Medvídek Pú

Roztomilý rozumbrada Pú a jeho přátelé ze Stokorcového lesa dělají dětem společnost již řadu let. Podívejte se na knížky a hračky s kultovní postavičkou Medvídek Pú (Pooh).

Knížky o Medvídkovi Pú

Cyklus knih o medvídkovi Pú napsal britský spisovatel Alan Alexander Milne. Jeho první kniha Medvídek Pú (Winnie-the-Pooh) vyšla v roce 1926. Následovala ji v roce 1928 druhá knížka o příbězích Medvídka Pú s názvem Púovo zátiší (The House At Pooh Corner).

Autor se nechal inspirovat svým synem (v příbězích vystupuje chlapec se jménem Kryštůfek Robin) a jeho dětským světem – i ostatní postavičky mají reálný základ v chlapcových plyšových hračkách. A taktéž les, ve kterém se příběh odehrává, je skutečný. Autor se v něm spolu se svým synem rád procházel. Jeho syn dokonce s oblibou vyprávěl, že les, který s otcem navštěvuje, je shodný s lesem, ve kterém žije Medvídek Pú.

Medvídek Pú
Medvídek Pú

Po smrti A. A. Milneho prodala jeho žena práva na Medvídka Pú Společnosti Walta Disneyho, která vyprší v roce 2026.

V současné době kromě klasických knih od Milneho existuje nepřeberné množství dětských knížek s postavami ze světa Medvídka Pú.

Medvídek Pú je roztomilý mamláskovitý medvěd, který žije se svými přáteli ve Stokorcovém lese. Dalšími postavičkami jsou bojácné Prasátko, skákavý Tygr, smutný Ijáček, neposedný Klokánek a jeho maminka Klokanice, přechytralá sova, pedantský králíček a v neposlední řadě malý kluk Kryštůfek Robin. Se svými přáteli pak Medvídek Pú podniká mnoho výprav a společně se pak vydávají za různými dobrodružstvími.

Nejprve se Pú rozhodne, že se vydá za medem, a protože med vyrábějí včely, které žijí ve stromě, vyleze na strom. Jenže včely ho zbystří a on se jich lekne a spadne na zem. Napadne ho, že když se skryje za modrým balonkem a bude dělat, že je obloha, včely si ho nevšimnou. Schovaný za modrým balonkem letí vzhůru, a najednou zjistí, že je moc vysoko, a tak poprosí Kryštůfka Robina, aby vzduchovkou balonek sestřelil. Kryštůfek balonek trefí, a jak balonek uniká, Pú se pomalu snáší dolů. Jenže včely si ho opět všimnou a jedna z nich se mu usadí na nose, a jak ji chce Pú odfouknout, vydává u toho zvuk připomínající slabiku pú. A proto se mu od té doby říká Medvídek Pú.

V jednom z dalších příběhů jde Medvídek Pú navštívit svého přítele Králíčka s myšlenkou, že by se u něj mohl pořádně a dosyta najíst. Králíček pozve medvídka do svého příbytku a nabídne mu vše, co má k snědku. Medvídek všechno jídlo Králíčkovi zbaští, a když už se rozloučí, že půjde o dům dál (k úlevě Králíčka), zjistí, že neprojde vchodem. Ba co víc, Medvídek v Králíčkově noře uvízne kvůli tomu, že je příliš tlustý. Králíček má naštěstí ještě jeden vchod, a tak běží za Kryštůfkem Robinem pro radu. Ten se jde na Púa podívat a jednoduše mu řekne, že ho s Králíčkem vytáhnou, až Medvídek Pú trochu zhubne, až mu prostě vytráví. Pú tak musí strávit nějaký čas uvízlý v Králíčkově noře. Nakonec medvídkovi bříško splaskne a Kryštůfek ho spolu s Králíčkem vytáhnou.

Jiná příhoda líčí, jak Medvídek Pú společně s kamarády připraví Ijáčkovi oslavu k narozeninám. Jindy zase Stokorcový les zaplaví voda a Medvídek Pú zachraňuje Prasátko. Co kapitola, to jiné a zajímavé vyprávění. A poutavých příběhů plných dobrodružství najdeme v knížce opravdu mnoho. Stačí jen otevřít knížku a výprava za dobrodružstvím může začít.

Kniha Příběhy Medvídka Pú s veselým koncem

Holky a kluci od nepaměti milují trampoty Medvídka Pú a jeho kamarádů ze Stokorcového lesa. A není se čemu divit, s Medvídkem Pú zažijí nejen spoustu nových překvapení a legrace, ale i nová dobrodružství.

Příběhy Medvídka Pú s veselým koncem
Příběhy Medvídka Pú s veselým koncem

Kniha, kterou s mojí malou dcerou čteme večer před spaním, se jmenuje Medvídek Pú: Příběhy s veselým koncem a další audioknihy. Napsal ji a ilustroval Walt Disney a z angličtiny ji přeložila Petra Lebdušková. Publikaci vydal Egmont v roce 2011.

Kniha obsahuje příběhy zvířátek ze Stokorcového lesa. Najdeme zde hloupoučkého a mlsného Medvídka Pú, roztomilého Klokánka, jeho starostlivou maminku Klokanici, věčně poskakujícího Tygra, flegmatického Oslíka Ijáčka, malého chlapce Kryštůfka Robina, sečtělou Sovu, bojácné Prasátko a přísného Králíčka.

Společně poznávají svět a vydávají se třeba na lov brouků. Jindy se rozhodnou, že pro půjdou hledat pro Sovu nový strom k bydlení, a nakonec se domluví na tom, že pomohou Prasátku zbavit se strachu ze tmy. Bonusem ke knížce je, že děti si podle návodu v závěru knížky mohou spolu s postavičkami z kouzelného lesa vyrobit něco úžasného.

Příběhy se ze začátku tváří zapeklitě, ale zvířátka si s jejich řešeními poradí. Vezměte své děti před spaním na výpravu za poznáním a přečtěte jim na dobrou noc pohádku o přátelích ze Stokorcového lesa.

Hračky s Medvídkem Pú

Plyšové hračky: Pú, tygřík, oslík, prasátko…

Plyšová podoba obyvatel Stokorcového lesa. Plyšáci Medvídka Pú, oslíka, prasátka, tygříka, Kryštůfka Robina, sovy a dalších hrdinů z této pohádky.

1/17Dino Disney Plyšový Tygřík - 61cm

Dino Disney Plyšový Tygřík - 61cm

za 999 Kč na Wiky.cz
WD Plyšový Tygřík - 61 cm. Kamarádský a energický, takový je Tygr, jeden z kamarádů Medvídka Pú. Plyšová postavička Tygříka se stane jistě oblíbeným kamarádem i vašeho dítka. Velikost: 61 cm
Výrobce (značka): Dino Plyš
2/17Disney plyš 61cm - Medvídek Pú

Disney plyš 61cm - Medvídek Pú

za 1099 Kč na Bambule.cz
Kvalitní Disney plyš 61cm - Medvídek Pú za 1099.00 Kč.
Výrobce (značka): Dino
3/17Flopsies 35 cm - Pú

Flopsies 35 cm - Pú

za 449 Kč na Bambule.cz
Plyšový medvídek Pú o velikosti 35 cm.
Výrobce (značka): Dino
4/17Dino Disney PLYŠ 20 cm - Medvídek Pú a spol.

Dino Disney PLYŠ 20 cm - Medvídek Pú a spol.

za 199 Kč na Wiky.cz
Plyšový medvídek Pú a jeho kamarádi. Plyšový Medvídek PÚ a jeho kamáradi, krásní a heboučcí mazlíčci nejen do postýlek Velikost: 20 cm  Varianty: Medvídek Pú Oslík Prasátko  Tygr
Výrobce (značka): Dino Plyš
5/17Prasátko, 35 cm

Prasátko, 35 cm

za 399 Kč na Mall.cz
Plyšové Prasátko které znáte o pohádky o Medvídkovi Pú bude nejlepší kamarád vašeho dítěte! Medvídek Pú se stal slavným díky svému stvořiteli, nejslavnějšímu autorovi dětských knih 20. stolení, Alanu Milneovi.
Výrobce (značka): Alltoys
6/17Oslík, 35 cm

Oslík, 35 cm

za 389 Kč na Mall.cz
Plyšový Oslík kterého znáte o pohádky o Medvídkovi Pú bude nejlepší kamarád vašeho dítěte! Medvídek Pú se stal slavným díky svému stvořiteli, nejslavnějšímu autorovi dětských knih 20. stolení, Alanu Milneovi.
Výrobce (značka): Alltoys
7/17Disney plyš 61cm - Oslík

Disney plyš 61cm - Oslík

za 1099 Kč na Bambule.cz
Velikánský Ijáček má tak rozměrné uši, že by si pod nimi děti mohly hrát na schovávanou. Oblíbený ovšem bývá i pro svou měkkou plyšovou srst a dobrácké oči. Dobře se cítí jak v dětských postelích, tak při hraní s kamarády. Ve stejné velikosti k němu lze pořídit i Tygra a Medvídka Pú.
Výrobce (značka): Dino
8/17Medvídek pú plyšový tygřík 30cm

Medvídek pú plyšový tygřík 30cm

za 239 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino Medvídek Pú Plyšový Tygřík 30 cm Stejně jako kamarádi Prasátko, Oslík i Tygr je kamarádem Medvídka Pú. Prožívá s nimi dobrodružné příběhy. Přestože je veliký a klidný rozveseluje všechny kolem a obdařuje je svou nekonečnou energií pro hopsání, skákání a dovádění. Nechejte Tygra skočit až k Vám do pokojíku a potěšte tak své děti! Postavička Tygříka je 30 cm vysoká a ušita z velmi jemného a kvalitního plyše. atestováno pro děti od narození Věk: 0+ Materiál: jemný plyš obsahuje polyester Výška: 30 cm Údržba: ruční praní
Výrobce (značka): Dino
9/17Disney plyšák 20 cm prasátko

Disney plyšák 20 cm prasátko

za 149 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino Disney Plyšák 20 cm Prasátko z dětského filmu Medvídek Pú, tentokrát jako plyšáček. Je měkkounké a tvarově přizpůsobivé, děti se k němu mohou přitulit doma i na cestách. Vyberte dětem některého z plyšáčků naší široké nabídky! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plyš Údržba: omývejte vodou Výška: 20 cm
Výrobce (značka): Dino
10/17Disney plyšový tygřík 43 cm

Disney plyšový tygřík 43 cm

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino Disney Plyšový Tygřík 43 cm Sedící tygr, z animovaného filmu Medvídek Pú, tentokrát zpracovaný jako měkký plyšák, čeká na děti od narození. Tygr i ostatní plyšáčci jsou atestováni, jsou pro děti bezpečnými hračkami, vyrobenými z kvalitní plyše. Vyberte dětem plyšáka značky Dino! Vhodné pro děti od narození Materiál: jemný plyš obsahuje polyester Výška: 43 cm Údržba: ruční praní Země původu: ČR
Výrobce (značka): Dino
11/17Tygr, 35 cm

Tygr, 35 cm

za 399 Kč na Mall.cz
Plyšový Tygr kterého znáte o pohádky o Medvídkovi Pú bude nejlepší kamarád vašeho dítěte! Medvídek Pú se stal slavným díky svému stvořiteli, nejslavnějšímu autorovi dětských knih 20. stolení, Alanu Milneovi.
Výrobce (značka): Dino
12/17Oslík do postýlky 25 cm

Oslík do postýlky 25 cm

za 299 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino Oslík do postýlky 25 cm Oslík Iáček, kamarád medvídka Pú, je tentokrát vyrobena jako milý plyšáček, kterého si děti mohou přitulit jak přes den, tak při usínání v postýlce. Příjemný plyš zahrnuje neonové prvky. Ty ve tmě slabě svítí. Kupte holčičkám postavičku z Disneyho příběhů! Vhodné pro děti od narození Materiál: plyš Rozměr: 35 x 20 cm
Výrobce (značka): Dino
13/17Medvídek pú plyšový oslík 38cm

Medvídek pú plyšový oslík 38cm

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino Medvídek Pú Plyšový Oslík 38 cm Stejně jako kamarádi Tygr, Prasátko i Oslík je kamarádem Medvídka Pú . Prožívá s nimi dobrodružné příběhy, které ho rozebírají z jeho chmurných chvil: Rozveselte i Vy s dcerkou nebo synkem malého modrého Oslíka přímo u Vás doma. Sedící postavička Oslíka je 38 cm vysoká a je ušita z velmi jemného a kvalitního plyše. atestováno pro děti od narození Věk: 0+ Materiál: jemný plyš obsahuje polyester Výška: 38 cm Údržba: ruční praní
Výrobce (značka): Dino
14/17Disney plyšový medvídek pú 25 cm

Disney plyšový medvídek pú 25 cm

za 249 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino Disney Plyšový Medvídek Pú 25 cm Chcete mít jednoho z nejoblíbenějších hrdinů dětské literatury Medvídka Pú nejen v knize? Již v roce 1926 napsal Robin Milne první příběh plyšového medvídka inspirovaný podle skutečného medvěda, který byl velmi hravý a mírumilovný . Stejně jako u medvídka tak i ostatních zvířátek, Púových kamarádů jako je sova a králíček, vyšel Milne ze skutečně žijících zvířátek. Hlavním místem, kde se odehrávají příběhy těchto zvířátek je Stokorcový les .  Nejste ve Stokorcovém lese ? Nevadí. Pořiďte Medvídka Pú, co by hebkého plyšáka! Nechejte své dítko prožít zase nový příběh u Vás doma.  atestováno pro děti od narození Věk: 0+ Materiál: jemný plyš obsahuje polyester Výška: 30 cm Údržba: ruční praní
Výrobce (značka): Dino
15/17Medvídek pú plyšový oslík 30cm

Medvídek pú plyšový oslík 30cm

za 229 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino Medvídek Pú Plyšový Oslík 30 cm Stejně jako kamarádi Tygr, Prasátko i Oslík je kamarádem Medvídka Pú . Prožívá s nimi dobrodružné příběhy, které ho rozebírají z jeho chmurných chvil. Rozveselte i Vy s dcerkou nebo synkem malého, modrého Oslíka přímo u Vás doma. Postavička Oslíka je 30 cm vysoká a je ušita z velmi jemné a kvalitní plyše. atestováno pro děti od narození Věk: 0+ Materiál: jemný plyš obsahuje polyester Výška: 30 cm Údržba: ruční praní
Výrobce (značka): Dino
16/17Medvídek pú plyšové prasátko 30cm

Medvídek pú plyšové prasátko 30cm

za 239 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino Medvídek Pú Plyšové prasátko 30cm Stejně jako Ijáček, Tygr i Prasátko patří k nerozlučným kamarádům Medvídka Pú . Je šikovné, umí číst a psát, umí pomáhat druhým a také zachránilo v jednom z mnoha dobrodružných příběhů Medvídka a Sovu . Nechejte rozehrát příběhy hrdinného Prasátka přímo u Vás doma! Růžové Prasátko je vysoké 30cm a je ušito z hebkého plyše. Věk: 0+ Materiál: jemný plyš obsahuje polyester Výška: 30 cm Údržba: ruční praní Země původu: ČR
Výrobce (značka): Dino
17/17WD plyš 43 - Medvídek Pú

WD plyš 43 - Medvídek Pú

za 599 Kč na Bambule.cz
Kvalitní WD plyš 43 - Medvídek Pú za 599.00 Kč.
Výrobce (značka): Dino

Další hračky s motivem Medvídka Pú

Mezi hračkami s motivem Medvídka Pú zaujmou třeba figurky, hračky do vody, kreativní hračky, maňásci, míče, puzzle, společenské hry nebo stavebnice.

Hračky do vody

1/4Nafukovací kruh medvídek pú 51 cm

Nafukovací kruh medvídek pú 51 cm

za 49 Kč na Wiky.cz
Nafukovací kruh Medvídek Pú 51 cm INTEX W158228 Krásné dětské nafukovací kolo do vody s motivem potisku roztomilého Medvídka Pú, které nesmí chybět při vodních radovánkách. Nafukovací plavací kolo je podpůrná plavecká pomůcka na plavání pro malé děti a jejich první seznámení se s vodou. Průměr: 51 cm Tlouška: 0,20 mm Materiál: vinyl bez ftalátů Doporučený věk: od 3 let Nafukovací hračky a potřeby Intex splňují nejpřísnější bezpečnostní normy na zpracování a použité materiály.
Výrobce (značka): Intex
2/456644 rukávky plovací deluxe medvídek pú

56644 rukávky plovací deluxe medvídek pú

za 42 Kč na Mraky hraček.cz
Plovací rukávky Disney Medvídek Pú jsou vhodné pro děti od 3 do 6 let. Každý rukávek má dvě vzduchové komory a přibližná velikost je 23cm x 15cm.
Výrobce (značka): Intex
3/458915 bazén medvídek pů - modrá

58915 bazén medvídek pů - modrá

za 299 Kč na Mall.cz
Dětský nafukovací tříkruhový bazén s motivem Medvídka Pú. Bazén je vyroben z masivního vinylu. Barevné brouzdaliště s průměrem 147 cm je vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Intex
4/458025 nafukovací balón medvídek pů 51cm

58025 nafukovací balón medvídek pů 51cm

za 59 Kč na Mraky hraček.cz
Nafukovací míč s motivem Medvídka Pú, průměr 51cm. Tloušťka plastu 0,2mm.
Výrobce (značka): Intex

Maňásci

1/4Maňásek medvídek pú

Maňásek medvídek pú

za 229 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino Maňásek Medvídek Pú Oblíbená postavička medvídka Pú je tentokrát ušitá jako maňásek, se kterým mohou dospělí dětem přehrát pohádkový příběh. Vyprávění s maňáskem zvyšuje pozornost dětí, motivuje je k rozmluvě a napomáhá lepší slovní zásobě. Vyberte dětem oblíbenou postavičku ve formě maňáska! Vhodné pro děti od narození Materiál: plyš Výška: 25 cm
Výrobce (značka): Dino
2/4Maňásek oslík

Maňásek oslík

za 229 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino Maňásek Oslík Oblíbená postavička oslíka, kamaráda medvídka Pú, je tentokrát ušitá jako maňásek, se kterým mohou dospělí dětem přehrát pohádkový příběh. Vyprávění s maňáskem zvyšuje pozornost dětí, motivuje je k rozmluvě a napomáhá lepší slovní zásobě. Vyberte dětem oblíbenou postavičku ve formě maňáska! Vhodné pro děti od narození Materiál: plyš Výška: 25 cm
Výrobce (značka): Dino
3/4Medvídek pú maňásek - pú

Medvídek pú maňásek - pú

za 199 Kč na Mall.cz
Roztomilý maňásek z oblíbeného Disney příběhu Medvídek Pú. Maňásek je vyroben z jemné a kvalitní plyše. Přehrajte si s Medvídkem Pú scénky z filmu, nebo vytvořte nové zábavné situace na základě vlastní představivosti.
Výrobce (značka): Disney
4/4Medvídek pú maňásek - oslík

Medvídek pú maňásek - oslík

za 149 Kč na Mall.cz
Roztomilý maňásek z oblíbeného Disney příběhu Medvídek Pú. Maňásek je vyroben z jemného a kvalitního plyše. Přehrajte si s Oslíkem scénky z filmu, nebo vytvořte nové zábavné situace na základě vlastní představivosti.
Výrobce (značka): Disney

Společenské hry

1/4Medvídek Pú: Černý Petr

Medvídek Pú: Černý Petr

za 46 Kč na Knihy Dobrovsky.cz
Hra se skládá z 25 z krásně ilustrovaných karet s motivem Medvídka PÚ a jeho přátel které jsou rozděleny do 12 dvojic, z nichž každá dvojice je označena stejným znakem. Pouze jediná karta se od ostatních liší a to je Černý Petr. Vyhrává ten, kdo bude mít dvojice vyloženy nejdříve. Prohrává ten, komu zůstane v ruce Černý Petr.
Výrobce (značka): Trefl
2/4Černý petr medvídek pú a přátelé v papírové krabičce

Černý petr medvídek pú a přátelé v papírové krabičce

za 39 Kč na Hračky 4kids.cz
Medvídek Pú se svými přáteli se stal námětem pro karty, označené vždy stejným znakem. Jediná karta, která v sadě přebývá je Černý Petr. Komu zůstane po vyložení všech dvojic v ruce právě tato karta, tak prohrává. Přednosti: skladná hra do kapsy trénuje paměť Obsah balení: 33 hracích karet, návod plastová krabička Vyberte dětem Černého Petra! Vhodné pro děti od 3 let Počet hráčů: 3+ Délka hry: cca 20 min Rozměry balení: 9 x 6 x 1,5 cm Země původu: ČR
Výrobce (značka): Piatnik
3/4Pexeso a domino medvídek pú

Pexeso a domino medvídek pú

za 239 Kč na Mall.cz
Vydej se do kouzelného světa Stokorcového lesa! Pexeso stimulujte zábavnou formou paměť a pozorovací schopnosti. 45 dílků domina tě vtáhne na 90 obrázcích do dobrodružného světa Medvídka Pú a jeho kamarádů. Zahraj si s krásnými kartičkami s motivy oblíbeného animáku Medvídek Pú.
Výrobce (značka): Piatnik
4/4Medvídek pú mini mind

Medvídek pú mini mind

za 219 Kč na Hračky 4kids.cz
Piatnik Medvídek Pú Mini Mind Mini Mind je jednoduchá zábavná hra, skrze kterou vás  doprovodí  Medvídek Pú a jeho kamarádi. Všichni si vyrazili na výlet a právě odpočívají na lavičce. Zjistíte svými otázkami, kdo a v jakém přesném pořadí vedle sebe sedí? Hra rozvíjí komunikační schopnosti a logiku. Časová náročnost: 15 minut Vhodné pro děti od 5 let. Určeno pro 2 hráče.
Výrobce (značka): Piatnik

Ostatní

1/4Pop disney winnie the pooh eeyore

Pop disney winnie the pooh eeyore

za 379 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Disney Winnie the Pooh Eeyore ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Figurky Funko POP jsou krásným dárkem pro fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
2/4Maxi bublifuk Medvídek Pú 175ml

Maxi bublifuk Medvídek Pú 175ml

za 99 Kč na Mraky hraček.cz
MAXI BUBLIFUK MEDVÍDEK PÚ 175ML Každé dítě miluje bublifuk. Dělání bublin je obrovská zábava nejen pro děti. Bubliny jsou jako kouzelné balonky, které si dítě může vykouzlit a obdivovat jejich duhovou barvu. Tento bublifuk je s motivem Medvídka Pú. Na vrchní části je kruhový labyrint - hlavolam s kuličkou. Každá lahvička obsahuje cca 175 ml tekutiny. Vyrobeno z plastu. Vyráběno v několika variantách. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Obrázek je pouze ilustrační. Cena je za 1 ks. Objem: 175 ml Věk: 3+
Výrobce (značka): Simba
3/4Medvídek pú dřevěné kostky 12ks

Medvídek pú dřevěné kostky 12ks

za 189 Kč na Hračky 4kids.cz
Dino Medvídek Pú Dřevěné kostky 12 ks Medvídek Pú je jednou z nejoblíbenějších postaviček dětského světa. Se svými nerozlučnými kamarády Tygrem, Ijáčkem a Prasátkem jsou symbolem hravosti a jsou i motivem pro obrázkové kostky. Výhody: přírodní materiál rozvíjení kreativity tréning koordinace pohybů Součást balení:   předlohy obrázků Věk: 3+ Materiál: dřevo Počet kostek: 12 ks Počet obrázků: 6 Váha: 0,4 kg Rozměr kostky: 3,5 x 3,5 cm Rozměry po složení: 14,5 x 11 x 3 cm Rozměry balení: 22 x 17 x 4 cm Země původu: ČR
Výrobce (značka): Dino
4/4Míč Walt Disney MEDVÍDEK Pú 230mm

Míč Walt Disney MEDVÍDEK Pú 230mm

za 89 Kč na Mraky hraček.cz
Míč s motivem Medvídek Pú a kamarádi má průměr cca 23 cm. Hračka se vyrábí v několika variantách. Varianta je dodávána dle aktuálních skladových zásob. Obrázek je ilustrační. Cena je za 1 ks. Věk: 3+
Výrobce (značka): John
doPohádky.cz | 06. 01. 2013, aktualizováno: 12. 11. 2019

Štítky: