Panenka Ken neboli model od Barbie

Asi jo: Ken je až „ta druhá panenka“ po Barbie. Ale rozhodně také je nejznámější mužskou figurkou v podobě panenky. Koukni se, jak mu to sluší! A těch oblečků, co má…

KEN

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Barbie kolekce sikstone ken 1

za 1489 Kč na Hračky 4kids.cz
Postava Kena přichází za holčičkami v červených plavkách, nazouvácích a žlutým ručníkem kolem krku. Tato klasická postava je vyrobena připříležitosti kultovního výročí a představuje se nejen s doplňky ale i vintage páskou na zápěstí. Kupte dětem Kena z kolekce Sikstone! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, textil
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Barbie ken s nábytkem

za 899 Kč na Bambule.cz
Kvalitní Barbie Ken s nábytkem za Kč.
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Barbie ken a povolání herní set ken veterinář

za 859 Kč na Hračky 4kids.cz
Postava Kena™ tentokrát v profesním oblečení veterináře. Holčičky mu mohou pomoci s diagnostikou a ošetřováním zvířátek. Pro tuto práci mají připraveny doplňky. Obsah balení: veterinář Ken, malé zvířátko tématické doplňky Kupte holčičkám panenku Barbie trenérku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr balení: 22 x 33 x 6 cm
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Barbie bmr1959 ken s drdolem módní deluxe

za 819 Kč na Mall.cz
Naprosto stylový Ken z módní deluxe kolekce, která následuje nejnovější módní trendy s nádechem retro mánie pro malé i velké milovnice módy! Nechte se oslnit Kenem v barevné mikině s modrými kraťasy. Celý jeho outfit doplňují pantofle, ledvinka i brýle.
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Rainbow high fashion panenka river kendall

za 789 Kč na Hračky 4kids.cz
River Kendall je postavou ze světa Rainbow High Fashion panenek. Kluk ve stylovém oblečení má propracovaný obličej, velké oči a dlouhé řasy. Skladba a funkčnost: plně pohyblivá postava ruce a nohy se dají ohýbat pro snadné zaujmutí pozic Obsah balení: postava kluka 2 sety módních outfitů hřeben, 2 ramínka stojánek na panenku Módní panenky s Rainbow High! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast, textil Rozměr balení: 26,5 x 40,5 x 13,3 cm
Výrobce (značka): MGA
Do obchodu

Barbie model ken na invalidním vozíku

za 699 Kč na Bambule.cz
Panenky Barbie a Ken oslavují rozmanitost pomocí jedinečných módních panenek, které podporují vyprávění o skutečném světě a sny s otevřeným koncem. Panenky Fashionistas se širokou paletou vzhledů jsou navrženy tak, aby odrážely svět, který dnes dívky vidí kolem sebe, a nabízejí nekonečné způsoby, jak hrou ztvárnit příběhy a vyjádřit svůj styl. Panenka Ken inspiruje nové možnosti hraní prostřednictvím ručního invalidního vozíku, jenž má otočná kolečka a funkční brzdu. Součástí balení je rampa umožňující snadné vcházení a vycházení do a z Barbie Dreamhouse (prodává se samostatně, v závislosti na dostupnosti). Panenka Ken s trendovým vzhledem má kloubová kolena, aby se mohl posadit na vozík pro aktivní hru.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Barbie ženich tmavě modrý oblek

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Postava Kena ™ , tentokrát v podobě ženicha. Ken je oblečen elegantně ve slavnostním obleku. Holčičky si s ním, stejně jako s panenkou Barbie, mohou přehrát příběh o pohádkové svatbě. Obsah balení: postava Kena košile s motýlkem, saténové sako barevně sladěné kalhoty, hnědé společenské boty drobné tematické doplňky Kupte holčičkám k panence Barbie® krásného ženicha! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: textil, plast
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Ken je sice panenka, dokonce módní panenka a s panenkami si hrají obvykle dívky, jenže Ken je taková jiná panenka. Paneňák? Divné slovo. Prostě model. Nebo chcete-li figurka. Figruka, která vypadá jako panenka. V každém případě s figurkou Kena si hrají holky i kluci – zejména ovšem ti kluci, kteří mají sestřičku, abych to uvedla na pravou míru. Sestřička si hraje s Barbinou a bráška dostane za úkol vodit Kena.

Možná bude někoho zajímat, kdy se Ken narodil, kdy se poprvé objevil po boku Barbie. Bylo to v roce 1961. Vyrobila ho (stejně jako panenku Barbie) firma Mattel. Jako zajímavost uvedu, že Barbie se zrodila už v roce 1959, takže je vlastně o dva roky starší než Ken.

Kolik stojí Ken od Baribe?

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 139 do 1489 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 360 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Barbie boty pro kena

Obrázek hračky Barbie boty pro kena

Hračka za 1489 Kč

Barbie kolekce sikstone ken 1

Obrázek hračky Barbie kolekce sikstone ken 1

Tak jako pro Barbie i pro Kena je k dispozici nepřeberné množství různých obleků a převleků. Bot a doplňků. A vybavení pro nejrůznější profese a koníčky.

Nejčastěji se Ken prodává stylizovaný do určité profese nebo třeba pohádkové postavičky. Své „Bárbince“ tak můžete přikoupit herní set s Kenem, kde Ken bude oblečený a bude mít doplňky, nástroje, nářadí nebo vybavení jako fotbalista, číšník, cvičitel pejsků, záchranář, hasič, zubař, policista, ale třeba také jako ženich nebo postava prince z Princess Adventure atd.

Už dávno také neplatí, že by se prodával pouze Ken, který má jen jeden, stále stejný vzhled. Podobně jako Barbie, která se dá koupit v mnoha variacích, tak také Ken je k dostání v různých podobách, které se liší barvou pleti, typem postavy, barvou vlasů, různými účesy, barvou očí apod. Celkem jde o 15 variant panenky Kena, které jsou výsledkem kombinace tři různých typů postav a sedmi odstínů pleti.

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Panenka Ken je vhodná pro:
  • holky
  • (hochy)
Věk dítěte:
  • od cca 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

26. 11. 2020, aktualizovano 17. 09. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: