Plyšový slon

Štěstí je krásná věc, takže proč tomu štěstíčku nejít naproti? Za prvé: pořídit si plyšového slona, protože slon přináší štěstí. Za druhé: …a toho sloníka už máš?

PLYŠOVÝ SLON

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Polštářek slon pro hru na bříšku

za 1099 Kč na Hračky 4kids.cz
Mamas & Papas Polštářek Polštářek do postýlky v podobě slonice je určen pro klidné usínání dětí i pro jejich hraní přes den. Slonice má na ocásku malé slůňátko, které při pohybu chrastí. Při zkoumání slona v poloze na bříšku posilují děti zádové a krční svalíky, které jsou důležité pro správné držení těla. Polštářek svým stylovým designem zdobí zároveň příjemným způsobem dětský pokojík. Přednosti: bezpěčná měkká hračka rozvíjí smyslové vnímání Kupte dětem polštářek Mamas & Papas! Vhodné pro děti od narození Materiál: plyš Rozměry: 60 x 21 x 21 cm
Výrobce (značka): Mamas & Papas
Do obchodu

Mamas&Papas Slon maxi Ellery

za 929 Kč na Mall.cz
Roztomile chlupatý maxi slon je dostatečně velký, aby provázel vaše dítě od narození až do školního věku. Ellery bude správný kamarád pro vaše dítě.
Výrobce (značka): Mamas & Papas
Do obchodu

Kámoš na spaní slon eddie

za 799 Kč na Hračky 4kids.cz
Slon Eddie je jedním z plyšových kamarádů, kteří mohou dětem pomoci se snadným usínáním. Je měkký a příjemný na dotek, umí vydávat zvuky, hrát ukolébavky a navíc promítá dětem hvězdnou oblohu. Funkčnost: možnost promítání na zeď či strop pokojíku modrá, zelená, červená varianta promítaných barev automatické vypínání po 15, 30 nebo 45 minutách možnost nastavení hlasitosti ve třech úrovních vydává zvuky bušení srdíčka, zvuky přírody, hraje ukolébavky Vyberte dětem kamaráda pro usínání! Vhodné pro děti od narození Materiál: plast, plyš Baterie: 3 x AA 1,5V (součást balení) Rozměr slona: 28 x 20 x 11 cm
Výrobce (značka): Summer Infant
Do obchodu

Sloník hra na schovávanou 25 cm

za 729 Kč na Hračky 4kids.cz
Šedivý sloník s velkýma ušima a dlouhým chobotem se těší, až si s ním děti budou hrát. Funkčnost: mluví česky, zpívá, mává ušima a rád si hraje na schovávanou. aktivace hry na schovávanou pomocí stisku pravé tlapky aktivace písničky stiskem levé tlapky říká \"Najdi mě!\" \"Tady jsem!\" Kupte dětem plyšového sloníka! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polyesterové vlákno, plastová výztuž Údržby: omývejte na povrchu vodou Výška: 25 cm Baterie: 3 x 1,5V AA (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Sloník hra na schovávanou růžová mašle

za 729 Kč na Hračky 4kids.cz
Šedivý sloník s velkýma ušima a dlouhým chobotem se těší, až si s ním děti budou hrát. Funkčnost: mluví česky, zpívá, mává ušima a rád si hraje na schovávanou aktivace hry na schovávanou pomocí stisku pravé tlapky aktivace písničky stiskem levé tlapky říká \"Najdi mě!\" \"Tady jsem!\" Kupte dětem plyšového sloníka! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polyesterové vlákno, plastová výztuž Údržby: omývejte na povrchu vodou Výška: 27 cm Baterie: 3 x 1,5V AA (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Plyšový slon, medvěd 65 cm

za 699 Kč na Bambule.cz
Plyšový Medvěd sedící béžový. Vyrobeno z kvalitního hebkého plyše. Velikost 65 cm.
Výrobce (značka): Ostoy
Do obchodu

Velký plyšový slon bimbo 100 cm

za 599 Kč na Mall.cz
Jemňoučký velký plyšový sloník Bimbo o velikosti 100 cm je vyroben z kvalitní jemné plyše, a tak je ideální k pomazlení. Tento plyšák je skvělým dárkem pro malé i velké!
Výrobce (značka): Rappa
Do obchodu

Jsou obrovští a přitom tak roztomilí. Navíc jsou velmi inteligentní (asi pro tu velkou hlavu).

Mají nepřehlédnutelný nos (čili chobot), který je obratný jako lidské ruce.

Jejich úžasné uši „plachťáky“ odeženou každý nepříjemný hmyz.

Kdežto svými hrozivě vypadající kly jen tak pro obveselení dětí napichují v cirkuse jablíčka.

A ty jejich legrační ocásky s bambulkou!

Sloní kůže je hrubá, ale přesto tě láká k pohlazení.

Sloni, slůňata a možná i mamuti jsou zkrátka krásná a milá zvířátka. A přinášejí štěstí. A věř tomu, že touto kouzelnou vlastností disponují i sloni plyšáci (opravdu, stačí tomu věřit). Protože plyšový slon je v prvé řadě stále slon (symbol štěstí) a teprve až pak nějaká ta (roztomilá) hračka.

Komu koupit plyšového slona?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
  • všechny, komu přeješ štěstí a jen to nejlepší
  • jako dárek pro milované osoby
Věk dítěte:
  • od 0 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

25. 09. 2020, aktualizovano 17. 09. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: