Minecraft: hračky a merch pro fanoušky

Kostičky kam se podíváš, hračky motivované Minecraftem. Fenomenální počítačová hra Minecraft může obživnout i v reálném světě dětského pokoje.

FIGURKY MINECRAFT

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Minecraft 8 cm minecart mayhem

za 749 Kč na Hračky 4kids.cz
Steve je další věrnou figurkou z Minecraftu , ze světa pixelové design videohry, která nezná oblé tvary. Zajisté potěší fanoušky a hráče Minecraftu, kteří mohou vystavit představitele oblíbené hry ve své 3D sbírce. Důlní vozík se aktivuje stiskem odpalovače, snadno pak rozrazí bariéru z papírových krychlí. Obsah balení: figurka s pohyblivými klouby ikonické vozidlo důlní vozík 8 papírových krychlí Kupte dětem figurku ze světa Minecraftu! Vhodné pro děti od 6 let Rozměr figurky: cca 8 cm
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Minecraft sběratelský kufřík na mini figurky 2.0

za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Sběratelská truhla určená pro ukládání mini figurek Minecraft, kterých dokáže pojmout cca 32 kousků. Fanoušci této počítačové hry budou zajisté potěšeni ukládáním figurek do truhly, která je vyrobená dle námětu dvojité truhly ze hry. Funkčnost: sklápěcí kufřík na přenášení se otevírá vpředu a nahoře pro hraní a plné zobrazení uzavírání na západku pro bezpečné skladování a přepravu Obsah balení: otevíravá truhla exkluzivní teleportující se Endermanem Kupte dětem sběratelskou truhlu Minecraft! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Minecraft - sběratelská figurka steve ve zlaté zbroji

za 399 Kč na Mall.cz
Figurka drsného průzkumníka a tvořivého stavitele Stevea ve zlaté zbroji s doplňky přináší kousek herního světa populární počítačové hry Minecraft do reality. Vy se naopak můžete aspoň zčásti přenést do světa kultovní hry a čelit se svými figurkami nepřátelům.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Minecraft figurka steve s elixírem neviditelnosti

za 319 Kč na Mall.cz
Minecraft je velmi oblíbená počítačová hra. Každý, kdo dlouho hraje Minecraft, se ztotožňuje s herním světem a chce mít jeho napodobeninu v reálném životě. Tyto potřeby dokonale uspokojují různé figurky postav a doplňky ze hry. Přeneste se do světa kultovní hry a společně s hrdiny čelte nepřátelům! V balení najdete postavičku s doplňky.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Minecraft set s králíky

za 319 Kč na Mall.cz
Minecraft je velmi oblíbená počítačová hra. Každý, kdo dlouho hraje Minecraft, se ztotožňuje s herním světem a chce mít jeho napodobeninu v reálném životě. Tyto potřeby dokonale uspokojují různé figurky postav a doplňky ze hry. Přeneste se do světa kultovní hry a společně s hrdiny čelte nepřátelům! V balení najdete postavičky králíků s doplňky.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Minecraft - figurka steve v řetězové zbroji

za 309 Kč na Mall.cz
Figurka nebojácné průzkumníka a tvořivého stavitele v řetězové zbroji s doplňky přináší kousek herního světa populární počítačové hry Minecraft do reality. Vy se naopak můžete aspoň zčásti přenést do světa kultovní hry a čelit se svými figurkami nepřátelům.
Výrobce (značka): Tm Toys
Do obchodu

Minecraft 8 cm figurka skeleton wolf

za 289 Kč na Hračky 4kids.cz
Skeleton Wolf je další věrnou figurkou z Minecraftu , ze světa pixelové design videohry, která nezná oblé tvary. Zajisté potěší fanoušky a hráče Minecraftu, kteří mohou vystavit představitele oblíbené hry ve své 3D sbírce. Obsah balení: figurka s pohyblivými klouby 2 papírové bloky, příslušenství Kupte dětem figurku ze světa Minecraftu! Vhodné pro děti od 6 let Rozměr: cca 8 cm
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Legenda mezi počítačovými hrami inspirovala výrobce hraček a fanouškovských předmětů. Minecraft tak nabyl svou hmotnou podobu.

S postavičkami z Minecraftu si tak děti mohou hrát a vymýšlet své fan fiction hry a příběhy.

Velkým lákadlem pro děti je Lego Minecraft. Koneckonců Lego samo o sobě vypadá jako herní svět Minecraftu. Lego stavebnic s Minecraftí tematikou existuje několik, jak už je to u Lega obvyklé. Stavebnice Lego Minecraft ale především obsahuje minifigurky, např. figurka creeper, Steve, Alex, prase a samozřejmě zombíci.

Hračky ze světa Minecraft

Nejoblíbenější hračky a merchandising z Minecraftu:

  • figurky na hraní
  • sběratelské figurky
  • stavebnice Lego Minecraft
  • Lego mini figurky postaviček z Minecraftu
  • plyšáci minecraftích postav

Další hračky a merch s Minecraftem

STAVEBNICE

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Minecraft tm 21147 skalní dobrodružství

za 2150 Kč na Mall.cz
Popadni pochodeň a meč a přidej se k Alex a Stevovi na nebezpečné misi ze světa Minecraft s touto sadou 21147 Skalní dobrodružství od LEGO Minecraft! Utrhni šťavnaté červené jablko a následuj značku, aby ses dostal do jeskyně plné netopýrů s točícím se množičem jeskynních pavouků. Ale dej si pozor na monstro bloky, které vyvolávají agresivní rybenky!
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Minecraft 21155 creepův důl

za 1829 Kč na Hračky 4kids.cz
Creeperův důl si mohou děti snadno sestavit ze 834 dílků. Poté si mohou přehrát příběh, kdy budou ve velké hloubce zlatého dolu hledat sochu Creepera, která vévodí kovářovu obydlí s kovadlinou. Pomocí diamantového krumpáče, železného meče a důlního vozíku mohou zkusit průstup temným dolem. Trať uvolní odpálením kamene. Poté co zaútočí na Creepera a vydobydou poklad, mohou najít úkryt ve vodopádu. Na zlato je připravená truhla. Přednosti: kvalitní dílky do sebe precizně zapadají skládáním děti rozvíjí jemnou motoriku a soustředění Obsah balení: celkem 834 dílků minifigurka Vyberte dětem kvalitní stavebnici LEGO Minecraft! Vhodné pro děti od 8 let Materiál: plast Počet dílů: 834 Rozměr dolu: 22 x 38 x 22 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Minecraft 21135 kreativní box 2.0

za 1789 Kč na Mall.cz
Zlepšete svou tvořivost! Vyberte jednu ze tří uvedených modelových variant a začněte stavět! Zkombinujte pět modelů a vytvořte celou krajinu Minecraft – vaše možnosti jsou nekonečné! A jakmile dostanete chuť na změnu, přeorganizujte celou krajinu jednoduchým přemístěním snadno oddělitelných částí.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Minecraft 21161 kreativní box 3.0

za 1749 Kč na Hračky 4kids.cz
Velký hrad či prosperující farmu , společně s dalšími aktéry si mohou děti sestavovat z 564 dílků. Poté si mohou přehrát příběh o boji společně s Hexem, Hedvigem, Halem, Valorií a také spolu s prasátkem nesoucí velkou kořist. V prostředí dle vlastní fantazie si děti mohou užít napětí s Creeperem , prasátkem i zombiekem. Přednosti: přesně do sebe zapadající dílky stavebnice stavění rozvíjí představivost a jemnou motoriku Hexem, Hedvigem, Halem, Valorií Kupte dětem stavebnici Lego Minecraft! Vhodné pro děti od 8 let Počet dílků: 564
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Minecraft 21160 útok illagerů

za 1519 Kč na Hračky 4kids.cz
Vesnici s obchodem a vypěstovanou úrodou si mohou děti sestavit ze 562 dílků. Po sestavení se mohou pustit do ochrany vesničanů před Pillagery v čele s kapitánem, také s Vindicatorem a Ravagerem a jeho nebezpečnou tlamou. Stavebnice LEGO jsou velmi kvalitními výrobky na trhu s hračkami, ověřené dlouhodobým působením na evropském trhu. Jsou navrženy tak, aby byly pro děti bezpečné. Přednosti: stavěním si děti rozvíjí jemnou motoriku velmi kvalitně vyrobené dílky do sebe přesně zapadají Vyberte dětem kvalitní stavebnici Lego! Vhodné pro děti od 8 let Materiál: plast Počet kostiček: 562 Rozměry balení: 38 x 26 x 7 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Minecraft 21152 dobrodružství pirátské lodi

za 1399 Kč na Mall.cz
Připoj se k Alex na vzrušujícím pirátském dobrodružství ve světě Minecraft na ostrově lebek. Postav si pirátskou loď se zlatým zdobením, pirátskou vlajkou, nástupním můstkem, děly a roztomilým papouškem.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Minecraft 21169 první dobrodružství

za 1359 Kč na Bambule.cz
„Specialitka pro milovníky hry Minecraft! Ponořte se do akce a prožijte napětí a skvělou zábavu díky mnoha funkcím, známým postavám a úžasným mobům. Tady je skutečné Minecrafťákovo! LEGO Minecraft není těžké si zamilovat. Sestavit lze funkční model s vodním výtahem, sklápěcími kolejemi, posuvnými díly a také výbušninami. Dobrodružství si s dětmi vychutnají i oblíbené herní postavy Steve a Alex, nechybí ani kostlivci, obarvená kočka, beran a květy posetá květokráva. Díky této stavebnici přenesete online svět do reality.“ „• Prémiová stavebnice přenášející prostředí online světa do reality. • Součástí jsou figurky Steva a Alexe. A navíc 2 kostlivci, obarvená kočka, beran, květokráva a spoustu zábavných prvků. • Kompletní model má rozměry přes 23 cm na výšku, 20 cm na šířku a 18 cm do hloubky. • Úkolem je porazit nepřátelské moby a vyhnout se tajným nástrahám, které číhají v modelu. • Skvělý tip na dárek pro děti od 8 let.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

OSTATNÍ

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

764327 minecraft magnetická cestovní hra

za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Drak z Endu vám chce překazit cestování po světech Minecraftu a staví vám do cesty 40 stále složitějších úkolů. Řešte tyto úkoly a postupujte vpřed. Používejte přitom svou nejsilnější zbraň – Svůj mozek! Řiďte se dílky s nápovědou a rozmístěte správně magnetické zbraně a brnění na herní plán. Až bude vaše řešení obsahovat všechny dílky s nápovědou – Vyhráli jste! Věk: 8+
Výrobce (značka): Thinkfun
Do obchodu

Hra minecraft farmer's market rozšíření

za 359 Kč na Hračky 4kids.cz
Rozšíření Farmer's Market pro základní hru Minecraft: Builders & Biomes, bez které nelze hrát. Hráči budou mít za úkol obdělávat půdu, pěstovat ovoce a zeleninu a úrodu nosit na trh. Tam ji mohou směňovat s místními usedlíky za jedinečné předměty s mocnými vlastnostmi. Nové hrací prvky přinášejí do hry novou akčnost a dobrou strategii. Kupte dětem rozšíření Farmer's Market! Vhodné pro děti od 10 let Počet hráčů: 2 – 4 Doba hry: 30 – 60 min.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
  • pro všechny fanoušky této počítačové hry
Věk dítěte:
  • od 3-6 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 80%

13. 10. 2020, aktualizovano 06. 04. 2021 Facebook ico E-mail ico