Gáraže pro autíčka

Jak vybrat garáž na autíčka? Průvodce výběrem garáže pro autíčka.
Jakub Dokoupil | 22. 09. 2019, aktualizováno: 12. 10. 2019

Klučičí dětský pokoj. Znáte to: spousta autíček se válí všude možně po zemi – což se zpravidla mamince tuze nelíbí (tátovi se to začne nelíbit až v momentě, když na nějaké to titěrné autíčko s neuvěřitelně ostrými hranami šlápne). Zkrátka potřebujete všechny ty klukovy bouráky a závoďáky někam zaparkovat. Ale autíčka nemají své stálé parkovací místo. A tak se rozhodnete koupit klukovi nebo dětem garáž pro autíčka – jednak, aby autíčka měla kde nocovat čili parkovat, ale také samozřejmě a hlavně na hraní.

Průvodce výběrem garáže pro autíčka

Náš průvodce výběrem garáže pro autíčka se vám v deseti bodech pokusí poradit, na co byste se před koupí dětské garáže měli zaměřit, co zvážit a co se v současné době v hračkářstvích a eshopech s hračkami v tomto sortimentu vůbec prodává, o co je zájem a co je trendy. Pojďme na to.

Na co při koupí garáže pro autíčka myslet:
1. Věk dítěte, pro jak starého kluka vybíráme garáž?
Pro nejmenší chlapce od jednoho roku jsou vhodné garáže a autíčka Tut tut, pro kluky od tří let je nelepší volbou dětská garáž ze série Wader Kid cars a pro ty ještě starší děti je tady Hot Wheels
2. Velikost autíček, pro jak veliká autíčka pořídit garáž? Pro angličáky, nebo větší auta?
Velikost autíček do značné míry souvisí s prvním bodem, čili věkem dítěte. Menší děti potřebuji k hraní větší a robustnější autíčka, která se dají dobře uchopit a která bez újmy přežijí i velmi hrubé zacházení. Čím je kluk starší, tím více se dívá po detailním zpracování modelů aut, což s sebou nese ale i riziko křehčích dílů. Tedy taková autíčka v žádném případě nejsou vhodná do prozatím „neohrabaných“ ručiček malého dítěte.
3. Velikost garáže, jak velikou garáž na autíčka koupit?
Jen garáž, nebo několikapatrovou garáž? Kolik má mít garáž nebo lépe řečeno parkovací dům podlaží? Větší garáž si vyžaduje více místa. A to nejen, když si s garáží kluk hraje a garáž je postavená uprostřed dětského pokoje. Ale v obdobích, kdy kluka auta moc bavit nebudou a garáž bude odpočívat složená v krabici (krabicích) někde na skříni.
4. Garáž s dráhou, nebo bez dráhy, pořídit samostatnou garáž, nebo garáž se sjezdem, rampou a silnicí.
Garáž se sjezdy je zpravidla o něco náročnější na sestavení a zabírá více místa. Na druhé straně různé rampy, sjížděcí plošiny, dráhy s ohraničením a silnice pro autíčka jsou zárukou velké a dlouho nekončící zábavy. Kluci sjíždění autíček prostě milují a dokáží autíčka pouštět z vrchních pater garáže po dráze dolů dlouhé hodiny.
5. Pouze garáž nebo i autoservis, myčku atd.? Garáž, nebo celý herní set pro autíčka?
Chcete klasickou samostatnou garáž nebo rovnou celý parkovací dům s rampou, se sjezdy, výtahem a dalšími herními prvky jako jsou automyčka, autoservis, čerpací stanice…? Čili vybíráte pouze garáž nebo celé auto městečko s veškerým příslušenstvím? Nejčastěji rodiče kupují něco mezi těmito dvěma póly: třeba patrovou garáž se sjezdem, ke které se v budoucnu dají dokoupit další sjezdy a budovy.
6. Z jakého materiálu, plastovou, kovovou nebo dřevěnou garáž pro autíčka?
V obchodech nejčastěji narazíte na garáž pro autíčka z plastu. Aby ne, vždyť plast je nejběžnější materiál, z kterého se vyrábějí hračky. Poměrně velké zastoupení mají ale také dřevěné garáže pro autíčka. Dřevěné hračky včetně těchto garáží bývají často určené pro menší (či nejmenší) děti. Dřevo je pevnější než plast, ale většinou neumožňuje tak velkou variabilitu sestavení jako např. plastové dráhy na autíčka. Třetím materiálem, ze kterého se vyrábějí dětské garáže, je kov, respektive plech. Plechové garáže na autíčka se ale už vyskytují spíše jen jako rarita, pozůstatek z doby, která předcházela době plastové.
7. Licencovaná hračka, koupit garáž s motivy oblíbených postaviček?
Na trhu existuje mnoho licencovaných hraček. Garáže pro autíčka nejsou výjimkou. Pokud váš klučina zbožňuje postavičky z kreslených pohádek jako jsou např. Tlapková patrola (Paw Patrol) nebo Auta (The cars), můžete mu koupit garáž s motivy těchto postaviček. Cena bývá u takových hraček většinou o něco vyšší, ostatně jak už to tak bývá u veškerého značkového zboží.
8. Garáž pro autíčka z kartonu, co zkusit vyrobit garáž svépomocí z krabice od bot.
Na jedné straně stojí značkové garáže s licencovanými motivy, na opačném konci pak vlastnoručně vyrobené garáže z kartonu a různých krabic. Podrobný návod, jak vyrobit garáž pro autíčka z kartonu, zde nerozepíšu, ale v podstatě jde o to, jak staré papírové krabice s výřezy na autíčka k sobě složit, aby vše dobře drželo pohromadě a nerozpadlo se to při prvním trochu rychlejším příjezdu autíčka. Z vlastní zkušenosti vím, že po světě chodí mnoho šikovných tatínků a zručných maminek, kteří takovou garáž dokáží z různých nepotřebných zbytků, co se kde nejdou, vyrobit. Někdy je takové dílko zdařilejší, jindy méně, ale na čem jediném záleží je to, jak moc se garáž líbí dítěti, jak mu poslouží a jak si s takovou garáží dokáže vyhrát. Další velkou výhodou je, že do výroby garáže se může zapojit i samotné dítě. Ovšem je potřeba myslet na to, že pokud vyrobíte garáž z papíru či kartonu, dříve či později při aktivní hře 100procentně podlehne zkáze a rozpadne se.
9. Novou, nebo dětskou garáž z bazaru?
Vzhledem k vyšší pořizovací ceně některých patrových garážových setů není od věci popřemýšlet, zda se nepoohlédnout po nějaké té levnější garáži na autíčka někde v bazaru. Jednou každé dítě každé hračce odroste, a tak je bazar dobrým místem, kam nepoškozenou zánovní garáž pro autíčka „odložit“, aby doma nepřekážela a nějakému jinému klukovi ještě udělala radost. A to je příležitost pro ty, kteří si chtějí pořídit drahou hračku za příznivou cenu.
10. Test, recenze a reálná zkušenost.
Zkušenosti dětí a jejich rodičů jsou většinou více vypovídající než internetové rádoby recenze a „nezávislé“ testy. Pokud máte koho, ptejte se ve svém okolí, s jakou garáží na autíčka mají zkušenost a zda by ji doporučili. Recenze v obchodech jsou bohužel často psané z pohledu toho, kdo zboží chce mermomocí prodat. Čtěte je obezřetně a zvažte, zda kladete stejné nároky na funkčnost a využití hračky jako recenzent. Vaše představy se mohou rozcházet. Není všechno zlato, co se třpytí. Když to zobecníme a zjednodušíme, kvalitní garáže pro autíčka můžete očekávat od kromě už výše zmíněných značek (Tut tut od Vtech, Wader, Hot Wheels od Mattel) např. od výrobce Majorette, Siku, Bburago nebo Klein Bosch.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější garáž pro autíčka se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Garáže Tut tut

Značka Vtech svou sérií autíček a příslušenství Tut tut cílí na nejmenší děti, tedy kluky od jednoho roku. Plastová garáž je součástí dráhy, rampy nebo okruhu. Největší zábavu malá dítka zažijí při popojíždění autíčky po dráze.

Tut Tut - Závodní rampa
Tut Tut - Závodní rampa…
za 999 Kč na Bambule.cz
Do obchodu
Tut Tut - Letiště CZ
Tut Tut - Letiště CZ…
za 1498 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Vtech Tut Tut Letisko SK
Vtech Tut Tut Letisko SK…
za 1499 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Tut Tut - Dráha s raketovým startem CZ
Tut Tut - Dráha s raketovým startem CZ…
za 878 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Tut Tut - Dráha s raketový startem
Tut Tut - Dráha s raketový startem…
za 999 Kč na Bambule.cz
Do obchodu
Vtech Tut Tut - Závodní rampa
Vtech Tut Tut - Závodní rampa…
za 897 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Vtech Tut Tut - Dráha s raketovým startem
Vtech Tut Tut - Dráha s raketovým starte…
za 889 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Vtech Tut Tut - Letiště
Vtech Tut Tut - Letiště…
za 1489 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Tut Tut - Závodní rampa CZ
Tut Tut - Závodní rampa CZ…
za 939 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Tut Tut - Velké hasičské auto
Tut Tut - Velké hasičské auto…
za 999 Kč na Bambule.cz
Do obchodu
Vtech Tut Tut - Sada deluxe silnice
Vtech Tut Tut - Sada deluxe silnice…
za 762 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Garáže Wader Kid cars

Pro děti od tří let jsou určeny garážové dráhy Kid cars od značky Wader (Kid cars series, Kid cars sport a Kid cars 3D). Není to pouze garáž, ale celá ctavebnice garáže se silnicí a s mnoha dalšími prvky. Součástí jednotlivých sestav bývá kromě samotné garáže či parkovacího domu a dráhy pro autíčka také např. myčka, servisní středisko, autoservis, benzínová pumpa. Autíčka mohou sjíždět samy po dráze. Sestavy od Wader nabízejí dlouhé sjezdy pro autíčka, což přeloženo z řečí malých chlapců znamená hodně zábavy. Díky své multifunkčnosti a variabilitě patří tyto hračky od značky Wader mezi nejprodávanější a nejlepší garáže pro malé děti.

Garáž+dráha Kid cars 3D Hasiči plast 3,1m v krabici 59x40x15cm 12m+ Wader
Garáž+dráha Kid cars 3D Hasiči plast 3,1…
za 451 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Wader Kid Cars 3D Garáž 2 patra
Wader Kid Cars 3D Garáž 2 patra…
za 379 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Wader Kid Cars 3D Garáž s dráhou 5,5m
Wader Kid Cars 3D Garáž s dráhou 5,5m…
za 649 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Garáž+dráha Kid Cars 3D Policie plast 3,8m v krabici 59x40x15cm 12m+ Wader
Garáž+dráha Kid Cars 3D Policie plast 3,…
za 498 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Wader Kid cars 3D garáž 2 patra 4,6 m
Wader Kid cars 3D garáž 2 patra 4,6 m…
za 499 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Wader Kid Cars 3D Garáž 5,5m
Wader Kid Cars 3D Garáž 5,5m…
za 622 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Wader 53040 - Kid cars 3D parkoviště 2 patra 4,6 m
Wader 53040 - Kid cars 3D parkoviště 2 p…
za 529 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
WADER Kid cars 3D multi parkování 9,1 m
WADER Kid cars 3D multi parkování 9,1 m…
za 879 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Wader WADER Garáž KID CARS 3D s dráhou 9,1 m
Wader WADER Garáž KID CARS 3D s dráhou 9…
za 893 Kč na Mall.cz
Do obchodu
WADER - KID CARS 3D - Multi Parking (9,1m)
WADER - KID CARS 3D - Multi Parking (9,1…
za 797 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Garáž Dráha stavba 3,7m v krabici 59x40x15cm 12m+ Wader
Garáž Dráha stavba 3,7m v krabici 59x40x…
za 498 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Wader 80611 - Kid Cars mosty a silnice 14,2m
Wader 80611 - Kid Cars mosty a silnice 1…
za 1449 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
WADER -KID CARS 3D - Parkování 3 patra -4,6m
WADER -KID CARS 3D - Parkování 3 patra -…
za 498 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
WADER KID CARS 3D Garáž 2 patra (3,4m)
WADER KID CARS 3D Garáž 2 patra (3,4m)…
za 378 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Garáž + dráha Kid Cars 3D Nemocnice plast 4,8m v krabici 59x40x15cm 12m+ Wader
Garáž + dráha Kid Cars 3D Nemocnice plas…
za 465 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Wader Kid Cars 3D Garáž s dráhou 5,5m
Wader Kid Cars 3D Garáž s dráhou 5,5m…
za 694 Kč na Mall.cz
Do obchodu

Garáže Hot wheels

Oblíbená značka a asi také nejznámější. To jsou autíčka, bláznivé sjezdy a garáže Hot Wheels. Nepřeberné množství různých sestav, velmi dlouhé dráhy, které se dají různě kombinovat a spojovat.

Hot Wheels City Utkej se s příšerou Gator garage
Hot Wheels City Utkej se s příšerou Gato…
za 499 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Hot Wheels city garáž se smyčkou
Hot Wheels city garáž se smyčkou…
za 2649 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Hot Wheels CITY GARÁŽ SE SMYČKOU
Hot Wheels CITY GARÁŽ SE SMYČKOU…
za 2648 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Hot Wheels City - Garáž se smyčkou
Hot Wheels City - Garáž se smyčkou…
za 3199 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Hot Wheels City Postav město - Únik z garáže
Hot Wheels City Postav město - Únik z ga…
za 379 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Hot Wheels City Deluxe Set GBF95
Hot Wheels City Deluxe Set GBF95…
za 859 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Mattel Cars Ultimátní vystřelovač
Mattel Cars Ultimátní vystřelovač…
za 849 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Hot Wheels City Deluxe set - Super Spin Dealership
Hot Wheels City Deluxe set - Super Spin…
za 939 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Hot Wheels city garáž se smyčkou
Hot Wheels city garáž se smyčkou…
za 3199 Kč na Bambule.cz
Do obchodu
Hot Wheels City supergaráž
Hot Wheels City supergaráž…
za 6299 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Mega Bloks Hot Wheels MALÝ HRACÍ SET
Mega Bloks Hot Wheels MALÝ HRACÍ SET…
za 379 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Hot Wheels Super ultimátní mega garáž
Hot Wheels Super ultimátní mega garáž…
za 4999 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Mattel Hot Wheels City Postav město Únik z garáže
Mattel Hot Wheels City Postav město Únik…
za 369 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Hot Wheeels city supergaráž
Hot Wheeels city supergaráž…
za 6999 Kč na Bambule.cz
Do obchodu
Hot Wheels CITY SUPERGARÁŽ
Hot Wheels CITY SUPERGARÁŽ…
za 5815 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Patrová garáž

Žádné dítě netouží po obyčejné hračce. Chce super hračku. Žádný kluk si nepřeje obyčejné auto. Chce super bourák. A stejně tak je to s garáží. Proč chtít obyčejnou garáž, když jsou obchody plné obrovských super garáží. Patrová (dvou-, tří-, čtyř-, ale i pětipatrová) garáž je snem každého kluka.

Pokud tedy pod vlivem své ratolesti hledáte patrovou nebo dokonce několikapatrovou garáž na autíčka, podívejte se na tyto hračky. Součástí většiny patrových garáží a parkovacích domů je dráha pro autíčka, sjezd nebo rampa a výtah.

Policejní stanice třípatrová, česká verze
Policejní stanice třípatrová, česká verz…
za 319 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Halsall Teamsterz 3 patrová garáž s 5 autíčky
Halsall Teamsterz 3 patrová garáž s 5 au…
za 849 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Městské patrové parkoviště
Městské patrové parkoviště…
za 1499 Kč na Bambule.cz
Do obchodu
Hasičská stanice s dráhou 65ks
Hasičská stanice s dráhou 65ks…
za 377 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
DOLU Třípatrová plastová garáž
DOLU Třípatrová plastová garáž…
za 649 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Bosh garáž, 5 pater - svítící
Bosh garáž, 5 pater - svítící…
za 1269 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Wader Mega garáž 3 patra plast + 3 auta
Wader Mega garáž 3 patra plast + 3 auta…
za 1056 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Halsall Teamsterz Garáž patrová
Halsall Teamsterz Garáž patrová…
za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Majorette Garáž Urban
Majorette Garáž Urban…
za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Majorette Garáž Car Park 5 podlaží a 1 autíčko
Majorette Garáž Car Park 5 podlaží a 1 a…
za 1045 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Garáž + dráha Kid Cars 3D Nemocnice plast 4,8m v krabici 59x40x15cm 12m+ Wader
Garáž + dráha Kid Cars 3D Nemocnice plas…
za 465 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Klein Třípatrová garáž Bosch
Klein Třípatrová garáž Bosch…
za 499 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Cars Herní set Garáž
Cars Herní set Garáž…
za 639 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Bburago 1:43 Ferrari Race & Play garáž+2auta v krabičce
Bburago 1:43 Ferrari Race & Play garáž+2…
za 1048 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
WADER Kid cars 3D multi parkování 9,1 m
WADER Kid cars 3D multi parkování 9,1 m…
za 879 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Klein Bosch garáž 4 patra
Klein Bosch garáž 4 patra…
za 1169 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Majorette Garáž Creatix Petrol Station
Majorette Garáž Creatix Petrol Station…
za 799 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Wader 53040 - Kid cars 3D parkoviště 2 patra 4,6 m
Wader 53040 - Kid cars 3D parkoviště 2 p…
za 529 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
DOLU Dvoupatrová plastová garáž
DOLU Dvoupatrová plastová garáž…
za 559 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Siku 5505 Garáž
Siku 5505 Garáž…
za 1279 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Teddies BABY Patrová garáž s dráhou a dvěma auty
Teddies BABY Patrová garáž s dráhou a dv…
za 568 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Smoby Vroom Planet Garáž velká
Smoby Vroom Planet Garáž velká…
za 1279 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Halsall Teamsterz skládací garáž s autíčky
Halsall Teamsterz skládací garáž s autíč…
za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Garáže 3 patra + servis hrací sada
Garáže 3 patra + servis hrací sada…
za 671 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Teamsterz parking garáž s autíčkem
Teamsterz parking garáž s autíčkem…
za 699 Kč na Bambule.cz
Do obchodu
Wiky Autíčková dráha 4 autíčka
Wiky Autíčková dráha 4 autíčka…
za 759 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Mochtoys Garáže 3 patra a servis
Mochtoys Garáže 3 patra a servis…
za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Wader Garáž 3 patra a dráha 3 m 90 x 80 cm
Wader Garáž 3 patra a dráha 3 m 90 x 80…
za 489 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Mega garáž 3 patra Wader 7,4 m
Mega garáž 3 patra Wader 7,4 m…
za 958 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
SIKU World - Garáž
SIKU World - Garáž…
za 1359 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Klein Parkovací garáž - 2 patra
Klein Parkovací garáž - 2 patra…
za 657 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Chicco Hračka garáž Turbo Team Stop & Go
Chicco Hračka garáž Turbo Team Stop & Go…
za 969 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Majorette Creatix Showroom Lamborghini + 1 autíčko
Majorette Creatix Showroom Lamborghini +…
za 299 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Mega Garáže - parkovací set se silnicí
Mega Garáže - parkovací set se silnicí…
za 839 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
BOSCH garáž, 5 pater - svítící
BOSCH garáž, 5 pater - svítící…
za 1283 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Dickie Policejní stanice třípatrová, česká verze
Dickie Policejní stanice třípatrová, čes…
za 421 Kč na Mall.cz
Do obchodu
BBurago Racing Garage
BBurago Racing Garage…
za 1179 Kč na Mall.cz
Do obchodu
CARS HERNÍ SET GARÁŽ
CARS HERNÍ SET GARÁŽ…
za 578 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Klein Bosch garáž - 4 patra
Klein Bosch garáž - 4 patra…
za 1169 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Plan Toys Letiště
Plan Toys Letiště…
za 2799 Kč na Mall.cz
Do obchodu
WADER -KID CARS 3D - Parkování 3 patra -4,6m
WADER -KID CARS 3D - Parkování 3 patra -…
za 498 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
MaDe Garáž, 29cm + 3 auta
MaDe Garáž, 29cm + 3 auta…
za 419 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Spin Master Paw Patrol Hrací dráha pro autíčka
Spin Master Paw Patrol Hrací dráha pro a…
za 1449 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Mikro hračky Parkovací garáž patrová + auto
Mikro hračky Parkovací garáž patrová + a…
za 659 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Mega Garáže - parkovací set se silnicí
Mega Garáže - parkovací set se silnicí…
za 898 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Klein Bosch garáž - 6 pater
Klein Bosch garáž - 6 pater…
za 1799 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Klein 5 patrová garáž Bosch
Klein 5 patrová garáž Bosch…
za 1299 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Teddies Garáž/Hasičská stanice s dráhou
Teddies Garáž/Hasičská stanice s dráhou…
za 379 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Alltoys Garáž 4 patra
Alltoys Garáž 4 patra…
za 649 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
SlKU World - Garáž
SlKU World - Garáž…
za 1278 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Lamps Garáž 2 patra + autíčka
Lamps Garáž 2 patra + autíčka…
za 289 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Mochtoys Garáže parkovací set 3 patra
Mochtoys Garáže parkovací set 3 patra…
za 309 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Klein Bosch garáž 5 pater - svítící
Klein Bosch garáž 5 pater - svítící…
za 1499 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Wader Kid Cars 3D Garáž s dráhou 5,5m
Wader Kid Cars 3D Garáž s dráhou 5,5m…
za 649 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Garáž Car Park 5 podlaží + 1 autíčko
Garáž Car Park 5 podlaží + 1 autíčko…
za 1159 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Mochtoys Garáž čtyřpatrová a autíčka
Mochtoys Garáž čtyřpatrová a autíčka…
za 479 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
BBurago 1:43 Ferrari garáž + 2 auta v krabičce
BBurago 1:43 Ferrari garáž + 2 auta v kr…
za 1064 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Wader Kid Cars 3D Garáž 2 patra
Wader Kid Cars 3D Garáž 2 patra…
za 379 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Majorette Garáž Car Park
Majorette Garáž Car Park…
za 839 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Bosch garáž - 5 podlaží
Bosch garáž - 5 podlaží…
za 1320 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Wader Mega garáž
Wader Mega garáž…
za 1079 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
LEGO Super Heroes 76131 Bitva o základnu Avengerů
LEGO Super Heroes 76131 Bitva o základnu…
za 2799 Kč na Bambule.cz
Do obchodu
BBurago Ferrari Parking Garage + 4 autíčka
BBurago Ferrari Parking Garage + 4 autíč…
za 1240 Kč na Mall.cz
Do obchodu
DOLU Čtyřpatrová plastová garáž
DOLU Čtyřpatrová plastová garáž…
za 849 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Smoby Vroom Planet Garáž First
Smoby Vroom Planet Garáž First…
za 799 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Teddies Garáž/Policejní stanice s dráhou
Teddies Garáž/Policejní stanice s dráhou…
za 384 Kč na Mall.cz
Do obchodu
WADER KID CARS 3D Garáž 2 patra (3,4m)
WADER KID CARS 3D Garáž 2 patra (3,4m)…
za 378 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Wader Garáž 3 patra + dráha
Wader Garáž 3 patra + dráha…
za 499 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Majorette Garáž Creatix Policie a 1 autíčko
Majorette Garáž Creatix Policie a 1 autí…
za 599 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Teddies Parkovací garáž + auto 28 ks
Teddies Parkovací garáž + auto 28 ks…
za 360 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Třípatrová plastová garáž
Třípatrová plastová garáž…
za 643 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Garáž 4 patra
Garáž 4 patra…
za 899 Kč na Bambule.cz
Do obchodu
Bburago 1:43 Ferrari Race & Play Auto Service Centre + auto
Bburago 1:43 Ferrari Race & Play Auto Se…
za 690 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Rappa Garáž parkovací velká s kovovými modely aut
Rappa Garáž parkovací velká s kovovými m…
za 599 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Little Dutch Garáže
Little Dutch Garáže…
za 1299 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Mochtoys Garáž čtyřpodlažní s autíčky
Mochtoys Garáž čtyřpodlažní s autíčky…
za 389 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Alltoys Teamsterz 5 patrová garáž s 15 autíčky
Alltoys Teamsterz 5 patrová garáž s 15 a…
za 1319 Kč na Mall.cz
Do obchodu
SlKU World - Garáž
SlKU World - Garáž…
za 1699 Kč na Bambule.cz
Do obchodu
Majorette Garáž Car Park 5 podlaží + 1 autíčko
Majorette Garáž Car Park 5 podlaží + 1 a…
za 1079 Kč na Mall.cz
Do obchodu
DOLU Spirálová dráha pro auta, plastová
DOLU Spirálová dráha pro auta, plastová…
za 529 Kč na Mall.cz
Do obchodu
BBurago 1:43 garáž Mega + 2 ks auta v krabici
BBurago 1:43 garáž Mega + 2 ks auta v kr…
za 1350 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Wader Kid cars 3D garáž 2 patra 4,6 m
Wader Kid cars 3D garáž 2 patra 4,6 m…
za 499 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Bburago Garáž Ferrari Downhill Racing
Bburago Garáž Ferrari Downhill Racing…
za 999 Kč na Wiky.cz
Do obchodu
Garáže 3 patra + servis hrací sada
Garáže 3 patra + servis hrací sada…
za 799 Kč na Bambule.cz
Do obchodu
Simba Garáž Creatix Policie + 1 autíčko
Simba Garáž Creatix Policie + 1 autíčko…
za 728 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Mattell Cars Herní set Garáž
Mattell Cars Herní set Garáž…
za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Garáž Creatix Policie + 1 autíčko
Garáž Creatix Policie + 1 autíčko…
za 598 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Klein Parkovací garáž 3 patra
Klein Parkovací garáž 3 patra…
za 1299 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Alltoys Teamsterz skládací garáž s autíčky
Alltoys Teamsterz skládací garáž s autíč…
za 599 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Halsall Teamsterz Parking garáž s autíčkem
Halsall Teamsterz Parking garáž s autíčk…
za 469 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Bburago 1:43 Ferrari Race & Play Racing Garage + auto
Bburago 1:43 Ferrari Race & Play Racing…
za 1048 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
PlanToys PT6611 - Parkovací garáž
PlanToys PT6611 - Parkovací garáž…
za 1949 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Abrick 3042 Závodní okruh s garáží
Abrick 3042 Závodní okruh s garáží…
za 599 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
WADER - Garáž 3 patra + dráha
WADER - Garáž 3 patra + dráha…
za 488 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Halsall Teamsterz garáž v pneumatice s autíčkem
Halsall Teamsterz garáž v pneumatice s a…
za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Eddy Toys Garáž, hrací set
Eddy Toys Garáž, hrací set…
za 699 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Bosch garáž - 4 patra
Bosch garáž - 4 patra…
za 1040 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Dřevěná garáž

Dřevěnou garáž pro autíčka nabízejí značky Woody, Viga nebo Plan Toys. Dřevěné dětské garáže nemívají sjezdy nebo jsou jen velmi krátké. Na druhé straně jsou snadnější na poskládání a často si s nimi mohou hrát i nejmenší děti od jednoho roku.

Stáj s garáží pro traktory dřevěná 1:32
Stáj s garáží pro traktory dřevěná 1:32…
za 1390 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast
Woody Garáž s výtahem a příslušenstvím -…
za 739 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Viga Dřevěná garáž
Viga Dřevěná garáž…
za 670 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Maxim Dřevěné nádraží s garáží a výtahem
Maxim Dřevěné nádraží s garáží a výtahem…
za 1258 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Dílna pro traktory dřevo 41x54x32cm 1:32
Dílna pro traktory dřevo 41x54x32cm 1:32…
za 943 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Brio Patrové parkovací garáže s výtahem
Brio Patrové parkovací garáže s výtahem…
za 1299 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Bigjigs Toys Dřevěná garáž pro auta
Bigjigs Toys Dřevěná garáž pro auta…
za 2199 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Kids Globe Dřevěná stodola s dílnou 1:32
Kids Globe Dřevěná stodola s dílnou 1:32…
za 1049 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Plantoys Parkovací garáž
Plantoys Parkovací garáž…
za 2349 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Bino Parkoviště dřevěné s výtahem
Bino Parkoviště dřevěné s výtahem…
za 599 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Dřevěná garáž
Dřevěná garáž…
za 1024 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Garáž dřevěná pro traktory 1:50 v krabičce
Garáž dřevěná pro traktory 1:50 v krabič…
za 399 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Mikro Trading Dřevěná garáž pro traktory 1:16
Mikro Trading Dřevěná garáž pro traktory…
za 1381 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Plan Toys Parkovací garáže včetně příslušenství
Plan Toys Parkovací garáže včetně příslu…
za 2199 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Recent Toys Puzzle Car Park
Recent Toys Puzzle Car Park…
za 229 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Hape Garáž vícepatrová s auty a helikoptérou
Hape Garáž vícepatrová s auty a helikopt…
za 1269 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Brio WORLD 33574 Železniční depo
Brio WORLD 33574 Železniční depo…
za 519 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Small foot Small Foot Čerpací stanice s příslušenstvím
Small foot Small Foot Čerpací stanice s…
za 889 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Dřevěná garáž
Dřevěná garáž…
za 669 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu

Garáž Cars

Garáže a sjezdy s motivy z kreslené série The Cars. Jsou to licencované hračky, takže si můžete být jistí určitou kvalitou, bez níž by licenci na motivy z této pohádky výrobce nezískal. Na ostatní hračky s motivy z Cars se podívejte tady.

Unico Cars for kids - autoservis
Unico Cars for kids - autoservis…
za 729 Kč na Mall.cz
Do obchodu
CARS 3 FLORIDA SPEEDWAY GARÁŽ
CARS 3 FLORIDA SPEEDWAY GARÁŽ…
za 1149 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
CARS HERNÍ SET GARÁŽ
CARS HERNÍ SET GARÁŽ…
za 578 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Cars Herní set Garáž
Cars Herní set Garáž…
za 639 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Mattel Cars Ultimátní vystřelovač
Mattel Cars Ultimátní vystřelovač…
za 849 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu
Hrací sada Cars 3 Piston Cup
Hrací sada Cars 3 Piston Cup…
za 509 Kč na Mraky hraček.cz
Do obchodu
Unico Cars for kids - Parkoviště v boxíku
Unico Cars for kids - Parkoviště v boxík…
za 389 Kč na Mall.cz
Do obchodu
Mattell Cars Herní set Garáž
Mattell Cars Herní set Garáž…
za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Do obchodu

O autorovi

Na webu doPohádky.cz se věnuji recenzím hraček. Jakožto šťastný otec dvou dětí jsem každodenním účastníkem dětských her. Vím, jaké to je šlápnout bosou nohou na plastového dinosaura. Dětské hračky beru do rukou častěji než (opravdovou) vařečku či (skutečný) šroubovák.