Panenky Enchantimals

Napůl krásná panenka, napůl roztomilé zvíře. A spolu s touto bytůstkou její rozkošné zvířátko. To jsou hračky z okouzlujícího světa Enchantimals.

ENCHANTIMALS

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Enchantimals narozeninová oslava

za 959 Kč na Mall.cz
Vychutnej si narozeninovou oslavu s tímto kouzelným herním setem! Čekají na tebe Felicity Lišková, Patter Pávová a Bree Zajíčková a jejich zvířecí kamarádi! Co by to bylo za oslavu bez dárků, balónků, dobrot a dalších více než 15 doplňků, díky kterým bude tato oslava nezapomenutelná!
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals horská chatka herní set

za 889 Kč na Hračky 4kids.cz
Enchantimals , které jsou napůl holčičky a napůl zvířata, žijí ukryté v tajemném lese, ve dvojicích se svými zvířátky. Tentokrát mají holčičky možnost poznat horskou chatku , kterou obývá Bevy Zajíčková a Chalet™ . S tímto herním setem se holčičky mohou věnovat zimním radovánkám, k dispozici mají séňky na sjezdovku nebo také ledovou skluzavku. Obsah balení: 4 herní plochy, 11 parádních doplňků sedačková lanovka, ledová skluzavka lyžařský obchůdek, kluziště na bruslení, útulný salónek doplňky jako brusle, lyžařské brýle, sedací pytle Kupte holčičkám horskou chatu Enchantimals ™! Vhodné pro děti od 4 let Výška: 16 cm
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals na bruslích

za 799 Kč na Mall.cz
Preena Tučňáková a Patterson Tučňák si vyrazili na brusle. Připoj se k nim a pomoz těmto rozkošným kamarádům Enchantimals předvést okouzlující bruslařská čísla. Připevni obě panenky na kluzák, roztoč ho a pošli po jakémkoliv hladkém povrchu. Sleduj, jak budou panenky bruslit a Preena Tučňáková dělat jednu otočku za druhou!
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals královský kočár

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Panenky , které jsou napůl holčičky a napůl zvířata, žijí ukryté v tajemném lese, ve dvojicích se svými zvířátky. Tentokrát se nerozluční společníci, Peola Pony™ a její věrný zvířecí společník, chystají na vyjížďku na trojkolce. Holčičky mohou pomoci usadit cestující do kočáru se zlatými koly a vyrazit na vyjížďku. Také si s nimi mohou vyprávět okouzlující příběhy. Obsah balení: Enchantimals™ panenka a její zvířecí kamarád královský kočár Doplňte holčičkám sbírku Enchantimals! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals brouček a motýlí dům - enchantimals enchantimals brouček a motýlí dům

za 649 Kč na Bambule.cz
Petal Park je místo, kde se dějí neobyčejné věci. Vydej se na průzkum a zjistíš, že se zde ukrývá nová malinká země, ve které žijí broučci Enchantimals ! Užij si spoustu magických dobrodružství s těmito Enchantimals mikropanenkami a tematickými herními sety! Seznam se s Baxi Motýlkovou a jejím kamarádem motýlkem Wingrid a vydej se na průzkum jejich několikapodlažního domečku plného parádních doplňků a vychytávek. Použij výtah zabudovaný v kmeni stromu a prozkoumej ložnici, roztomilé posezení pod mochomůrkou nebo si odpočiň v pohodlné houpací síti. Připevni motýlka Wingrid nebo další broučky na pružinu na střeše a roztoč jej. Páni, to je zábava! Připoj k domečku další herní sety Enchantimals a užij si ještě více zábavy!
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals školka na farmě

za 639 Kč na Mall.cz
Připoj se k Haydie Koníkové a užijte si společně spoustu zábavy při péči o její rozkošné zvířecí kamarády. V tomto herním setu najdeš 15 centimetrovou panenku Enchantimals , 3 roztomilá zvířátka a statek plný parádních doplňků. Na statku najdeš celou řadu vychytávek, které ti péči o zvířátka ulehčí.
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Enchantimals páv s altánkem

za 629 Kč na Mall.cz
Patter Pávová a její nejlepší přítel páv Flap tě zvou na čajový dýchánek plný sladkostí a dobrot v květinovém altánku. Panenka je ve svém dokonale sladěném oblečku připravena servírovat pořádnou porci zábavy!
Výrobce (značka): Mattel
Do obchodu

Kouzelný svět panenek a figurek Enchantimals si zamilují hlavně holky. Veliké množství různorodých panenko-zvířátek přímo vybízí ke sbírání nových a nových roztomilých postaviček a jejich mazlíčků. Každá panenka se může pochlubit nejen osobitým jménem, ale také charakteristickými vlastnosti. Nadšení z této hračky umocní řada nápaditých domečků a různých obydlí a doplňků, se kterými si panenky Enchantimals děti teprve pořádně užijí.

Komu koupit panenky Enchantimals?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

05. 10. 2020, aktualizovano 06. 04. 2021 Facebook ico E-mail ico