Kreativní hračky

Kreativní hračky pro děti

Co zde najdeš:

Sady na vyrábění, materiál, inspirace a návody. Zkrátka hračky, které pomáhají dětem rozvíjet jejich kreativitu.

Recenze kreativních hraček

Nově přidané články:

Katalog kreativních hraček

Vybíráme nejispirativnější krativní hračky.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Jumbo box

za 7789 Kč na Mall.cz
Jumbo box je největší herní balení dodávané v úložném plastovém boxu s přezkovým uzávěrem, které obsahuje všechny vyráběné komponenty v dostatečném a pečlivě vyváženém množství. S tímto balením se nemusíte ve svém kreativním počínání ničím omezovat.
Výrobce (značka): Magformers
Do obchodu

Ninjago 71755 razítko nekonečného oceánů

za 2790 Kč na Conrad.cz
Razítko nekonečného oceánů Název LEGO, logo LEGO, mini figurka, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky společnosti LEGO Group. 2017 the LEGO Group.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Holzeisenbahn 109475855 porsche racing sada, velká

za 2490 Kč na Conrad.cz
sada 53 ks·Délka dráhy: 600cm·Bukové dřevo FSC certifikát zákazníkům zaručuje, že dřevo pochází z šetrně obhospodařovaných lesů. Železnice · 3 auta · Základní cílové · Sada 3 boxů · Curbes · Tristalek · Místa přetížení · Hradlo pro průjezd · .
Výrobce (značka): Eichhorn
Do obchodu

Designer box

za 2409 Kč na Mall.cz
Designer Box je obsahově i cenově totožný s klasickým balením Magformers Designer, namísto jednorázového „dárkového“ balení jsou však všechny dílky v praktickém plastovém boxu s odnímatelným víkem připevněným dvěma barevnými přezkami, takže jej lze trvale užívat zároveň i jako úložný kufřík.
Výrobce (značka): Magformers
Do obchodu

Mixážní pult dj s mikrofonem

za 1899 Kč na Bambule.cz
Mixážní pult – 2× DJ plochy se světelnými efekty, 5 vokálních efektů, 6 hudebních frází, 7 hudebních efektů, 4 aranžmá, hrací plocha, 13 kláves s 3 různými zvuky, 4 zvuky bicích, nastavitelná hlasitost, možnost propojení s MP3 (Smartfone, iPOD, CD přehrávač), kabel není součástí balení, připojení mirkofonu součástí balení, přípojka ke sluchátkům není součástí balení, držák MP3 součástí.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Stego candela

za 1879 Kč na Mall.cz
Cenově výhodný box středního kalibru se zpevňujícím krychlovým nástavcem, LED lucernou a spoustou lux-pyramid. Jedná se vlastně o Stego box rozšířený o světelná příslušenství, takže kromě dekorační funkce tu pyramidy plní i svou původní funkci světelné matnice.
Výrobce (značka): Magformers
Do obchodu

Gravitrax pro startovní sada extreme

za 1839 Kč na Mall.cz
Se startovní sadou GraviTrax PRO Extreme obsahující 191 stavebních prvků můžete dosáhnout čím dál větších výšek. Můžeš dál překonávat různé výškové rozdíly a vést kuličky mezi jednotlivými patry nejen standardní cestou.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu
aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico