Interaktivní plyšové hračky Furreal Friends

Furreal Friends je interaktivní plyšová hračka od Hasbro
Do Pohádky.cz | 27. 05. 2015, aktualizováno: 18. 09. 2019

Nikdo se netěší na svůj svátek, narozeniny, Velikonoce či Vánoce tak moc jako děti. Stejně netrpělivě očekávají i 1. června. Den, kdy slaví svátek všechny děti. Děti se už nemůžou radostí dočkat a mají k tomu hned dva důvody, za prvé že dostanou nějaký ten dárek (ať už hračku, nějaký ten pamlsek nebo s rodiči pojedou na nějaký výlet), za druhé u školáků a předškoláků je to jakási předzvěst velkých letních prázdnin, protože do konce školního roku chybí už jen jeden měsíc.

Furreal Friends Walkalots Velká Kočka
Furreal Friends Walkalots Velká Kočka…
za 599 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Furreal Friends Walkalots Malý Pes
Furreal Friends Walkalots Malý Pes…
za 299 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Hasbro Furreal Friends Walkalots malý jednorožec
Hasbro Furreal Friends Walkalots malý je…
za 299 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Furreal Friends Walkalots Malý Jednorožec
Furreal Friends Walkalots Malý Jednorože…
za 299 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Furreal Friends Walkalots Malá Kočka
Furreal Friends Walkalots Malá Kočka…
za 379 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
FurReal kočka Cara
FurReal kočka Cara…
za 649 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Furreal Friends Ricky nejlepší psí kamarád
Furreal Friends Ricky nejlepší psí kamar…
za 2899 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
FurReal Friends Štěně s česací srstí
FurReal Friends Štěně s česací srstí…
za 548 Kč na Mraky hraček.cz
Ukázat na webu
Furreal Friends Dráček Plamínek
Furreal Friends Dráček Plamínek…
za 2479 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Furreal Friends Lední medvídek
Furreal Friends Lední medvídek…
za 899 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Hasbro Fur Real Friends Little Big Bites
Hasbro Fur Real Friends Little Big Bites…
za 139 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Furreal Friends Walkalots Velký Pes
Furreal Friends Walkalots Velký Pes…
za 599 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Furreal Friends Štěně S Česací Srstí
Furreal Friends Štěně S Česací Srstí…
za 799 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu
Hasbro Furreal Friends Walkalots malá kočka
Hasbro Furreal Friends Walkalots malá ko…
za 369 Kč na Hračky 4kids.cz
Ukázat na webu
Furreal Friends Opička Zandi
Furreal Friends Opička Zandi…
za 799 Kč na Mall.cz
Ukázat na webu

Pokud tedy patříte k rodičům, kteří svým dětem na Den dětí dopřejí nejen krásný výlet nebo příjemně strávené odpoledne v cukrárně, ale také chtějí koupit nějakou tu hračku, doporučuji například řadu interaktivních plyšových hraček FurReal Friends od firmy Hasbro. Možná si řeknete, že je to tip zase jenom pro holky, ale i malí kluci si s hračkami FurReal Friends, které vydávají různé zvuky nebo se pohybují, vyhrajou (to vím z vlastní zkušenosti:-).

Interaktivní panda PomPo
Interaktivní panda PomPo

Výrobce Hasbro

Co je zač společnost Hasbro? Mezinárodní firma Hasbro se specializuje na výrobu hraček a deskové hry (Scrabble, Monopoly aj.). Společnost Hasbro sídlí ve Spojených státech amerických a pobočky má po celém světě. První úspěchy slavila společnost s kolekcí My little Pony, následovala úspěšná éra Transformers. V současnosti jsou u dětí oblíbené pistole NERF a také interaktivní plyšová mláďata FurReal Friends.

FurReal Friends

Interaktivní řada plyšových zvířátek FurReal Friends je opravdu vydařená, jsou to malí rozmilí mazlíčci, kteří jsou určeni nejen ke hraní, ale i k pomazlení a pohlazení. Plyšová zvířecí mláďátka jsou vyrobena v několika velikostech. Hasbro počítá s tím, že ne všichni si mohou dovolit svým ratolestem koupit hračky za několik tisíc korun, proto přicházejí s interaktivními plyšovými hračkami od nejmenších velikostí (které byly vyrobeny jako první), které stojí podstatně méně.

Různě velké hračky

Původními plyšovými hračkami, které se pro svou oblíbenost stále vyrábí, jsou zhruba 10centimetrová mláďata, která se umějí hýbat a vydávat zvuky. Jsou to například štěňata, koťata, lachtani, papoušci apod. Hračky se dají pořídit do 200 Kč a udělají stejně velkou radost jako hračky velké. Součástí balení je 1 baterie AA. (My jsme dceři pořídili malé koťátko, které když zmáčkne na zádech, radostně vrtí ocáskem a vrní.)

Pak jsou hračky větší, které lze sehnat za cenu okolo 400 Kč. Z této kolekce lze pořídit např. roztomilé novorozeně pandy, které chrápe, mrská packami, výská a vrní. Hračka je velká 18 centimetrů. Součástí balení je i malá lahvička, s kterou lze pandičku krmit, a také 3 tužkové baterie AA. 

Další hračkou může být interaktivní mládě ledního medvídka, které je velké 25 cm, stojí kolem 600 Kč a má už další funkce – směje se a chichotá, když ho dítě pohladí po bříšku, polyká nahlas, když mu dítě strčí lahvičku do tlamy, chrápe, když ho dítě hladí po zádech a konejší.

A nejdražšími hračkami jsou interaktivní plyšová mláďata, která už umí lézt, sedat si, vydávat zvuky a reagovat na hlas. My jsme dětem zakoupili krásnou chodící pandí holčičku PomPom, která následuje zvuk chrastítka, takže chodí za dítětem jako ochočený pejsek. Panda má obrovské modré oči a růžovou mašličku v oušku a také obojek se značkou FurReal Friends. Součástí balení je nejen chrastítko, ale i lahvička na pití a také 4 baterie AA. Prozatím je to nejnovější interaktivní hračka z kolekce FurReal Friends. Cena těchto hraček se pohybuje od tisícikoruny výše.

Podlehnete a pořídíte svým dětem pod stromeček štěňátko?

Každý rodič si musí projít obdobím, kdy ho děti (nejspíš to sami znáte) přemlouvají k pořízení malého roztomilého štěněte. Hlášky typu: „Maminko, tobě by se malé štěňátko nelíbilo?“ „Tatínku, ty nemáš rád malá štěňátka?“ slýcháme dennodenně z úst našich dětí, které na nás dělají velké smutné oči a naléhají jakýmkoli způsobem, který uznají za vhodný k dosažení svého přání. Žádosti našich dětí se stávají aktuálnějšími v období Vánoc.

Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends
Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends

Nezbývá nám nic jiného než a) zarytě mlčet a přání dítěte ignorovat, b) oponovat mu a přesvědčivě argumentovat, proč takového domácího miláčka nepořídit, c) souhlasit s pořízením či d) nějakým zázrakem přechytračit naše vychytralé potomky.

Pokud jste na tom jako já a přesvědčujete se, že roztomilost a hravost je jedna věc, ale co praktická stránka věci? Kdo bude ráno vstávat, aby vašeho nového rodinného mazlíka vyvenčil? A kdo se o něj bude pravidelně starat? Ani granule či veterinář nepatří zrovna k levným záležitostem...

Jak z této zapeklité situace ven? Řešením může být Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends od Hasbro. Vypadá jako živé štěně a má tu výhodu, že neroste, není třeba ho venčit a nemusíte si dělat starosti s krmením apod.

Gogo chodící štěňátko Fur Real Friends si vaše holky a kluci oblíbí. Holčičky navíc mohou malé štěňátko česat a zdobit. Díky jeho dlouhým chlupům mu mohou zaplétat třpytivé pramínky. Malým slečnám udělá radost i fialovorůžové třpytivé vodítko. Děti se budou těšit na procházku se svým malým čtyřnožcem. Bude vrtět ocáskem, kňučet a štěkat stejně jako opravdové štěně.

Tato jednorázová investice se vám rozhodně vyplatí nejen po finanční stránce, ale překvapíte a uspokojíte své nejmenší krásným dárkem pod stromeček. Pořiďte svým dětem malého chlupatého kamaráda a prožijte s nimi radostné chvíle.

O autorovi

Na přípravě tohoto článků se podílelo vícero autorů. Do konečné podoby převedl Lukáš Přeček.
Interaktivní plyšové hračky Furreal Friends
Interaktivní plyšové hračky Furreal Friends