Panenka Ken neboli model od Barbie

Asi jo: Ken je až „ta druhá panenka“ po Barbie. Ale rozhodně také je nejznámější mužskou figurkou v podobě panenky. Koukni se, jak mu to sluší! A těch oblečků, co má…

KEN

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Barbie kolekce sikstone ken 1

za 1489 Kč na Hračky 4kids.cz
Postava Kena přichází za holčičkami v červených plavkách, nazouvácích a žlutým ručníkem kolem krku. Tato klasická postava je vyrobena připříležitosti kultovního výročí a představuje se nejen s doplňky ale i vintage páskou na zápěstí. Kupte dětem Kena z kolekce Sikstone! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, textil
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Barbie bmr1959 ken s drdolem módní deluxe

za 999 Kč na Bambule.cz
Naprosto stylový Ken z módní deluxe kolekce, který následuje nejnovější módní trendy s nádechem retro mánie pro malé i velké milovnice módy!
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Barbie ken a povolání herní set

za 999 Kč na Bambule.cz
Připoj se ke Kenovi a užijte si společně spoustu zábavy. Tato kolekce herních setů Ken v povolání přináší malým profesionálkám možnost vyzkoušet si několik povolání a zjistit, čím by chtěly v dospělosti být. V každém herním setu najdeš nábytek a doplňky, které ti pomohou přenést se na dané pracoviště a ihned se pustit do práce. Vyber si z několika zajímavých pracovišť. V každém setu ti navíc bude dělat společnost rozkošné zvířátko, o které se budeš starat. Ken oblékl profesní oblečky, které jsou příznačné pro jednotlivá povolání a nechybí ani tematické doplňky. Malé dívky budou nadšené z možnosti vyzkoušet si nejrůznější povolání a jít si za svými sny.
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Barbie ken s nábytkem

za 899 Kč na Bambule.cz
Kvalitní Barbie Ken s nábytkem za Kč.
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

BARBIE BMR1959 KEN SE ZELENÝMI VLASY MÓDNÍ DELUXE

za 714 Kč na Mraky hraček.cz
Naprosto stylový Ken z módní deluxe kolekce, který následuje nejnovější módní trendy s nádechem retro mánie pro malé i velké milovnice módy!
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Barbie ženich tmavě modrý oblek

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Postava Kena ™ , tentokrát v podobě ženicha. Ken je oblečen elegantně ve slavnostním obleku. Holčičky si s ním, stejně jako s panenkou Barbie, mohou přehrát příběh o pohádkové svatbě. Obsah balení: postava Kena košile s motýlkem, saténové sako barevně sladěné kalhoty, hnědé společenské boty drobné tematické doplňky Kupte holčičkám k panence Barbie® krásného ženicha! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: textil, plast
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Barbie bmr1959 ken se zelenými vlasy módní deluxe

za 639 Kč na Bambule.cz
Naprosto stylový Ken z módní deluxe kolekce, který následuje nejnovější módní trendy s nádechem retro mánie pro malé i velké milovnice módy!
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Ken je sice panenka, dokonce módní panenka a s panenkami si hrají obvykle dívky, jenže Ken je taková jiná panenka. Paneňák? Divné slovo. Prostě model. Nebo chcete-li figurka. Figruka, která vypadá jako panenka. V každém případě s figurkou Kena si hrají holky i kluci – zejména ovšem ti kluci, kteří mají sestřičku, abych to uvedla na pravou míru. Sestřička si hraje s Barbinou a bráška dostane za úkol vodit Kena.

Možná bude někoho zajímat, kdy se Ken narodil, kdy se poprvé objevil po boku Barbie. Bylo to v roce 1961. Vyrobila ho (stejně jako panenku Barbie) firma Mattel. Jako zajímavost uvedu, že Barbie se zrodila už v roce 1959, takže je vlastně o dva roky starší než Ken.

Kolik stojí Ken od Baribe?

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 139 do 1489 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 360 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Tak jako pro Barbie i pro Kena je k dispozici nepřeberné množství různých obleků a převleků. Bot a doplňků. A vybavení pro nejrůznější profese a koníčky.

Nejčastěji se Ken prodává stylizovaný do určité profese nebo třeba pohádkové postavičky. Své „Bárbince“ tak můžete přikoupit herní set s Kenem, kde Ken bude oblečený a bude mít doplňky, nástroje, nářadí nebo vybavení jako fotbalista, číšník, cvičitel pejsků, záchranář, hasič, zubař, policista, ale třeba také jako ženich nebo postava prince z Princess Adventure atd.

Už dávno také neplatí, že by se prodával pouze Ken, který má jen jeden, stále stejný vzhled. Podobně jako Barbie, která se dá koupit v mnoha variacích, tak také Ken je k dostání v různých podobách, které se liší barvou pleti, typem postavy, barvou vlasů, různými účesy, barvou očí apod. Celkem jde o 15 variant panenky Kena, které jsou výsledkem kombinace tři různých typů postav a sedmi odstínů pleti.

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Panenka Ken je vhodná pro:
  • holky
  • (hochy)
Věk dítěte:
  • od cca 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

26. 11. 2020, aktualizovano 12. 07. 2021 Facebook ico E-mail ico