Hrající usínáček pro děti

Hračka pro nejmenší děti do postýlky

Ze své zkušenosti dvojnásobné matky (dcerka 5 let, syn 1 rok) vím, že malé děti vyžadují v době spánku něco, co by mohly žmoulat, ňuchat, tisknout k sobě a různě mačkat, než se ponoří do říše snů. A protože jsem matka, která musí stíhat více činností najednou (rozuměj: nemůžu vysedávat dlouhé chvíle u postýlky), žmoulání mé ruky (o dalších mých částí těla nemluvě) nepřichází v úvahu.

1/2
Vtech Usínáček Medvídek - modrý

Vtech Usínáček Medvídek - modrý

za 564 Kč na Mraky hraček.cz
Usínáček Medvídek - modrý Vtech pro nejmenší plyš 22cm na baterie se zvukem se světlem od 0 měsíců Medvídek, bez kterého vaše děti neusnou! Vtech Usínáček Medvídek má modrou barvu. Hraje usínací melodie, přehraje zvuky ptáků, moře, tekoucí vody. UKOLÉBAVKY – zpěv Petra Černocká Zavři svoje očička, stiskni svého mazlíčka, Já posvítím ti v noci rád. Hajej, dadej, sladké sny celou noc měj. Popřeje i dobrou noc, požádá o obejmutí před spaním. Svítící hvězdu na bříšku, která funguje jako vypínač a pomaloučku se střídavě rozsvěcí a zhasíná.   Po odpojení ze sítě a jednoduchém odstrojení lze medvídka prát v pračce. Nutnost 3× AA baterie, které jsou součástí balení. Materiál plyš. Velikost: 22 cm Věk: 0+   Video- USÍNÁČEK MEDVÍDEK
Výrobce (značka): Menug
2/2
Usínáček medvídek - růžový

Usínáček medvídek - růžový

za 599 Kč na Mall.cz
VTech Usínáček Medvídek pomůže děťátku relaxovat i usnout. Tento jemný a roztomilý medvídek hraje uklidňující melodie od nejuznávanějších světových “klasiků” jako jsou Debussy, Beethoven, Čajkovsky, Brahms, Mozart, Liszt, Bach a mnoho dalších. Kratičké ukolébavky pro ty nejmenší nazpívala Petra Černocká.
Výrobce (značka): Vtech

A tak jsem hledala náhražku hračku, která by dítě udržela v postýlce bez mé přítomnosti a která by dala dítěti jistotu, že tam s ním někdo je, než usne. Chvíli jsem hledala po obchodech, co by tak bylo pěkně mazlivé, příjemné na dotek a ještě to i vyluzovalo zvuky, které by našemu klukovi připomínaly živého člověka. No, nebyla to žádná sranda, ale hračku jsem našla. Ačkoliv sobě žádné zásluhy připisovat nemůžu, protože nám ji pod vánočním stromečkem zanechal Ježíšek.

Když jsem dárek rozbalila, vykoukl na mě VTech Usínáček medvídek. Nejprve jsem nevěřila, že by se někdy takový malý modrý ušatý medvídek mohl stát miláčkem a věrným spolunocležníkem našeho syna, ale postupem času jsem pochopila, že tomu tak skutečně je. A není se čemu divit, kdo z vás by nechtěl usínat za příjemných přírodních zvuků nebo při klasice a ještě v objetí někoho heboučkého. Hračka ve tvaru plyšového a hebkého medvídka přehrává známé i neznámé melodie (převažuje klasická vážná hudba, ale přehrává i melodie přírody – zpěv ptáků, zurčení tekoucí vody, šumění moře); hračka dále bliká a svítí, roztomile mluví.

Usínáček Medvídek je vyroben ve dvou verzích: pro kluky je připravený medvídek v modré barvě, pro holčičky v růžovofialovém provedení. Usínáček medvídek je vyroben firmou Vtech, a protože je hračka určena dětem od narození (tedy od 0 měsíců), je tomu přizpůsobena i hlasitost hračky. Hračka má dva stupně hlasitosti, takže se dá dobře korigovat zvuk medvídka při usínání.

Medvídek je vysoký 22 cm a je na tři tužkové baterie. Baterie AA jsou součástí balení, stejně jako soupis všech skladeb, které se z medvídka linou. Ukolébavky zpívá Petra Černocká: Zavři svoje očička, stiskni svého mazlíčka, já posvítím ti v noci rád. Hajej, dadej, sladké sny celou noc měj. Chce se mi spinkat. Obejmi mě.

Usínáček medvídek má svítící hvězdičku na bříšku, která se sama rozsvěcuje a zhasíná. Usínáček se sám vypne, pokud zaregistruje delší nečinnost. Tato interaktivní hračka se také snadno udržuje v čistotě. Usínáčka je možné prát v pračce, stačí mu vyndat z břicha strojek, ve kterém jsou ukryté baterie.

A toho, kdo nezná firmu VTech, můžu uklidnit. Firma VTech jakožto výrobce elektronických výukových hraček, který je na trhu od roku 1976, je zárukou špičkové kvality, dlouhé životnosti a bezpečnosti hraček. Společnost vyvíjí kreativní a vzdělávací hračky, které jsou určené pro děti velkého věkového rozmezí (od narození až po děti dospívající). VTech u svých produktů vsází na jejich zábavnost, ale počítá i s rozvojem dětské představivosti, jemné a pohybové motoriky a také se sebevzděláváním. Takže za sebe Vám mohu Medvídka usínáčka od firmy VTech jedině doporučit, mé očekávání splnil na výbornou.

Do Pohádky.cz | 09. 11. 2015, aktualizováno: 15. 11. 2019

Štítky: