Minecraft: hračky a merch pro fanoušky

Kostičky kam se podíváš, hračky motivované Minecraftem. Fenomenální počítačová hra Minecraft může obživnout i v reálném světě dětského pokoje.

FIGURKY MINECRAFT

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Minecraft 8 cm minecart mayhem

za 749 Kč na Hračky 4kids.cz
Steve je další věrnou figurkou z Minecraftu , ze světa pixelové design videohry, která nezná oblé tvary. Zajisté potěší fanoušky a hráče Minecraftu, kteří mohou vystavit představitele oblíbené hry ve své 3D sbírce. Důlní vozík se aktivuje stiskem odpalovače, snadno pak rozrazí bariéru z papírových krychlí. Obsah balení: figurka s pohyblivými klouby ikonické vozidlo důlní vozík 8 papírových krychlí Kupte dětem figurku ze světa Minecraftu! Vhodné pro děti od 6 let Rozměr figurky: cca 8 cm
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Minecraft sběratelský kufřík na mini figurky 2.0

za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Sběratelská truhla určená pro ukládání mini figurek Minecraft, kterých dokáže pojmout cca 32 kousků. Fanoušci této počítačové hry budou zajisté potěšeni ukládáním figurek do truhly, která je vyrobená dle námětu dvojité truhly ze hry. Funkčnost: sklápěcí kufřík na přenášení se otevírá vpředu a nahoře pro hraní a plné zobrazení uzavírání na západku pro bezpečné skladování a přepravu Obsah balení: otevíravá truhla exkluzivní teleportující se Endermanem Kupte dětem sběratelskou truhlu Minecraft! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Legenda mezi počítačovými hrami inspirovala výrobce hraček a fanouškovských předmětů. Minecraft tak nabyl svou hmotnou podobu.

S postavičkami z Minecraftu si tak děti mohou hrát a vymýšlet své fan fiction hry a příběhy.

Velkým lákadlem pro děti je Lego Minecraft. Koneckonců Lego samo o sobě vypadá jako herní svět Minecraftu. Lego stavebnic s Minecraftí tematikou existuje několik, jak už je to u Lega obvyklé. Stavebnice Lego Minecraft ale především obsahuje minifigurky, např. figurka creeper, Steve, Alex, prase a samozřejmě zombíci.

Hračky ze světa Minecraft

Nejoblíbenější hračky a merchandising z Minecraftu:

  • figurky na hraní
  • sběratelské figurky
  • stavebnice Lego Minecraft
  • Lego mini figurky postaviček z Minecraftu
  • plyšáci minecraftích postav

Další hračky a merch s Minecraftem

STAVEBNICE

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Minecraft 21174 moderní dům na stromě

za 2919 Kč na Mall.cz
Stavebnice Moderní dům na stromě od LEGO Minecraft nabízí velký, propracovaný a extrémně všestranný model, který spolehlivě zabaví hráče Minecraftu a všechny děti, které se rády věnují kreativnímu stavění.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Minecraft 21160 útok illagerů

za 1899 Kč na Bambule.cz
„Model vesničky z Minecraftu s kousavým Ravagerem!“ „• Dopřejte všem hráčům Minecraftu nový herní zážitek s touto akční stavebnicí LEGO Minecraft. Děti mohou tři části modelu neustále přestavovat a přitom si přehrávat nespočet napínavých příběhů a soubojů proti nájezdníkům a Ravagerovi! • Malí stavitelé si zamilují figurky Pillagerů, které vyjdou v lednu 2020, a kousavého Ravagera, na kterého lze Pillagery posadit. Tihle záporáci přinesou akci a napětí do každé stavebnice LEGO Minecraft . • Záhadný Kai pak spěchá zachránit vesničany, jejich pouštní dům, obchod a úrodu. A až bitva skončí, děti mohou celý model přestavět a začít nové dobrodružství. • Stavění, hraní a přestavování s touto sadou LEGO Minecraft si zamilují všechny děti ve věku od 7 let. Skvělý vánoční nebo narozeninový dárek pro malé stavitele, kteří by si rádi zahráli svou oblíbenou videohru trochu jinak. • Model měří přes 46 cm na délku, 34 cm na šířku a 26 cm na výšku a je rozdělen na tři části.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Minecraft 21161 kreativní box 3.0

za 1839 Kč na Mall.cz
Popadněte kostky z kreativního boxu od LEGO Minecraft a pusťte se do stavění vlastních dobrodružství ze slavné on-line hry! Řiďte se pokyny a postavte skvělý hrad nebo rušnou farmu, případně si vymyslete vlastní prostředí. Přidejte se k postavám jménem Steve a Alex a vymýšlejte si napínavé příběhy s Creeperem, prasetem a zombie.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Minecraft 21155 creepův důl

za 1839 Kč na Mall.cz
Připoj se k Minecraft kovářovi ve zlatém dole hluboko v podzemí ve skalnatém a pískovcovém prostředí mesa. Kovářovo obydlí zdobí velká socha Creepera a je vybavené kovadlinou, pecí a truhlou s pokladem. Nenech se ale zmást! V dole plném netopýrů číhá spousta nebezpečí! Popadni železný meč a diamantový krumpáč, naskoč do důlního vozíku a vydej se do temného dolu, ve kterém svítí pouze pár pochodní. Připrav se na pořádnou akci s LEGO Minecraft !
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Minecraft 21169 první dobrodružství

za 1369 Kč na Mall.cz
Vstupte do světa Minecraft a zažijte originální herní prostředí na vlastní kůži. Model má celkem 3 patra a nabízí řadu parádních prvků, jako jsou například vodní výtah, sklápěcí koleje, posuvné díly a samozřejmě výbušniny! Dobrodružství prožijete společně se Stevem a Alex, v sadě navíc nechybí kostlivci, obarvená kočka, beran a květy posetá květokráva.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

21173 věž v oblacích

za 1369 Kč na Bambule.cz
Stavebnice Věž v oblacích (21173) od LEGO Minecraft je nabitá autentickou akcí a rozmanitými scenériemo
Výrobce (značka): Lego Minecraft
Do obchodu

Minecraft 21152 dobrodružství pirátské lodi

za 1159 Kč na Bambule.cz
• Obsahuje 2 minifigurky: piráta a Alex, a navíc Minecraft zombie a novinky chystané na leden 2019 – figurky delfína, papouška a želvy. • Obsahuje sestavitelný ostrova ze světa Minecraft a pirátskou loď se střílejícími děly, zlatým zdobením, pirátskou vlajkou, nástupním můstkem a člunem. • Naloď se na palubu pirátské Minecraft lodi. Střílej z děl a odraz nepřátelské moby a chraň želví vajíčka před útokem zombie. • Starej se o roztomilého papouška a nakrm delfína. • Prohoď modulární části lodi a vytvoř Minecraft vrak. • Mezi zbraněmi najdeš meč. • Mezi doplňky najdeš mapu, dynamit, vystřelovací základnu, 2 lopaty, truhlu, poklad, pirátskou vlajku, láhev s vodou, pochodeň a kompas. • Popusť uzdu své představivosti – přestavuj sadu a vytvářej další a další modely LEGO Minecraft ! • Tato sada obsahuje více než 386 dílků. • Měří přes 15 cm na výšku, 23 cm na šířku a 23 cm do hloubky.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

OSTATNÍ

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Společenská hra minecraft - minecraft

za 1199 Kč na Bambule.cz
Kvalitní Společenská hra Minecraft - Ravensburger Minecraft za Kč.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Minecraft: farmer's market - rozšíření

za 399 Kč na Mall.cz
Připravte se na nové Minecraft dobrodružství. Toto rozšíření hry přináší do vaší deskové hry Minecraft: Builders & Biomes spoustu nových hracích prvků, díky kterým se hra stane ještě akčnější a opět jen ten, kdo vymyslí nejlepší strategii, může vyhrát. Není hratelné samostatně.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Minecraft magnetic travel puzzle

za 389 Kč na Mall.cz
Drak z Endu vám chce překazit cestování po světech Minecraftu a staví vám do cesty 40 stále složitějších úkolů. Řešte tyto úkoly a postupujte vpřed. Používejte přitom svou nejsilnější zbraň, svůj mozek! Řiďte se dílky s nápovědou a rozmístěte správně magnetické zbraně a brnění na herní plán. Až bude vaše řešení obsahovat všechny dílky s nápovědou, vyhráli jste!
Výrobce (značka): Thinkfun
Do obchodu

Hrnek na kávu minecraft, 520 ml

za 249 Kč na Bambule.cz
Hrnek na nápoje se šroubovatelným uzávěrem, který zpříjemní každé ráno. Materiál bez obsahu BPA, není vhodný do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Samolepky minecraft

za 249 Kč na Bambule.cz
Sada 19 samolepek s motivem Minecraft, balení obsahuje 4 listy.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Hrací karty Minecraft

za 199 Kč na Hračky 4kids.cz
Prvky počítačové hry Minecraft se staly námětem pro karetní hru , kterou zajisté ocení fanoušci světa, který nezná oblé tvary. S touto sadou karet si mohou zahrát například žolíky. Obsah balení: 54 karet, včetně 2 žolíků Kupte dětem hrací karty Minecraft! Vhodné pro děti od 8 let Baleno: plechová krabička
Výrobce (značka): Epee Merch
Do obchodu

Hrnek na kávu minecraft, 390 ml

za 199 Kč na Bambule.cz
Hrnek na nápoje se šroubovatelným uzávěrem, který zpříjemní každé ráno. Materiál bez obsahu BPA, není vhodný do myčky nádobí a mikrovlnné trouby.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
  • pro všechny fanoušky této počítačové hry
Věk dítěte:
  • od 3-6 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 80%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 199 do 1199 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 330 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Hrnek na kávu minecraft, 390 ml

Obrázek hračky Hrnek na kávu minecraft, 390 ml

13. 10. 2020, aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: