Panenky česací hlavy

Holky si hrají na kadeřnice. Mají hřeben, kartáč, ozdoby. Češou si vlasy a zdobí si hlavy sponkami. Nakonec ještě vplést do vlasů mašličku a panenka (česací hlava) je krásně učesaná: může se na party!

ČESACÍ HLAVY

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

L.o.l. surprise o.m.g. česací hlava neonlicious - l.o.l. surprise! česací hlava omg neonlicious

za 1299 Kč na Bambule.cz
Rozbal 30 překvapení! Na O.M.G. Česací hlavě si můžeš vyzkoušet nekonečně mnoho účesů. V balení najdeš 14 různých příčesků pro dokonalý účes a více než 10 doplňků, kterými doladíš ten správný look. Přejeď ledovou kostkou po obličeji O.M.G. Česací hlavy a na tváři se jí objeví nový make-up. Podstavec Česací hlavy je otočný a můžeš do něj uložit doplňky. Obsah balení: O.M.G.
Výrobce (značka): MGA
Do obchodu

Design česací hlava charlene bruneta

za 1099 Kč na Mall.cz
Oblíbená česací hlava Charlene o velikosti 27 cm, kterou každý den můžete přeměnit podle svojí představivosti. Lze vyzkoušet mnoho rozmanitých účesů, fantazii se meze nekladou. S dlouhými řasami a lokýnkami vytvoříte pravou krásku.
Výrobce (značka): Bayer
Do obchodu

Design česací hlava charlene

za 1009 Kč na Mall.cz
Oblíbená česací hlava Charlene o velikosti 27 cm, kterou každý den můžete přeměnit podle svojí představivosti. Lze vyzkoušet několik rozmanitých účesů, fantazii se meze nekladou.S dlouhými řasami a lokýnkami vytvoříte pravou krásku.
Výrobce (značka): Bayer
Do obchodu

Starší sestřička česací hlava

za 999 Kč na Mall.cz
Květinový styl, barevný make-up a nádherné účesy… Zkuste culík, francouzský zapletený cop nebo záplavu malých copánků. Velmi kvalitní vlásky jsou vhodné pro jakýkoli účes. 4 gumičky, 2 sponky a kartáč jsou skvělými pomocníky pro tvorbu účesů. Růžová čelenka může být součástí účesu, navíc ji lze vyšperkovat květinovými ozdobami.
Výrobce (značka): Baby Born
Do obchodu

Česací hlava s doplňky

za 999 Kč na Mall.cz
Velká česací hlava se spoustou doplňků. Panenku můžeš učesat, aby byla krásná. V balení najdeš hřebeny, skřipce a mnoho dalšího. Nauč se plést copánky nebo jen obyčejný culík. Pozvi své kamarádky a užijte si společně spustu legrace!
Výrobce (značka): Klein
Do obchodu

L.O.L. Česací hlava OMG - Royal Bee

za 989 Kč na Hračky 4kids.cz
OMG česací hlava panenky L.O.L. Surprise, nabízí holčičkám své kadeře, které mohou česat a vytvářet s nimi nové účesy.Dospělá sestřička má ráda módní trendy, proto holčičky nemusí šetřiti s použitím 20 zajímavých doplňků. S kamarádkami si mohou česací hlavy vyměňovat a vytvořit tak cool účesy. Obsah balení: 30 překvapení v každém balení, jako jsou gumičky, paruky, příčesky, sponky L.O.L. Surprise česací hlava Potěšte holčičky L.O.L. Surprise Styling Head! Vhodné pro děti od 4 let Rozměr balení: 31 x 25,5 x 7,5 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Velká ségra omg candylicious česací hlava

za 989 Kč na Mall.cz
Objev Česací hlavu od L.O.L. Surprise! a rozbal 30 překvapení! Na OMG Česací hlavě si můžeš vyzkoušet mnoho originálních účesů. V balení najdeš 14 různých příčesků pro dokonalý účes a více než 10 doplňků, kterými doladíš ten správný look panenky Candylicious.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Česací panenky jsou krásné, ale pokud si děvčátka chtějí vyzkoušet, jaké to je být opravdovou kadeřnicí, potřebuji k tomu opravdovou hlavu, na které si své kadeřnické postupy mohou zkoušet. Ne vždycky se mladší bráška nechá učesat. A také pejska ty věčné mašličky zapletené ve „vlasech“už nebaví. Je čas pořídit dítěti opravdový kadeřnický trenažér v podobě česací hlavy! Protože česací hlava se nehýbe, nepeskuje a trpělivě čeká, až děvčátko dokončí svou kadeřnickou kreaci.

Panenky ve formě česací hlavy se často neomezují pouze na možnost panenku učesat, uplést copánky a ozdobit doplňky. Mnohdy je možné česací hlavu také nalíčit. V každém případě hračka obvykle obsahuje kromě samotné česací hlavy také řadu ozdob a doplňků jako jsou sponky, mašličky, čelenky, příčesky, skřipce do vlasů, copánky na vpletení do vlasů, kartáč, hřeben, ale i náušnice a líčidla apod.

Česací hlavy patří mezi hračky, se kterými holky stráví spousty času. Hraní s touto hračkou je velmi zábavné a navíc přináší spousty pozitivních dopadů: rozvíjí jemnou motoriku dítěte, protože uchopit hřeben a česat jim jemné vlásky nemusí být tak snadné, jak se na první pohled může zdát. A také rozvíjí kreativitu a fantazii, protože vlasy mohou mít nejrůznější účesy a tvary a dají se ozdobit ledasčím. Zkrátka fantazii se meze nekladou, může se ale pomoc jejímu rozvoji, třeba například díky panence na česání nebo česací hlavě.

Komu koupit česací hlavu?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 93%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 279 do 1299 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 840 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Česací hlava

Obrázek hračky Česací hlava

08. 11. 2020, aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: