K čemu je dobrá hrazdička pro miminko

Vybíráme hrací hrazdičku pro miminka.

Jednou z prvních hraček, které dítě dostane, bývá roztomilý plyšáček nebo usínáček do postýky na spinkání. Rodiče si ale velmi rychle uvědomí, že plyšáci jsou sice krásní a roztomilí a moc fajn, ale že jim přeci jen něco chybí. Něco „navíc“. Něco, co by cíleně působilo na zdravý rozvoj jejich dítěte. Schází jim zkrátka výraznější schopnost interakce.

Hrací hrazdička pro miminko

A tak v rodinách s „čerstvě vylíhnutým děťátkem“ bývá obvyklé, že hned poté, co se nabaží nakupování všech těch plyšových medvídků (které ano, jsou moc krásné!), přichází na řadu koupě první opravdu sofistikované hračky pro dítě. První hračky, jejichž úkolem je dítě cíleně učit. Hračky, která slouží ke hraní. Hračky, která ale zároveň také přizpívá k pozitivní stimulaci a rozvoji dítěte. Do života dítěte vstupuje hrací hrazdička pro miminko.

K čemu je dobrá hrazdička pro miminko?

To nejdůležitější na dětské hrazdičce je to, že se na ni dá něco zavěsit. Hrazdičky se s visícími hračkami už zpravidla prodávají, ale klidně na ni můžete umístit další vhodné předměty, o kterých si myslíte, že by mohly být pro dítě dobrými podněty.

Na hrazdičkách jsou zavěšené nejčastěji různá roztomilá zvířátka, mačkací míčky, měkké kostky nebo postavičky. Materiál bývá také různorodý: plyš, plast, různé tkaniny, textil a přírodní materiály, ale třeba i zrcátko.

Hrazdička stojí díky vlastním nohám či podstavcům nebo díky tomu, že se na něco připne. Dítě leží pod hrazdičkou s hračkami tak, aby na věcičky na hrazdě dobře vidělo a chtělo si na ně sáhnout. Starší miminka mohou u hrací hrazdičky i sedět. Předměty, které na hrazdičce visí lákají dítě ke hrám. Miminko se na předměty natahuje, hmatá po nich, omakává je a v podstatě vždycky se je snaží strčit do pusy a ochutnat je. Reflexy jsou reflexy. Všechny tyto činnosti jsou pro dítě přirozené a hrají důležitou roli v jeho vývoji. A my, jakožto zodpovědní rodiče, jsem tady od toho, abychom takové podnětné prostřední našim miminkům vytvářeli.

Hrací hrazdička obvykle dítěti slouží takřka od narození. A to je moc dobře, protože má velmi pozitivní vliv na rozvoj miminka.

Hlavní výhody dětské hrazdičky shrnuje těchto několik bodů.

1. Hrazdička stimuluje pohyb dítěte.
Dítě se natahuje po věcech, které jsou na hrazdičce zavěšné. Pokouší se na ně dosáhnout, a proto se snaží zvedat ručičky, kopat nožičkami a různě se hýbat.
2. Hrazdička učí dítě objevovat nové věci.
Díky hrazdičce se naplno může projevit, jak je dítě zvídavé. Různé hračky a předměty zavěšené na hrazdě lákají dítě k objevování nových věcí. Dítě touží zjistit, cože se to nad ním na té hrazdičce houpe.
3. Hrazdička působí na motorický rozvoj dítěte.
Děťátko se učí uchopovat předměty na hrazdičce, a tím si zlepšuje jemnou motoriku.
4. Hrazdíčka miminko zabaví.
S hrazdičkou si dítě užije spousty zábavy. Dokáže ho zabavit na dlouhý čas, z čehož plyne výhoda také pro rodiče, kterým tak hrazdička vlastně pomáhá při hlídání dítěte.
5. Hrazda s hračkami přispívá ke smyslovému rozvoji dětí.
Díky předmětům zavěšeným na hrazdičce se děti seznamují s různými tvary, materiály, zvuky, zkrátka se vším, s čím hrazdička disponuje.

Jakou hrazdičku pro miminko vybrat

Dětské hrazdičky se velmi často prodávají i s hrací dekou. Máto svou velkou výhodu, protože zároveň s hrazdou si pořídíte i vhodnou podložku, na které dítě při hraní leží. Hrazdičky se dají koupit i samostatně bez deky na hraní, a ty bývají levnější.

Některé hrazdičky stojí na vlastních nohách, jiné se připínají na autosedačku nebo kočárek. Výjimkou ovšem nejsou ani kombinace, kdy hrazdičce můžete nožičky odejmout a pak ji přidělat třeba na postýlku.

Pro ještě větší stimulaci rozvoje dítěte můžete prckovi pořídit hudební hrazdičku, tzn. takovou, která po určitém úkonu zahraje melodii nebo přehraje zvuk.

Velmi oblíbené jsou dlouhodobě také dřevěné hrazdičky. Lákavý je především jejich vzhled, který vyvolává dojem retro hračky.

Hrací deka s hrazdičkou

Nejčastějši rodiče pořizují svému miminku hrazdičku spolu s dekou na hraní. Hrací deka s hrazdou slouží jako pohodlná podložka pro miminko a zároveň jako regulérní místečko na hraní. Některé hrací deky se mohou použít dokonce místo dětské ohrádky na hraní.

Deka na hraní dobře poslouží i bez hrazdičky. Využití může najít jako stylová cestovní podložka pod dítě nebo v nouzi i jako přebalovací pultík.

1/25
Podložka nafukovací s hrazdičkou 81x63x46cm

Podložka nafukovací s hrazdičkou 81x63x46cm

za 283 Kč na Mraky hraček.cz
Hledáte skvělou a praktickou pomůcku při přebalování Vašeho drobečka? Hledat už nemusíte! Tato podložka nejenže zajistí komfort Vašemu dítěti, ale navíc ho v průběhu přebalování zaujme, a to díky hrazdičce v podobě duhy.   Parametry: materiál: vinyl rozměry: 81 x 63 x 46 cm   Vhodné pro děti od narození.
Výrobce (značka): Mikro Trading
2/25
Hrací deka s hrazdou meadow days dynamic gymini

Hrací deka s hrazdou meadow days dynamic gymini

za 2349 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrací deka s hrazdou Meadow Days™ Dynamic Gymini™ Barevná, prvky s dětskými motivy zdobená deka a hrazdička Tiny Love je určená pro děti od narození.  V poloze na zádíčkách si děti mohou pozorovat barvy a tvary. Později mohou objevovat množství aktivit, např.chrastítko, kousátko, polštářek nebo bezpečné zrcátko. Dečka má zakomponovaný posuvný středový díl, jeho pomocí se dá přizpůsobit hrazdička věku dítěte a jeho vývoji. Funkčnost: hrazdička je od dečky odpojitelná odnímatelný hudební box s melodiemi a světélky možnost použití zrcátka i jako rámečku na fotografie odnímatelné závěsné hračky, na dece množství dalších aktivit nahrávání vlastního vzkazu a v pozdějším věku možnost nahrání hlasu dítka okraje zvedací pro vytvoření menšího útulného prostředí pro novorozence speciální polštářek a bezpečné zrcátko podněcují dítě ke hře na bříšku Zajistěte si pro dítě dečku s hrazdičku Tiny Love! Vhodné pro děti od narození Rozměry:  110 × 90 cm Baterie: 3 x AAA ( nejsou součástí)
Výrobce (značka): Tiny Love
3/25
Hrací deka s hrazdou Zahrada

Hrací deka s hrazdou Zahrada

za 1249 Kč na Hračky 4kids.cz
Dětská dečka kruhového tvaru se skříženou hrazdičkou a hračkami je určena dětem od narození. Je zdobena podnětnými obrázky, které děti mohou zkoumat při lehu na bříšku na tvarovaném polštářku. Naopak při polehu na zádíčkách mohou děti objevovat zavěšené hračky, jejich barvu a tvar. Hračky na dece: bezpečné zrcátko ve tvaru listu chrasticí králíček Ronnie rotující hračka s ptáčkem Kupte dětem měkkou hrací dečku! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil, plast Rozměr podložky: 50 x 50 cm
Výrobce (značka): Taf Toys
4/25
Hrací deka s hrazdou clip-on

Hrací deka s hrazdou clip-on

za 1779 Kč na Hračky 4kids.cz
Taf Toys Hrací deka s hrazdou Clip-on Barevná dečka Clip-on je určena miminka od narození. Hrazdička se systémem možnosti zapínání a odpínání hraček může přinést klidné místečko pro odpočinek nebo místo s aktivním pozorováním všeho kolem. Při hraní na bříšku, kdy mimi upevňuje zvedáním hlavičky svoje krční a zádová svalíky, může pozorovat barevný motiv na měkké podložce, v některých místech šustící.  Pokud bude ležet na zádíčkách může pozorovat zavěšené hračky na hrazdičce, jejich případné pohupování a tvar. V zrcátku mohou děti pozorovat svůj odraz s míčkem si mohou zašustit, stromečkem zacinkat. Hrazdička je odpojitelná. Přednosti: trénuje pozorovací schopnosti rozvíjí smyslové vnímání podporuje vývoj emoční inteligence dítěte Zajistěte Vašemu dítku barevnou dečku! Vhdné pro děti od narození Materiál: plast, polyester Rozměry balení: 69 x 57 x 10 cm
Výrobce (značka): Taf Toys
5/25
Cotoons Hrací podložka Discovery obdélníková, s hrazdou, 2 druhy

Cotoons Hrací podložka Discovery obdélníková, s hrazdou, 2 druhy

za 814 Kč na Mraky hraček.cz
Hrací podložka v licenci Cotoons s hrazdičkou pro nejmenší. Součástí 3 předměty na zavěšení: zrcátko, motýlek a kytička. Součástí i odnímatelná část s vodou pro rozvíjení dětských smyslů. Podložku lze použít rozloženou nebo ovázat kolem hrazdičky a vytvořit tak uzavřený prostor. Rozměry podložky rozložené vč. hrazdičky: 94 x 50 x 123 cm. 2 barevná provedení. Barevná varianta dodávána dle aktuální skladové dostupnosti.
Výrobce (značka): Smoby
6/25
Abc zoo deka s hrazdou

Abc zoo deka s hrazdou

za 1779 Kč na Hračky 4kids.cz
Skip Hop ABC Zoo Deka s hrazdou Barevná hrací deka čtvercového půdorysu je určená dětem jako místo pro odpočinek a hraní již od narození. Novorozená miminka mohou na měkkých obloucích hrazdičky pozorovat pět zavěšených hraček. Opičku, velrybu, lva, slona a zebru. Opička umí chrastit, ve velrybě je ukryto zrcátko, lev drží dřevěný kroužek, slon má šustící uši a zebra po zmáčknutí pískne. Až budou děti větší, mohou v poloze na bříšku prozkoumávat devět rozdílných čtverců s písmeny na podložce. Pokud děti odrostou hraní na dece i v sedě, může se podložka změnit v dekoraci na zeď. Čištění a údržba: Před praním je vhodné vyjmout z deky zrcátko. Po praní v pračce ve studené vodě na mírný program nebo po omytí hadříkem je vhodné nechat deku důkladně vyschnout. Zvířátka je vhodné čistit vlhkým hadříkem. Není vhodné bělení. Nechte schnout na vzduchu. Kupte dětem hrací deku Skip Hop! Vhodné pro děti od narození Hmotnost: 130 g Materiál: polyester, bavlna, polyesterové vlákno, plast.fólie, polyethylenová pěna Rozměry: 86,4 x 53,3 x 86,4 cm
Výrobce (značka): Skip Hop
7/25
Hrací deka s hrazdičkou

Hrací deka s hrazdičkou

za 1139 Kč na Mraky hraček.cz
Hrací deka s hrazdičkou K´s Kids je určena jako hračka pro nejmenší děti. Pohybem aktivované světlo a zvuk (odnímatelný modul) a přizpůsobitelné rohy - může být jako plochá deka nebo mít zvednuté okraje. V této dětské dece se miminko cítí bezpečně a má kolem sebe plno zrakových a sluchových vjemů. Věk 0+ Rozměry 100x85 cm.
Výrobce (značka): K´S Kids
8/25
Kamarádi ze stromu deka s hrazdičkou

Kamarádi ze stromu deka s hrazdičkou

za 1479 Kč na Hračky 4kids.cz
Skip Hop Kamarádi ze stromu deka s hrazdičkou Hrací deka kruhového půdorysu je určená dětem jako místo pro odpočinek a hraní již od narození. Novorozená miminka mohou na měkkých obloucích hrazdičky pozorovat zavěšenou veverku s oříškem, sovu s šustícími křidélky, chrastícího ptáčka či jablíčko se zrcátkem, které má natahovací stopku. Až budou větší, mohou v poloze na bříšku prozkoumávat aktivity na povrchu deky. Mohou najít ohýbací lístky, odnímatelné zrcátko v kmeni stromu nebo pískací kytičky. Pokud děti odrostou hraní na dece i v sedě, může se podložka změnit v dekoraci na zeď. Čištění a údržba: Před praním je vhodné vyjmout z deky zrcátko. Po praní v pračce ve studené vodě na mírný program nebo po omytí hadříkem je vhodné nechat deku důkladně vyschnout. Zvířátka je vhodné čistit vlhkým hadříkem. Není vhodné bělení. Nechte schnout na vzduchu. Kupte dětem hrací deku Skip Hop! Vhodné pro děti od narození Materiál: polyester, bavlna, polyesterové vlákno, plast.fólie, polyethylenová pěna Rozměry: 91,5 x 48,25 cm
Výrobce (značka): Skip Hop
9/25
Hrací deka s hrazdou gymini tiny princess move&play

Hrací deka s hrazdou gymini tiny princess move&play

za 2399 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrací deka s hrazdou Gymini® Tiny Princess ™ Move&Play Textilní dečka laděná do růžové barvy s možností nasazení či odejmutí hrazdičky se zvířátky je určena jako příjemné místečko pro ležení a hraní novorozených holčiček. Dece se dají nadzvednout okraje, aby se vytořilo útulné ohraničené prostředí. Hrazdička má sedm zavěšených hraček a především posuvný střed, kterým se dají hračky usměrnit do výšky vyhovující dítku. Přednosti: hudební box se sedmi melodiemi a světélky zvířátka na hrazdě stimulují smyslové vnímání Vyberte pro miminka hrací deku značky Tiny Love! Vhodné pro děti od narození Rozměry:  114 × 106 cm
Výrobce (značka): Tiny Love
10/25
Aréna kulatá s polštáři, hrazdičkou a závěsnými hračkami

Aréna kulatá s polštáři, hrazdičkou a závěsnými hračkami

za 1898 Kč na Mraky hraček.cz
Kulatá aréna s polštáři Hrací deka se dvěmi velkými polštáři, které vytvářejí tvar kruhu a tím i pocit bezpečí pro vaše dítě. Z polštářů lze připravit i vhodnou oporu pro první sezení a bezpečně tak zkusit novou, pro dítě jistě zajímavou polohu. Součástí hrazdičky jsou čtyři hračky, které jsou připevněny suchými zipy a dítě si tak s nimi může hrát i samostatně. Možno prát v pračce. Průměr podložky: 90 cm Věk: 0 - 5 m   Video- ARÉNA KULATÁ S POLŠTÁŘI, HRAZDIČKOU A ZÁVĚSNÝMI HRAČKAMI
Výrobce (značka): K´S Kids
11/25
E&m deka s hrazdou

E&m deka s hrazdou

za 984 Kč na Mall.cz
Krásná deka s barevnými závěsnými hračkami ve tvaru zvířátek. Každé ze zvířátek nabízí vašemu miminku jinou aktivitu a zajišťuje tak dokonalou zábavu a rozvíjení motorických vlastností dítěte.
Výrobce (značka): Skip Hop
12/25
Hrací deka s flexibilní hrazdičkou

Hrací deka s flexibilní hrazdičkou

za 1279 Kč na Hračky 4kids.cz
Playgro Hrací deka s flexibilní hrazdičkou Pestrobarevná hrací deka se zvířátky z džungle nabízí miminku plno zábavy a aktivit pro rozvoj dětských smyslů. Hrací deka ve tvaru oválu , plná veselých barev, je připravena pro děti od narození. Na hrazdičce je zavěšena žirafa a sluníčko.Na okraji oválu jsou uchyceny další hračky. Zkoumáním těchto hraček si děti mohou rozvíjet jemnou motoriku.  Přednosti: rozvíjí vizuální vnímání stimuluje smyslové vjemy vyrobeno z textilního pevného materiálu testováno dle nejpřísnějších norem EN-71 Obsah balení: deka s hrazdičkou 7 hraček Dopřejte Vašemu miminku příjemné hravé prostředí již od narození! Vhodné pro děti od narození Materiál: polyester Rozměry balení: 63 x 56 x 10 cm Údržba: omývejte čistou vodou Neponořujte do vody a neperte
Výrobce (značka): Playgro
13/25
Hrací deka s hrazdou moře

Hrací deka s hrazdou moře

za 1649 Kč na Hračky 4kids.cz
Taf Toys Hrací deka s hrazdou Moře Barevná podložka s hrazdičkou je určená pro děti od narození. Podložku je možné obemknout zvedlými okraji, pomocí suchého zipu. Dítko tak může získat bezpečný útulnější prostor. Hrazdička vypínající se nad podložkou má na sobě zavěšeny tři hračky, které upoutávají pozornost dítěte. Jako chrastítko slouží delfím a medvídek, jako třetí je zavěšeno zrcátko a nakonec lodička s kousátkem. Hrazdička s hračkami také motivují ke zvedání děťátka. Pro hmatový vývoj je určena samotná plocha podložky, kde je rybník s rybkami, pomáhající dětem při rozvoji hmatu a motoriky. Rybník je snadno odpojitelný rozvázáním tkaniček. Pořiďte Vašemu miminku místo pro hraní i odpočinek! Vhodné pro děti od narození Materiál: polyester, plast Rozměry po rozložení: 135 x 90 cm
Výrobce (značka): Taf Toys
14/25
Hrazda pro děti s podložkou a chrastítky v krabici 61x46x8cm 0m+

Hrazda pro děti s podložkou a chrastítky v krabici 61x46x8cm 0m+

za 655 Kč na Mraky hraček.cz
Jedinečná hrazdička s motivy lesních zvířátek je vhodná pro nejmenší členy Vaší rodiny. Hrazdička má mnho hracích prvků, které na první pohled zaujmou Vaše dítě. Součástí jsou i 4 hračky, které lze pomocí jednoduchých karabinek oddělat a znovu přidělat zpět. Hrazda s podložkou a ostaním příslušenstvím vyniká pestrými barvami a kvalitním provedením a také pomáhá při rozvoji jemné motoriky rukou i očí.  Parametry:  rozměry: 64 x 46 x 8 cm    Hrazdička je vhodná pro děti od narození.
Výrobce (značka): Teddies
15/25
Hrací deka s hrazdou gymini into the forest

Hrací deka s hrazdou gymini into the forest

za 1879 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrací deka s hrazdou Gymini Into the Forest Pohodlná dečka plná barev s hudebním boxíkem ve tvaru ptáčka, hrazdičkou a zavěšenými hračkami je určena pro děti od narození. Přednosti: nabízí měkké ležení se zábavnými prvky rozvíjí motorické dovednosti a smysly dítěte Funkčnost: hrazdička je odnímatelná závěsné hračky jsou odnímatelné pult hraje 20 minut různých melodií po 30 minut Kupte dětem muzikální dečku Tiny Love! Vhodné pro děti od narození Rozměr: 86 x 78cm Baterie: 3 x AAA (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Tiny Love
16/25
Hrací deka s hrazdou gymini princess tales

Hrací deka s hrazdou gymini princess tales

za 1879 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrací deka s hrazdou Gymini Princess Tales Pohodlná dečka plná barev s hudebním pultem, hrazdičkou a zavěšenými hračkami je určena pro děti od narození. Skladby, které děti mohou slyšet: "Bachův Menuet", "Row, Row, Row Your Boat", "Wheels on the Bus", "Alphabet Song", atd. Přednosti: nabízí měkké ležení se zábavnými prvky rozvíjí motorické dovednosti a smysly dítěte Funkčnost: pult je odnímatelný zvuky různých hudebních nástrojů pult hraje 20 minut různých melodií a písniček Kupte dětem muzikální dečku Tiny Love! Vhodné pro děti od narození Rozměry: 86 x 76 cm Baterie: 3 x AA (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Tiny Love
17/25
Hrací deka s hrazdou slunečný den

Hrací deka s hrazdou slunečný den

za 1569 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrací deka s hrazdou Slunečný den Hrací deka Tiny Love je plná pestrých barev a veselých obrázků slunečného letního dne. Šustící části a různá struktura materiálů rozvíjí smyslové vnímání. Hrazdička nabízí dětem, k pozorování a motivaci se za nimi zvedat, 5 zavěšených hraček. Sluníčko, které mezi nimi visí, umí přehrát 3 melodie. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání dítěte snadno se skládá a přenáší zvukové efekty Kupte dětem hrací dečku Slunečný den! Vhodné pro děti od narození Rozměr: 84×75 cm Baterie: 3x LR44 1,5V (součástí balení)
Výrobce (značka): Tiny Love
18/25
Deka s hrazdou motýlek

Deka s hrazdou motýlek

za 926 Kč na Mraky hraček.cz
Deka s hrazdou je vhodná pro nejmenší děti. V pohodlné podložce ve tvaru motýlka se budou cítit skvěle. Děti na první pohled zaujmou nejen krásné barvy, ale také pověšené plyšové hračky, ze kterých nespustí oči.  Parametry: rozměry - 81 x 54,6 x 78,7 cm vyrobeno z textilu, plyše a plastu Vhodné pro děti od narození Určeno pro kluky i holky
Výrobce (značka): Teddies
19/25
Hrací deka s hrazdou gymini my musical friends

Hrací deka s hrazdou gymini my musical friends

za 2049 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrací deka s hrazdou Gymini My Musical Friends Pohodlná dečka plná barev s hudebním pultem, hrazdičkou a zavěšenými hračkami je určena pro děti od narození. Skladby, které děti mohou slyšet: "Bachův Menuet", "Row, Row, Row Your Boat", "Wheels on the Bus", "Alphabet Song", atd. Přednosti: nabízí měkké ležení se zábavnými prvky rozvíjí motorické dovednosti a smysly dítěte Funkčnost: pult je odnímatelný zvuky různých hudebních nástrojů pult hraje 20 minut různých melodií a písniček Kupte dětem muzikální dečku Tiny Love! Vhodné pro děti od narození Rozměry: 86 x 76 cm Baterie: 3 x AA (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Tiny Love
20/25
Hrazda pro děti s podložkou a chrastítky

Hrazda pro děti s podložkou a chrastítky

za 381 Kč na Mraky hraček.cz
Hrací podložka Hrazda pro děti s chrastítky Hrací podložka a hrazda v jednom je multifunkční hračka z plastu a plyše, ve které se děti budou cítit příjemně. Na měkké přenosné dece mohou ležet, sedět, hrát si nebo ji použít jako podložku, když se učí pást koníčky. Podložka na první pohled zaujme nejen veselými barvami, ale také závěsnými barevnými chrastítky. Rozměry balení: 38 x 68 x 6 cm Materiál: plast, plyš Věk: 0+m
Výrobce (značka): Teddies
21/25
Fisher Price Hrazdička pro aktivní dítě 3v1 Rainforest

Fisher Price Hrazdička pro aktivní dítě 3v1 Rainforest

za 919 Kč na Mraky hraček.cz
Roztomilý lvíček, který hraje a vydává zábavné zvuky, a pět zavěšených hraček udrží Vaše děťátko na hrací podložce tak snadno! Hrací deka se dvěma měkkými oblouky je polstrovaná a tak pohodlná! Je přenosná, takže zabaví Vaše dítě i na cestách. Hudba hraje ve dvou režimech, v dlouhém až 10 minut. Uspořádání hraček lze měnit, čímž je podporováno smyslové vnímání dítěte. Podložka roste s děťátkem – s hracím lvíčkem si užijí legraci i batolata. Polstrovanou podložku lze prát v pračce.
Výrobce (značka): Mattel
22/25
Hrazda pro děti s podložkou a chrastítky v krabici 62x46x8cm 0m+

Hrazda pro děti s podložkou a chrastítky v krabici 62x46x8cm 0m+

za 710 Kč na Mraky hraček.cz
Na hrazdě jsou zavěšené odnímatelné hračky. Hrazda napomáhá rozvoji smyslů a motorických schopností dítěte. Hrazdu velmi snadno složíte a použijete nejenom doma, ale i při cestování s miminkem.  Věk: 0+ Rozměry balení: 62 x 46 x 8 cm
Výrobce (značka): Teddies
23/25
Hrací deka s hrazdou kick and play

Hrací deka s hrazdou kick and play

za 2349 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrací deka s hrazdou Kick and Play Hrací deka Kick and Play s kříženou hrazdou, závěsnými hračkami a hudebním polohovacím pultíkem. Hrazdička nabízí dětem k pozorování a motivaci se za nimi zvedat zavěšené hračky. Žirafa, lev, ptáček s rosničkou, motýli a kroužky jsou zavěšeny jako chrastítka, s nimi pak také velké zrcátko. Deka je plná pestrých barev, zvířátka na ní umí vydávat zvuky, jako třeba ovečka, která píská. Tiny Love je měkkoučká a je možno ji poskládat různě. Rovně, se zvednutými okraji, s oblouky. Šustící části a různá struktura materiálů rozvíjí smyslové vnímání. Polohovací pultík je součástí dečky. Ve sklopené poloze umí reagovat na dotek dítěte. Aktivuje se 10 minut uklidňující hudby Mozarta nebo 3 dětské skladby. Hudba je vypnutelná. Ve zvednuté poloze aktivuje dítko hudbu dotykem chodidel. Po spuštění hudby začnou světýlka na pultíku blikat. Kupte dětem hrací dečku s hrazdou Kick and Play! Vhodné pro děti od narození Rozměry rozložené deky: 110 × 100 cm Baterie: 3x 1,5V AA (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Tiny Love
24/25
Hrazda džungle

Hrazda džungle

za 1199 Kč na Hračky 4kids.cz
HM Studio Hrazda Džungle Pohodlná podložka s obrázky motivované džunglí je určená dětem od tří měsíců. Má odpojitelnou hrazdičku se závěsnými otáčejícími se hračkami a přístrojem hrajícím melodie. Pokud je potřeba podložku vyprat, je vhodné ruční praní s volným schnutím. Hrazdičku s přístrojem je vhodné ručně otřít vlhkým hadříkem. Přednosti: zvukové a světelné efekty příjemné barvy a vzory pro rozvoj vjemů návod k sestavení a použití je součástí balení Kupte Vašemu miminku příjemnou podložku! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: textil, plast Průměr podložky: cca 93 cm Baterie: 3 x AA 1,5V (nejsou sočástí)
Výrobce (značka): HM Studio
25/25
Hrací deka sova s hrazdou a hudbou

Hrací deka sova s hrazdou a hudbou

za 1649 Kč na Hračky 4kids.cz
Taf Toys Hrací deka Sova s hrazdou a hudbou Barevná podložka jemných barev s modro fialovou hrazdičkou je určena pro děti od narození. Hrazdička nabízí čtyři závěsné hračky k pozorování a jejich zkoumání. Také obsahuje hudební boxík, který se aktivuje zatažením na šňůrku a spustí dětem světýlka, hudbu. Lze ho používat samostatně a zavěsit ho mimo hrazdičku, třeba nad postýlku. Závěsné hračky mají mezi sebou sovu jako chrastítko, která umí poskakovat a vibrovat. Bezpečné zrcátko ve formě balónku a větrník, který se umí po zatažení za šňůrku roztočit. Kupte Vašemu miminku Hrací deku se sovičkou! Vhodné pro děti od narození Materiál: plast, texil Průměr: 90 cm Rozměry balení: 69 x 10 x 48 cm Baterie: 2 x AAA 1,5V (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Taf Toys

Hudební hrazdička se zvuky

Melodie, zvuky, hudba – na každý zvuk dítě nějak reaguje. Stimulace sluchu a potažmo celého mozku je velice prospěšná.

1/20
Hrací deka sova s hrazdou a hudbou

Hrací deka sova s hrazdou a hudbou

za 1649 Kč na Hračky 4kids.cz
Taf Toys Hrací deka Sova s hrazdou a hudbou Barevná podložka jemných barev s modro fialovou hrazdičkou je určena pro děti od narození. Hrazdička nabízí čtyři závěsné hračky k pozorování a jejich zkoumání. Také obsahuje hudební boxík, který se aktivuje zatažením na šňůrku a spustí dětem světýlka, hudbu. Lze ho používat samostatně a zavěsit ho mimo hrazdičku, třeba nad postýlku. Závěsné hračky mají mezi sebou sovu jako chrastítko, která umí poskakovat a vibrovat. Bezpečné zrcátko ve formě balónku a větrník, který se umí po zatažení za šňůrku roztočit. Kupte Vašemu miminku Hrací deku se sovičkou! Vhodné pro děti od narození Materiál: plast, texil Průměr: 90 cm Rozměry balení: 69 x 10 x 48 cm Baterie: 2 x AAA 1,5V (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Taf Toys
2/20
Hrací deka s hrazdou meadow days dynamic gymini

Hrací deka s hrazdou meadow days dynamic gymini

za 2349 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrací deka s hrazdou Meadow Days™ Dynamic Gymini™ Barevná, prvky s dětskými motivy zdobená deka a hrazdička Tiny Love je určená pro děti od narození.  V poloze na zádíčkách si děti mohou pozorovat barvy a tvary. Později mohou objevovat množství aktivit, např.chrastítko, kousátko, polštářek nebo bezpečné zrcátko. Dečka má zakomponovaný posuvný středový díl, jeho pomocí se dá přizpůsobit hrazdička věku dítěte a jeho vývoji. Funkčnost: hrazdička je od dečky odpojitelná odnímatelný hudební box s melodiemi a světélky možnost použití zrcátka i jako rámečku na fotografie odnímatelné závěsné hračky, na dece množství dalších aktivit nahrávání vlastního vzkazu a v pozdějším věku možnost nahrání hlasu dítka okraje zvedací pro vytvoření menšího útulného prostředí pro novorozence speciální polštářek a bezpečné zrcátko podněcují dítě ke hře na bříšku Zajistěte si pro dítě dečku s hrazdičku Tiny Love! Vhodné pro děti od narození Rozměry:  110 × 90 cm Baterie: 3 x AAA ( nejsou součástí)
Výrobce (značka): Tiny Love
3/20
Hrazdička Farma

Hrazdička Farma

za 504 Kč na Mraky hraček.cz
Hrazdička Farma Veselá hrazdička se zvířátky pro nejmenší členy Vaší rodinky. 3 způsoby hraní: cvičení pro děti, panel s aktivitami a snímatelná chrastítka Robustní dětské cvičební nářadí s pestrými zvířátky z farmy 3 snímatelná závěsná chrastítka ve tvaru zvířátek Blikající světla, zábavné zvuky a veselé melodie
Výrobce (značka): Buddy Toys
4/20
Hrazdička se závěsnými hračkami

Hrazdička se závěsnými hračkami

za 649 Kč na Hračky 4kids.cz
Playgro Hrazdička se závěsnými hračkami Oblíbená hračka pro miminka a batolata. Nejprve miminka zavěšené hračky na hrazdičce prohlížejí a ohmatávají. Později  u hrazdičky sedí a hračky mohou různě kousat, ohmatávat a mačkat. Přednosti: Hračky vydávají různé zvuky. Různé druhy použitého materiálu pomáhají rozvíjet hmat. Šustící a chrastící prvky rozvíjí sluch. Pestré barvy napomáhají rozvíjet zrak Tvar hrazdičky zaručuje stabilitu a pevnost při hraní. Hrazdička lze lehce složit. Hračky Playgro jsou testovány, bez ohledu na kategorii, pro kterou jsou určeny, dle nejpřísnějších norem. Vhodné pro děti od 0 let. Materiál: plast Rozměry: 65 x 40 x 60 cm Rozměry balení: 51 x 16 x 23 cm Navrženo: Austrálie Údržba: ruční mytí
Výrobce (značka): Playgro
5/20
Hrací deka s hrazdou slunečný den

Hrací deka s hrazdou slunečný den

za 1569 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrací deka s hrazdou Slunečný den Hrací deka Tiny Love je plná pestrých barev a veselých obrázků slunečného letního dne. Šustící části a různá struktura materiálů rozvíjí smyslové vnímání. Hrazdička nabízí dětem, k pozorování a motivaci se za nimi zvedat, 5 zavěšených hraček. Sluníčko, které mezi nimi visí, umí přehrát 3 melodie. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání dítěte snadno se skládá a přenáší zvukové efekty Kupte dětem hrací dečku Slunečný den! Vhodné pro děti od narození Rozměr: 84×75 cm Baterie: 3x LR44 1,5V (součástí balení)
Výrobce (značka): Tiny Love
6/20
Hrací deka s hrazdou gymini into the forest

Hrací deka s hrazdou gymini into the forest

za 1879 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrací deka s hrazdou Gymini Into the Forest Pohodlná dečka plná barev s hudebním boxíkem ve tvaru ptáčka, hrazdičkou a zavěšenými hračkami je určena pro děti od narození. Přednosti: nabízí měkké ležení se zábavnými prvky rozvíjí motorické dovednosti a smysly dítěte Funkčnost: hrazdička je odnímatelná závěsné hračky jsou odnímatelné pult hraje 20 minut různých melodií po 30 minut Kupte dětem muzikální dečku Tiny Love! Vhodné pro děti od narození Rozměr: 86 x 78cm Baterie: 3 x AAA (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Tiny Love
7/20
Hrazdička pro aktivní dítě 3 v 1 rainforest

Hrazdička pro aktivní dítě 3 v 1 rainforest

za 899 Kč na Hračky 4kids.cz
Fisher Price hrazdička pro aktivní dítě 3 v 1 Rainforest Hrací pestrobarevná dečka se dvěma měkkými oblouky je určená pro děti od narození. Polstrovaná dečka nabízí dětem poležení na zádíčkách s pozorováním pěti hraček zavěšených na hrazdičce. Lev umí vydávat zvuky a hrát melodie. Funkčnost: přehrávání melodií ve dvou režimech, až 10 minut podporuje smyslové vnímání hračkám lze měnit umístnění lze prát v pračce Vyberte dětem kvalitní dečku Fisher Price! Vhodné pro děti od narození Materiál: textil, plast Baterie: 2x AA (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Fisher Price
8/20
Hrací deka s hrazdou gymini my musical friends

Hrací deka s hrazdou gymini my musical friends

za 2049 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrací deka s hrazdou Gymini My Musical Friends Pohodlná dečka plná barev s hudebním pultem, hrazdičkou a zavěšenými hračkami je určena pro děti od narození. Skladby, které děti mohou slyšet: "Bachův Menuet", "Row, Row, Row Your Boat", "Wheels on the Bus", "Alphabet Song", atd. Přednosti: nabízí měkké ležení se zábavnými prvky rozvíjí motorické dovednosti a smysly dítěte Funkčnost: pult je odnímatelný zvuky různých hudebních nástrojů pult hraje 20 minut různých melodií a písniček Kupte dětem muzikální dečku Tiny Love! Vhodné pro děti od narození Rozměry: 86 x 76 cm Baterie: 3 x AA (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Tiny Love
9/20
Nici Hrazdička na kočárek s králíčkem

Nici Hrazdička na kočárek s králíčkem

za 419 Kč na Hračky 4kids.cz
My First Nici  Hrazdička na kočárek Hrazdička světle zelené barvy je určena k zavěšení na kočárek. Králíček, domeček a bonbónek jsou zavěšené hračky, u kterých mohou malé děti pozorovat jeich tvar, barvu a vzory. Při uchopení hraček mohou objevit jejich strukturu a poslouchat zvuky. Přednosti: podporuje jemnou motoriku jednoduché uchopení hraček snadné přichycení suchým zipem ke kočárku Funkčnost: hračky vydávají každý svůj specifický zvuk králíček píská, bonbónek šustí a domeček chrastí Kupte dětem hrazdičku My First Nici! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: polyester
Výrobce (značka): My First Nici
10/20
Hrací deka s hrazdou gymini princess tales

Hrací deka s hrazdou gymini princess tales

za 1879 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrací deka s hrazdou Gymini Princess Tales Pohodlná dečka plná barev s hudebním pultem, hrazdičkou a zavěšenými hračkami je určena pro děti od narození. Skladby, které děti mohou slyšet: "Bachův Menuet", "Row, Row, Row Your Boat", "Wheels on the Bus", "Alphabet Song", atd. Přednosti: nabízí měkké ležení se zábavnými prvky rozvíjí motorické dovednosti a smysly dítěte Funkčnost: pult je odnímatelný zvuky různých hudebních nástrojů pult hraje 20 minut různých melodií a písniček Kupte dětem muzikální dečku Tiny Love! Vhodné pro děti od narození Rozměry: 86 x 76 cm Baterie: 3 x AA (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Tiny Love
11/20
Hudební hrazda sova

Hudební hrazda sova

za 699 Kč na Hračky 4kids.cz
Taf Toys Hudební hrazda Sova Praktická hrazdička se 2 plastovými klipy je určená k připevnění ke kočárku, lehátku či autosedačce. Děťátka mohou ze svého stanoviště pozorovat pohupující se zavěšený strom, létající balón a sovičku. Ta se umí po doteku rozsvítit a hrát. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání Kupte dětem hudební hrazdičku Taf Toys! Vhodné pro děti od narození Materiál: polyester Baterie: 3 x LR44 Rozměry hrazdy: 35 x 35 cm Rozměry balení: 42 x 8 x 34 cm
Výrobce (značka): Taf Toys
12/20
Hrazdička 3 v 1

Hrazdička 3 v 1

za 699 Kč na Mraky hraček.cz
Hrazdička 3 v 1 Veselá hrazdička pro nejmenší členy Vaší rodinky.  Dětská hrazdička je navržená pro tři etapy vývoje – ležení, sezení a stání.   Dotykové aktivity zahrnují legrační váleček s rachotícími korálky a dvoustranné posuvné korálky Pestrobarevné rotující kolečko a jablko s překlápěním stránek hrají melodie Podporuje výuku, samostatné objevování a jemné motorické dovednosti Odnímatelné nožky a tělo pro snadné přenášení a skladování Baterie 3 x AA nejsou součástí balení Vhodné pro děti od 3 měsíců
Výrobce (značka): Buddy Toys
13/20
Hrazdička polohovací

Hrazdička polohovací

za 999 Kč na Wiky.cz
Hrazdička polohovací Winfun W100318 Hrazdička 3v1 s mnoha aktivitami rozvíjí jemnou motoriku dítěte a jeho smyslové vnímaní. Pozornost dětí zaujme především veselými melodiemi a zvuky. Hrazdičku lze snadno nastavit do 3 poloh -  ležící, sedící nebo stojící. Doporučený věk: od 3 měsíců Baterie 3xAA jsou součástí balení.
Výrobce (značka): Winfun
14/20
Fisher Price Hrazdička pro aktivní dítě 3v1 Rainforest

Fisher Price Hrazdička pro aktivní dítě 3v1 Rainforest

za 919 Kč na Mraky hraček.cz
Roztomilý lvíček, který hraje a vydává zábavné zvuky, a pět zavěšených hraček udrží Vaše děťátko na hrací podložce tak snadno! Hrací deka se dvěma měkkými oblouky je polstrovaná a tak pohodlná! Je přenosná, takže zabaví Vaše dítě i na cestách. Hudba hraje ve dvou režimech, v dlouhém až 10 minut. Uspořádání hraček lze měnit, čímž je podporováno smyslové vnímání dítěte. Podložka roste s děťátkem – s hracím lvíčkem si užijí legraci i batolata. Polstrovanou podložku lze prát v pračce.
Výrobce (značka): Mattel
15/20
Cestovní hrazdička se zvukem

Cestovní hrazdička se zvukem

za 560 Kč na Mall.cz
Hrazdička na kočárek či autosedačku zaručí, že se vaše miminko bude po celou dobu jízdy bavit. Zároveň je to ale skvělá vývojová hračka pro nejmenší. Tvar hrazdičky se speciálním klipem se snadno uchytí a spolehlivě sedí a to v několika polohách.
Výrobce (značka): Playgro
16/20
Hrazda džungle

Hrazda džungle

za 1199 Kč na Hračky 4kids.cz
HM Studio Hrazda Džungle Pohodlná podložka s obrázky motivované džunglí je určená dětem od tří měsíců. Má odpojitelnou hrazdičku se závěsnými otáčejícími se hračkami a přístrojem hrajícím melodie. Pokud je potřeba podložku vyprat, je vhodné ruční praní s volným schnutím. Hrazdičku s přístrojem je vhodné ručně otřít vlhkým hadříkem. Přednosti: zvukové a světelné efekty příjemné barvy a vzory pro rozvoj vjemů návod k sestavení a použití je součástí balení Kupte Vašemu miminku příjemnou podložku! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: textil, plast Průměr podložky: cca 93 cm Baterie: 3 x AA 1,5V (nejsou sočástí)
Výrobce (značka): HM Studio
17/20
Hrací deka s hrazdičkou

Hrací deka s hrazdičkou

za 1139 Kč na Mraky hraček.cz
Hrací deka s hrazdičkou K´s Kids je určena jako hračka pro nejmenší děti. Pohybem aktivované světlo a zvuk (odnímatelný modul) a přizpůsobitelné rohy - může být jako plochá deka nebo mít zvednuté okraje. V této dětské dece se miminko cítí bezpečně a má kolem sebe plno zrakových a sluchových vjemů. Věk 0+ Rozměry 100x85 cm.
Výrobce (značka): K´S Kids
18/20
Hrací deka s hrazdou gymini tiny princess move&play

Hrací deka s hrazdou gymini tiny princess move&play

za 2399 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrací deka s hrazdou Gymini® Tiny Princess ™ Move&Play Textilní dečka laděná do růžové barvy s možností nasazení či odejmutí hrazdičky se zvířátky je určena jako příjemné místečko pro ležení a hraní novorozených holčiček. Dece se dají nadzvednout okraje, aby se vytořilo útulné ohraničené prostředí. Hrazdička má sedm zavěšených hraček a především posuvný střed, kterým se dají hračky usměrnit do výšky vyhovující dítku. Přednosti: hudební box se sedmi melodiemi a světélky zvířátka na hrazdě stimulují smyslové vnímání Vyberte pro miminka hrací deku značky Tiny Love! Vhodné pro děti od narození Rozměry:  114 × 106 cm
Výrobce (značka): Tiny Love
19/20
Hrací deka s hrazdou kick and play

Hrací deka s hrazdou kick and play

za 2349 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrací deka s hrazdou Kick and Play Hrací deka Kick and Play s kříženou hrazdou, závěsnými hračkami a hudebním polohovacím pultíkem. Hrazdička nabízí dětem k pozorování a motivaci se za nimi zvedat zavěšené hračky. Žirafa, lev, ptáček s rosničkou, motýli a kroužky jsou zavěšeny jako chrastítka, s nimi pak také velké zrcátko. Deka je plná pestrých barev, zvířátka na ní umí vydávat zvuky, jako třeba ovečka, která píská. Tiny Love je měkkoučká a je možno ji poskládat různě. Rovně, se zvednutými okraji, s oblouky. Šustící části a různá struktura materiálů rozvíjí smyslové vnímání. Polohovací pultík je součástí dečky. Ve sklopené poloze umí reagovat na dotek dítěte. Aktivuje se 10 minut uklidňující hudby Mozarta nebo 3 dětské skladby. Hudba je vypnutelná. Ve zvednuté poloze aktivuje dítko hudbu dotykem chodidel. Po spuštění hudby začnou světýlka na pultíku blikat. Kupte dětem hrací dečku s hrazdou Kick and Play! Vhodné pro děti od narození Rozměry rozložené deky: 110 × 100 cm Baterie: 3x 1,5V AA (nejsou součástí)
Výrobce (značka): Tiny Love
20/20
Cotoons hrazdička 2v1

Cotoons hrazdička 2v1

za 1399 Kč na Hračky 4kids.cz
Smoby Cotoons Hrazdička 2v1 Hrazdička Cotoons se svými elektronickými a mechanickými aktivitami je určena pro děti od nejmenšího věku. Jako miminka ležící na zádech mohou pozorovat barvy, tvary a celkové dění na hrazdičce. Až budou větší, může hrazdička dobře posloužit jako branka s košem na vhazování míčků. Přednosti: vysoce kvalitní plast stabilní konstrukce zvukové a světelné efekty Kupte dětem zábavnou hrací hrazdičku! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: plast Rozměry 67 x 53 x 49 cm
Výrobce (značka): Smoby

Dřevěná hrazdička pro miminko

Dřevěné hrazdičky pro miminka působí čistým a ekologickým dojmem. A v době všude vládnoucího plastu to může být i stylový doplněk do dětského pokojíčku.

1/3
Hrazdička pro miminka planlifestyle

Hrazdička pro miminka planlifestyle

za 1049 Kč na Hračky 4kids.cz
Dřevěná hrazdička nabízí miminkům pozorování a hru se dvěmi vyměnitelnými hračkami. Konstrukce hrazdičky je pevná a stabilní, je tvořena čtyřmi rozepřenými nohami. Hračky se dají doplnit snadno o další hračky. Přednosti: vysoce kvalitní ekologická hračka bez formaldehydů, olova a těžkých prvků pro obaly se využívá recyklovaný papír hračky získaly certifikát FSC, ISO 9001 a 14001 Dopřejte dětem kvalitní hrazdičku Plan Toys! Vhodné pro děti od narození Materiál: dřevo, Rozměr hrazdičky: 47,5 x 55,9 x 47,5 cm Rozměr balení: 39 x 28 x 8 cm
Výrobce (značka): Plan Toys
2/3
Abc zoo deka s hrazdou

Abc zoo deka s hrazdou

za 1779 Kč na Hračky 4kids.cz
Skip Hop ABC Zoo Deka s hrazdou Barevná hrací deka čtvercového půdorysu je určená dětem jako místo pro odpočinek a hraní již od narození. Novorozená miminka mohou na měkkých obloucích hrazdičky pozorovat pět zavěšených hraček. Opičku, velrybu, lva, slona a zebru. Opička umí chrastit, ve velrybě je ukryto zrcátko, lev drží dřevěný kroužek, slon má šustící uši a zebra po zmáčknutí pískne. Až budou děti větší, mohou v poloze na bříšku prozkoumávat devět rozdílných čtverců s písmeny na podložce. Pokud děti odrostou hraní na dece i v sedě, může se podložka změnit v dekoraci na zeď. Čištění a údržba: Před praním je vhodné vyjmout z deky zrcátko. Po praní v pračce ve studené vodě na mírný program nebo po omytí hadříkem je vhodné nechat deku důkladně vyschnout. Zvířátka je vhodné čistit vlhkým hadříkem. Není vhodné bělení. Nechte schnout na vzduchu. Kupte dětem hrací deku Skip Hop! Vhodné pro děti od narození Hmotnost: 130 g Materiál: polyester, bavlna, polyesterové vlákno, plast.fólie, polyethylenová pěna Rozměry: 86,4 x 53,3 x 86,4 cm
Výrobce (značka): Skip Hop
3/3
Dřevěná hrazda 'Niny'

Dřevěná hrazda 'Niny'

za 1008 Kč na Mraky hraček.cz
Dřevěná hrazda s látkovými a plastovými chrastítky, která jsou odnímatelná, aby bylo možno je omýt či vyprat. Na stojnách hrazdy je umístěna otáčecí hvězdička a kolečko s bezpečnostním zrcátkem. Design hrazdy pochází z dílny německé návrhářky Britty Hurter.| Věk: 0+| Rozměr: 56 x 45 x 49 cm
Výrobce (značka): Niny

Hrazdička na kočárek

Na rozvoj smyslů děťátka můžete myslet i při jízdě v kočárku. Dětské hrazdičky se na kočárek dají ukotvit většinou pomocí speciálního klipsu. Dítě se s hrazdičkou zabaví a navíc zaměstná svůj mozeček.

1/10
Hrazda na kočárek safari

Hrazda na kočárek safari

za 599 Kč na Hračky 4kids.cz
Textilní barevná hrazda se třemi zavěšenými zvířátky, je určená pro uchycení ke kočárku, lehátku nebo autosedačce. Pro uchycení slouží plastové klipy na konci hrazdičky. Žirafu, slona a opici lze z hrazdy odejmout a děti si s nimi mohou hrát samostatně.  Kupte dětem hrazdičku se zvířátky Infantino! Vhodné pro děti od narození Délka hrazdy: 65 cm
Výrobce (značka): Infantino
2/10
Hrazdička odnímatelná na kočárek  flex'n go

Hrazdička odnímatelná na kočárek flex'n go

za 649 Kč na Mall.cz
Připevněte tuto univerzální hrací hrazdičku na kočárek a procházky či nakupování se stane dobrodružstvím. Odnímatelná hrazdička od Oball se snadno připevní téměř na jakýkoliv kočárek. Součástí hrazdičky jsou veselá chrastítka lev a slon. Hrazdička a chrastítka jsou vyrobeny z nezávadných plastů.
Výrobce (značka): Oball
3/10
Hrazda na kočárek meadow days

Hrazda na kočárek meadow days

za 759 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrazda na kočárek Meadow Days™ Barevné dětské motivy zdobí hrazdičku Tiny Love, která je určená pro děti od narození.  Je umístnitelná na kočárek, autosedačku či lehátko. V poloze na zádíčkách si děti mohou pozorovat barvy a tvary. Později mohou objevovat množství aktivit, např.chrastítko, kousátko, otáčecí květinu nebo bezpečné zrcátko. Upevňuje se pomocí univerzálního plastového klipu. Pořiďte miminku hrazdičku Tiny Love na kočárek! Vhodné pro děti od narození Materál: plast, textil Rozměr balení: 50 x 8 x 31 cm
Výrobce (značka): Tiny Love
4/10
Nici Hrazdička na kočárek s králíčkem

Nici Hrazdička na kočárek s králíčkem

za 419 Kč na Hračky 4kids.cz
My First Nici  Hrazdička na kočárek Hrazdička světle zelené barvy je určena k zavěšení na kočárek. Králíček, domeček a bonbónek jsou zavěšené hračky, u kterých mohou malé děti pozorovat jeich tvar, barvu a vzory. Při uchopení hraček mohou objevit jejich strukturu a poslouchat zvuky. Přednosti: podporuje jemnou motoriku jednoduché uchopení hraček snadné přichycení suchým zipem ke kočárku Funkčnost: hračky vydávají každý svůj specifický zvuk králíček píská, bonbónek šustí a domeček chrastí Kupte dětem hrazdičku My First Nici! Vhodné pro děti od 3 měsíců Materiál: polyester
Výrobce (značka): My First Nici
5/10
Hrazda na kočárek tiny princess tales

Hrazda na kočárek tiny princess tales

za 759 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrazda na kočárek Tiny Princess Tales Barevné dětské motivy zdobí hrazdičku Tiny Love, která je určená pro děti od narození.  Je umístnitelná na kočárek, autosedačku či lehátko. V poloze na zádíčkách si děti mohou pozorovat barvy a tvary. Později mohou objevovat množství aktivit, např.chrastítko, kousátko, otáčecí květinu nebo bezpečné zrcátko. Upevňuje se pomocí univerzálního plastového klipu. Pořiďte miminku hrazdičku Tiny Love na kočárek! Vhodné pro děti od narození Materiál: plast, textil Rozměr: 47 x 33 x 7 cm
Výrobce (značka): Tiny Love
6/10
Spirála na hrazdičku kočárku žirafa

Spirála na hrazdičku kočárku žirafa

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Chicco Spirála na hrazdičku kočárku Žirafa je zvířátkem na spirále určené na madlo kočárku, na autosedačku či postýlku. Skrze spirálovitý tvar se pěkně upevňuje. Pokud je spirála umístněna v zorném úhlu dítěte, mohou děti pozorovat jeho barvy a tvary. Pokud mají hračku v ručičkách, mohou objevovat aktivity jako je chrastítko, kousátko nebo bezpečné zrcátko. Přednosti: kvalitní různorodý materiál rozvíjí smyslové vnímání a jemnou motoriku Kupte dětem kvalitní hračku Chicco! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: bavlna, plast Délka při natažení: 75 cm Údržba: praní do 30 °C
Výrobce (značka): Chicco
7/10
Hrazda pro děti

Hrazda pro děti

za 326 Kč na Mraky hraček.cz
Plyšová hrazda pro nejmenší děti, vhodná na kočárek či autosedačku. Věk: 6M+ Rozměry: 50x32x6,5cm
Výrobce (značka): Teddies
8/10
Hudební hrazda sova

Hudební hrazda sova

za 699 Kč na Hračky 4kids.cz
Taf Toys Hudební hrazda Sova Praktická hrazdička se 2 plastovými klipy je určená k připevnění ke kočárku, lehátku či autosedačce. Děťátka mohou ze svého stanoviště pozorovat pohupující se zavěšený strom, létající balón a sovičku. Ta se umí po doteku rozsvítit a hrát. Přednosti: rozvíjí smyslové vnímání Kupte dětem hudební hrazdičku Taf Toys! Vhodné pro děti od narození Materiál: polyester Baterie: 3 x LR44 Rozměry hrazdy: 35 x 35 cm Rozměry balení: 42 x 8 x 34 cm
Výrobce (značka): Taf Toys
9/10
Hrazdička tropický orchestr

Hrazdička tropický orchestr

za 779 Kč na Mall.cz
Hrazdička Tropický orchestr je určena k připevnění na kočárek nebo autosedačku a zabaví vaše miminko na cestách. Vy získáte příležitost se ještě více věnovat bezpečnosti provozu či jen správné trase, zatímco se Vaše miminko baví a přirozeně rozvíjí.
Výrobce (značka): Taf Toys
10/10
Cestovní hrazdička se zvukem

Cestovní hrazdička se zvukem

za 560 Kč na Mall.cz
Hrazdička na kočárek či autosedačku zaručí, že se vaše miminko bude po celou dobu jízdy bavit. Zároveň je to ale skvělá vývojová hračka pro nejmenší. Tvar hrazdičky se speciálním klipem se snadno uchytí a spolehlivě sedí a to v několika polohách.
Výrobce (značka): Playgro

Hrazdička na autosedačku

Hrací hrazdy na autosedačky se zpravidla dají uchytit i na kočárky na postýlky. K uchycení slouží k tomu přizpůsobený klips.

1/6
Hrazda na kočárek meadow days

Hrazda na kočárek meadow days

za 759 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrazda na kočárek Meadow Days™ Barevné dětské motivy zdobí hrazdičku Tiny Love, která je určená pro děti od narození.  Je umístnitelná na kočárek, autosedačku či lehátko. V poloze na zádíčkách si děti mohou pozorovat barvy a tvary. Později mohou objevovat množství aktivit, např.chrastítko, kousátko, otáčecí květinu nebo bezpečné zrcátko. Upevňuje se pomocí univerzálního plastového klipu. Pořiďte miminku hrazdičku Tiny Love na kočárek! Vhodné pro děti od narození Materál: plast, textil Rozměr balení: 50 x 8 x 31 cm
Výrobce (značka): Tiny Love
2/6
Hrazda na kočárek tiny princess tales

Hrazda na kočárek tiny princess tales

za 759 Kč na Hračky 4kids.cz
Tiny Love Hrazda na kočárek Tiny Princess Tales Barevné dětské motivy zdobí hrazdičku Tiny Love, která je určená pro děti od narození.  Je umístnitelná na kočárek, autosedačku či lehátko. V poloze na zádíčkách si děti mohou pozorovat barvy a tvary. Později mohou objevovat množství aktivit, např.chrastítko, kousátko, otáčecí květinu nebo bezpečné zrcátko. Upevňuje se pomocí univerzálního plastového klipu. Pořiďte miminku hrazdičku Tiny Love na kočárek! Vhodné pro děti od narození Materiál: plast, textil Rozměr: 47 x 33 x 7 cm
Výrobce (značka): Tiny Love
3/6
Hrazda pro děti

Hrazda pro děti

za 326 Kč na Mraky hraček.cz
Plyšová hrazda pro nejmenší děti, vhodná na kočárek či autosedačku. Věk: 6M+ Rozměry: 50x32x6,5cm
Výrobce (značka): Teddies
4/6
Cestovní hrazdička se zvukem

Cestovní hrazdička se zvukem

za 560 Kč na Mall.cz
Hrazdička na kočárek či autosedačku zaručí, že se vaše miminko bude po celou dobu jízdy bavit. Zároveň je to ale skvělá vývojová hračka pro nejmenší. Tvar hrazdičky se speciálním klipem se snadno uchytí a spolehlivě sedí a to v několika polohách.
Výrobce (značka): Playgro
5/6
Hrazdička tropický orchestr

Hrazdička tropický orchestr

za 779 Kč na Mall.cz
Hrazdička Tropický orchestr je určena k připevnění na kočárek nebo autosedačku a zabaví vaše miminko na cestách. Vy získáte příležitost se ještě více věnovat bezpečnosti provozu či jen správné trase, zatímco se Vaše miminko baví a přirozeně rozvíjí.
Výrobce (značka): Taf Toys
6/6
Spirála na hrazdičku kočárku žirafa

Spirála na hrazdičku kočárku žirafa

za 449 Kč na Hračky 4kids.cz
Chicco Spirála na hrazdičku kočárku Žirafa je zvířátkem na spirále určené na madlo kočárku, na autosedačku či postýlku. Skrze spirálovitý tvar se pěkně upevňuje. Pokud je spirála umístněna v zorném úhlu dítěte, mohou děti pozorovat jeho barvy a tvary. Pokud mají hračku v ručičkách, mohou objevovat aktivity jako je chrastítko, kousátko nebo bezpečné zrcátko. Přednosti: kvalitní různorodý materiál rozvíjí smyslové vnímání a jemnou motoriku Kupte dětem kvalitní hračku Chicco! Vhodné pro děti od 6 měsíců Materiál: bavlna, plast Délka při natažení: 75 cm Údržba: praní do 30 °C
Výrobce (značka): Chicco
doPohádky.cz | 30. 09. 2019, aktualizováno: 15. 11. 2019

Štítky: