Plyšový slon

Štěstí je krásná věc, takže proč tomu štěstíčku nejít naproti? Za prvé: pořídit si plyšového slona, protože slon přináší štěstí. Za druhé: …a toho sloníka už máš?

PLYŠOVÝ SLON

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Me to you - slon

za 1349 Kč na Albi.cz
Úžasní šediví plyšáci Me to You s roztomilým modrým nosem a záplatou, čekají na nový domov. Pořiďte medvídka své kamarádce, přítelkyni, sestřičce nebo mamince a ukažte jim, jak moc je máte rádi! Každý medvídek přináší obdarovanému pohlazení plné lásky, radosti a přátelství. Jsou vyrobeni z kvalitního jemného plyše, který je nenáročný na údržbu. Výška: 40 cm
Výrobce (značka): Albi
Do obchodu

Slon maxi ellery

za 1189 Kč na Hračky 4kids.cz
Hebounký slon čeká na děti, až se k němu přitulí a získají v něm svého milého kamaráda. Holčičky a kluci si s ním mohou hrát přes den a s ním ulehat do postýlky pro klidné usínání. Slon svým stylovým designem zdobí zároveň příjemným způsobem dětský pokojík. Kupte dětem velkého slona! Vhodné pro děti od narození Materiál: plyš Rozměry: 70 x 32 x 26 cm
Výrobce (značka): Mamas & Papas
Do obchodu

Polštářek slon pro hru na bříšku

za 1099 Kč na Hračky 4kids.cz
Mamas & Papas Polštářek Polštářek do postýlky v podobě slonice je určen pro klidné usínání dětí i pro jejich hraní přes den. Slonice má na ocásku malé slůňátko, které při pohybu chrastí. Při zkoumání slona v poloze na bříšku posilují děti zádové a krční svalíky, které jsou důležité pro správné držení těla. Polštářek svým stylovým designem zdobí zároveň příjemným způsobem dětský pokojík. Přednosti: bezpěčná měkká hračka rozvíjí smyslové vnímání Kupte dětem polštářek Mamas & Papas! Vhodné pro děti od narození Materiál: plyš Rozměry: 60 x 21 x 21 cm
Výrobce (značka): Mamas & Papas
Do obchodu

Sloník hra na schovávanou růžová mašle

za 729 Kč na Hračky 4kids.cz
Šedivý sloník s velkýma ušima a dlouhým chobotem se těší, až si s ním děti budou hrát. Funkčnost: mluví česky, zpívá, mává ušima a rád si hraje na schovávanou aktivace hry na schovávanou pomocí stisku pravé tlapky aktivace písničky stiskem levé tlapky říká \"Najdi mě!\" \"Tady jsem!\" Kupte dětem plyšového sloníka! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polyesterové vlákno, plastová výztuž Údržby: omývejte na povrchu vodou Výška: 27 cm Baterie: 3 x 1,5V AA (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Sloník hra na schovávanou 25 cm

za 729 Kč na Hračky 4kids.cz
Šedivý sloník s velkýma ušima a dlouhým chobotem se těší, až si s ním děti budou hrát. Funkčnost: mluví česky, zpívá, mává ušima a rád si hraje na schovávanou. aktivace hry na schovávanou pomocí stisku pravé tlapky aktivace písničky stiskem levé tlapky říká \"Najdi mě!\" \"Tady jsem!\" Kupte dětem plyšového sloníka! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: polyesterové vlákno, plastová výztuž Údržby: omývejte na povrchu vodou Výška: 25 cm Baterie: 3 x 1,5V AA (nejsou součástí balení)
Výrobce (značka): Made
Do obchodu

Plyšový slon, medvěd 65 cm

za 699 Kč na Bambule.cz
Plyšový Medvěd sedící béžový. Vyrobeno z kvalitního hebkého plyše. Velikost 65 cm.
Výrobce (značka): Ostoy
Do obchodu

Plyšový slon 100 cm

za 579 Kč na Mall.cz
Jemňoučký velký šedivý plyšový slon, se kterým je radost se pomazlit. Děti mají plyšáky rády a čím větší plyšák je tím lépe. Slon má výšku 100 cm a je vyroben z kvalitního a na omak příjemného plyše.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Jsou obrovští a přitom tak roztomilí. Navíc jsou velmi inteligentní (asi pro tu velkou hlavu).

Mají nepřehlédnutelný nos (čili chobot), který je obratný jako lidské ruce.

Jejich úžasné uši „plachťáky“ odeženou každý nepříjemný hmyz.

Kdežto svými hrozivě vypadající kly jen tak pro obveselení dětí napichují v cirkuse jablíčka.

A ty jejich legrační ocásky s bambulkou!

Sloní kůže je hrubá, ale přesto tě láká k pohlazení.

Sloni, slůňata a možná i mamuti jsou zkrátka krásná a milá zvířátka. A přinášejí štěstí. A věř tomu, že touto kouzelnou vlastností disponují i sloni plyšáci (opravdu, stačí tomu věřit). Protože plyšový slon je v prvé řadě stále slon (symbol štěstí) a teprve až pak nějaká ta (roztomilá) hračka.

Komu koupit plyšového slona?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
  • všechny, komu přeješ štěstí a jen to nejlepší
  • jako dárek pro milované osoby
Věk dítěte:
  • od 0 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 99 do 1349 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 380 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.


Hračka za 1349 Kč

Me to you - slon

Obrázek hračky Me to you - slon
25. 09. 2020, aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: