Překvapení pro holčičky L.O.L. Surprise!

Kupujte zajíce v pytli! Rozbalte si svoje překvapení! Nechte se překvapit a sbírejte roztomilé panenky, zvířátka, figurky a doplňky L.O.L. Surprise!

Panenky a doplňky L.O.L. Surprise!

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Omg horská chata

za 6999 Kč na Hračky 4kids.cz
Zimní luxusní relaxační středisko pro panenky L.O.L. Surprise. Holčičky mají k dispozici 95 inspirativních doplňků , které mohou využít při hře s L.O.L. panenkami, mazlíčky i velkými ségrami. Panenkám mohou vytvořit program jak v domě, tak na terase nebo v horní části, kde s podkroví mohou vysunout terasu. Na této terase mohou nechat panenky odpočívat s výhledem na krajinu kolem a s popíjením horkého nápoje. Skladba a funkčnost: světelné a zvukové efekty zabalené krabice s nábytkem a doplňky bazén s teplou vodou, ledová plocha pro bruslení, horský vlek relaxační místnost s krbem, disco aréna se skluzavkou a světelnými a zvukovými efekty terasa pro zábavu a rekreaci s vířivkou pro nalití vody terasa s osvětleným kluzištěm pro panenky LOL, domácí mazlíčky i ségry OMG přízemí s prostorným obývacím pokojem s křesly a konferenčním stolkem, krbem herna s disko koulí, dvěmi velkými křesly přeměnitelná na postel nebo pohovku 1.patro s ložnicí s knihovnou a 2 postelemi, vedle sebe nebo nad sebe koupelna s toaletou se splachovacím zvukem a osvětleným zábradlím lanovka pro výjezd na samý vrchol domu, podkroví s výsuvnou terasou svítící noční lampa, zářící plamen v ohni, osvětlené zábradlí stůl a židle obývacího pokoje, toaleta se zvukovou funkcí Obsah balení: relaxační středisko 95 překvapení Kupte holčičkám zimní chill dům pro L.O.L panenky! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast, karton Rozměr domu: 87 x 91 cm Baterie: 3 x AA 1,5V a 3 AAA 1,5V (nejsou součástí) Baterie: 15 x LR44 a 3 x LR41 (součást balení) Rozměr balení: 76 x 103 x 23 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

L.O.L. Surprise Domek Cottage Playhouse

za 4599 Kč na Hračky 4kids.cz
Růžový zahradní domek ve stylu LOL Surprise, nabízí holčičkám útulný prostor pro hraní s panenkami a zvířátky L.O.L. Do schránky u dveří lze vhazovat dopisy pro paneky L.O.L Suprise. Stěny jsou obohaceny samolepkami s motivy panenek. Skladba a funkčnost: moderní stylový design, pestré barvy vchod s půlkruhem ve dvou stěnách 2 dveře, které se otevírají 2 okna s otevíracími okenicemi poštovní schránka, stěny s imitací cihel tmavá střecha s reliéfními dlaždicemi samolepky s motivem LOL Surprise Kupte holčičkám domeček L.O.L.! Obsah balení: • 2 funkční dveře • 2 okna s funkčními okenicemi • 1 poštovní schránka • 1 držák na vlajku (vlajka není součástí balení) Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměr: 109 x 83 x 124 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

L.O.L. Surprise Karavan 4-in-1 modrý

za 3499 Kč na Hračky 4kids.cz
Modrorůžový karavan je dalším balením, které je plné překvapení pro fanynky panenek L.O.L. Holčičky mohou vzít s karavanem svoje 2 panenky L.O.L. na vyjížďky do přírody. Funkčnost: světelné a zvukové efekty auto je odnímatelné, jezdí samostatně po rozložení stane funkčním domem pro panenky i mazlíčky Obsah balení: karavan, celkem 55 překvapení např. skluzavka, bazén, taneční plocha, postýlky, módní koutek, občerstvení Upozornění: panenka není obsažena v balení Kupte holčičkám karavan L.O.L.! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: 6 x AAA 1,5V (nejsou součástí) Rozměr karavanu: 58,5 x 22 x 29,2 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

L.O.L. Surprise Suitcase Merbaby Box 12 panenek

za 3499 Kč na Hračky 4kids.cz
Kolekce Suitcase s překvapením přináší holčičkám sestavit sbírku 12 panenek z první série L.O.L Surprise. V tajemné kouli se ukrývá překvapení. Holčičky v ní naleznou panenku, propracovaný doplněk a hezký kousek oblečení. Přednosti: navržené doplňky rozvíjejí dětskou představivost otevírají nové možnosti a témata hry s panenkou L.O.L. Kupte holčičkám L.O.L. Surprise panenku! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: textil, plast Počet koulí: 12 ks Rozměr kalendáře: 52,5 x 36 x 11 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Box plný překvapení

za 3449 Kč na Mall.cz
Tolik L.O.L. překvapení v jednom boxu jsi ještě nenašla! Rozbalování si budeš užívat nejméně 1,5 hod. Získáš 14 exkluzivních postaviček, včetně dvou O.M.G. Velkých séger, nové oblečky a doplňky. Celkem můžeš objevit více než 70 překvapení!
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

L.O.L. Surprise OMG Remix Super Surprise

za 3189 Kč na Hračky 4kids.cz
Krabička L.O.L. s překvápkem zajisté potěší malé fanynky L.O.L. panenek. Po otevření kufříku mohou holčičky objevit  třpytivé disco L.O.L. panenky . Ty mají u sebe hudební nástroje a velké množství doplňků a překvapení. Holčičky s nimi mohou rozjet zábavnou párty. Obsah balení: 70 překvapení 4 OMG Velké ségry 4 panenky, 4 hudební nástroje, které opravdu hrají Kupte holčičkám krabičku s L.O.L překvápkem! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Baterie: 12 x AG13 LR44 (součást balení) Rozměr krabičky: 74 x 19 x 38 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Kompletní kolekce, série 1a - diva

za 3019 Kč na Mall.cz
Nemáš doma žádnou panenku z úplně první série L.O.L. Surprise, která kdy vyšla? Nevadí, teď jich můžeš mít hned 12 najednou! V této ultimátní kolekci najdeš hned 12 různých panenek a u každé z nich si rozbalíš i 7 překvapení z jednoho balení.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Panenky L.O.L. Surprise! – o co jde?

Pod značkou L.O.L. Surprise! se prodává překvapení pro děti. Možná to zní poněkud divně, ale je to doslova tak. Malé důkladně zabalené kuličky, balíčky a krabičky obsahují tajemstvím zastřené sběratelské panenky, figurky, zvířátka a doplňky. Až po rozbalení balíčku se dítě dozví, kterou novou figurku, panenku nebo zvířátko si právě pořídilo do sbírky.

Základní popis hračky:
 • sběratelská série různých panenek, zvířátek a figurek
 • o kterou konkrétní hračku jde, je překvapení, které je odhaleno až po rozbalení krabičky
 • hračkou může být panenka, zvířátko, doplněk nebo figurka

Pro koho je hračka určená?

Hračka je vhodná pro:
 • holky
Věk dítěte:
 • od 6 let
 • do 9 - 12 let

I když zvířátka a figurky mohou sbírat i kluci, L.O.L. Surprise! je hračka určená primárně pro holčičky. Existuje však i speciální edice L.O.L. Surprise! pro kluky.

Proč koupit?

Proč koupit holčičce hračku L.O.L. Surprise? Protože rádi kupujete zajíce v pytli, protože víte, že to může být veliká zábava. Překvapení může vzbudit obrovské nadšení, ale také zklamání. V případě LOL panenek bych se toho ale nebála. Panenky jsou moc roztomilé, zvířátka jakbysmet a to velké množství různých doplňků je prostě boží. Rozbalování je super a následné hraní s těmito hračkami může být úžasná zábava, hlavně když máte ve sbírce většinu panenek a zvířátek.

Co dítěti hračka přinese?

 • veliké překvapení při rozbalování / riziko zklamání
 • velkou sbírku hezkých panenek, zvířátek a figurek
 • spousty doplňků pro panenky
 • roztomilý design postaviček
 • velké množství rozmanitých motivů
 • kompletní hrací sety včetně domečků pro panenky

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 73%

Puzzle, hry a sliz L.O.L. Surprise!

S motivy L.O.L. Surprise! můžete dětem pořídit i další hračky jako společenské hry, kostičky puzzle nebo třeba dnes tolik populární sliz. Vytahovat překvapení ze slizu může být neskutečná zábava!

HRAČKY DO VODY

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Nafukovací bazén l.o.l. 122 cm

za 599 Kč na Mall.cz
Dětský nafukovací bazének s oblíbeným motivem L.O.L.Surprise. Tento bazének bude ozdobou každé zahrady. Super zábava a koupání pro celé léto.
Výrobce (značka): Mondo Toys
Do obchodu

Nafukovací křesílko

za 499 Kč na Mall.cz
Na útulném a rozkošném nafukovacím křesílku si krásně odpočine každá malá princezna. Růžové křesílko s obrázky L.O.L. Surprise! panenek nafouknete během pár minut a stejně rychle ho i vypustíte. Křesílko se stane oblíbeným doplňkem v každém holčičím pokojíčku.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Body board l.o.l., 84 cm

za 369 Kč na Mall.cz
Dětská plavací deska s motivy panenek L.O.L.Surprise. Tento plovák má délku 84 cm. Stane se ideálním doplňkem do bazénu, k rybníku, nebo k moři. Super zábava pro letní dny.
Výrobce (značka): Mondo Toys
Do obchodu

Nafukovací loď l.o.l. 112 cm

za 329 Kč na Mall.cz
Nafukovací člun s originálním potiskem L.O.L.Surprise v růžové barvě. Stane se ideálním doplňkem do bazénu, k rybníku, nebo k moři. Super zábava pro letní dny.
Výrobce (značka): Mondo Toys
Do obchodu

KREATIVNÍ HRAČKY

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Sada tašek 3 ks L.O.L. vybarvovací

za 369 Kč na Mraky hraček.cz
Vybarvi si svoje tašky LOL. Sada obsahuje tašku přes rameno, kablku a pouzdro, 5 fixek a sadu kamínků na polepení.
Výrobce (značka): Lol Surprise
Do obchodu

L.o.l. výroba korálkové postavičky

za 249 Kč na Mall.cz
S kreativní sadou v LOL Surprise Design můžete snadno vytvořit třpytivý flitrový obrázek panenky. Sada obsahuje šablonu s motivem, flitry v různých barvách, pinzetu pro držení flitrů a poháry s barvou. Na nic nečekej, inspiruj se motivem L.O.L. Surprise a vytvoř vlastní umělecký výtvor.
Výrobce (značka): Lamps
Do obchodu

L.o.l. - metalické tetování

za 169 Kč na Mraky hraček.cz
Super cool kolekce L.O.L. metalické tetování, kdo by ho nechtěl? Stačí položit tetování na kůži a navlhčit trochou vody. Kovová vrstva znamená, že nebudete přesně vědět, jak bude vaše tetování vypadat, dokud neodstraníte papír. Tetování je příjemné a pro pokožku bezpečné a lze lehce odstranit. Sada obsahuje: 2 listy s tetováním. Věk: 6+
Výrobce (značka): Ses
Do obchodu

L.O.L. - zdobení nehtů

za 163 Kč na Mraky hraček.cz
Tato sada obsahuje 198 vyměnitelných nehtů se všemi motivy postaviček L.O.L. Skvělé pro zdobení lakovaných nehtů nebo jen k nalepení na nehty. Nehty se snadno aplikují na nehty pomocí malému množství vody. Sada obsahuje: 2 listy se 198 detailně malovaných nehtů ve veselých barvách Věk: 6+
Výrobce (značka): Ses
Do obchodu

PUZZLE

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

3d puzzle 111626 puzzleball lol 72 dílků

za 299 Kč na Mall.cz
Sestavte si originální kouli z puzzlí s motivy populárních panenek L.O.L. Surprise z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Hra měnících barev

za 279 Kč na Mall.cz
Unikátní skládačky puzzle měnící barvy v oblíbené licenci L.O.L. Surprise jistě potěší a okouzlí každou malou fanynku těchto roztomilých panenek. Puzzle má po složení rozměry 30 × 30 cm.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

3d puzzle 112333 srdce l.o.l. 54 dílků

za 239 Kč na Mall.cz
Sestavte si originální a praktickou šperkovnici ve tvaru srdce s motivem populárních L.O.L. Surprise! panenek! Dílky puzzle jsou ohebné, snadno zahnutelné a hladce do sebe zapadají. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Puzzle překvapení se 48 dílky

za 209 Kč na Mall.cz
Tyto puzzle od L.O.L. Surprise! jsou plné překvapení. Teprve až po rozbalení zjistíte, jaký motiv puzzlí budete skládat. Puzzle obsahují 48 dílků a po složení dají obrázek o rozměrech 38,1 × 28,5 cm. Kromě puzzlí tajemná koule obsahuje ještě jedno překvapení v podobě doplňku, kterým je možné puzzle dozdobit.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

SPOLEČENSKÉ HRY

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

L.O.L. Surprise Společenská hra s vodními šiframi

za 499 Kč na Hračky 4kids.cz
L.O.L. Surprise Společenská hra s vodními šiframi Tajuplná koule , která ukrývá ještě více tajuplné kódy. Po jejím otevření je mohou holčičky vyjmout a začít odkódovávat navlhčenou houbičkou. Kupte holčikám vodní překvapení! Vhodné pro děti od 5 let Rozměr koule: 12 x 12 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

L.o.l. surprise! 2 binder

za 239 Kč na Hračky 4kids.cz
Panenky L.O.L. Surprise se staly se staly námětem pro přední stranu alba. Do alba si holky mohou vložit až 468 karet. Obsah balení: album s 26 všitými listy každý list je rozdělen na 9 kapsiček obrázkový seznam všech karet Kupte holčičkám binder L.O.L. Surprise! Vhodné pro děti od 3 let Rozměry balení: 24,3 x 30 x 2,5 cm
Výrobce (značka): Panini
Do obchodu

Sluneční brýle l.o.l.

za 169 Kč na Bambule.cz
Sluneční brýle L.O.L. s UV filterm. Vyrobeno ve Španělsku.
Výrobce (značka): Artesania Cerda
Do obchodu

L.O.L. Surprise! 2 Karty

za 39 Kč na Hračky 4kids.cz
Panenky L.O.L. Surprise se staly námětem pro kartičky, ze kterých si mohou holky sestavit celou sbírku panenek. Obsah balení: balíček s 6 kartičkami Kupte holčičkám kartičky L.O.L. Surprise! Vhodné pro děti od 3 let Rozměry balení: 6,4 x 11,8 x 0,1 cm
Výrobce (značka): Panini
Do obchodu

OSTATNÍ

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Fashion stage

za 1299 Kč na Mall.cz
Uspořádej si vlastní fashion show s L.O.L. Surprise! Fashion Stage. Zadní strana je ozdobená stylovým obrázkem panenky L.O.L. Surprise! Foto stěnu okamžitě rozložíš i složíš a můžeš před ní fotit panenky nebo svoje selfie.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

L. o. l. plyšový přívěsek - přívěsek na klíče l.o.l. plyšový bunnyhun 7 cm

za 249 Kč na Bambule.cz
Ozdobte si svůj batoh nebo tašku tímto L. O. L. přívěskem. Je vyroben z kvalitní mikro plyše a paměťové pěny. Je opatřen zipem a praktickou karabinou. Do přívěsku si můžete schovávat drobné poklady. Otevřete zip a uvnitř objevíte gumový L. O. L. přívěsek a barevný provázek. Pro děti od 5let.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

Skákací míč 50 cm - lol

za 239 Kč na Mall.cz
Skákací míč s motivem oblíbených panenek L.O.L. Děti si s hopsadlem užijí spoustu legrace a navíc si posílí své tělo. Madla zajišťují maximální stabilitu během hraní. Průměr míče je 50 cm.
Výrobce (značka): Lamps
Do obchodu

Prstýnky L.O.L.

za 99 Kč na Mraky hraček.cz
Dětské prstýnky L.O.L. v krabičce. Krabička obsahuje 6 ks prstýnků – z toho 2 jsou překvapení.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu
29. 10. 2019, aktualizovano 06. 04. 2021 Facebook ico E-mail ico