Panenky Enchantimals

Napůl krásná panenka, napůl roztomilé zvíře. A spolu s touto bytůstkou její rozkošné zvířátko. To jsou hračky z okouzlujícího světa Enchantimals.

ENCHANTIMALS

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Enchantimals královský zámek kolekce royal herní set

za 1689 Kč na Hračky 4kids.cz
Panenky , které jsou napůl holčičky a napůl zvířata, žijí ukryté v tajemném lese, ve dvojicích se svými zvířátky. Tentokrát za holčičkami přichází dvojice těchto nerozlučných společníků,  Felicity Lišková a Flick . Holčičky budou mít k dispozici krásné prostory zámku , kde si budou moci přehrát příběhy v jídelně, v královských komnatách nebo přímo na královském trůnu. Zámecké prostory jsou vybaveny nábytkem a doplňky. Holčičky si mohou vyprávět krásné okouzlující příběhy s touto dvojicí. Doplňte holčičkám sbírku Enchantimals! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Výška zámku: 66 cm
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals danessa jelínková s domečkem herní set

za 1399 Kč na Mall.cz
Vítejte v jelením domě Enchantimals ! Se 4 hracími plochami, více než 15 doplňky a výškou 53 cm nabízí tento herní set nekonečné hodiny sladkého hraní. Panenka Danessa Jelínková a její mazlíček Sprint si rádi užívají společné chvíle v útulném domě!
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals narozeninová oslava

za 1090 Kč na Bambule.cz
Vychutnej si narozeninovou oslavu s tímto kouzelným herním setem! Čekají na tebe Felicity Lišková, Patter Pávová a Bree Zajíčková a jejich zvířecí kamarádi! Co by to bylo za oslavu bez dárků, balónků, dobrot a dalších více než 15 doplňků, díky kterým bude tato oslava nezapomenutelná! Panenky se při této příležitosti oblékly do slavnostních oblečků s odnímatelnými sukýnkami a nechybí samozřejmě ani party čepičky. Malé holčičky si zamilují budování výjimečného vztahu se svými přáteli a oslavování světa, kde se všichni starají jeden o druhého s láskou.
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals horská chatka herní set

za 899 Kč na Mall.cz
Enchantimals vyráží na hory! Užij si spoustu zábavy s tímto herním setem, v kterém na tebe čekají 4 herní plochy, 11 parádních doplňků, sedačková lanovka a ledová skluzavka. Pojď se vydat na průzkum, co vše se v horské chatce ukrývá.
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals královský kočár

za 809 Kč na Mall.cz
Cestujte stylově světem Enchantimals s panenkou Peola Pony a jejím královským kočárem! Tento kočár, jenž je majestátně navržen se zlatými koly, které se opravdu otáčejí, a královskými detaily, volá po královských dobrodružstvích.
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals domácí mazlíčci patter peacock a flap

za 799 Kč na Mall.cz
Tento herní set Enchantimals je vybaven domečkem, panenkou Patter Pávovou, figurkou zvířecího miláčka jménem Flap a doplňky. Otevřete domeček a odhalte okouzlující interiér se zábavnými funkcemi, jako je třeba skládací stolek, ke kterému se může panenka pohodlně usadit.
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals domácí mazlíčci bree bunny a twist

za 799 Kč na Mall.cz
Tento herní set Enchantimals je vybaven domečkem, panenkou Bree Zajíčkovou, figurkou zvířecího miláčka jménem Twist a doplňky. Otevřete domeček a odhalte okouzlující interiér se zábavnými funkcemi, jako je třeba skládací stolek, ke kterému se může panenka pohodlně usadit.
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Kouzelný svět panenek a figurek Enchantimals si zamilují hlavně holky. Veliké množství různorodých panenko-zvířátek přímo vybízí ke sbírání nových a nových roztomilých postaviček a jejich mazlíčků. Každá panenka se může pochlubit nejen osobitým jménem, ale také charakteristickými vlastnosti. Nadšení z této hračky umocní řada nápaditých domečků a různých obydlí a doplňků, se kterými si panenky Enchantimals děti teprve pořádně užijí.

Komu koupit panenky Enchantimals?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 89 do 1689 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 520 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


05. 10. 2020, aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: