díky třpytivé sadě s vykrajovátky! Balení obsahuje 6 ks kelímků třpytivé modelíny Play-Doh a 2 vykrajovátka na výrobu květin, drahokamů a jiných krásných věcí. Jedinou hranicí vašeho umění je vaše představivost!
Výrobce (značka): Hasbro
4/134Narozeninový set modelíny

Narozeninový set modelíny

za 639 Kč na Mall.cz
Nejlepší zábava na párty s narozeninovým setem modelíny Play-Doh. Můžete si vytvarovat opravdu pestrou a barevnou oslavu. V balení je spousta vykrajovátek s různou tématikou, velká hrací podložka a 10 kelímků modelíny.
Výrobce (značka): Play-Doh
5/134Jednorožec

Jednorožec

za 489 Kč na Mall.cz
Užijte si spoustu legrace s roztomilým jednorožcem. Přidejte trochu modelíny Play-Doh a vytvářejte barevné zmrzlinky a zmrzlinové poháry. Jednorožec vydává zvuky a mění výraz obličeje.
Výrobce (značka): Play-Doh
6/134Výbava předškoláka

Výbava předškoláka

za 729 Kč na Mall.cz
Chystáte se do školy? Tak to je ten správný čas na přípravu. S novým setem od Play-Doh si užijete spoustu kreativní a edukativní zábavy. Balení obsahuje hrací podložky, 10 kelímků barevné modelíny a víc jak 50 nástrojů.
Výrobce (značka): Play-Doh
7/134Kreativní stůl

Kreativní stůl

za 599 Kč na Hračky 4kids.cz
Play-Doh Kreativní stůl S tímto kreativním stolem zažiješ spoustu zábavy při modelování nebo při kreslení. Pokud tě omrzí modelování můžeš vymalovávat přiložené kartonové obrázky. Kreativní sada obsahuje : tabulku, 6 x 2oz playdoh vany, 3 x malé kartonové obrázky, 3 x velké kartonové obrázky, 1 x hrací plochu, 4 x pastelky, 4 x tužky, 1x papír farma set, 9 x řezačky, 8 x formy,1 x zmrzlinový pohár, 3 x košíček, 1 x plastový nůž, 1 x extrudér a 1 x plastová miska. Vhodné pro děti od 2 let Materiál: plast, modelína Rozměr velkého obrázku: 21 x 15 cm Průměr stolu: 48 cm Výška stolu: 43 cm Rozměry balení: 49 x 49 x 13 cm
Výrobce (značka): Play-Doh
8/134Play Doh - Balení 8 kelímků modelíny

Play Doh - Balení 8 kelímků modelíny

za 185 Kč na Mraky hraček.cz
Užijte si dvojitou porci zábavy s 8 kelímky modelíny Play-Doh. Nechte své děti rozvíjejte kreativní myšlení a jejich jemnou motoriku hravou formou s barevnou modelínou Play-Doh. Barevné kelímky modelíny jsou vhodné pro děti od 2 let.
Výrobce (značka): Hasbro
9/134Sada v kufru občerstvení v kině

Sada v kufru občerstvení v kině

za 228 Kč na Mraky hraček.cz
Sada v kufříku obsahuje celkem 35 různých částí do snack baru v kině, včetně barevných modelín. Kufřík je součástí herního setu. Rozměry kufíku cca 24 x 22 x 10 cm.
Výrobce (značka): Lamps
10/134Wiky Chytrá modelína svítící

Wiky Chytrá modelína svítící

za 59 Kč na Wiky.cz
Možná varianta balení box - 12 ks. Svítící modelínu stačí nabít pod lampou, zhasnout a kochat se její magickou září.  Inteligentní plastelína - tento pojem je známý především mezi mláděží. Modelína je ideální jako antistres k uvolnění napětí, bláznivá hračka do kanceláře i domácnosti, ideální dárek k narozeninám i jen tak pro radost.  Tato hmota má oproti klasické plastelíně speciální vlastnosti. Inteligentní modelína je velmi viskózní, deformuje se dokonce i vlastní hmotností. Skáče jako hopík, natahuje se jako žvýkačka, trhá se jako papír, tříští se jako porcelán, některé druhy ve tmě svítí, jiné mění barvu, přisávají se k magnetu nebo dokonce slabě elektrizují.  Její hlavní výhodou zůstává čistota při práci s ní. Nelepí se na prsty a není tak mastná jako normální plastelína. Je vyrobena na bázi silikonu, takže nikdy nevyschne ani se nezačne drolit. Plastelína se svými vlastnostmi podobá žvýkačce. Vyzkoušejte svou trpělivost, mačkejte plastelínu a udělejte v ní bubliny, které můžete prasknout nebo se nechte překvapit do jaké vzdálenosti je možné ji natáhnout. V žádném případě ale plastelínu nekonzumujte! A co takhle hop koule? Není problém! Z modelíny si můžete udělat malé i velké „hopíky“ a budete koukat jak umí odskakovat. Tím však zábava nekončí. Pro ty šikovnější je tu výzva! Roztrhnout plastelínu! Chytnout ji oběma rukama a rychle trhnout? Nebo ji chytit mezi prsty a zkusit roztrhnout jako papír? Ano i to je možné, ale chce to však určitou praxi a ne každému se to na první pokus podaří. O to více si užijete spoustu zábavy. Hmotnost: 50 g Doporučený věk: od 3 let Barva modelíny v plechovce je různá, zasíláme podle skladové dostupnosti.
Výrobce (značka): Wiky Kreativita
11/134Velká sada modelín

Velká sada modelín

za 359 Kč na Mall.cz
Modelína potěší všechny malé výtvarníky. V tomto velkém balení naleznou děti kromě modelíny také nejrůznější dlátka, formy a vytlačovátka, pomocí kterých vytvoří originální výtvory.
Výrobce (značka): Mac Toys
12/134Plastelína/modelína 8ks

Plastelína/modelína 8ks

za 99 Kč na Mraky hraček.cz
Modelínová plastelínová sada potěší každé dítě, které baví tvořit své vlastní výrobky.  Vytvoř obrázek nebo sošku, až se ti přestane líbit, můžeš ji zničit a stavět od začátku. Balení obsahuje 8 ks modelín po 50g. Určení: pro kluky i holky Věk: 3+
Výrobce (značka): Dromader
13/134Inteligentní plastelína

Inteligentní plastelína

za 99 Kč na Mraky hraček.cz
Plastelína je dodávána v plechovce. Cena je za 1 ks, tj. za 1 barvu. Produkt se vyrábí ve více variantách. Varianta je dodávána podle aktuální skladové dostupnosti a NELZE VYBRAT. Věk: 3+
Výrobce (značka): Mikro Trading
14/134Play-Doh duhové balení modelín

Play-Doh duhové balení modelín

za 199 Kč na Mraky hraček.cz
Toto velké balení modelovací směsi Play-Doh v sobě skrývá nekonečnou řadu kreativních možností! Děti mohou tyto barvy válet, kroutit a tvarovat do jakéhokoli tvaru, který je napadne, pak je smíchají a mohou začít zase od začátku. Perfektní pro společné hraní a party, Rainbow Starter Pack je vstupenkou k velké Play-Doh zábavě!
Výrobce (značka): Hasbro
15/134Modelína doh set krtek 300 g

Modelína doh set krtek 300 g

za 119 Kč na Wiky.cz
Modelína Doh set Krtek 300 g Wiky W170946 Modelovací hmota výrazných barev s příjemným hladkým povrchem. Jednotlivé barvy lze skvěle mísit a tak získáte další barevné odstíny.  Balení obsahuje: 15x20g modelíny v různých barvách tvořítka Doporučený věk: od 3 let
Výrobce (značka): Wiky
16/134Modelína doh krtek 140 g

Modelína doh krtek 140 g

za 34 Kč na Wiky.cz
Modelína Doh Krtek 140 g Wiky W170944 Otevřete tyto barevné kelímky s krtkem a připravte se na tvarování a modelování všech představ, které se vám zrodí v hlavě. Začněte tvořit z výrazných barev s příjemným hladkým povrchem přímo z kelímku nebo „splácejte“ barvy dohromady a vytvořte úplně nové. Doporučený věk: od 3 let
Výrobce (značka): Wiky
17/134Zubař

Zubař

za 207 Kč na Mraky hraček.cz
Modelínová sada zubař.
Výrobce (značka): Mac Toys
18/134Ultimátní zábavný set

Ultimátní zábavný set

za 349 Kč na Mall.cz
Tvořte si duhu podle své fantazie. Inspirováno slavnými emoji, kterým můžete přidat obličej a vytvoříte jim tak různé bláznivé výrazy. Využijte speciální modelínu, nástroje a další barvy modelíny, abyste vytvořili vašemu charakteru i tělo.
Výrobce (značka): Play-Doh
19/134Modelína Pizza hrací set

Modelína Pizza hrací set

za 231 Kč na Mraky hraček.cz
Modelína Pizza hrací set. Otevři si vlastní pizzerii! Tvoření pizzy nebylo nikdy snazší – s touto modelovací sadou to bude zábava na dlouhé hodiny. Bude tak dobrá, jako dělá vaše maminka? V balení naleznete pomůcky pro vytvoření realistické pizzy.   Velikost produktu: 25 x 30 x 6 cm  Věk: 3+
Výrobce (značka): Addo
20/134Play-Doh Mikrovlnná trouba s efekty

Play-Doh Mikrovlnná trouba s efekty

za 569 Kč na Mraky hraček.cz
Upeč si v nové mikrovlné troubě koláč z Play-Doh modelíny nebo šílené sušenky! Zažijte se svými ratolestmi ještě více zábavy s troubou, která svítí a vydává zvuky. Je skoro přesně jako opravdová. Trouba je navíc v balení s mnoha dalšími kuchyňskými doplňk
Výrobce (značka): Hasbro
21/134Modelína sada

Modelína sada

za 69 Kč na Mraky hraček.cz
Modelína sada obsahuje 12 barev modelíny.váleček o velikosti cca 13 cm a 4 tvořítka.Rozměr balení cca 17 cm X 25 cm.Věk 3+
Výrobce (značka): Lamps
22/134Modelína Nara 12 barev 140g

Modelína Nara 12 barev 140g

za 39 Kč na Wiky.cz
Balení modelíny v nádherných odstínech. Už jste někdy viděli takovou krásnou žlutou? Nebo ta fialová Modelovací hmota nádherných barev Balení modelíny v nádherných odstínech. Už jste někdy viděli takovou krásnou žlutou? Nebo ta fialová! Plastelína je v balení po 12 barvách. Netoxická. Obsah balení: 140g
Výrobce (značka): Nara
23/134A-F modelovací sada, 4 druhy

A-F modelovací sada, 4 druhy

za 79 Kč na Mraky hraček.cz
Modelovací hmota vhodná pro děti k rozvoji jejich kreativity, fantazie, motoriky a šikovnosti. Sada obsahuje vždy 2 kelímky s modelínou a modelovací potřeba – v každé sadě jiné (váleček, vykrajovátka, formičky, nožíky atd.). Produkt je k dispozici ve 4 variantách. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Obrázek je pouze ilustrační. Cena je za 1 ks. Není vhodné pro děti do 3 let Určeno pro chlapce i holky
Výrobce (značka): Simba
24/134Modelína/Plastelína 3 ks + vykrajovátka

Modelína/Plastelína 3 ks + vykrajovátka

za 124 Kč na Mraky hraček.cz
3 kusy modelín spolu s vykrajovátky potěší každé dítě, které baví tvořit své vlastní výrobky. Vytvoř si různé tvary znovu a znovu. Rozměr balení: 25 x 21 x 7 cm Věk: 3+
Výrobce (značka): Teddies
25/134Modelína 10 barev

Modelína 10 barev

za 99 Kč na Mraky hraček.cz
Modelína je zábavou pro malé umělce na dlouhé hodiny. Hmota je bezpečná, netoxická, měkká a pružná. Hmota nevysychá pokud je uchovávaná v dobře uzavřeném kelímku a je možné jí použíívat znovu a znovu.
Výrobce (značka): HM Studio
26/134Set na lisování modelíny

Set na lisování modelíny

za 499 Kč na Mall.cz
Vytvářejte pomocí tohoto setu modelínové sušenky a dortíky jako opravdové. Děti si během vytváření nejrůznějších tvarů skvěle procvičí jemnou motoriku i kreativnost a výsledky můžou používat v další hře.
Výrobce (značka): Plan Toys
27/134Plastelína 10 ks

Plastelína 10 ks

za 24 Kč na Wiky.cz
Plastelína 10 ks TOTO W833601 Plastelína je určena pro modelování, vytváření předmětů a různých tvarů, které se dají i po delším čase znovu přetvořit na jiné.  Obsah balení: 10 kusů Doporučený věk: od 3 let
Výrobce (značka): Toto
28/134Hmota inteligentní zlatá glitter 8cm v plastové krabičce

Hmota inteligentní zlatá glitter 8cm v plastové krabičce

za 89 Kč na Mraky hraček.cz
HMOTA INTELIGENTNÍ ZLATÁ GLITTER 8CM V PLASTOVÉ KRABIČCE 18KS V BOXU Inteligentní hmota je vhodná jako dárek či jako bláznivá hračka do kanceláře či domácnosti. Skvěle uvolňuje napětí. Hmota má krásnou zlatou barvu. Modelína nijak nezapáchá. Dodáváno v plastové krabičce o velikosti 8 cm. Cena je uvedena za 1 kus.
Výrobce (značka): Teddies
29/134Sada maxi modelína/plastelína super dough 24x55g

Sada maxi modelína/plastelína super dough 24x55g

za 336 Kč na Mall.cz
Užijte si spousty kreativní zábavy s touto sadou Super Dough, jež obsahuje 24 kelímků s modelovací hmotou, se kterou snadno vytvoříte třeba jedinečné postavičky. U dětí se rozvíjí kreativní myšlení a jemná motorika hravou formou.
Výrobce (značka): Teddies
30/134Modelína 4 druhy 4ks

Modelína 4 druhy 4ks

za 89 Kč na Mraky hraček.cz
Vymodelujte zábavné tvary a vytvořte vše, co vás napadne, od zvířátek až po abstraktní veledíla. Tento kelímek plný zábavy je velkým přínosem do vaší duhové palety barev modelíny. Rozměr balení: 23x7x6,5 cm Sada obsahuje: 4 ks barevných plastelín v různých barevných provedeních. Cena za 1 sadu. Doporučeno od 18 měsíců Teddies. Český distributor, který klade velký důraz na kvalitu a přidanou hodnotu hraček. Již patnáctým rokem se řadí mezi špičku na českém trhu. Společnost se neustále rozvíjí a pracuje na vývoji nových produktů. Do portfolia patří i kolekce YUPEE, která zahrnuje oblíbená plastová odrážedla.
Výrobce (značka): Teddies
31/134Snídaňový hrací set

Snídaňový hrací set

za 399 Kč na Mall.cz
Pro ta nejkrásnější a nejzábavnější rána s modelínou Play-Doh a novým Snídaňovým hracím setem. Vytvoř si vafle, sedvič nebo ohřej párky a vychutnej si skvělou zábavnou snídani. Balení obsahuje mnoho doplňků pro výrobu snídaně a také 6 kelímků modelíny Play-Doh.
Výrobce (značka): Play-Doh
32/134Sada tiskneme a tvarujeme účesy

Sada tiskneme a tvarujeme účesy

za 649 Kč na Mall.cz
Krásná výtvarná sada pro nejmenší. Děti ozdobí předlohy modelínou, kterou si dle svých představ vytvarují vláskováčem nebo nakrájenými proužky. Vytvoří tak veselé obrázky z kudrnatých, rovných i střapatých vlásků. Balení obsahuje návod krok za krokem.
Výrobce (značka): Djeco
33/134Wiky Chytrá modelína

Wiky Chytrá modelína

za 49 Kč na Wiky.cz
Možná varianta balení box - 12 ks. Inteligentní plastelína - tento pojem je známý především mezi mláděží. Modelína je ideální jako antistres k uvolnění napětí, bláznivá hračka do kanceláře i domácnosti, ideální dárek k narozeninám i jen tak pro radost.  Tato hmota má oproti klasické plastelíně speciální vlastnosti. Inteligentní modelína je velmi viskózní, deformuje se dokonce i vlastní hmotností. Skáče jako hopík, natahuje se jako žvýkačka, trhá se jako papír, tříští se jako porcelán, některé druhy ve tmě svítí, jiné mění barvu, přisávají se k magnetu nebo dokonce slabě elektrizují.  Její hlavní výhodou zůstává čistota při práci s ní. Nelepí se na prsty a není tak mastná jako normální plastelína. Je vyrobena na bázi silikonu, takže nikdy nevyschne ani se nezačne drolit. Plastelína se svými vlastnostmi podobá žvýkačce. Vyzkoušejte svou trpělivost, mačkejte plastelínu a udělejte v ní bubliny, které můžete prasknout nebo se nechte překvapit do jaké vzdálenosti je možné ji natáhnout. V žádném případě ale plastelínu nekonzumujte! A co takhle hop koule? Není problém! Z modelíny si můžete udělat malé i velké „hopíky“ a budete koukat jak umí odskakovat. Tím však zábava nekončí. Pro ty šikovnější je tu výzva! Roztrhnout plastelínu! Chytnout ji oběma rukama a rychle trhnout? Nebo ji chytit mezi prsty a zkusit roztrhnout jako papír? Ano i to je možné, ale chce to však určitou praxi a ne každému se to na první pokus podaří. O to více si užijete spoustu zábavy. Hmotnost: 50 g Doporučený věk: od 3 let Barva modelíny v plechovce je různá, zasíláme podle skladové dostupnosti.
Výrobce (značka): Wiky Kreativita
34/134Ultra plastelína Glitter 80g

Ultra plastelína Glitter 80g

za 249 Kč na Bambule.cz
ULTRA Plastelína je unikátní hmota s výjimečnými fyzikálními vlastnostmi. Skvěle se tvaruje, natahuje jako žvýkačka, skáče jako hopík, trhá jako papír, funguje jako skvělá antistresová pomůcka. ULTRA Plastelína GLITTER má v sobě milióny třpytek různých barev. V nabídce 12 odstínů.
Výrobce (značka): EP Line
35/134Plastelína 100g 5barev

Plastelína 100g 5barev

za 19 Kč na Wiky.cz
Plastelína. Plastelína - 5 barev v balení.
Výrobce (značka): Koh-I-Noor
36/134Modelína kroucené a spletené sladkosti

Modelína kroucené a spletené sladkosti

za 599 Kč na Mraky hraček.cz
To tu ještě nebylo! S tímto strojen na výrobu kroucených a spletených sladkostí si děti užijí nebývalou zábavu. Stroj umí kombinovat 4 barvy modelíny a díky tomu dokážete vyrobit přes 70 sladkostí a lízátek! Jako bonus naleznete v balení 2 modelíny v neonové barvě.  Věková kategorie: 3+  Velikost produktu: 35 x 45 x 14 cm
Výrobce (značka): Addo
37/134Play-doh TŘPYTIVÁ MODELÍNA

Play-doh TŘPYTIVÁ MODELÍNA

za 155 Kč na Mraky hraček.cz
Plastelína, jak ji dosud neznáš! Užij si spoustu zábavy se třpytivou modelínou Play-Doh a vytvoř ty nejbláznivější kreace, fantazii se meze nekladou! Modelína Play-Doh je bezpečná, nezávadná a nezanechává fleky. Sada obsahuje 6 kelímků třpytivé plastelíny + 2 tvořítka. Třpytivá a lesklá modelína Play-Doh 2 tvořítka v balení Bezpečná, nezanechává fleky Pro děti od 2 let
Výrobce (značka): Hasbro
38/134Barevné balení modelíny

Barevné balení modelíny

za 184 Kč na Mraky hraček.cz
Užijte si zbrusu nové barevné balení Play-Doh. Smíchejte barvy dohromady a vytvořte nové barvy.
Výrobce (značka): Play-Doh
39/134Boule - workshop set (cz/sk)

Boule - workshop set (cz/sk)

za 239 Kč na Mall.cz
Velká kreativní sada modelíny, která nešpiní. Obsahuje sedm barev a mnoho veselých doplňků. S doplňky budou výtvory jako živé! Pouze originál PlayFoam se nelepí a nerozpadá při hraní. Sada získala 1. místo v internetovém hlasování Hračka roku 2011.
Výrobce (značka): Playfoam
40/134– sada kreativní kyblík

– sada kreativní kyblík

za 302 Kč na Mraky hraček.cz
Kreativní set pro malé šikulky.  Balení obsahuje:  6 ks modelín 10 ks popisovačů 20 ks nálepek  8 ks voskových pastelek 14 ks šablonek 10 barevných listů aj.  Značka Play Doh patří mezi nejoblíbenější modelíny. Jejich výhodou je, že jsou zdravotně nezávadné. Samotné složení těchto sad je chráněno patentem, jedná se však o směs věcí, které běžně používáme v  kuchyni - voda, sůl, mouka, která je obarvena potravinářským barvivem. Plastelína nebarví, nevysychá a nešpiní. Pokud se ale stane, že plastelína je zašlapána v koberci, tak ji necháme ztvrdnout a vykartáčujeme.  Play Doh rozvíjí dětskou motoriku, kreativitu a přispívá k rozvoji abstraktního myšlení. Parametry:  rozměry: 24 x 23 x 22,5 cm  Vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Play-Doh
41/134Modelína Nara - Modelování podle čísel /2 druhy

Modelína Nara - Modelování podle čísel /2 druhy

za 22 Kč na Wiky.cz
Modelování podle čísel. Obrázek je rozdělen na jednotlivá očíslovaná políčka, barvy mají také čísla Modelování podle čísel Modelování podle čísel. Obrázek je rozdělen na jednotlivá očíslovaná políčka, barvy mají také čísla a jen modelujete plastelínu do políček podle čísel. Krásné barvy Nara plastelíny. Vhodné od 3 let. Nara je netoxická modelovací hmota výrazných barev s příjemným hladkým povrchem. Jednotlivé barvy lze skvěle mísit a tak získáte další barevné odstíny. Vybírejte mezi 2 motivy: pes kočka *Uvedená cena je za 1 kus. Zvolenou variantu napište prosím do poznámky k objednávce. Pokud Vámi vybraná varianta barva nebude skladem, budeme Vás co nejrychleji informovat. Pokud by jste nevybrali žádnou variantu, zasíláme náhodně dle skladové dostupnosti.
Výrobce (značka): Nara
42/134Balení 8 ks kelímků

Balení 8 ks kelímků

za 139 Kč na Mall.cz
Sada obsahuje 8 ks kelímků modelíny Play-Doh. Toto balení modelíny Play-Doh v sobě skrývá nekonečnou škálu tvůrčích možností! Malé ručky dovedou tyto barvy tvarovat do každé formy, která vystihne jejich představy, pak je zase rozmělnit a začít od začátku.
Výrobce (značka): Play-Doh
43/134Vesta na malování

Vesta na malování

za 179 Kč na Mraky hraček.cz
Vesta na malování Praktická vesta na malování slouží jako ochranný oděv pro děti během aktivit s barvami či modelínou. Využít se dá při malování nebo při pomáhání v kuchyni. Vesta je vyrobena z jednoduše otíratelné PVC. Velikost je pro určena pro věkovou kategorii 3 - 5 let.  Materiál: PVC Věk: 3 - 5
Výrobce (značka): Galt
44/134Sada prkýnek a kuchyňského náčiní

Sada prkýnek a kuchyňského náčiní

za 289 Kč na Mall.cz
Vykrájejte a vymodelujte kulinářské výtvory z modelíny Play-Doh! Tato zábavná sada s kuchyňskou tématikou dovoluje nápaditým šéfkuchařům vytvářet a vykrajovat pestrobarevné Play-Doh pokrmy. U Play-Doh Kitchen Creations je nejlepší surovinou ze všech představivost!
Výrobce (značka): Play-Doh
45/134Modelína 10 xc 50g, různé barvy

Modelína 10 xc 50g, různé barvy

za 109 Kč na Mraky hraček.cz
MODELÍNA Vytvoř si různé výrobky z plastelíny. Balení se skládá z 10 různě barevných modelín v uzavíratelných krabičkách. Každá krabička obsahuje 50 g hnětací hmoty. Plastelína rozvíjí dětskou představivost, kreativitu a jemnou motoriku. Modelování zabaví Vaše děti na celé dlouhé hodiny. Výrobek je vhodný pro dětí od 3 let. Věk: 3+
Výrobce (značka): Kids Toys
46/134Modelína/plastelína kuličková 4 barvy

Modelína/plastelína kuličková 4 barvy

za 119 Kč na Mraky hraček.cz
PlayFoam Boule 4 pack je sada pěnové modelíny. tato kuličková modelína ve 4 zářivých barvách přináší spoustu kreativní zábavy pro malé i velké děti! Pěnová modelína PlayFoam nevysychá, je stále tvárná a přijemná na dotek.   Produkt se vyrábí v několika barevných variantách. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Barevnou variantu nelze vybrat. Věk: 3+ Cena za 1 balení Video- PLAYFOAM BOULE
Výrobce (značka): Playfoam
47/134Set rolované zmrzliny

Set rolované zmrzliny

za 339 Kč na Mall.cz
Zábavný set modelíny Play-Doh na vytváření rolované zmrzliny. Vytvořte barevnou směs, použijte vaflový lis na vytvoření kornoutu nebo misky. Vytvořte si polevu nebo šlehačku pomocí modelíny Play-Doh.
Výrobce (značka): Play-Doh
48/134Dinosaurus rex

Dinosaurus rex

za 371 Kč na Mraky hraček.cz
Play-Doh Dinosaurus Rex Fantazie bude s tímto veselým dinosaurem přímo vřít! Dinosaurus Rex je připraven ke hře se zábavnými funkcemi, příslušenstvím a 4 kelímky modelíny Play-Doh. Vytvořte jazyk a pusu tím, že naplníte dinosaurova záda modelínou Play-Doh a zatlačíte na ocas, který mimo to aktivuje pohyb čelisti! Pro ještě větší dino-zábavu vytvořte stopy řezačkou a vytlačte Play-Doh lávu přímo ze sopky. Rozměry balení: cca 21,6 x 28 x 8 cm Věk: 3+
Výrobce (značka): Play-Doh
49/134Play-Doh barevné balení modelín

Play-Doh barevné balení modelín

za 348 Kč na Mraky hraček.cz
Toto velké balení 20 kelímků modelovací hmoty Play-Doh nabízí nekonečné kreativní možnosti! Děti mohou válet, kroutit a tvarovat tyto barvy do jakékoli formy, která je je nnapadne. Pak výtvor mohou rozmačkat a začít znovu. Ideální na hraní si s kamarády a na oslavy. Balení Super Color Pack je vstupenkou do velkého světa Play-Doh zábavy! Věk: 3+
Výrobce (značka): Hasbro
50/134Vlasové studio

Vlasové studio

za 179 Kč na Mraky hraček.cz
Modelínová sada vlasové studio.
Výrobce (značka): Mac Toys
51/134Sada na výrobu donutů továrna

Sada na výrobu donutů továrna

za 349 Kč na Mall.cz
Prozkoumejte hloubku své představivosti s novou továrnou na donuty ! Sada umožňuje vyrobit více než 10 úžasných donutů ze samotvrdnoucí modelíny.
Výrobce (značka): Teddies
52/134Jemná modelína - velká narozeninová sada

Jemná modelína - velká narozeninová sada

za 312 Kč na Mraky hraček.cz
Velká narozeninová sada potěší každé dítě, které baví tvořit své vlastní výrobky. Modelovací hmota sama tvrdne na vzduchu. Může být použit na výrobu dárků nebo doplňků do pokoje. Je vhodná i pro menší děti díky své měkkosti. Z přiložených barev modelín lze namíchat i další odstíny barev. Sada obsahuje: 2x ovocná modelína 2x s konfetami 3x obyčejná 1x třpytivá Vykrajována SES Creative je holandský producent vzdělávacích a tvůrčích hraček rozvíjejících motoriku, ducha, kreativitu a fantazii určených dětem od 3 do 14 let. Během vývoje a výroby této řady je brán ohled na kvalitu materiálů, ale také na celkovou vyváženost a kvalitu celkové koncepce.
Výrobce (značka): Ses
53/134Ultra Plastelína 50 g Svítící ve tmě

Ultra Plastelína 50 g Svítící ve tmě

za 139 Kč na Bambule.cz
ULTRA Plastelína je unikátní hmota s výjimečnými fyzikálními vlastnostmi. Skvěle se tvaruje, natahuje se jako žvýkačka, skáče jako hopík, trhá se jako papír, tříští se na malé kousky, funguje jako skvělá antistresová pomůcka. ULTRA Plastelína GLOW IN THE DARK svítí ve tmě a obsahuje 3 základní barvy.Pro děti od 3let.
Výrobce (značka): EP Line
54/134Lis na modelínu

Lis na modelínu

za 257 Kč na Mraky hraček.cz
Tak s tímto pomocníkem bude mít tvoření z modelíny úplně jiný rozměr! Lis na modelínu vytvoří různé proužky, spirály a další tvary – to vše podle formičky, kterou si vyberete.  Balení obsahuje 5x kelímek modelíny v různých barvách a další tvořítka. S touto hračkou mohou děti naplno využít svou fantazii a kreativitu.  Věková kategorie: 3+  Velikost produktu: 25 x 30 x 6 cm
Výrobce (značka): Addo
55/134Play-Doh Textury & Nástroje

Play-Doh Textury & Nástroje

za 249 Kč na Bambule.cz
Nový set pro děti od dvou let přináší spoustu zábavných nápadů, jak naučit děti rozeznávat různé textury a barvy. Podpořte senzomotorické schopnosti svých ratolestí a schopnost rozeznávat rozdíly. Balení obsahuje 6 kelímků modelíny Play-Doh, 3 rozdílné válečky, 3 rozdílná razítka, nůžky na modelínu, stylus (pero), 2 řezačky a 3 oboustranné podložky.
Výrobce (značka): Hasbro
56/134Modelína jako zmrzlina v chladničce

Modelína jako zmrzlina v chladničce

za 269 Kč na Mall.cz
Přímo neodolatelný set modelíny Play-Doh – to je Play-Doh modelína v chladničce. V balení najdete 2 kornoutky plněné modelínou a dvě modelíny „na klacku“. Každé balení modelíny jako zmrzliny má přibližně 100g modelíny. Využij speciální balení a vytvoř si svoji vlastní barevnou zmrzlinu.
Výrobce (značka): Play-Doh
57/134Wiky Chytrá modelína magnetická

Wiky Chytrá modelína magnetická

za 69 Kč na Wiky.cz
Možná varianta balení box - 12 ks. Chytrá modelína magnetická je velmi oblíbená a můžete s ní dělat spoustu zábavných pokusů. Pozorujte jak se plastelína ochotně přicucne k magnetu, jak se zmagnetizuje a zvednete s ní lehké kovové předměty. Můžete také položit magnet na plastelínu a pozorovat, co se stane. To budete koukat! Inteligentní plastelína - tento pojem je známý především mezi mláděží. Modelína je ideální jako antistres k uvolnění napětí, bláznivá hračka do kanceláře i domácnosti, ideální dárek k narozeninám i jen tak pro radost.  Tato hmota má oproti klasické plastelíně speciální vlastnosti. Inteligentní modelína je velmi viskózní, deformuje se dokonce i vlastní hmotností. Skáče jako hopík, natahuje se jako žvýkačka, trhá se jako papír, tříští se jako porcelán, některé druhy ve tmě svítí, jiné mění barvu, přisávají se k magnetu nebo dokonce slabě elektrizují.  Její hlavní výhodou zůstává čistota při práci s ní. Nelepí se na prsty a není tak mastná jako normální plastelína. Je vyrobena na bázi silikonu, takže nikdy nevyschne ani se nezačne drolit. Plastelína se svými vlastnostmi podobá žvýkačce. Vyzkoušejte svou trpělivost, mačkejte plastelínu a udělejte v ní bubliny, které můžete prasknout nebo se nechte překvapit do jaké vzdálenosti je možné ji natáhnout. V žádném případě ale plastelínu nekonzumujte! A co takhle hop koule? Není problém! Z modelíny si můžete udělat malé i velké „hopíky“ a budete koukat jak umí odskakovat. Tím však zábava nekončí. Pro ty šikovnější je tu výzva! Roztrhnout plastelínu! Chytnout ji oběma rukama a rychle trhnout? Nebo ji chytit mezi prsty a zkusit roztrhnout jako papír? Ano i to je možné, ale chce to však určitou praxi a ne každému se to na první pokus podaří. O to více si užijete spoustu zábavy. Hmotnost: 50 g Doporučený věk: od 3 let Barva modelíny v plechovce je různá, zasíláme podle skladové dostupnosti.
Výrobce (značka): Wiky Kreativita
58/134Modelína Super Duper set

Modelína Super Duper set

za 430 Kč na Mraky hraček.cz
Sada Modelíny ADDO Super Duper obsahuje přes 50 doplňků pro malé modeláře: 10 kelímků na modelínu , 6 barevných balíčků modelínového těsta, 26 písmenek, 10 číslic, 1 strojek na vytlačení těsta, 2 tvarovače do strojku, váleček, nůž a další vychytávky. Vytvářejte písmenka, čísla, špagety a různé tvary z modelíny pomocí přiložených nástrojů. Inspirujte se návodem na zadní straně krabice a vytvořte si řadu nových barev pro vaše výtvory. Hra podporuje představivost, pomáhá při učení písmen, číslic a rozpoznávání barev. Věk: 3+
Výrobce (značka): Addo
59/134PlayFoam Modelína/Plastelína kuličková svítící ve tmě 4 barvy na kartě 19x26x3cm

PlayFoam Modelína/Plastelína kuličková svítící ve tmě 4 barvy na kartě 19x26x3cm

za 139 Kč na Mraky hraček.cz
PlayFoam je netoxická, lehká a snadno tvarovatelná pěnová modelína. Výrobky z ní nevyschnou, neztvrdnou a nepřilepí se k podložce, čímž odpadá nutnost úklidu po modelování. Navíc pěnová modelína nešpiní, nemastí, neulpívá na koberci ani na látkách. Tato sada PlayFoam modelín obsahuje celkem 4 barvičky, které svítí ve tmě. S touto sadou si užijete spoustu kreativní a nekončící zábavy.    Vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Pexi
60/134Výroba dortíků

Výroba dortíků

za 159 Kč na Mall.cz
Vyrob si zajímavé dortíky, zmrzlinu atd. Balení obsahuje modelínu, tvořítka, talířky… Proměňte nudné odpoledne doma za zábavné v cukrárně. I když se může zdát, že vytvořené jídlo vypadá lákavě, nedoporučujeme ho ke konzumaci.
Výrobce (značka): Mac Toys
61/134Play-Doh party balení

Play-Doh party balení

za 169 Kč na Bambule.cz
Party sada 10 mini kelímků modelíny pro nekonečné hrátky s Play -Doh . Pozvěte své kamarády na den plný kreativních hrátek, nebo můžete toto balení někomu věnovat jako dárek!
Výrobce (značka): Hasbro
62/134Play-Doh PIZZA PARTY

Play-Doh PIZZA PARTY

za 248 Kč na Mraky hraček.cz
Pizza párty může začít v tvé vlastní Play-Doh pizzerii! Vyrobte ty nejbláznivější pizza koláče které si jen dokážete představit. Vyválejte těsto na pizzu v pánvi s válcem, nastrouhejte hromadu “sýra”, a pak přidejte své oblíbené ingredience. Můžete také struhadlo použít na vytlačení špaget. Sada obsahuje: Pizza pánev „lopata“ na kousky pizzy pizza krabice kráječ na sýr váleček řezák vidlička nůž talíř pizza tvořítko 5 standard kelímků modelíny Play-Doh.
Výrobce (značka): Hasbro
63/134Velké kelímky s modelínou

Velké kelímky s modelínou

za 53 Kč na Mraky hraček.cz
S touto modelovací hmotou využijí děti svou fantazii naplno! Balení obsahuje 4 maxi kelímky ve 4 různých barvách. Tři, dva, jedna… modelujeme!  Věková kategorie: 3+  Velikost produktu: 7,7 x 30,5 x 6,2 cm
Výrobce (značka): Addo
64/134Samostatné kelímky asst

Samostatné kelímky asst

za 29 Kč na Mall.cz
Obsahuje 1 kelímek s barevnou modelínou Play-Doh.
Výrobce (značka): Play-Doh
65/134Modelujeme jednorožce

Modelujeme jednorožce

za 267 Kč na Mraky hraček.cz
Vymodelujte si třpytivého jednorožce! Díky pěnovým doplňkům můžete svému jednorožci doplnit hřívu, ocas, oči nebo křídla. Balení obsahuje 3 kelímky třpytivých modelín - žlutá, modrá a růžová. Pomocí přiložených doplňků si jednorožce ozdobíte dle svého přání. Tato sada rozvíjí dětskou fantazii a kreativitu. Věk: 3+  Rozměr: 20 x 20 x 6 cm
Výrobce (značka): Ses
66/134Moon dough sada vyrob pizzu

Moon dough sada vyrob pizzu

za 519 Kč na Mall.cz
Nejlehčí modelína na světě! Staňte se tím pravým italským výrobcem pizzy. Pomocí formičky vytvarujte pizzu a pak ji ozdobte zeleninou a sýrem. Natlačte co nejvíc hmoty do horního otvoru na peci a zatočte kličkou.
Výrobce (značka): EP Line
67/134Plastelína/modelína 10ks v kelímku v krabici

Plastelína/modelína 10ks v kelímku v krabici

za 165 Kč na Mraky hraček.cz
10 kusů modelín potěší každé dítě, které baví tvořit své vlastní výrobky. Vytvoř si různé tvary znovu a znovu. Věk: 3+
Výrobce (značka): Teddies
68/134Sada moje kreativní dílna

Sada moje kreativní dílna

za 289 Kč na Mall.cz
Plastový kufřík se dvěma zásuvkami. Ideální pro uchovávání modelín. Díky němu můžete mít svou oblíbenou sadu vždy u sebe. Sady Play-Doh umožňují nejmladším realizovat své kreativní nápady. Díky Play-Doh si malé děti procvičují ručičky a rozvíjejí tak představivost a kreativitu.
Výrobce (značka): Play-Doh
69/134Wheels stavba

Wheels stavba

za 259 Kč na Mall.cz
Využijte sílu jeřábu k tvoření a přemístěte vytvarované cihly, vytlačené nosníky a vybudované potrubí. Použijte zvedák pro hromadění, stavění a potahování konstrukcí staveb. Jeřáb se otáčí, pohybuje se nahoru a dolů a vytlačuje modelínu. Zvedák se rovněž otáčí a pohybuje se nahoru a dolů!
Výrobce (značka): Play-Doh
70/134Play-Doh OCEÁN

Play-Doh OCEÁN

za 232 Kč na Mraky hraček.cz
Ponořte se do hlubin vaší fantazie a vytvořte různé druhy barevných mořských živočichů. Máte senzační příležitost s touto hrací sadou Oceán. Na pomoc vám bude razítko žraloka a váleček se zábavnými texturami. Můžete také zmáčknout chobotnici nohy a vytvářet zábavné tvary. Sada obsahuje: razítko žraloka kladivouna čtverzubce jako váleček vytlačovátko z chobotnice rybí řežačku velrybí oboustranou formu 3 kelímky modelíny PLAY-DOH
Výrobce (značka): Hasbro
71/134Párty balení modelíny

Párty balení modelíny

za 119 Kč na Mall.cz
Párty balení modelíny Play-Doh je jako stvořené pro zábavu plnou barev při narozeninových oslavách, přespání u kamaráda či jakkoli stráveném času kreativní hrou. Set obsahuje 10 mini Play-Doh kelímků.
Výrobce (značka): Play-Doh
72/134Výroba zmrzlin z modelíny

Výroba zmrzlin z modelíny

za 248 Kč na Mraky hraček.cz
SES Klei přináší sadu na výrobu zmrzliny. Hmota, ze které ji můžeš vyrobit, je ve 4 barvách a 2 vůních. Udělej tu nejlepší zmrzlinu, kterou můžeš různě ozdobit.  Sada obsahuje – hmotu s příslušenstvím. Hmota neslouží k jídlu, pouze pro zábavu.    Parametry výroby zmrzliny:  Doporučený věk – od 3 let Určení – pro holky i kluky
Výrobce (značka): Ses
73/134Modelína/plastelína farma + doplňky 19ks v krabici 32x24x8cm

Modelína/plastelína farma + doplňky 19ks v krabici 32x24x8cm

za 141 Kč na Mraky hraček.cz
0
Výrobce (značka): Teddies
74/134Wheels stavební modelína

Wheels stavební modelína

za 99 Kč na Mall.cz
Představujeme novou edici Play-Doh Buildin modelíny obsahující různé barevné odstíny a vizuální textury, které vypadají přesně jako stavební materiály. Každé balení obsahuje jednu lopatku a dva kelímky se stavební modelínou Play-Doh.
Výrobce (značka): Play-Doh
75/134Play Doh Wheels Těžba

Play Doh Wheels Těžba

za 294 Kč na Mraky hraček.cz
Čím víc štěrku, tím víc práce, ale také zábavy! Tyto dva super těžké náklaďáky se stanou vašimi pomocníky při kreativním budování. Rozděluj, převážej a tvoř zábavné tvary s pomocí rypadla nebo razítkovací lžíce. Shrň na hromadu štěrk zadním nakladačem a vytvoř třeba potrubí nebo lešení. Sada obsahuje 2 kelímky standartní modelíny Play-Doh a kelímek se speciálním stavebním pískem. Užijte si báječný pracovní den v kamenolomu! Sada obsahuje:  rypadlo čelní nakladač 2 x standartní modelíny Play Doh 1 x speciální stavební písek   Tato sada je vhodná pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Play-Doh
76/134Základní sada

Základní sada

za 399 Kč na Wiky.cz
Dětská modelína - plastelína je nestárnoucí evergreen. Obsahuje: nůžky, nůž, váleček, řezačku, různá Hasbro Play Doh Základní sada Dětská modelína - plastelína je nestárnoucí evergreen, který vaše děti nikdy neomrzí. Hraní s modelovací hmotou ve vašich dětech rozvíjí fantazii a tvořivost a také posiluje a zlepšuje jemnou motoriku. S touto hrou stráví děti hodiny a hodiny příjemné zábavy. Vše, co potřebujete aby jste nastartovali svou fantazii je základní sada Play-Doh. Nejlepší ze všeho je možnost opakovaně použitelné skladovací přepravky, který je ideální na cesty! Obsahuje: nůžky, nůž, váleček, řezačku, různá vykrajovátka a 4 kelímky modelíny PLAY-DOH (224 g). Rozměr balení cca 19 x 23 x 5,5 cm Hračka není vhodná pro děti do 3 let
Výrobce (značka): Hasbro Play-Doh
77/134Pec na pizzu

Pec na pizzu

za 478 Kč na Mraky hraček.cz
Připravte se na bláznivé dobrodružství plné čerstvé voňavé pizzy. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte tu nejlepší pizzu na světě s pomocí světelné trouby a otočného stolečku! Zmáčkněte páčku a vytvořte na pizze senzační kůrku, rozsviťte troubu, páčku nadzvedněte a pizza je hotová! Přidejte navrch ještě trochu sýra a neskutečně dobrou polevu. Jestli máte hotovo, položte pizzu na otočný stoleček a rozdělte ji na kousky pomocí kráječe. Sada obsahuje 4 kelímky Play-Doh modelíny.
Výrobce (značka): Play-Doh
78/134Mega balení 36 ks

Mega balení 36 ks

za 459 Kč na Mall.cz
Toto opravdu velké balení 36 kelímků modelovací hmoty Play-Doh znamená nekonečnou řadu kreativních možností! Malé dětské ručky mohou válet, točit a tvarovat tuto barevnou modelínu do jakékoli formy. Perfektní pro hraní s kamarády a na párty.
Výrobce (značka): Play-Doh
79/134Sada Modelína/plastelína Super Dough 3x55g

Sada Modelína/plastelína Super Dough 3x55g

za 69 Kč na Mraky hraček.cz
Modelína = plastelína je výborná věc pro procvičení jemné motoriky a představivosti dětí.  Sada obsahuje: 3 x 55 g (barvy: žlutá, červená, modrá) Každé víčko můžete použít k vytlačování nějakého tvaru. Vhodné od 18 měsíců.  Rozměr balení: 17 x 6 x 5 cm
Výrobce (značka): Teddies
80/134Inteligentní plastelína/modelína svítící ve tmě

Inteligentní plastelína/modelína svítící ve tmě

za 89 Kč na Mraky hraček.cz
Plastelína, která nelepí a nezanechává mastné fleky. Vhodná pro rozvoj kreativity dětí nebo uvolnění stresu v pracovním procesu. Věk 3+ Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob a NELZE VYBRAT.
Výrobce (značka): Mikro Trading
81/134Modelína s třpytkami

Modelína s třpytkami

za 199 Kč na Mall.cz
Vyrobte si nejkrásnější třpytivá díla z této modelíny. Měkká, poddajná modelovací hmota, která perfektně drží a výborně se s ní pracuje. Opakovaně si sní děti užijí spoustu zábavy, navíc díky uzavíratelným kelímkům jen tak nevyschne. Modelína rozvíjí a zdokonaluje fantazii, představivost a kreativitu dětí.
Výrobce (značka): Ses
82/134Modelína 14 barev

Modelína 14 barev

za 369 Kč na Mall.cz
Tvoření s modelínou je skvělá kreativní zábava na dlouhé hodiny. Tato sada obsahuje kelímky s modelovací hmotou ve 14ti různých barvách, a tak jsou možnosti tvoření opravdu široké.
Výrobce (značka): Alltoys
83/134Vánoční set

Vánoční set

za 89 Kč na Mraky hraček.cz
Kdo by nechtěl najít Play-Doh pod stromečkem? Nyní si mohou děti vytvořit vlastní ozdoby pomocí Play-Doh modelíny.
Výrobce (značka): Play-Doh
84/134Plastelína 5 ks

Plastelína 5 ks

za 18 Kč na Wiky.cz
Plastelína 5 ks TOTO W833600 Plastelína je určena pro modelování, vytváření předmětů a různých tvarů, které se dají i po delším čase znovu přetvořit na jiné.  Obsah balení: 5 kusů Doporučený věk: od 3 let
Výrobce (značka): Toto
85/134Modelína/Plastelína 10 barev + vykrajovátka

Modelína/Plastelína 10 barev + vykrajovátka

za 149 Kč na Mraky hraček.cz
Modelína pro šikovná dítka, která ráda tvoří a líbí se jim vyrábění svých vlastních věcí. Nejen že mohou tvořit podle své fantazii a rozvíjet si ji tak, ale také si vylepšují kreativní myšlení, lehkou motoriku a další. Není vhodné pro děti do 3 let. Sada obsahuje: 10 ks modelíny v kelímcích (modelína různých barev, velikost kelímku: 4,5 x 6,5 cm, obsah 50 g) 12 ks vykrajovátek )
Výrobce (značka): Teddies
86/134Modelína nejlepší zmrzlina

Modelína nejlepší zmrzlina

za 279 Kč na Mraky hraček.cz
Modelíny patří ke kreativním hračkám, které rozvíjí fantazii dítěte každého věku. Blíží se léto a s ním i chuť na nějaké osvěžení. Co takhle zmrzlinu? Užijte si letní s touto sadou na výrobu nanuků a zmrzlin. V balení najdete 5 kusů modelín – červená, fialová, žlutá, hnědá a bílá a další jiné příslušenství – kornoutky, vafle, pohárky atd. Hra s modelínou rozvíjí dětskou motoriku, kreativitu a přispívá k rozvoji abstraktního myšlení.   Parametry: rozměry balení: 25 x 35 x 6,5 cm   Vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Addo
87/134Modelína 4 barvy

Modelína 4 barvy

za 119 Kč na Mraky hraček.cz
Modelína je zábavou pro malé umělce na dlouhé hodiny.Hmota je bezpečná,neto­xická,měkká a pružná.Hmota nevysychá pokud je uchovávaná v dobře uzavřeném kelímku a je možné jí použíívat znovu a znouv.
Výrobce (značka): HM Studio
88/134Ultra plastelína 80g Pastelová

Ultra plastelína 80g Pastelová

za 249 Kč na Bambule.cz
ULTRA Plastelína je unikátní hmota s výjimečnými fyzikálními vlastnostmi. Skvěle se tvaruje, natahuje se jako žvýkačka, skáče jako hopík, trhá se jako papír, tříští se na malé kousky, funguje jako skvělá antistresová pomůcka.
Výrobce (značka): EP Line
89/134Modelína/plastelína 7x56g s doplňky

Modelína/plastelína 7x56g s doplňky

za 289 Kč na Mall.cz
Užijte si spousty kreativní zábavy s touto sadou, jež obsahuje 7 kelímků s modelovací hmotou a doplňky, se kterými snadno vytvoříte jedinečné postavičky. Součástí balení je také praktická podložka na vyrobené figurky.
Výrobce (značka): Teddies
90/134Balení 4 tub - více druhů

Balení 4 tub - více druhů

za 109 Kč na Mall.cz
Sada čtyř tub modelíny Play-Doh. Nechte svou fantazii pracovat a vytvářejte vše co vás jen napadne. S Play-Doh není nic nemožné! Čtyři různé druhy balení, dodáváme dle aktuální skladové zásoby. Konkrétní variantu nelze zvolit.
Výrobce (značka): Play-Doh
91/134Plastelína 6 ks

Plastelína 6 ks

za 34 Kč na Wiky.cz
BIC Plastelína 6 ks BIC W850035 Plastelína je určena pro modelování a vytváření různých předmětů a tvarů, které se dají po delším čase přetvořit na jiné. měkká a pružná rozvíjí kreativní tvoření nelepí se na ruce a zanechává je tak čisté Doporučený věk: od 1 roku
Výrobce (značka): Bic
92/134Zábavná sada

Zábavná sada

za 159 Kč na Mraky hraček.cz
Vymodelujte si vaše oblíbená zvířatka nebo se staňte italským mistrem vaření s modelovacími sety od Play-Doh. Modelujte špagety, pizzu a zasypte je Play-Doh sýrem. Kreativitě se s modelínou Play-Doh meze nekladou. Každý set obsahuje 4 malé Play-Doh kelímky a různá vykrajovátka a doplňky.
Výrobce (značka): Play-Doh
93/134Ultra Plastelína 80g Měnící barvu

Ultra Plastelína 80g Měnící barvu

za 249 Kč na Bambule.cz
ULTRA Plastelína je unikátní hmota s výjimečnými fyzikálními vlastnostmi. Skvěle se tvaruje, natahuje se jako žvýkačka, skáče jako hopík, trhá se jako papír, tříští se na malé kousky, funguje jako skvělá antistresová pomůcka. ULTRA Plastelína CHANGEABLE mění barvu v závislosti na okolní teplotě a obsahuje 3 základní barvy.
Výrobce (značka): EP Line
94/134Velká sada modelín a příslušenství

Velká sada modelín a příslušenství

za 225 Kč na Mraky hraček.cz
S těmito vykrajovátky se stane práce s modelínou zábavou! Můžete si vybrat z 9 barev modelíny 8 různých tvarů vykrajovátek.  V balení naleznete i váleček a špachtli. S touto sadou budou mít děti zábavu na dlouhé hodiny.  Věková kategorie: 3+  Velikost produktu: 25 x 20 x 6 cm
Výrobce (značka): Addo
95/134Play-doh Párty balení 15ks mini kelímků

Play-doh Párty balení 15ks mini kelímků

za 170 Kč na Mraky hraček.cz
PLAY-DOH PARTY TAŠKA Vyzkoušej si svoji zručnost s plastelínou. Vymodeluj z ní, cokoli Tě napadne. Fantazii se meze nekladou. Balení obsahuje 15 různobarevných tub s hnětací hmotou. Obsah jednoho kelímku je 28 g. Rozměry celého balení jsou 18 x 26 cm. Hmota se vyrábí na biologickém základu z přísad, které jsou schváleny také na výrobu potravin. Výhodou je, že nemastí a nelepí ruce, nikde nezanechává stopy a při správném zacházení nevysychá. Děti mohou plastelínu různě tvarovat a míchat jednotlivé barvy dohromady. Použijte party sadu plastelín pro obohacení svých tvořících pomůcek nebo jako zábavu pro chvíle strávené s ostatními kamarády. Na víčku každého krásně barevného kelímku je dárková nálepka, která se Vám bude hodit při každé dětské oslavě. Práce s modelovací hmotou podporuje fantazii i zručnost. Vhodná je pro děti od 2 let. Velikost balení: 18 x 26 cm Věk: 2+ Určení: pro holky i kluky
Výrobce (značka): Hasbro
96/134Balení 4 tub /různé druhy

Balení 4 tub /různé druhy

za 139 Kč na Wiky.cz
Play-Doh modelína 4 pack 448g. Otevřete tyto 4 barevné kelímky Play-Doh a připravte se na tvarování Otevřete tyto 4 barevné kelímky Play-Doh a připravte se na tvarování a modelování všech představ, které se vám zrodí v hlavě. Začněte tvořit z barev přímo z kelímku nebo „splácejte“ barvy dohromady a vytvořte úplně nové. Hmotnost: 448g Co je play-doh? Play-Doh je bezpečná hnětací hmota. Vyrábí se na biologickém základu z přísad, které jsou schváleny také na výrobu potravin. Nemastí a nelepí ruce, nezanechává stopy. Děti mohou plastelínu různě tvarovat a míchat jednotlivé barvy dohromady. Práce s modelovací hmotou podporuje fantazii i zručnost. Uvedená cena je za 1 sadu (4ks).
Výrobce (značka): Hasbro Play-Doh
97/134Play Doh Wheels Stavební modelína

Play Doh Wheels Stavební modelína

za 127 Kč na Mraky hraček.cz
Play Doh Wheels Stavební modelína Představujeme novou edici Play-Doh Buildin modelíny obsahující různé barevné odstíny a vizuální textury, které vypadají přesně jako stavební materiály.  Tvoří skvělý doplněk k sadě Play-Doh Wheels (prodávána samostatně).  Každé balení obsahuje jednu lopatku a dva kelímky se stavební modelínou Play-Doh. Přichází období zábavy plné cementu, cihel a kamení. Cena je za 1 sadu. HRAČKA JE VYRÁBĚNA VE 2 VARIANTÁCH. VARIANTU  ZBOŽÍ NELZE VYBRAT. VARIANTA JE DODÁVÁNA POUZE DLE AKTUÁLNÍCH SKLADOVÝCH ZÁSOB. NEJSME SCHOPNI OVLIVNIT, KTEROU VARIANTU DODAVATEL DORUČÍ. Výrobce: Hasbro Licence: Play Doh Rozměry balení: 10,8 x 24,1 x 4,9 cm Věk: 3+
Výrobce (značka): Play-Doh
98/134Plastelína/modelína 3ks v kelímku

Plastelína/modelína 3ks v kelímku

za 79 Kč na Mraky hraček.cz
Nechte se vtáhnout do světa fantazie, otevřete kelímek a začněte tvořit. Zde se fantazii meze nekladou, obsahem balení jsou 3 kelímky plastelíny. Hra s plastelínou rozvíjí dětskou motoriku, kreativitu a přispívá k rozvoji abstraktního myšlení.   Vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Teddies
99/134– sada učím se číslice

– sada učím se číslice

za 178 Kč na Mraky hraček.cz
I učení číslic může být zábava, a to jedině s touto Play Doh sadou.  Balení obsahuje:  4 ks mini popisovačů 4 ks razítek 10 listů na vybarvení 10 ks číslic na vystřihnutí 3 ks modelín 2 ks šablon  Značka Play Doh patří mezi nejoblíbenější modelíny. Jejich výhodou je, že jsou zdravotně nezávadné. Samotné složení těchto sad je chráněno patentem, jedná se však o směs věcí, které běžně používáme v  kuchyni - voda, sůl, mouka, která je obarvena potravinářským barvivem. Plastelína nebarví, nevysychá a nešpiní. Pokud se ale stane, že plastelína je zašlapána v koberci, tak ji necháme ztvrdnout a vykartáčujeme.  Play Doh rozvíjí dětskou motoriku, kreativitu a přispívá k rozvoji abstraktního myšlení.
Výrobce (značka): Play-Doh
100/134Toy story buzz

Toy story buzz

za 390 Kč na Mraky hraček.cz
Nechte děti rozvíjet svou fantazii s Toy Story verzí Play-Doh, s kterou je možné si vymodelovat oblíbené postavičky z pohádky Toy Story. Balení obsahuje 1 větší a 4 menší kelímky plastelíny Play-Doh.
Výrobce (značka): Play-Doh
101/134Žraločí set

Žraločí set

za 499 Kč na Mall.cz
Vytvoř si s tímto zábavným setem pestrý podmořský svět, ale pozor na žraloky! Použij vykrajovátka nebo formičky a užij si spoustu zábavy s modelínou Play-Doh. V balení nalezneš i 12 různých kelímků s modelínou Play-Doh.
Výrobce (značka): Play-Doh
102/134Výtvarná sada

Výtvarná sada

za 269 Kč na Mraky hraček.cz
Sada obsahuje 12 kelímků modelíny a příslušenství. Hmota je bezpečná, netoxická, měkká a pružná. Hmota nevysychá pokud je uchovávaná v dobře uzavřeném kelímku a je možné jí použíívat znovu a znovu.
Výrobce (značka): HM Studio
103/134Play Doh Barevné koblížky

Play Doh Barevné koblížky

za 249 Kč na Mraky hraček.cz
Pusťte ořechy na koblihy! Staňte se hrdými pekaři s touto sadou Play-Doh a vytvářejte bláznivé věnečky, fantastické pečivo a nepřeberné množství barevných koblížků. Nezapomeňte vaše výtvory za pomocí nástrojů a forem polít polevou a řádně posypat cukrem. S kreativním nástrojem zažijete mnoho zábavy při tvoření hromady mini koblih. Hrajte si, že jsou opravdové! Vždyť ony tak skoro vypadají! Předveď všechny své výtvory na stojanu, který také obsahuje mnoho forem pro další tvůrčí možnosti. V sadě jsou čtyři kelímky 2 oz modelíny Play-Doh.
Výrobce (značka): Play-Doh
104/134Sada na výrobu potravin

Sada na výrobu potravin

za 349 Kč na Mall.cz
Tvoření jídla je super kreativní hračka s novou sadou na výrobu potravin. Až s dvaceti kusy vykrajovátek můžete vytvořit vše, co šéfkuchař k vaření potřebuje. Nákupní košík, talířky, příbory a k tomu formičky na ovoce, zeleninu i maso. V balení navíc 7 kelímků modelíny Play-Doh.
Výrobce (značka): Play-Doh
105/134Velká kuchyňská sada s podložkou

Velká kuchyňská sada s podložkou

za 215 Kč na Mall.cz
Modelína kuchyňská sada s podložkou potěší všechny malé výtvarníky. V balení děti naleznou nejrůžnější nože, formy, vykrajovátka a lisy na modelínu.
Výrobce (značka): Mac Toys
106/134PlayFoam Boule - Worshop set -7barev+tvořivý doplněk

PlayFoam Boule - Worshop set -7barev+tvořivý doplněk

za 185 Kč na Mraky hraček.cz
PlayForm je netoxická, lehká a snadno tvarovatelná pěnová modelína. Výrobky z PlayForm modelíny nevyschnou, neztvrdnou a ani se nelepí k podložce. Modelína nešpiní, nemastí a neulpívá na koberci ani na látkách.Barvy jdou od sebe opět oddělit.Pěnová modelína PlayFoam Boule – Workshop set se dodává v průhledném pouzdře, do kterého se po hře může modelína vrátit zase zpět. Pouzdro je praktické také při přenášení nebo cestování. Tato sada obsahuje sedm barev (fialová, modrá, bílá, zelená, žlutá, červená, šedá) a doplňky k modelování. Věk: 3+ Video- PLAYFOAM BOULE
Výrobce (značka): Pexi
107/134Modelína dinosauři

Modelína dinosauři

za 159 Kč na Mall.cz
Kreativní sada s dinosauří tématikou. Sada obsahuje čtyři kelímky, formičky ve tvaru dinosaurů a vykrajovátka na modelínu. Děti si při modelování rozvíjí svou fantazii, kreativitu a motoriku.
Výrobce (značka): Mac Toys
108/134Modelína Nara 500g /různé barvy

Modelína Nara 500g /různé barvy

za 66 Kč na Wiky.cz
Nara je netoxická modelovací hmota tvrdnoucí s barvou hlíny. Na konečný výrobek můžete malovat nebo Modelína Nara tvrdnoucí Nara je netoxická modelovací hmota. Na konečný výrobek můžete malovat nebo jej nalakovat. Před vybalením modelíny si umyjte ruce.  Pokud se Vám bude zdát modelína příliš tuhá, můžete do ní kápnout pár kapek vody. Po dokončení prací umyjte pracovní povrch i nástroje. Pro úplné zatvrdnutí modelíny nechte výrobek 24 hodin schnout. Zbytek hmoty můžete znovu použít, podmínkou je ale její dobré zabalení. Hmotnost: 500g
Výrobce (značka): Nara
109/134Sada modelína/plastelína super dough 3x85g

Sada modelína/plastelína super dough 3x85g

za 299 Kč na Mall.cz
Užijte si spousty kreativní zábavy s touto sadou, jež obsahuje 3 kelímky s modelovací hmotou a doplňky, se kterými snadno vytvoříte jedinečné postavičky. U dětí se rozvíjí kreativní myšlení a jemná motorika hravou formou.
Výrobce (značka): Teddies
110/134Velké balení 20 ks

Velké balení 20 ks

za 349 Kč na Mall.cz
Toto velké balení 20 kelímků modelovací hmoty Play-Doh znamená nekonečnou řadu kreativních možností! Malé dětské ručky mohou válet, točit a tvarovat tuto barevnou modelínu do jakékoli formy. Perfektní pro hraní s kamarády a na párty.
Výrobce (značka): Play-Doh
111/134Play-Doh Čísla & Počítání

Play-Doh Čísla & Počítání

za 199 Kč na Bambule.cz
Učte své děti čísla a počty zajímavým a kreativním způsobem s novým setem od Play-Doh. Nejsnadněji se děti naučí počítat, když na čísla a na matematické operace vidí. S hravým setem Play-Doh můžete rozvíjet jejich senzomotorický vývoj, vizuální představivost a vysvětlit jim základní číselné koncepty. A navíc základní anglická slovíčka, která jsou na každé kartičce s čísly. Balení obsahuje 3 kelímky modelíny Play-Doh, 8 razítek, 2 oboustranné podložky, 10 karet s čísly a obrázky.
Výrobce (značka): Hasbro
112/134Ultra plastelína 50 g Dreamy

Ultra plastelína 50 g Dreamy

za 139 Kč na Bambule.cz
ULTRA Plastelína je unikátní hmota s výjimečnými fyzikálními vlastnostmi. Skvěle se tvaruje, natahuje se jako žvýkačka, skáče jako hopík, trhá se jako papír, tříští se na malé kousky, funguje jako skvělá antistresová pomůcka.
Výrobce (značka): EP Line
113/134Modelína Nara 24 barev 480g

Modelína Nara 24 barev 480g

za 79 Kč na Wiky.cz
Balení modelíny v nádherných odstínech. Už jste někdy viděli takovou krásnou žlutou? Nebo ta fialová Modelovací hmota nádherných barev Balení modelíny v nádherných odstínech. Už jste někdy viděli takovou krásnou žlutou? Nebo ta fialová! Plastelína je v balení po 24 barvách. Nara je netoxická modelovací hmota výrazných barev s příjemným hladkým povrchem. Jednotlivé barvy lze skvěle mísit a tak získáte další barevné odstíny. Obsah balení: 480g
Výrobce (značka): Nara
114/134Modelína/Plastelína 4 x 50 g

Modelína/Plastelína 4 x 50 g

za 79 Kč na Mraky hraček.cz
Modelína Plastelína 4x50g v krabičce.
Výrobce (značka): Dromader
115/134Modelína PlayFoam Boule- Halloween se

Modelína PlayFoam Boule- Halloween se

za 84 Kč na Mraky hraček.cz
Modelína PlayFoam Boule- Halloween se
Výrobce (značka): Pexi
116/134Sada s konfetami 6 ks

Sada s konfetami 6 ks

za 169 Kč na Mall.cz
Vaše výtvory z modelíny Play-Doh budou ještě zajímavější s touto sadou a s barevnými konfetami. Nech své výtvory zazářit. Práce s modelovací hmotou podporuje fantazii a zručnost.
Výrobce (značka): Play-Doh
117/134Modelína doh krtek 4x50 g

Modelína doh krtek 4x50 g

za 69 Kč na Wiky.cz
Modelína Doh Krtek 4x50 g Wiky W170945 Otevřete tyto barevné kelímky s krtkem a připravte se na tvarování a modelování všech představ, které se vám zrodí v hlavě. Začněte tvořit z výrazných barev s příjemným hladkým povrchem přímo z kelímku nebo „splácejte“ barvy dohromady a vytvořte úplně nové. Doporučený věk: od 3 let
Výrobce (značka): Wiky
118/134Balení 12ks kelímků zimních barev

Balení 12ks kelímků zimních barev

za 269 Kč na Mall.cz
Otevřete balení 12 kelímků plných barev a připravte se na zábavné modelování pomocí modelíny Play-Doh. Začněte tvořit přímo z kelímku nebo smíchejte barvy a vytvořte úplně nové!
Výrobce (značka): Play-Doh
119/134Play Doh - Sada s konfetami a 2 vykrajovátka

Play Doh - Sada s konfetami a 2 vykrajovátka

za 178 Kč na Mraky hraček.cz
Balení 6 ks kelímků modelíny Play-Doh s barevnými konfetami a 2 vykrajovátka.
Výrobce (značka): Hasbro
120/134Modelína Super set

Modelína Super set

za 299 Kč na Mraky hraček.cz
Sada Super Duper obsahuje vše co potřebujete pro modelování a tvoření!10 kelímků s modelínou a různá tvořítka vám umožní vytvářet nejrůznější, bláznivé výtvory. Vyberte si barvu, válečkem vyválejte dle své potřeby těsto a pak použijte přiložené tvořítka, abyste vytvořili něco suprového! A co víc, můžete kombinovat barvy a vytvářet tak nové. K dispozici jsou tvořítka s písmeny, strojek , kde stlačením vytlačíte modelínu podle přiložených vzorů různé tvary.  Sada obsahuje: 50 doplňků (10 x střední tvarovač na těstoviny, 6 x malé balíčky těsta, 26 x tvořítka abecedy,1 x strojek na vytlačení těsta, 2 x tvarovací vykrajovače, plastový nůž atd..) Věk: 3+
Výrobce (značka): Addo
121/134– sada moje kreativní dílna

– sada moje kreativní dílna

za 222 Kč na Mraky hraček.cz
Tato kreativní sada od Play Doh udělá radost všem malým šikovným ručičkám.  Kreativní sada obsahuje:  5 ks popisovačů s tlustým hrotem 5 ks pastelek 5 ks voskových pastelek 1 omalovánku 6 ks nástrojů na vymodelování  3 ks modelín  Značka Play Doh patří mezi nejoblíbenější modelíny. Jejich výhodou je, že jsou zdravotně nezávadné. Samotné složení těchto sad je chráněno patentem, jedná se však o směs věcí, které běžně používáme v  kuchyni - voda, sůl, mouka, která je obarvena potravinářským barvivem. Plastelína nebarví, nevysychá a nešpiní. Pokud se ale stane, že plastelína je zašlapána v koberci, tak ji necháme ztvrdnout a vykartáčujeme.  Play Doh rozvíjí dětskou motoriku, kreativitu a přispívá k rozvoji abstraktního myšlení. Parametry:  rozměry balení: 28 x 21 x 16 cm  Vhodné pro malé šikulky od 3 let.
Výrobce (značka): Play-Doh
122/134– sada moje malá výtvarná dílna

– sada moje malá výtvarná dílna

za 133 Kč na Mraky hraček.cz
S touto Play Doh sadou můžete vytvářet své kreativní nápady. Fantazii se meze nekladou.  Balení obsahuje:  4 ks mini popisovačů 4 ks voskových pastelek 2 ks plastových nástrojů na modelování 2 ks modelín 10 lisů na vybarvení  Značka Play Doh patří mezi nejoblíbenější modelíny. Jejich výhodou je, že jsou zdravotně nezávadné. Samotné složení těchto sad je chráněno patentem, jedná se však o směs věcí, které běžně používáme v  kuchyni - voda, sůl, mouka, která je obarvena potravinářským barvivem. Plastelína nebarví, nevysychá a nešpiní. Pokud se ale stane, že plastelína je zašlapána v koberci, tak ji necháme ztvrdnout a vykartáčujeme.  Play Doh rozvíjí dětskou motoriku, kreativitu a přispívá k rozvoji abstraktního myšlení. Vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Play-Doh
123/134Sada Modelína/plastelína Super Dough s doplňky v plastovém kufříku

Sada Modelína/plastelína Super Dough s doplňky v plastovém kufříku

za 185 Kč na Mraky hraček.cz
Modelína = plastelína Super Dough je výborná věc pro procvičení jemné motoriky a představivosti dětí.  Sada obsahuje:  3 kelímků 55g s plastelínou (zelená, žlutá, fialová, modrá, oranžová, červená) váleček + radýlko praktický plastový kufřík k uschování celé sady (rozměr: 18 x 13 x 13 cm) Vhodné od 3 let.
Výrobce (značka): Teddies
124/134Wiky Chytrá modelína termo

Wiky Chytrá modelína termo

za 79 Kč na Wiky.cz
Možná varianta balení box - 12 ks. Chytrá teplocitlivá modelína je velice atraktivní, mění totiž barvu podle své teploty. Stačí se dotknout plastelíny šálkem kávy nebo rukou, a ihned ohalí novou barvu. Když jí necháte vychladnout v ledničce, původní barva se navrátí. Inteligentní plastelína - tento pojem je známý především mezi mláděží. Modelína je ideální jako antistres k uvolnění napětí, bláznivá hračka do kanceláře i domácnosti, ideální dárek k narozeninám i jen tak pro radost.  Tato hmota má oproti klasické plastelíně speciální vlastnosti. Inteligentní modelína je velmi viskózní, deformuje se dokonce i vlastní hmotností. Skáče jako hopík, natahuje se jako žvýkačka, trhá se jako papír, tříští se jako porcelán, některé druhy ve tmě svítí, jiné mění barvu, přisávají se k magnetu nebo dokonce slabě elektrizují.  Její hlavní výhodou zůstává čistota při práci s ní. Nelepí se na prsty a není tak mastná jako normální plastelína. Je vyrobena na bázi silikonu, takže nikdy nevyschne ani se nezačne drolit. Plastelína se svými vlastnostmi podobá žvýkačce. Vyzkoušejte svou trpělivost, mačkejte plastelínu a udělejte v ní bubliny, které můžete prasknout nebo se nechte překvapit do jaké vzdálenosti je možné ji natáhnout. V žádném případě ale plastelínu nekonzumujte! A co takhle hop koule? Není problém! Z modelíny si můžete udělat malé i velké „hopíky“ a budete koukat jak umí odskakovat. Tím však zábava nekončí. Pro ty šikovnější je tu výzva! Roztrhnout plastelínu! Chytnout ji oběma rukama a rychle trhnout? Nebo ji chytit mezi prsty a zkusit roztrhnout jako papír? Ano i to je možné, ale chce to však určitou praxi a ne každému se to na první pokus podaří. O to více si užijete spoustu zábavy. Hmotnost: 50 g Doporučený věk od 3 let. Barva modelíny v plechovce je různá, zasíláme podle skladové dostupnosti.
Výrobce (značka): Wiky Kreativita
125/134Ultra Plastelína 50g měnící barvu

Ultra Plastelína 50g měnící barvu

za 139 Kč na Bambule.cz
ULTRA Plastelína je unikátní hmota s výjimečnými fyzikálními vlastnostmi. Skvěle se tvaruje, natahuje se jako žvýkačka, skáče jako hopík, trhá se jako papír, tříští se na malé kousky, funguje jako skvělá antistresová pomůcka. ULTRA Plastelína CHANGEABLE mění barvu v závislosti na okolní teplotě a obsahuje 6 základních barev.Pro děti od 3let.
Výrobce (značka): EP Line
126/134Play-doh mini, 4pack

Play-doh mini, 4pack

za 89 Kč na Mraky hraček.cz
Nechte se vtáhnout do světa fantazie, otevřete kelímek a začněte tvořit. Zde se fantazii meze nekladou, obsahem balení jsou 4 základní barvy – žlutá, zelená, modrá, červená, nebo můžete barvy dohromady smíchat a vytvořit tak barvičku novou. Výhodou Play Doh sad modelín je, že jsou zdravotně nezávadné. Samotné složení je chráněno patentem, jedná se však o směs věcí, které v kuchyni běžně používáme -  voda, sůl, mouka, která je obarvena potravinářským barvivem. Plastelína nebarví, nevysychá a nešpiní. Pokud se stane, že plastelína je zašlapána v koberci, tak ji necháme ztvrdnout a vykartáčujeme. Play Doh rozvíjí dětskou motoriku, kreativitu a přispívá k rozvoji abstraktního myšlení.
Výrobce (značka): Hasbro
127/134Play-Doh Adventní kalendář

Play-Doh Adventní kalendář

za 430 Kč na Mraky hraček.cz
Blíží se Vánoce! Co se skrývá v adventním kalendáři? Vytvořte si vánoční výzdobu pomocí modelíny Play-Doh. Balení obsahuje 5 kelímků Play-Doh modelíny.
Výrobce (značka): Hasbro
128/134Sada Modelína/plastelína Super Dough 3ks s doplňky

Sada Modelína/plastelína Super Dough 3ks s doplňky

za 109 Kč na Mraky hraček.cz
Modelína = plastelína je výborná věc pro procvičení jemné motoriky a představivosti dětí.  Tato sada obsahuje:  3 kelímky s plastelínou (červená, žlutá, modrá) 2 vykrajovátka ve tvaru zvířat vytlačovadlo se 3 nástavci + nožík Rozměr balení: 26 x 21 x 4 cm Vhodné od 3 let.
Výrobce (značka): Teddies
129/134Zábavná továrna

Zábavná továrna

za 199 Kč na Mall.cz
Se zábavnou továrnou Play-Doh vytvoříte nejrůznější tvary pomocí posuvné lišty. Tato sada Fun Factory má vše, co potřebuješ k výrobě zábavných tvarů navíc balení obsahuje i dva kelímky modelíny Play-Doh.
Výrobce (značka): Play-Doh
130/134Modelína Nara 24 barev 1000g

Modelína Nara 24 barev 1000g

za 96 Kč na Wiky.cz
Obrovité balení modelíny v nádherných barvách. Už jste někdy viděli takovou krásnou žlutou? Nebo ta Modelovací hmota nádherných barev 1 kg Obrovité balení modelíny v nádherných barvách. Už jste někdy viděli takovou krásnou žlutou? Nebo ta fialová! Plastelína je v balení po 24 barvách. Nara je netoxická modelovací hmota výrazných barev s příjemným hladkým povrchem. Jednotlivé barvy lze skvěle mísit a tak získáte další barevné odstíny. Obsah balení: 1 kg Velikost balení: 30 x 22 cm
Výrobce (značka): Nara
131/134Minnie Modelovací sada

Minnie Modelovací sada

za 197 Kč na Mraky hraček.cz
Minnie modelovací sada obsahuje 8 kelímků modelíny různých barev, váleček, vykrájovátko a nůž. Rozměry balení cca 28 x 24 x 5,5 cm. Věk 3+
Výrobce (značka): Lamps
132/134Párty balení 15ks

Párty balení 15ks

za 159 Kč na Mall.cz
Sada 15 ks kelímků modelíny Play-Doh v praktické velikosti. Toto balení modelíny Play-Doh v sobě skrývá nekonečnou škálu tvůrčích možností! Malé ručky dovedou tyto barvy tvarovat do každé formy, která vystihne jejich představy, pak je zase rozmělnit a začít od začátku.
Výrobce (značka): Play-Doh
133/134Výroba zmrzliny s náhradní modelínou

Výroba zmrzliny s náhradní modelínou

za 249 Kč na Mraky hraček.cz
Výroba zmrzliny s náhradní sadou modelín.
Výrobce (značka): Mac Toys
134/134Hasbro Hasbro Play-Doh Dr. Zubař Drill' n Fill

Hasbro Hasbro Play-Doh Dr. Zubař Drill' n Fill

za 579 Kč na Wiky.cz
Skvělá zábava pro malé zubaře v sadě s elektrickou zubní vrtačkou a zubařskými nástroji. V balení ta ​Nejoblíbenější Play-Doh hra je zpátky. Doktor Drill´n Fill je skvělá zábava pro malé zubaře. Vymodelujte nové zoubky nebo vyvrtejte kaz pomocí elektrické zubní vrtačky. Naučte se správné čištění zubů nebo vymodelujte rovnátka. Balení obsahuje: hlava doktora Filla 5 kelímků modelovací hmoty vrtačku (vyžaduje 2x 1,5V baterie) 5 zubařských nástrojů Co je play-doh? Play-Doh je bezpečná hnětací hmota. Vyrábí se na biologickém základu z přísad, které jsou schváleny také na výrobu potravin. Nemastí a nelepí ruce, nezanechává stopy. Děti mohou plastelínu různě tvarovat a míchat jednotlivé barvy dohromady. Práce s modelovací hmotou podporuje fantazii i zručnost.
Výrobce (značka): Hasbro Play-Doh

O seriálu Tvoření s Barborkou

S malou Barborkou jsme rády kreativní. Rády spolu tvoříme a necháváme se unášet fantazií. Mám radost z toho, že společně strávený čas využíváme smysluplně, a že navíc nenásilnou a zábavnou formou svému dítěti pomáhám s rozvojem psychomotoriky, jemné motoriky a kreativity. Při „tvoření“ učím své dítě, že je potřeba být trpělivý a že je krásné těšit se na výsledek. Krom toho všeho se u tvoření pěkně vyřádíme.

Zkompletovala jsem si pracovní listy, kterými se můžete nechat inspirovat.

Do Pohádky.cz | 27. 02. 2013, aktualizováno: 12. 11. 2019

Štítky: