Překvapení pro holčičky L.O.L. Surprise!

Kupujte zajíce v pytli! Rozbalte si svoje překvapení! Nechte se překvapit a sbírejte roztomilé panenky, zvířátka, figurky a doplňky L.O.L. Surprise!

Panenky a doplňky L.O.L. Surprise!

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

L.o.l. surprise horská chata

za 7499 Kč na Bambule.cz
Útulná dřevěná chata, ve které budou chtít L.O.L. panenky strávit celou zimu. V Chatě najdeš exkluzivní rodinu (panenku, sestřičku a zvířátko) a před Chatou můžeš vyrobit skutečný led na bruslení. Vejdou se do ní L.O.L. panenky všech velikostí.
Výrobce (značka): MGA
Do obchodu

Omg horská chata

za 5989 Kč na Hračky 4kids.cz
Zimní luxusní relaxační středisko pro panenky L.O.L. Surprise. Holčičky mají k dispozici 95 inspirativních doplňků , které mohou využít při hře s L.O.L. panenkami, mazlíčky i velkými ségrami. Panenkám mohou vytvořit program jak v domě, tak na terase nebo v horní části, kde s podkroví mohou vysunout terasu. Na této terase mohou nechat panenky odpočívat s výhledem na krajinu kolem a s popíjením horkého nápoje. Skladba a funkčnost: světelné a zvukové efekty zabalené krabice s nábytkem a doplňky bazén s teplou vodou, ledová plocha pro bruslení, horský vlek relaxační místnost s krbem, disco aréna se skluzavkou a světelnými a zvukovými efekty terasa pro zábavu a rekreaci s vířivkou pro nalití vody terasa s osvětleným kluzištěm pro panenky LOL, domácí mazlíčky i ségry OMG přízemí s prostorným obývacím pokojem s křesly a konferenčním stolkem, krbem herna s disko koulí, dvěmi velkými křesly přeměnitelná na postel nebo pohovku 1.patro s ložnicí s knihovnou a 2 postelemi, vedle sebe nebo nad sebe koupelna s toaletou se splachovacím zvukem a osvětleným zábradlím lanovka pro výjezd na samý vrchol domu, podkroví s výsuvnou terasou svítící noční lampa, zářící plamen v ohni, osvětlené zábradlí stůl a židle obývacího pokoje, toaleta se zvukovou funkcí Obsah balení: relaxační středisko 95 překvapení Kupte holčičkám zimní chill dům pro L.O.L panenky! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast, karton Rozměr domu: 87 x 91 cm Baterie: 3 x AA 1,5V a 3 AAA 1,5V (nejsou součástí) Baterie: 15 x LR44 a 3 x LR41 (součást balení) Rozměr balení: 76 x 103 x 23 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

L.o.l. surprise! remix box plný překvapení

za 4499 Kč na Bambule.cz
V Boxu plném překvapení v podobě velkého kazeťáku najdeš více než 70 překvapení!
Výrobce (značka): MGA
Do obchodu

L.o.l. surprise box plný překvapení

za 3999 Kč na Bambule.cz
Tolik L.O.L. překvapení v jednom boxu jsi ještě nenašla! Rozbalování ti bude trvat 1,5 hod. Získáš 14 exkluzivních panenek, nové oblečky a doplňky.
Výrobce (značka): MGA
Do obchodu

Kompletní kolekce, série 1a - diva

za 3599 Kč na Mall.cz
Nemáš doma žádnou panenku z úplně první série L.O.L. Surprise, která kdy vyšla? Nevadí, teď jich můžeš mít hned 12 najednou! V této ultimátní kolekci najdeš hned 12 různých panenek a u každé z nich si rozbalíš i 7 překvapení z jednoho balení.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

L.o.l. surprise! karavan 4v1, elektricky modrá

za 3499 Kč na Bambule.cz
L.O.L. Surprise! Karavan 4v1 je cool auto pro tvoje L.O.L. panenky v nové elektrizující barvě. Rozbal více než 55 překvapení a více než 10 různých hracích ploch. Zadní část karavanu můžeš rozložit na více než 60 cm vysokou a 90 cm dlouhou plochu, kde si tvoje L.O.L. panenky užijí spoustu legrace. Přední část karavanu jezdí jako samostatné auto. Pozor! Světla svítí, klakson troubí. Všechny doplňky je možné po hraní uložit do karavanu. Obsah balení: 1 Karavan 4v1 (karavan, pojízdná kabina, přehlídkové molo, podsvětlený bazén) více než 55 překvapení Karavan je vhodný pro celou kolekci L.O.L. Surprise! včetně OMG Velké ségry.
Výrobce (značka): MGA
Do obchodu

L.O.L. Surprise Suitcase Merbaby Box 12 panenek

za 3499 Kč na Hračky 4kids.cz
Kolekce Suitcase s překvapením přináší holčičkám sestavit sbírku 12 panenek z první série L.O.L Surprise. V tajemné kouli se ukrývá překvapení. Holčičky v ní naleznou panenku, propracovaný doplněk a hezký kousek oblečení. Přednosti: navržené doplňky rozvíjejí dětskou představivost otevírají nové možnosti a témata hry s panenkou L.O.L. Kupte holčičkám L.O.L. Surprise panenku! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: textil, plast Počet koulí: 12 ks Rozměr kalendáře: 52,5 x 36 x 11 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Kolik to stojí – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 20 do 7499 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 760 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

L.o.l. surprise! - samolepky

Obrázek hračky L.o.l. surprise! - samolepky

Hračka za 7499 Kč

L.o.l. surprise horská chata

Obrázek hračky L.o.l. surprise horská chata

Panenky L.O.L. Surprise! – o co jde?

Pod značkou L.O.L. Surprise! se prodává překvapení pro děti. Možná to zní poněkud divně, ale je to doslova tak. Malé důkladně zabalené kuličky, balíčky a krabičky obsahují tajemstvím zastřené sběratelské panenky, figurky, zvířátka a doplňky. Až po rozbalení balíčku se dítě dozví, kterou novou figurku, panenku nebo zvířátko si právě pořídilo do sbírky.

Základní popis hračky:
 • sběratelská série různých panenek, zvířátek a figurek
 • o kterou konkrétní hračku jde, je překvapení, které je odhaleno až po rozbalení krabičky
 • hračkou může být panenka, zvířátko, doplněk nebo figurka

Pro koho je hračka určená?

Hračka je vhodná pro:
 • holky
Věk dítěte:
 • od 6 let
 • do 9 - 12 let

I když zvířátka a figurky mohou sbírat i kluci, L.O.L. Surprise! je hračka určená primárně pro holčičky. Existuje však i speciální edice L.O.L. Surprise! pro kluky.

Proč koupit?

Proč koupit holčičce hračku L.O.L. Surprise? Protože rádi kupujete zajíce v pytli, protože víte, že to může být veliká zábava. Překvapení může vzbudit obrovské nadšení, ale také zklamání. V případě LOL panenek bych se toho ale nebála. Panenky jsou moc roztomilé, zvířátka jakbysmet a to velké množství různých doplňků je prostě boží. Rozbalování je super a následné hraní s těmito hračkami může být úžasná zábava, hlavně když máte ve sbírce většinu panenek a zvířátek.

Co dítěti hračka přinese?

 • veliké překvapení při rozbalování / riziko zklamání
 • velkou sbírku hezkých panenek, zvířátek a figurek
 • spousty doplňků pro panenky
 • roztomilý design postaviček
 • velké množství rozmanitých motivů
 • kompletní hrací sety včetně domečků pro panenky

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 73%

Puzzle, hry a sliz L.O.L. Surprise!

S motivy L.O.L. Surprise! můžete dětem pořídit i další hračky jako společenské hry, kostičky puzzle nebo třeba dnes tolik populární sliz. Vytahovat překvapení ze slizu může být neskutečná zábava!

DĚTSKÉ ŠPERKY

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

EPline Dárková sada L.O.L EDT 30 ml + lak na nehty + POM POM klíčenka

za 369 Kč na Bambule.cz
Dárková sada obsahuje toaletní vodu 30 ml, lak na nehty a stylovou klíčenku.
Výrobce (značka): EP Line
Do obchodu

L.o.l.digitální hodinky

za 249 Kč na Pompo.cz
Digitální L. O. L. hodinky. V balení je překvapení v podobě vyměňovacích krytů na hodinky.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Klíčenka s bambulkou l.o.l.

za 169 Kč na Bambule.cz
Klíčenka s bambulkou L.O.L. s karabinkou na zavěšení. V šesti různých designech.
Výrobce (značka): Artesania Cerda
Do obchodu

Šperky a příslušenství do vlasů l.o.l. překvapení v malé hvězdičce

za 99 Kč na Bambule.cz
Šperky a příslušenství do vlasů L.O.L. Překvapení ve hvězdičce. Ve hvězdičce najdeš náramky, řetízky, příslušenství do vlasů atp. 6 různých druhů a kombinací.
Výrobce (značka): Bohemia Baby
Do obchodu

KREATIVNÍ HRAČKY

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Omg módní deník

za 699 Kč na Mall.cz
Staň se módní návrhářkou s L.O.L. Surprise! Svoje nejtajnější myšlenky a módní návrhy schovej v elektronickém OMG Módním deníku, který odemkneš pomocí tajných hodinek. Deník obsahuje vzory pro módní návrhy, fix na tajné zprávy a přehrává hudbu!
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

L.o.l. - vybarvování obrázků třpytkami

za 269 Kč na Mall.cz
Ozdob si své oblíbené postavičky L.O.L. nádhernými zářivými třpytkami. Postupně odlepuj oddělené části a každou část zvlášť posyp barevnými třpytkami. Výsledek tě ohromí.
Výrobce (značka): Ses
Do obchodu

L.o.l. - mozaika s kamínky

za 209 Kč na Mall.cz
Ozdob si své oblíbené panenky L.O.L. nádherně barevnými, třpytivými, diamantovými kamínky. Vyber si kartu s panenkou a ozdob ji třpytivými diamanty.
Výrobce (značka): Ses
Do obchodu

L.o.l. surprise! - karty

za 30 Kč na Bambule.cz
Sběratelské karty s licencí L.O.L Surprise! Každý balíček obsahuje 6 karet.
Výrobce (značka): Corfix
Do obchodu

PLYŠOVÉ HRAČKY

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

L.o.l. surprise! plyšové panenky

za 749 Kč na Bambule.cz
2 měkké Plyšové panenky, jsou perfektní k přitulení a skvělé při usínání. Šaty a boty je možné sundat. Z balení obou panenek je možné složit velkou pohovku.
Výrobce (značka): MGA
Do obchodu

Plyšový polštářek s panenkou l.o.l.

za 399 Kč na Bambule.cz
Plyšový polštářek s panenkou L.O.L. 4 barvy a typy panenek. Vyrobeno z kvalitního plyše.
Výrobce (značka): Artesania Cerda
Do obchodu

L. o. l. plyšový přívěsek - přívěsek na klíče l.o.l. plyšový bunnyhun 7 cm

za 249 Kč na Bambule.cz
Ozdobte si svůj batoh nebo tašku tímto L. O. L. přívěskem. Je vyroben z kvalitní mikro plyše a paměťové pěny. Je opatřen zipem a praktickou karabinou. Do přívěsku si můžete schovávat drobné poklady. Otevřete zip a uvnitř objevíte gumový L. O. L. přívěsek a barevný provázek. Pro děti od 5let.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

L.o.l. plyšový polštář

za 229 Kč na Pompo.cz
Plyšový,heboučký polštář s oblíbenou postavičkou L.O.L.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

PUZZLE

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Hra měnících barev

za 299 Kč na Mall.cz
Unikátní skládačky puzzle měnící barvy v oblíbené licenci L.O.L. Surprise jistě potěší a okouzlí každou malou fanynku těchto roztomilých panenek. Puzzle má po složení rozměry 30 × 30 cm.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

3d puzzle 111626 puzzleball lol 72 dílků

za 299 Kč na Mall.cz
Sestavte si originální kouli z puzzlí s motivy populárních panenek L.O.L. Surprise z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Puzzle l.o.l 100 xxl dílků

za 259 Kč na Hračky 4kids.cz
Panenky L.O.L. jsou námětem pro puzzle obrázek ze 100 XXL velkých dílků. Ravensburger je značka pro jedny z nejkvalitnějších puzzle v Evropě i ve světě. Svoji oblíbenost mají potvrzenou prodejností trvající déle než 100 let. Sortiment nabízí puzzle pro děti i dospělé. Skládání dílků trénuje trpělivost, vizuální vnímání a logické myšlení. Přednosti: prvotřídní kvalita každého dílku zaručená stabilita přesně zapadajících dílků zajištěná různorodost dílků skrze ručně vyrobené raznice s použitím impregnovaného přírodního lnu, bez reflexů Obsah balení: 100 puzzle dílků příslušenství a návod Vyberte dětem krásné puzzle Ravensburger! Vhodné pro děti od 6 let Počet dílků: 100 Rozměr po sestavení: 49 x 36 cm Rozměry balení: 33 x 3,5 x 23 cm Hmotnost: 0,54 kg Země původu: EU
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

3d puzzle 112333 srdce l.o.l. 54 dílků

za 239 Kč na Mall.cz
Sestavte si originální a praktickou šperkovnici ve tvaru srdce s motivem populárních L.O.L. Surprise! panenek! Dílky puzzle jsou ohebné, snadno zahnutelné a hladce do sebe zapadají. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

OSTATNÍ

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Fashion stage

za 849 Kč na Mall.cz
Uspořádej si vlastní fashion show s L.O.L. Surprise! Fashion Stage. Zadní strana je ozdobená stylovým obrázkem panenky L.O.L. Surprise! Foto stěnu okamžitě rozložíš i složíš a můžeš před ní fotit panenky nebo svoje selfie.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Body board l.o.l., 84 cm

za 439 Kč na Mall.cz
Dětská plavací deska s motivy panenek L.O.L.Surprise. Tento plovák má délku 84 cm. Stane se ideálním doplňkem do bazénu, k rybníku, nebo k moři. Super zábava pro letní dny.
Výrobce (značka): Mondo Toys
Do obchodu

Nafukovací bazén l.o.l. 122 cm

za 399 Kč na Mall.cz
Dětský nafukovací bazének s oblíbeným motivem L.O.L.Surprise. Tento bazének bude ozdobou každé zahrady. Super zábava a koupání pro celé léto.
Výrobce (značka): Mondo Toys
Do obchodu

Řetizek l.o.l. s hvězdičkou a dvěma přívěsky

za 199 Kč na Bambule.cz
Řetizek L.O.L. s hvězdičkou a dvěma přívěsky. V šesti různých designech.
Výrobce (značka): Artesania Cerda
Do obchodu
29. 10. 2019, aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: