Panenky česací hlavy

Holky si hrají na kadeřnice. Mají hřeben, kartáč, ozdoby. Češou si vlasy a zdobí si hlavy sponkami. Nakonec ještě vplést do vlasů mašličku a panenka (česací hlava) je krásně učesaná: může se na party!

ČESACÍ HLAVY

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

L.o.l. surprise o.m.g. česací hlava neonlicious - l.o.l. surprise! česací hlava omg neonlicious

za 1299 Kč na Bambule.cz
Rozbal 30 překvapení! Na O.M.G. Česací hlavě si můžeš vyzkoušet nekonečně mnoho účesů. V balení najdeš 14 různých příčesků pro dokonalý účes a více než 10 doplňků, kterými doladíš ten správný look. Přejeď ledovou kostkou po obličeji O.M.G. Česací hlavy a na tváři se jí objeví nový make-up. Podstavec Česací hlavy je otočný a můžeš do něj uložit doplňky. Obsah balení: O.M.G.
Výrobce (značka): MGA
Do obchodu

Velká ségra omg neonlicious česací hlava

za 1199 Kč na Mall.cz
Objev Česací hlavu od L.O.L. surprise! a rozbal 30 překvapení! Na O.M.G. Česací hlavě si můžeš vyzkoušet nekonečně mnoho účesů. V balení najdeš 14 různých příčesků pro dokonalý účes a více než 10 doplňků, kterými doladíš ten správný look. Svět úžasné módy a stylu čeká právě na tebe.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Velká ségra omg royal bee česací hlava

za 1199 Kč na Mall.cz
Objev Česací hlavu od L.O.L. surprise! a rozbal 30 překvapení! Na O.M.G. Česací hlavě si můžeš vyzkoušet nekonečně mnoho účesů. V balení najdeš 14 různých příčesků pro dokonalý účes a více než 10 doplňků, kterými doladíš ten správný look. Svět úžasné módy a stylu čeká právě na tebe.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Česací hlava

za 1099 Kč na Mall.cz
Velká česací hlava se spoustou doplňků potěší všechny holčičky, které si rády hrají na kadeřnice. Panenku mohou učesat a nalíčit, aby byla krásná. Ke všemu jim poslouží bohatý obsah balení.
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Design česací hlava charlene bruneta

za 1059 Kč na Mall.cz
Oblíbená česací hlava Charlene o velikosti 27 cm, kterou každý den můžete přeměnit podle svojí představivosti. Lze vyzkoušet mnoho rozmanitých účesů, fantazii se meze nekladou. S dlouhými řasami a lokýnkami vytvoříte pravou krásku.
Výrobce (značka): Bayer
Do obchodu

Starší sestřička česací hlava – víla

za 999 Kč na Mall.cz
Díky sytě růžovým pramínkům vlasů můžeš tvořit nádherně barevné culíky a zaplétat působivé copy. Extravagantní účesy pak můžeš ozdobit okouzlujícími motýlky a čelenkou s pastelově barevnými ozdobami.
Výrobce (značka): Baby Born
Do obchodu

Starší sestřička česací hlava

za 999 Kč na Mall.cz
Květinový styl, barevný make-up a nádherné účesy… Zkuste culík, francouzský zapletený cop nebo záplavu malých copánků. Velmi kvalitní vlásky jsou vhodné pro jakýkoli účes. 4 gumičky, 2 sponky a kartáč jsou skvělými pomocníky pro tvorbu účesů. Růžová čelenka může být součástí účesu, navíc ji lze vyšperkovat květinovými ozdobami.
Výrobce (značka): Baby Born
Do obchodu

Česací panenky jsou krásné, ale pokud si děvčátka chtějí vyzkoušet, jaké to je být opravdovou kadeřnicí, potřebuji k tomu opravdovou hlavu, na které si své kadeřnické postupy mohou zkoušet. Ne vždycky se mladší bráška nechá učesat. A také pejska ty věčné mašličky zapletené ve „vlasech“už nebaví. Je čas pořídit dítěti opravdový kadeřnický trenažér v podobě česací hlavy! Protože česací hlava se nehýbe, nepeskuje a trpělivě čeká, až děvčátko dokončí svou kadeřnickou kreaci.

Panenky ve formě česací hlavy se často neomezují pouze na možnost panenku učesat, uplést copánky a ozdobit doplňky. Mnohdy je možné česací hlavu také nalíčit. V každém případě hračka obvykle obsahuje kromě samotné česací hlavy také řadu ozdob a doplňků jako jsou sponky, mašličky, čelenky, příčesky, skřipce do vlasů, copánky na vpletení do vlasů, kartáč, hřeben, ale i náušnice a líčidla apod.

Česací hlavy patří mezi hračky, se kterými holky stráví spousty času. Hraní s touto hračkou je velmi zábavné a navíc přináší spousty pozitivních dopadů: rozvíjí jemnou motoriku dítěte, protože uchopit hřeben a česat jim jemné vlásky nemusí být tak snadné, jak se na první pohled může zdát. A také rozvíjí kreativitu a fantazii, protože vlasy mohou mít nejrůznější účesy a tvary a dají se ozdobit ledasčím. Zkrátka fantazii se meze nekladou, může se ale pomoc jejímu rozvoji, třeba například díky panence na česání nebo česací hlavě.

Komu koupit česací hlavu?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 93%

08. 11. 2020, aktualizovano 12. 07. 2021 Facebook ico E-mail ico