Panenky Llorens

Realistická panenka Llorens neboli ručně vyrobená krásná hračka ze Španělska, kterou si vaše holčička zamiluje. Pojďte se na panenky Llorens podívat!

PANENKY LLORENS

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

New born 74070

za 1699 Kč na Mall.cz
New Born mluvící a plačící miminko holčička s vestou s oušky, si přeje každá malá maminka. Po zatlačení na hrudník začne říkat „mama“, „papa“ a vydávat reálný zvuk plačícího miminka. Dudlík slouží pouze jako doplněk. Velikost miminka je 42 cm.
Výrobce (značka): Llorens
Do obchodu

New born 63641

za 1649 Kč na Mall.cz
New Born mluvící a plačící miminko chlapeček s přenosnou taškou na rameno, si přeje každá malá maminka. Po zatlačení na hrudník začne říkat „mama“, „papa“ a vydávat reálný zvuk plačícího miminka. Dudlík slouží pouze jako doplněk. Velikost miminka je 36 cm.
Výrobce (značka): Llorens
Do obchodu

New born 63640

za 1649 Kč na Mall.cz
New Born mluvící a plačící miminko holčička s přenosnou taškou na rameno, si přeje každá malá maminka. Po zatlačení na hrudník začne říkat „mama“, „papa“ a vydávat reálný zvuk plačícího miminka. Dudlík slouží pouze jako doplněk. Velikost miminka je 36 cm.
Výrobce (značka): Llorens
Do obchodu

84451 new born realistická panenka miminko se zvuky a měkkým látkový tělem 44 cm

za 1589 Kč na Hračky 4kids.cz
New Born miminko je jednou z krásných panenek Llorens. Obleček i čepičku má laděné do světle modré a bílé barvy. Holčičky mohou miminko ukládat do fusaku zdobeného obrázkem zvířátek. Panenka je dodávána v dárkové krabici. Přednosti: detailní zpracování, realistické tvářičky vysoce kvalitní materiály Skladba a funkčnost: měkké látkové tělo, dudlík je pouze doplňkem, nelze vkládat do úst po stisknutí začne panenka říkat „mama“, „papa“ a vydávat reálný zvuk plačícího miminka Kupte holčičkám panenku Llorens! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, textil Délka: 44 cm Baterie: 3x LR44 (součástí balení) Země původu: Španělsko
Výrobce (značka): Llorens
Do obchodu

84328 new born holčička realistická panenka miminko s celovinylovým tělem 43 cm

za 1589 Kč na Hračky 4kids.cz
New Born miminko je jednou z krásných panenek Llorens. Obleček i čepičku má laděny do světle růžové a bílé barvy. Holčičky ji mohou ukládat na dečku stejných barev. Panenka je dodávána v dárkové krabici. Přednosti: detailní zpracování, realistické tvářičky vysoce kvalitní materiály Skladba a funkčnost: bez zvuku celovinylové tělo, končetiny jsou k tělu přichyceny kloubem panenka je polohovací,leží i sedí, dudlík je pouze doplňkem, nelze vkládat do úst detail dětského tělíčka, včetně roztomilých miminkovských faldíků a pohlaví Kupte holčičkám panenku Llorens! Vhodné pro děti od 3 let Rozměr: 43 cm Země původu: Španělsko
Výrobce (značka): Llorens
Do obchodu

84452 new born realistická panenka miminko se zvuky a měkkým látkový tělem 44 cm

za 1589 Kč na Hračky 4kids.cz
New Born miminko je jednou z krásných panenek Llorens. Obleček s bambulkami i čepičku s mašličkou má laděné do světle růžové barvy. Holčičky mohou panenku ukládat do zavinovačky. Panenka je dodávána v dárkové krabici. Přednosti: detailní zpracování, realistické tvářičky vysoce kvalitní materiály Skladba a funkčnost: měkké látkové tělo, dudlík je pouze doplňkem, nelze vkládat do úst po stisknutí začne panenka říkat „mama“, „papa“ a vydávat reálný zvuk plačícího miminka Kupte holčičkám panenku Llorens! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, textil Délka: 44 cm Baterie: 3x LR44 (součástí balení) Země původu: Španělsko
Výrobce (značka): Llorens
Do obchodu

Julia 42402

za 1499 Kč na Mall.cz
Mluvící a plačící panenka holčička s culíčky (po vyjmutí pojistky ihned funkční) s měkkým látkovým tělem a s vlásky po celé hlavě. Po vytažení dudlíku z úst začne panenka říkat „mama“, „papa“ a vydávat reálný zvuk plačícího dítěte, který lze utišit opět magnetickým dudlíkem.
Výrobce (značka): Llorens
Do obchodu

Když si designer hraček dá opravdu záležet, výsledek stojí za to. Nádherným příkladem tohoto moudra mohou být panenky Llorens. Panenky Llorens vypadají opravdově a krásně a nadchnout každým svým detailem. Llorens je výrobce hraček ze Španělska, jehož sérii panenek z rodiny Llorens si zamilovali holčičky přinejmenším po celé Evropě.

Mezi panenkami Llorens najdeme jak panenky holčičky, tak také kluky a malé novorozence. Zastoupeny jsou dokonce také různé rasy: běloši, černoši, asiati atd., zkrátka každé dítě si může vybrat takovou panenku, která přesně splňuje jeho očekávání. Každá panenka má své jméno. Pro zajímavost uvedu, že holčičí „příjmení“ těchto panenek zní Llorona, kdežto klučičí jméno je Lloron.

První věc, která na těchto úžasných panenkách každého zaujme, je jejich neuvěřitelně realistický vzhled. Na panenkách najdete každičký detail: od krásných obličejů, hebkých vlasů, detailně propracovaných prstíků až po poslední záhyb na kůži, faldíky a dokonce i… – dokonce jsou reálně zpracovaná i místa, která vidí jen maminka při přebalování.

Některé panenky od značky Llorens jsou vyrobené z vinylu, jiné mají měkké látkové tělíčko. Kloubové panenky z plastu nabídnou většinou pět pohyblivých kloubů: tedy hýbací ruce, nožičky a hlavička. Můžete si také koupit panenku, která vydává žvatlavé zvuky, mluví, říká např. papa a mama, a pláče. Hezky je vymyšlený způsob, jak plačící děťátko utišit: stačí mu strčit do pusinky dudlík.

Kolik panenky Llorens stojí?

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 279 do 1699 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 970 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Hračka za 1699 Kč

New born 74070

Obrázek hračky New born 74070

Popis panenky Llorens

  • realistický vzhled do posledního detailu
  • ručně šitá panenka / vinylová panenka
  • velikost panenky cca 25 – 45 cm
  • součástí je kvalitně ušité oblečení pro panenku
  • některé panenky vydávají zvuky, např. realisticky pláče jako opravdové miminko
  • některé panenky z této série jsou na baterie
  • dodávané v dárkové kartonové krabici
  • vyrobeno ve Španělsku

Komu koupit panenku Llorens?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
Věk dítěte:
  • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 93%

03. 09. 2020, aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: