Lego Friends

Lego pro holky

Proč by si měli s Legem hrát jen kluci? Nové LEGO pro holčičky je tady! Ideální dárek třeba na Vánoce.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Friends 41375 zábavný park na molu

za 3499 Kč na Wiky.cz
Navštiv zábavní molo v městečku Heartlake a užij si den plný legrace. Nejprve si dej batoh do úschovy, ať ho neztratíš, a pak vyraz na kolotoč! Změř výšku odvážné LEGO® Friends Emmy předtím, než se půjde projet na pirátské lodi duchů, kde na ni čekají kostlivci, netopýři a strašidelní pavouci. Snaž se příliš nekřičet, až tě bude Chloe převlečená za mořskou pannu fotit. Doufejme, že se fotka vydaří, jinak půjde kamarádka přes palubu! Stavebnice se zábavním parkem obsahuje 5 minipanenek: Olivii, Emmu, Stephanie, Zacka a Chloe. A navíc taky figurky delfína, ptáčka a 2 kostlivců.  V sadě najdeš pokladnu, stánek s občerstvením, kolo štěstí, kolotoč a pirátskou loď duchů.  Počet dílků: 1251 Doporučený věk: 8+
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Friends 41430 aquapark

za 2329 Kč na Bambule.cz
Vyrazte do aquaparku a užijte si spoustu zábavy. Sbalte do tašky vše, co potřebujete pro den plný zábavy na sluníčku!
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Friends 41684 hotel v městečku heartlake

za 2079 Kč na Hračky 4kids.cz
Hotel v městečku Heartlake o třech poschodích, inspirovaný francouzskou architekturou, si mohou holčičky sestavit z 1308 dílků. Potom si mohou přehrát příběhy ovlivněné čtvero ročními obdobími. Obsah balení: celkem 1308 dílků hotel s 5 pokoji a stylovým venkovním posezením 4 minipanenky, 3 zvířecí figurky vozík na zavazadla nebo klíče k pokojům svíčky a sněhové koule, květiny a zmrzlina Vyberte holčičkám stavebnici Lego Friends! Vhodné pro děti od 8 let Materiál: plast Počet dílků: 1308 Rozměr modelu budovy: 28 x 28 x 14 cm Rozměry balení: 58,2 x 37,8 x 8,7 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Friends 41450 nákupní centrum v městečku heartlake

za 2079 Kč na Hračky 4kids.cz
Nákupní centrum v městečku Heartlake nabízí holčičkám zábavné hraní s Emou, Olívií, Henrym a malou Sophií při nákupním dni. Mohou nakupovat v butiku s oblečením, elektronikou, hračkami. Po nákupech se mohou všichni nakupující občerstvit nápoji jako je bubble tea, najíst se nudlí a poté se zastaviti v obchůdku se sladkostmi. Horní patro je dostupné pomocí eskalátoru. Přednosti: přesně do sebe zapadající dílky stavebnice stavění rozvíjí představivost a jemnou motoriku Kupte holčičkám stavebnici Lego Friends! Vhodné pro děti od 8 let Počet dílků: 1032
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Friends 41369 mia a její dům

za 1979 Kč na Mall.cz
Sada LEGO Friends 41369 Mia a její dům obsahuje domek schovaný v lese, který je vybaven kuchyní, koupelnou, obývacím pokojem a Miinou ložnicí, kam se dá dostat venkovní lezeckou stěnou. Tento mini domek je perfektní pro hraní si na rodinný život, tak neváhej a popusť uzdu své fantazii.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Friends 41685 kouzelná horská dráha

za 1919 Kč na Hračky 4kids.cz
Kouzelnou horskou dráhu si mohou holčičky sestavit z 974 dílků. Potom si mohou přehrát příběh, kdy si s minipanenkami užijí jak dráhu s králičími vozíky a fotopastí, tak další atrakce, jako třeba žonglujícími akrobaty, kteří plivou oheň. Kouzelnickou show mohou pozorovat v obrovském stanu s látkovou střechou. Tato sada se dá snadno kombinovat s dalšími sadami, jako je Kouzelná akrobacie 41686, Kouzelné pouťové stánky 41687, Kouzelný karavan 41688 a Kouzelné pouťové atrakce 41689. Obsah balení: celkem 974 dílků, 4 minipanenky modely 2 pouťových atrakcí, 2 kouzelnická čísla stánek s popcornem, fotobudku a velký stan s látkovou střechou balónky, žonglovací kuželky, kostky, které svítí ve tmě Vyberte holčičkám stavebnici Lego Friends! Vhodné pro děti od 8 let Materiál: plast Počet dílků: 974 Rozměr stanu: 27 x 34 cm Rozměr horské dráhy: 13 x 52 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

41429 friends letadlo z městečka heartlake

za 1799 Kč na Wiky.cz
Postavte si toto parádní letadlo LEGO Friends® a vzlétněte na nevšední dobrodružství. Stephanie a Olivia vyrážejí na dovolenou. Stavebnice má plno zábavných funkcí – úplně jako skutečné letiště! Pomáhejte kapitánce Ashley v kokpitu letadla nebo servírujte dobroty cestujícím. Nebo si zkuste roli pasažérů, umístěte zavazadlo do přihrádky a pak se uvelebte a pusťte si film. Letadlo z městečka Heartlake (41429) letí za zábavou a nezná hranice. Na palubě tohoto letadla plného různých bezvadných funkcí a doplňků děti objeví nekonečné možností pro nápadité hraní.  Malí cestovatelé se vydají na dobrodružství s LEGO® Friends minipanenkami Stephanie a Olivie. Pomohou jim odbavit zavazadla a nastoupit do letadla nebo si vyzkouší roli pilota v kokpitu.  Na palubě nechybí pohyblivý vozík s občerstvením a toaleta. Kufry uložíte do zavazadlového prostoru. Otevírací kabina ukrývá přihrádky pro příruční zavazadla a součástí modelu je také odbavovací přepážka a schodiště pro nástup do letadla.  Tato sada s 574 dílky představuje skvělý narozeninový dárek pro děti od 7 let, které milují osobitá vozidla a letouny a mají trochu zkušeností se stavěním. Jedná se o obohacující stavebnici, po jejímž dokončení budou děti pyšné na svůj výtvor.  Letadlo měří přes 13 cm na výšku, 36 cm na délku a 33 cm na šířku. Všechny LEGO sady jsou kompatibilní a tato stavebnice není výjimkou, takže můžete spojit všechny LEGO® kostky, které máte doma, a užít si ještě více kreativní legrace!  Můžete se těšit na pořádně dynamickou hru. Tu zaručí pestrá škála pohyblivých prvků, jako jsou otevírací přihrádky na zavazadla a pohyblivý vozík s občerstvením. Nejsou zapotřebí žádné baterie – letadlo vzlétne díky představivosti dětí!  Součástí sady je návod na stavění, takže model zvládnou postavit i děti, které jsou v LEGO® stavění nováčky. Díky jednoduchému tištěnému návodu vzlétnou děti za dobrodružstvím raz dva!  Stavebnice LEGO® Friends dětem umožňují přehrávat si oblíbené scény z televizního seriálu, v němž se kamarádky z městečka Heartlake vydávají na vzrušující dobrodružství a užívají si legraci se svými nejlepšími přáteli!  Již od roku 1958 splňují LEGO® kostky ty nejvyšší oborové standardy, čímž je zaručena jejich konzistence a kompatibilita. Dílky spolu drží pevně jako kamarádky LEGO Friends a žádná turbulence je neohrozí!  Kostky a dílky úžasných LEGO® stavebnic podrobujeme všem představitelným testům. Každá sada splňuje ty nejvyšší požadavky na kvalitu. Díky tomu jsou LEGO® stavebnice jedny z nejlepších – a nejbezpečnějších – hraček pro děti. Počet dílků: 574 Doporučený věk: 7+
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Lego Friends obsahuje malé figurky kamarádek – Olivia, Christina, Mia, Marie, Stephanie, Andrea, Katharina, Emma a další. Tyto malé panenky LEGO jsou jedinečné, každá je jiná.

Více tematických oblastí, které zaujmou každou malou dámu! Výrobci sice uvádějí, že tyto hračky jsou pro děti v kategorii 5–12 let, ale každé dítě je jiné a některé holky skládají, kostičky, různé dílky a stavebnice už od útlého věku:)

Výstava psů v Heartlake

Balení (222 dílků) obsahuje minifigurku – panenku Miu a 2 štěňata, pódium, dráhu, prostor pro přípravu psů, doplňky (foťák, mašle, kartáče, talíř, kosti, květiny, houpačku, překážky a praporky).

V Heartlake City pořádají výstavu štěňátek a překážkovou dráhu pro pejsky. Kdo bude nejrychlejší, ten vyhraje.

Mia se účastní této výstavy se svými dvěma štěňátky. Mia je velká milovnice zvířat. Mezi její nejoblíbenější mazlíčky patří její pes Jacky a Scarlett a kůň Bella. Ráda se stará o zvířata (pracuje na veterinární klinice v Heartlake City), miluje sport, kempování, kanoistiku a jízdu na koni.

Andrea na pódiu

Balení (87 dílků) obsahuje postavičku Andrey, jeviště s oponou a nápisem, světla, mikrofon, piano se stoličkou, přehrávač a kukátko.

Andrea, která pracuje v kavárně v parku, ráda zpívá a chystá své pěvecké vystoupení v Heartlake City. Bude to velkolepá show. Andrea miluje nejen zpěv (skládá a píše si vlastní skladby), ale i tanec, divadlo, vaření a PC hry. Jejím nejoblíbenějším zvířetem je králík.

Veterinární klinika v Heartlake

Balení (343 dílků) obsahuje panenku Miu a veterinářku Sophii, koně Bellu, psa Scarlett a ježka Oscara, akvárium, tabulku s rozpisem vyšetření, poštovní schránku, ohradu pro koně, klec pro ježka, rentgen a váhu, doplňky (teploměr, psací desku, balení ledu, stetoskop, lžičku, injekční stříkačku, registrační kartu a doplňkovou květinovou sadu s květinami, motýly a beruškami.

Veterinární klinika v Heartlake City má moderní vybavení, a proto je schopna se postarat o všechna zvířátka, která to potřebují. Mia pomáhá veterinářce vyšetřit zvířátka a snaží se jim všelijak zpříjemnit pobyt na klinice.

Senzační kabriolet Stephanie

Balení (130 dílků) obsahuje postavičku Stephanii, myčku aut, lavičku a pouliční lampu, v automyčce je vodní kohoutek, kbelík a kartáč, doplňky ( mp3 přehrávač, peněženka a sada ozdob do vlasů, kde nechybí mašle, sluneční brýle a zrcátko).

V Heartlake City se rozhodnou kamarádky LEGO Friends projet v kabrioletu a pak se společně vydají na pláž. To bude jízda!

Stephanie se vyžívá ve psaní příběhů. Touží se stát novinářkou nebo redaktorkou. Mezi další její záliby patří plánování a organizování zábavných akcí. Jejími zvířecími miláčky jsou králíček Daisy a pes Coco, které s sebou ráda bere na výlety. Stephanina oblíbená barva je žlutá.

Kavárna v parku

Balení (222 dílků) obsahuje 2 panenky: Andreu a Marii, kuchyň, místa k sezení uvnitř i venku na zahrádce, pult a pokladnu, doplňky (peněžní kostky, pánev, obracečku, 3 plechy na pečení muffinů, mixér, kuchyňské náčiní, pekáč, mísu, koláč a krabici s džusem).

Andrea společně s Marií obsluhují hosty kavárny, kteří se zde setkávají nad dobrým zákuskem a lahodným mléčným koktejlem.

Stáje v Heartlake

Balení (401 dílků) obsahuje minifigurky Miu a Katharinu a 2 různobarevné koně: Bellu a Niki.

Mia velmi ráda tráví čas ve stájích v Heartlake City. Pečuje zde o koně, myje je, hřebelcuje je, kartáčuje, krmí, uklízí jim stáje, a když nastane čas závodů, ozdobí je mašlemi a stuhami. Cenu pro vítěze pověsí na vrata stáje, ať každý vidí, kdo je vítěz.

09. 11. 2012, aktualizovano 17. 09. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: