Párty hry

Párty hry jsou příjemným doplněním společenských akcí a posezení s přáteli. A která párty hra, ať už desková nebo třeba karetní, pobaví vás na tvém dalším večírku?

PÁRTY HRY

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Co na to češi

za 799 Kč na Mall.cz
Párty hra na motivy populárního televizního pořadu. Hraje se v týmech a cílem je uhodnout, jak odpovídal vzorek 100 Čechů na zadané otázky. Týmy se ve hře připravují navzájem o body a hra je neustále napínavá.
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

Tvoje tvář má známý hlas

za 699 Kč na Bambule.cz
Staňte se součástí fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, kterou znáte z televizních obrazovek. Prostřednictvím stejnojmenné párty hry se přenesete přímo na pódium do světel reflektorů a prožijete na vlastní kůži vzrušující momenty proměn.
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

Rummikub special edition

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Párty hra plná čísel , se kterou mohou hráči uplatnit logickou úvahu a schopnost dobrých kombinací. Hráči mají za úkol zbavit se všech kamenů tvořením skupin či postupek z čísel. Mohou kombinovat postupky z čísel 1-13 nebo skupiny stejných čísel různé barvy. Ten hráč, který má na konci hry nejvyšší skóre, vítězí. Obsah balení: 106 hracích kamenů 4 pevné protiskluzové stojánky s podpěrami pravidla hry Kupte dětem Rummikub a hrajte s nimi! Vhodné pro děti od 7 let Počet hráčů: 2-4 Průměrná doby hry: 20 min. Rozměr balení: 35 x 8,5 x 26,5 cm
Výrobce (značka): Piatnik
Do obchodu

Komu zvoní tramvaj

za 659 Kč na Mall.cz
Párty hra o morálních dilematech a vraždící tramvaji. Jeden hráč je řidič tramvaje a musí se rozhodnout, kterou ze dvou kolejí vyšle nezastavitelnou tramvaj, čímž zabije všechny po trati. Ostatní hráči se rozdělí na dva týmy a budou se snažit řidiče přesvědčit, aby ušetřil jejich kolej a zabil všechny na té druhé koleji. Nasedat, už jede vláček zabijáček!
Výrobce (značka): Mindok
Do obchodu

Výbušná koťátka: párty karty

za 649 Kč na Mall.cz
Výbušná koťátka jsou extrémně strategickou verzí ruské rulety (jen s koťátky). Nyní přichází párty edice s novými kartami, díky které si můžete zahrát hru až v 10 lidech! Po otevření krabice se spustí párty znělka, která hned navodí správnou atmosféru.
Výrobce (značka): Adc Blackfire
Do obchodu

Tipni si

za 649 Kč na Mall.cz
V této zábavné párty hře najdete 1188 otázek rozdělených do šesti okruhů: společnost, fauna a flóra, věda a technika, stalo se, sport a různé. Tipování, sázení a debatování o zajímavých otázkách nebylo nikdy zábavnější, vsaďte se!
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

Fiesta de los muertos

za 629 Kč na Mall.cz
Fiesta de los Muertos je kooperativní hra pro 4 až 8 hráčů, v níž musíte uhodnout totožnost zesnulých postav na kartách. Tematikou a herními komponenty poněkud morbidní párty hra je plná humorných asociací a nečekaných rozuzlení. Vyžaduje dobrou paměť a cit pro způsob uvažování spoluhráčů.
Výrobce (značka): Pygmalino
Do obchodu

„Párty“ nebo „party“, píše se v tomto slově správně česky dlouhé, nebo krátké „a“?

I to by mohla být jedna ze záludných otázek, které padnou při společenském zábavném kvízu na setkání s přáteli.

Tak jak to tedy je: píšeme párty hry, nebo party hry?

Víte? Ano, obojí je správně. Neuděláte chybu, ani když napíšete dlouhé, ani když krátké „a“. Obě varianty tohoto slova jsou možné a není mezi nimi žádný významový ani jiný rozdíl.

Ale zpět k párty hrám. Z výše uvedeného výběru her je zřejmé, že hry, které se hrají na večírcích, jsou žánrově rozmanité a je jich opravdu spousta. Od klasik jako je Twister přes trendové hry, které napodobují aktuálně populární televizní soutěže (Riskuj, Co na to Češi, Tvoje tvář má známy hlas) a jednoduché deskové hry na principu Člověče, nezlob se! (Člověče, napij se!, Ženy versus muži) až po hry, které jsou poměrně náročné na přemýšlení, znalosti nebo postřeh.

Samostatnou kategorii her pak tvoří hry, které preferují lidé – řekněme dobrodružněji založení romantičtí jedinci. Jde o strategické a RPG deskové hry, jež si zpravidla pro dohrání ukousnou z večírku mnoho hodin a fandům tohoto druhu her dopřejí vrchovatě zábavy.

Součástí některých párty her jsou zajímavé doplňky či rekvizity. Například tikající bomba, přesýpací hodiny, pytlíky s překvapením nebo kartičky s legračními obrázky a nezvyklými úkoly.

Hry pro partnery

Manželství někdy bývá jako hra. Někdy jako krásná souhra čtyř rukou na klaviatuře jednoho piána. Jindy jako hra kočka s myší. V obou případech společenská hra pro partnery vnese do každého vztahu svěží vítr.

PARTNERSKÉ HRY

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Nevinné hrátky deluxe

za 789 Kč na Hračky 4kids.cz
Albi Nevinné hrátky Deluxe Inspirativní hra pro partnery, kteří rádi šprýmují v erotické oblasti nebo kteří mají potřebu obohatit zaběhlý erotický stereotyp o nové prvky. Tato hra přináší pestrý výběr ze 364 úkolů zajišťující mnohé a stále nové podněty. S ochotou otevřít se oboustranně fantazii, se páry nejen pobaví, ale možná si i vyplní nečekaně nejrůznější přání. Je na každé dvojici o jaké vzrušující zážitky se obohatí impulsem právě z této hry. Obsah balení: 252 karet, herní plán originální zlatou figurku pro muže originální zlatou figurku pro ženu zlatá kostka, pouta, škraboška, svíčka peříčko, růžové lístky, pravidla Vhodné od 18 let Počet hráčů: 2 Průměrná doba hry: 30 minut Rozměry balení: 27 x 27 x 7 cm
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

Nevinné hrátky pro dva erotická hra

za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Albi Nevinné hrátky pro dva erotická hra Erotická hra pro dvojice, ve které partneři vstoupí do světa vášně a fantazie. Oba partneři putují po herním plánu, kde na ně čekají zábavné a příjemné úkoly , jejichž erotický náboj se postupně zvyšuje. Dokážete dojít až do cíle? 150 úkolových karet Vám zajistí, aby byla každá hra jiná a mohli jste ji spolu hrát znovu a znovu. Na cestě k vrcholu získáváte za své úsilí zasloužené odměny, z nichž jednu si jako vítěz nebo vítězka budete moci vybrat přímo v cíli. Obsah balení: 250 karet se 150 úkoly a 100 odměnami, hrací plán, 1 figurku pro ni a 1 figurku pro něho, speciální hrací kostku, pravidla hry v českém a slovenském jazyce Vhodné pro hráče od 18ti let. Počet hráčů: 2 Doba hraní: 30 min Rozměry balení: 6,5 x 25 x 25 cm
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

Hra o manželství

za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Albi Hra o manželství Hra pro manželské páry i pro ty, kteří se potřebují pobavit ve svém partnerském vztahu. Hra nabízí celkem 600 otázek, uspořádaných do tří kategorií. Úkolem hráčů je hledat odpovědi na položené otázky, aby se tázající dozvěděl, po čem všem jeho partner touží a čeho se mu ještě nedostalo. Cílem hry není ani tak moc zvítězit, jak se příjemně partnersky pobavit. Partneři se mohou přiblížit vzájemně nesplněným snům. Obsah balení: 120 karet s 600 otázkami ,herní plán 2 odpovědní manželské karty 3 mazatelné fixy (1 je náhradní) 1 figurku pro ni a 1 pro něho 26 žetonů a pravidla Vhodné od 18 let Počet hráčů: 2 Průměrná doba hry: 45 minut Rozměry balení: 25 x 25 x 6 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

Nespoutané laškování

za 489 Kč na Hračky 4kids.cz
Albi Nespoutané laškování Hra pro partnery či protihráče na lechtivé párty. Úkolem hráče v této hře je v první řadě odložit stud, pak následně vyzývat partnera či spoluhráče k laškovným úkolům, a to s příslibem něčeho na oplátku. Podkladem pro tyto výzvy je 450 úkolů na 200 kartách. Hra se tudíž tak brzy neomrzí. Téměř vždy překvapí nový úkol. Obsah balení: 70 karet Výzev, 70 karet Sázek, 30 karet Peprných výzev 30 karet Peprných sázek, 40 žetonů bodů ve tvaru srdce 12 oboustranných hráčských žetonů, Roztoč-to-vač, peříčko 2 přehledové karty, 2 šátky na spoutávání či zakrývání očí pravidla v českém a slovenském jazyce Kupte si Nespoutané laškování a zahrejte si! Vhodné pro hráče od 18 let Počet hráčů: 2-12 Doba hraní: 20+ min
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

Partnerské hrátky

za 489 Kč na Hračky 4kids.cz
Albi Partnerské hrátky Harmonický vztah je krásným cílem mnoha dvojic. Pro udržení poklidného příjemného vztahu je výborným pomocníkem proti stereotypu třeba právě hra Partnerské hrátky. Plnění jednotlivých úkolů s tématickými okruhy, které přináší tato hra, mohou přinést originální způsob změny pro danou dvojici v daném prostředí. Od řešení situace setkání se s tygrem až po setkání se s Kazifuckem. Hra může přinést posunutí hranice stydlivosti mezi partnery, případně pozitivní otevření se citlivým tématům. To vše zábavnou a veselou formou. Upozornění: tato hra je určená pro dospělé jedince od 18 let Obsah balení: 125 karet úkolů, 36 charakterových karet, 30 karet náhody 6 figurek postav, figurku Kazifucka, hrací kostku přesýpací hodiny, herní plán, pravidla Zpestřete si vtah zábavným způsobem se hrou Partnerské hrátky! Vhodné pro jedince od 18 let Počet hráčů: 2 Délka hry: 15+ min. Materiál: karton, plast Rozměry balení: 24,5 x 25 x 6 cm
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

Manželství hrou

za 299 Kč na Mall.cz
Společenská hra pro dospělé. Určena pro dvojici ať už v manželském svazku, či pro ty, co do něj právě vstupují,… případně pak pro ty váhající. Ve hře se setkáte s celým spektrem známých životních situací, problémů a krizí, které mohou i v tom vašem vztahu někdy nastat. Zábavnou formou se tak můžete poučit a náležitě připravit. Prohřešky proti pravidlům soužití hodnotí a „oceňuje\" poprvé v historii MANŽELSKÝ BODOVÝ SYSTÉM.
Výrobce (značka): Teddies
Do obchodu

Kubíkovy hrátky se zvířátky 3v1 v plechové krabičce

za 249 Kč na Hračky 4kids.cz
Hmaťák Kubíkovy hrátky se zvířátky Tři karetní hry v jednom balení. Děti si mohou zahrát jak Pexeso, tak Domino nebo Hmaťáka. Pexeso je klasická hra, ve které děti hledají stejné dvojice 26 obrázků se zvířátky, přičemž polovina je s českým a druhá polovina s anglickým popisem a výslovností. Domino je jedna z nejstarších her na světě vůbec. Hráči navazují shodnými symboly na kartách či kamenech. Tentokrát jsou na karetním dominu zvířátka. Kdo se zbaví první karet, tak vyhrává. Hmaťák je hra, ve které děti hledají na 55 kartách společný symbol. Mohou hrát Fičáka, Fučáka i Frčáka. Každá karta obsahuje zeměkouli a 8 různých zvířátek. Na dvou náhodných kartách se dá vždy najít stejné zvířátko, kterých se dohromady na kartách objeví až 57. Tyto tři hry trénují vizuální vnímání a postřeh. Formou hry mohou děti oživit i slovní zásobu jazyka anglického. Obsah balení: cestovní kulatá plechová krabička, 55 karet z jedné strany Hmaťák, z druhé strany Domino 56 kartiček česko-anglické Pexeso, český návod ke hrám Kupte dětem zábavné hry v krabičce! Vhodné pro děti od 3 let Počet hráčů: 2+ Délka hry: 15 - 20 min. Průměr krabičky: 9,8 cm Země původu: ČR
Výrobce (značka): Teddies
Do obchodu

Pro koho jsou tyto hry určené?

Párty hry jsou vhodné pro:
  • holky
  • kluky
  • puberťáky
  • dospěláky
Věk dítěte:
  • od cca 6 až 18 let dle pravidel konkrétní hry

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 80%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 249 do 789 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 470 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Hračka za 789 Kč

Nevinné hrátky deluxe

Obrázek hračky Nevinné hrátky deluxe
22. 11. 2020, aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: