Lego Ninjago

Stavebnice Lego Ninjago nejen pro kluky

Série stavebnic Lego Ninjago možná znáte ze stejnojmenného animovaného seriálu pro děti, který tuto edici stavebnice značky Lego doprovází. Kromě televizního seriálu existuje ale také počítačové hry na motivy této stavebnice, komiksy a krátké bohatě ilustrované knihy. Nejlepší ze všech těchto produktů jsou ale samozřejmě skutečné kostičky Lega.

Vybrali jsme

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Ninjago 71741 zahrady v ninjago city

za 7999 Kč na Sparkys.cz
- Stavebnice Zahrady v NINJAGO City (71741) přináší model pětipatrového domů nindžů, se kterým si malí hrdinové mohou hrát nebo si ho vystavit na oslavu 10. výroční světa NINJAGO. - Součástí sady je neuvěřitelných 19 minifigurek, mezi kterými nechybí mladý Lloyd,
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 71756 odměna na vlnách

za 3899 Kč na Sparkys.cz
S touto neuvěřitelně propracovanou stavebnicí Odměna na vlnách (71756) od LEGO NINJAGO se děti mohou těšit na akční bitvy na mořském dně. Součástí modelu je 10 minifigurek a celá řada parádních funkcí – 2 pružinové vystřelovače, otevírací kokpit, skládací křídla,
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 71774 lloydův zlatý ultra drak

za 3759 Kč na Sparkys.cz
• Stavebnice s draky a nindža hrdiny pro fanoušky řady LEGO NINJAGO • 9 minifigurek, včetně zlatého přízraku Lloyda a Křišťálového krále • Drak NINJAGO se 4 hlavami, pohyblivýma nohama a ocasem a křídly s ukrytými čepelemi • Nenechte si ujít dalších 7 stavebnic
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 71775 nyin robot samuraje x

za 2899 Kč na Sparkys.cz
• Stavebnice s roboty a nindža hrdiny pro fanoušky řady LEGO NINJAGO • 8 minifigurek, včetně samurajky X Nyi, Lil’ Nelsona a generál Pythora • Vysoce pohyblivý robot NINJAGO se 2 vystřelovači, 2 meči a kokpitem • Nenechte si ujít dalších 7 stavebnic ze seriálu NINJAGO :
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 71755 chrám nekonečného moře

za 2699 Kč na Sparkys.cz
Fanoušci nindžů si mohou se stavebnicí Chrám nekonečného moře (71755) přehrávat podmořská dobrodružství ze seriálu LEGO NINJAGO : Seabound. Součástí této propracované prémiové nindža sady je laboratoř, vězení, ponorka, rejnok a mořský had Wojira v řetězech. Stavebnice,
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 71767 chrám bojových umění nindžů

za 2548 Kč na Sparkys.cz
Dopřejte fanouškům nindžů od 8 let možnost trénovat jejich hrdiny a přehrávat si bitvy s úžasným 3patrovým modelem Chrám bojových umění nindžů (71767) od LEGO NINJAGO , který doslova překypuje super funkcemi. Dojo nabízí výcvikovou oblast a 5 pokojů, včetně Wuovy čajovny,
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 71765 nindžovský ultrarobot

za 2198 Kč na Sparkys.cz
• Model vozidla 4 v 1 dětem umožní přehrávat si oblíbená akční dobrodružství s nindži • Součástí je 7 minifigurek: Kai, Cole, Zane a Jay, a k tomu navíc 2 hadi a Wu Bot • Robot je tvořen 4 odnímatelnými vozidly pro neomezené herní možnosti • Po dokončení mise
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Stavebnici Lego samo o sobě není potřeba představovat. Kostičky Lega zná důvěrně každé dítě. Lego rozvíjí v dětech kreativitu. Série Lego Ninjago obsahuje celou řadu postaviček. Čtyři hlavní, tedy základní ninjové se jmenují Kai, Jay, Cole a Zane. Kromě nich se ale dají dokoupit i další figurky, dokonce i svítící Ninjago panáčky.

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 99 do 7999 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 1200 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Stavebnice Lego Ninjago se vyrábí v mnoha setech, existuje jich už přes stovku.

Viděl jsem tě ve snech příteli a v tom posledním jsi mi přinesl štěstí...

Lego zná každý. Je to stavebnice, se kterou si hrají hlavně kluci. Ale existuje ale také speciální Lego pro holky, Lego Friends. Existuje také Legoland, což je město postavená s kostiček Lega. Existují počítačové hry s tématikou stavebnice Lego.

A existují také filmy, ve kterém vystupují postavičky z Lega.

Hlavní postavy a charaktery Lego Ninjago

Animovaná pohádka Lego Ninjago

Lego Ninjago je právě takovým animovaným filmem pro děti, který vznikl na motivy oblíbené hračky. Spíše to jsou pohádky pro kluky, než pro holky, protože v sérii Lego Ninjago nejde o žádné milé švitořivé klábosení, jaké známe z pohádky Můj malý Pony nebo Barbie, jejichž předobrazem jsou také oblíbené hračky.

Lego Ninjago - to jsou silní a brutální nindžové a monstra, která mezi sebou nemilosrdně válčí. Žádné postavičky pro holky!

Stavebnice Lego Ninjago Masters of Spinjitzu

Stavebnice Lego Ninjago Masters of Spinjitzu je jedna z tematických řad stavebnice Lego, vyrábí se od roku 2011. Vychází ze starší série stavebnic Lego Ninja. Oproti ní navíc obsahuje armádu kostlivců (Skeleton Army) a Kamennou armádu (Stone army). Kromě postaviček nabízí také zábavu s různými dopravními prostředky.

21. 03. 2017, aktualizovano 06. 06. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: