Minecraft: hračky a merch pro fanoušky

Kostičky kam se podíváš, hračky motivované Minecraftem. Fenomenální počítačová hra Minecraft může obživnout i v reálném světě dětského pokoje.

FIGURKY MINECRAFT

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Minecraft 8 cm minecart mayhem

za 749 Kč na Hračky 4kids.cz
Steve je další věrnou figurkou z Minecraftu , ze světa pixelové design videohry, která nezná oblé tvary. Zajisté potěší fanoušky a hráče Minecraftu, kteří mohou vystavit představitele oblíbené hry ve své 3D sbírce. Důlní vozík se aktivuje stiskem odpalovače, snadno pak rozrazí bariéru z papírových krychlí. Obsah balení: figurka s pohyblivými klouby ikonické vozidlo důlní vozík 8 papírových krychlí Kupte dětem figurku ze světa Minecraftu! Vhodné pro děti od 6 let Rozměr figurky: cca 8 cm
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Minecraft sběratelský kufřík na mini figurky 2.0

za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Sběratelská truhla určená pro ukládání mini figurek Minecraft, kterých dokáže pojmout cca 32 kousků. Fanoušci této počítačové hry budou zajisté potěšeni ukládáním figurek do truhly, která je vyrobená dle námětu dvojité truhly ze hry. Funkčnost: sklápěcí kufřík na přenášení se otevírá vpředu a nahoře pro hraní a plné zobrazení uzavírání na západku pro bezpečné skladování a přepravu Obsah balení: otevíravá truhla exkluzivní teleportující se Endermanem Kupte dětem sběratelskou truhlu Minecraft! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Minecraft - sběratelská figurka steve ve zlaté zbroji

za 399 Kč na Mall.cz
Figurka drsného průzkumníka a tvořivého stavitele Stevea ve zlaté zbroji s doplňky přináší kousek herního světa populární počítačové hry Minecraft do reality. Vy se naopak můžete aspoň zčásti přenést do světa kultovní hry a čelit se svými figurkami nepřátelům.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Minecraft figurka steve s elixírem neviditelnosti

za 319 Kč na Mall.cz
Minecraft je velmi oblíbená počítačová hra. Každý, kdo dlouho hraje Minecraft, se ztotožňuje s herním světem a chce mít jeho napodobeninu v reálném životě. Tyto potřeby dokonale uspokojují různé figurky postav a doplňky ze hry. Přeneste se do světa kultovní hry a společně s hrdiny čelte nepřátelům! V balení najdete postavičku s doplňky.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Minecraft set s králíky

za 319 Kč na Mall.cz
Minecraft je velmi oblíbená počítačová hra. Každý, kdo dlouho hraje Minecraft, se ztotožňuje s herním světem a chce mít jeho napodobeninu v reálném životě. Tyto potřeby dokonale uspokojují různé figurky postav a doplňky ze hry. Přeneste se do světa kultovní hry a společně s hrdiny čelte nepřátelům! V balení najdete postavičky králíků s doplňky.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Minecraft - figurka steve v řetězové zbroji

za 309 Kč na Mall.cz
Figurka nebojácné průzkumníka a tvořivého stavitele v řetězové zbroji s doplňky přináší kousek herního světa populární počítačové hry Minecraft do reality. Vy se naopak můžete aspoň zčásti přenést do světa kultovní hry a čelit se svými figurkami nepřátelům.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Minecraft kostka lávy

za 289 Kč na Mall.cz
Minecraft je velmi oblíbená počítačová hra. Každý, kdo dlouho hraje Minecraft, se ztotožňuje s herním světem a chce mít jeho napodobeninu v reálném životě. Tyto potřeby dokonale uspokojují různé figurky postav a doplňky ze hry. Přeneste se do světa kultovní hry a společně s hrdiny čelte nepřátelům! V balení najdete postavičku s doplňky.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Legenda mezi počítačovými hrami inspirovala výrobce hraček a fanouškovských předmětů. Minecraft tak nabyl svou hmotnou podobu.

S postavičkami z Minecraftu si tak děti mohou hrát a vymýšlet své fan fiction hry a příběhy.

Velkým lákadlem pro děti je Lego Minecraft. Koneckonců Lego samo o sobě vypadá jako herní svět Minecraftu. Lego stavebnic s Minecraftí tematikou existuje několik, jak už je to u Lega obvyklé. Stavebnice Lego Minecraft ale především obsahuje minifigurky, např. figurka creeper, Steve, Alex, prase a samozřejmě zombíci.

Hračky ze světa Minecraft

Nejoblíbenější hračky a merchandising z Minecraftu:

  • figurky na hraní
  • sběratelské figurky
  • stavebnice Lego Minecraft
  • Lego mini figurky postaviček z Minecraftu
  • plyšáci minecraftích postav

Další hračky a merch s Minecraftem

STAVEBNICE

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

21174 moderní dům na stromě

za 2689 Kč na Bambule.cz
Stavebnice Moderní dům na stromě (21174) od LEGO Minecraft nabízí velký, propracovaný a extrémně všestranný model...
Výrobce (značka): Lego Minecraft
Do obchodu

Minecraft 21155 creepův důl

za 2419 Kč na Mall.cz
Připoj se k Minecraft kovářovi ve zlatém dole hluboko v podzemí ve skalnatém a pískovcovém prostředí mesa. Kovářovo obydlí zdobí velká socha Creepera a je vybavené kovadlinou, pecí a truhlou s pokladem. Nenech se ale zmást! V dole plném netopýrů číhá spousta nebezpečí! Popadni železný meč a diamantový krumpáč, naskoč do důlního vozíku a vydej se do temného dolu, ve kterém svítí pouze pár pochodní. Připrav se na pořádnou akci s LEGO Minecraft !
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Minecraft tm 21147 skalní dobrodružství

za 2150 Kč na Mall.cz
Popadni pochodeň a meč a přidej se k Alex a Stevovi na nebezpečné misi ze světa Minecraft s touto sadou 21147 Skalní dobrodružství od LEGO Minecraft! Utrhni šťavnaté červené jablko a následuj značku, aby ses dostal do jeskyně plné netopýrů s točícím se množičem jeskynních pavouků. Ale dej si pozor na monstro bloky, které vyvolávají agresivní rybenky!
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Minecraft 21161 kreativní box 3.0

za 2009 Kč na Mall.cz
Popadněte kostky z kreativního boxu od LEGO Minecraft a pusťte se do stavění vlastních dobrodružství ze slavné on-line hry! Řiďte se pokyny a postavte skvělý hrad nebo rušnou farmu, případně si vymyslete vlastní prostředí. Přidejte se k postavám jménem Steve a Alex a vymýšlejte si napínavé příběhy s Creeperem, prasetem a zombie.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Minecraft 21135 kreativní box 2.0

za 1789 Kč na Mall.cz
Zlepšete svou tvořivost! Vyberte jednu ze tří uvedených modelových variant a začněte stavět! Zkombinujte pět modelů a vytvořte celou krajinu Minecraft – vaše možnosti jsou nekonečné! A jakmile dostanete chuť na změnu, přeorganizujte celou krajinu jednoduchým přemístěním snadno oddělitelných částí.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Minecraft 21160 útok illagerů

za 1499 Kč na Hračky 4kids.cz
Vesnici s obchodem a vypěstovanou úrodou si mohou děti sestavit ze 562 dílků. Po sestavení se mohou pustit do ochrany vesničanů před Pillagery v čele s kapitánem, také s Vindicatorem a Ravagerem a jeho nebezpečnou tlamou. Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly pro děti bezpečné. Přednosti: stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku velmi kvalitně vyrobené dílky do sebe přesně zapadají Vyberte dětem kvalitní stavebnici Lego! Vhodné pro děti od 8 let Materiál: plast Počet kostiček: 562 Rozměry balení: 38 x 26 x 7 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Minecraft 21170 prasečí dům

za 1329 Kč na Mall.cz
Využijte své dovednosti ze hry Minecraft a postavte dům ve tvaru obřího prasete! Otevírací strana umožní přístup k velké místnosti a vyklápěcí střecha odhalí menší pokoj v hlavě prasete. Podívejte se dovnitř s Alex – ale pozor na Creepera. Chcete model postavit od základu jinak? Použijte funkci výbuchu a rozmetejte model na kusy!
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

OSTATNÍ

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Společenská hra stominecraft: farmer's market - rozšíření

za 499 Kč na Bambule.cz
Připravte se na nové Minecraft dobrodružství! Obdělávejte půdu a přineste svou zeleninu na trh. Tam ji můžete směňovat s vesničany za jedinečné předměty s mocnými vlastnostmi! Rozšíření hry Farmářský trh přináší do vaší deskové hry Minecraft: Builders & Biomes spoustu nových hracích prvků, díky kterým se hra stane ještě akčnější a opět jen ten, kdo vymyslí nejlepší strategii, může vyhrát. Rozšíření se dá hrát pouze dohromady se základní hrou „Minecraft: Builders & Biomes“. Není hratelné samostatně.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Minecraft magnetická cestovní hra

za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Magnetická hra ze světa Minecraftu , který nezná oblé tvary, nabízí dětem 40 úkolů k řešení. Složitost úkolů má vzestupnou tendenci. Řešení úkolů ovlivňuje drak z Endu, který dětem klade při postupu ve hře nelehké překážky. Děti mohou dobře potrénovat svoji logickou úvahu, nápomocné jsou jim dílky s nápovědou, podle kterých mohou rozmístnit správně magnetické zbraně a brnění na herní plán. Kdo umístní všechny dílky správně, zvítězí. Kupte dětem magnetickou cestovní hru! Vhodné pro děti od 8 let Rozměry: 29,4 x 17,8 cm
Výrobce (značka): Thinkfun
Do obchodu

Samolepky minecraft

za 249 Kč na Bambule.cz
Sada 19 samolepek s motivem Minecraft, balení obsahuje 4 listy.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Hrací karty Minecraft

za 199 Kč na Hračky 4kids.cz
Prvky počítačové hry Minecraft se staly námětem pro karetní hru , kterou zajisté ocení fanoušci světa, který nezná oblé tvary. S touto sadou karet si mohou zahrát například žolíky. Obsah balení: 54 karet, včetně 2 žolíků Kupte dětem hrací karty Minecraft! Vhodné pro děti od 8 let Baleno: plechová krabička
Výrobce (značka): Epee Merch
Do obchodu

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
  • pro všechny fanoušky této počítačové hry
Věk dítěte:
  • od 3-6 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 80%

13. 10. 2020, aktualizovano 12. 07. 2021 Facebook ico E-mail ico