Lego Ninjago

Stavebnice Lego Ninjago nejen pro kluky

Série stavebnic Lego Ninjago možná znáte ze stejnojmenného animovaného seriálu pro děti, který tuto edici stavebnice značky Lego doprovází. Kromě televizního seriálu existuje ale také počítačové hry na motivy této stavebnice, komiksy a krátké bohatě ilustrované knihy. Nejlepší ze všech těchto produktů jsou ale samozřejmě skutečné kostičky Lega.

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Lego Ninjago 71741 Zahrady v NINJAGO City

za 6809 Kč na Bambule.cz
• Stavebnice Zahrady v NINJAGO City (71741) přináší model pětipatrového domů nindžů, se kterým si malí hrdinové mohou hrát nebo si ho vystavit na oslavu 10. výroční světa NINJAGO. • Součástí sady je neuvěřitelných 19 minifigurek, mezi kterými nechybí mladý Lloyd, Kai, Zane, Cole, Jay, Nya, původní Wu, Misako, Ronin, Hai, Cece, Mei, Tito a další. • Model nabízí spoustu místností, včetně cukrárny se zmrzlinou a Chenova bistra s nudlemi, velitelské místnosti nindžů nebo muzea. Všude najdete spoustu doplňků a detailů inspirovaných bohatou nindža historií. • Každé patro je samostatné a plně přístupné pro hraní. Na zádní straně modelu je také žebřík. • Tato nindžovská stavebnice s 5685 dílky představuje skvělý dárek k narozeninám pro všechny nadšené fanoušky LEGO sad a světa NINJAGO . Navíc si můžete s dětmi vychutnat radost ze společného stavění. • Dům nindžů měří přes 73 cm na výšku, 44 cm na šířku a 33 cm do hloubky, což z něj dělá skutečně luxusní výstavní kousek.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Ninjago 71756 regulátor vody

za 3890 Kč na Conrad.cz
Regulátor vody Název LEGO, logo LEGO, mini figurka, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky společnosti LEGO Group. 2017 the LEGO Group.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 71705 odměna osudu

za 2939 Kč na Mall.cz
Vyplujte s hrdinnými nindži na palubě Odměny osudu a utkejte se s nebezpečnými nepřáteli. Tato úchvatná loď slouží jako základna nindžů a zároveň válečné plavidlo, které vládne všem mořím. Spojte síly se Zanem, Jayem, Colem a Wuem, kteří jsou vyzbrojeni zlatými zbraněmi, a připravte se na boj na palubě lodi.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 71722 kobky čaroděje lebek

za 2239 Kč na Hračky 4kids.cz
Kobku čaroděje lebek s dalšími aktéry si mohou děti sestavit z 1171 dílků. Poté si mohou přehrát příběh, kdy Cole, Zan a Lloyd statečně vystoupí proti čaroději. Bude dobré mít se na pozoru před nástrahami a hlavně před bojovníky temnoty Murtem a Ginklem. Hrdinové budou muset být stateční, aby získali Stínovou čepel a vysvobodili Ninju z vězení. Přednosti: přesně do sebe zapadající dílky stavebnice stavění rozvíjí představivost a jemnou motoriku Kupte dětem stavebnici Lego Ninjago! Vhodné pro děti od 9 let Počet dílků: 1171
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 71755 chrám nekonečného moře

za 2229 Kč na Bambule.cz
Fanoušci nindžů si mohou se stavebnicí Chrám nekonečného moře (71755) přehrávat podmořská dobrodružství ze seriálu LEGO NINJAGO : Seabound
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 71754 vodní drak

za 1899 Kč na Mall.cz
S touto vysoce propracovanou stavebnicí Vodní drak si děti mohou přehrávat neuvěřitelné příběhy z televizního seriálu NINJAGO : Seabound. Působivá figurka draka má pohyblivou hlavu, čelist, nohy, krk, křídla a ocas, který lze použít jako zbraň. Sada je tedy zárukou takřka neomezené zábavy.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Ninjago 71739 nadzvukový útočník

za 1819 Kč na Bambule.cz
S touto moderní verzí nadzvukového útočníku (71739) si děti mohou přehrávat příběhy z 1. řady televizního seriálu LEGO NINJAGO . Model 4 v 1 lze rozebrat na motorku, tryskáč...
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Stavebnici Lego samo o sobě není potřeba představovat. Kostičky Lega zná důvěrně každé dítě. Lego rozvíjí v dětech kreativitu. Série Lego Ninjago obsahuje celou řadu postaviček. Čtyři hlavní, tedy základní ninjové se jmenují Kai, Jay, Cole a Zane. Kromě nich se ale dají dokoupit i další figurky, dokonce i svítící Ninjago panáčky.

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 99 do 6809 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 890 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Stavebnice Lego Ninjago se vyrábí v mnoha setech, existuje jich už přes stovku.

Viděl jsem tě ve snech příteli a v tom posledním jsi mi přinesl štěstí...

Lego zná každý. Je to stavebnice, se kterou si hrají hlavně kluci. Ale existuje ale také speciální Lego pro holky, Lego Friends. Existuje také Legoland, což je město postavená s kostiček Lega. Existují počítačové hry s tématikou stavebnice Lego.

A existují také filmy, ve kterém vystupují postavičky z Lega.

Hlavní postavy a charaktery Lego Ninjago

Animovaná pohádka Lego Ninjago

Lego Ninjago je právě takovým animovaným filmem pro děti, který vznikl na motivy oblíbené hračky. Spíše to jsou pohádky pro kluky, než pro holky, protože v sérii Lego Ninjago nejde o žádné milé švitořivé klábosení, jaké známe z pohádky Můj malý Pony nebo Barbie, jejichž předobrazem jsou také oblíbené hračky.

Lego Ninjago - to jsou silní a brutální nindžové a monstra, která mezi sebou nemilosrdně válčí. Žádné postavičky pro holky!

Stavebnice Lego Ninjago Masters of Spinjitzu

Stavebnice Lego Ninjago Masters of Spinjitzu je jedna z tematických řad stavebnice Lego, vyrábí se od roku 2011. Vychází ze starší série stavebnic Lego Ninja. Oproti ní navíc obsahuje armádu kostlivců (Skeleton Army) a Kamennou armádu (Stone army). Kromě postaviček nabízí také zábavu s různými dopravními prostředky.

21. 03. 2017, aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: