Stavebnice Mega Bloks

Stavebnice od značky Mega Bloks jsou vhodné i pro menší děti od jednoho roku, protože jejich základem jsou dostatečně velké kostičky na hraní.

Vybírat můžete mezi základními stavebnicemi s několika kostkami pro opravdu malé děti, velkými boxy, které obsahují velké množství různých kostek. Velkou radost určitě udělají také celé herní sety. Ty jsou rozděleny zvlášť na holčičí a klučičí stavebnice. Těšit se můžete také na motivy z oblíbených pohádek.

MEGA BLOKS

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Fb pracovna malého stavitele

za 989 Kč na Hračky 4kids.cz
Mega Bloks Fb Pracovna malého stavitele MegaBloks přináší dětem možnost poskládat si z velkých dílů stavebnice 3D objekty. Při velikosti dílků, stavby rychle rostou. Jednotlivé dílky se snadno drží v malých dětských ručičkách. Tato sada je uložena v praktickém kufříku, který se dá rozložit na pracovní stolek. Přednosti: vysoce kvalitní zpracování rozvíjí představivost a motoriku kompatibilní s ostatními sadami Megabloks Kupte nejmenším dětem kvalitní stavebnici Megabloks! Vhodné pro děti od 12 měsíců do 5 let Materiál: plast Počet dílků: 30 Rozměry balení: 61 x 13,5 x 41 cm Země původu: Kanada
Výrobce (značka): Mega Bloks
Do obchodu

Pracovna malé stavitelky

za 969 Kč na Mall.cz
Učte se barvy a čísla i na cestách! Postavte s tímto přenosným stolečkem z kostek Mega Bloks prosperující městské centrum kdekoli a kdykoli a zažijte úžasná dobrodružství. Přímo na stole můžete vystavět poštovní schránku, útulný domeček i voňavou pekárnu a pak nechte svá autíčka brázdit ulice vašeho nového městečka.
Výrobce (značka): Mega Bloks
Do obchodu

Zábavný sběrač kostek červená / žlutá

za 899 Kč na Mall.cz
Hra se stavebnicí je skvělá zábava. S uklízením po ní je to už horší a u dětí to platí dvojnásob! Zábavný sběrač kostek Mega Bloks ale z uklízení udělá zábavu a hraní s kostkami tak bude zábavné až do posledního okamžiku.
Výrobce (značka): Mega Bloks
Do obchodu

Zábavný sběrač kostek červená / modrá

za 789 Kč na Mall.cz
Hra se stavebnicí je skvělá zábava. S uklízením po ní je to už horší a u dětí to platí dvojnásob! Zábavný vozík Mega Bloks ale z uklízení udělá zábavu a hraní s kostkami tak bude zábavné až do posledního okamžiku.
Výrobce (značka): Mega Bloks
Do obchodu

Míchačka cat

za 599 Kč na Hračky 4kids.cz
MegaBloks přináší dětem možnost jízdy s parádním stavebním vozem v podobě domíchávače. Zásobník žlutého vozu pojme velké kostky Mega Bloks, děti je mohou vkládat, převážet a vysypávat. Také mohou otáčet zásobníkem. Přednosti: vysoce kvalitní zpracování rozvíjí představivost a motoriku kompatibilní s ostatními sadami Megabloks Kupte dětem parádní domíchávač Megabloks!   Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plast
Výrobce (značka): Mega Bloks
Do obchodu

Hudební vláček s písmenky

za 569 Kč na Hračky 4kids.cz
Mega Bloks hudební vláček s písmenky Usměvavá lokomotiva přijíždí za dětmi se zapojenými vagónky. Tyto vagónky jsou poskládané z dílků, které jsou zdobeny písmenky od A do Z. Vagónky i lokomotiva mají základnu s kolečky, na kterou mohou děti tyto dílky skládat buď volně nebo s cílem řadit je abecedně za sebou. Šikovné děti  mohou stavět z dílků první slabiky a jednoduchá slůvka. Formou zábavné hry z vláčkem se děti učí práci s písmenky. Přednosti: zdravotně nezávadné materiály dostatečná velikost dílků proti vdechnutí Funkčnost: umí zahoukat a zahrát krátkou melodii Kupte dětem barevný vláček Mega bloks! Vhodné pro děti od 1 do 5 let Materiál: plast Počet dílků: 50 Rozměry balení: 38 x 29 x 11,5 cm Země původu: Kanada
Výrobce (značka): Mega Bloks
Do obchodu

Megabloks Kostky v pytli 60 dílků růžové

za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Megabloks Kostky v pytli 60 dílků Set růžovo fialově zabarvených stavebních kostek čeká na holčičky a kluky od jednoho roku. Kostky jsou větší, tak mohou mít děti radost, že jim jejich první stavby rostou pod rukama. Mají praktický obal PVC-EKO. Přednosti: vysoce kvalitní zpracování rozvíjí představivost a motoriku kompatibilní s ostatními sadami Megabloks Kostky v pytlli Kupte Vašim nejmenším parádní stavebnici Megabloks! Vhodné pro děti od 12 měsíců Materiál: plast Počet dílků: 60 Rozměry balení: 29 x 34 x 10 cm
Výrobce (značka): Mega Bloks
Do obchodu

Kostky Mega Bloks trochu připomínají zvětšené kostky Lego, respektive Lego Duplo. A slibují tak hodiny dlouhé zábavy. Děti se mají na co těšit.

Komu koupit stavebnici Mega Bloks?

Hračka je vhodná pro:
  • holky
  • kluky
Věk dítěte:
  • podle typu stavebnice cca od 12 měsíců

Je to zábavná hračka?

Hodnocení

Pozor, každé dítě je individualita, každé při hraní preferuje něco jiného. A zrovna třeba to vaše by tuto hračku (hru) zhodnotilo úplně jinak, takový už je holt život rodiče.

Prvotní nadšení

Nadšení z nové hračky (hry). Nakolik dokáže hračka (hra) dítě nadchnout, zaujmout a pobavit.

★★★★

Doba strávená s hračkou (hrou)

Délka hraní. Jak dlouho si dítě dokáže s hračkou (hrou) nepřetržitě hrát, na jak dlouho ho zabaví.

★★★★★

Využití hračky (hry)

Opakované hraní. Jak často se dítě k hračce (hře) vrací, když už pro něj hračka (hra) není „dost“ nová.

★★★★

Celkové hodnocení: 87%

29. 09. 2020, aktualizovano 06. 04. 2021 Facebook ico E-mail ico