Lego Ninjago

Stavebnice Lego Ninjago nejen pro kluky

Série stavebnic Lego Ninjago možná znáte ze stejnojmenného animovaného seriálu pro děti, který tuto edici stavebnice značky Lego doprovází. Kromě televizního seriálu existuje ale také počítačové hry na motivy této stavebnice, komiksy a krátké bohatě ilustrované knihy. Nejlepší ze všech těchto produktů jsou ale samozřejmě skutečné kostičky Lega.

1/65
Ninjago 70684 spinjitzu výcvik – kai vs. samuraj

Ninjago 70684 spinjitzu výcvik – kai vs. samuraj

za 398 Kč na Mraky hraček.cz
Lego Ninjago – Spinjutsu výcvik – Kai vs. Samuraj Se sadou 70684 Spinjutsu výcvik – Kai vs. Samuraj od LEGO® NINJAGO® se děti mohou těšit na rychlou akci, zatímco si budou přehrávat živlové souboje. Tato zábavná stavebnice obsahuje tornádo spinnery Kaie FS a sněžného samuraje, které mají místo na minifigurku a lze je nasadit na vlastní, snadno sestavitelný odpalovač, a k tomu navíc sestavitelný podstavec se svitkem zapovězeného Spinjitzu navrchu, který lze použít jako terč. Sada zahrnuje věčný plamen a ohnivé koule Kaie FS a ledový krystal a ledový štít sněžného samuraje, který lze rovněž odpálit odpalovačem. Ideální pro samostatné nebo společné hraní. Děti si zamilují napodobování nindža tornádo efektu ze seriálu NINJAGO TV a vymýšlení vlastních Spinjitzu soutěží. Tato akční rotující hračka obsahuje sběratelskou minifigurku Kaie FS s „nabitou“ kápí a minifigurku sněžného samuraje pro kreativní hraní. Počet kostek: 164 Věk: 8+
Výrobce (značka): Lego
2/65
Ninjago 70618 odměna osudu

Ninjago 70618 odměna osudu

za 4329 Kč na Mall.cz
Připojte se ke Kaiovi, Lloydovi, Zaneovi, Nye, Jayovi a Coleovi při tréninku nindžů na Odměně osudu – létající lodi mistra Wu! Postavte si tuto loď se zdobenými plachtami, příslušenstvím, ložnicí mistra Wu a ukrytými zbraněmi. Objevte nejmocnější zbraň – laserovou hůl – a trénujte své pohyby nindži v dojo mistra Wu.
Výrobce (značka): Lego
3/65
Ninjago 70615 ohnivý robot

Ninjago 70615 ohnivý robot

za 1842 Kč na Mraky hraček.cz
Pořádně žraločí armádě zatop – s pomocí ikonického Ohnivého robota! Kladivoun a Medúza zajali Lauren a Henryho. Naskoč do kokpitu spolu s Kaiem a pokus se je vypátrat. Střílej z masivních diskových vystřelovačů na ramenou robota a zaměřuj žraločí vojáky jeho rozžhavenými ohnivými blastery. Pak vyskoč z robota, chop se svých katan, spoj se se Zanem a přinuť ty žraločí vojáky vzdát se.
Výrobce (značka): Lego
4/65
Ninjago 70635 jay mistr spinjitzu

Ninjago 70635 jay mistr spinjitzu

za 149 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO Ninjago 70635 Jay Mistr Spinjitzu Modrý Jay je jeden z mistrů Spinjitzu , se kterým mohou děti ovládnout nové dovednosti. Stačí když Jayeho vloží do kapsle s hvězdicemi, připojí se ke spinneru a zatáhnou za lanko. Mohou pak trénovat nové triky a bojovat o to, kdo se stane nejlepším mistrem Spinjitzu. Vyberte fanouškům Lega Ninjaga Mistra Spinjitzu! Vhodné pro děti od 6 do 14 let Materiál: plast Počet dílů: 68 Rozměry: 22,8 x 25,2 x 6,7 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
5/65
Ninjago 70662 spinjitzu cole

Ninjago 70662 spinjitzu cole

za 269 Kč na Mall.cz
Umísti LEGO NINJAGO minifigurku Colea do jeho zemního Spinjitzu spinneru, zvol útočný, obranný nebo rychlostní režim a roztoč to. Zkoušej nové techniky, vymýšlej vlastní Spinjitzu výzvy a soutěž s kamarády. Neexistují žádná pravidla a omezení, tak buď kreativní a dokaž, že jsi skutečná Spinjitzu legenda!
Výrobce (značka): Lego
6/65
Ninjago 70683 spinjutsu výcvik zane

Ninjago 70683 spinjutsu výcvik zane

za 209 Kč na Hračky 4kids.cz
Odpalovač nasaditelný na tornádo spinner si mohou děti sestavit ze 63 dílků. Poté si mohou přehrát příběh motivovaný seriálem Ninjago, plný síly a bojové dovednosti. přičemž využijí minifigurku Zaneho, 3 „ledové“ terče s mečem a 2 pavouky. Po usazení minifigurky do spinneru mohou jednoduše připojit odpalovač a udeřit do něj a tak odpálit minifigurku spirálovitým pohybem směrem k cíli. Toto balení je snadno kombinovatelné se sadami 70681 Spinjutsu výcvik Lloyd, Spinjutsu výcvik Jay, 70683 Spinjutsu výcvik Zane a 70684 Spinjutsu výcvik Kai vs. Samuraj od LEGO® NINJAGO®. Obsah balení: Zaneův tornádo spinner s minifigurkou sestavitelný odpalovač, 3 „ledové“ terče s mečem a 2 pavouky minifigurka Zanea FS s „nabitou“ kápí, novinku pro červen 2019 Kupte dětem kvalitní stavebnici LEGO! Vhodné pro děti od 7 let Materiál: plast Počet dílků: 63 Počet figurek: 1 Rozměry balení: 62 x 23 x 6 cm Odpalovač spinneru: 5 x 3 x 8 cm
Výrobce (značka): Lego
7/65
Ninjago 70659 spinjitzu kai

Ninjago 70659 spinjitzu kai

za 269 Kč na Mall.cz
Umísti LEGO NINJAGO minifigurku Kaie do jeho ohnivého Spinjitzu spinneru, zvol útočný, obranný nebo rychlostní režim a roztoč to. Zkoušej nové techniky, vymýšlej vlastní Spinjitzu výzvy a soutěž s kamarády. Neexistují žádná pravidla a omezení, tak buď kreativní a dokaž, že jsi skutečný Spinjitzu nindža!
Výrobce (značka): Lego
8/65
Ninjago 70667 kaiova motorka s čepelemi a zaneův sněžný vůz

Ninjago 70667 kaiova motorka s čepelemi a zaneův sněžný vůz

za 649 Kč na Mall.cz
Přižeň se do bitvy a získej zpět meč ohně pomocí Kaiovy čepelové motorky a Zaneova živelného sněžného skútru! Ale pozor na nastražené pasti. Vyhni se řetězu na silnici nebo ho přeskoč. Roztáhni zlaté čepele živelné motorky, střílej z vystřelovačů sněžného skútru a zmrazuj věci pomocí šurikenů ledu.
Výrobce (značka): Lego
9/65
Ninjago 70647 dračí mistr kai

Ninjago 70647 dračí mistr kai

za 308 Kč na Mraky hraček.cz
Vytvářej vzdušnou magii se sadou 70647 Dračí mistr Jay od LEGO NINJAGO , která obsahuje sestavitelnou odpalovací rukojeť z LEGO kostek, kapsli na minifigurku, rotor, dračí křídla a natahovací lanko. Předváděj triky a soupeř s kamarády, využij své okolí a vytvářej bezpočet nevídaných nindža výzev. Tato stavebnice LEGO NINJAGO obsahuje minifigurku Kaie.
Výrobce (značka): Lego
10/65
Ninjago 70613 robot garma

Ninjago 70613 robot garma

za 1528 Kč na Mraky hraček.cz
Robot Garma je vybaven otevíracím kokpitem pro minifigurku, má pohyblivou hlavu, paže a nohy, pružinový žraločí blaster, pás s náboji ve tvaru žraloka a otevírací průsvitně modrou nádrž s mini žraločími prvky. Sada Lego Ninjago obsahuje čtyři minifigurky Garmadona, velkého bílého nepřítele, Lloyda a Pata s různými zbraněmi – Germandonovu laserovou holi, Lloydův ozdobný meč, čtyři katany a rybí kopí Velkého bílého nepřítele.   Lego je rodinná firma, která vznikla v roce 1932. Za posledních 80 let ušla dlouhou cestu. Většina komponentů Lega je vyrobena z plastu ABS. Plasty ABS jsou stabilní a mnohem lépe drží barvu, tyto plasty jsou netoxické.   Parametry: materiál: ABS plast rozměry balení: 35,4 x 7,1 x 37,8 cm   Vhodné pro děti od 8 do 14let.
Výrobce (značka): Lego
11/65
Ninjago 70676 lloydův titanový robot

Ninjago 70676 lloydův titanový robot

za 1499 Kč na Hračky 4kids.cz
Titanového robota si děti mohou sestavit z 876 dílků. Poté si mohou přehrát příběh podle námětu filmu Lego Ninjago, kdy využijí jeho pohyblivost ve formě chňapající ruky, která může držet obří katanu, rotující hvězdicovou čepel, také odpojitelný letoun s místem pro minifigurku, nastavitelnými křídly a 2 pružinovými vystřelovači. Také figurky, které jsou novinkou pro červen 2019. Aplikace LEGO® Life nabízí návod na stavění PLUS s vizualizací staveb, včetně funkce přibližování, otáčení a speciálního režimu. Obsah balení: celkem 450 dílků 6 minifigurek: nindža Lloyda a Zanea FS zapovězené Spinjitzu generál Vex, šermíř vánice, lučištník vánice, válečník vánice zbraně, doplněk ve formě svitku zapovězeného Spinjitzu a tornáda spinneru Zanea FS Kupte dětem kvalitní stavebnici LEGO! Vhodné pro děti od 9 let Materiál: plast Počet dílků: 876 ks Rozměry balení: 70 x 38 x 7 cm Titánský robot: 37 x 15 x 35 cm
Výrobce (značka): Lego
12/65
Ninjago 70629 útok piraně

Ninjago 70629 útok piraně

za 429 Kč na Mall.cz
Pomoz Kaiovi a Misako zachránit Raye při útoku piraně v NINJAGO City! Rváč ze žraločí armády pronásleduje Rayovu rikšu v rychlé robotické pirani. Vyhni se jejím klapajícím čelistem a dávej pozor na raketové střely. Použij Kaiovy katany a Misačin luk a šíp a zastav ji!
Výrobce (značka): Lego
13/65
Ninjago 70634 nya - mistryně spinjitzu

Ninjago 70634 nya - mistryně spinjitzu

za 219 Kč na Mall.cz
Prokaž své Spinjitzu schopnosti s Nyou! Vlož Vodního nindžu s jejími hvězdicemi do kapsle, připoj ji ke spinneru a zatáhni za lanko. Roztoč spinner a nauč se úžasné triky jako třeba Zen. Vytvářej vlastní Spinjitzu výzvy a soupeř se svými kamarády o to, kdo se stane nepřekonatelným mistrem Spinjitzu!
Výrobce (značka): Lego
14/65
Ninjago 70673 nindžakoptéra

Ninjago 70673 nindžakoptéra

za 639 Kč na Mraky hraček.cz
Lego Ninjago – Nindžakoptéra S touto helikoptérou si děti mohou hrát s akčními figurkami nindžů a bojovat o svitek zapovězeného Spinjitzu ve světě NINJAGO®. Sada 70673 Nindžakoptéra od LEGO® NINJAGO obsahuje kokpit pro minifigurku, přistávací kola se 2 rotujícími hvězdicovými čepelemi, funkci otáčecích rotorů a 6ranné vystřelovače na každém křídle. Děti si zamilují přehrávání scén z TV seriálu NINJAGO a vymýšlení vlastních příběhů s touto nindža helikoptérou, 3 minifigurkami, různými zbraněmi a doplňky, včetně nindža tornádo spinneru Jaye FS. Dopřejte všem LEGO stavitelům úžasný stavitelský zážitek s touto LEGO NINJAGO sadou a návodem na stavění PLUS, který je dostupný v aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety. Snadno použitelný, intuitivní návod na stavění jim umožní za pochodu přibližovat, otáčet a vizualizovat jejich výtvory pomocí speciálního režimu. Návod na stavění PLUS je také vhodný pro malé stavitele, jelikož je provedou stavitelským procesem a umožní jim dosáhnout větší nezávislosti a zažít úspěchy. Počet kostek: 361 Věk: 8+
Výrobce (značka): Lego
15/65
Ninjago 70640 s.o.g. základna

Ninjago 70640 s.o.g. základna

za 992 Kč na Mraky hraček.cz
Napadni S.O.G. Základnu s Lloydem a Zanem přestrojeným za Hadího jaguára! Použij Lloyduv Spinjitzu spinner a roztoč kolotoč akce. Převrať bankomat, ale pozor na pohyblivé stěny podzemního dojo a rotující zbraně. Pozor si dej taky na Ultra Violet a její následovníky, kteří vedou útok na Oni motorce. Bojuj proti Nailsovi a Krutému Skipovi, proraž vstupní bránu spinnerem a získej Oni masku nenávisti!
Výrobce (značka): Lego
16/65
Ninjago 70641 nindža nightcrawler

Ninjago 70641 nindža nightcrawler

za 1099 Kč na Bambule.cz
Vrhni se do rozhodující bitvy a získej Oni masku nenávisti s Lloydovým Nindža Nightcrawlerem! Pronásleduj v rychlostním režimu kamennou motorku Ultra Violet. Přepni se do útočného režimu a automaticky střílej z rychlých vystřelovačů. Naskoč do kokpitu, spoj se s Nyou a společně přemozte onoho padoucha. Vyhni se kývajícímu se palcátu Ultra Violet a popadni masku!
Výrobce (značka): Lego
17/65
Ninjago 70674 ohnivý tesák

Ninjago 70674 ohnivý tesák

za 959 Kč na Mraky hraček.cz
Lego Ninjago – Ohnivý tesák S touto LEGO® NINJAGO® sadou si děti mohou hrát s akční nindža figurkou Kaie FS a utkat se s hadí čarodějnicí Aspheerou a Ohnivým tesákem o svitek zapovězeného Spinjitzu. 70674 Ohnivý tesák připomínající kobru obsahuje trůn pro minifigurku, mávající, chrastící ocas se 2 vystřelovači a řetěz pro připojení minifigurek. Děti si zamilují přehrávání scén z TV seriálu NINJAGO a vymýšlení vlastních příběhů se 4 minifigurkami, různými zbraněmi a doplňky, včetně Kaiova tornádo spinneru a Aspheeřina svitku zapovězeného Spinjitzu. Dopřejte všem LEGO stavitelům úžasný stavitelský zážitek s návody na stavění PLUS, které jsou dostupné v aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety. Snadno použitelný, intuitivní návod na stavění k této LEGO sadě jim umožní za pochodu přibližovat, otáčet a vizualizovat jejich výtvory pomocí speciálního neviditelného režimu. Návod na stavění PLUS je také vhodný pro malé stavitele, jelikož je provedou stavitelským procesem a umožní jim dosáhnout větší nezávislosti a zažít úspěchy. Počet kostek: 463 Věk: 8+
Výrobce (značka): Lego
18/65
Ninjago 70675 katana 4x4

Ninjago 70675 katana 4x4

za 1039 Kč na Mraky hraček.cz
Lego Ninjago – Katana 4x4 Parádní 4x4 náklaďák a akční figurky nindžů umožňují dětem přehrát si epickou bitvu o svitek zapovězeného Spinjitzu. Nindža vozidlo 70675 Katana 4x4 od LEGO® NINJAGO® obsahuje otevírací kokpit pro minifigurku, skrytou otočnou hvězdicovou čepel s beranidlem, 2 pružinové vystřelovače a otevírací přihrádku na zbraně. Děti si zamilují přehrávání scén z TV seriálu NINJAGO a vymýšlení vlastních příběhů s 5 minifigurkami, různými zbraněmi a doplňky, včetně svitku zapovězeného Spinjitzu se sestavitelným stojanem a tornádo spinnerem Nyii FS, který představuje novinku pro červen 2019. Dopřejte všem LEGO stavitelům úžasný stavitelský zážitek s touto LEGO NINJAGO sadou a návodem na stavění PLUS, který je dostupný v aplikaci LEGO Life pro smartphony a tablety. Snadno použitelný, intuitivní návod na stavění jim umožní za pochodu přibližovat, otáčet a vizualizovat jejich výtvory pomocí speciálního režimu. Návod na stavění PLUS je také vhodný pro malé stavitele, jelikož je provedou stavitelským procesem a umožní jim dosáhnout větší nezávislosti a zažít úspěchy. Počet kostek: 450           Věk: 8+
Výrobce (značka): Lego
19/65
Ninjago 70645 dračí mistr cole

Ninjago 70645 dračí mistr cole

za 309 Kč na Mall.cz
Staň se nindžou s úžasnou sadou 70645 Dračí mistr Cole od LEGO NINJAGO ! Začni svůj výcvik tím, že si z LEGO kostek postavíš odpalovací rukojeť. Pak umísti Colea do kapsle, připoj rotor a dračí křídla a zatáhni za lanko. Předváděj úžasné vzdušné triky jako třeba dračí úder a utkej se svými kamarády v nejrůznějších výzvách, jako je třeba dračí duel. Staneš se legendárním Dračím mistrem?
Výrobce (značka): Lego
20/65
Ninjago 70653 firstbourne

Ninjago 70653 firstbourne

za 1439 Kč na Mraky hraček.cz
Zažeň s pomocí Kaie a Colea dračí lovce, kteří útočí na Firstbourne, a získej dračí poklad. Vysoce pohyblivá dračice ze sady 70653 Firstbourne od LEGO NINJAGO má snímatelné sedlo pro minifigurku, mávající křídla a funkci mávání ocasem. Létající prostředek lovců má vystřelovače a řetěz, s jehož pomocí se minifigurky spouští, pověsí na draka nebo spustí před jeho tlamu vařeného krocana. Tato sada obsahuje i podstavec se 2 sběratelskými dračími poklady – dračí helmou a brněním ukutým dračím ohněm. Součástí je také 6 LEGO NINJAGO minifigurek s nejrůznějšími zbraněmi.
Výrobce (značka): Lego
21/65
Ninjago 70668 jayův bouřkový štít

Ninjago 70668 jayův bouřkový štít

za 889 Kč na Mall.cz
Přileť Nye na pomoc do bitvy proti Hadím kmenům v Jayově bouřkovém letounu! Naskoč do kokpitu tohoto super rychlého tryskáče a vzlétni k obloze. Roztáhni křídla a odhal obří zlaté čepele. Střílej z pružinových vystřelovačů na Pythora a Lashu.
Výrobce (značka): Lego
22/65
Ninjago 70671 lloydova cesta

Ninjago 70671 lloydova cesta

za 318 Kč na Mraky hraček.cz
Lego Ninjago – Lloydova cesta Tato akční nindža stavebnice pro kluky a holky ti umožní zažít epickou ledovou bitvu, v níž se utká Lloyd se svým vlkem proti válečníkovi vánice. Tato sada 70671 Lloydova cesta od LEGO® NINJAGO® obsahuje pevnost válečníka vánice s vystřelovací kuší a sestavitelným ledovým držákem na Lloydův zlatý meč. Fanoušci TV seriálu NINJAGO si zamilují přehrávání scén a vymýšlení vlastních dobrodružství se 2 LEGO NINJAGO minifigurkami, figurkou vlka a parádními nindža zbraněmi, které jsou součástí této stavebnice. Kompatibilní s: 70676 LLoydův titanový robot, 70678 Hrad zapomenutého císaře Počet kostek: 81 Věk: 6+
Výrobce (značka): Lego
23/65
Ninjago kai hodiny s budíkem

Ninjago kai hodiny s budíkem

za 789 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO Ninjago Kai hodiny s budíkem Hrdina Kai přichází za dětmi tentokrát s instalovanými digitálními hodinami. Děti si mohou na těchto hodinách nastavovat i budík, aby ráno nezaspaly do školy. Jako figurka Legopotěší zajisté všechny fanynky i fanoušky Lega Ninjago. Skladba a funkčnost hodin: možnost nastavení času zvonění budík s funkcí opakovaného buzení hodiny s podsvíceným LCD displejem ovládání stiskem hlavy LEGO figurky Kupte dětem hodiny Kai Ninjago Lego! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Baterie: 2x AAA ( jsou součástí balení) Výška: 25 cm Rozměry balení: 16 x 23,5 x 13 cm
Výrobce (značka): Lego
24/65
Ninjago 70666 zlatý drak

Ninjago 70666 zlatý drak

za 398 Kč na Mraky hraček.cz
Přehraj si znovu epickou Závěrečnou bitvu mezi Zlatým nindžou Lloydem a Overlordem v sadě 70666 Zlatý drak od LEGO® NINJAGO® Legacy s akční figurkou draka, která dále obsahuje sedlo pro minifigurku, otevírací tlamu s ukrytým vystřelovačem a pohyblivé nohy, křídla a ocas. Tato parádní nindža stavebnice pro děti obsahuje 3 LEGO NINJAGO minifigurky se zbraněmi, které vnesou víc akce do tvých her, až si budeš přehrávat klasické scény z TV seriálu NINJAGO Mistři Spinjitzu. Tato akční stavebnice od LEGO® NINJAGO® Legacy obsahuje 3 minifigurky: Zlatého nindža Lloyda, Overlorda a zvěda kamenné armády. Zlatý drak obsahuje sedadlo pro minifigurku, otevírací tlamu s ukrytým vystřelovačem a pohyblivá křídla, nohy a ocas. Otevři dračí tlamu a střílej ze skrytého vystřelovače. Mezi zbraněmi najdeš zlatou katanu zlatého nindži Lloyda, Overlordovo kopí a kuš zvěda kamenné armády. Mezi doplňky najdeš 2 Overlordovy trupy, 4 paže a přízračné „nohy“. Řada LEGO® NINJAGO® Legacy obsahuje nové verze oblíbených nindža sad z minulých let, které ti umožní znovu prožít kultovní příběhy z TV seriálu NINJAGO Mistři Spinjitzu. Měří přes 6 cm na výšku, 24 cm na délku a 26 cm na šířku.
Výrobce (značka): Lego
25/65
Ninjago 70638 katana v11

Ninjago 70638 katana v11

za 399 Kč na Mall.cz
Pronásleduj silniční motorku Luka Cunninghama s Kaiovým člunem Katana V11. Luke se snaží zmizet podél průplavu – přejdi do rychlostního režimu a chyť ho. Slož motory pro aktivaci útočného režimu a střílej z pružinových vystřelovačů.
Výrobce (značka): Lego
26/65
Ninjago 70663 spinjitzu nya a wu

Ninjago 70663 spinjitzu nya a wu

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO Ninjago 70663 Spinjitzu Nya a Wu Nya a Wu jsou jedněmi ze super spinnerů , které mohou kluci využít při hře se třemi přídavnými prvky. Pro Nya prvek pro pro útočný režim nabízí 4 vodní kopí, přídavný prvek pro ochranný režim 4 vodní dílky a prvek pro rychlostní režim 4 hroty. Pro Wua potom prvek pro útočný režim nabízí 4 žhavé čajové konvice, přídavný prvek pro ochranný režim 4 světelné dílky a prvek pro rychlostní režim 4 hroty. Tato sada je vhodná pro kombibaci s dalšími LEGO® NINJAGO® , jako jsou 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70661 Spinjitzu Zane, 70662 Spinjitzu Cole, 70663 Spinjitzu Nya a Wu a 70664 Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon. S těmito ssadami se pak může odehrát obrovské klání. Obsah balení: minifigurka Nya a Wu se stříbrnými katanami 2 x 3 přídavné prvky pro útočný, obranný a rychlostní režim 6 sestavitelných držáků pro přídavné zbraně a další dílky Kupte chlapcům stavebnici Lego Ninjago Spinjitzu! Vhodné pro děti od 7 let Materiál: plast Rozměry balení: 62 x 23 x 6 cm Rozměry spinnera: 4 x 5 x 5 x cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
27/65
LEGO Ninjago Legacy Lloyd svítící figurka

LEGO Ninjago Legacy Lloyd svítící figurka

za 269 Kč na Hračky 4kids.cz
Lloyd je jednou z figurek Ninjago Legacy, který je svítícím přívěskem ke klíčům nebo ozdobou k batohu či tašce. Dvojice LED diod je umístněna ve spodní části končetin. Pokud kluci stlačí hrudník figurky, nožky se rozsvítí. Potěšte malé sběratele svítící figurkou Kai! Vhodné pro děti od 6 let Výška figurky: 7,5 cm Materiál: plast Baterie: 2 x CR2025 (jsou součástí) Rozměry balení: 15 x 9,5 x 4 cm
Výrobce (značka): Ledlite
28/65
Ninjago 70646 dračí mistr jay

Ninjago 70646 dračí mistr jay

za 308 Kč na Mraky hraček.cz
Vznes se do vzduchu se sadou 70646 Dračí mistr Jay od LEGO NINJAGO , která obsahuje sestavitelnou odpalovací rukojeť z LEGO kostek, kapsli na minifigurku, rotor, dračí křídla a natahovací lanko. Předváděj triky a soupeř s kamarády, využij své okolí a vytvářej bezpočet vzrušujících nindža výzev. Tato stavebnice LEGO NINJAGO obsahuje minifigurku Jaye.
Výrobce (značka): Lego
29/65
LEGO Ninjago Legacy Zlatý Ninja svítící figurka

LEGO Ninjago Legacy Zlatý Ninja svítící figurka

za 269 Kč na Hračky 4kids.cz
Zlatý Ninja je jednou z figurek Ninjago Legacy, který je svítícím přívěskem ke klíčům nebo ozdobou k batohu či tašce. Dvojice LED diod je umístněna ve spodní části končetin. Pokud kluci stlačí hrudník figurky, nožky se rozsvítí. Potěšte malé sběratele svítící figurkou Kai! Vhodné pro děti od 6 let Výška figurky: 7,5 cm Materiál: plast Baterie: 2 x CR2025 (jsou součástí) Rozměry balení: 15 x 9,5 x 4 cm
Výrobce (značka): Ledlite
30/65
LEGO Ninjago Legacy Jay svítící figurka

LEGO Ninjago Legacy Jay svítící figurka

za 269 Kč na Hračky 4kids.cz
Jay je jednou z figurek Ninjago Legacy, který je svítícím přívěskem ke klíčům nebo ozdobou k batohu či tašce. Dvojice LED diod je umístněna ve spodní části končetin. Pokud kluci stlačí hrudník figurky, nožky se rozsvítí. Potěšte malé sběratele svítící figurkou Kai! Vhodné pro děti od 6 let Výška figurky: 7,5 cm Materiál: plast Baterie: 2 x CR2025 (jsou součástí) Rozměry balení: 15 x 9,5 x 4 cm
Výrobce (značka): Ledlite
31/65
Ninjago 70665 samurajův robot

Ninjago 70665 samurajův robot

za 329 Kč na Mall.cz
Řiď parádního samurajova robota s Nyou – v přestrojení za Samuraje X! Vyhni se Krunchovým útokům mečem a dej si pozor na Nuckalovu kostní sekeru. Braň se pomocí robotovy masivní katany a dvojité katany. Střílej z vystřelovačů a sestřel generály kostlivců!
Výrobce (značka): Lego
32/65
Ninjago 70608 vodopády master falls

Ninjago 70608 vodopády master falls

za 709 Kč na Mraky hraček.cz
Připrav se na epický souboj mezi mistrem Wu a zlým Garmadonem na mostě uprostřed džungle! Odraz útoky čtyřrukého Garmadona s pomocí hole mistra Wu. Zaútoč s Kaiovými katanami a podpoř tak mistra Wu. Polap Garmadona do klece a potom najdi kostlivce s pomocí tajné mapy v jeskyni!
Výrobce (značka): Lego
33/65
Ninjago 70606 výcvik spinjitzu

Ninjago 70606 výcvik spinjitzu

za 239 Kč na Mall.cz
Naučte se umění Spinjitzu s Kaiem a Zanem v dojo! Vezměte si hůl ze stěny nebo katany ze stojanu se zbraněmi a trénujte jako skutečný nindža. Trénujte své nindžovské pohyby na bojové figuríně Garmadona a připravte se na svou příští bitvu!
Výrobce (značka): Lego
34/65
Ninjago 70636 zane - mistr spinjitzu

Ninjago 70636 zane - mistr spinjitzu

za 229 Kč na Mraky hraček.cz
Ukaž své úžasné Spinjitzu schopnosti se Zanem! Vlož Ledového nindžu s jeho hvězdicemi do kapsle, připoj ji ke spinneru a zatáhni za lanko. Roztoč spinner a nauč se úžasné triky jako třeba Drift. Vytvářej vlastní Spinjitzu výzvy a soupeř se svými kamarády o to, kdo se stane nepřekonatelným mistrem Spinjitzu!
Výrobce (značka): Lego
35/65
Ninjago 70669 coleův razicí vrták

Ninjago 70669 coleův razicí vrták

za 1039 Kč na Mraky hraček.cz
Bojuj s Obrovským kamenným válečníkem v sadě 70669 Coleův razicí vrták od LEGO® NINJAGO® Legacy a získej zpět ukradenou Kosu zemětřesení. Sestavitelný Nindža vrták obsahuje otevírací kokpit pro 2 minifigurky, automatický rotující vrták a kola, a k tomu navíc 2 vystřelovače. Akční pohyblivá figurka Obrovského kamenného válečníka obsahuje 2 meče. Tato akční stavebnice s nindža bojovníky obsahuje sběratelskou zlatou zbraň – Kosu zemětřesení – a k tomu navíc 4 LEGO NINJAGO minifigurky se zbraněmi, které ti umožní znovu prožít klasické akční scény z TV seriálu NINJAGO Mistři Spinjitzu. Tato sada LEGO® NINJAGO® obsahuje 4 minifigurky: Colea, Kaie, zvěda kamenné armády a válečníka kamenné armády. Coleův razicí vrták obsahuje otevírací kokpit pro 2 minifigurky, automatický rotující vrták a kola, a k tomu navíc 2 vystřelovače. Řiď vozidlo a roztoč jeho velký vrták a motory. Akční figurka obrovského kamenného válečníka od LEGO® NINJAGO® obsahuje pohyblivé paže, nohy a hlavu a 2 velké katany. Tato nindža stavebnice pro děti dále obsahuje Coleovu zlatou zbraň – Kosu zemětřesení. Mezi zbraněmi najdeš 2 katany LEGO® NINJAGO® nindži Kaie, kuši zvěda kamenné armády s vystřelovačem a 2 katany válečníka kamenné armády. Objev další sběratelské zlaté zbraně v LEGO® NINJAGO® sadách 70667 Kaiova čepelová motorka a Zaneův sněžný skútr, 70668 Jayův bouřkový letoun a 70670 Chrám Spinjitzu. Řada LEGO® NINJAGO® Legacy obsahuje nové verze oblíbených akčních stavebnic z minulých let, které ti umožní znovu prožít kultovní příběhy z TV seriálu NINJAGO Mistři Spinjitzu. Coleův razicí vrták měří přes 9 cm na výšku, 29 cm na délku a 15 cm na šířku. Obrovský kamenný válečník měří přes 18 cm na výšku.
Výrobce (značka): Lego
36/65
Ninjago 70680 výcvik v klášteře

Ninjago 70680 výcvik v klášteře

za 219 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO Ninjago 70680 Výcvik v klášteře Sada figurek a příslušenství , se kterými si kluci mohou přehrát příběh bojových tréninků v klášteře s výcvikovou stanicí, rotujícím boxovacím pytlem a potřebnými zbraněmi. S novými modely LEGO® NINJAGO® Legacy si děti mohou přiblížit kultovní příběhy seriálu NINJAGO Mistři Spinjitzu. Vhodné je kombinování této sady se sadou 70670 Chrám Spinjitzu od LEGO® NINJAGO® Legacy. Obsah balení: 2 minifigurky Kaie a Nya 2 Kaiovy zlaté katany a Nyova zlatá dvojitá kosa 2 zdobené zlaté čepele kuan tao a zdobený měsíční meč cvičná figurína s 2 odnímatelnými dýkami, dřevěná cvičná figurína bojová platforma pro nindži, na níž mohou stát minifigurky výcvikové brnění Samuraje X se zdobeným zlatým měsíčním mečem Kupte chlapcům stavebnici Lego Ninjago! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Rozměry balení: 61 x 12 x 6 cm Rozměry prostoru pro trénink: 9 x 4 x 4 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
37/65
Ninjago 70617 chrám nejmocnější zbraně

Ninjago 70617 chrám nejmocnější zbraně

za 2579 Kč na Mraky hraček.cz
Spoj se s hrdinskými nindži a vyhledej Chrám nejmocnější zbraně. Hledej maják, který je umístěn v horní části – a najdeš tak tuto strašidelnou budovu. Odveď pozornost chrámové stráže a objev tajný vchod do chrámu. Uvnitř dávej dobrý pozor – tohle místo je plné pastí! Vyhni se padajícímu kameni, pasti vrhající dynamit a padacím dveřím. Nenech se uvěznit v hladomorně nebo v závěsné kleci. Uskoč před střílejícími čepelemi a před pastí se sekajícími meči, potom přeskákej od kůlu ke kůlu a dostaneš se až k pokladu!
Výrobce (značka): Lego
38/65
Ninjago 70678 hrad zapomenutého císaře

Ninjago 70678 hrad zapomenutého císaře

za 2189 Kč na Mall.cz
Spoj síly s hrdiny LEGO NINJAGO Lloydem FS, Colem a Akitou a připrav se na mrazivou bitvu v hradu zapomenutého císaře. Dej si pozor na obrovského zakázaného ledového draka, který hlídá hrad. Vyhýbej se střelám z kuše ledového hradu a z pružinového vystřelovače ledové věže. Bojuj proti zlému generálu Vexovi a jeho sněžným samurajům a nenech se uvěznit v ledovém vězení!
Výrobce (značka): Lego
39/65
LEGO NINJAGO: Dárková krabička

LEGO NINJAGO: Dárková krabička

za 299 Kč na Knihy Dobrovsky.cz
Dvě knížky, 32 dílků stavebnice LEGO a suprová dárková krabička, v níž je to vše zabalené. A všechno se to navíc točí kolem týmu NINJAGO! Užij si s nimi spoustu legrace, dobrodružství a hledej na stránkách umně ukrytého droida samuraje. Vyřeš hlavolamy, pomoz odvážné partě s úkoly a záchrannými misemi a staň se jedním z bojovníků ovládajících bájné Spinjitzu. A z krabičky si udělej třeba schránku na všechny své tajné nindžovské vychytávky.
Výrobce (značka): Computer Press
40/65
Ninjago 70637 cole mistr spinjitzu

Ninjago 70637 cole mistr spinjitzu

za 149 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO Ninjago 70637 Cole Mistr Spinjitzu Cole je jeden z mistrů Spinjitzu , se kterým mohou děti ovládnout nové dovednosti. Stačí když Coleho vloží do kapsle s hvězdicemi, připojí se ke spinneru a zatáhnou za lanko. Mohou pak bojovat o to, kdo se stane nejlepším mistrem Spinjitzu. Vyberte fanouškům Lega Ninjaga Mistra Spinjitzu! Vhodné pro děti od 6 do 14 let Materiál: plast Počet dílků: 75 kusů Rozměry balení:22,8 x 25,2 x 6,7 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
41/65
Ninjago 70672 coleova terénní motorka

Ninjago 70672 coleova terénní motorka

za 409 Kč na Mall.cz
Vydej se do Pouště zkázy s terénní motorkou nindži Colea. Zdolávej písečné duny pomocí pásů a velkého zadního kola se zlatými ráfky. Spoj své síly s Kaiem a bojuj proti Pyroničiteli. Střílej z vystřelovačů nindža motorky. Odrážej útoky šavle pomocí katan nindža bojovníků, získej zpět Coleovo zlaté kladivo a pokračuj v cestě za nalezením prastaré pyramidy!
Výrobce (značka): Lego
42/65
Ninjago 70664 spinjitzu lloyd a garmadon

Ninjago 70664 spinjitzu lloyd a garmadon

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO Ninjago 70664 Spinjitzu Lloyd a Garmadon Lloyd a Garmadon jsou jedněmi ze super spinnerů , které mohou kluci využít při hře se třemi přídavnými prvky. Pro Lloyda prvek pro útočný režim nabízí 4 energetické nože, přídavný prvek pro ochranný režim 4 energetické dílky a prvek pro rychlostní režim 4 hroty. Pro Garmadona potom prvek pro útočný režim nabízí 4 dvojité dýky, přídavný prvek pro ochranný režim 4 ničivé dílky a prvek pro rychlostní režim 4 hroty. Tato sada je vhodná pro kombibaci s dalšími LEGO® NINJAGO® , jako jsou 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70661 Spinjitzu Zane, 70662 Spinjitzu Cole, 70663 Spinjitzu Nya a Wu a 70664 Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon. S těmito ssadami se pak může odehrát obrovské klání. Obsah balení: minifigurka Lloyda a Lorda Garmadona se stříbrnými katanami 2 x 3 přídavné prvky pro útočný, obranný a rychlostní režim 6 sestavitelných držáků pro přídavné zbraně a další dílky Kupte chlapcům stavebnici Lego Ninjago Spinjitzu! Vhodné pro děti od 7 let Materiál: plast Rozměry balení: 62 x 23 x 6 cm Rozměry spinnera: 4 x 5 x 5 x cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
43/65
Ninjago 70654 dieselnaut

Ninjago 70654 dieselnaut

za 2099 Kč na Mall.cz
Pozor! Iron Baron, Metlouš, Drtič lebek a Muzzle útočí se svým mocným tankem ze sady 70654 Dieselnaut od LEGO NINJAGO ! Popadni své zbraně a zapoj se do boje po boku Mladého Wu, Jaye a Zanea. Vyhni se střelám a lapači nindžů z tanku Dieselnaut. Musíš se vyhnout zajetí v tomto monstrózním vězení na kolečkách a překazit dračím lovcům jejich plán získat dračí poklad!
Výrobce (značka): Lego
44/65
LEGO Ninjago Legacy Kai svítící figurka

LEGO Ninjago Legacy Kai svítící figurka

za 269 Kč na Hračky 4kids.cz
Kai je jednou z figurek Ninjago Legacy, který je svítícím přívěskem ke klíčům nebo ozdobou k batohu či tašce. Dvojice LED diod je umístněna ve spodní části končetin. Pokud kluci stlačí hrudník figurky, nožky se rozsvítí. Potěšte malé sběratele svítící figurkou Kai! Vhodné pro děti od 6 let Výška figurky: 7,5 cm Materiál: plast Baterie: 2 x CR2025 (jsou součástí) Rozměry balení: 15 x 9,5 x 4 cm
Výrobce (značka): Ledlite
45/65
Ninjago 70633 kai - mistr spinjitzu

Ninjago 70633 kai - mistr spinjitzu

za 233 Kč na Mraky hraček.cz
Staň se s Kaiem mistrem Spinjitzu! Vlož Červeného nindžu s jeho hvězdicemi do kapsle, připoj ji ke spinneru a zatáhni za lanko. Roztoč spinner a nauč se úžasné triky jako třeba Obkroužení. Vytvářej vlastní Spinjitzu výzvy a souper se svými kamarády o to, kdo se stane nepřekonatelným mistrem Spinjitzu!
Výrobce (značka): Lego
46/65
Ninjago 70661 spinjitzu zane

Ninjago 70661 spinjitzu zane

za 218 Kč na Mraky hraček.cz
Prokaž chladné nindža schopnosti se spinnerem 70661 Spinjitzu Zane od LEGO® NINJAGO®! Tato nindža hračka obsahuje Zaneův ledový NINJAGO spinner – novinku chystanou na leden 2019 – a 3 přídavné prvky pro útočný, obranný a rychlostní režim. Zkoušej nejrůznější techniky a experimentuj, vytvářej si vlastní výzvy a soupeř se svými kamarády – možnosti jsou nekonečné. Tato kreativní stavebnice obsahuje minifigurku Zanea s katanou, a navíc 3 sestavitelné držáky pro přídavné zbraně a další dílky. Obsahuje LEGO® NINJAGO® minifigurku Zanea se stříbrnou katanou. Sada LEGO® NINJAGO® Spinjitzu Zane obsahuje ledový spinner – novinku chystanou na leden 2019 – a 3 přídavné prvky pro útočný, obranný a rychlostní režim. Přídavný prvek pro útočný režim obsahuje 4 ledové hvězdice, přídavný prvek pro ochranný režim 4 ledové dílky a prvek pro rychlostní režim 4 hroty. Tato LEGO® NINJAGO® sada obsahuje i 3 sestavitelné držáky pro přídavné zbraně a další dílky. Vytvářej si vlastní Spinjitzu výzvy a soutěž s touto kreativní stavebnicí se svými kamarády. Zkombinuj tuto sadu s dalšími LEGO® NINJAGO® stavebnicemi – 70659 Spinjitzu Kai, 70660 Spinjitzu Jay, 70662 Spinjitzu Cole, 70663 Spinjitzu Nya a Wu a 70664 Spinjitzu Lloyd vs. Garmadon – a uspořádej vzrušující Spinjitzu klání. Předváděj s touto akcí nabitou stavebnicí LEGO® NINJAGO® parádní nindža tornádo jako ze seriálu Ninjago. Ledový spinner (bez přídavných prvků) měří přes 4 cm na výšku, 5 cm na délku a 5 cm na šířku.
Výrobce (značka): Lego
47/65
Ninjago 70620 ninjago city

Ninjago 70620 ninjago city

za 6349 Kč na Mall.cz
Užij si hraní ve světě NINJAGO City díky tomuto třípatrovému modelu s připojeným posuvným výtahem. První podlaží obsahuje rybí trh, dům, most přes vodu a rybářskou loď. Na druhém podlaží je módní obchod, obchod s komiksy, krabí restaurace a peníze vydávající bankomat. Na vrcholku tohoto vertikálního města je umístěn apartmán Lloyda Garmadona a Misako, střešní sushi bar s pohyblivým pásem a vysílací věž. Tato akcí nabitá sada, inspirovaná filmem LEGO NINJAGO FILM, obsahuje dále 16 minifigurek a úklidového robota Sweepa.
Výrobce (značka): Lego
48/65
Ninjago robotický drak zeleného nindži 70612

Ninjago robotický drak zeleného nindži 70612

za 1399 Kč na Bambule.cz
Vyraz s robotickým drakem Zeleného nindži do bitvy proti zlému otci Zeleného nindži – Garmadonovi! S pomocí moudrého průvodce mistra Wu vysuň skryté trysky robotického draka a vyraz přímo na nepřítele. Střílej z vystřelovačů upevněných na nohách, aktivuj svištící ocas a pošli tak Charlieho na výlet vzduchem. Poté se chop meče Zeleného nindži a vyraz proti Garmadonovi – ale dej pozor na jeho laserovou hůl.
Výrobce (značka): Lego
49/65
Ninjago 70648 dračí mistr zane

Ninjago 70648 dračí mistr zane

za 309 Kč na Mall.cz
Stoupej na cestě k nindža slávě se sadou 70648 Dračí mistr Zane od LEGO NINJAGO ! Začni svůj výcvik tím, že si z LEGO kostek postavíš odpalovací rukojeť. Umísti Zanea do kapsle, připoj rotor a dračí křídla a zatáhni za lanko. Předváděj bláznivé triky a utkej se svými kamarády v nejrůznějších výzvách.
Výrobce (značka): Lego
50/65
Ninjago 70670 chrám spinjitzu

Ninjago 70670 chrám spinjitzu

za 1913 Kč na Mraky hraček.cz
Připrav se na nindža bitvy v sadě 70670 Chrám Spinjitzu od LEGO® NINJAGO® Legacy a zastav Wyplashe, který se snaží ukrást Zlatou zbraň. Sestavitelný model chrámu lze otevřít pro snadné hraní. Obsahuje otevírací bránu, čajovnu s pastí v podobě nožů, rotující výcvikovou stanici pro nindži, past na kuřata a nástěnné samolepky s historií NINJAGO. Trénuj umění Spinjitzu na dvoře se 2 bojovými platformami pro nindža minifigurky, výcvikovou stanicí s otáčejícím se mečem a výcvikovou stanicí na krájení ovoce. Tato akční nindža stavebnice obsahuje všechny 4 sběratelské zlaté zbraně – meč ohně, nunčaky blesku, kosu zemětřesení a šurikeny ledu – a k tomu navíc 8 minifigurek, které ti umožní znovu prožít klasické akční scény z TV seriálu NINJAGO Mistři Spinjitzu. Tato nindža sada obsahuje 8 minifigurek LEGO® NINJAGO®: Wu, Jaye, Nyu, Zanea, Colea, Lloyda, Kaie a Wyplashe. Chrám Spinjitzu lze otevřít pro snadné hraní. Obsahuje otevírací bránu; věž; čajovnu s 2 místy na sezení a skrytou pastí v podobě nožů s pákovým ovládáním; rotující výcvikovou stanici a sestavitelný bonsaj; past na kuřata a nástěnné samolepky s historií LEGO® NINJAGO®. Tato nindža stavebnice obsahuje výcvikovou stanici s 2 rotujícími meči, výcvikovou stanici s nožem na krájení ovoce, terč v podobě banánu a jablka, a k tomu navíc 2 bojové platformy pro LEGO® NINJAGO® nindža minifigurky. Tato stavebnice LEGO® NINJAGO® obsahuje sběratelské zlaté zbraně všech 4 nindža bojovníků: Kaiův meč ohně, Jayovy nunčaky blesku, Coleovu kosu zemětřesení a Zaneovy šurikeny ledu. Mezi zbraněmi najdeš Wuovu hůl, Nyino kopí a Wyplashovu dýku. Objev také sběratelskou Zlatou zbraň v sadě 70667 Kaiova čepelová motorka a Zaneův sněžný skútr, 70668 Jayův bouřkový letoun a 70669 Coleův razicí vrták od LEGO® NINJAGO®. Řada LEGO® NINJAGO® Legacy obsahuje nové verze oblíbených akčních stavebnic z minulých let, které ti umožní znovu prožít kultovní příběhy z TV seriálu NINJAGO Mistři Spinjitzu. V zavřeném stavu měří přes 29 cm na výšku, 32 cm na šířku a 21 cm do hloubky.
Výrobce (značka): Lego
51/65
Ninjago 70657 přístaviště v ninjago city

Ninjago 70657 přístaviště v ninjago city

za 4819 Kč na Mraky hraček.cz
Užij si spousty zábavy se sadou 70657 Přístaviště v NINJAGO City, která vznikla na motivy filmu LEGO NINJAGO FILM, a pomoz Lloydovi, Coleovi a jejich přátelům ustát útoky mocného Garmadona. Tato velice detailní sada obsahuje přístav s funkčním jeřábem a lodí, a 2patrové lokace ze Starého světa, včetně obchodu s potravinami s výlohou a otáčecím grilem, domu s pokojem s mapami a kuchyní ložnicí, sochařské dílny a dojo. Okus moderní život v ulicích města NINJAGO City, ve kterých nechybí čajovna a herna s reklamními poutači, které se dají měnit, sestavitelnými herními automaty, funkčním automatem na pití a sestavitelným balónkem ve tvaru prasete, který je umístěný na střeše. Tato sada obsahuje také 13 LEGO NINJAGO minifigurek.
Výrobce (značka): Lego
52/65
Ninjago 70681 spinjutsu výcvik – lloyd

Ninjago 70681 spinjutsu výcvik – lloyd

za 249 Kč na Mall.cz
Osvoj si dovednosti výcviku Spinjitzu s Lloydem FS ve světě LEGO NINJAGO s touto úžasnou stavebnicí! Vyzbroj zeleného nindžu Lloyda Garmadona kápí zapovězeného Spinjitzu. Umísti ho do tornádo spinneru, udeř do odpalovače a roztoč ho maximální rychlostí. Dokážeš zasáhnout ledové terče s hrůzostrašnými pavouky a zlatým mečem?
Výrobce (značka): Lego
53/65
Ninjago 70644 zlatý dračí mistr

Ninjago 70644 zlatý dračí mistr

za 349 Kč na Mall.cz
Ovládni vzdušné dovednosti skutečného dračího mistra se sadou 70644 Zlatý dračí mistr od LEGO NINJAGO . Předváděj triky a soupeř s kamarády, využij své okolí a vytvářej bezpočet zábavných nindža výzev. Tato stavebnice LEGO NINJAGO obsahuje minifigurku Zlatého mistra.
Výrobce (značka): Lego
54/65
Ninjago 70628 lloyd - mistr spinjitzu

Ninjago 70628 lloyd - mistr spinjitzu

za 219 Kč na Mall.cz
Buď nindža a ovládni umění Spinjitzu s Lloydem! Vlož Zeleného nindžu s jeho hvězdicemi do kapsle, připoj ji ke spinneru a zatáhni za lanko. Toč, kutálej, skákej a uč se super dovednosti, jako třeba Palm Spin. Potom si vymýšlej své vlastní Spinjitzu výzvy a soupeř se svými kamarády o to, kdo se stane nepřekonatelným mistrem Spinjitzu!
Výrobce (značka): Lego
55/65
Ninjago 70677 pozemní odměna osudu

Ninjago 70677 pozemní odměna osudu

za 2779 Kč na Hračky 4kids.cz
Mobilní nindža základnu si děti mohou sestavit z 1178 dílků. Poté si mohou přehrát příběh podle námětu filmu Lego Ninjago, kdy využijí funkci řízení se dvěmi hvězdicovými čepelemi, otočným vystřelovacím dělem, zatahovacím pružinovým vystřelovačem a snadno přístupným, propracovaným interiérem. Také figurky, které jsou novinkou pro červen 2019. Stavebnice Lego jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly bezpečné a vhodné pro úchop dětskými prstíky. Obsah balení: vozidlo Pozemní Odměna osudu oddělitelný letoun s kokpitem pro dvě minifigurky vystřelovače a vyklápěcími motory, čtyřkolka 9 figurek Kupte dětem kvalitní stavebnici LEGO! Vhodné pro děti od 9 let Materiál: plast Počet dílků: 1178 ks Rozměry balení: 87 x 38 x 9 cm Rozměry letounu: 13 x 31 x 30 cm  Rozměry vozidla: cca 22 x 50 x 18 cm
Výrobce (značka): Lego
56/65
Ninjago 70660 spinjitzu jay

Ninjago 70660 spinjitzu jay

za 269 Kč na Mall.cz
Roztoč to se spinnerem 70660 Spinjitzu Jay od LEGO NINJAGO . Tato parádní nindža hračka obsahuje Jayův bleskový NINJAGO spinner. Zkoušej nejrůznější techniky a experimentuj, vytvářej si vlastní výzvy.
Výrobce (značka): Lego
57/65
Ninjago 70682 spinjutsu výcvik – jay

Ninjago 70682 spinjutsu výcvik – jay

za 249 Kč na Mall.cz
Věnuj se výcviku Spinjitzu a zapracuj na svých střeleckých dovednostech s Jayem FS. Vyzbroj figurku nindži blesku kápí zapovězeného Spinjitzu. Umísti ho do tornádo spinneru, udeř do odpalovače a roztoč ho maximální rychlostí. Pak střílej pružinové rakety na rotující horní část.
Výrobce (značka): Lego
58/65
Ninjago minifigurky 71019 the ninjago movie

Ninjago minifigurky 71019 the ninjago movie

za 119 Kč na Mraky hraček.cz
Přehrávej si své oblíbené scény z filmu LEGO NINJAGO FILM a přidej i nová úžasná dobrodružství do tvého světa LEGO NINJAGO! Tato exkluzivní limitovaná edice sbírky minifigurek obsahuje 2 různé verze hrdiny Lloyda a 3 verze zábavného padoucha Garmadona, navíc – jako novinka pro srpen 2017 – nové verze Nyy a Kaie! Tato úžasná sada obsahuje následující minifigurky: Kai Kendo, Nya trénující Spinjitzu, Lloyd, Jay Walker, Cole, Zane, Lloyd Garmadon, mistr Wu, kuchař sushi, N-popová fanynka, robot GPL, chobotnice ze žraločí armády, Velký bílý nepřítel ze žraločí armády, první generál žraločí armády, rybář žraločí armády, Garmadon, sopečný Garmadon, Garmadon ze vzpomínek, Misako a Gong a kytarový rocker. Každá z minifigurek vychází s jedním nebo více doplňky, navíc s podstavcem a brožurkou pro sběratele. Koho najdeš ve svém dalším „tajemném“ sáčku?
Výrobce (značka): Lego
59/65
Ninjago 70652 stormbringer

Ninjago 70652 stormbringer

za 799 Kč na Mall.cz
Lítej s Jayem na Drakovi blesku, kterému z tlamy šlehají blesky, se sadou 70652 Stormbringer od LEGO NINJAGO ! Ale dávej pozor, Beznohý táta se snaží chytit toto mocné stvoření do řetězů! Pošli ho úderem dračím ocasem tam, kam patří, zatímco Zane bojuje s Muzzlem. Poraz dračí lovce díky meči z dračích kostí a získej cenné brnění ukuté dračím ohněm!
Výrobce (značka): Lego
60/65
Ninjago 70651 závěrečný souboj v trůnním sále

Ninjago 70651 závěrečný souboj v trůnním sále

za 329 Kč na Mall.cz
Přidej se k odvážné misi na záchranu Lloyda z Paláce tajemství v sadě 70651 Závěrečný souboj v trůnním sále od LEGO NINJAGO ! Proraz se Skylor zeď do trůnního sálu. Postav se s Nyou princezně Harumi, ale dávej pozor: Harumi má katany a zlaté meče. Získej klíč od vězení z tajné přihrádky, pomoz Samuraji X osvobodit Lloyda z vězení a pak společně uprchněte.
Výrobce (značka): Lego
61/65
Ninjago 71019 movie minifigurka

Ninjago 71019 movie minifigurka

za 129 Kč na Mall.cz
Užijte si tu pravou akci nindžů díky sérii LEGO Minifigurek, inspirované filmem LEGO NINJAGO FILM. V balíčku je vždy jedna z 20 sběratelských minifigurek s jedním nebo i více doplňky, navíc podstavec na vystavení a sběratelskou brožurku.
Výrobce (značka): Lego
62/65
70655 ninjago dračí jáma

70655 ninjago dračí jáma

za 2899 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO 70655 Ninjago Dračí jáma Dračí jámu si mohou kluci sestavit z 1660 dílků. Po sestavení jámy si kluci mohou přehrát příběh, kdy budou moci uplatnit fyzickou zdatnost a obratnost Ninjů v boji. Čeká je boj s lovci draků a Iron Baronem. Tři odpojitelné části pro jednoduché hraní: trůn Iron Barona v Galerii, stojan se zbraněmi, funkce otevírání brány pro vpuštění Zemského draka strážní věž s dvojitým vystřelovačem raket, sestavitelný dalekohled, kovárna vězení s padacími dveřmi pro vhození minifigurky do jámy Obsah balení: celkem 1660 dílků 4 sběratelské dračí poklady  9 minifigurek s jejich nejrůznějšími zbraněmi Kupte dětem kvalitní stavebnici Lego! Vhodné pro děti od 9 do 14 let Materiál: plast Počet dílků: 1660 Rozměry balení: 12 x 58 x 38 cm
Výrobce (značka): Lego
63/65
Ninjago 70650 křídlo osudu

Ninjago 70650 křídlo osudu

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
LEGO Ninjago 70650 Křídlo osudu Kaiovo křídlo osudu si mohou kluci sestavit z 181 dílků. Po sestavení křídla si kluci mohou přehrát příběh, kdy bude moci Kail odolávat ve vzduchu útokům zloducha Jet Jacka. Stačí posadit figurku do kokpitu a pustit se do boje s pomocí dvojice pružinových vystřelovačů. S tímto křídlem se bojové schopnosti Ninjů budou moci potvrdit i ve vzduchu. Obsah balení: celkem 181 dílků, 2 minifigurky se zbraněmi Jet Jackův jetpack, podstavec s mečem z dračích kostí   Kupte dětem kvalitní stavebnici Lego! Vhodné pro děti od 6 do 14 let Materiál: plast Počet dílků: 181 Rozměry balení: 6 x 26 x 19 cm
Výrobce (značka): Lego
64/65
Ninjago 70632 robot zemětřesení

Ninjago 70632 robot zemětřesení

za 1699 Kč na Mall.cz
Zachraň televizního reportéra Freda Finleyho před žraločí armádou s Colem a Robotem zemětřesení! Naskoč do kokpitu a vyraz do akce. Popadni Drtiče do spárů obrovského robota. Spoj se s Misako a chraň Freda před Ježatým Mikem. Potom rozlož mohutné reproduktory Robota zemětřesení a zažeň hrozbu žraločí armády pomocí zvukových vln!
Výrobce (značka): Lego
65/65
Ninjago 70639 pouliční závod hadího jaguáru

Ninjago 70639 pouliční závod hadího jaguáru

za 799 Kč na Bambule.cz
Vyzvi Pana E a jeho ďábelský stroj k závodu se Zaneovou super cool motorkou. Rozlož vystřelovače a zamiř na padoucha z řad Garmadonových synů. Dávej pozor na ostnaté sekací čepele a vystřelovače Pana E. Vyšli dron a zahaj útok ze vzduchu. Dostaň se k Oni masce pomsty dřív než Pan E a zastav ho, než bude příliš silný, díky torzu démona a 2 rukama navíc!
Výrobce (značka): Lego

Stavebnici Lego samo o sobě není potřeba představovat. Kostičky Lega zná důvěrně každé dítě. Lego rozvíjí v dětech kreativitu. Série Lego Ninjago obsahuje celou řadu postaviček. Čtyři hlavní, tedy základní ninjové se jmenují Kai, Jay, Cole a Zane. Kromě nich se ale dají dokoupit i další figurky, dokonce i svítící Ninjago panáčky.

Stavebnice Lego Ninjago se vyrábí v mnoha setech, existuje jich už přes stovku.

Viděl jsem tě ve snech příteli a v tom posledním jsi mi přinesl štěstí...

Lego zná každý. Je to stavebnice, se kterou si hrají hlavně kluci. Ale existuje ale také speciální Lego pro holky, Lego Friends. Existuje také Legoland, což je město postavená s kostiček Lega. Existují počítačové hry s tématikou stavebnice Lego.

A existují také filmy, ve kterém vystupují postavičky z Lega.

Hlavní postavy a charaktery Lego Ninjago

Animovaná pohádka Lego Ninjago

Lego Ninjago je právě takovým animovaným filmem pro děti, který vznikl na motivy oblíbené hračky. Spíše to jsou pohádky pro kluky, než pro holky, protože v sérii Lego Ninjago nejde o žádné milé švitořivé klábosení, jaké známe z pohádky Můj malý Pony nebo Barbie, jejichž předobrazem jsou také oblíbené hračky.

Lego Ninjago - to jsou silní a brutální nindžové a monstra, která mezi sebou nemilosrdně válčí. Žádné postavičky pro holky!

Stavebnice Lego Ninjago Masters of Spinjitzu

Stavebnice Lego Ninjago Masters of Spinjitzu je jedna z tematických řad stavebnice Lego, vyrábí se od roku 2011. Vychází ze starší série stavebnic Lego Ninja. Oproti ní navíc obsahuje armádu kostlivců (Skeleton Army) a Kamennou armádu (Stone army). Kromě postaviček nabízí také zábavu s různými dopravními prostředky.

Do Pohádky.cz | 21. 03. 2017, aktualizováno: 15. 11. 2019

Štítky: