Vybíráme šperkovnice pro holky

Každá dívka musí mít svou šperkovnici nebo hrací skříňku na šperky. Nutná výbava pro každé parádivé děvče ovšem může vypadat různě. Podívejte se a vyberte si tu nejkrásnější.

Šperkovnice

ŠPERKOVNICE PRO HOLKY

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Disney princess 41167 království arendelle

za 2299 Kč na Wiky.cz
Přehrávej si každodenní příhody z království Arendelle s úžasnými postavami z nového filmového trháku Ledové království II! Vydej se na jarmark s Annou a Elsou a kup chléb a ryby, pak jdi do přístavu a pomoz Kristoffovi ukotvit loďku po jeho posledním dobrodružství. Uvnitř ledového zámku najdeš Elsin trůnní sál, kde může vyřizovat důležité záležitosti. Také se tam potuluje hradní kočka a v kleci jsou dva malí ptáčci. V podkroví zámku můžeš objevovat spousty starožitností a pokladů. Po rušném dni si s Annou odpočiň v její zámecké ložnici, odhrň peřiny a ulož ji do postele – ráno bude vyspaná dorůžova a připravená na další dobrodružství! Tři patra hradu můžeš snadno odnímat a přestavovat, a navíc v nich můžeš přeskládat všechen nábytek, takže si s touto stavebnicí ze světa Ledového království II užiješ opravdu spoustu zábavy. Součástí stavebnice jsou minipanenky Elsy, Anny a Kristoffa a 3 LEGO® figurky zvířat: kočky a 2 ptáčků.  Třípatrový zámek má trůnní sál, ložnici a podkroví. Ve stavebnici dále najdeš stánek pekaře a stánek rybáře s malým dokem a loďkou s vesly.  Doplňky zahrnují portrét a stojan, truhlu s pokladem, korunu, dalekohled, bustu s podstavcem, ptačí klec, lampu, dárkovou krabičku, dárek, rybu, kraba, chléb, zeleninu, smeták a meč.  Stavebnice inspirovaná Ledovým královstvím II zažehne jiskru dětské představivosti díky stavění a přehrávání příběhů s Annou a Elsou v jejich zámku.  Odhrň peřinu a ulož minipanenku do postele!  Nábytek můžeš přemísťovat mezi jednotlivými místnostmi, jak jen budeš chtít.  Modulární provedení znamená, že 3 patra lze oddělit a znovu spojit, takže si kamarádi mohou snadno hrát v různých částech hradu současně.  Tato stavebnice na motivy Ledového království II představuje ideální vánoční nebo narozeninový dárek pro všechny filmové fanoušky.  Zkombinuj se stavebnicí 41164 Kouzelný domek na stromě, 41165 Anna a výprava na kánoi, 41166 Elsa a dobrodružství s povozem, 41168 Elsina kreativní šperkovnice nebo 41169 Olaf a užij si ještě více dobrodružství ve světě Ledového království II od LEGO® l Disney.  Zámek z Ledového království měří přes 30 cm na výšku, 30 cm na šířku a 12 cm do hloubky.  Stánek pekaře měří přes 8 cm na výšku, 4 cm na šířku a 3 cm do hloubky.  Stánek rybáře měří přes 7 cm na výšku, 8 cm na šířku a 6 cm do hloubky.  Loďka měří přes 5 cm na výšku, 12 cm na délku a 4 cm na šířku. Počet dílků: 521 Doporučený věk: 5+
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Disney princess 41164 kouzelný domek na stromě

za 1399 Kč na Wiky.cz
Postav si tento kouzelný domek na stromě inspirovaný Ledovým královstvím II od studia Disney a užij si fantastické dobrodružství v lese se svými oblíbenými hrdiny! Vyjdi s Mattiasem na vyhlídku, zatímco Anna a Olaf se vydají na průzkum lesa dole. Pak naskoč na zipline dráhu a sjeď dolů chytat ryby. Když nějakou chytíš, můžeš si ji upéct na ohni a pak ji sníst na večeři v jídelně v horním patře. Prozkoumej LEGO® domek na stromě, objev truhlu s pokladem a pak se vydej do lesa navštívit králíčky. Ale co jsou zač ty podivné kameny v začarovaným lese? Vyzařuje z nich prastará magie, která se znovu probouzí. Stavebnice nabízí dvě minipanenky, Annu a Mattiase, a 4 LEGO® figurky: Olafa, 2 králíčky a rybu.  Domek na stromě má ložnici v přízemí a jídelnu v patře, a navíc také vyhlídkovou věž se zipline dráhou. V lese je pak domeček králíčků, tábořiště, místo na chytání ryb a kouzelný portál.  Doplňky zahrnují Mattiasův meč, truhlu s pokladem, dalekohled, rybářský prut, kbelík, rybu, sklenice, talíře, nůžky, mrkev a jablko.  Fanoušci Ledového království od studia Disney si zamilují prozkoumávat začarovaný les a hledat mytické kameny.  Ideální stavebnice pro přehrávání nezapomenutelných scén s Olafem, Annou a Mattiasem z Ledového království II nebo pro vymýšlení svých vlastních příběhů v začarovaném lese se svými oblíbenými hrdiny.  Tato stavebnice na motivy Ledového království II představuje ideální vánoční nebo narozeninový dárek pro kluky i holky.  Přidej k modelu své další LEGO kostky a postav něco opravdu originálního.  Zkombinuj se stavebnicí 41165 Anna a výprava na kánoi, 41166 Elsa a dobrodružství s povozem, 41167 Vesnička pod hradem v Arendelle, 41168 Elsina kreativní šperkovnice nebo 41169 Olaf a užij si ještě více dobrodružství ve světě Ledového království II od LEGO® l Disney.  Domek na stromě měří přes 20 cm na výšku, 25 cm na šířku a 20 cm do hloubky. Počet dílků: 302 Doporučený věk: 6+
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Disney princess 41168 elzina kouzelná šperkovnice

za 999 Kč na Wiky.cz
Postav si svou vlastní šperkovnici inspirovanou Elsiným zámkem z Ledového království II a schovej do ní všechny své poklady! Roztoč podstavce a sleduj, jak se před zrcadlem otáčí Elsa a mytický vodní duch Nokk. Otevři speciální zámek a schovej si do zásuvky své oblíbené šperky. Uvnitř navíc najdeš 2 nové LEGO® prsteny, které můžeš přidat do své sbírky! Nabízí minipanenku Elsy a LEGO® figurku Nokka.  Elsina šperkovnice s uzamykatelnou zásuvkou, zrcadlem a otočným diskem pro Elsu a Nokka a 2 LEGO® prsteny.  Schovej si do šperkovnice své poklady a použij funkci zámku, ať jsou v bezpečí.  Tato krásná šperkovnice představuje ideální narozeninový nebo vánoční dárek pro fanynky filmového trháku studia Disney.  Rozšiř svou LEGO® kolekci minifigurek a minipanenek o tyto slavné disneyovské postavy.  Šperkovnice měří přes 23 cm na výšku, 15 cm na šířku a 12 cm do hloubky. Počet dílků: 300 Doporučený věk: od 6 let
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

3d puzzle perníková chaloupka 216 dílků

za 689 Kč na Hračky 4kids.cz
Perníková chaloupka je motivem pro 3D puzzle objekt, který si děti mohou seskládat z 216 plastových dílků. Po sestavení si mohou pomocí LED pásku chaloupku nasvítit. Ravensburger je značka pro jedny z nejkvalitnějších puzzle v Evropě i ve světě. Svoji oblíbenost mají potvrzenou prodejností trvající déle než 100 let. Sortiment nabízí puzzle pro děti i dospělé. Skládání dílků trénuje trpělivost, vizuální vnímání a logické myšlení. Přednosti: skládání bez použití lepidla prvotřídní kvalita každého dílku zaručená ohebnost a stabilita přesně zapadajících dílků zajištěná různorodost dílků skrze ručně vyrobené raznice Vyberte dětem šperkovnici Ravensburger! Vhodné pro děti od 8 let Počet dílků: 216 Rozměr složeného puzzle: 29,5 x 27,5 x 19 cm Baterie: 3x 1,5V LR03-AAA (nejsou součástí) Země původu: EU
Výrobce (značka): Ravensburger
Do obchodu

Hatchimals umělecká série 12ks

za 669 Kč na Mall.cz
Vylíhněte a objevte rozkošné postavičky Hatchimals CollEGGtibles. Ve šperkovnici je deset postaviček k vylíhnutí a dvě postavičky, které jsou již vylíhnuté. Po zahřátí srdíček se zvířátka začnou líhnout.
Výrobce (značka): Spin Master
Do obchodu

Dots 41915 šperkovnice

za 459 Kč na Mall.cz
Skladujte své cennosti v této stylové, důmyslné šperkovnici s uzamykacím mechanismem. Postavte si krabičku, ozdobte ji k obrazu svému a vystavte si ji v pokoji. Načerpejte inspiraci v návodu či v listu s nápady nebo vymyslete vlastní design. Mějte své oblíbené šperky a poklady v bezpečí díky spolehlivému zamykacímu mechanismu.
Výrobce (značka): Lego
Do obchodu

Moje dívčí šperkovnice

za 459 Kč na Mall.cz
Každá malá slečna potřebuje svoji vlastní šperkovnici, kam by si uložila svoje tajné poklady. Ozdob si šperkovnici ve tvaru srdce třpytivými nalepovacími drahokamy a vytvoř si tak svůj vlastní originální design. Krásná šperkovnice se zrcátkem jistě potěší nejednu malou parádnici.
Výrobce (značka): Galt
Do obchodu

Holčičky jsou jako princezny. A každá velká i malá princezna má své šperky. A také svou šperkovnici, ve které své poklady, ozdoby a dětskou nebo opravdovou bižuterii uskladňuje.

Malé slečny, které se rády parádí a ukazují vyzdobené šperky, si mohou vybrat z mnoha šperkovnic, které se dají koupit:

 • Dětské šperkovnice se zámkem (spíše malým zámečkem), který může mít tvar srdíčka.
 • Šperkovnice s figurkami Shopkins nebo malými drahokamy a drahokámky Jewelpet.
 • Lego, ze kterého se dá poskládat šperkovnice.
 • Kreativní sady na výrobu šperků a šperkovničky.
 • Dřevěné šperkovnice, vyšívané boxy a plechové krabičky na šperky.
 • Holčičí šperkovnice, která vypadá jako opravdová zdobená truhla s pokladem.
 • Šperkovnice se šuplíky.
 • A v neposlední řadě mnoho šperkovniček, které se již prodávají s prstýnky, řetízky a dalšími šperky a doplňky pro holčičky.

Hrací skříňky na šperky

HRACÍ SKŘÍŇKY NA ŠPERKY

Ukázka hraček, které se dají koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Hrací skříňka jednorožec

za 619 Kč na Mall.cz
Půvabná hrací skříňka ve tvaru obláčku s motivem jednorožce. Skříňka slouží současně jako šperkovnice nebo skrýš na poklady. Po otevření víčka se z krabičky line příjemná melodie a jednorožec se začne točit.
Výrobce (značka): Djeco
Do obchodu

Hrací skříňka princezna

za 559 Kč na Mall.cz
Šperkovnice a hrací skříňka s něžnými ilustracemi a půvabnou tančící panenkou. Skříňka se natáhne klíčkem a po odklopení víčka se panenka roztančí v rytmu příjemné melodie – v tomto případě Magické flétny od W. A. Mozarta.
Výrobce (značka): Djeco
Do obchodu

Šperkovnice s hudbou

za 483 Kč na Sparkys.cz
Součástí hudby je točící se koník.
Výrobce (značka): HM Studio
Do obchodu

Šperkovnice s hudbou a baletkou - šperkovnice s hudbou

za 399 Kč na Bambule.cz
Šperkovnice ve tvaru truhly z dívčí sady. Vyrobená z pevného, odolného papíru s hladkou povrchovou úpravou. Truhlička má jemný design v růžovo-bílé barvě. Ze všech stran je ozdobená pohádkovým motivem, třpytkami a stříbrným zavíráním. Na víku je reliéfní okénko s kouzelnou vílou. Po otevření začne šperkovnice hrát pomalou melodii. Součástí hudby je točící se víla. Uvnitř víka je polstrovaná přihrádka na šperky, klenoty či jiné poklady.
Výrobce (značka): HM Studio
Do obchodu

Šperkovnice s hudbou - motiv víly - šperkovnice víla s hudbou

za 399 Kč na Bambule.cz
Šperkovnice s hudbou a motivem Víly. Rozměr 16×11×10 cm.
Výrobce (značka): HM Studio
Do obchodu

Šperkovnice s hudbou - šperkovnice s hudbou s jednorožcem

za 399 Kč na Bambule.cz
Dívčí papírová šperkovnice. Vyrobená z pevného, odolného papíru s hladkou povrchovou úpravou. Truhlička má jemný design v růžové barvě. Po otevření začne šperkovnice hrát pomalou melodii. Uvnitř je polstrovaná přihrádka na šperky, klenoty či jiné poklady.
Výrobce (značka): HM Studio
Do obchodu

Šperkovnice - s hudbou - šperkovnice víla s hudbou

za 399 Kč na Bambule.cz
Dívčí papírová šperkovnice. Vyrobená z pevného, odolného papíru s hladkou povrchovou úpravou. Truhlička má jemný design v růžové barvě. Po otevření začne šperkovnice hrát pomalou melodii. Uvnitř je polstrovaná přihrádka na šperky, klenoty či jiné poklady.
Výrobce (značka): HM Studio
Do obchodu

Skříňky a zdobné krabičky na šperky, které po otevření začnou hrát hudební melodii, podtrhnout ten kouzelný okamžik, kdy si holčička hraje se svými poklady. Oblíbené jsou tradiční hrací skříňky s baletkou, která podle hudby tančí. Uvnitř takové šperkovnice bývá také zrcátko, protože přeci každá baletka tančí před zrcadlem.

Pro koho je hračka určená?

Hračka je vhodná pro:
 • holky
Věk dívky:
 • od 3 let
 • do 99+ let
10. 12. 2019, aktualizovano 17. 09. 2021 Facebook icoE-mail ico
Štítky: