Sběratelské figurky Funko Pop

Víte, jak se pozná, že postava z filmu nebo z knihy anebo zpěvák či sportovec je opravdu slavný a oblíbený? Dá se koupit jako figurka Funko Pop!

FIGURKY FUNKO POP

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Pop adventní kalendář the nightmare before christmas

za 2199 Kč na Mall.cz
Díky značce Funko přinesete domů radost a překvapení ještě před vánočními svátky, a to díky oblíbeným licenčním postavičkám. Odpočítávejte příchod svátků s tímto adventním kalendářem z loutkového animovaného muzikálu Ukradené Vánoce Tima Burtona (nebo též „Noční můra před Vánocemi“) od společnosti Funko! Otevřete si každý den jedno z 24 překvapení až do Štědrého dne!
Výrobce (značka): Funko
Do obchodu

Pop adventní kalendář dragon ball z

za 1999 Kč na Mall.cz
Díky značce Funko přinesete domů radost a překvapení ještě před vánočními svátky, a to díky oblíbeným licenčním postavičkám. Odpočítávejte příchod svátků s tímto adventním kalendářem ze světa Dragon Ball Z od společnosti Funko! Otevřete si každý den jedno z 24 překvapení až do Štědrého dne!
Výrobce (značka): Funko
Do obchodu

Pop rides lotr gandalf on gwaihir 15 cm

za 1079 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Rides LOTR Gandalf on Gwaihir 15 cm, ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Světově známé figurky Funko POP jsou krásným dárkem nejen pro fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
Do obchodu

Pop deluxe star wars episode 9 supreme leader kylo ren

za 929 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Deluxe Star Wars Supreme Leader Kylo Ren 15 cm, ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Světově známé figurky Funko POP jsou krásným dárkem nejen pro fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
Do obchodu

Pop fortnite loot llama 25 cm

za 869 Kč na Mall.cz
Velká sběratelská figurka Funko Pop Games Fortnite Fortnite 25 cm ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Světově známé figurky Funko POP jsou krásným dárkem nejen pro fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
Do obchodu

Pop movies moments marvel thor vs thanos

za 829 Kč na Mall.cz
Sběratelské figurky Funko POP Movies Moments: Thor vs Thanos ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Ikonická scéna z filmu Avengers Infinity War, kdy Thor svou novou sekerou nedokázal pokořit Thanose a ten nakonec získal všechny Kameny nekonečna. Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Světově známé figurky Funko POP jsou krásným dárkem nejen pro fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
Do obchodu

Pop movie moment sw ep9 first order tread speeder

za 829 Kč na Mall.cz
Sběratelská figurka Funko Pop Movie Moment Star Wars First Order Tread Speeder, ze série populárních vinylových figurek Funko POP! Posbírej celou sérii, nebo si vyber figurky a hraj si podle své fantazie. Světově známé figurky Funko POP jsou krásným dárkem nejen pro fanoušky.
Výrobce (značka): Funko
Do obchodu

Postavičky od značky Funko, tedy figurky Funko Pop! jsou licencované sběratelské figurky. To znamená, že každá licencovaná figurka byla vytvořena se souhlasem majitele práv k této postavě či v případě živých lidí se souhlasem samotné osobnosti. Postavičky Funko Pop jsou proto stoprocentní originály, tedy originální figurky.

Do společnosti slavných, kteří získali svůj protějšek v podobě figurky Funko Pop, se nedostane pochopitelně jen tak někdo. Najdeme zde především ty nejslavnější filmové, pohádkové a knižní postavy jako jsou postavy ze série Harry Potter, Fantastická zvířata, Pán prstenů (Hobit, Gandalf) nebo Avengers, Toy story. Nemohou chybět ani postavičky z kreslených pohádek od Walta Disneyho v čele s Mickey Mousem. Pozadu nezůstávají ani další oblíbené animáky, tentokráte však spíše pro dospělé jako je South park a slavný Cartman. Jako figurky Funko Pop si můžete koupit také hrdiny a padouchy z počítačových her (Fortnite). Pro dospělejší „děti“ tady máme postavy ze světa Hry o trůny (Game of thrones), Muže v černém nebo konečně také reálné živé osobnosti. Co takhle hokejista David Pastrňák, zpěvák Freddie Mercury nebo Kissáci jako figurky Funko Pop? I toto je možné do své sbírky pořídit.

Funko Pop! – cena

Pořizovací cena zboží z našeho výběru se pohybuje na škále od 169 do 2199 Kč. Přičemž je potřeba vzít v úvahu, že některé produkty, zejména ty nejlevnější, mohou být zlevněné pouze dočasně v důsledku probíhající slevové akce.

V průměru pak tento produkt stojí kolem 410 Kč. Takže pro získání základní představy o ceně počítejte s podobnou částkou.

Ovšem reálně nejlepší cenu, za kterou můžete toto zboží aktuálně koupit, zjistíte jedině přímo na stránkách prodejce = u konkrétního produktu klikněte na tlačítko přejít Do obchodu.

Nejlevnější hračka

Pop disney toy story 4 ducky

Obrázek hračky Pop disney toy story 4 ducky

Figurky ze sbírky Funko Pop! jsou krásným dárkem pro všechny sběratelé figurek. Potěší i ty, kteří si zamilovali nějakou fiktivní postavičku nebo jsou fanoušky slavného zpěváka, sportovce nebo herce. A také pro ně bude figurka z kolekce Funko Pop! hezkým překvapením, když svůj idol dostanou jako dárek.

Pro koho jsou tyto hračky určené?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
  • a především sběratelé jakéhokoliv věku
Věk dítěte:
  • od 3 do 99 let

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★★

Celkové hodnocení: 73%

20. 11. 2020, aktualizovano 17. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: