Lego Friends

Lego pro holky

Proč by si měli s Legem hrát jen kluci? Nové LEGO pro holčičky je tady! Ideální dárek třeba na Vánoce.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Friends 41704 budovy na hlavní ulici

za 3898 Kč na Sparkys.cz
• Přizpůsobitelný obchod na hlavní ulici od LEGO Friends potěší 7 minipanenkami • Součástí je 1 mikropanenka a 4 figurky zvířat • Součástí je obchod s potravinami, kadeřnický salón, knižní kavárna, byty a pohyblivé nákladní auto • Kreativní děti si tento dárek
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Friends 41684 hotel v městečku heartlake

za 2599 Kč na Sparkys.cz
Hledáte okouzlující dárek pro kreativní děti? Model ze sady Hotel v městečku Heartlake (41684) je překvapí a ohromí od prvního okamžiku, kdy projdou otočnými vstupními dveřmi. Krásný třípatrový hotel ukrývá řadu kreativních detailů, díky kterým nebude snadné malé stavitele
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Friends 41714 andrea a divadelní škola

za 2569 Kč na Sparkys.cz
• Model divadla potěší začínající herce od 8 let • Těšit se lze na spoustu funkcí a 4 minipanenky • Postavy navštěvují hereckou školu a seznamují se s chodem divadla • O realistické detaily nebude nouze – od osvětlení až po místnost na kulisy • Dárek pro děti,
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Friends 41685 kouzelná horská dráha

za 2399 Kč na Sparkys.cz
• Kreativní děti si karnevalovou sadu Kouzelná horská dráha (41685) doslova zamilují. Jde o detailně propracovanou stavebnici, která jim umožní objevovat nejrůznější kreativní prvky a zabaví je tak na celé hodiny. • Tato rozsáhlá sada obsahuje 4 minipanenky, takže nabízí spoustu
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Friends 41721 ekologická farma

za 2179 Kč na Sparkys.cz
• Stavebnice nabitá funkcemi děti přenese na farmu, kde bude pořád co dělat • Obsahuje farmářský domek, traktor, 4 minipanenky a 2 figurky LEGO zvířat z farmy • Děti budou mít za úkol sklidit organické plodiny, opravit střechu a prodávat jablka a vejce • Farma pro
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Friends 41703 dům přátelství na stromě

za 2049 Kč na Sparkys.cz
• Velký model domku na stromě vybízí ke kreativnímu hraní • Součástí jsou 4 minipanenky LEGO Friends, figurka králíčka a kolo na rozvoz zboží • Děti mohou vytvářet produkty nebo jednoduše trávit čas s přáteli • Díky skluzavce, houpačce a funkčnímu výtahu
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Friends 41702 hausbót

za 1948 Kč na Sparkys.cz
• Hausbót v retro stylu nabitý funkcemi přináší realistické herní zážitky s důrazem na ekologii • Nechybí ani 4 minipanenky, figurka koťátka a kolo, skateboard a molo • Děti mohou nejprve opravit loď a pak si vypěstovat zeleninu a prodávat ji u stánku • Model zaujme
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Lego Friends obsahuje malé figurky kamarádek – Olivia, Christina, Mia, Marie, Stephanie, Andrea, Katharina, Emma a další. Tyto malé panenky LEGO jsou jedinečné, každá je jiná.

Více tematických oblastí, které zaujmou každou malou dámu! Výrobci sice uvádějí, že tyto hračky jsou pro děti v kategorii 5–12 let, ale každé dítě je jiné a některé holky skládají, kostičky, různé dílky a stavebnice už od útlého věku:)

Výstava psů v Heartlake

Balení (222 dílků) obsahuje minifigurku – panenku Miu a 2 štěňata, pódium, dráhu, prostor pro přípravu psů, doplňky (foťák, mašle, kartáče, talíř, kosti, květiny, houpačku, překážky a praporky).

V Heartlake City pořádají výstavu štěňátek a překážkovou dráhu pro pejsky. Kdo bude nejrychlejší, ten vyhraje.

Mia se účastní této výstavy se svými dvěma štěňátky. Mia je velká milovnice zvířat. Mezi její nejoblíbenější mazlíčky patří její pes Jacky a Scarlett a kůň Bella. Ráda se stará o zvířata (pracuje na veterinární klinice v Heartlake City), miluje sport, kempování, kanoistiku a jízdu na koni.

Andrea na pódiu

Balení (87 dílků) obsahuje postavičku Andrey, jeviště s oponou a nápisem, světla, mikrofon, piano se stoličkou, přehrávač a kukátko.

Andrea, která pracuje v kavárně v parku, ráda zpívá a chystá své pěvecké vystoupení v Heartlake City. Bude to velkolepá show. Andrea miluje nejen zpěv (skládá a píše si vlastní skladby), ale i tanec, divadlo, vaření a PC hry. Jejím nejoblíbenějším zvířetem je králík.

Veterinární klinika v Heartlake

Balení (343 dílků) obsahuje panenku Miu a veterinářku Sophii, koně Bellu, psa Scarlett a ježka Oscara, akvárium, tabulku s rozpisem vyšetření, poštovní schránku, ohradu pro koně, klec pro ježka, rentgen a váhu, doplňky (teploměr, psací desku, balení ledu, stetoskop, lžičku, injekční stříkačku, registrační kartu a doplňkovou květinovou sadu s květinami, motýly a beruškami.

Veterinární klinika v Heartlake City má moderní vybavení, a proto je schopna se postarat o všechna zvířátka, která to potřebují. Mia pomáhá veterinářce vyšetřit zvířátka a snaží se jim všelijak zpříjemnit pobyt na klinice.

Senzační kabriolet Stephanie

Balení (130 dílků) obsahuje postavičku Stephanii, myčku aut, lavičku a pouliční lampu, v automyčce je vodní kohoutek, kbelík a kartáč, doplňky ( mp3 přehrávač, peněženka a sada ozdob do vlasů, kde nechybí mašle, sluneční brýle a zrcátko).

V Heartlake City se rozhodnou kamarádky LEGO Friends projet v kabrioletu a pak se společně vydají na pláž. To bude jízda!

Stephanie se vyžívá ve psaní příběhů. Touží se stát novinářkou nebo redaktorkou. Mezi další její záliby patří plánování a organizování zábavných akcí. Jejími zvířecími miláčky jsou králíček Daisy a pes Coco, které s sebou ráda bere na výlety. Stephanina oblíbená barva je žlutá.

Kavárna v parku

Balení (222 dílků) obsahuje 2 panenky: Andreu a Marii, kuchyň, místa k sezení uvnitř i venku na zahrádce, pult a pokladnu, doplňky (peněžní kostky, pánev, obracečku, 3 plechy na pečení muffinů, mixér, kuchyňské náčiní, pekáč, mísu, koláč a krabici s džusem).

Andrea společně s Marií obsluhují hosty kavárny, kteří se zde setkávají nad dobrým zákuskem a lahodným mléčným koktejlem.

Stáje v Heartlake

Balení (401 dílků) obsahuje minifigurky Miu a Katharinu a 2 různobarevné koně: Bellu a Niki.

Mia velmi ráda tráví čas ve stájích v Heartlake City. Pečuje zde o koně, myje je, hřebelcuje je, kartáčuje, krmí, uklízí jim stáje, a když nastane čas závodů, ozdobí je mašlemi a stuhami. Cenu pro vítěze pověsí na vrata stáje, ať každý vidí, kdo je vítěz.

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 239 do 3898 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 1100 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


09. 11. 2012, aktualizovano 06. 06. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: