Panenky Enchantimals

Napůl krásná panenka, napůl roztomilé zvíře. A spolu s touto bytůstkou její rozkošné zvířátko. To jsou hračky z okouzlujícího světa Enchantimals.

ENCHANTIMALS

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Mattel Enchatimals Královský zámek kolekce Royal Herní set

za 1899 Kč na Sparkys.cz
Posaďte panenku a jejího mazlíčka na trůn pro dva, hodujte v jídelně nebo se vydejte po velkém schodišti do královských komnat, kde je houpačka pro Flick a lehátko pro Felicity. S Tímto hradem Royal Enchantimals zažijete majestátní hru! Rozměry zámku: 66 × 56cm (VxŠ). Vhodné
Výrobce (značka): Mattel Enchantimals
Do obchodu

Enchantimals mořské království aquapark herní set

za 899 Kč na Sparkys.cz
Tento herní set obsahuje skluzavku, kbelíkovou sprchu, houpačku, otočnou tyč, bazén a další prvky. Děti si zamilují speciální vazbu s těmito nejlepšími přáteli i vytváření vlastních dobrodružství Enchantimals . Rozměry aquaparku: cca 29 × 43 cm (V x Š). Výška panenky:
Výrobce (značka): Mattel Enchantimals
Do obchodu

Enchantimals mořské království rodinka s doplňky

za 799 Kč na Sparkys.cz
Udělejte si radost těmito rodinnými sety Enchantimals z kolekce Mořské království ! Každý set obsahuje 3 panenky, 3 nejlepší kamarády, modelínu a 5 doplňků. Vyberte si z rodinných balíčků Tinsley Želvové nebo Ottavie Vydrové s jejich malými sourozenci a zvířecími
Výrobce (značka): Mattel Enchantimals
Do obchodu

Enchantimals mořské království kavárna herní set

za 799 Kč na Sparkys.cz
Příslušenství, jako je pokladna, talíře, hrnky a další, podporuje hru a dětskou fantazii ve vyprávění příběhů! Děti si zamilují speciální vazbu s těmito nejlepšími přáteli i vytváření vlastních dobrodružství Enchantimals . Výška panenky: cca 15 cm. Vhodné pro děti
Výrobce (značka): Mattel Enchantimals
Do obchodu

Enchantimals BROUČEK A MOTÝLÍ DŮM

za 649 Kč na Sparkys.cz
Petal Park je místo, kde se dějí neobyčejné věci. Vydej se na průzkum a zjistíš, že se zde ukrývá nová malinká země, ve které žijí broučci Enchantimals ! Užij si spoustu magických dobrodružství s těmito Enchantimals mikropanenkami a tematickými herními sety! Seznam se
Výrobce (značka): Mattel Enchantimals
Do obchodu

Enchantimals herní set na kolech více druhů

za 599 Kč na Sparkys.cz
Nech se okouzlit těmito herními sety Enchantimals . V každém herním setu na tebe čeká exkluzivní panenka Enchantimals , její rozkošný zvířecí kamarád a nechybí ani celá řada doplňků včetně jednoho pohyblivého. Všechny panenky měří 15 centimetrů a jsou oblečeny
Výrobce (značka): Mattel Enchantimals
Do obchodu

Enchantimals kosmetický stolek s panenkou

za 499 Kč na Sparkys.cz
Hrací sada Enchantimals kosmetický stolek s panenkou a zvířátkem. Přátelé se mohou společně zkrášlovat a relaxovat díky toaletnímu stolku se dvěma stoličkami a dvojitým zrcadlem. Sada obsahuje více než 10 doplňků, jako jsou pásky, doplňky do vlasů, panenku a zvířátko.
Výrobce (značka): Alltoys Grant And Bowman
Do obchodu

Kouzelný svět panenek a figurek Enchantimals si zamilují hlavně holky. Veliké množství různorodých panenko-zvířátek přímo vybízí ke sbírání nových a nových roztomilých postaviček a jejich mazlíčků. Každá panenka se může pochlubit nejen osobitým jménem, ale také charakteristickými vlastnosti. Nadšení z této hračky umocní řada nápaditých domečků a různých obydlí a doplňků, se kterými si panenky Enchantimals děti teprve pořádně užijí.

Komu koupit panenky Enchantimals?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 119 do 1899 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 480 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


05. 10. 2020, aktualizovano 06. 06. 2022 Facebook icoE-mail ico
Štítky: