Lego

Chcete dětem koupit další stavebnici Lego? A víte kterou?

Lego není potřeba představovat. Lego je stavebnice, kterou zná každý kluk i holka. Precizně zpracované plastové kostičky, nepřeberné množství různých dílů a součástek. Přesto při koupi stavebnice Lego může zavládnout mírná nejistota a zmatek: kdo se v té ohromné nabídce různých krabic s Legem má orientovat?

Jak vybírat Lego

Jaké Lego vybrat?

Čím se řídit při výběru Lega?

Mně osobně se osvědčila tři jednoduchá pravidla či vodítka, která při výběru Lega pro své děti můžete zvážit také vy:

Podle věku

Jednotlivé stavebnice Lega jsou určené pro různé věkové skupiny. Vždy je to tam přímo na krabici napsané, např do 5 let, 6 - 8 let, 9 - 11 let a 12+. To je první, základní vodítko. Je důležité pořídit dítěti takovou stavebnici, kterou již zvládne poskládat, na kterou svými motorickými a mentálními schopnosti už stačí. Nic není horšího než zmar nad kostičkami, které ne a ne složit do nějakého rozumného celku. Z osobní zkušenosti vím, že když se ukáže, že je stavebnice nad síly dítěte, tak s ní bezmilosti práskne do kouta a už se k ní nebude mít chuť vrátit… Pro různě staré děti jsou tedy určené různě obtížné stavebnice. A pro ty nejmenší děti (do 5 let) navíc ještě existuje varianta Lego Duplo

Pro koho? Chlapec / dívka

Lego pro kluky, pro holky nebo univerzální. Některé řady cílí spíše na kluky (např. Lego City), jiné na holky (např. Lego Friends). Vyberte dítěti takové Lego, jehož svět mu je nejbližší a ve kterém se bude cítit nejlépe.

Kterou tematickou řadu

Z druhého bodu přímo vyplývá i tento třetí. Vybírat z vhodné tematické řady, tj. série stavebnic s určitým zaměřením. Lego musí dítě bavit. Jinak u něj nevydrží a poměrně drahá investice do hračky bude zbytečná. Některé stavebnice Lego jsou na sestavení spíše snazší, jiné pro zdárné poskládání drobných kostiček již vyžadují větší zkušenosti, zručnost, a dokonce i technické myšlení (Lego Creator, Lego Technic).

Velké popularitě se těší licencované stavebnice Lego, jejichž prostřednictvím vstupují do světa plastových kostiček Lego známé filmové, knižní a jiné oblíbené postavy a vlastně celé světy, ve kterých tito hrdinové „žijí“ (Lego Star Wars, Lego Avengers, Lego DC Comics, Lego Disney, Lego Minecraft, Lego Spiderman, Lego Ninjago, Lego Harry Potter). Věřte tomu, že děti stojí o to stát se součástí světa svých hrdinů. Poskládat si z kostiček svět, který mohou obývat se svými oblíbenými postavami je pro mnohé děti splněným snem. A pro rodiče jistota, že si dítě vydrží s hračkou hrát opravdu dlouho.

Recenze a tipy na stavebnice Lego

Recenze a tipy na stavebnice Lego. Přehled jednotlivých řad Lega. Každá řada je určená pro děti různého věku a s různými zájmy. Stavební princip v každé sérii Lega je stejný a kostičky jsou mezi řadami mezi sebou kompatibilní.

Katalog Lego

Vybrané stavebnice z aktuálního katalogu Lega. Ukázka stavebnic Lego.

Lego Duplo

Lego Duplo je určeno pro nejmenší děti. Oproti běžnému Legu má větší kostičky a další díly, takže si s ním poradí i mladší děti. Vybrané stavebnice z aktuálního katalogu Lega Dupla. Ukázka stavebnic Lego Duplo.

1/36
Duplo 10883 můj první odtahový vůz

Duplo 10883 můj první odtahový vůz

za 209 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO DUPLO 10883 Můj první odtahový vůz Odtahový vůz v oranžové barvě a osobní vůz v modré barvě si mohou sestaveny ty nejmenší děti. Stavebnice LEGO a LEGO DUPLO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a vhodné pro úchop malými ručičkami. Přednosti: rozvíjí jemnou motoriku a zručnost podporuje jazykové a sociální dovednosti Obsah balení: odtahový vůz s navijákem, osobní auto dílek ve tvaru dopravního kuželu Kupte malým dětem parádní stavebnici DUPLO! Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: plast Rozměry balení: 72 x 14 x 7 cm Rozměry odathovky: 7 x 12 x 6 cm Rozměry auta: 6 x 9 x 6 cm Země původu: EU  
Výrobce (značka): Lego
2/36
Duplo 10835 rodinný dům

Duplo 10835 rodinný dům

za 799 Kč na Mraky hraček.cz
Přehrávej si scénáře ze skutečného života v LEGO DUPLO Moje město: snadno pochopitelném a rozpoznatelném světě s moderními DUPLO figurkami. V tomto snadno postavitelném domě najdete nekonečné množství možností ke hraní - malé děti se mohou bavit cvičením ruzných aktivit a postupu od ranního vstávání, přípravy a jedení jídla, až k umývání auta. Sledujte, jak se jejich dovednosti týkající se situačních scénářu rozvíjí při přehrávání každodenních situací se třemi DUPLO figurkami.
Výrobce (značka): Lego
3/36
Duplo 10813 velké staveniště

Duplo 10813 velké staveniště

za 1289 Kč na Mall.cz
Tato sada obsahuje všechno, co budou malí stavaři potřebovat ke stavbě svého města. Pomocí pásového bagru, nákladního auta a jeřábu postavte vlastní metropoli! Stavebnice DUPLO je navržena tak, aby byla bezpečná a zábavná pro malé ručičky.
Výrobce (značka): Lego
4/36
Duplo 10848 moje první kostky

Duplo 10848 moje první kostky

za 399 Kč na Mall.cz
S těmito pestrobarevnými kostkami, mezi kterými najdete i vrtuli a stavební kartičky pro dodání inspirace, mohou děti postavit cokoliv – letadlo, loď nebo malý domek! Stavebnice DUPLO je navržena tak, aby byla bezpečná a zábavná pro malé ručičky.
Výrobce (značka): Lego
5/36
Duplo 10834 pizzerie

Duplo 10834 pizzerie

za 649 Kč na Mall.cz
Upečte zákazníkům voňavou pizzu. Když zazvoní telefon, posaďte poslíčka na motorku, aby se s objednávkou vydal na cestu. Stavebnice DUPLO je navržena tak, aby byla bezpečná a zábavná pro malé ručičky.
Výrobce (značka): Lego
6/36
Duplo 10860 moje první závodní auto

Duplo 10860 moje první závodní auto

za 109 Kč na Mall.cz
Tato jednoduchá stavebnice Moje první závodní auto pro předškoláky rozvíjí stavitelské a jemné motorické dovednosti. Hračku můžete vzít s sebou, ať už vyrazíte kamkoliv! Otáčejte zdobenou kostkou a vyberte si, kdo bude auto řídit!
Výrobce (značka): Lego
7/36
Duplo 10597 přehlídka k narozeninám mickeyho a minnie

Duplo 10597 přehlídka k narozeninám mickeyho a minnie

za 519 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO DUPLO 10597 Přehlídka k narozeninám Mickeyho a Minnie Přehlídku k narozeninám , vláček pro svezení Mickeyho a Minnie, si mohou děti postavit z 24 dílků. Pak stačí obě figurky posadit do vláčku a vyrazit. Stavebnice LEGO a LEGO DUPLO jsou velmi kvalitní výrobky, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a vhodné pro úchop malými ručkami. Přednosti: rozvíjí motoriku zvyšují kreativitu Obsah balení: 1 figurku Mickey Mouse, 1 figurku Minnie Mouse Kupte Vašemu malému dítku sadu parádní stavebnice DUPLO! Vhodn é pro děti od 2 let Materiál: plast Počet dílů: 24 Rozměry balení: 35,4 x 19,1 x 9,1 cm Země původu: Dánsko
Výrobce (značka): Lego
8/36
Duplo town 10882 koleje

Duplo town 10882 koleje

za 399 Kč na Mall.cz
Otevřete dveře nekonečným možnostem a postavte si s vašimi nejmenšími suprovou trať pro nové nebo stávající DUPLO vláčky s touto sadou 10882 Koleje od LEGO DUPLO . Díky železničním přejezdům, zastávkám, výhybkám a kombinaci zatáček a rovných dílů kolejí přináší obrovskou porci zábavy!
Výrobce (značka): Lego
9/36
Duplo 2304 velká zelená podložka na stavění

Duplo 2304 velká zelená podložka na stavění

za 302 Kč na Mraky hraček.cz
Ideální základna pro vaše Duplo stavby. Každá velká stavba musí stát na spolehlivých základech. S touto podložkou se váš maličký architekt nemusí bát, že by se po zhotovení jeho dílo sesypalo, jako domeček z karet. Stavebnice Lego je hračkou, která rozvíjí tvořivé a kombinační schopnosti dítěte. Bez podložky Vámi postavený výtvor nemá správný pevný základ a stavba pak není stabilní   Materiál: plast Obsahuje Lego Duplo podkladovou desku. Rozměry desky: 40 × 40 cm Vhodné pro děti od 18 měsíců do 5 let Země původu: Dánsko
Výrobce (značka): Lego
10/36
Duplo 10871 letiště

Duplo 10871 letiště

za 549 Kč na Mall.cz
Pomozte vašemu malému pilotovi připravit se k odletu z DUPLO Letiště! Tato jednoduchá sada pro předškoláky obsahuje nástupní bránu do letadla, dopravník na zavazadla a otáčecí věž letové kontroly. Nechte vaše nejmenší pomoct cestujícím nastoupit do sestavitelného letadla. Pak už nezbývá než jen vyrazit vzhůru do oblak!
Výrobce (značka): Lego
11/36
Duplo 10876 dobrodružství spider-mana a hulka

Duplo 10876 dobrodružství spider-mana a hulka

za 639 Kč na Mall.cz
Malí super hrdinové si zamilují vzrušující dobrodružství s touto superhrdinskou stavebnicí vytvořenou na motivy příběhů studia Marvel. Pomozte Spider-Manovi a Hulkovi zastavit Sandmana a překazit mu krádež důležitého kufříku. Stavění a přestavování Spidermanovy garáže a Hulkovy laboratoře v centrále Avengerů rozvíjí jemné motorické dovednosti dětí.
Výrobce (značka): Lego
12/36
Duplo 10884 moje první houpací zvířátka

Duplo 10884 moje první houpací zvířátka

za 319 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO DUPLO 10884 Moje první houpací zvířátka Sada čtyř roztomilých zvířátek s houpačkou, se kterými si mohou hrát  i ty nejmenší děti. Stavebnice LEGO a LEGO DUPLO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a vhodné pro úchop malými ručičkami. Přednosti: rozvíjí jemnou motoriku a zručnost podporuje jazykové a sociální dovednosti Obsah balení: houpačka, 2 kostky navíc kostky pro sestavení opice, tygra, slona, a pandy Kupte malým dětem parádní stavebnici DUPLO! Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: plast Rozměry balení: 76 x 8 x 6 cm Rozměry zvířátka: 8 x 6 x 3 cm Rozměry: 4 x 19 x 6 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
13/36
Duplo disney 10899 zámek z ledového království

Duplo disney 10899 zámek z ledového království

za 1039 Kč na Hračky 4kids.cz
Ledový zámek si mohou holky a kluci postavit z 99 dílků. Mají možnost hrát si v něm s princeznami Annou a Elsou, také s jejich kamarádem Olafem. Děti najdou v balení také světelnou kostku, kterou mohou po stisku tlačítka rozsvítit celý zámek. Stavebnice LEGO a LEGO DUPLO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a vhodné pro úchop malými ručkami. Přednosti: rozvíjí motoriku zvyšují kreativitu Kupte dětem parádní stavebnici DUPLO! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: plast Počet kostek: 99 Baterie: 3 x LR44 1,5V (součást balení) Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
14/36
Duplo town 10841 zábavná rodinná pouť

Duplo town 10841 zábavná rodinná pouť

za 1049 Kč na Mall.cz
Pomozte vašim nejmenším postavit klasický pouťový kolotoč a užít se den plný rodinné zábavy. Malé děti si zamilují funkci ozubených kol nebo roztáčení horní části kolotoče a sledování čtyř jezdících koníků.
Výrobce (značka): Lego
15/36
Duplo 10908 letadélko

Duplo 10908 letadélko

za 209 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO DUPLO 10908 Letadélko Červené letadélko s vrtulí mohou společně s figurkou pilotky obsluhovat i ty nejmenší děti. Stavebnice LEGO a LEGO DUPLO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a vhodné pro úchop malými ručičkami. Přednosti: rozvíjí jemnou motoriku a zručnost podporuje jazykové a sociální dovednosti Obsah balení: figurka pilota, malý pracovní stůl s židlí červené letadlo s otáčecí vrtulí olejnička, hasák, hrnek kostka jako hudební soustava Kupte malým dětem parádní stavebnici DUPLO! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: plast Rozměry balení: 70 x 14 x 7 cm Rozměry letadélka: 7 x 14 x 15 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
16/36
Duplo 10895 emmet, lucy a návštěvníci z duplo planety

Duplo 10895 emmet, lucy a návštěvníci z duplo planety

za 669 Kč na Mall.cz
Malí fanoušci Emmeta a Lucy svým hrdinům rádi pomohou ubránit se snadno sestavitelným mimozemským vetřelcům! Smíchejte všechny světlé a robustní DUPLO kostky tak, aby malé děti mohly vytvořit víc vlastních mimozemšťanů.
Výrobce (značka): Lego
17/36
Duplo 10900 policejní motorka

Duplo 10900 policejní motorka

za 249 Kč na Mall.cz
Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO DUPLO Moje město. Děti se budou nadšeně prohánět městem na policejní motorce! DUPLO figurka policisty řídí pomocí znamení „stůj“ a „jeď“ rušný provoz.
Výrobce (značka): Lego
18/36
Duplo 10865 zábavné modely

Duplo 10865 zábavné modely

za 469 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO DUPLO 10865 Zábavné modely Kvalitní, přesně do sebe zapadající kostičky, umožňují dětem stavět jejich první objekty, jakými může být zvířátko nebo třeba loď s letadélkem. Stavebnice LEGO a LEGO DUPLO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a vhodné pro malé ručičky. Přednosti: rozvíjí motoriku, zvyšují kreativitu Obsah balení:  celkem 70 dílků Kupte malým dětem parádní stavebnici DUPLO! Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: plast Počet dílků: 70 Rozměry balení: 22 x 14 x 26 cm
Výrobce (značka): Lego
19/36
Duplo 10862 moje první oslava

Duplo 10862 moje první oslava

za 239 Kč na Mall.cz
Připravte pro rodinu i kamarády ty nejlepší zákusky! Vytvářejte s DUPLO kostkami barevné dortíky podle vlastní představivosti a kreativity. Můžete sestavit velký vrstvený dort nebo 3 menší dezerty.
Výrobce (značka): Lego
20/36
Duplo 10886 moje první vozidla

Duplo 10886 moje první vozidla

za 409 Kč na Mall.cz
Předškoláci si zamilují stavění a přestavování barevných aut a letounů se sadou LEGO DUPLO Moje první vozidla. Sestavujte modely helikoptéry, taxi, popelářského a hasičského auta, nebo DUPLO kostky pomíchejte, různě kombinujte a vytvářejte nekonečné množství vozidel a jiných výtvorů.
Výrobce (značka): Lego
21/36
Duplo 10812 pásový bagr a náklaďák

Duplo 10812 pásový bagr a náklaďák

za 399 Kč na Mraky hraček.cz
Malí řidiči rypadla si zamilují tyto snadno sestavitelné stavební stroje. Pohybuj se s pásovým bagrem po nerovném terénu a hrabej pomocí jeho velkého rypadla. Rozeber jeho funkční, pohyblivé rameno, abys ho zkrátil, a potom nalož náklaďák se sklápěcí funkcí a odvez jím hlínu pryč! LEGO DUPLO kostky jsou speciálně navržené tak, aby byly bezpečné pro malé ručičky. Obsahuje 2 DUPLO figurky stavebních dělníků.
Výrobce (značka): Lego
22/36
Duplo cars 10856 burákova garáž

Duplo cars 10856 burákova garáž

za 349 Kč na Mall.cz
Fanoušci filmu Auta 3 od Disney•Pixar si zamilují stavění a zábavu s odtahovým vozem Burákem v jeho přístřešku, projíždění mezi dopravními kužely a používání hasáku. Pomozte svému dítěti rozvíjet jeho jemné motorické dovednosti.
Výrobce (značka): Lego
23/36
Duplo 10847 vláček s čísly

Duplo 10847 vláček s čísly

za 499 Kč na Bambule.cz
LEGO DUPLO Vláček s čísly je pestrobarevným úvodem do čísel a počítání. Vaše malé dítě si zamiluje stavění a přestavování tohoto vláčku a během toho se bude učit čísla! Díky dvěma DUPLO figurkám dětí a figurce kočky pro další možnosti se situačními scénáři poskytuje tato sada nekonečně mnoho zábavy se stavěním, řízením vlaku a učením. DUPLO kostky jsou navržené tak, aby byly bezpečné a vhodné pro malé ručičky.
Výrobce (značka): Lego
24/36
Duplo 10910 dobrodružství v ponorce

Duplo 10910 dobrodružství v ponorce

za 398 Kč na Mraky hraček.cz
Užijte si nápadité hraní se svým nejmenším a pomozte mu rozvíjet důležité dovednosti se sadou LEGO® DUPLO® Město 10910 Dobrodružství v ponorce! Tato poutavá koupací hračka, se kterou si váš nejmenší bude hrát na to, že natáčí na kameru velrybu a rybu, poskytne spoustu příležitostí k povídání a učení. S ponorkou a rybou, které dělají ve vodě bubliny, a krásnou velrybou si při koupeli užijete spoustu zábavy. Sada navíc obsahuje 2 figurky potápěčů. Kdo ví, do jakého dalšího dobrodružství je ponorka zaveze? Tato vzdělávací koupací hračka pro batolata obsahuje 2 LEGO® DUPLO® figurky potápěčů, a navíc klauna očkatého, velrybu a racka. Sada LEGO® DUPLO® Dobrodružství v ponorce nabízí pestrobarevnou ponorku a rybu, které tvoří bubliny při ponoření pod vodu, a sestavitelný oblouk s mořskými řasami. Dílky doplňků zahrnují ploutve na plavání, šnorchl a podvodní kameru pro potápěče. Se sadou si lze hrát ve vodě i na souši. Ponorka měří přes 10 cm na výšku, 17 cm na délku a 10 cm na šířku. Sestavitelný oblouk s mořskými řasami měří více než 13 cm na výšku, 15 cm na šířku a 8 cm do hloubky.
Výrobce (značka): Lego
25/36
Duplo 10907 zvířata světa

Duplo 10907 zvířata světa

za 2099 Kč na Mall.cz
Ukažte svému dítěti různá zvířata a prostředí, která se na světě nacházejí! Vydejte se na safari do africké savany a hrajte si na to, že fotografujete lvy a žirafy, pozorujte roztomilá lesní zvířátka během plavby na kánoi po lesní řece, stavte hrad z písku na tropické pláži a můžete třeba sledovat velryby na jižní pólu.
Výrobce (značka): Lego
26/36
Duplo town 10872 doplňky k vláčku – most a koleje

Duplo town 10872 doplňky k vláčku – most a koleje

za 529 Kč na Mall.cz
Přidejte tuto LEGO DUPLO sadu 10872 Doplňky k vláčku – most a koleje k jakémukoliv novému nebo stávajícímu DUPLO vláčku a rozvíjejte stavitelské dovednosti vašich nejmenších při stavbě trati a vysokého mostu. Umístěte na koleje žlutou akční kostku, díky které kompatibilní DUPLO vláčky houkají, jakmile na ni najedou.
Výrobce (značka): Lego
27/36
Duplo 10885 můj první hlavolam

Duplo 10885 můj první hlavolam

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO DUPLO 10885 Můj první hlavolam Sada pěti roztomilých zvířátek , se kterými si mohou hrát  i ty nejmenší děti. Stavebnice LEGO a LEGO DUPLO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a vhodné pro úchop malými ručičkami. Přednosti: rozvíjí jemnou motoriku a zručnost podporuje jazykové a sociální dovednosti Obsah balení : kostičky pro sestavení plameňáka, zebry, žirafy, krokodýla, tygra Kupte malým dětem parádní stavebnici DUPLO! Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: plast Rozměry balení: 91 x 19 x 9 cm Rozměry zvířátka: 12 x 6 x 3 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
28/36
Duplo 10893 spiderman vs. electro

Duplo 10893 spiderman vs. electro

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO DUPLO 10893 Spiderman vs. Electro Spider-Mana a Electra s jejich prostředím si mohou sestavit a ovládat již ty njmenší děti. Mohou si přehrát příběh, kdy Spiderman chrání bankovní trezor před vyloupením od nebezpečného Electra, který se vyskytuje v blízkosti banky. Stavebnice LEGO a LEGO DUPLO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a vhodné pro úchop malými ručičkami. Přednosti: rozvíjí jemnou motoriku a zručnost podporuje jazykové a sociální dovednosti Obsah balení: figurky Spider-Mana a Electra od Marvela Spider-Manova pavučinová houpačka pytel s penězi, kamera, koš, kostka jako obraz Kupte malým dětem parádní stavebnici DUPLO! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: plast Rozměry balení: 26 x 19 x 7 cm Rozměry: 14 x 19 x 6 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
29/36
Duplo town 10839 střelnice

Duplo town 10839 střelnice

za 499 Kč na Mall.cz
Malé děti si zamilují střelbu z děla na tři různé cíle na Střelnici od LEGO DUPLO. Povzbuzujte je, ať se co nejlépe baví při snaze zasáhnout cíl a aby vyhrály cenu pro jednu ze dvou figurek DUPLO.
Výrobce (značka): Lego
30/36
Duplo town 10874 parní vláček

Duplo town 10874 parní vláček

za 1179 Kč na Mall.cz
LEGO DUPLO 10874 Parní vláček je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo.
Výrobce (značka): Lego
31/36
Duplo 2304 velká podložka na stavění

Duplo 2304 velká podložka na stavění

za 275 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO DUPLO 2304 Velká podložka na stavění Podložka pro stavebnice LEGO® DUPLO® umožňuje dětem stavět dle předlohy či vlastní fantazie jednotlivé dílky, ze kterých jim pod rukama vyrůstá jejich pohádkový svět. Kupte dětem podložku pro stavebnici Duplo! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: plast Počet dílů: 1 Rozměry: 38 x 38 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
32/36
Duplo 10868 stáje pro poníka

Duplo 10868 stáje pro poníka

za 639 Kč na Mraky hraček.cz
Přehrávejte si scénáře ze skutečného života se sadami LEGO DUPLO Moje město, které tvoří snadno pochopitelný svět s moderními DUPLO figurkami. Předškoláci se určitě budou o poníky ve stájích starat s láskou. Mužou je hřebelcovat pomocí kartáče nebo je vodit ke krmítku se senem. Stáje se dají snadno postavit nebo přestavět mnoha ruznými způsoby, díky čemuž tato sada přináší nekonečnou porci zábavy pro všechny malé milovníky a milovnice poníků. Obsahuje 2 DUPLO figurky a 2 figurky poníku.
Výrobce (značka): Lego
33/36
Duplo 10832 narozeninový piknik

Duplo 10832 narozeninový piknik

za 364 Kč na Mraky hraček.cz
Lego DUPLO 10832 Narozeninový piknik Přehrávej si scénáře ze skutečného života v LEGO® DUPLO® Moje město: snadno pochopitelném a rozpoznatelném světě s moderními DUPLO figurkami. Malé děti si zamilují pořádání narozeninového pikniku s balónky v parku s babičkou. Užij si spousty zábavy se skvělou houpačkou, postav strom a rozprostři deku - toto místo je naprosto ideální na piknik! Součástí jsou tři DUPLO figurky a navíc figurka veverky. Rozvíjejte tvořivost a jemnou motoriku svých dětí se stavebnicemi LEGO, které milují děti na celém světě.   Součástí jsou tři figurky LEGO® DUPLO®: babička a dvě děti, navíc figurka veverky. Součástí je funkční houpačka a postavitelný strom. Obsahuje kostky zdobené jako narozeninové dárky a oříšky pro veverku, které slouží jako začátky příběhů. Mezi doplňky najdeš látkovou deku, balónky, dort a květinu. Používejte v této sadě moderní postavy, doplňky a začátky příběhů, díky nimž si děti budou osvojovat každodenní scénáře a události. Malé děti si zamilují, když budou moci pomáhat babičce rozhoupat houpačku v parku a připravit narozeninový piknik. LEGO® DUPLO® stavebnice jsou speciálně navržené tak, aby byly vhodné a bezpečné pro malé ručičky. Tato sada nabízí zážitek z hraní a stavění vhodný pro děti od 2 do 5 let. Máme hned několik výrobků z řady Moje město, které můžete sbírat a vysvětlovat s jejich pomocí svému dítěti každodenní momenty v pro něj snadněji pochopitelném světě LEGO® DUPLO®. Parametry zboží: Počet dílků: 19 Materiál: Plast Výrobce: LEGO Věk: 2+
Výrobce (značka): Lego
34/36
Duplo 10864 velký box s kostkami na hřiště

Duplo 10864 velký box s kostkami na hřiště

za 1199 Kč na Bambule.cz
Kvalitní LEGO DUPLO 10864 Velký box s kostkami na hřiště za 1199.00 Kč.
Výrobce (značka): Lego
35/36
Duplo 10877 bella a čajový dýchánek

Duplo 10877 bella a čajový dýchánek

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO DUPLO 10877 Bella a čajový dýchánek Princeznu Bellu v krásných žlutých šatech si mohou malé holčičky sestavit z 19 dílků. Poté si mohou přehrát příběh, kdy princezna servíruje čajový dýchánek, na který pozve paní Pottsovou, Chipa a pana Cogswortha, kteří jsou také jako postavičky přiloženy v tomto balení. Stavebnice LEGO® DUPLO® jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a vhodné pro úchop malými ručičkami. Přednosti: rozvíjí motoriku zvyšují kreativitu Kupte dětem parádní stavebnici Duplo! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: plast Počet dílů: 19 Rozměry: 26,2 x 19,1 x 6,1cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
36/36
Duplo nákladní vlak

Duplo nákladní vlak

za 3199 Kč na Bambule.cz
LEGO DUPLO 10875 Nákladní vlak je díky snadnému ovládání a spoustě interaktivních prvků vhodný i pro ty nejmenší. Děti se mohou stát strojvedoucím vláčku s motorem s technologií Push & Go – vláček lze uvést do chodu jemným postrčením dopředu nebo dozadu a zastavit přidržením nebo zvednutím z kolejí. Pomozte jim umístit na koleje 5 barevných akčních kostek, díky kterým vláček houká, rozsvěcuje a zhasíná světla, zastavuje pro doplnění paliva, mění směr jízdy a zastavuje, kdekoliv je libo. Sada Nákladní vlak od LEGO DUPLO obsahuje přístav, loďku, kavárnu, stanici určenou k nakládání nákladů, 2 jeřáby, 3 DUPLO figurky, figurku zvířátka a spoustu suprových kolejí, díky nimž nabízí spoustu klasické zábavy na kolejích. Stáhněte si doplňkovou aplikaci a získejte tak množství dalších herních možností, včetně dálkového ovládání a spousty zábavných aktivit pro nejmenší!
Výrobce (značka): Lego

Historie Lega

Lego se zrodilo v Dánsku v malé rodinné firmě. První kostička Lega spatřila světlo světa v roce 1949. Pro její vznik byl zásadní vynález způsobu, jakým kostky na hraní drží samy pohromadě. Je to díky těm kulatým výstupkům, tedy čudlíkům na plastových kostičkách. Do té doby si děti hrály pouze s dřevěnými kostkami, které vlastnost „samodržení“ pochopitelně neměly. Dnes má společnost Lego několik továren na výrobu kostiček po celém světě. Jedna stojí dokonce v Česku v Kladně.

Lego je úspěšná stavebnice s dlouholetou historií. Možná je to ta úplně nejoblíbenější stavebnice pro děti na světě. Proto je to také stavebnice, kterou se mnoho výrobců snaží kopírovat; ale originál je pouze jeden: značka Lego.

doPohádky.cz | 06. 09. 2019, aktualizováno: 15. 11. 2019

Štítky: