Stavebnice

Tipy na zajímavé stavebnice pro děti.

Co zde najdeš:

Každý slavný architekt, návrhář nebo konstruktér začínal s dětskou stavebnicí. Dřevěné kostičky, Merkur nebo Lego v pokojíčcích budoucích inženýrů nesmějí chybět.

Recenze stavebnic

Nově přidané články:

Katalog stavebnic

Ukázka

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Sci-fi model, stavebnice star wars bandai millennium falcon perfect grade 01206, 1:72

za 9190 Kč na Conrad.cz
Sada · Obtiskovací obrázky · LED diody · Návod k sestavení
Výrobce (značka): Revell
Do obchodu

Lego Ninjago 71741 Zahrady v NINJAGO City

za 6809 Kč na Bambule.cz
• Stavebnice Zahrady v NINJAGO City (71741) přináší model pětipatrového domů nindžů, se kterým si malí hrdinové mohou hrát nebo si ho vystavit na oslavu 10. výroční světa NINJAGO. • Součástí sady je neuvěřitelných 19 minifigurek, mezi kterými nechybí mladý Lloyd, Kai, Zane, Cole, Jay, Nya, původní Wu, Misako, Ronin, Hai, Cece, Mei, Tito a další. • Model nabízí spoustu místností, včetně cukrárny se zmrzlinou a Chenova bistra s nudlemi, velitelské místnosti nindžů nebo muzea. Všude najdete spoustu doplňků a detailů inspirovaných bohatou nindža historií. • Každé patro je samostatné a plně přístupné pro hraní. Na zádní straně modelu je také žebřík. • Tato nindžovská stavebnice s 5685 dílky představuje skvělý dárek k narozeninám pro všechny nadšené fanoušky LEGO sad a světa NINJAGO . Navíc si můžete s dětmi vychutnat radost ze společného stavění. • Dům nindžů měří přes 73 cm na výšku, 44 cm na šířku a 33 cm do hloubky, což z něj dělá skutečně luxusní výstavní kousek.
Výrobce (značka): Alltoys
Do obchodu

Technic 42114 kloubový dampr volvo 6x6

za 5419 Kč na Mall.cz
Usedněte do kabiny kloubového dampru Volvo 6×6 od LEGO Technic a zažijte vzrušující jízdu ve výkonném náklaďáku. Díky aplikaci LEGO Technic CONTROL+ nad úchvatným strojem získáte naprostou kontrolu. Ovládejte rychlost, přeřazujte rychlostní stupeň, manévrujte a vyklápějte náklad. Pak si vyzkoušejte náročné výzvy, otestujte své řidičské dovednosti a odemykejte odměny.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Super heroes 76161 batwin z roku 1989

za 4499 Kč na Mall.cz
Ponořte se do LEGO stavitelského projektu, na jehož konci bude Batwing. Tento neuvěřitelně propracovaný model zachycuje kultovní design Batwingu z filmu BATMAN z roku 1989, včetně pohyblivých funkcí a realistických doplňků. Po dokončení si model můžete vystavit po boku 3 minifigurek z filmu BATMAN pomocí stojánku nebo speciálního dílku, který umožňuje pověsit jej na zeď.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Magicube green line 128

za 4059 Kč na Mall.cz
Super velké balení Magnetické stavebnice Magicube Green line ze 100% recyklovatelného materiálu. Kostky lze skládat různými způsoby do různých tvarů. Jednoduché spojování a otáčení zvládnou i ti nejmenší. Stavebnice pomáhá rozvíjet kreativitu a jemnou motoriku u nejmenších dětí. Balení obsahuje 128 magnetických kostek.
Výrobce (značka): Geomag
Do obchodu

Technic 42096 porsche 911 rsr

za 3696 Kč na Conrad.cz
Pozor! Nevhodné pro děti do 3 let. Nebezpečí udušení drobnými součástkami! Název LEGO, logo LEGO, mini figurka, DUPLO, LEGENDS OF CHIMA, logo FRIENDS, logo MINIFIGURES, DIMENSIONS, MINDSTORMS, MIXELS, NINJAGO a NEXO KNIGHTS jsou ochranné známky společnosti LEGO Group. 2017 the LEGO Group.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Model letadla, stavebnice airbus a 380-800 00453, 1:144

za 3031 Kč na Conrad.cz
Stavebnice · Návod.
Výrobce (značka): Revell
Do obchodu
aktualizovano 04. 10. 2021 Facebook icoE-mail ico