Překvapení pro holčičky L.O.L. Surprise!

Kupujte zajíce v pytli! Rozbalte si svoje překvapení! Nechte se překvapit a sbírejte roztomilé panenky, zvířátka, figurky a doplňky L.O.L. Surprise!

Panenky a doplňky L.O.L. Surprise!

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

L.O.L. Surprise Horská chata

Kartonový domeček pro panenky L.O.L. Surprise v podobě zimního střediska s nábytkem a příslušenstvím. Zimní středisko může být pro holčičkami s panenkami L.O.L. výborným hracím prostředím, které nabízí ke hře s nimi až 95 doplňků. Funkčnost a skladba: světelné a zvukové efekty disco aréna se skluzavkou luxusní středisko s bazénem s teplou vodou ledová plocha pro bruslení, relaxační místnost s krbem terasa s lehátky pro opalování na horském sluníčku věž na výrobu sněhových kuliček pro zasněžení celého areálu obývací pokoj v přízemí s křesílkem, krbem a stolečkem na nápoje ložnice s vedlejší koupelnou v prvním patře lednice pro zásoby jídla ve druhém patře terasa s přístupem po schodech, taneční parket lanovka pro přesun Lolek ke komínu ze kterého sněží Kupte holčičkám Winter Disco Zimní středisko! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast, karton Rozměr hotelu: 104 x 77 x 23 cm Baterie: 6 x AA 1,5V a 3 AAA 1,5V (nejsou součástí) Baterie: 15 x LR44 a 3 x LR41 (součást balení)
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
za 6899 Kč na Hračky 4kids.cz
Prohlédnout »

L.O.L. Surprise Box plný překvapení

Tolik L.O.L. překvapení v jednom boxu jsi ještě nenašla! Rozbalování ti bude trvat 1,5 hod. Získáš 14 exkluzivních panenek, nové oblečky a doplňky.
Výrobce (značka): MGA
za 3301 Kč na Mraky hraček.cz
Prohlédnout »

Glamper karavan 4v1

L.O.L. Surprise! Karavan 4v1 je cool auto pro tvoje L.O.L. panenky v nové elektrizující barvě. Rozbal více než 55 překvapení a více než 10 různých hracích ploch. Vydej se s panenkou na výlet, naber cestou kamarádky a užijte si pořádnou porci zábavy, kdekoliv budeš chtít!
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
za 2949 Kč na Mall.cz
Prohlédnout »

Kompletní kolekce, série 1b - merbaby

Nemáš doma žádnou panenku z úplně první série L.O.L. Surprise, která kdy vyšla? Nevadí, teď jich můžeš mít hned 12 najednou! V této ultimátní kolekci najdeš hned 12 různých panenek a u každé z nich si rozbalíš i 7 překvapení z jednoho balení.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
za 2859 Kč na Mall.cz
Prohlédnout »

Kompletní kolekce, série 1a - diva

Nemáš doma žádnou panenku z úplně první série L.O.L. Surprise, která kdy vyšla? Nevadí, teď jich můžeš mít hned 12 najednou! V této ultimátní kolekci najdeš hned 12 různých panenek a u každé z nich si rozbalíš i 7 překvapení z jednoho balení.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
za 2859 Kč na Mall.cz
Prohlédnout »

Glamper karavan 2v1

L.O.L. Surprise! Karavan 2v1 je první auto pro tvoje L.O.L. panenky. Rozbal více než 55 překvapení, více než 10 různých hracích ploch a jednu exkluzivní panenku. Vydej se s panenkou na výlet, naber cestou kamarádky a užijte si pořádnou porci zábavy!
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
za 2699 Kč na Mall.cz
Prohlédnout »

Panenky L.O.L. Surprise! – o co jde?

Pod značkou L.O.L. Surprise! se prodává překvapení pro děti. Možná to zní poněkud divně, ale je to doslova tak. Malé důkladně zabalené kuličky, balíčky a krabičky obsahují tajemstvím zastřené sběratelské panenky, figurky, zvířátka a doplňky. Až po rozbalení balíčku se dítě dozví, kterou novou figurku, panenku nebo zvířátko si právě pořídilo do sbírky.

Základní popis hračky:
 • sběratelská série různých panenek, zvířátek a figurek
 • o kterou konkrétní hračku jde, je překvapení, které je odhaleno až po rozbalení krabičky
 • hračkou může být panenka, zvířátko, doplněk nebo figurka

Pro koho je hračka určená?

Hračka je vhodná pro:
 • holky
Věk dítěte:
 • od 6 let
 • do 9 - 12 let

I když zvířátka a figurky mohou sbírat i kluci, L.O.L. Surprise! je hračka určená primárně pro holčičky. Existuje však i speciální edice L.O.L. Surprise! pro kluky.

Proč koupit?

Proč koupit holčičce hračku L.O.L. Surprise? Protože rádi kupujete zajíce v pytli, protože víte, že to může být veliká zábava. Překvapení může vzbudit obrovské nadšení, ale také zklamání. V případě LOL panenek bych se toho ale nebála. Panenky jsou moc roztomilé, zvířátka jakbysmet a to velké množství různých doplňků je prostě boží. Rozbalování je super a následné hraní s těmito hračkami může být úžasná zábava, hlavně když máte ve sbírce většinu panenek a zvířátek.

Co dítěti hračka přinese?

 • veliké překvapení při rozbalování / riziko zklamání
 • velkou sbírku hezkých panenek, zvířátek a figurek
 • spousty doplňků pro panenky
 • roztomilý design postaviček
 • velké množství rozmanitých motivů
 • kompletní hrací sety včetně domečků pro panenky

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 73%

Puzzle, hry a sliz L.O.L. Surprise!

S motivy L.O.L. Surprise! můžete dětem pořídit i další hračky jako společenské hry, kostičky puzzle nebo třeba dnes tolik populární sliz. Vytahovat překvapení ze slizu může být neskutečná zábava!

Ostatní

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Domek na hraní

Domek na hraní od L.O.L. Surprise! kombinuje styl a zábavu! Moderní okna, klenuté dveře, cihly a třpytivé detaily dělají z tohoto Domku na hraní perfektní první domeček pro každou holčičku!
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
za 5179 Kč na Mall.cz
Prohlédnout »

L. o. l. plyšový přívěsek - přívěsek na klíče l.o.l. plyšový bunnyhun 7 cm

Ozdobte si svůj batoh nebo tašku tímto L. O. L. přívěskem. Je vyroben z kvalitní mikro plyše a paměťové pěny. Je opatřen zipem a praktickou karabinou. Do přívěsku si můžete schovávat drobné poklady. Otevřete zip a uvnitř objevíte gumový L. O. L. přívěsek a barevný provázek. Pro děti od 5let.
Výrobce (značka): Alltoys
za 199 Kč na Bambule.cz
Prohlédnout »

- plážová osuška l.o.l.

Plážová osuška L.O.L. Velikost 70×140 cm. Materiál 100% polyester.Vyrobeno ve Španělsku.
Výrobce (značka): Cerda
za 199 Kč na Sparkys.cz
Prohlédnout »

Náramek s přívěsky l.o.l.

Náramek s přívěsky v krabičce L.O.L. V šesti různých designech.
Výrobce (značka): Alltoys
za 135 Kč na Bambule.cz
Prohlédnout »
29. 10. 2019, poslední aktualizace 23. 09. 2020

Štítky: