Párty hry

Párty hry jsou příjemným doplněním společenských akcí a posezení s přáteli. A která párty hra, ať už desková nebo třeba karetní, pobaví vás na tvém dalším večírku?

PÁRTY HRY

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Ankama děsnej krvák

za 1199 Kč na Hračky 4kids.cz
Strategická hra Ankama Děsnej krvák přináší hororové vypětí, kdy se zvolenou rodiny nestvůr je úkolem hráčů vyběsnit a vyděsit k smrti skupinu studentů. Důležité je být otrlý a především rychlejší než soupeři ve hře. Postup ve hře: výběr rodiny nestvůr, jako vlkodlaci, zombíci, upíři, maniaci, vetřelci rozhodnutí o čase smrti obětí provedení Obsah balení: 3D chata, 4 vnitřní stěny, 5 Venkovních dlaždic terénu 3D kůlna, 8 malých barevných kostek, 9 dveří a 5 barikád 10 kostek, 200 žetonů a ukazatelů, 21 nestvůr 5 nečekaných návštěvníků, 5 hostů na párty 102 karet Kupte dětem hru Ankama Děsnej krvák a hrejte s nimi! Vhodné pro děti od 14 let Průměrná doba hry: 45 - 60 minut Počet hráčů: 2 - 5  
Výrobce (značka): Black Fire
Do obchodu

Tvoje tvář má známý hlas - tvoje tvář má známý hlas

za 699 Kč na Bambule.cz
Staňte se součástí fenomenální show Tvoje tvář má známý hlas, kterou znáte z televizních obrazovek. Prostřednictvím stejnojmenné párty hry se přenesete přímo na pódium do světel reflektorů a prožijete na vlastní kůži vzrušující momenty proměn.
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

Hasbro Společenská hra Twister naslepo

za 699 Kč na Wiky.cz
Twister, ve který vás dostane z komforní zóny. Zahrajte si oblíbenou hru se zavázanýma očima. Hra Twister patří již mezi evergreeny každé párty a není nikdo, kdo by ji neznal. Vyzkoušej si tuto oblíbenou společenskou hru zahrát trochu jinak. Princip hry Twister naslepo se nijak neliší od herní klasiky. Základem je pohyb po plachtě s barevnými kolečky, takovým způsobem, který ukáže šipka na rotujícím disku. Ale Pozor! V Twisteru naslepo se takto přesunuješ se zavázanýma očima, musíš tedy spoléhat pouze na svůj hmat a paměť. Aby to nebylo tak obtížné, je každá barevná plocha na hracím poli odlišená jinou texturou. Hra obsahuje: podložku s texturovanými tvary rotující disk 4 pásky přes oči herní pravidla Počet hráčů: 2 a více Doba hraní: 10-20 minut Doporučený věk: od 8 let
Výrobce (značka): Hasbro Games
Do obchodu

Párty alias ženy versus muži

za 699 Kč na Bambule.cz
V této verzi oblíbené párty hry hrají ženy proti mužům. Ženy musí vysvětlovat slova z mužského světa a muži vysvětlují slova ze světa žen. Dokážete najít ta správná slova? Poznejte svět svých protějšků!
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

Komu zvoní tramvaj

za 651 Kč na Mraky hraček.cz
Komu zvoní tramvaj Párty hra o morálních dilematech a vraždící tramvaji. Jeden hráč je řidič tramvaje a musí se rozhodnout, kterou ze dvou kolejí vyšle nezastavitelnou tramvaj, čímž zabije všechny po trati. Ostatní hráči se rozdělí na dva týmy a budou se snažit řidiče přesvědčit, aby ušetřil jejich kolej a zabil všechny na té druhé koleji. Nasedat, už jede vláček zabijáček!  Věk 15+
Výrobce (značka): Mindok
Do obchodu

Tipni si! známe se?

za 599 Kč na Mall.cz
Párty hra, ve které poznáte, jak dobře znáte své spoluhráče. Víte, kdo ze spoluhráčů chodí na nudapláž? Kdo si o sobě myslí, že umí pořádně rozproudit zábavu? 900 informací ze šesti okruhů (Sex, Párty, Vztahy, Trapasy, Zlozvyky a Hříchy) zaručí, že se o svých spoluhráčích dozvíte první poslední – možná i to, co byste raději nevěděli.
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

Tipni si

za 599 Kč na Mall.cz
V této zábavné párty hře najdete 1188 otázek rozdělených do šesti okruhů: společnost, fauna a flóra, věda a technika, stalo se, sport a různé. Tipování, sázení a debatování o zajímavých otázkách nebylo nikdy zábavnější, vsaďte se!
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

„Párty“ nebo „party“, píše se v tomto slově správně česky dlouhé, nebo krátké „a“?

I to by mohla být jedna ze záludných otázek, které padnou při společenském zábavném kvízu na setkání s přáteli.

Tak jak to tedy je: píšeme párty hry, nebo party hry?

Víte? Ano, obojí je správně. Neuděláte chybu, ani když napíšete dlouhé, ani když krátké „a“. Obě varianty tohoto slova jsou možné a není mezi nimi žádný významový ani jiný rozdíl.

Ale zpět k párty hrám. Z výše uvedeného výběru her je zřejmé, že hry, které se hrají na večírcích, jsou žánrově rozmanité a je jich opravdu spousta. Od klasik jako je Twister přes trendové hry, které napodobují aktuálně populární televizní soutěže (Riskuj, Co na to Češi, Tvoje tvář má známy hlas) a jednoduché deskové hry na principu Člověče, nezlob se! (Člověče, napij se!, Ženy versus muži) až po hry, které jsou poměrně náročné na přemýšlení, znalosti nebo postřeh.

Samostatnou kategorii her pak tvoří hry, které preferují lidé – řekněme dobrodružněji založení romantičtí jedinci. Jde o strategické a RPG deskové hry, jež si zpravidla pro dohrání ukousnou z večírku mnoho hodin a fandům tohoto druhu her dopřejí vrchovatě zábavy.

Součástí některých párty her jsou zajímavé doplňky či rekvizity. Například tikající bomba, přesýpací hodiny, pytlíky s překvapením nebo kartičky s legračními obrázky a nezvyklými úkoly.

Hry pro partnery

Manželství někdy bývá jako hra. Někdy jako krásná souhra čtyř rukou na klaviatuře jednoho piána. Jindy jako hra kočka s myší. V obou případech společenská hra pro partnery vnese do každého vztahu svěží vítr.

PARTNERSKÉ HRY

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Hra o manželství

za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Albi Hra o manželství Hra pro manželské páry i pro ty, kteří se potřebují pobavit ve svém partnerském vztahu. Hra nabízí celkem 600 otázek, uspořádaných do tří kategorií. Úkolem hráčů je hledat odpovědi na položené otázky, aby se tázající dozvěděl, po čem všem jeho partner touží a čeho se mu ještě nedostalo. Cílem hry není ani tak moc zvítězit, jak se příjemně partnersky pobavit. Partneři se mohou přiblížit vzájemně nesplněným snům. Obsah balení: 120 karet s 600 otázkami ,herní plán 2 odpovědní manželské karty 3 mazatelné fixy (1 je náhradní) 1 figurku pro ni a 1 pro něho 26 žetonů a pravidla Vhodné od 18 let Počet hráčů: 2 Průměrná doba hry: 45 minut Rozměry balení: 25 x 25 x 6 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

Nevinné hrátky pro dva erotická hra

za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Albi Nevinné hrátky pro dva erotická hra Erotická hra pro dvojice, ve které partneři vstoupí do světa vášně a fantazie. Oba partneři putují po herním plánu, kde na ně čekají zábavné a příjemné úkoly , jejichž erotický náboj se postupně zvyšuje. Dokážete dojít až do cíle? 150 úkolových karet Vám zajistí, aby byla každá hra jiná a mohli jste ji spolu hrát znovu a znovu. Na cestě k vrcholu získáváte za své úsilí zasloužené odměny, z nichž jednu si jako vítěz nebo vítězka budete moci vybrat přímo v cíli. Obsah balení: 250 karet se 150 úkoly a 100 odměnami, hrací plán, 1 figurku pro ni a 1 figurku pro něho, speciální hrací kostku, pravidla hry v českém a slovenském jazyce Vhodné pro hráče od 18ti let. Počet hráčů: 2 Doba hraní: 30 min Rozměry balení: 6,5 x 25 x 25 cm
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

Manželství hrou

za 359 Kč na Mall.cz
Společenská hra pro dospělé. Určena pro dvojici ať už v manželském svazku, či pro ty, co do něj právě vstupují,… případně pak pro ty váhající. Ve hře se setkáte s celým spektrem známých životních situací, problémů a krizí, které mohou i v tom vašem vztahu někdy nastat. Zábavnou formou se tak můžete poučit a náležitě připravit. Prohřešky proti pravidlům soužití hodnotí a „oceňuje\" poprvé v historii MANŽELSKÝ BODOVÝ SYSTÉM.
Výrobce (značka): Teddies
Do obchodu

Dětské hrátky pro nejmenší 3v1 společenská hra v plechové krabičce

za 249 Kč na Hračky 4kids.cz
Sada 3 karetních her , která je určená nejmenším dětem . V praktické plechové krabičce se ukrývají hned 3 hry, a to Hmaťák, Domino a Pexeso . Holky a kluci je mohou hrát podle jednoduchých pravidel. Přednosti: hry trénují paměť a rychlou reakci děti se mohou přiučit angličtině Obsah balení: kruhová plechová krabička 55 karet, z jedné strany Hmaťák, z druhé strany Domino 56 kartiček česko-anglické Pexeso s výslovností návod ke hrám CZ Kupte dětem sadu tří her! Vhodné pro děti od 3 let Počet hráčů: 2+ Průměr krabičky: 9,8 cm Průměrná doba hry: 15 - 20 minut
Výrobce (značka): Teddies
Do obchodu

Erotické hrátky s povoláním 18+ společenská hra 2v1 v plechové krabičce

za 249 Kč na Hračky 4kids.cz
Sada 2 karetních her , která je určená dospělým . V praktické plechové krabičce se ukrývají 2 hry s podtitulem erotických hrátek , a to Hmaťák a Pexeso. Hráči mohou hrát podle jednoduchých pravidel. Přednosti: hry trénují rychlou reakci paměť Obsah balení : kruhová plechová krabička 30 karet 56 kartiček Pexeso návod ke hrám CZ Zajistěte si sadu dvou her pro dobrou zábavu! Vhodné pro děti od 18 let Počet hráčů: 2+ Průměr krabičky: 9,8 cm Průměrná doba hry: 15 - 20 minut
Výrobce (značka): Teddies
Do obchodu

Pro koho jsou tyto hry určené?

Párty hry jsou vhodné pro:
  • holky
  • kluky
  • puberťáky
  • dospěláky
Věk dítěte:
  • od cca 6 až 18 let dle pravidel konkrétní hry

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 80%

22. 11. 2020, aktualizovano 06. 04. 2021 Facebook ico E-mail ico