Lego Ninjago

Stavebnice Lego Ninjago nejen pro kluky

Série stavebnic Lego Ninjago možná znáte ze stejnojmenného animovaného seriálu pro děti, který tuto edici stavebnice značky Lego doprovází. Kromě televizního seriálu existuje ale také počítačové hry na motivy této stavebnice, komiksy a krátké bohatě ilustrované knihy. Nejlepší ze všech těchto produktů jsou ale samozřejmě skutečné kostičky Lega.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Lego Ninjago 71741 Zahrady v NINJAGO City

za 6809 Kč na Bambule.cz
• Stavebnice Zahrady v NINJAGO City (71741) přináší model pětipatrového domů nindžů, se kterým si malí hrdinové mohou hrát nebo si ho vystavit na oslavu 10. výroční světa NINJAGO. • Součástí sady je neuvěřitelných 19 minifigurek, mezi kterými nechybí mladý Lloyd, Kai, Zane, Cole, Jay, Nya, původní Wu, Misako, Ronin, Hai, Cece, Mei, Tito a další. • Model nabízí spoustu místností, včetně cukrárny se zmrzlinou a Chenova bistra s nudlemi, velitelské místnosti nindžů nebo muzea. Všude najdete spoustu doplňků a detailů inspirovaných bohatou nindža historií. • Každé patro je samostatné a plně přístupné pro hraní. Na zádní straně modelu je také žebřík. • Tato nindžovská stavebnice s 5685 dílky představuje skvělý dárek k narozeninám pro všechny nadšené fanoušky LEGO sad a světa NINJAGO . Navíc si můžete s dětmi vychutnat radost ze společného stavění. • Dům nindžů měří přes 73 cm na výšku, 44 cm na šířku a 33 cm do hloubky, což z něj dělá skutečně luxusní výstavní kousek.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Ninjago 71756 odměna na vlnách

za 3209 Kč na Bambule.cz
S touto neuvěřitelně propracovanou stavebnicí Odměna na vlnách (71756) od LEGO NINJAGO se děti mohou těšit na akční bitvy na mořském dně
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 70677 pozemní odměna osudu

za 3169 Kč na Mall.cz
Přidej se k NINJAGO akčním figurkám nindžů Wu, Kaie, Jaye, Nyi a Colea FS v jejich úžasném obrněném mobilním velitelském centrum jménem Pozemní Odměna osudu! Manévruj nindža vozidlem po písčité Poušti zkázy a roztoč hvězdicové čepele. Vrhni se do bitvy proti Aspheeře a Pyrozmijounům a střílej z děla a pružinových vystřelovačů. Musíš porazit Aspheeru a získat zpátky mocný svitek zapovězeného Spinjitzu!
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 71705 odměna osudu - ninjago 71705 odměna osudu

za 2979 Kč na Bambule.cz
„• Do detailu propracovaný model lodi Odměna osudu ze světa NINJAGO se 7 minifigurkami, s nimiž si všichni fanoušci nindžů mohou přehrávat napínavá dobrodružství. Parádní stavebnice pro děti, které si rády vymýšlejí vlastní příběhy. • Součástí této sady z řady NINJAGO Legacy je LEGO loď Odměna osudu a 7 minifigurek: Wu, Kai, mladý Lloyd Garmadon, Samuraj X, Zane, Jay a Cole. Spousta hrdinů, s nimiž mohou milovníci NINJAGO zažívat napínavá dobrodružství. • Model lodě Odměna osudu umožňuje dětem připomenout si bohatou historii světa NINJAGO a první řadu televizního seriálu. Nadšenci do nindžů si zamilují funkční kotvu, rotující motory a pohyblivé plachty. • Tato sada s 1781 dílky zaručí zábavný stavitelský zážitek pro kluky a holky ve věku od 9 let – a skvěle poslouží jako narozeninový dárek. Stavebnice, která je novinkou pro červen 2020, umožňuje kreativním dětem vstoupit do světa fantazie. • Model lodi Odměna osudu z řady NINJAGO je ideální pro hraní doma i na cestách.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 71722 kobky čaroděje lebek

za 2239 Kč na Hračky 4kids.cz
Kobku čaroděje lebek s dalšími aktéry si mohou děti sestavit z 1171 dílků. Poté si mohou přehrát příběh, kdy Cole, Zan a Lloyd statečně vystoupí proti čaroději. Bude dobré mít se na pozoru před nástrahami a hlavně před bojovníky temnoty Murtem a Ginklem. Hrdinové budou muset být stateční, aby získali Stínovou čepel a vysvobodili Ninju z vězení. Přednosti: přesně do sebe zapadající dílky stavebnice stavění rozvíjí představivost a jemnou motoriku Kupte dětem stavebnici Lego Ninjago! Vhodné pro děti od 9 let Počet dílků: 1171
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 71755 chrám nekonečného moře

za 2229 Kč na Bambule.cz
Fanoušci nindžů si mohou se stavebnicí Chrám nekonečného moře (71755) přehrávat podmořská dobrodružství ze seriálu LEGO NINJAGO : Seabound
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 70676 lloydův titanový robot

za 2089 Kč na Mall.cz
Vydej se do LEGO NINJAGO Bezčasé říše s Lloydovým mocným titánským robotem a Zanem FS! Postav se armádě sněžných samurajů generála Vexe. Ale pozor – Vex má mocnou zbraň, svitek zapovězeného Spinjitzu. Rozdrť sněžného samuraje pomocí hvězdicových čepelí a obří katany robotického nindži. Odděl letoun, naskoč do kokpitu s Lloydem a střílej z pružinových vystřelovačů. Vytvoř Spinjitzu tornádo pomocí Zaneova nindža spinneru.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Stavebnici Lego samo o sobě není potřeba představovat. Kostičky Lega zná důvěrně každé dítě. Lego rozvíjí v dětech kreativitu. Série Lego Ninjago obsahuje celou řadu postaviček. Čtyři hlavní, tedy základní ninjové se jmenují Kai, Jay, Cole a Zane. Kromě nich se ale dají dokoupit i další figurky, dokonce i svítící Ninjago panáčky.

Stavebnice Lego Ninjago se vyrábí v mnoha setech, existuje jich už přes stovku.

Viděl jsem tě ve snech příteli a v tom posledním jsi mi přinesl štěstí...

Lego zná každý. Je to stavebnice, se kterou si hrají hlavně kluci. Ale existuje ale také speciální Lego pro holky, Lego Friends. Existuje také Legoland, což je město postavená s kostiček Lega. Existují počítačové hry s tématikou stavebnice Lego.

A existují také filmy, ve kterém vystupují postavičky z Lega.

Hlavní postavy a charaktery Lego Ninjago

Animovaná pohádka Lego Ninjago

Lego Ninjago je právě takovým animovaným filmem pro děti, který vznikl na motivy oblíbené hračky. Spíše to jsou pohádky pro kluky, než pro holky, protože v sérii Lego Ninjago nejde o žádné milé švitořivé klábosení, jaké známe z pohádky Můj malý Pony nebo Barbie, jejichž předobrazem jsou také oblíbené hračky.

Lego Ninjago - to jsou silní a brutální nindžové a monstra, která mezi sebou nemilosrdně válčí. Žádné postavičky pro holky!

Stavebnice Lego Ninjago Masters of Spinjitzu

Stavebnice Lego Ninjago Masters of Spinjitzu je jedna z tematických řad stavebnice Lego, vyrábí se od roku 2011. Vychází ze starší série stavebnic Lego Ninja. Oproti ní navíc obsahuje armádu kostlivců (Skeleton Army) a Kamennou armádu (Stone army). Kromě postaviček nabízí také zábavu s různými dopravními prostředky.

21. 03. 2017, aktualizovano 17. 09. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: