Překvapení pro holčičky L.O.L. Surprise!

Kupujte zajíce v pytli! Rozbalte si svoje překvapení! Nechte se překvapit a sbírejte roztomilé panenky, zvířátka, figurky a doplňky L.O.L. Surprise!

Panenky a doplňky L.O.L. Surprise!

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

L.o.l. surprise horská chata

za 7499 Kč na Bambule.cz
Útulná dřevěná chata, ve které budou chtít L.O.L. panenky strávit celou zimu. V Chatě najdeš exkluzivní rodinu (panenku, sestřičku a zvířátko) a před Chatou můžeš vyrobit skutečný led na bruslení. Vejdou se do ní L.O.L. panenky všech velikostí.
Výrobce (značka): MGA
Do obchodu

Omg horská chata

za 5989 Kč na Hračky 4kids.cz
Zimní luxusní relaxační středisko pro panenky L.O.L. Surprise. Holčičky mají k dispozici 95 inspirativních doplňků , které mohou využít při hře s L.O.L. panenkami, mazlíčky i velkými ségrami. Panenkám mohou vytvořit program jak v domě, tak na terase nebo v horní části, kde s podkroví mohou vysunout terasu. Na této terase mohou nechat panenky odpočívat s výhledem na krajinu kolem a s popíjením horkého nápoje. Skladba a funkčnost: světelné a zvukové efekty zabalené krabice s nábytkem a doplňky bazén s teplou vodou, ledová plocha pro bruslení, horský vlek relaxační místnost s krbem, disco aréna se skluzavkou a světelnými a zvukovými efekty terasa pro zábavu a rekreaci s vířivkou pro nalití vody terasa s osvětleným kluzištěm pro panenky LOL, domácí mazlíčky i ségry OMG přízemí s prostorným obývacím pokojem s křesly a konferenčním stolkem, krbem herna s disko koulí, dvěmi velkými křesly přeměnitelná na postel nebo pohovku 1.patro s ložnicí s knihovnou a 2 postelemi, vedle sebe nebo nad sebe koupelna s toaletou se splachovacím zvukem a osvětleným zábradlím lanovka pro výjezd na samý vrchol domu, podkroví s výsuvnou terasou svítící noční lampa, zářící plamen v ohni, osvětlené zábradlí stůl a židle obývacího pokoje, toaleta se zvukovou funkcí Obsah balení: relaxační středisko 95 překvapení Kupte holčičkám zimní chill dům pro L.O.L panenky! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast, karton Rozměr domu: 87 x 91 cm Baterie: 3 x AA 1,5V a 3 AAA 1,5V (nejsou součástí) Baterie: 15 x LR44 a 3 x LR41 (součást balení) Rozměr balení: 76 x 103 x 23 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

L.o.l. surprise box plný překvapení

za 3999 Kč na Bambule.cz
Tolik L.O.L. překvapení v jednom boxu jsi ještě nenašla! Rozbalování ti bude trvat 1,5 hod. Získáš 14 exkluzivních panenek, nové oblečky a doplňky.
Výrobce (značka): MGA
Do obchodu

L.o.l. surprise! kompletní kolekce, série 1a - diva

za 3699 Kč na Bambule.cz
Nemáš doma žádno panenku z úplně první série L.O.L. Surprise, která kdy vyšla? Nevadí, teď jich můžeš mít hned 12 najednou! Panenka může plakat, plivat, čůrat nebo měnit barvu v ledové vodě. Obsah balení: sběratelský kufřík s 12 panenkami ze první série Panenka může plakat, plivat, čůrat nebo měnit barvu v ledové vodě.
Výrobce (značka): MGA
Do obchodu

L.O.L. Surprise Karavan 4-in-1 modrý

za 3499 Kč na Hračky 4kids.cz
Modrorůžový karavan je dalším balením, které je plné překvapení pro fanynky panenek L.O.L. Holčičky mohou vzít s karavanem svoje 2 panenky L.O.L. na vyjížďky do přírody. Funkčnost: světelné a zvukové efekty auto je odnímatelné, jezdí samostatně po rozložení stane funkčním domem pro panenky i mazlíčky Obsah balení: karavan, celkem 55 překvapení např. skluzavka, bazén, taneční plocha, postýlky, módní koutek, občerstvení Upozornění: panenka není obsažena v balení Kupte holčičkám karavan L.O.L.! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Baterie: 6 x AAA 1,5V (nejsou součástí) Rozměr karavanu: 58,5 x 22 x 29,2 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

L.O.L. Surprise Suitcase Merbaby Box 12 panenek

za 3499 Kč na Hračky 4kids.cz
Kolekce Suitcase s překvapením přináší holčičkám sestavit sbírku 12 panenek z první série L.O.L Surprise. V tajemné kouli se ukrývá překvapení. Holčičky v ní naleznou panenku, propracovaný doplněk a hezký kousek oblečení. Přednosti: navržené doplňky rozvíjejí dětskou představivost otevírají nové možnosti a témata hry s panenkou L.O.L. Kupte holčičkám L.O.L. Surprise panenku! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: textil, plast Počet koulí: 12 ks Rozměr kalendáře: 52,5 x 36 x 11 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

L.O.L. Surprise OMG Remix Super Surprise

za 3189 Kč na Hračky 4kids.cz
Krabička L.O.L. s překvápkem zajisté potěší malé fanynky L.O.L. panenek. Po otevření kufříku mohou holčičky objevit  třpytivé disco L.O.L. panenky . Ty mají u sebe hudební nástroje a velké množství doplňků a překvapení. Holčičky s nimi mohou rozjet zábavnou párty. Obsah balení: 70 překvapení 4 OMG Velké ségry 4 panenky, 4 hudební nástroje, které opravdu hrají Kupte holčičkám krabičku s L.O.L překvápkem! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Baterie: 12 x AG13 LR44 (součást balení) Rozměr krabičky: 74 x 19 x 38 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Panenky L.O.L. Surprise! – o co jde?

Pod značkou L.O.L. Surprise! se prodává překvapení pro děti. Možná to zní poněkud divně, ale je to doslova tak. Malé důkladně zabalené kuličky, balíčky a krabičky obsahují tajemstvím zastřené sběratelské panenky, figurky, zvířátka a doplňky. Až po rozbalení balíčku se dítě dozví, kterou novou figurku, panenku nebo zvířátko si právě pořídilo do sbírky.

Základní popis hračky:
 • sběratelská série různých panenek, zvířátek a figurek
 • o kterou konkrétní hračku jde, je překvapení, které je odhaleno až po rozbalení krabičky
 • hračkou může být panenka, zvířátko, doplněk nebo figurka

Pro koho je hračka určená?

Hračka je vhodná pro:
 • holky
Věk dítěte:
 • od 6 let
 • do 9 - 12 let

I když zvířátka a figurky mohou sbírat i kluci, L.O.L. Surprise! je hračka určená primárně pro holčičky. Existuje však i speciální edice L.O.L. Surprise! pro kluky.

Proč koupit?

Proč koupit holčičce hračku L.O.L. Surprise? Protože rádi kupujete zajíce v pytli, protože víte, že to může být veliká zábava. Překvapení může vzbudit obrovské nadšení, ale také zklamání. V případě LOL panenek bych se toho ale nebála. Panenky jsou moc roztomilé, zvířátka jakbysmet a to velké množství různých doplňků je prostě boží. Rozbalování je super a následné hraní s těmito hračkami může být úžasná zábava, hlavně když máte ve sbírce většinu panenek a zvířátek.

Co dítěti hračka přinese?

 • veliké překvapení při rozbalování / riziko zklamání
 • velkou sbírku hezkých panenek, zvířátek a figurek
 • spousty doplňků pro panenky
 • roztomilý design postaviček
 • velké množství rozmanitých motivů
 • kompletní hrací sety včetně domečků pro panenky

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 73%

Puzzle, hry a sliz L.O.L. Surprise!

S motivy L.O.L. Surprise! můžete dětem pořídit i další hračky jako společenské hry, kostičky puzzle nebo třeba dnes tolik populární sliz. Vytahovat překvapení ze slizu může být neskutečná zábava!

AUTA

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

L.O.L. Surprise Taneční auto s panenkou

za 989 Kč na Hračky 4kids.cz
Panenka L.O.L. Dancebot přijíždí za holčičkami představit své nové auto s překvapením 3v1 . Holčičky si mohou s autem vyrazit na zábavné turné, kde budou moci předvádět show na tanečním parketu a u bazénu, odhalenými po rozložení vozidla. Atraktivnost tanečního vozidla je podtržena jeho barvou a vzorem divokého modrofialového metalického povrchu a také vyskakovacími černými světlomety. Přednosti: auto rozšiřuje možnosti hry s panenkami L.O.L. Skladba a funkčnost: nastavitelné sedačky bezpečnostní pásy, sklopná zrcátka otevírací odkládací schránka, klíče držák nápojů a mnohem více zadní kufr auta po otočení odhalí bazén a taneční parket vložka bazénu je odnímatelná, aby se naplnila vodou a snadno se čistila funkční světlomety se rozvinou a září černým světlem, aby odhalily neonová překvapen í Kupte fanynkám panenek L.O.L. taneční vůz! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Baterie: 3 x AAA 1,5V (nejsou součástí) Rozměr auta: 40 x 16 x 12 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Řetizek l.o.l. s hvězdičkou a dvěma přívěsky

za 199 Kč na Bambule.cz
Řetizek L.O.L. s hvězdičkou a dvěma přívěsky. V šesti různých designech.
Výrobce (značka): Artesania Cerda
Do obchodu

Řetizek l.o.l. s velkým a malými přívěsky

za 199 Kč na Bambule.cz
Řetizek L.O.L. s velkým a malými přívěsky. V šesti různých designech.
Výrobce (značka): Artesania Cerda
Do obchodu

Náramek s přívěsky l.o.l.

za 169 Kč na Bambule.cz
Náramek s přívěsky v krabičce L.O.L. V šesti různých designech.
Výrobce (značka): Artesania Cerda
Do obchodu

DĚTSKÉ ŠPERKY

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

L.o.l.digitální hodinky

za 249 Kč na Pompo.cz
Digitální L. O. L. hodinky. V balení je překvapení v podobě vyměňovacích krytů na hodinky.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

Klíčenka s bambulkou l.o.l.

za 169 Kč na Bambule.cz
Klíčenka s bambulkou L.O.L. s karabinkou na zavěšení. V šesti různých designech.
Výrobce (značka): Artesania Cerda
Do obchodu

Prstýnky l.o.l.

za 149 Kč na Bambule.cz
Dětské prstýnky L.O.L. v krabičce. Krabička obsahuje 6 ks prstýnků – z toho 2 jsou překvapení.
Výrobce (značka): Artesania Cerda
Do obchodu

L.o.l. překvapení šperky malé, více druhů

za 89 Kč na Pompo.cz
Hvězdička 7,5x7,5x4 cm, ve které se ukrývá překvapení v podobě šperku pro holčičku.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

HRAČKY DO VODY

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Nafukovací bazén l.o.l. 122 cm

za 599 Kč na Mall.cz
Dětský nafukovací bazének s oblíbeným motivem L.O.L.Surprise. Tento bazének bude ozdobou každé zahrady. Super zábava a koupání pro celé léto.
Výrobce (značka): Mondo Toys
Do obchodu

Nafukovací křesílko

za 499 Kč na Mall.cz
Na útulném a rozkošném nafukovacím křesílku si krásně odpočine každá malá princezna. Růžové křesílko s obrázky L.O.L. Surprise! panenek nafouknete během pár minut a stejně rychle ho i vypustíte. Křesílko se stane oblíbeným doplňkem v každém holčičím pokojíčku.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Body board l.o.l., 84 cm

za 369 Kč na Mall.cz
Dětská plavací deska s motivy panenek L.O.L.Surprise. Tento plovák má délku 84 cm. Stane se ideálním doplňkem do bazénu, k rybníku, nebo k moři. Super zábava pro letní dny.
Výrobce (značka): Mondo Toys
Do obchodu

Nafukovací loď l.o.l. 112 cm

za 329 Kč na Mall.cz
Nafukovací člun s originálním potiskem L.O.L.Surprise v růžové barvě. Stane se ideálním doplňkem do bazénu, k rybníku, nebo k moři. Super zábava pro letní dny.
Výrobce (značka): Mondo Toys
Do obchodu

KREATIVNÍ HRAČKY

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

- cestovní sada l.o.l

za 604 Kč na Sparkys.cz
CERDA - Cestovní sada L.O.L zakoupíte v e-shopu Sparkys.cz
Výrobce (značka): Cerda
Do obchodu

L.o.l. - vybarvování obrázků třpytkami

za 289 Kč na Mall.cz
Ozdob si své oblíbené postavičky L.O.L. nádhernými zářivými třpytkami. Postupně odlepuj oddělené části a každou část zvlášť posyp barevnými třpytkami. Výsledek tě ohromí.
Výrobce (značka): Ses
Do obchodu

L.o.l. - mozaika s kamínky

za 209 Kč na Mall.cz
Ozdob si své oblíbené panenky L.O.L. nádherně barevnými, třpytivými, diamantovými kamínky. Vyber si kartu s panenkou a ozdob ji třpytivými diamanty.
Výrobce (značka): Ses
Do obchodu

L.o.l. - nálepky se třpytkami

za 179 Kč na Mall.cz
Tato kreativní sada SES obsahuje 68 skvělých třpytivých nálepek všech tvých oblíbených L.O.L. panenek, jejich mazlíčků a krásných doplňků.
Výrobce (značka): Ses
Do obchodu

PLYŠOVÉ HRAČKY

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

L.o.l. surprise! plyšové panenky

za 749 Kč na Bambule.cz
2 měkké Plyšové panenky, jsou perfektní k přitulení a skvělé při usínání. Šaty a boty je možné sundat. Z balení obou panenek je možné složit velkou pohovku.
Výrobce (značka): MGA
Do obchodu

Plyšový polštářek s panenkou l.o.l.

za 399 Kč na Bambule.cz
Plyšový polštářek s panenkou L.O.L. 4 barvy a typy panenek. Vyrobeno z kvalitního plyše.
Výrobce (značka): Artesania Cerda
Do obchodu

L. o. l. plyšový přívěsek - přívěsek na klíče l.o.l. plyšový bunnyhun 7 cm

za 249 Kč na Bambule.cz
Ozdobte si svůj batoh nebo tašku tímto L. O. L. přívěskem. Je vyroben z kvalitní mikro plyše a paměťové pěny. Je opatřen zipem a praktickou karabinou. Do přívěsku si můžete schovávat drobné poklady. Otevřete zip a uvnitř objevíte gumový L. O. L. přívěsek a barevný provázek. Pro děti od 5let.
Výrobce (značka): Epee
Do obchodu

L.o.l. plyšový polštář

za 229 Kč na Pompo.cz
Plyšový,heboučký polštář s oblíbenou postavičkou L.O.L.
Výrobce (značka): Mac Toys
Do obchodu

PUZZLE

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

3d puzzle kecka l.o.l. 108 dílků

za 489 Kč na Hračky 4kids.cz
Tenisku s motivem L.O.L. si mohou děti seskládat jako 3D objekt z kvalitních 108 dílků, které do sebe přesně zapadají a dají se sestavit bez použití lepidla. Po sestavení jim poslouží jako stojánek na tužky. Ravensburger je značka pro jedny z nejkvalitnějších puzzle v Evropě i ve světě. Svoji oblíbenost mají potvrzenou prodejností trvající déle než 100 let. Sortiment nabízí puzzle pro děti i dospělé. Skládání dílků trénuje trpělivost, vizuální vnímání a logické myšlení. Přednosti: prvotřídní kvalita každého dílku zaručená stabilita přesně zapadajících dílků zajištěná různorodost dílků skrze ručně vyrobené raznice Obsah balení: 108 puzzle dílků příslušenství a návod Vyberte dětem 3D puzzle Ravensburger! Vhodné pro děti od 8 let Počet dílků: 108 Rozměry stojánku: 21,4 x 7,6 x 12,4 cm Rozměry balení: 27 x 19 x 7 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

3d puzzle 111626 puzzleball lol 72 dílků

za 299 Kč na Mall.cz
Sestavte si originální kouli z puzzlí s motivy populárních panenek L.O.L. Surprise z ohebných, snadno zahnutelných a hladce zapadajících puzzle dílků. Sestavený výtvor je stabilní a k jeho sestavení není třeba lepidlo.
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Puzzle l.o.l 100 xxl dílků

za 259 Kč na Hračky 4kids.cz
Panenky L.O.L. jsou námětem pro puzzle obrázek ze 100 XXL velkých dílků. Ravensburger je značka pro jedny z nejkvalitnějších puzzle v Evropě i ve světě. Svoji oblíbenost mají potvrzenou prodejností trvající déle než 100 let. Sortiment nabízí puzzle pro děti i dospělé. Skládání dílků trénuje trpělivost, vizuální vnímání a logické myšlení. Přednosti: prvotřídní kvalita každého dílku zaručená stabilita přesně zapadajících dílků zajištěná různorodost dílků skrze ručně vyrobené raznice s použitím impregnovaného přírodního lnu, bez reflexů Obsah balení: 100 puzzle dílků příslušenství a návod Vyberte dětem krásné puzzle Ravensburger! Vhodné pro děti od 6 let Počet dílků: 100 Rozměr po sestavení: 49 x 36 cm Rozměry balení: 33 x 3,5 x 23 cm Hmotnost: 0,54 kg Země původu: EU
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Puzzle 60 dílků v kouli

za 209 Kč na Mall.cz
Tyto puzzle od L.O.L. Surprise! jsou plné překvapení. Teprve až po rozbalení zjistíte, jaký motiv puzzlí budete skládat. Puzzle obsahují 60 dílků a po složení dají obrázek jedné panenky. Kromě puzzlí tajemná koule obsahuje ještě barevný plakátek a originální samolepky, kterými je možné puzzle dozdobit.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

SPOLEČENSKÉ HRY

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Hra s vodními šiframi

za 589 Kč na Mall.cz
Panenky L.O.L. Surprise! přicházejí za tebou a tvými kamarádkami s novou hrou s vodními šiframi. Hraj za jednu z oblíbených L.O.L. panenek – Splash Queen, Kitty Queen, Neon Q.T. nebo Ms. Punk. V průběhu hraní této L.O.L. společenské hry si užiješ spoustu legrace!
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Dobrodružná společenská hra

za 459 Kč na Mall.cz
Panenky L.O.L. Surprise! přicházejí za tebou a tvými kamarádkami s novou hrou. Vžij se do jedné z oblíbených L.O.L. panenek Merbaby, Queen Bee, Rocker nebo Divy. V průběhu hraní této L.O.L. dobrodružné společenské hry si užiješ spoustu napětí i legrace! Projdi jako první hracím polem, posbírej všech 7 L.O.L. žetonů s překvapením a vyhraj!
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Dobble l.o.l.

za 349 Kč na Mall.cz
Dětská verze populární hry Dobble na motivy oblíbených postaviček L.O.L. surprise! Rychlost, postřeh, reflexy! Dobble L.O.L to je 30 různých obrázků, 30 karet, 6 obrázků na kartě a každé dvě karty spolu mají společné jen jeden obrázek!
Výrobce (značka): Adc Blackfire
Do obchodu

Match l.o.l

za 339 Kč na Mall.cz
Pokud máte rádi rychlé a vzrušující hry, Match je právě pro vás! Je to vynikající hra, ve které záleží nejen na logickém myšlení a chytrosti, ale také na štěstí! Základním principem hry je zkombinovat na jeden řádek 5 stejných obrázků dříve, než se to podaří soupeři. Celá hra je navíc v úžasném růžovém provedení s motivem panenek L.O.L. Surprise!.
Výrobce (značka): Winning Moves
Do obchodu

OSTATNÍ

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

L.O.L. Surprise OMG Dům pro Velké ségry

za 4589 Kč na Hračky 4kids.cz
Víceúrovňový dům pro velké ségry L.O.L OMG s velkým množstvím překvapení. Nabízí holčičkám 6 pokojů ve třech patrech pro hru s panenkami velkými ségrami. V 1. patře je obývací pokoj se skutečnou lampou a kuchyň se stolem, židlemi a lednicí. Ve 2. patře je ložnice s nábytkem, včetně klavírů, které lze přeměnit na palandy. V koupelně je toaleta, která vydává splachovací zvuky, a sprcha. Ve 3. patře zahrnuje šatna s módním stojanem a věšáky na oblečení všech vašich panenek a skříň. Skladba a funkčnost: 85 překvapení ložnice, koupelny, kuchyně, obývacího pokoje, terasy, módní skříně funkční výtah, točité schodiště, terasa, bazén, ​​vířivka venkovní terasa se skutečným bazénem se studenou vodou vířivku pro teplou vodu a pískoviště pro LOL Surprise světla a zvuky na všech 3 podlažích, včetně lampiček a zvukových efektů splachování toalety stěhovací balíček kamionu a nábytek do schránky pro stěhování zadní část domu s pozadím nákupního centra Upozornění: panenky nejsou součástí balení Kupte holčičkám dům pro Velké ségry! Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Baterie: 3 x LR44 a 3 x LR41 (nejsou součástí) Rozměr domečku: 91 x 91 cm
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Fashion stage

za 1299 Kč na Mall.cz
Uspořádej si vlastní fashion show s L.O.L. Surprise! Fashion Stage. Zadní strana je ozdobená stylovým obrázkem panenky L.O.L. Surprise! Foto stěnu okamžitě rozložíš i složíš a můžeš před ní fotit panenky nebo svoje selfie.
Výrobce (značka): L.O.L. Surprise!
Do obchodu

Skákací míč 50 cm - lol

za 239 Kč na Mall.cz
Skákací míč s motivem oblíbených panenek L.O.L. Děti si s hopsadlem užijí spoustu legrace a navíc si posílí své tělo. Madla zajišťují maximální stabilitu během hraní. Průměr míče je 50 cm.
Výrobce (značka): Lamps
Do obchodu

EPline Sprchový gel LOL 2D 400 ml

za 169 Kč na Bambule.cz
Sprchový gel 2D figurka L.O.L. Obsah 400 ml. Dermatologicky testováno, vyhovuje přísným normám EU. Zdravotně nezávadné.
Výrobce (značka): EP Line
Do obchodu
29. 10. 2019, aktualizovano 17. 09. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: