Inky Dinks aneb zvířecí razítka

Roztomilá zvířátka, která razítkují

InkyDinks neboli Tiskáčkové či Tiskáčci jsou gumové postavičky zvířátek, jejichž spodní část ukrývá tiskátko (razítko). Na trh s nimi přichází firma EPline.

Obrázky razítek jsou různé (mrak, srdce, mrkev) a tiskátka tisknou pěti různými barvami. Nejčastěji je to modrá barva, pak zelená a růžová, už méně se dá nalézt oranžová a nejvzácnější barva je fialová. Takže podle barvy razítka svého Tiskáčka poznáte, jak vzácnou postavičku máte.

1/3INKY DINKS 2 pack

INKY DINKS 2 pack

za 99 Kč na Bambule.cz
INKY DINKS - tiskáčci - zvířátková razítka
Výrobce (značka): EP Line
2/3INKY DINKS Zápisník a klíčenka

INKY DINKS Zápisník a klíčenka

za 262 Kč na Mraky hraček.cz
Tiskáčci, veselá kolekce zvířátkových razítek. Motýlek, srdíčko, kytička. To jsou jen některé z obtisků. Jejich barva vám napoví, jak vzácného máte Tiskáčka. Tiskáčky lze kombinovat mezi sebou. V této jedinečné sadě najdete Inky Dinks zápisníček, který si můžete ozdobit Inky Dinks razítky. A v tomto praktickém přívěsku můžete mít svého Tiskáčka všude sebou. Balení obsahuje Tiskáčkův sešit, klíčenku a Tiskáčka. Zboží je vyráběno ve více variantách. Varianta je dodávána podle aktuální skladové dostupnosti. Pokud máte zájem o konkrétní variantu, napište ji do poznámky v objednávce, pokusíme se ji zajistit. Cena za jeden kus.   Vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): EP Line
3/3INKY DINKS Kouzelné auto

INKY DINKS Kouzelné auto

za 439 Kč na Mraky hraček.cz
Tiskáčci, veselá kolekce zvířátkových razítek. Motýlek, srdíčko, kytička. To jsou jen některé z obtisků. Jejich barva vám napoví, jak vzácného máte Tiskáčka. Tiskáčky lze kombinovat mezi sebou. Objevte všechna razítka, která jsou schovaná v tomto Inky Dinks zmrzlinářském autíčku. Autíčko se dá také rozložit a je vybaveno rolovacím razítkem a bločkem s lepítky. Balení obsahuje Tiskáčka, ukryté rolovací tiskátko, 2 zmrzlinová tiskátka, zápisník, doplňky, hrací sada - autíčko, 2 židličky a návod. Vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): EP Line

Kolekci tvoří celkem 24 zvířat (hroch, zajíc, ovce, krokodýl, opice, kráva, koala, tučňák aj.), které se kupují v sáčku, takže nikdy nevíte, jakého tiskáčka si vlastně koupíte.

Tiskáčky se mezi sebou dají kombinovat, spodní část pejska můžete dát např. pandě apod. a vytvořit si tak jedinečnou postavičku.

Do Pohádky.cz | 01. 08. 2013, aktualizováno: 12. 11. 2019

Štítky: