Panenky Nines

Realistické panenky od značky Nines vypadají doslova jako živé. Starat se o takové krásné miminko je snem každé holčičky. Kterou panenku si vybereš ty?

PANENKY NINES

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

36112 susi reborn s hračkou

za 3899 Kč na Hračky 4kids.cz
Miminko je krásnou panenkou určenou pro holčičky od 3 let. Panenka je lehounká, má měkké poddajné tělíčko. Její oblečení i fusak jsou laděny do bílé a světle růžové barvy. Skladba: detailní zpracování, měkké gumové tělíčko dokonale propracované detaily nemá mrkací očíčka Obsah balení: panenka, lahvička, dečka, plenka hračka pro panenku Potěšte holčičkám krásnou panenkou značky Nines! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: guma, textil
Výrobce (značka): Nines
Do obchodu

36101 panenka susi kloubová 45 cm se zvuky

za 1899 Kč na Mall.cz
Miminko Susi má měkké tělo a nohy a ruce upevněné tak, že jsou kloubové. Miminkem se dobře manipuluje do různých poloh a je mechanické. Má jemné řasy a nádherné vlásky, které se dají česat. S pootevřenou pusinkou vypadá jako živé.
Výrobce (značka): Nines
Do obchodu

Susi panenka kloubová 45 cm mech

za 1789 Kč na Hračky 4kids.cz
Panenka s blond vlásky čeká na holčičky od 3 let. Je oblečena do košilky, kalhot, kabátku a kapucí s oušky, laděných do růžové barvy. K nim ladí bílé kožené botky. V zádech panenky je bezpečně ukrytý strojek a je uzavřený suchým zipem. Panenka se chová jako opravdové miminko. Přednosti: má měkké tělíčko panenka trvale a jemně voní má dokonale propracované detaily Funkčnost: povídá máma, papa umí se smát, po chvíli automaticky utichne kloubové končetiny umožní jednoduché pohyby oči nemrkají, opravdové řasy dudlík nelze vložit Potěšte holčičky krásnou panenkou značky Nines! Vhodné pro děti od 3 let Velikost panenky: 45 cm Baterie: 3 x LR44 1,5V (jsou součástí balení) Vyrobeno: Španělsko
Výrobce (značka): Nines
Do obchodu

Claudia panenka 55 cm mech

za 1779 Kč na Hračky 4kids.cz
Panenka s blond vlásky sčesanými do malých culíčků, čeká na holčičky od 3 let. Je oblečena do bílých šatiček, tmavě růžového kabátku a obuta do botiček laděných do růžové barvy. Vlásky má zdobeny mašličkami. V zádech panenky je bezpečně ukrytý strojek a je uzavřený suchým zipem. Přednosti: má měkké tělíčko panenka trvale a jemně voní má dokonale propracované detaily Funkčnost: povídá máma, papa umí plakat, po chvíli automaticky utichne aktivuje se magnetickým dudlíkem oči mrkají Potěšte holčičky krásnou panenkou značky Nines! Vhodné pro děti od 3 let Velikost panenky: 55 cm Baterie: 3 x LR 44 1,5V (jsou součástí balení) Vyrobeno: Španělsko
Výrobce (značka): Nines
Do obchodu

38001 panenka claudia s vlásky mrkací 55 cm se zvuky

za 1769 Kč na Mall.cz
Panenka Claudia s měkkým tělem a s vlásky po celé hlavičce, které se dají česat, udělá radost každé malé mamince. Panenka má mrkací oči, které lemují řasy a vypadá jako opravdová. Umí plakat a dokonce volá pápa a máma, když potřebuje ukonejšit. Stačí do její pusinky pak vložit dudlík a přestane plakat.
Výrobce (značka): Nines
Do obchodu

33072 panenka mia 30 cm šedá

za 1599 Kč na Mall.cz
Panenka Mia má vinylové tělíčko a dlouhé česací vlásky po celé hlavičce. Na sobě má roztomilé černočervené šatičky, kolem krku nosí šálu, a aby jí doopravdy nebyla zima, tak na hlavě má krásnou šedou čepičku. Pod šaty má kalhotky a nohy ji chrání černo-zlaté punčocháče, které jí ladí s vínovými teniskami.
Výrobce (značka): Nines
Do obchodu

36701 panenka noa mrkací s vlásky 45 cm

za 1499 Kč na Mall.cz
Panenka Noa s měkkým tělem a s vlásky po celé hlavičce udělá radost každé malé mamince. Panenka má mrkací oči, které lemují řasy a vypadá jako opravdové miminko. Umí plakat a dokonce volá pápa a máma, když potřebuje ukonejšit. Stačí do její pusinky pak vložit dudlík a přestane plakat.
Výrobce (značka): Nines
Do obchodu

Popis panenky Nines

 • realistický vzhled, miminka vypadají jako živá
 • kloubové tělo, se kterým se dá snadno manipulovat
 • panenka má měkké tělíčko (vycpané měkkým materiálem)
 • velikost panenky cca 25 – 55 cm
 • jemné vlasy, které se dají česat
 • na obličeji panenky je propracovaný každý detail
 • nádherné řasy
 • panenky mívají mrkací oči
 • některé panenky jsou interaktivní: umí plakat, říkají máma apod.
 • balení obsahuje krásné oblečky pro panenku a různé drobné doplňky

Komu koupit panenku Nines?

Hračka je vhodná pro:
 • holky
Věk dítěte:
 • od 3 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 93%

23. 09. 2020, aktualizovano 17. 09. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: