Panenky Enchantimals

Napůl krásná panenka, napůl roztomilé zvíře. A spolu s touto bytůstkou její rozkošné zvířátko. To jsou hračky z okouzlujícího světa Enchantimals.

ENCHANTIMALS

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Enchantimals narozeninová oslava

za 959 Kč na Mall.cz
Vychutnej si narozeninovou oslavu s tímto kouzelným herním setem! Čekají na tebe Felicity Lišková, Patter Pávová a Bree Zajíčková a jejich zvířecí kamarádi! Co by to bylo za oslavu bez dárků, balónků, dobrot a dalších více než 15 doplňků, díky kterým bude tato oslava nezapomenutelná!
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals horská chatka herní set

za 799 Kč na Hračky 4kids.cz
Enchantimals , které jsou napůl holčičky a napůl zvířata, žijí ukryté v tajemném lese, ve dvojicích se svými zvířátky. Tentokrát mají holčičky možnost poznat horskou chatku , kterou obývá Bevy Zajíčková a Chalet™ . S tímto herním setem se holčičky mohou věnovat zimním radovánkám, k dispozici mají séňky na sjezdovku nebo také ledovou skluzavku. Obsah balení: 4 herní plochy, 11 parádních doplňků sedačková lanovka, ledová skluzavka lyžařský obchůdek, kluziště na bruslení, útulný salónek doplňky jako brusle, lyžařské brýle, sedací pytle Kupte holčičkám horskou chatu Enchantimals ™! Vhodné pro děti od 4 let Výška: 16 cm
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals na bruslích

za 799 Kč na Mall.cz
Preena Tučňáková a Patterson Tučňák si vyrazili na brusle. Připoj se k nim a pomoz těmto rozkošným kamarádům Enchantimals předvést okouzlující bruslařská čísla. Připevni obě panenky na kluzák, roztoč ho a pošli po jakémkoliv hladkém povrchu. Sleduj, jak budou panenky bruslit a Preena Tučňáková dělat jednu otočku za druhou!
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

ENCHANTIMALS BROUČEK A MOTÝLÍ DŮM

za 785 Kč na Sparkys.cz
Petal Park je místo, kde se dějí neobyčejné věci.
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals domácí pohoda

za 699 Kč na Bambule.cz
Nech tyto rozkošné panenky a jejich zvířecí kamarády, aby tě okouzlily! Užij si celou řadu veselých příběhů s těmito tematickými herními sety. Panenky a jejich zvířecí kamarády najdeš vždy pohromadě a jinak tomu není a v těchto setech. V každém z nich najdeš 15 centimetrovou panenku a jejího zvířecího kamaráda, velký doplněk a celou řadu dalších tematických doplňků. Vyber si z několika tematických setů ten svůj nebo je sesbírej všechny a užij si s panenkou a jejím zvířecím kamarádem ta největší dobrodružství. Malé holčičky si zamilují budování výjimečného vztahu se svými přáteli a sdílení a oslavování světa, kde se všichni starají s láskou. Sesbírej je všechny, postav svět Enchantimals a vyprávěj své vlastní kouzelné příběhy.
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals osvěžující koupel

za 699 Kč na Bambule.cz
Užij si spoustu zábavy s Petyaou Prasátkovou a jejími rozkošnými nejlepšími kamarády prasátky! V tomto herním setu na tebe čeká 15 centimetrová panenka spolu se dvěma zvířecími kamarády a 11 doplňků. Je čas na pořádnou koupel! Prasátka se již nemohou dočkat, až si vychutnají teplou koupel. Dokonce mají i rozkošné koupací čepice! Umísti obě prasátka do koupele a zábava může začít. Namoč prasátka do teplé vody a sleduj, jak jejich skvrny od bláta mizí! Mezi doplňky najdeš mýdlo, koupací kachničku, mycí houbu a mnoho dalšího, aby byla péče o tato dvě roztomilá prasátka ještě větší zábava.
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals jedeme tábořit herní set

za 699 Kč na Bambule.cz
Prozkoumejte Sunny Savanna se žirafou Griselda Giraffe a jejími zvířecími nejlepšími kamarády! Tento herní set Enchantimals Savannah Sleepover je plný her na vyprávění příběhů. Shromážděte se na lavičkách a usedněte u táboráku pro speciální čas sbližování Enchantimals pomocí zábavného příslušenství, jako je kytara, hrnky, lucerny a další. Pak jděte do stanu pro sladké sny Savany! Pod „listovým“ stropním ventilátorem, který se točí, je houpací síť pro žirafu Griseldu, plus 2 postele pro žirafu se jménem Antenna a slona se jménem Stompah ! Malé děti si budou rády hrát na speciální pouto, které sdílejí přátelé Enchantimals ! Barvy a dekorace se mohou lišit.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Kouzelný svět panenek a figurek Enchantimals si zamilují hlavně holky. Veliké množství různorodých panenko-zvířátek přímo vybízí ke sbírání nových a nových roztomilých postaviček a jejich mazlíčků. Každá panenka se může pochlubit nejen osobitým jménem, ale také charakteristickými vlastnosti. Nadšení z této hračky umocní řada nápaditých domečků a různých obydlí a doplňků, se kterými si panenky Enchantimals děti teprve pořádně užijí.

Komu koupit panenky Enchantimals?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

05. 10. 2020, aktualizovano 17. 09. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: