Lego City

Postavte si město snů z kostiček Lega

Postavte si město podle svých představ z kostiček Lega. Lego City umožní dětem postavit město se vším, co do moderního a dynamického města plného událostí a příběhů patří. Dopravní prostředky a vozidla od osobních aut přes náklaďáky a stavební techniku až po lodě, kamióny, vlaky, vrtulníky a letadla. Nejrůznější domy a budovy, stavby občanské vybavenosti: škola, policejní stanice, nádraží, hasiči, letiště… Ale s Legem City se děti mohou vydat dokonce také na vesmírný průzkum nebo třeba polární expedici.

Ze série stavebnic Lego City děti mohou postavit realistický svět. Díky tomu se zblízka seznamují z věcmi, které nás nejen ve městech obklopují.

Podle mého názoru tato řada Lega rozvíjí v dětech kreativitu, ale zároveň jim předkládá reálie ze skutečného světa, které dokáží dětskou fantazii udržet „v mezích rozumné míry“.

Řada Lego City je určená pro chlapce i děvčata. Zpravidla toto lego ale vyhledávají více chlapci, protože kluky více přitahují modely aut a dopravních prostředků. Dívky na řadě Lego City zase ocení budovy typu obchod s koblihami a samozřejmě nejrůznější figurky Lego panáčků, tedy minifigurky. Stavebnice z řady Lego City by měly zvládnout postavit děti od 5 let. Alespoň některé z nich. Vždy je potřeba se řídit údajem, pro jaký věk je stavebnice určená, který je napsáný na konkrétní krabici či v manuálu k Legu.

Lego City

Vybrané stavebnice z aktuálního katalogu Lega. Ukázka stavebnic Lego City.

1/86
City 60218 pouštní rally závoďák

City 60218 pouštní rally závoďák

za 199 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO City 60218 Pouštní rally Vůz určený pro závody v pouštním specifickém prostředí si mohou kluci postavit z kvalitní stavebnice určené pro předškoláčky a malé žáky. Poté si mohou přehrát příběh, kdy využijí funkcí tohoto promyšleného vozu na terénní trati, a to od otevírací střechy, přes přední větrací otvor až po nestavitelný zadní spoiler. Obsah balení: celkem 500 dílků jezdec závodního vozu, figurka štíra Kupte dětem kvalitní stavebnici Lego City! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet dílků: 500 Rozměry balení: 61 x 14 x 5 cm Rozměry rally auta: 6 x 12 x 6 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
2/86
City mining 60188 důl

City mining 60188 důl

za 1999 Kč na Mall.cz
Vydej se do důlního komplexu těžit zlato! Máš na to k dispozici to nejlepší vybavení: velký drtič, nakladač se zdvižnou radlicí a náklaďák s korbou. Dávej ale pozor na výbuchy, medvěda nebo svítícího pavouka!
Výrobce (značka): Lego
3/86
City 60208 zatčení zloděje s padákem

City 60208 zatčení zloděje s padákem

za 638 Kč na Mraky hraček.cz
Hlídej ulice LEGO® City z oblak v parádní stavebnici 60208 Zatčení zloděje s padákem, která obsahuje vysokorychlostní policejní stíhačku s otevíracím kokpitem pro minifigurku a hákem pro chycení padáku zloducha, a navíc i policejní motorku a útěkovou buginu. Tato akční policejní sada rovněž zahrnuje 2 batohy s lupem a 4 minifigurky. Obsahuje 4 LEGO® City minifigurky: 2 policisty a 2 zločince. Stavebnice nabízí vysokorychlostní policejní stíhačku s otevíracím kokpitem pro minifigurku a hákem pro chycení látkového padáku zloducha, a navíc i policejní motorku a útěkovou buginu. Příslušenství zahrnuje helmu pilota s otevíracím hledím a kyslíkovou maskou, pouta, 2 batohy a 2 pytle s penězi. Vyhoď padák do vzduchu a zachyť ho pomocí háku stíhačky. Policejní stíhačka měří přes 7 cm na výšku, 22 cm na délku a 20 cm na šířku. Padák zločince měří přes 29 cm na výšku a 20 cm na šířku. Útěková bugina měří přes 4 cm na výšku, 9 cm na délku a 4 cm na šířku.
Výrobce (značka): Lego
4/86
City 60174 horská policejní stanice

City 60174 horská policejní stanice

za 1598 Kč na Mraky hraček.cz
Vyhlas poplach! Venku u schodů se pohybuje zvláštní předmět ve tvaru stromu a poblíž těsně nad zemí poletuje vrtulník. Co má pilot za lubem s tím řetězem a hákem? Snaží se dostat svého kamarádíčka z vězení! Nabij síťomet na střeše stanice a vystřel na vrtulník, zatímco ostatní policisté naskakují do vozidla a vydávají se za zločincem po zemi. Co je to v té jeskyni pod vězením? Ajaj, je to puma připravená k útoku!
Výrobce (značka): Lego
5/86
City 60153 sada postav - zábava na pláži

City 60153 sada postav - zábava na pláži

za 892 Kč na Mraky hraček.cz
Popadni vysílačku a vyraz na pláž LEGO City! Vyšplhej na plážovou strážní věž, prozkoumej vlny a hledej známky nebezpečí. Pak zavolej zálohy na pomoc uvízlému surfaři. Naskoč do plážové buginy a vyjeď ke břehu. Pak popadni surfovací prkno a pádluj zachránit surfaře dřív, než se k němu dostane žralok. S pobřežní hlídkou LEGO City je každý den dobrodružstvím!
Výrobce (značka): Lego
6/86
City 60225 testovací jízda kosmického vozítka

City 60225 testovací jízda kosmického vozítka

za 398 Kč na Mraky hraček.cz
Dopřejte svým malým kosmonautům dobrodružství ve vesmíru na misích inspirovaných opravdovými projekty NASA. Stavebnice LEGO® City 60225 Testovací jízda kosmického vozítka nabízí vozítko vybavené odnímatelným kokpitem, pohyblivým ramenem, které je novinkou pro červen 2019, a odnímatelným generátorem solárního panelu. Dále stavebnice obsahuje 2 geody, které jsou také novinkou pro červen 2019, notebook, videokameru, dálkové ovládání, vrták a helmu s hledím. Dopřejte všem LEGO stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění PLUS, které jsou dostupné v aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety. Snadno použitelný, intuitivní návod na stavění jim umožní za pochodu přibližovat, otáčet a vizualizovat jejich výtvory pomocí speciálního režimu. Návod na stavění PLUS je také vhodný pro malé stavitele, jelikož je provede stavitelským procesem a umožní jim dosáhnout větší nezávislosti a zažít úspěchy. Tato skvělá vesmírná stavebnice obsahuje 2 minifigurky. Součástí jsou 2 LEGO® City minifigurky: astronaut a pozemní technik. Tato zábavná LEGO® stavebnice pro děti je inspirovaná NASA a nabízí kosmické vozítko vybavené vyměnitelným kokpitem, pohyblivým ramenem, které je novinkou pro červen 2019, naklopitelným a odnímatelným solárním panelem a velkými terénním koly. Mezi doplňky najdeš 2 geody, které jsou také novinkou pro červen 2019, helmu řidiče vozítka s modrým hledím, technikovu helmu, notebook, videokameru se sestavitelným stojanem, dálkové ovládání a vrták. Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory za pochodu. Stáhni si aplikaci LEGO® Life na iOS nebo Android z app store. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců. Ideální dárek pro kreativní děti. Kosmické vozítko měří přes 9 cm na výšku, 14 cm na délku a 9 cm na šířku.
Výrobce (značka): Lego
7/86
City 60191 průzkumný polární tým

City 60191 průzkumný polární tým

za 199 Kč na Mraky hraček.cz
Objev neuvěřitelné věci se sadou 60191 Průzkumný polární tým od LEGO City! Tato sada z edice Polární expedice od LEGO City obsahuje sněžný skútr s přívěsem s úložným boxem, ledový blok s dílkem hmyzu v ledu, pilu, foťák a sněžnice. Obsahuje 3 LEGO minifigurky a LEGO figurku psa husky.
Výrobce (značka): Lego
8/86
City 60178 rychlostní auto

City 60178 rychlostní auto

za 233 Kč na Mraky hraček.cz
Nasaď si helmu, nastup do super-cool aerodynamického auta a stanov nový rekord! Připoutej se, zavři kokpit, šlápni na plyn a JEĎ, JEĎ, JEĎ!
Výrobce (značka): Lego
9/86
City 60190 polární sněžný kluzák

City 60190 polární sněžný kluzák

za 129 Kč na Mall.cz
Zabal si to nejteplejší oblečení, co máš, a vydej se na průzkum se sadou 60190 Polární sněžný kluzák od LEGO City. Nalož do kluzáku svůj počítač, sledovací majáky a další vybavení, a vydej se vstříc zamrzlé krajině. Na polární expedici LEGO City je vždycky co objevovat!
Výrobce (značka): Lego
10/86
City 60177 stíhačka na letecké show

City 60177 stíhačka na letecké show

za 233 Kč na Mraky hraček.cz
Vzlétni do oblak v úžasné Stíhačce na letecké show a dopřej divákům opravdové vzrušení! Nasaď si helmu a naskoč do stíhačky, zavři kokpit a pak už vzlétni a předveď pár cool akrobatických kousku!
Výrobce (značka): Lego
11/86
City 60213 požár v přístavu

City 60213 požár v přístavu

za 309 Kč na Mall.cz
Připoj se k hasičům z LEGO City a zachraň přístav! Barel s ropou, je celý v plamenech! Pomocí vysílačky zavolej hasičskou loď, aby použila vodní dělo, a potom přesuň druhý barel do bezpečí dříve, než chytne taky. Hlavně opatrně, ať neskončíš ve vodě!
Výrobce (značka): Lego
12/86
City great vehicles 60180 monster truck

City great vehicles 60180 monster truck

za 409 Kč na Mall.cz
Pořádně se rozjeď na skládací rampu a předveď v barevném monster trucku s masivními koly jedinečné kaskadérské kousky. Troufneš si přeskočit ohnivé sudy?
Výrobce (značka): Lego
13/86
City 60166 výkonná záchranářská helikoptéra

City 60166 výkonná záchranářská helikoptéra

za 1226 Kč na Mraky hraček.cz
Odstartuj na další vzrušující záchrannou misi spolu s posádkou pobřežní hlídky LEGO City! Vzhůru k majáku, kde ztratil své pádlo osamělý kajakář. Spusť rampu helikoptéry, vypusť vodní skútr a vylov pádlo, pak spusť naviják a zachraň uvízlého kajakáře. Dávej pozor, blíží se žralok! Taková je další úspěšná záchranná mise pobřežní hlídky LEGO City!
Výrobce (značka): Lego
14/86
City 60141 policejní stanice

City 60141 policejní stanice

za 2699 Kč na Bambule.cz
Zvoňte na poplach! Zločinci se snaží vysvobodit svého kamarádíčka z vězení, ale přistihli ho nevhod – právě sedí na záchodě! Zvedni pracovní plošinu a dej dynamit do ventilace, potom se uhni stranou ještě předtím, než vybuchne. Podrž zločinci páčidlo, kterého by se mohl držet, a potom ho dostaň z vězení! Pomoz policistům vydat se za náklaďákem zločinců se stíhacím autem, motorkou a helikoptérou, a dostaň je všechny do vězení!
Výrobce (značka): Lego
15/86
City 60157 džungle - začátečnická sada

City 60157 džungle - začátečnická sada

za 239 Kč na Mraky hraček.cz
Vydej se do záhadné džungle LEGO City a udělej úžasné objevy! Nalož svůj člun potřebným vybavením a vyraz do neprobádaných hlubin. Podívej se na tu exotickou žábu! Zastav a popadni svou lupu, aby ses podíval, zatímco řidič dává pozor na obřího krokodýla. Pozor, tamhle na stromě je had! Popadni hůl na manipulaci s hady, dej ho stranou a prozkoumej tajnou schránku. Copak tam asi najdeš?
Výrobce (značka): Lego
16/86
City town adventní kalendář  city

City town adventní kalendář city

za 398 Kč na Mraky hraček.cz
Lego City 60235 Adventní kalendář 2019 Odpočítávejte se svým malým stavitelem dny do Vánoc se sadou 60235 Adventní kalendář LEGO® City. Obsahuje 24 různých sestavitelných dárečků pro každý den, včetně sněžného skútru, sněhové pevnosti, sady na curling, krbu, houpacího křesla, dalekohledu a spousty dalších překvapení. Součástí adventního kalendáře je 7 minifigurek a figurka psa huskyho. Součástí adventního kalendáře je 7 minifigurek (včetně Santy) a figurka psa huskyho. Obsahuje 24 různých dárečků, včetně vozidel, vánočních ozdob a minifigurek. V kalendáři najdeš sněžný skútr, sněhovou pevnost, stojan se sekerou, sadu na curling, sporák, krb, houpací křeslo, dalekohled, vánoční stromek, starožitné hodiny, jídelní stůl, sněžný pluh, katapult na sněhové koule, sáně, sněhuláka a stolek na sušenky. Mezi doplňky najdeš sekeru, 2 sněhové koule, koláč, pytel s dárky, otevírací knihu, pánev, krocaní stehýnko, sušenku, horké kakao, listový salát, koště, svíčku, hrnek mléka a hrnek. Otevři každý den jedny dvířka a zjisti, co se za nimi ukrývá. Posbírej všechny minifigurky a přidej je do své sbírky LEGO® City. Výrobce: Lego Materiál: plast Věk: 5+
Výrobce (značka): Lego
17/86
City 60204 nemocnice

City 60204 nemocnice

za 1588 Kč na Mraky hraček.cz
Popadni svůj stetoskop a staň se hrdinou se sadou 60204 Nemocnice LEGO City! Tato úžasná sada obsahuje nemocniční budovu s recepcí, obchůdkem a příjmem pacientů, oční ordinaci, rentgen a operační sál čekárnu. Sada je modulární, takže ji můžeš různě přestavovat podle svých představ. Tato suprová sada obsahuje taky sanitku s otevíracími zadními dveřmi a prostorem pro nosítka, helikoptéru s točícími rotory, úložnou schránkou a samostatnou přistávací plochou. Obsahuje 11 LEGO minifigurek, a navíc figurky kostlivce a miminka.
Výrobce (značka): Lego
18/86
City 60158 nákladní helikoptéra do džungle

City 60158 nákladní helikoptéra do džungle

za 415 Kč na Mraky hraček.cz
Stavebnice LEGO City Jungle Explorers 60158 - Vyraz hluboko do džungle LEGO® City v Nákladní helikoptéře do džungle s otevíracím kokpitem pro mini figurku, otáčecími rotory a funkčním navijákem, sada navíc obsahuje čtyřkolku s prostorem pro mini figurku, truhlu s pokladem a chrám s pohyblivým listem, ukrývajícím zlatý pohár. Součástí jsou dvě mini figurky, navíc figurka pavouka.   Součástí jsou dvě mini figurky: pilot a průzkumník, navíc figurka pavouka. Obsahuje helikoptéru s otevíracím kokpitem pro mini figurku, otáčecí rotory a funkční naviják, navíc čtyřkolku s prostorem pro mini figurku. Součástí je dále chrám s pohyblivým listem ukrývajícím zlatý pohár. Zavěs s pomocí háku z navijáku na helikoptéru čtyřkolku a zahaj svůj let do džungle. Otáčením navijákového knoflíku spusť čtyřkolku na zem. Odhrň stranou list a odhal zlatý pohár. Ulož pohár do bedny a vyraz s helikoptérou zpět do tábora. Mezi doplňky najdeš bednu a mačetu. Helikoptéra včetně rotorů měří přes 9 cm na výšku, 24 cm na délku a 18 cm na šířku. Čtyřkolka měří přes 4 cm na výšku, 6 cm na délku a 4 cm na šířku. Chrám měří přes 5 cm na výšku, 3 cm na šířku a 9 cm do hloubky.
Výrobce (značka): Lego
19/86
City 60212 grilování a požár

City 60212 grilování a požár

za 249 Kč na Mall.cz
Je čas, abyste se stali hrdinou LEGO City! Popadněte helmu a požárnickou výstroj. Pozor hoří strom! Přispěchejte na pomoc v hasičském voze, vysuňte kbelík a dejte se do práce.
Výrobce (značka): Lego
20/86
City police 60210 základna letecké policie

City police 60210 základna letecké policie

za 1499 Kč na Mall.cz
Udržuj LEGO City v bezpečí ze základny letecké policie. Počkat, co tam to auto dělá u vězení? Spusť poplach z řídící věže! Zločinci právě pomohl utéct jeho parťák a ujíždějí pryč! Nasaď jetpack, rozlož křídla a vzlétni do nebes, nebo si vezmi padák a utíkej do letadla, abys chytil zloděje.
Výrobce (značka): Lego
21/86
City great vehicles 60220 popelářské auto

City great vehicles 60220 popelářské auto

za 375 Kč na Mall.cz
Nasaďte si rukavice, je čas vyčistit ulice LEGO City! Vezměte si koště, váš parťák popadne lopatu a spolu můžete zamést smetí na jednu hromadu. Naházejte to lopatou do popelnice a pak ji vysypejte do popelářského vozu.
Výrobce (značka): Lego
22/86
City 60238 výhybky

City 60238 výhybky

za 409 Kč na Mall.cz
Překonej jakoukoli překážku se zábavnými a pružnými výhybkami! Rozšiř svou železniční trať tak, aby se tvůj vlak mohl dostat ještě dál! Sada tvořená 4 zahnutými kolejemi, pravou výhybkou a levou výhybkou je kompatibilní s tvými stávajícími stavebnicemi s vlaky.
Výrobce (značka): Lego
23/86
City 60231 zásahový vůz velitelky hasičů

City 60231 zásahový vůz velitelky hasičů

za 398 Kč na Mraky hraček.cz
Udělejte svému dítěti radost tímto propracovaným hasičským vozem z nového televizního seriálu, který vyjde v roce 2019. Bezvadná sada LEGO® City 60231 Zásahový vůz velitelky hasičů obsahuje hasičský vůz z kostek s odnímatelným žebříkem, otevírací střechou a displejem v kabině, a navíc také elektrický rozvaděč se sestavitelným prvkem ohně a otevíracími dveřmi, vodní dělo s vodní nádrží a 2 minifigurky. Dopřejte všem LEGO stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění PLUS, které jsou dostupné v aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety. Snadno použitelný, intuitivní návod na stavění jim umožní za pochodu přibližovat, otáčet a vizualizovat jejich výtvory pomocí speciálního režimu. Návod na stavění PLUS je také vhodný pro malé stavitele, jelikož je provede stavitelským procesem a umožní jim dosáhnout větší nezávislosti a zažít úspěchy. Součástí jsou 2 LEGO® City minifigurky: Freya McCloud a hasič. V této stavebnici pro děti najdeš hasičský vůz s odnímatelným žebříkem, otevírací střechou a displejem v kabině, a navíc vodní nádrž s vodním dělem, které ukrývá funkci vystřelování. Sada obsahuje také elektrický rozvaděč s otevíracími dveřmi. Doplňky zahrnují požární sekyru, vysílačku, megafon, hasicí přístroj, hrnek s logem marshmallow, 2 bílé a modré kužely a 4 dílky vody, a navíc sestavitelný plamen. Pomocí tlačítka na vodním děle aktivuj funkci střílení a tref se s dílky vody na plameny. Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory za pochodu. Stáhni si aplikaci LEGO® Life na iOS nebo Android z app store. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců. S touto hračkou si děti mohou přehrávat vzrušující scény z animovaného seriálu LEGO® City. Policejní vůz měří přes 6 cm na výšku, 16 cm na délku a 7 cm na šířku. Elektrický rozvaděč měří více než 3 cm čtvereční.
Výrobce (značka): Lego
24/86
City 60214 záchrana burgrárny

City 60214 záchrana burgrárny

za 639 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO City 60214 Záchrana burgrárny Velkou burgrárnu si mohou kluci postavit z kvalitní stavebnice určené pro předškoláčky a malé žáky. Poté si mohou přehrát příběh, kdy v burgrárně s obslužným okénkem vzplane požár přímo v odpadkovém koši a kluci k němu přijedou s hasičským vozem. Ten má dva úložné prostory, rotující zadní část s vodním dělem a funkcí „stříkání vody“, kdy po zmáčknutí vodních měchů na vodním děle, vystřelí dílky vody a uhasí požár. Obsah balení: dílky pro sestavení burgrárny s cedulí, hasičského vozu s kabinou pro minifigurku 2 hasiči a šéfkuchař z burgrárny, požárnická sekera, 2 přilby s otevíracím hledím kyslíková bomba, odpadkový koš, motocyklová helma, motorka malý hasicí přístroj a 5 sestavitelných dílků ohně   Kupte dětem kvalitní stavebnici Lego City! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Rozměry balení: 56 x 26 x 6 cm Rozměry burgrárny: 17 x 12 x 6 cm Rozměry vozu: 8 x 15 x 6 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
25/86
City 60205 koleje

City 60205 koleje

za 359 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO City 60205 Koleje Sada kolejí, se kterými si mohou děti rozšířit stávající trať. Přednosti: kvalitní dílky do sebe precizně zapadají skládáním děti rozvíjí jemnou motoriku a soustředění Obsah balení: 8 rovných částí, 4 zatáčky 8 ohebných dílů kolejí Vyberte dětem kvalitní stavebnici LEGO City! Vhodné pro děti od 5 až 12 let Materiál: plast Počet dílků: 20 Rozměry balení: 6 x 26 x 19 cm
Výrobce (značka): Lego
26/86
City 60195 mobilní polární stanice

City 60195 mobilní polární stanice

za 2098 Kč na Mraky hraček.cz
Zkoumej úžasné objevy se sadou 60195 Mobilní polární stanice od LEGO City! Tato zábavná sada obsahuje pohyblivé rameno jeřábu s hákem, plošinou a přívěsem, a navíc mobilní laboratoř s radarem a otevíracími dveřmi. Součástí je také mobilní pila s pohyblivým ramenem a otáčecím ostřím, navíc taky sněžná motorka a obrovský ledový blok s mamutem. Tato sada z edice Polární expedice obsahuje 6 LEGO minifigurek průzkumníků a figurku mamuta.
Výrobce (značka): Lego
27/86
City 60171 zločinci na útěku v horách

City 60171 zločinci na útěku v horách

za 233 Kč na Mraky hraček.cz
Hlídkuj se svým parťákem v horách LEGO City na policejní čtyřkolce! Co je to tam vpředu? Vypadá to, že pod tím stromem zločinci vykopávají svůj lup. Šlápni na to a pokus se je překvapit. Hej, zpátky! Hoď řetěz z tvojí čtyrkolky na kmen a drž zločince zpátky, zatímco tvůj parťák pomáhá druhému zločinci sundat včelí úl z hlavy. Aůvajs, to muselo bolet!
Výrobce (značka): Lego
28/86
City 60108 hasičská zásahová jednotka

City 60108 hasičská zásahová jednotka

za 709 Kč na Mall.cz
Spěchej na místo požáru, kde volá o pomoc dělník! Přijeď na své motorce bojovat s plameny. Pokud se k ohni nemůžeš dostat, zavolej helikoptéru z hasičské zásahové jednotky a pomoz hasičům uhasit hořící kontejner pomocí nádrže plné vody.
Výrobce (značka): Lego
29/86
City great vehicles 60219 stavební nakladač

City great vehicles 60219 stavební nakladač

za 249 Kč na Mall.cz
Nasaď si helmu a hurá do práce! Vytáhni plot ze země pomocí nakladače. Popadni sbíječku, rozbij beton a pak odstraň nepořádek pomocí přední lopaty nakladače. Pracovníci v LEGO City mají dnes spoustu práce!
Výrobce (značka): Lego
30/86
City 60160 mobilní laboratoř do džungle

City 60160 mobilní laboratoř do džungle

za 1238 Kč na Mraky hraček.cz
Sbal si věci z Mobilní laboratoře do džungle a vyraz k ukrytému vodopádu! Pomoz mechanikovi, který opravuje vozidlo, zatímco vědec prozkoumává oblast. Dej pozor na krokodýla ve vodě a pak objev v chrámu něco úžasného. V džungli LEGO City je každý den vzrušující!
Výrobce (značka): Lego
31/86
City 60198 nákladní vlak

City 60198 nákladní vlak

za 3849 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO City 60198 Nákladní vlak Sada dílků a příslušenství, ze kterého si děti mohou sestavit Lego trať, určenou především pro nákládání. Obsah balení: motor na dálkové ovládání prostřednictvím technologie Bluetooth s 10 rychlostmi kabina strojvedoucího, vagón s jeřábem s otočným a prodlužitelným ramenem obrněný vůz s otevíracími dveřmi, vysokozdvižný vozík oválná trať s celkem 32 díly kolejí a výhybkou, řídící věž s žebříkem 2 sestavitelné palety s bankovkami, zlaté tyče, sněžný skútr přepravní vagón se 2 kontejnery, vagón na klády 6 LEGO minifigurek Vyberte dětem kvalitní stavebnici LEGO City! Vhodné pro děti od 6 až 12 let Materiál: plast Počet dílků: 1226 Rozměry balení: 12 x 58 x 48 cm
Výrobce (značka): Lego
32/86
Architecture 21028 new york city

Architecture 21028 new york city

za 1029 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO Architecture 21028 New York City New York City je sada, ve které kluci i holky od 12 let mohou stavět prestižní stavby světa vzepjaté do výšky. Mrakodrapy Chrysler, Empire State Building, věž světového obchodního centra, Socha svobody a budova Flaitron jim může vyrůst pod rukama z 598 dílků výborné stavebnice LEGO. Děti i dospělí si mohou vychutnat poklid při stavění těchto vysokých staveb v bezpečí svého domova, kdy nečelí stresu, povětrnostním podmínkám a obrovské zodpovědnosti, při skutečné stavbě mrakodrapu, jednoho patra po druhém. Postavte si s dětmi LEGO model jednoho z nejdynamičtějších měst na světě! Vhodné pro děti od 12 let Materiál: plast Počet dílů: 598 Rozměry: 25 x 4  x 26 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
33/86
City 60100 letiště - startovací sada

City 60100 letiště - startovací sada

za 199 Kč na Mraky hraček.cz
Z továrny šlehají plameny! Zaleť tam s Hasičskou helikoptérou LEGO City a dostaň oheň pod kontrolu! Zaleť nad místo požáru a spusť neohroženého hasiče dolů pomocí navijáku LEGO Pohonných funkcí. Uhas plameny pomocí vodního děla dříve, než celá továrna shoří na popel! Hasiči LEGO City jsou vždy připraveni k záchranné akci! Obsahuje 2 minifigurky: pilota a hasiče s hasicím přístrojem.
Výrobce (značka): Lego
34/86
City police 60176 útěk na divoké řece

City police 60176 útěk na divoké řece

za 329 Kč na Mall.cz
Naskoč do policejního motorového člunu a vydej se za zločincem! Vyhni se útesům a kmenům v řece, zatímco se přibližuješ k raftu. Zapni majáček a zastav vedle raftu. Dej si pozor na zvláštního pasažéra – skunka. Přece nechceš, aby tě postříkal!
Výrobce (značka): Lego
35/86
City 60209 letecká policie a loupež diamantu

City 60209 letecká policie a loupež diamantu

za 1029 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO City 60209 Letecká policie a loupež diamantu Policejní transportér laděný do bílé a modré barvy barvy si mohou kluci postavit z kvalitní stavebnice určené pro předškoláčky a malé žáky. Poté si mohou přehrát příběh, kdy policisté odklopí střechu transportéru, kde je umístněná světelná a zvuková kostka a začnou sledovat vrtulník o dvou otočných rotorech, ze kterého se snaží po laně sestoupit zločinec chtějící ukrást trezor. Policisté musí vyvinout všechny síly, aby padoucha zastavili. Obsah balení: dílky pro sestavení transportéru, cely, 2 policisté, 2 zločinci diamant, 3 helmy s otevíracím hledím, čepice, kotoučová pila, pouta světelná a zvuková kostka na policejním transportéru Kupte dětem kvalitní stavebnici Lego City! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Rozměry balení: 61 x 28 x 6 cm Rozměry transportéru: 8 x 13 x 8 cm Rozměry vrtulníku: 10 x 21 x 20 cm Rozměry jetpacku: 9 x 4 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
36/86
City supplementary 60237 zatáčka s křižovatkou

City supplementary 60237 zatáčka s křižovatkou

za 249 Kč na Mall.cz
Rozšiř své LEGO City silnice o zatáčku a křižovatku. Připoj tyto díly k tvým stávajícím sadám, nalož kamion nebo sedni do auta a vydej se na další vzrušující cestu!
Výrobce (značka): Lego
37/86
City 60182 pick-up a karavan

City 60182 pick-up a karavan

za 639 Kč na Mraky hraček.cz
Popadni foťák a hurá kempovat! Připoj karavan za pick-up, vezmi si vybavení a vydej se na cestu. V lese najdi to správné místo, připrav si karavan a pak se vydej na ryby. Dáš si je k večeri. No teda, našel sis nového kamaráda, a dokonce jsi i něco chytil!
Výrobce (značka): Lego
38/86
City 60124 sopečná základna průzkumníků

City 60124 sopečná základna průzkumníků

za 2299 Kč na Mraky hraček.cz
Pomoz vědcům a průzkumníkům objevit nové informace o sopkách! Najdi ideální místo pro rozložení průzkumné základny, aby vědci měli vybavení, které potřebují. Potom použij bagr a sklápěčku, abys kameny dostal do stojanu, otevřel je a našel krystaly. Přeleť s dronem nad sopku a sleduj ji z výšky. Věda je nejlepší!
Výrobce (značka): Lego
39/86
Ninjago 70620 ninjago city

Ninjago 70620 ninjago city

za 6349 Kč na Mall.cz
Užij si hraní ve světě NINJAGO City díky tomuto třípatrovému modelu s připojeným posuvným výtahem. První podlaží obsahuje rybí trh, dům, most přes vodu a rybářskou loď. Na druhém podlaží je módní obchod, obchod s komiksy, krabí restaurace a peníze vydávající bankomat. Na vrcholku tohoto vertikálního města je umístěn apartmán Lloyda Garmadona a Misako, střešní sushi bar s pohyblivým pásem a vysílací věž. Tato akcí nabitá sada, inspirovaná filmem LEGO NINJAGO FILM, obsahuje dále 16 minifigurek a úklidového robota Sweepa.
Výrobce (značka): Lego
40/86
City space port 60226 raketoplán zkoumající mars

City space port 60226 raketoplán zkoumající mars

za 639 Kč na Hračky 4kids.cz
Raketoplán si mohou děti postavit z 273 dílků, a to s velkým množstvím dopňků. Po sestavení raketoplánu lze využít 2 astronauty v sestavitelném prostředí Marsu s tajemným symbolem. Pro interaktivní hru lze využít kombinace s mobilem a aplikací City Explorers . S touto apkou děti snadno ovládnou startovací rampu, zažehnou motory a započnou vesmírnou misi. Aplikace LEGO® Life poskytuje přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS s vizualizací staveb, včetně funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu. Aplikace LEGO® Life na iOS nebo Android z app store je připravená pro stažení, optimálně po svolení zákonných zástupců. Obsah balení: celkem 273 dílků 2 minifigurky astronautů model raketoplánu s otevíracím kokpitem 2 otevírací dveře a nákladním prostorem pro dopravní dron model kosmického vozítka vybaveného pohyblivým ramenem, které je novinkou pro červen 2019 laser, naklápěcími solárními panely, model dopravního dronu s otevíracím nákladním prostorem model průzkumného dronu s rotujícím rotorem a skenerem Obsažené doplňky: přilba s modrým hledím, skafandr se zlatým hledím, skener 2 nové geody s modrými krystaly, které jsou novými dílky pro červen 2019 Vyberte dětem kvalitní stavebnici Lego! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet dílů: 273 Rozměry: 26 x 8 x 28 cm Raketoplán: 9 x 23 x 21 cm Kosmické vozítko: 5 x 7 x 6 cm Průzkumný dron: 4 x 3 cm Raketový dron: 3 x 3 cm Prostředí Marsu: 3 cm široké Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
41/86
City 60227 měsíční vesmírná stanice

City 60227 měsíční vesmírná stanice

za 1029 Kč na Mraky hraček.cz
Dopřejte svým malým kosmonautům dobrodružství ve vesmíru na misích inspirovaných opravdovými projekty NASA. Detailní sada LEGO® City 60227 Měsíční vesmírná stanice nabízí 3 odnímatelné, modulární části, které lze přizpůsobit a uspořádat podle libosti. Najdeš tady kuchyňský modul, modul pro spaní a cvičení a laboratorní modul se světelnou kostkou, a navíc taky středovou přechodovou komoru, odnímatelnou družici a raketoplán, který je vybaven otevíracím kokpitem a úložným prostorem. Součástí sady jsou také 4 minifigurky a robot. Dopřejte všem LEGO stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění PLUS, které jsou dostupné v aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety. Snadno použitelný, intuitivní návod na stavění jim umožní za pochodu přibližovat, otáčet a vizualizovat jejich výtvory pomocí speciálního režimu. Návod na stavění PLUS je také vhodný pro malé stavitele, jelikož je provede stavitelským procesem a umožní jim dosáhnout větší nezávislosti a zažít úspěchy. Součástí stavebnice jsou 4 LEGO® City minifigurky: 2 astronauti a 2 členové posádky, a navíc figurka robota. Sada nabízí 3 odnímatelné moduly s odklápěcí střechou: obývací modul s běžícím pásem, antigravitační postelí a televizní obrazovkou; laboratorní modul se světelnou kostkou a výzkumnými nástroji; kuchyňský modul s rostlinami a pecí na pizzu; a navíc hlavní přechodovou komoru. Moduly lze různými způsoby skládat kolem hlavní přechodové komory. Tato stavebnice inspirovaná NASA obsahuje také družici se skládacími solárními panely a odnímatelný raketoplán s nákladovým prostorem a otevíracím kokpitem. Doplňky zahrnují opravářské nářadí, pizzu, 2 geody s modrými krystaly, které jsou novinkou pro červen 2019, helmu s modrým hledím, skafandr se zlatým hledím a oddělovač kostek. Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory za pochodu. Stáhni si aplikaci LEGO® Life na iOS nebo Android z app store. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců. Ideální dárek pro kreativní děti, které mají rády vesmír. Raketoplán měří přes 4 cm na výšku, 12 cm na délku a 12 cm na šířku. Družice měří přes 3 cm na výšku, 5 cm na délku a 17 cm na šířku. Kuchyňský modul měří přes 7 cm na výšku, 13 cm na délku a 8 cm na šířku. Laboratorní modul měří přes 7 cm na výšku, 7 cm na délku a 6 cm na šířku. Obývací modul měří přes 7 cm na výšku, 7 cm na délku a 6 cm na šířku. Hlavní přechodová komora měří přes 7 cm na výšku, 11 cm na délku a 17 cm na šířku.
Výrobce (značka): Lego
42/86
City 60216 hasiči v centru města

City 60216 hasiči v centru města

za 2158 Kč na Mraky hraček.cz
Ochraň občany LEGO® City s akční sadou 60216 Hasiči v centru města, která obsahuje velké požární auto s novou světelnou a zvukovou kostkou, která spatří světlo světa v lednu 2019, vysouvacím otočným žebříkem s požární hadicí a novým vodním dělem s funkcí „stříkání vody“, které vyjde v lednu 2019. Tato vzrušující sada obsahuje také třípatrovou budovu se střechou, staveniště s plotem, padající lampu a mobilní záchod s odnímatelným horním a předním dílem, a navíc samostatně stojící jeřáb s rotujícím ramenem a funkčním navijákem. Dále zde najdeš také hasičskou helikoptéru s otevíracím kokpitem a hasičského robota R.O.S.-T3, obojí s novým trojitým vystřelovačem, který vyjde v lednu 2019, a motorku s prostorem pro výstražná světla, a navíc také 7 minifigurek. Obsahuje 7 LEGO® City minifigurek: 2 stavební dělníky, pilota a 4 hasiče. Tato vzrušující sada obsahuje také třípatrovou budovu se střechou, staveniště s plotem, držáky nástrojů, padající lampu a mobilní záchod s odnímatelným horním a předním dílem, a navíc samostatně stojící jeřáb s rotujícím ramenem a funkčním navijákem s hákem. Stavebnice obsahuje velké požární auto s žebříkem s novou světelnou a zvukovou kostkou, která vyjde v lednu 2019, vysouvacími podpěrami, otevíracím úložným prostorem vepředu a na boku, vysouvacím otočným žebříkem s požární hadicí a novým vodním dělem s funkcí „stříkání vody“, které vyjde v lednu 2019. Tato skvělá sada nabízí také hasičskou motorku, záchranný vrtulník s otevíracím kokpitem a otočnými rotory a požárnického robota na dálkové ovládání R.O.S.-T3 s vysouvacími drápy. Oba stroje jsou vybaveny novým trojitým vystřelovačem, který vyjde v lednu 2019. Doplňky zahrnují 2 varovná světla, rádio, 2 sady kouřových zařízení, 12 dílků vody, sbíječku, sendvič, 2 láhve vody, dílek dálkového ovládání pro jeřáb, 2 nové požární sekery, které vyjdou v lednu 2019, a dílek dálkového ovládání pro R.O.S.-T3, a navíc 9 sklápěcích sestavitelných dílků ohně. Otoč jeřáb a zvedni mobilní záchod pomocí navijáku. Stiskni světelnou a zvukovou kostku hasičského vozu s žebříkem a uháněj jako o závod na místo požáru. Vysuň žebřík, zmáčkni měchy, abys vystřelil dílky vody z vodního děla, a sestřel plameny. Při boji s ohněm můžeš také použít trojité vystřelovače helikoptéry a robota R.O.S.-T3. Tato fantastická sada obsahuje více než 900 dílků. Budova se staveništěm, včetně lampy a mobilním záchodem, měří více než 27 cm na výšku, 22 cm na šířku a 12 cm do hloubky. Hasičské auto se žebříkem měří přes 8 cm na výšku, 39 cm na délku a 6 cm na šířku. Jeřáb měří přes 24 cm na výšku, 21 cm na délku a 11 cm na šířku. Helikoptéra měří přes 8 cm na výšku, 19 cm na délku a 4 cm na šířku.
Výrobce (značka): Lego
43/86
City 60159 obrněný transportér do džungle

City 60159 obrněný transportér do džungle

za 549 Kč na Mall.cz
Vydejte se v silném transportéru a rychlé čtyřkolce do chrámu. Pohněte s kamenem a objevte diamant, ale pozor na obřího pavouka střežícího poklad! Ale ne, teď je zase na lovu panter! Zkuste mu hodit kuřecí stehýnko.
Výrobce (značka): Lego
44/86
City great vehicles 60179 záchranářský vrtulník

City great vehicles 60179 záchranářský vrtulník

za 389 Kč na Mall.cz
Zachraň zraněného snowboardistu! Přeprav jej co nejrychleji záchranářským vrtulníkem do nemocnice. Helikoptéra má otočné vrtule, podvozek, dvířka v zadní části a uvnitř prostor pro nosítka.
Výrobce (značka): Lego
45/86
City 60137 trable odtahového vozu

City 60137 trable odtahového vozu

za 399 Kč na Mall.cz
Naskočte na policejní terénní motorku nebo na stíhací motorku a uhánějte za odtahovým vozem. Získejte sejf, proveďte odvážné zatčení a odvezte zločince zpět do vězení. Pro policisty z LEGO City je to jen další napínavý den v práci!
Výrobce (značka): Lego
46/86
City 60172 honička v průsmyku

City 60172 honička v průsmyku

za 638 Kč na Mraky hraček.cz
Naskoč do svého policejního auta 4x4 a pronásleduj zločince v horách! Dávej si ale pozor, kdykoliv se ti muže sesout puda pod nohama. Hele, bacha! Ten obří kámen donutil zloděje zastavit jeho čtyřkolku. Pošli za ním svého parťáka na terénní motorce, nabij síťomet a zamiř na cíl. BUM! Chytneš ho dřív, než ti proklouzne?
Výrobce (značka): Lego
47/86
City 60228 start vesmírné rakety

City 60228 start vesmírné rakety

za 2159 Kč na Mall.cz
Vesmírná agentura LEGO City tě potřebuje! Připrav se na ***start rakety** s tímto modelem inspirovaným NASA, který je plný vědců a astronautů. V tréninkové oblasti můžeš otestovat, jestli je kosmické vozítko připravené sbírat geody a robot nachystaný pro zkoumání krajiny a hledání zajímavých artefaktů. Nalož do rakety teleskop a pak s astronauty nastup na jednokolejku, ať se mohou dostat na palubu. Vyraz zpátky do řídicí místnosti a sleduj odpočítávání. Za chvíli to začne!
Výrobce (značka): Lego
48/86
City supplementary 60236 rovná cesta s křižovatkou

City supplementary 60236 rovná cesta s křižovatkou

za 249 Kč na Mall.cz
Rozšiř své LEGO City silnice o rovný úsek a křižovatkou ve tvaru T. Připoj tyto díly k tvým stávajícím sadám, nalož kamion nebo sedni do sportovní auta a vydej se na další vzrušující cestu!
Výrobce (značka): Lego
49/86
City 60217 požární letoun

City 60217 požární letoun

za 879 Kč na Mraky hraček.cz
Pomoz hasičům z LEGO® City ochránit přírodu a zvířata v napínavé sadě 60217 Požární letoun, ve které nalezneš hasičské letadlo se dvěma vrtulemi a plováky, odnímatelným kokpitem pro minifigurku, poklopem nahoře pro naložení dílků vody a páčkou a poklopem dole, abys je mohl vypustit na oheň. Tato stavebnice také zahrnuje požárnickou buginu s trojitým vystřelovačem, který vyjde v lednu 2019, a navíc i 2 stromy, 3 minifigurky a figurku skunka. Obsahuje 3 LEGO® City minifigurky: pilota, 2 minifigurky hasičů a figurku skunka. Dále nabízí hasičské letadlo se dvěma otočnými vrtulemi a plováky, odnímatelným a otevíracím kokpitem pro minifigurku, otevíracím poklopem nahoře i dole, a navíc hasičskou buginu s trojitým vystřelovačem, který spatří světlo světa v lednu 2019, a ochrannou klecí. Obsahuje také 2 sestavitelné hořící stromy, jeden z toho s norou, ve které se ukrývá skunk. Mezi příslušenstvím nalezneš 14 dílků vody (6 malých a 8 větších), 6 sestavitelných dílků plamenů a v lednu 2019 vycházející výstroj do kouře a požárnickou sekeru. Otevři vrchní poklop a naplň letadlo vodou. Roztoč vrtule letadla a zamiř k ohni. Vlož 3 dílky vody do vystřelovače, zatlač na tlačítko a sestřel oheň. Zatlač na páčku a uvolni poklop v dolní části letadla, abys na plameny vypustil vodu. Nasaď si výstroj do kouře a vyprav se do lesního požáru zachránit skunka. Požární letadlo měří přes 10 cm na výšku, 28 cm na délku a 33 cm na šířku. Hasičská bugina měří přes 7 cm na výšku, 11 cm na délku a 5 cm na šířku. Strom s norou skunka měří přes 10 cm na výšku, 12 cm na šířku a 9 cm do hloubky.
Výrobce (značka): Lego
50/86
City town 60234 sada postav zábavná pouť

City town 60234 sada postav zábavná pouť

za 799 Kč na Hračky 4kids.cz
Promyšlenou zábavnou pouť , vyrobenou podle námětu televizního seriálu, vycházející v červnu 2019 si mohou děti seskládat ze 183 dílků. Po sestavení budou mít k dispozici figurky chůdaře, 2 kluků, 2 holek, 2 teenagerů, dědečka, babičky, mámy, táty, malíře na obličej, zmrzlináře a pracovníka zábavního parku. Obsah balení: celkem 183 dílků 14 minifigurek zmrzlinářské kolo s deštníkem a prostorem pro kornoutek zmrzliny střelnice s vystřelovačem, stůl pro malování na obličej bazén s kachnami pro házení kroužku, stánek se zkouškou síly Obsažené doplňky: 2 kroužky, 3 gumové kachny, které jsou novinkou pro červen 2019 čepice s vrtulkou, novinka pro červen 2019, kornoutek zmrzliny, zmrzlina štětec, 6 kyblíků s barvami, medvídka, 3 náboje do vystřelovače zvířátko z balónku, párek v rohlíku a sestavitelnou palici Vyberte dětem kvalitní stavebnici Lego! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet dílů: 183 Rozměry: 26 x 19 x 5 cm Zmrzlinářské kolo: 6 x 7 x 4 cm Střelnice: 4 x 5 x 4 cm Bazén s kachnami: 3 x 3 cm Stánek se zkouškou síly: 8 x 3 x 3 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
51/86
City 60230 sada postav – vesmírný výzkum

City 60230 sada postav – vesmírný výzkum

za 909 Kč na Mall.cz
Vesmírná agentura LEGO City tě potřebuje! Připoj se k posádce lidí, kteří stojí za úspěchem mise na průzkum Marsu. Zvládneš trénink stavu beztíže na centrifuze? Pomoz vědcům s jejich výzkumem. Otestuj raketový motor nebo vyzkoušej letecké dovednosti nového dronu předtím, než ho naložíš do rakety. Kosmonauti si mezitím užijí trochu zábavy při rozhovoru s reportérem. Víš, že je tato sada inspirovaná opravdovými misemi NASA?
Výrobce (značka): Lego
52/86
City 60239 policejní auto

City 60239 policejní auto

za 199 Kč na Mraky hraček.cz
Pomáhej udržet v ulicích LEGO® City pořádek ve skvělé sadě LEGO® City 60239 Policejní auto. Vozidlo má odnímatelnou střechu, kabinu pro minifigurku a klasické dekorace. Stavebnice navíc obsahuje 2 dopravní kužely a minifigurku. Obsahuje minifigurku LEGO® policisty. V sadě najdeš LEGO® policejní auto s odnímatelnou střechou, prostorem uvnitř pro minifigurku a klasickými dekoracemi. Obsahuje také 2 policejní dopravní kužely. Policejní auto měří přes 4 cm na výšku, 12 cm na délku a 5 cm na šířku.
Výrobce (značka): Lego
53/86
City police 60175 loupež na horské řece

City police 60175 loupež na horské řece

za 799 Kč na Mall.cz
Jak dopadne napínavá policejní akce na horské řece? Podaří se policistům dopadnout zloděje na obojživelném vozidle? Strom se včelím úlem může navíc spadnout kdykoli.
Výrobce (značka): Lego
54/86
City 60184 důlní tým

City 60184 důlní tým

za 229 Kč na Mraky hraček.cz
Vydej se do dolu v LEGO City a vytěž něco třpytivého! Podívej na tu skalku, ta vypadá slibně. Vezmi dynamit a dej ho do díry, pak ustup a odpal ho. Odvez suť a prozkoumej, co jsi objevil. Ale dej si pozor na pavouka v úkrytu, jinak tě ceká strašidelné překvapení!
Výrobce (značka): Lego
55/86
City great vehicles 60240 dobrodružství na kajaku

City great vehicles 60240 dobrodružství na kajaku

za 249 Kč na Mall.cz
Nalož kajak na terénní auto a připrav se na dobrodružství. Nezapomeň sbalit foťák a pak vyraz na výlet k řece. Sundej kajak z auta, nasaď si záchrannou vestu a vydej se do vody. Je tam super žába! Vyfoť ji a pokračuj v pádlování po proudu a nech se unášet za další zábavou!
Výrobce (značka): Lego
56/86
City 60148 závodní tým čtyřkolek

City 60148 závodní tým čtyřkolek

za 399 Kč na Mall.cz
Chopte se řídítek jedné ze závodních čtyřkolek! Nastartujte motor, seřaďte se na startu a čekejte na startovní signál, abyste se mohli ucházet o vítězství. Rozjásejte publikum divokými skoky a vyhrajte závod!
Výrobce (značka): Lego
57/86
City 60139 mobilní velitelské centrum

City 60139 mobilní velitelské centrum

za 799 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO City 60139 Mobilní velitelské centrum Velitelské centrum s odpojitelnou kabinou, vězeňskou celou a monitorovací místností si mohou kluci sestavit z 374 dílků. Pak mohou nastartovat policejní motorku a rozjet se za zloději, kteří pomocí háku a čtyřkolky vytrhli dveře cely a teď prchají. Z Velitelského centra se může celá bezpečnostní akce na dopadení zločinců řídit, aby byli zločinci co nejdříve ve vězení. Obsah balení: 4 minifigurky: 2 policisté, 2 zločinci, policejní pes celkem 374 dílků Kupte dětem kvalitní stavebnici Lego City! Vhodné pro děti od 6 let Počet dílků: 374 Materiál: plast Rozměry centrum: 11 x 23 x 6 cm Rozměry náklaďák: 8 x 13 x 7 cm Rozměry čtyřkolka: 3 x 7 x 5 cm Rozměry motorka: 3 x 7 x 2 cm Rozměry balení: 7 x 38 x 26 cm Země původu: Dánsko
Výrobce (značka): Lego
58/86
City 60150 dodávka s pizzou

City 60150 dodávka s pizzou

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO City 60150 Dodávka s pizzou Žlutou dodávku pro prodej pizzy, skútr pro její rozvoz i postavitelný stolek se slunečníkem si kluci mohou sestavit z 249 dílků. Pak stačí přijímat objednávky a podle nich upéct pizzu, hned pro přímý prodej nebo i pro dodání až do domu k objednavateli. Obsah balení: minifigurky prodavače a zákazníka celkem 249 dílků Kupte dětem kvalitní stavebnici Lego City! Vhodné pro děti od 5 let Počet dílků: 249 Materiál: plast Rozměry dodávka: 8 x 14 x 5 cm Rozměry skútr: 3 x 5 x 2 cm Rozměry setu: 6 x 4 x 4 cm Země původu: Dánsko
Výrobce (značka): Lego
59/86
City police 60207 letecká policie a dron

City police 60207 letecká policie a dron

za 369 Kč na Mall.cz
Připoj se k LEGO City letecké policii a zažij spoustu akce v oblacíh! Co se to děje na náměstí? Kdo ovládá ten dron a proč se vznáší kolem té sochy? Počkat, ten zloděj se ji snaží ukrást! Zavolej policejní vrtulník a vystřel síť, ať se do ní zloduch a jeho dron chytí dříve, než uteče s lupem.
Výrobce (značka): Lego
60/86
City 60223 kombajn

City 60223 kombajn

za 639 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO City 60223 Kombajn Náklaďák a žací stroj si mohou děti postavit z kvalitní stavebnice určené pro předškoláčky a malé žáky. Poté si mohou hrát s těmito výkonnými stroji. Nejdříve s kombajnem mohou sklidit úrodu. Následně z kamionu odpojit přívěs, od pak kombajnu jeho přední část. Kombajn poté mohou připevnit k přívěsu a přemístnit ho na další pole. Obsah balení: dílky pro sestavení kamionu a kombajnu minifigurky farmáře a řidičů strojů, sestavitelný strašák přívěs na kombajn s držákem pro nástroj kombajnu 2 snižovací rampy, dvojitý výfuk a závěs Kupte dětem kvalitní stavebnici Lego City! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Rozměry balení: 91 x 19 x 9 cm Kamionu s přívěsem: 8 x 31 x 7 cm Kombajn: 8 x 17 x 10 cm Strašák: 5 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
61/86
City 60224 údržba vesmírné družice

City 60224 údržba vesmírné družice

za 249 Kč na Mall.cz
Vesmírná agentura LEGO City tě potřebuje! Připoj se k astronautům a vyraz s nimi na vzrušující misi na planetu Mars. Nasaď astronautovi helmu a posaď ho do průzkumného raketoplánu. Zažehni motory a připrav se na vypuštění družice do vesmíru! Mise na průzkum Marsu byla úspěšně zahájena! Víš, že je tato sada inspirovaná opravdovými misemi NASA?
Výrobce (značka): Lego
62/86
City police 60173 zatčení v horách

City police 60173 zatčení v horách

za 1049 Kč na Mall.cz
Podaří se policistům napínavá akce v horách? Zatknou nebezpečného zločince, nebo se mu podaří z jeskyně uniknout a znovu utéct? A jak si poradí se zuřivým medvědem?
Výrobce (značka): Lego
63/86
City 60193 polární letiště

City 60193 polární letiště

za 599 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO City 60193 Polární letiště Odolnou kvadrokoptéru s vybavením pro přistávání na sněhu, otevíracím kokpitem, společně s funkčním navijákem s lanem a hákem, čtyřkolkou s nářadím, si mohou děti postavit z 277 dílků. Poté si děti mohou přehrát příběh o expedici na severní pól, se záchranou zraněné šelmy. Obsah balení: kvadrokoptéra se 4 otáčecími rotory čtyřkolka se dvěma krumpáči, pila průhledný modrý blok ledu se západkou na hák otevírací strana se „zamrzlou“ figurkou šavlozubého tygra 2 LEGO minifigurky průzkumníků Vyberte dětem kvalitní stavebnici LEGO® City! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Počet dílků: 277 Rozměry balení: 8 x 28 x 26 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
64/86
City 60165 vozidlo zásahové jednotky 4x4

City 60165 vozidlo zásahové jednotky 4x4

za 691 Kč na Mraky hraček.cz
Zavolej záchrannou jednotku pobřežní hlídky a pomoz potápěči v nouzi! Vyraz do přístavu se záchrannou jednotkou ve voze 4×4. Vypusť záchranný člun pobřežní hlídky do vody, poté co zkontroluješ všechno své vybavení. Pak prozkoumej vlny a najdi potápěče v nouzi a jeho člun. Támhle je, u bójky! Člun hoří a co to visí podél boku člunu?! Takový je další vzrušující den s posádkou pobřežní hlídky LEGO  City!
Výrobce (značka): Lego
65/86
City 60194 průzkumné polární vozidlo

City 60194 průzkumné polární vozidlo

za 958 Kč na Mraky hraček.cz
Prozkoumej nehostinný terén se sadou Průzkumné polární vozidlo od LEGO City, která obsahuje polární vozidlo s pásy a 4 zadními koly, anténou, světly, laboratoří pro rozbor vzorků, místem pro další vybavení a nákladním prostorem pro sněžnou motorku s pohyblivými pásy. Tato zábavná sada obsahuje také ledovou stěnu oblouk a ledovou jeskyni s průsvitnými bloky a prostorem pro figurku ledního medvěda. Tato sada LEGO City z edice Polární expedice sada obsahuje také 3 LEGO minifigurky průzkumníků a figurku psa.
Výrobce (značka): Lego
66/86
City firefighter hodinky

City firefighter hodinky

za 649 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO City Firefighter hodinky Hodinky na ruku   s japonským strojkem Quartz mají rozebíretelný pásek složený z barevných vyměnitelných dílků s hypoalergickým povrchem. Pásek je zdobený tématickou Lego postavičkou Batman. Minerální sklíčko má zvýšenou odolnost proti poškrábání. Hodinový strojek je japonské výroby značky Quartz. Přednosti: voděodolné neobsahují PVC, nikl sklíčko odolné proti poškrábání Vyberte chlapcům malou kreativní stavebnici Lego hodinek! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Baterie: jsou součástí
Výrobce (značka): Lego
67/86
City 60164 záchranářský hydroplán

City 60164 záchranářský hydroplán

za 459 Kč na Mraky hraček.cz
Naskoč do kokpitu a vydej se na záchranou misi na volné moře! Co je to za světlo? Přeleť kolem záchranného člunu a zbloudilého námořníka. Poté s hydroplánem přistaň, vyklop zadní dveře a vyraz pro něj na vodním skútru. To všechno jako součást vzrušujícího dne při práci u pobřežní hlídky od LEGO  City!
Výrobce (značka): Lego
68/86
City police 60206 hlídka letecké policie

City police 60206 hlídka letecké policie

za 249 Kč na Mall.cz
Zažijte další vzrušující den v LEGO City! Naskočte do letadla letecké policie a hlídejte ulice LEGO City z oblaků! Není to snad to zloduch s trezorem? Zamiřte tam světlometem, posviťte si na zloděje a vrhněte se střemhlav dolů, ať ho dopadnete dřív, než pláchne pryč!
Výrobce (značka): Lego
69/86
City 60229 montáž a přeprava vesmírné rakety

City 60229 montáž a přeprava vesmírné rakety

za 2999 Kč na Mall.cz
Vesmírná agentura LEGO City tě potřebuje! Připrav v laboratoři kosmické vozítko, zavez ho k raketě a pomocí funkčního navijáku ho nalož do nákladního prostoru rakety. Dokonči přípravy před startem a potom raketu převez k startovací rampě pomocí pásového vozidla. Umísti startovací rampu do správné polohy, vyraz do řídicí věže a připrav se na start. Mise na průzkum Marsu právě začíná.
Výrobce (značka): Lego
70/86
City 60233 otevření obchodu s koblihami

City 60233 otevření obchodu s koblihami

za 1588 Kč na Mraky hraček.cz
Vyrazte se svým malým stavitelem do víru města v této sadě inspirované animovaným seriálem LEGO® City. Parádní sada 60233 Otevření obchodu s koblihami obsahuje nákladní vůz s jeřábem s vysouvacím ramenem, podstavu s výsuvnými stabilizačními nohami, dodávku novinářů s otevírací střechou a satelitem, taxi, policejní motorku a kolo s pojízdnou kavárnou, které spatří světlo světa v červnu 2019. Součástí zábavné stavebnice je také hračkářství, obchod s koblihami a bankomat. Obchod s koblihami ukrývá funkci uvolnění obří koblihy ze střechy budovy. Dopřejte všem LEGO stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění PLUS, které jsou dostupné v aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety. Součástí je 10 LEGO® City minifigurek: policejní strážník Duke DeTain, padouch, majitel hračkářství, 2 baristé, řidič kamionu, reportér, kameraman, řidič taxi a dítě. V této stavebnici najdeš obchod s koblihami s kávovarem, otevíracími dveřmi, funkcí uvolnění obří koblihy ze střechy obchodu a bankomatem, a navíc hračkářství s balónky a policemi na hračky. Propracovaná sada obsahuje také nákladní vůz s jeřábem se zvedacím a vysouvacím ramenem, na kterém je řetěz, podstavec pro obří koblihu s výsuvnými stabilizačními nohami, policejní motorku, taxi s odnímatelnou střechou, dodávku novinářů s otevírací střechou, satelitem, televizními obrazovkami a produkčním vybavením, a navíc kolo s deštníkem, které spatří světlo světa v červnu 2019. Doplňky zahrnují čepici s vrtulkou, která je novinkou pro červen 2019, medvídka, kytaru, skateboard, vláček, rybářskou síť, kameru, mikrofon, páčidlo, 5 koblih, 5 muffinů, 4 sušenky, bankovku a 5 kávových šálků. Přesuň jeřáb, otočením knoflíku zvedni obří koblihu, pak vysuň rameno a usaď koblihu na místo. Stiskni tlačítko na střeše obchodu a uvolni obří koblihu, ať se odkutálí do ulic města. Aplikace LEGO® Life ti poskytne přístup k intuitivnímu návodu na stavění PLUS. Pomůže se stavěním i menším stavitelům, jelikož nabízí přehledné funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu, které jim umožní vizualizovat si jejich výtvory za pochodu. Stáhni si aplikaci LEGO® Life na iOS nebo Android z app store. Než se na stránky přihlásíš, zeptej se svých rodičů nebo zákonných zástupců. S touto hračkou si děti mohou přehrávat vzrušující scény z animovaného seriálu LEGO® City. Nákladní vůz s jeřábem měří přes 9 cm na výšku, 28 cm na délku a 7 cm na šířku. Dodávka novinářů měří přes 8 cm na výšku, 11 cm na délku a 6 cm na šířku. Kolo s pojízdnou kavárnou měří přes 6 cm na výšku, 8 cm na délku a 4 cm na šířku. Taxi měří přes 5 cm na výšku, 11 cm na délku a 5 cm na šířku. Policejní motorka měří přes 3 cm na výšku a 7 cm na délku. Obchod s koblihami měří přes 17 cm na výšku, 14 cm na šířku a 6 cm do hloubky. Hračkářství měří přes 13 cm na výšku, 12 cm na šířku a 6 cm do hloubky.
Výrobce (značka): Lego
71/86
City 60183 tahač na přepravu těžkého nákladu

City 60183 tahač na přepravu těžkého nákladu

za 799 Kč na Bambule.cz
Nalož vrtulník na tahač a dej se do práce! Zastav tahač, odpoj přívěs a vylož náklad. Proveď údržbu vrtulníku a pak připoj řetěz k barelu s naftou a odvez ho na místo. Udělej předletovou kontrolu, roztoč vrtule a vzlétni do oblak. Na pracoviště je pořád co vozit!
Výrobce (značka): Lego
72/86
City 60221 potápěčská jachta

City 60221 potápěčská jachta

za 398 Kč na Mraky hraček.cz
Prozkoumej podmořský svět se sadou LEGO® City 60221 Potápěčská jachta! Tato super luxusní potápěčská jachta nabízí sluneční terasu, odnímatelnou střechu, otočný světlomet a prostor uvnitř na spaní a skladování výbavy, a navíc stavebnice obsahuje mořské dno s řasami a otevírací truhlou s diamantem. Zábavná potápěčská sada rovněž zahrnuje bóji, 2 LEGO minifigurky potápěčů a figurky mečouna a kraba. Obsahuje 2 LEGO® City minifigurky potápěčů a figurky mečouna a kraba. Součástí je luxusní potápěčská jachta, která nabízí sluneční terasu, odnímatelnou střechu, otočný světlomet a prostor uvnitř na spaní a skladování výbavy. Navíc stavebnice obsahuje mořské dno s řasami a otevírací truhlou s pokladem. Mezi příslušenství patří potápěčské vybavení, dílek diamantu, kamera, kyslíková maska, figurka ryby a sestavitelná bóje. Odstraň střechu jachty, ať si můžeš jít zdřímnout do podpalubí. Otevři truhlu s pokladem a objev drahokam a kraba. Vyplavej zpět na hladinu a zamiř s pokladem k jachtě! Potápěčská jachta měří přes 8 cm na výšku, 23 cm na délku a 6 cm na šířku. Mořské dno měří přes 5 cm na výšku, 4 cm na šířku a je 4cm hluboké.
Výrobce (značka): Lego
73/86
City 60222 rolba

City 60222 rolba

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO City 60222 Rolba Mohutnou rolbu laděnou do krásné červené barvy, na širokém pásovém podvozku, si mohou kluci poskládat z této kvalitní stavebnice Lego. Doplnit ji mohou otáčecím vystřelovacím sněžným dělem pro 6 dílků sněhu a velkým pluhem v přední části. Do kabiny mohou posadit figurku a mohou s ovladatelným pluhem hrnout sníh na stranu, kterou si zvolí. Přednosti: vysoce kvalitní materiál a přesnost jednotlivých dílků rozvíjí zručnost a představivost malých dětí Obsah balení: minifigurka lyžaře a řidiče rolby pár lyží, 2 lyžařské hůlky a 12 dílků sněhu Vyberte dětem stavebnici z Lego Creator! Vhodné pro děti od 9 let Materiál: plast Rozměry balení: 61 x 19 x 6 cm Rozměry rolby: 10 x 18 x 12 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
74/86
City 60138 honička ve vysoké rychlosti

City 60138 honička ve vysoké rychlosti

za 639 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO City 60138 Honička ve vysoké rychlosti Policejní helikoptéru s otáčecími se rotory, spouštěcím navijákem s hákem a policejní stíhací auto si kluci mohou sestavit z 294 dílků. Pak by měli přivolat Chase McCaina. S ním mají větší možnost zadržet zločince, ujíždícího i s kořistí v odcizeném sportovním autě. Obsah balení: 4 minifigurky: pilot, policista, zločinec exkluzivní novinka pro jaro 2017 Chase McCaina celkem 294 dílků Kupte dětem kvalitní stavebnici Lego City! Vhodné pro děti od 5 let Počet dílků: 294 Materiál: plast Rozměry helikoptéra: 11 x 33 x 26 cm Rozměry: auto: 4 x 12 x 5 cm Rozměry balení: 7 x 38 x 26 cm Země původu: Dánsko
Výrobce (značka): Lego
75/86
City town 60203 lyžařský areál

City town 60203 lyžařský areál

za 1599 Kč na Hračky 4kids.cz
Lyžařský areál si mohou děti seskládat z 806 dílků. Po sestavení budou mít k dispozici figurky, které budou moci využít v základně záchranářů, v lyžařském obchodě s velkoplošnou televizí a stojanem na snowboardy a lyže, ve stánku s teplými nápoji a lahodnými košíčky, ve snowparku s lampou, rampou a zábradlím na dělání triků.    Obsah balení: celkem 806 dílků auto 4x4 s pohyblivým pluhem, sněžný skútr s přívěsem vrtulník s otevíracím kokpitem, otočnými rotory a kamerou 11 minifigurek, figurka psa, figurka sněhuláka Vyberte dětem kvalitní stavebnici Lego! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Počet dílků: 806 Rozměry vrtulníku: 7 x 20 x 7 cm Rozměry sněžného skútru: 5 x 18 x 3 cm Rozměry vozidla s pluhem: 9 x 14 x 7 cm Rozměry stánku: 10 x 6 x 3 cm Rozměry snowparku: 12 x 16 x 12 cm Rozměry základny záchranářů: 20 x 19 x 7 cm Rozměry obchodu: 15 x 12 x 7 cm Rozměryzábradlí: 11 cm na šířku Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
76/86
City mining 60185 důlní drtič kamenů

City mining 60185 důlní drtič kamenů

za 249 Kč na Mall.cz
Staň se zlatokopem a vydej se s tímto důlním drtičem kamenů těžit zlato. Stroj disponuje pohyblivým ramenem a otočnou kabinou. Součástí je také skála s odštěpnými kameny a prostorem pro zlaté hrudky, minifigurka zlatokopa a pavouka.
Výrobce (značka): Lego
77/86
City 60197 osobní vlak

City 60197 osobní vlak

za 2549 Kč na Mall.cz
Vydej se na nádraží a vyraz na zábavný výlet! Nastup do elegantního 60197 Osobního vlaku od LEGO City a dej si během cesty něco k snědku v jídelním voze. Kochej se výhledem na krajinu nebo si schrupni. Cink, cink! Vstávat, vlak přijíždí do stanice. Je čas vyrazit na další dobrodružství v LEGO City!
Výrobce (značka): Lego
78/86
City 60192 polární pásové vozidlo

City 60192 polární pásové vozidlo

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO City 60192 Polární pásové vozidlo Výborného pomocníka pro pohyb a práci v polární oblasti, polární pásové vozidlo, si mohou děti postavit téměř z 200 dílků. Poté si mohou přehrát na bádání průzkumníka, který zkoumá malé živočichy. Skladba: otevírací kokpit vozidla pro minifigurku pohyblivé nohy a kloubové rameno s jeřábem ledový blok s odpojitelnou průhlednou částí figurka průzkumníka, hlodavce, hrnek a pila Vyberte dětem kvalitní stavebnici LEGO® City! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet dílků: 200 Rozměry balení: 6 x 26 x 19 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
79/86
City 60232 autoservis

City 60232 autoservis

za 819 Kč na Mall.cz
Usedni za volant zábavného vozidla a zajeď do autoservisu. Odtáhni závodní auto na opravu. Pomoz mechanikovi Harlu Hubbsovi opravit auto a pak ho ještě trochu vylepši. Předtím než autu natankuješ plnou, pořádně ho umyj v myčce. Potom jen zamávej majiteli, který vyráží na cestu. Pomáhat občanům LEGO City, když potřebují něco opravit, je vždycky skvělý pocit.
Výrobce (značka): Lego
80/86
City sada postav – dobrodružství v přírodě

City sada postav – dobrodružství v přírodě

za 999 Kč na Bambule.cz
Rozšiř svou sbírku LEGO City obyvatel se sadou 60202 Sada postav – dobrodružství v přírodě, která obsahuje celou řadu minifigurek a nekonečných možností, včetně člunu, stanu, skalní stěny a skokánku. Tato sada LEGO City obsahuje 14 minifigurek, a navíc figurku orla a orlího mláděte.
Výrobce (značka): Lego
81/86
City 60186 důlní těžební stroj

City 60186 důlní těžební stroj

za 832 Kč na Mraky hraček.cz
Vykopej zlato a pořádně ho otestuj! Pomocí těžebního stroje vyvrtej díru hluboko do jeskyně, a potom odvážej hroudy zlata nakladačem. Vysyp nakladač u laboratoře, aby geologové mohli zanalyzovat, co jsi našel. Dej si pauzu a využij nářadí na stojanu k tomu, abys uklidil nepořádek po vrtání, nebo vyrob další! Dej si pozor na obřího pavouka, který si hoví na skále. Nevypadá, že by měl velkou radost z toho, že ho rušíš hlučnou prací!
Výrobce (značka): Lego
82/86
Ninjago 70657 přístaviště v ninjago city

Ninjago 70657 přístaviště v ninjago city

za 4819 Kč na Mraky hraček.cz
Užij si spousty zábavy se sadou 70657 Přístaviště v NINJAGO City, která vznikla na motivy filmu LEGO NINJAGO FILM, a pomoz Lloydovi, Coleovi a jejich přátelům ustát útoky mocného Garmadona. Tato velice detailní sada obsahuje přístav s funkčním jeřábem a lodí, a 2patrové lokace ze Starého světa, včetně obchodu s potravinami s výlohou a otáčecím grilem, domu s pokojem s mapami a kuchyní ložnicí, sochařské dílny a dojo. Okus moderní život v ulicích města NINJAGO City, ve kterých nechybí čajovna a herna s reklamními poutači, které se dají měnit, sestavitelnými herními automaty, funkčním automatem na pití a sestavitelným balónkem ve tvaru prasete, který je umístěný na střeše. Tato sada obsahuje také 13 LEGO NINJAGO minifigurek.
Výrobce (značka): Lego
83/86
City 60103 letiště letecká show

City 60103 letiště letecká show

za 2099 Kč na Mall.cz
Vezmi si dalekohled a připrav se na úžasné představení! Podívej se na úžasné stíhačky a staré letadlo ještě před tím, než odletí – potom sleduj, jak ve vzduchu předvádí úžasné triky. Tleskej společně s ostatními diváky, jakmile letadla opět přistanou a zamíří zpět do hangáru, potom se přidej k mechanikovi a pomoz mu provést údržbu letadel, aby byla v dokonalém stavu i pro další představení!
Výrobce (značka): Lego
84/86
City 60215 hasičská stanice

City 60215 hasičská stanice

za 1279 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO City 60215 Hasičská stanice Hasičskou základnu s garáží s otevíravými prostornými dveřmi v přední části si mohou kluci postavit z kvalitní stavebnice určené pro předškoláčky a malé žáky. Poté si mohou přehrát příběh, kdy kluci s hasičským vozidlem vyjedou ke vzniklému požáru. Buď vozidlem ze sady či z jiné sady LEGO® City, auta jsou s garáží kombinovatelná. Do uhašení požáru se mohou pustit po navigaci průzkumného dronu, který má otočné rotory a kameru. Po zatlačení páčky hasícího přístroje mohou kluci vystřelit dílky vody a uhasit tak nebezpečný požár. Obsah balení: dílky pro sestavení hasičské stanice, požárního vozidla relaxační místnosti, průzkumné věže, malého přístavu odpadkový koš, balík novin a sestavitelné dílky plamenů šéf hasičů, 3 hasiče, figurka požárnického psa vystřelovací hasicí přístroj, 6 dílků vody, kbelík, telefon TV, popcorn, dálkový ovladač pro dron světelná a zvuková kostka Kupte dětem kvalitní stavebnici Lego City! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet dílků: 500 Rozměry balení: 70 x 38 x 7 cm Rozměry hasičárny: 28 x 21 x 27 cm Rozměry vozidla: 6 x 12 x 5 cm Rozměry vodního skútru: 6 x 3 cm Rozměry dronu: 3 x 7 x 7 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
85/86
City great vehicles 60181 traktor do lesa

City great vehicles 60181 traktor do lesa

za 399 Kč na Mall.cz
Poradíš si s nákladem dřeva? Vydej se s traktorem do lesa a pomocí drapáku zvedej a přesouvej klády, které předtím polož na stojan a nařež na tu správnou délku k transportu.
Výrobce (značka): Lego
86/86
City 60161 průzkum oblasti v džungli

City 60161 průzkum oblasti v džungli

za 2335 Kč na Mraky hraček.cz
Vypátrej ztracené letadlo v džungli LEGO City! Vydej se k záhadnému vraku, pak se utáboř a ráno naskoč do kajaku a vyraz prozkoumat chrám dole po proudu. Měj oči otevřené, v džungli i ve zříceninách číhá spousta zvířat i pastí. Dávej pozor a nezatahej za špatnou liánu – v džungli LEGO City číhá překvapení na každém rohu!
Výrobce (značka): Lego
Do Pohádky.cz | 07. 09. 2019, aktualizováno: 22. 11. 2019

Štítky: