Vybíráme šperkovnice pro holky

Každá dívka musí mít svou šperkovnici nebo hrací skříňku na šperky. Nutná výbava pro každé parádivé děvče ovšem může vypadat různě. Podívejte se a vyberte si tu nejkrásnější.

Šperkovnice

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Disney princess 41167 království arendelle

Přehrávej si každodenní příhody z království Arendelle s úžasnými postavami z nového filmového trháku Ledové království II! Vydej se na jarmark s Annou a Elsou a kup chléb a ryby, pak jdi do přístavu a pomoz Kristoffovi ukotvit loďku po jeho posledním dobrodružství. Uvnitř ledového zámku najdeš Elsin trůnní sál, kde může vyřizovat důležité záležitosti. Také se tam potuluje hradní kočka a v kleci jsou dva malí ptáčci. V podkroví zámku můžeš objevovat spousty starožitností a pokladů. Po rušném dni si s Annou odpočiň v její zámecké ložnici, odhrň peřiny a ulož ji do postele – ráno bude vyspaná dorůžova a připravená na další dobrodružství! Tři patra hradu můžeš snadno odnímat a přestavovat, a navíc v nich můžeš přeskládat všechen nábytek, takže si s touto stavebnicí ze světa Ledového království II užiješ opravdu spoustu zábavy. Součástí stavebnice jsou minipanenky Elsy, Anny a Kristoffa a 3 LEGO® figurky zvířat: kočky a 2 ptáčků.  Třípatrový zámek má trůnní sál, ložnici a podkroví. Ve stavebnici dále najdeš stánek pekaře a stánek rybáře s malým dokem a loďkou s vesly.  Doplňky zahrnují portrét a stojan, truhlu s pokladem, korunu, dalekohled, bustu s podstavcem, ptačí klec, lampu, dárkovou krabičku, dárek, rybu, kraba, chléb, zeleninu, smeták a meč.  Stavebnice inspirovaná Ledovým královstvím II zažehne jiskru dětské představivosti díky stavění a přehrávání příběhů s Annou a Elsou v jejich zámku.  Odhrň peřinu a ulož minipanenku do postele!  Nábytek můžeš přemísťovat mezi jednotlivými místnostmi, jak jen budeš chtít.  Modulární provedení znamená, že 3 patra lze oddělit a znovu spojit, takže si kamarádi mohou snadno hrát v různých částech hradu současně.  Tato stavebnice na motivy Ledového království II představuje ideální vánoční nebo narozeninový dárek pro všechny filmové fanoušky.  Zkombinuj se stavebnicí 41164 Kouzelný domek na stromě, 41165 Anna a výprava na kánoi, 41166 Elsa a dobrodružství s povozem, 41168 Elsina kreativní šperkovnice nebo 41169 Olaf a užij si ještě více dobrodružství ve světě Ledového království II od LEGO® l Disney.  Zámek z Ledového království měří přes 30 cm na výšku, 30 cm na šířku a 12 cm do hloubky.  Stánek pekaře měří přes 8 cm na výšku, 4 cm na šířku a 3 cm do hloubky.  Stánek rybáře měří přes 7 cm na výšku, 8 cm na šířku a 6 cm do hloubky.  Loďka měří přes 5 cm na výšku, 12 cm na délku a 4 cm na šířku. Počet dílků: 521 Doporučený věk: 5+
Výrobce (značka): Lego
za 2299 Kč na Wiky.cz
Prohlédnout »

Disney princess 41164 kouzelný domek na stromě

Postav si tento kouzelný domek na stromě inspirovaný Ledovým královstvím II od studia Disney a užij si fantastické dobrodružství v lese se svými oblíbenými hrdiny! Vyjdi s Mattiasem na vyhlídku, zatímco Anna a Olaf se vydají na průzkum lesa dole. Pak naskoč na zipline dráhu a sjeď dolů chytat ryby. Když nějakou chytíš, můžeš si ji upéct na ohni a pak ji sníst na večeři v jídelně v horním patře. Prozkoumej LEGO® domek na stromě, objev truhlu s pokladem a pak se vydej do lesa navštívit králíčky. Ale co jsou zač ty podivné kameny v začarovaným lese? Vyzařuje z nich prastará magie, která se znovu probouzí. Stavebnice nabízí dvě minipanenky, Annu a Mattiase, a 4 LEGO® figurky: Olafa, 2 králíčky a rybu.  Domek na stromě má ložnici v přízemí a jídelnu v patře, a navíc také vyhlídkovou věž se zipline dráhou. V lese je pak domeček králíčků, tábořiště, místo na chytání ryb a kouzelný portál.  Doplňky zahrnují Mattiasův meč, truhlu s pokladem, dalekohled, rybářský prut, kbelík, rybu, sklenice, talíře, nůžky, mrkev a jablko.  Fanoušci Ledového království od studia Disney si zamilují prozkoumávat začarovaný les a hledat mytické kameny.  Ideální stavebnice pro přehrávání nezapomenutelných scén s Olafem, Annou a Mattiasem z Ledového království II nebo pro vymýšlení svých vlastních příběhů v začarovaném lese se svými oblíbenými hrdiny.  Tato stavebnice na motivy Ledového království II představuje ideální vánoční nebo narozeninový dárek pro kluky i holky.  Přidej k modelu své další LEGO kostky a postav něco opravdu originálního.  Zkombinuj se stavebnicí 41165 Anna a výprava na kánoi, 41166 Elsa a dobrodružství s povozem, 41167 Vesnička pod hradem v Arendelle, 41168 Elsina kreativní šperkovnice nebo 41169 Olaf a užij si ještě více dobrodružství ve světě Ledového království II od LEGO® l Disney.  Domek na stromě měří přes 20 cm na výšku, 25 cm na šířku a 20 cm do hloubky. Počet dílků: 302 Doporučený věk: 6+
Výrobce (značka): Lego
za 1399 Kč na Wiky.cz
Prohlédnout »

Disney princess 41168 elsina kreativní šperkovnice

Postav si svou vlastní šperkovnici inspirovanou Elsiným zámkem z Ledového království II a schovej do ní všechny své poklady! Roztoč podstavce a sleduj, jak se před zrcadlem otáčí Elsa a mytický vodní duch Nokk. Otevři speciální zámek a schovej si do zásuvky své oblíbené šperky. Uvnitř navíc najdeš 2 nové LEGO prsteny, které můžeš přidat do své sbírky.
Výrobce (značka): Lego
za 849 Kč na Mall.cz
Prohlédnout »

Hatchimals umělecká série 12ks

Vylíhněte a objevte rozkošné postavičky Hatchimals CollEGGtibles. Ve šperkovnici je deset postaviček k vylíhnutí a dvě postavičky, které jsou již vylíhnuté. Po zahřátí srdíček se zvířátka začnou líhnout.
Výrobce (značka): Spin Master
za 649 Kč na Mall.cz
Prohlédnout »

HATCHIMALS UMĚLECKÁ SÉRIE 12ks

Vylíhněte a objevte rozkošné postavičky Hatchimals CollEGGtibles ze šperkovnice s deseti postavičkami k vylíhnutí a dvěmi vylíhnutými. Sada obsahuje: 1 dvanáctimístnou krabičku - šperkovnici, 10 figurek postaviček k vylíhnutí, 4 již vylíhnuté postavičky, 1 mapu a sběratelský seznam. Vhodné pro děti od 5 let.
Výrobce (značka): Spin Master
za 644 Kč na Mraky hraček.cz
Prohlédnout »

EPline Mineez set šperkovnice

Sada korálků se šperkovnicí.
Výrobce (značka): EP Line
za 639 Kč na Bambule.cz
Prohlédnout »

Holčičky jsou jako princezny. A každá velká i malá princezna má své šperky. A také svou šperkovnici, ve které své poklady, ozdoby a dětskou nebo opravdovou bižuterii uskladňuje.

Malé slečny, které se rády parádí a ukazují vyzdobené šperky, si mohou vybrat z mnoha šperkovnic, které se dají koupit:

 • Dětské šperkovnice se zámkem (spíše malým zámečkem), který může mít tvar srdíčka.
 • Šperkovnice s figurkami Shopkins nebo malými drahokamy a drahokámky Jewelpet.
 • Lego, ze kterého se dá poskládat šperkovnice.
 • Kreativní sady na výrobu šperků a šperkovničky.
 • Dřevěné šperkovnice, vyšívané boxy a plechové krabičky na šperky.
 • Holčičí šperkovnice, která vypadá jako opravdová zdobená truhla s pokladem.
 • Šperkovnice se šuplíky.
 • A v neposlední řadě mnoho šperkovniček, které se již prodávají s prstýnky, řetízky a dalšími šperky a doplňky pro holčičky.

Hrací skříňky na šperky

Ukázka

Ukázka zboží, které se dá koupit v českých obchodech (sponzorované odkazy).

Hrací skříňka jednorožec

Půvabná hrací skříňka ve tvaru obláčku s motivem jednorožce. Skříňka slouží současně jako šperkovnice nebo skrýš na poklady. Po otevření víčka se z krabičky line příjemná melodie a jednorožec se začne točit.
Výrobce (značka): Djeco
za 609 Kč na Mall.cz
Prohlédnout »

Hrací skříňka princezna

Šperkovnice a hrací skříňka s něžnými ilustracemi a půvabnou tančící panenkou. Skříňka se natáhne klíčkem a po odklopení víčka se panenka roztančí v rytmu příjemné melodie – v tomto případě Magické flétny od W. A. Mozarta.
Výrobce (značka): Djeco
za 549 Kč na Mall.cz
Prohlédnout »

Šperkovnice - s hudbou

Šperkovnice s hudbou. Rozměr 12×12×8 cm.
Výrobce (značka): Alltoys
za 319 Kč na Bambule.cz
Prohlédnout »

Šperkovnice s hudbou a baletkou

Šperkovnice ve tvaru truhly z dívčí sady. Vyrobená z pevného, odolného papíru s hladkou povrchovou úpravou. Truhlička má jemný design v růžovo-bílé barvě. Ze všech stran je ozdobená pohádkovým motivem, třpytkami a stříbrným zavíráním. Na víku je reliéfní okénko s kouzelnou vílou. Po otevření začne šperkovnice hrát pomalou melodii. Součástí hudby je točící se víla. Uvnitř víka je polstrovaná přihrádka na šperky, klenoty či jiné poklady.
Výrobce (značka): Alltoys
za 319 Kč na Bambule.cz
Prohlédnout »

Šperkovnice s hudbou - motiv víly

Šperkovnice s hudbou a motivem Víly. Rozměr 16×11×10 cm.
Výrobce (značka): Alltoys
za 319 Kč na Bambule.cz
Prohlédnout »

209šperkovnice - srdce s melodií

Růžová šperkovnice s melodií ve tvaru srdce • Uvnitř baletka s hudbou • Polstrovaná přihrádka na Růžová pohádková šperkovnice ve tvaru srdce na všechny Tvé poklady. Po otevření začne hrát melodie a baletka tančit. Uvnitř polstrovaná přihrádka na šperky + zrcátko. Rozměry: 16,5x8x15cm Doporučený věk: 3+
Výrobce (značka): Wiky
za 259 Kč na Wiky.cz
Prohlédnout »

Skříňky a zdobné krabičky na šperky, které po otevření začnou hrát hudební melodii, podtrhnout ten kouzelný okamžik, kdy si holčička hraje se svými poklady. Oblíbené jsou tradiční hrací skříňky s baletkou, která podle hudby tančí. Uvnitř takové šperkovnice bývá také zrcátko, protože přeci každá baletka tančí před zrcadlem.

Pro koho je hračka určená?

Hračka je vhodná pro:
 • holky
Věk dívky:
 • od 3 let
 • do 99+ let
10. 12. 2019, poslední aktualizace 23. 09. 2020

Štítky: