Gáraže pro autíčka

Jak vybrat garáž na autíčka? Tento průvodce vám s výběrem garáže pro autíčka pomůže.

Klučičí dětský pokoj. Znáte to: spousta autíček se válí všude možně po zemi – což se zpravidla mamince tuze nelíbí (tátovi se to začne nelíbit až v momentě, když na nějaké to titěrné autíčko s neuvěřitelně ostrými hranami šlápne). Zkrátka potřebujete všechny ty klukovy bouráky a závoďáky někam zaparkovat. Ale autíčka nemají své stálé parkovací místo. A tak se rozhodnete koupit klukovi nebo dětem garáž pro autíčka – jednak, aby autíčka měla kde nocovat čili parkovat, ale také samozřejmě a hlavně na hraní.

Průvodce výběrem garáže pro autíčka

Náš průvodce výběrem garáže pro autíčka se vám v deseti bodech pokusí poradit, na co byste se před koupí dětské garáže měli zaměřit, co zvážit a co se v současné době v hračkářstvích a eshopech s hračkami v tomto sortimentu vůbec prodává, o co je zájem a co je trendy. Pojďme na to.

Na co při koupí garáže pro autíčka myslet:
1. Věk dítěte, pro jak starého kluka vybíráme garáž?
Pro nejmenší chlapce od jednoho roku jsou vhodné garáže a autíčka Tut tut, pro kluky od tří let je nelepší volbou dětská garáž ze série Wader Kid cars a pro ty ještě starší děti je tady Hot Wheels
2. Velikost autíček, pro jak veliká autíčka pořídit garáž? Pro angličáky, nebo větší auta?
Velikost autíček do značné míry souvisí s prvním bodem, čili věkem dítěte. Menší děti potřebuji k hraní větší a robustnější autíčka, která se dají dobře uchopit a která bez újmy přežijí i velmi hrubé zacházení. Čím je kluk starší, tím více se dívá po detailním zpracování modelů aut, což s sebou nese ale i riziko křehčích dílů. Tedy taková autíčka v žádném případě nejsou vhodná do prozatím „neohrabaných“ ručiček malého dítěte.
3. Velikost garáže, jak velikou garáž na autíčka koupit?
Jen garáž, nebo několikapatrovou garáž? Kolik má mít garáž nebo lépe řečeno parkovací dům podlaží? Větší garáž si vyžaduje více místa. A to nejen, když si s garáží kluk hraje a garáž je postavená uprostřed dětského pokoje. Ale v obdobích, kdy kluka auta moc bavit nebudou a garáž bude odpočívat složená v krabici (krabicích) někde na skříni.
4. Garáž s dráhou, nebo bez dráhy, pořídit samostatnou garáž, nebo garáž se sjezdem, rampou a silnicí.
Garáž se sjezdy je zpravidla o něco náročnější na sestavení a zabírá více místa. Na druhé straně různé rampy, sjížděcí plošiny, dráhy s ohraničením a silnice pro autíčka jsou zárukou velké a dlouho nekončící zábavy. Kluci sjíždění autíček prostě milují a dokáží autíčka pouštět z vrchních pater garáže po dráze dolů dlouhé hodiny.
5. Pouze garáž nebo i autoservis, myčku atd.? Garáž, nebo celý herní set pro autíčka?
Chcete klasickou samostatnou garáž nebo rovnou celý parkovací dům s rampou, se sjezdy, výtahem a dalšími herními prvky jako jsou automyčka, autoservis, čerpací stanice…? Čili vybíráte pouze garáž nebo celé auto městečko s veškerým příslušenstvím? Nejčastěji rodiče kupují něco mezi těmito dvěma póly: třeba patrovou garáž se sjezdem, ke které se v budoucnu dají dokoupit další sjezdy a budovy.
6. Z jakého materiálu, plastovou, kovovou nebo dřevěnou garáž pro autíčka?
V obchodech nejčastěji narazíte na garáž pro autíčka z plastu. Aby ne, vždyť plast je nejběžnější materiál, z kterého se vyrábějí hračky. Poměrně velké zastoupení mají ale také dřevěné garáže pro autíčka. Dřevěné hračky včetně těchto garáží bývají často určené pro menší (či nejmenší) děti. Dřevo je pevnější než plast, ale většinou neumožňuje tak velkou variabilitu sestavení jako např. plastové dráhy na autíčka. Třetím materiálem, ze kterého se vyrábějí dětské garáže, je kov, respektive plech. Plechové garáže na autíčka se ale už vyskytují spíše jen jako rarita, pozůstatek z doby, která předcházela době plastové.
7. Licencovaná hračka, koupit garáž s motivy oblíbených postaviček?
Na trhu existuje mnoho licencovaných hraček. Garáže pro autíčka nejsou výjimkou. Pokud váš klučina zbožňuje postavičky z kreslených pohádek jako jsou např. Tlapková patrola (Paw Patrol) nebo Auta (The cars), můžete mu koupit garáž s motivy těchto postaviček. Cena bývá u takových hraček většinou o něco vyšší, ostatně jak už to tak bývá u veškerého značkového zboží.
8. Garáž pro autíčka z kartonu, co zkusit vyrobit garáž svépomocí z krabice od bot.
Na jedné straně stojí značkové garáže s licencovanými motivy, na opačném konci pak vlastnoručně vyrobené garáže z kartonu a různých krabic. Podrobný návod, jak vyrobit garáž pro autíčka z kartonu, zde nerozepíšu, ale v podstatě jde o to, jak staré papírové krabice s výřezy na autíčka k sobě složit, aby vše dobře drželo pohromadě a nerozpadlo se to při prvním trochu rychlejším příjezdu autíčka. Z vlastní zkušenosti vím, že po světě chodí mnoho šikovných tatínků a zručných maminek, kteří takovou garáž dokáží z různých nepotřebných zbytků, co se kde nejdou, vyrobit. Někdy je takové dílko zdařilejší, jindy méně, ale na čem jediném záleží je to, jak moc se garáž líbí dítěti, jak mu poslouží a jak si s takovou garáží dokáže vyhrát. Další velkou výhodou je, že do výroby garáže se může zapojit i samotné dítě. Ovšem je potřeba myslet na to, že pokud vyrobíte garáž z papíru či kartonu, dříve či později při aktivní hře 100procentně podlehne zkáze a rozpadne se.
9. Novou, nebo dětskou garáž z bazaru?
Vzhledem k vyšší pořizovací ceně některých patrových garážových setů není od věci popřemýšlet, zda se nepoohlédnout po nějaké té levnější garáži na autíčka někde v bazaru. Jednou každé dítě každé hračce odroste, a tak je bazar dobrým místem, kam nepoškozenou zánovní garáž pro autíčka „odložit“, aby doma nepřekážela a nějakému jinému klukovi ještě udělala radost. A to je příležitost pro ty, kteří si chtějí pořídit drahou hračku za příznivou cenu.
10. Test, recenze a reálná zkušenost.
Zkušenosti dětí a jejich rodičů jsou většinou více vypovídající než internetové rádoby recenze a „nezávislé“ testy. Pokud máte koho, ptejte se ve svém okolí, s jakou garáží na autíčka mají zkušenost a zda by ji doporučili. Recenze v obchodech jsou bohužel často psané z pohledu toho, kdo zboží chce mermomocí prodat. Čtěte je obezřetně a zvažte, zda kladete stejné nároky na funkčnost a využití hračky jako recenzent. Vaše představy se mohou rozcházet. Není všechno zlato, co se třpytí. Když to zobecníme a zjednodušíme, kvalitní garáže pro autíčka můžete očekávat od kromě už výše zmíněných značek (Tut tut od Vtech, Wader, Hot Wheels od Mattel) např. od výrobce Majorette, Siku, Bburago nebo Klein Bosch.

Na nejoblíbenější nebo nejlevnější garáž pro autíčka se můžete podívat na srovnávači cen Heureka:

Garáže Tut tut

Značka Vtech svou sérií autíček a příslušenství Tut tut cílí na nejmenší děti, tedy kluky od jednoho roku. Plastová garáž je součástí dráhy, rampy nebo okruhu. Největší zábavu malá dítka zažijí při popojíždění autíčky po dráze.

1/6
Tut tut - letiště

Tut tut - letiště

za 1539 Kč na Mall.cz
Variabilní dráha pro autíčka Tut-Tut, kterou lze libovolně spojovat s ostatními dráhami. Součástí balení je jedno autíčko Letadlo. Postavte si dráhu a vyberte si trasu, jakou má letoun projet!
Výrobce (značka): Vtech
2/6
Tut tut - sada deluxe silnice

Tut tut - sada deluxe silnice

za 762 Kč na Mall.cz
Variabilní dráha pro autíčka Tut-Tut, kterou lze libovolně spojovat s ostatními dráhami. Postavte si dráhu podle svých přestav a vyberte trasu, jakou má vaše Tut-Tut autíčko projet!
Výrobce (značka): Vtech
3/6
Tut tut letisko sk

Tut tut letisko sk

za 1499 Kč na Hračky 4kids.cz
Tut Tut Letiště Letištní zázemí nabízí při sestavování prvky, na kterých mohou děti vyzkoušet pohyb s autíčky i letadélkem. Děti mohou vyzkoušet na dráze SmartPoints , které po aktivaci nechávají autíčko či letadélko mluvit či zpívat písničku. Dráhy se dají mezi sebou propojovat. Parkoviště umí komunikovat s dětmi, tentokrát ve slovenském jazyce. Přednosti: pomocí "chytrých bodů" nechává komunikovat projíždějící auta autíčka jsou využitelná s dráhami Tut Tut nebo i samostatně odolné proti mechanickému poškození Kupte dětem mluvící autíčko Tut Tut! Vhodné pro děti od 12 měsíců do 5 let Materiál: plast Jazyk: slovenština Baterie: 2 x AAA ( jsou součástí balení) Počet dílů: 12 Počet autíček: 1 letadlo Rozměry balení: 46 x 13,5 x 28 cm
Výrobce (značka): Vtech
4/6
Tut Tut - Velké hasičské auto

Tut Tut - Velké hasičské auto

za 999 Kč na Bambule.cz
Variabilní dráha pro autíčka Tut-Tut. Lze libovolně spojovat s ostatními dráhami. Jedno autíčko Tut Tut je součástí balení. Autíčka Tut Tut jsou dokonalá malá autíčka přesně padnoucí do malých dětských ručiček! Mluvící autíčko od Vtech. Autíčko z oblíbené série ""Autíčka Tut Tut"". Komunikuje s dětmi. Lze používat s dráhami Tut Tut nebo i samostatně. Při hře s dráhami pro autíčka Tut Tut, komunikuje pomocí ""chytrých bodů"", Smartpoint, které jsou umístěné na různých místech dráhy. Všechny dráhy lze spolu propojovat. Každé autíčko mluví jiným hlasem, používá rozdílná slova, fráze i zazpívá jinou písničku. No prostě spousta a spousta skvělé zábavy!
Výrobce (značka): Vtech
5/6
Tut Tut - Dráha s raketovým startem CZ

Tut Tut - Dráha s raketovým startem CZ

za 939 Kč na Mraky hraček.cz
Variabilní dráha pro autíčka Tut-Tut. Lze libovolně spojovat s ostatními dráhami. Jedno autíčko Tut Tut je součástí balení.  Autíčka Tut Tut jsou dokonalá malá autíčka přesně padnoucí do malých dětských ručiček. Mluvící autíčko od Vtech. Autíčko z oblíbené série "Autíčka Tut Tut". Komunikuje s dětmi. Lze používat s dráhami Tut Tut nebo i samostatně. Při hře s dráhami pro autíčka Tut Tut, komunikuje pomocí "chytrých bodů", Smartpoint, které jsou umístěné na různých místech dráhy. Všechny dráhy lze spolu propojovat. Každé autíčko mluví jiným hlasem, používá rozdílná slova, fráze i zazpívá jinou písničku. No prostě spousta a spousta skvělé zábavy. Věk: 12m+ Baterie: 2 x AAA (jsou součástí balení)   Autíčka V-Tech Tut Tut - video:
Výrobce (značka): Meccano
6/6
Tut tut - závodní rampa

Tut tut - závodní rampa

za 889 Kč na Mall.cz
Variabilní dráha pro autíčka Tut-Tut, kterou lze libovolně spojovat s ostatními dráhami. Součástí balení je jedno autíčko Závoďák. Postavte si dráhu a vyberte si trasu, jakou má letoun projet!
Výrobce (značka): Vtech

Garáže Wader Kid cars

Pro děti od tří let jsou určeny garážové dráhy Kid cars od značky Wader (Kid cars series, Kid cars sport a Kid cars 3D). Není to pouze garáž, ale celá ctavebnice garáže se silnicí a s mnoha dalšími prvky. Součástí jednotlivých sestav bývá kromě samotné garáže či parkovacího domu a dráhy pro autíčka také např. myčka, servisní středisko, autoservis, benzínová pumpa. Autíčka mohou sjíždět samy po dráze. Sestavy od Wader nabízejí dlouhé sjezdy pro autíčka, což přeloženo z řečí malých chlapců znamená hodně zábavy. Díky své multifunkčnosti a variabilitě patří tyto hračky od značky Wader mezi nejprodávanější a nejlepší garáže pro malé děti.

1/8
Garáž+dráha Kid cars 3D Hasiči plast 3,1m v krabici 59x40x15cm 12m+ Wader

Garáž+dráha Kid cars 3D Hasiči plast 3,1m v krabici 59x40x15cm 12m+ Wader

za 458 Kč na Mraky hraček.cz
Dětská barevná dráha s hasičskou stanicí a autíčky. Délka dráhy je 3,1 m. Šířka dráhy pro autíčka (vnitřní průměr) je 9 cm. Součástí balení jsou 3 autíčka.Kompaktibilní se všemi autodráhami Wader Kid cars series, Kid cars sport a Kid cars 3D.Vhodné od 3 let.
Výrobce (značka): Wader
2/8
Kid cars 3d garáž 2 patra (3,4m)

Kid cars 3d garáž 2 patra (3,4m)

za 378 Kč na Mraky hraček.cz
KID CARS 3D - Garáž 2 patra (3,4m) Wader.Garáž má 2 patra.Je to kvalitní plastová dráha od firmy Wader. Celková délka dráhy je 3,4 m. Obsahuje 1 autíčko. Doporučený věk 3+.
Výrobce (značka): Wader
3/8
Garáž + dráha Kid Cars 3D Nemocnice plast 4,8m v krabici 59x40x15cm 12m+ Wader

Garáž + dráha Kid Cars 3D Nemocnice plast 4,8m v krabici 59x40x15cm 12m+ Wader

za 458 Kč na Mraky hraček.cz
Nemocnice Je nezbytná součást každého městečka Kid Cars. Tato dvou patrová budova má dráhu dlouhou 4,8 m je vyrobena z nezávadného plastu. Součástí setu je i sanitka a vrtulník. Je kompatibilní se všemi autodráhami Wader Kid cars. Vhodné od 12 měsíců.
Výrobce (značka): Wader
4/8
80611 - kid cars mosty a silnice 14,2m

80611 - kid cars mosty a silnice 14,2m

za 1449 Kč na Hračky 4kids.cz
Wader 80611 - Kid Cars mosty a silnice 14,2m Velká dráha pro autíčka včetně mostů a křižovatek. Skládání dráhy je velmi snadné. Dráhu lze libovolně přestavovat. Vše je zabalené ve velkém praktickém boxu. Šířka silnice: 10,5 cm Rozměr boxu: 60 x 40 x 40 cm Rozměr dráhy: 150 x 150 cm Vhodné pro děti od 1 roku
Výrobce (značka): Wader
5/8
Kid cars 3d garáž 5,5m

Kid cars 3d garáž 5,5m

za 693 Kč na Mraky hraček.cz
Dětská garáž s cestou od CTW se musí zalíbit každému klukovi! Vyrobeno z kvalitního plastu. Cesta obsahuje několik krásně barevných dílů. Balení dále obsahuje: autíčka, stromy, sloupy pro zdvih dráhy. Hračky mají bezpečnostní certifikát CE. Specifikace: Délka dráhy: 5,5 metrů Materiál: plast Doporučený věk: 3+ Výrobce: Wader
Výrobce (značka): Wader
6/8
Garáž kid cars 3d s dráhou 9,1 m

Garáž kid cars 3d s dráhou 9,1 m

za 869 Kč na Mall.cz
Barevná kaskádová dráha s multifunkčním parkovištěm. Velká garáž je vyrobena z nezávadného plastu. Délka dráhy pro autíčka je 9,1 metrů. Garáž je kompaktní i s jinými produkty ze série Kid cars.
Výrobce (značka): Wader
7/8
Kid cars 3d garáž 2 patra 4,6 m

Kid cars 3d garáž 2 patra 4,6 m

za 499 Kč na Mall.cz
Barevná plastová garáž s parádní 4,6 metru dlouhou dráhou. Užijte si spoustu zábavy na dráze a na závěr svá autíčka zaparkujte do garáže. Pestrobarevná garáž je vyrobena z nezávadného plastu a bude se vyjímat v každém dětském pokojíčku. Je kompatibilní se všemi autodráhami Wader Kid cars.
Výrobce (značka): Wader
8/8
Garáž+dráha Kid Cars 3D Policie plast 3,8m v krabici 59x40x15cm 12m+ Wader

Garáž+dráha Kid Cars 3D Policie plast 3,8m v krabici 59x40x15cm 12m+ Wader

za 498 Kč na Mraky hraček.cz
Dětská barevná dráha s policejní stanicí a autíčky. Délka dráhy je 3,8 m. Šířka dráhy pro autíčka (vnitřní průměr) je 9 cm. Součástí balení jsou 3 autíčka.Kompaktibilní se všemi autodráhami Wader Kid cars series, Kid cars sport a Kid cars 3D.Vhodné od 3 let.
Výrobce (značka): Wader

Garáže Hot wheels

Oblíbená značka a asi také nejznámější. To jsou autíčka, bláznivé sjezdy a garáže Hot Wheels. Nepřeberné množství různých sestav, velmi dlouhé dráhy, které se dají různě kombinovat a spojovat.

1/10
City garáž se smyčkou

City garáž se smyčkou

za 2849 Kč na Hračky 4kids.cz
Hot Wheels city garáž se smyčkou Garáž určená pro parkování 8 autíček Hot Wheels® , se s myčkou, po které se mohou autíčka prohánět. Kluci by měli být při jízdě garáží obezřetní před nečekaným nebezpečím. V prostoru garáže se může objevit velký predátor. Přednosti: reálné detaily, odolný plast, bezpečné okraje pohyblivé části a mnoho doplňků Obsah balení: garážový set s myčkou 2 kovová autíčka Hot Wheels® Kupte chlapcům garáž od Hot Wheels! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov Rozměry balení: 76 x 61 x 16,5 cm
Výrobce (značka): Hot Wheels
2/10
City utkej se s příšerou gator garage

City utkej se s příšerou gator garage

za 249 Kč na Mall.cz
Připrav se na pořádné kaskadérské kousky. Probojuj si cestu tímto tematickým herním setem a zachraň město Hot Wheels před příšerou- krokodýlem. Stačí odpálit své autíčko a sledovat, jak hbitě přeletí hlavu děsivého monstra a vyhne se jeho útoku.
Výrobce (značka): Hot Wheels
3/10
City deluxe set gbf95

City deluxe set gbf95

za 889 Kč na Hračky 4kids.cz
Hot Wheels City Deluxe Set Čtyřpatrová garáž Hot Wheels® může klukům odstřelit jejich sportovní auto do města Hot Wheels® . Je dobré zajistit vozidlu dobré parkování. Nový spojovací systém dokáže zajistit kompatibilituse všemi dalšími oranžovými drahami. Vyberte chlapcům některou ze zajímavých drah Hot Wheels! Vhodné pro děti od 4 do 8 let Materiál: plast Počet autíček: 1 ks Rozměry dráhy: 34 x 28 x 14 cm Rozměry balení: 35 x 25 x 14,5 cm
Výrobce (značka): Hot Wheels
4/10
City deluxe set - super spin dealership

City deluxe set - super spin dealership

za 849 Kč na Mall.cz
Zábavný set ze série Hot Wheels City, tentokráte jako čtyřpatrová garáž a vystřelovač v jednom. Součástí balení je i jedno autíčko. Spojovací systém dokáže zajistit kompatibilitu se všemi dalšími oranžovými drahami.
Výrobce (značka): Hot Wheels
5/10
City garáž se smyčkou

City garáž se smyčkou

za 2648 Kč na Mraky hraček.cz
Užij si ohromnou akci a velká dobrodružství s touto ultimátní garáží od Hot Wheels®. Nepřeberné množství doplňků a vychytávek zaručuje nekonečné hodiny zábavy. Otestuj své řidičské dovednosti na OBROVSKÉ smyčce a zjisti, které z tvých autíček dokáže splnit tuto výzvu. Ale pozor! V garáži se ukrývá i hrozivý predátor. Dej si pozor, ať tvé autíčko neskončí jako svačinka velkého žraloka! Co by to bylo za garáž bez parkovacích míst. V této ultimátní garáži najdeš místo pro více než 8 autíček! A to ještě není všechno. Součástí garáže jsou i dva Hot Wheels® angličáky, aby zábava plná rychlých aut mohla ihned začít. Věk: 5+ Rozměry balení: 61 x 76 x 16,5 cm Určeno pro: kluky
Výrobce (značka): Hot Wheels
6/10
City supergaráž

City supergaráž

za 4790 Kč na Mall.cz
Užij si strhující dobrodružství s touto super garáží od Hot Wheels , která je tou největší garáží všech dob! Garáž je více než 90 centimetrů vysoká a nabízí parkovací místa pro více než 140 autíček. Dej průchod své fantazii a prozkoumej různé ohromující herní plochy. V garáži najdeš i celou řadu pohyblivých částí jako výtah, obrovský tryskáč s heliportem nebo hrozivou gorilu, jejímž cílem je shodit tvá autíčka z výtahu.
Výrobce (značka): Hot Wheels
7/10
City supergaráž

City supergaráž

za 5440 Kč na Mraky hraček.cz
Užij si strhující dobrodružství s touto super garáží od Hot Wheels®, která je tou největší garáží všech dob! Garáž je více než 90 centimetrů vysoká a nabízí parkovací místa pro více než 140 autíček. Dej průchod své fantazii a prozkoumej různé ohromující herní plochy. Objednej si jídlo v občerstvení s donáškou až do auta nebo si zajeď umýt auto do myčky. V garáži najdeš i celou řadu pohyblivých částí jako výtah, obrovský tryskáč s heliportem nebo hrozivou gorilu, jejímž cílem je shodit tvá autíčka z výtahu. V garáži najdeš i parádní dvouproudou závodní dráhu. Vyzvi své kamarády na závod ve stylu Hot Wheels®! Součástí jsou připojovací místa, pomocí kterých snadno připojíš garáž k dalším setům od Hot Wheels®.
Výrobce (značka): Hot Wheels
8/10
City postav město - únik z garáže

City postav město - únik z garáže

za 379 Kč na Mall.cz
Postav si své vlastní Hot Wheels město, dojeď se svými autíčky až ke garáži s únikovou cestou. Všechny městské části z této kolekce lze jednoduše spojit dohromady díky novému spojovacímu systému, který je kompatibilní i se všemi oranžovými dráhami.
Výrobce (značka): Hot Wheels
9/10
Cars ultimátní vystřelovač

Cars ultimátní vystřelovač

za 849 Kč na Hračky 4kids.cz
Ultimátní vystřelovač je motivem pro další prvek akčních drah Hot Wheels City. Je složen ze startovacího zařízení, garáže, tribuny a transportu zavazadel. Je určen pro jízdu až 8 autíček ve spojitosti s drahami Hot Wheels®. Kluci se tak mohou snadno projíždět po dráze s autíčkem podle hlavní postavy filmu Cars, Bleskem McQueenem. Vyberte chlapcům Ultimátní vystřelovač Hot Wheels®! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Rozměry kufříku: 7 x 38,5 x 19 cm
Výrobce (značka): Mattel
10/10
Mattel Hot Wheels City Postav město Únik z garáže

Mattel Hot Wheels City Postav město Únik z garáže

za 369 Kč na Hračky 4kids.cz
Únik z garáže je motivem pro další prvek akčních drah Hot Wheels City. Nový spojovací systém, zajišťuje kompatibilitu s dráhami Hot Wheels®. Kluci se tak mohou snadno projíždět po jednotlivých částech kultovního města. Vyberte chlapcům další z částí Hot Wheels® Města! Vhodné pro děti od 4 let Délka autíčka: 7 cm Rozměry garáže: 19,5 x 10,5 x 16 cm
Výrobce (značka): Hot Wheels

Patrová garáž

Žádné dítě netouží po obyčejné hračce. Chce super hračku. Žádný kluk si nepřeje obyčejné auto. Chce super bourák. A stejně tak je to s garáží. Proč chtít obyčejnou garáž, když jsou obchody plné obrovských super garáží. Patrová (dvou-, tří-, čtyř-, ale i pětipatrová) garáž je snem každého kluka.

Pokud tedy pod vlivem své ratolesti hledáte patrovou nebo dokonce několikapatrovou garáž na autíčka, podívejte se na tyto hračky. Součástí většiny patrových garáží a parkovacích domů je dráha pro autíčka, sjezd nebo rampa a výtah.

1/60
Garáže

Garáže

za 1299 Kč na Mall.cz
Patrová garáž je ta nejlepší hračka pro všechny malé milovníky aut. Součástí je třípatrová parkovací věž s heliportem, funkční výtah, tankovací stojan, helikoptéra, autíčka a dopravní značky.
Výrobce (značka): Little Dutch
2/60
Třípatrová plastová garáž

Třípatrová plastová garáž

za 649 Kč na Mall.cz
Nádherná třípatrová garáž s výtahem, myčkou a čerpacími stojany obsahuje také 2 plastová autíčka (červené a modré). Každé patro je očíslované a do jednotlivých pater se dá auto vyvézt výtahem. Sjezd z horního patra je možný po uvolnění výjezdní brány. Součástí balení jsou také dopravní značky a stromeček.
Výrobce (značka): Dolu
3/60
Teamsterz 5 patrová garáž s 15 autíčky

Teamsterz 5 patrová garáž s 15 autíčky

za 1307 Kč na Mraky hraček.cz
Teamsterz 5 patrová garáž s 15 autíčky
Výrobce (značka): Alltoys
4/60
Garáž car park 5 podlaží + 1 autíčko

Garáž car park 5 podlaží + 1 autíčko

za 1079 Kč na Mall.cz
Detailně zpracovaná Garáž má 5 podlaží, myčku, čerpací a servisní stanici, uprostřed manuálně ovládáný výtah. Skvělá sada pro sbírku těch nejlepších modelů. Potěší každého malého milovníka autíček.
Výrobce (značka): Majorette
5/60
L cars herní set garáž

L cars herní set garáž

za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattell Cars Herní set Garáž Po náročných závodech mohou kluci vzít autíčka a přejet s nimi do dvoupatrové garáže, která se jim stane místem servisu i odpočinku před dalším závodem. Garáž má funkční výtah a servisní depo. Je kombinovatelná s jinými sety. Kupte dětem herní set s garáží! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast, kov Rozměr: 36 x 32 x 23 cm
Výrobce (značka): Mattel
6/60
Ferrari parking garage + 4 autíčka

Ferrari parking garage + 4 autíčka

za 1239 Kč na Mall.cz
Krásná dvoupatrová garáž od značky BBurago. V balení kluci naleznou čtyři kovová autíčka v měřítku 1:43. Teď už nebudou mít auta po celém pokoji. Všechny budou zaparkované v jednom z pater nové plastové garáže.
Výrobce (značka): Bburago
7/60
Garáž creatix petrol station

Garáž creatix petrol station

za 599 Kč na Mall.cz
Nová garáž Creatix má dvě patra. Je vybavena manuálně ovládáným výtahem, myčkiu aut i čerpací stanicí. Příjezdové silnice lze libovolně sestavovat. Součástí je 1 kovové autíčko.
Výrobce (značka): Majorette
8/60
World - garáž

World - garáž

za 999 Kč na Mall.cz
Třípatrová garáž nabízí ve světě Siku World mnoho parkovacích míst. Její barevná kombinace zapadá do dětského pokojíčku. Díky konstrukčnímu systému lze jednoduše rozšiřovat. Jednoduché a robustní konektory umožňují kdykoliv rychlou montáž a demontáž. Sada obsahuje oranžové autíčko Porsche. Navíc jako dárek jsou k autodráze dodávány dvě autíčka Siku.
Výrobce (značka): Siku
9/60
Garáž, hrací set

Garáž, hrací set

za 699 Kč na Mall.cz
Patrová garáž upoutá hlavně kluky na desítky hodin hraní a zábavy. Patrová garáž má svůj vlastní výtah do prvního patra. Součástí balení jsou 2 autíčka a jedna helikoptéra. Nicméně děti mohou garáž skvěle využít i pro autíčka, které mají už doma.
Výrobce (značka): Eddy Toys
10/60
Garáž 2 patra + autíčka

Garáž 2 patra + autíčka

za 289 Kč na Mall.cz
Plastová garáž s autíčky je pro všechny malé motoristy. Dvoupatrová garáž obsahuje benzinku, automyčku a autíčka. Děti mohou použít i vlastní autíčka a zažijí ještě větší zábavu.
Výrobce (značka): Lamps
11/60
Garáž 4 patra

Garáž 4 patra

za 519 Kč na Mraky hraček.cz
Garáž obsahuje 3 auta, vrtulník a další. Rozměr balení: 53 x 32 x 7 cm
Výrobce (značka): Alltoys
12/60
Bburago 1:43 Ferrari Race & Play Auto Service Centre + auto

Bburago 1:43 Ferrari Race & Play Auto Service Centre + auto

za 682 Kč na Mraky hraček.cz
Dvoupatrové servisní středisko Ferrari. Nechej si opravit svoje autíčko a vyraz do boje o medaile. Servisní technici jsou připraveni na jakoukoliv opravu. Servisní středisko lze snadno složit i rozložit. Obrázek města je natištěn na zadní straně obalové krabice. Je nutné ho vystřihnout. Po skvělé hře lze servisní středisko využít jako parkovací garáž pro Vaše autíčka. Součástí balení je také autíčko v měřítku 1:43, dvě figurky opravářů a arch samolepek. Parametry: materiál: plast, kov rozměry balení: 77 x 43x 27,5 cm Vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Mikro Trading
13/60
Teamsterz 3 patrová garáž s 5 autíčky

Teamsterz 3 patrová garáž s 5 autíčky

za 849 Kč na Hračky 4kids.cz
Teamsterz 3 patrová garáž s 5 autíčky Tří úrovňová garáž nabízí dětem pohodlné parkování osobních automobilů a nejen to. Po příjezdu ke garáži mohou chlapci auto umýt v myčce, doplnit mu palivo na čerpací stanici. Pak auto vyvézt výtahem přesunout do nejvyššího patra a zaparkovat. Při odparkování a jízdě dolů bude sjezd velmi rychlý. Kupte dětem garáž s auty! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry balení: 50 x 53 x 19 cm
Výrobce (značka): Halsall
14/60
Spirálová dráha pro auta, plastová

Spirálová dráha pro auta, plastová

za 579 Kč na Mall.cz
Spirálová dráha pro auta – to je ta nejlepší zábava pro malé závodníky! Postav autíčko na nejvyšší startovací patro a sleduj jak rychle dorazí do přízemí. Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. Vytvoří tak zábavu na celé odpoledne.
Výrobce (značka): Dolu
15/60
Kid cars 3d garáž 2 patra 4,6 m

Kid cars 3d garáž 2 patra 4,6 m

za 499 Kč na Mall.cz
Barevná plastová garáž s parádní 4,6 metru dlouhou dráhou. Užijte si spoustu zábavy na dráze a na závěr svá autíčka zaparkujte do garáže. Pestrobarevná garáž je vyrobena z nezávadného plastu a bude se vyjímat v každém dětském pokojíčku. Je kompatibilní se všemi autodráhami Wader Kid cars.
Výrobce (značka): Wader
16/60
5505 garáž

5505 garáž

za 1279 Kč na Hračky 4kids.cz
Siku 5505 Garáž Garáž o třech patrech s výtahem a parkovacími místy patří do edice Siku World, kdy je možno díky konstrukci systém rozšiřovat. Prvky jsou jednoduché, dají se snadno skládat i rozkládat. Sjezdy jsou prostorné, rychlé a bez překážek. Od toho se také odvíjí rychlost auta. Parkovací boxy jsou číslované. Přednosti: neobsahují změkčující PVC náplně splňují přísné evropské směrnice kvality a nezávadnosti Obsah balení: garáž s parkovacími místy výtah, autíčko Porsche Seznamte své děti s precizními modely značky Siku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry garáže: 28 x 35,5 x 17 cm
Výrobce (značka): Siku
17/60
Dvoupatrová plastová garáž

Dvoupatrová plastová garáž

za 559 Kč na Mall.cz
Nádherná plastová dvoupatrová garáž s výtahem, sjezdem z horního patra a 2 autíčky. Součástí balení je také dopravní značka, stromeček a silnice. Vyrobeno z kvalitního a odolného materiálu. Vytvoří tak zábavu na celé odpoledne.
Výrobce (značka): Dolu
18/60
Parkovací garáž 3 patra

Parkovací garáž 3 patra

za 1299 Kč na Mall.cz
Dětská parkovací garáž v barevném provedení. Garáž je třípatrová s autíčkem, které je uvnitř balení. Garáž je vybavena benzínovou stanicí, heliportem i s vrtulníkem, závorami, skluzavkou a myčkou.
Výrobce (značka): Klein
19/60
Parkovací garáž patrová s autem

Parkovací garáž patrová s autem

za 474 Kč na Mraky hraček.cz
Každého malého motoristu potěšíte touto patrovou garáží se kterou si jistě bude hrát. Pomocí výtahu vyvez autíčko nahoru a zvol si cestu, kterou se autíčko vydá. To je zábava. V balení je 1 autíčko. Velikost: 42 x 52 cm Materiál: plast Věk: 18m+
Výrobce (značka): Mikro Trading
20/60
Autíčková dráha 4 autíčka

Autíčková dráha 4 autíčka

za 759 Kč na Mall.cz
Patrová garáž upoutá hlavně kluky na dlouhé hodiny hraní a zábavy. Patrová garáž má svůj vlastní výtah do prvního patra. Zaparkuj autíčko třeba na střeše budovy. Součástí balení jsou 3 autíčka a jedna helikoptéra.
Výrobce (značka): Wiky
21/60
Garáž čtyřpodlažní s autíčky

Garáž čtyřpodlažní s autíčky

za 379 Kč na Hračky 4kids.cz
Mochtoys Garáž čtyřpodlažní s autíčky Velké barevné čtyřpodlažní parkoviště má dráhu, výtah a dopravní značení. Malí řidiči mohou také doplňovat palivo na čerpací stanici. Součástí dráhy jsou také tři autíčka. Značka Mochtoys má za sebou dvě desetiletí produkce plastových hraček, řadí se tak mezi přední výrobce v Evropě. Kupte dětem zábavné garáže s dráhou značky Mochtoys! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry: 35 x 54 x 52 cm Země původu: EU
Výrobce (značka): Mochtoys
22/60
Třípatrová garáž bosch

Třípatrová garáž bosch

za 529 Kč na Mall.cz
Dětská parkovací garáž v licenci Bosch. Třípatrová garáž je po sestavení vysoká 52 cm. Je vybavena výtahem, drahou se dvěma stopami a mycí linkou. Součástí balení jsou i dvě autíčka. Garáž krásně doplní každý chlapecký pokojíček.
Výrobce (značka): Klein
23/60
Bosch garáž - 5 podlaží

Bosch garáž - 5 podlaží

za 1298 Kč na Mraky hraček.cz
Moderní pětipodlažní garáž je navíc vybavena čerpací stanicí a myčkou aut.  Součástí balení jsou dvě autíčka, se kterými si děti mohou rovnou po sestavení garáže hrát a závodit s nimi. Sjezdové rampy jsou navíc rozděleny na dva jízdní pruhy, rychlejší autíčka mohou díky tomu předjíždět pomalejší autíčka a závodění je tím zábavnější. Zátarasy i sjezdové rampy  lze sestavit různým způsobem a libovolně je přestavovat. Garáž i sjezdové rampy jsou koncipované na univerzální autíčka typu "Angličák".  Výška garáže: 85 cm Věk: 3+
Výrobce (značka): Klein
24/60
CARS HERNÍ SET GARÁŽ

CARS HERNÍ SET GARÁŽ

za 579 Kč na Mraky hraček.cz
Mattel Cars herní set garáž Šlápni na plyn, abys byl co nejrychleji v garáži na okruhu, kde probíhá závod o Zlatý Píst! Tento herní set s sebou přináší mnoho zábavy na motivy animovaného filmu Auta. Garáž je dvoupatrová a najdeš v ní funkční výtah a servisní depo. Díky několika hracím plochám a kovovému modelu Bleska McQueena v měřítku 1:55 si můžeš zopakovat všechny závodní momenty. A to ještě není všechno. Připoj tuto garáž k ostatním herním setům a rozšiř tak své nadšení ze hry. Rozměry balení: 30,5 x 33 x 10,5 cm Věk: 4+
Výrobce (značka): Mattel
25/60
Mega Garáže - parkovací set se silnicí

Mega Garáže - parkovací set se silnicí

za 895 Kč na Mraky hraček.cz
Garáže – parkovací set třípatrový a dvoupatrový. Set obsahuje 2 garáže, myčku, benzínovou pumpu a dopravní značky. Vyrobeno z kvalitního plastu.  Obsah balení:  2 x garáž mycí linka benzinová pumpa dopravní značky Parametry: materiál: plast Vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Mochtoys
26/60
Garáž Creatix Policie + 1 autíčko

Garáž Creatix Policie + 1 autíčko

za 548 Kč na Mraky hraček.cz
Policejní garáž Creatix má dvě podlaží, celu, garáž i heliport. Jedno autíčko součástí. Rozměry rozložené garáže: 72 x 22 x 30 cm. Všechyn garáže Creatix jsou vzájemně kompatibilní.
Výrobce (značka): Majorette
27/60
Bosch garáž 5 pater - svítící

Bosch garáž 5 pater - svítící

za 999 Kč na Mall.cz
Dětská parkovací garáž v licenci Bosch je nezbytnou součástí každého chlapeckého pokojíčku. Garáž o pěti patrech je vybavena výtahem, součástí jsou i dvě autíčka. Když se garáž nasvítí tak jí za tmy svítí dráhy.
Výrobce (značka): Klein
28/60
Garáž, 29cm + 3 auta

Garáž, 29cm + 3 auta

za 419 Kč na Mall.cz
Dvoupatrová garáž v barevném provedení se třemi autíčky, které jsou součástí balení. Garáž je vybavena ručním výtahem. Lze sestavit ve dvoupatrové, ale i v jednopatrové verzi. Vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Made
29/60
Garáže 3 patra + servis hrací sada

Garáže 3 patra + servis hrací sada

za 799 Kč na Bambule.cz
Kvalitní Garáže 3 patra + servis hrací sada za 799.00 Kč.
Výrobce (značka): Mochtoys
30/60
1:43 ferrari race & play garáž+2auta v krabičce

1:43 ferrari race & play garáž+2auta v krabičce

za 1019 Kč na Mraky hraček.cz
Třípatrová dětská garáž pro známé vozy Ferrari, se znakem vzpínajícího se koně. Hračka je detailně a originálně propracovaná s mnoha drobnými doplňky, jako jsou kužely, značky, závory nebo lampy. Součástí je také funkční výtah, který lze ovládat klikou, hydraulická rampa a 2 auta Ferrari. Hračka je vyrobena z kvalitního a odolného plastu, což sadě zaručuje její dlouhou životnost. Tato hračka díky svému originálnímu zpracování zabaví vaše děti na dlouhé hodiny. Výrobce: BBurago Měřítko: 1:43 Věk: 3+
Výrobce (značka): Bburago
31/60
Mega Garáže - parkovací set se silnicí

Mega Garáže - parkovací set se silnicí

za 820 Kč na Mraky hraček.cz
Garáže – parkovací set třípatrový a dvoupatrový. Set obsahuje 2 garáže, myčku, benzínovou pumpu a dopravní značky.
Výrobce (značka): Mochtoys
32/60
Teamsterz garáž patrová

Teamsterz garáž patrová

za 399 Kč na Hračky 4kids.cz
Halsall Teamsterz Garáž patrová Kufřík ve tvaru kola v sobě ukrývá garáž o dvou patrech, kterou si mohou sestavit kluci sestavit z plastových dílků. Přiloženým autíčkem mohou hned vyzkoušet příjezdy a odjezdy z garáže po výjezdové rampě a také zajistit autíčku doplnění paliva. Obsah balení: patrová garáž s výtahem, myčka, benzínová pumpa autíčko, přenosný kufřík 2 ks aut a figurku Kupte chlapcům garáž v praktickém kufříku! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 45 cm Rozměry balení: 28 x 37 x 10 cm
Výrobce (značka): Halsall
33/60
Garáž/hasičská stanice s dráhou

Garáž/hasičská stanice s dráhou

za 379 Kč na Mall.cz
Tato třípodlažní garáž, kde se dají zaparkovat autíčka, zaujme každého malé řidiče. Na nadzemní podlaží se auta dostanou pomocí sjezdu a výjezdu. Od této garáže se dostanou auta přímo k hasičské stanici.
Výrobce (značka): Teddies
34/60
Garáž/policejní stanice s dráhou

Garáž/policejní stanice s dráhou

za 384 Kč na Mall.cz
Skvělá barevná dráha s dvoupatrovou garáží v designu policie. Součástí balení jsou tři policejní vozy. Set se skládá z 50 dílků. Vyrobeno z nezávadného plastu.
Výrobce (značka): Teddies
35/60
Creatix showroom lamborghini + 1 autíčko

Creatix showroom lamborghini + 1 autíčko

za 299 Kč na Mall.cz
Showroom Lamborghini s horním patrem, kovovým autíčkem, silnicemi a dopravními značkami. Skvělý set pro fanoušky Italských supersportů. Hodí se nejen jako dárek. Díky kompatibilnosti jednotlivých setů Creatix lze garáže rozšiřovat a vytvářet tím unikátní kolekce.
Výrobce (značka): Majorette
36/60
Kid cars 3d garáž 2 patra (3,4m)

Kid cars 3d garáž 2 patra (3,4m)

za 378 Kč na Mraky hraček.cz
KID CARS 3D - Garáž 2 patra (3,4m) Wader.Garáž má 2 patra.Je to kvalitní plastová dráha od firmy Wader. Celková délka dráhy je 3,4 m. Obsahuje 1 autíčko. Doporučený věk 3+.
Výrobce (značka): Wader
37/60
Bosch garáž 4 patra

Bosch garáž 4 patra

za 1169 Kč na Hračky 4kids.cz
Klein Bosch garáž 4 patra Víceúrovňová garáž laděná do modré a šedé barvy je pro děti snadno sestavitelná. Mezi patry je dvouproudové propojení, pro výjezd nahoru i dolů k parkovacím místům a zpět. Ovládání výtahu je mechanické. Skladba garáže: automatická myčka, čerpací stanice výtah, servisní středisko 1 autíčko Potěšte chlapce novou garáží s autíčkem! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Výška: 68 cm Rozměry po sestavení: 68 x 55 cm
Výrobce (značka): Klein
38/60
PlanToys PT6611 - Parkovací garáž

PlanToys PT6611 - Parkovací garáž

za 1949 Kč na Hračky 4kids.cz
PlanToys PT6611 - Parkovací garáž Parkovací garáž má 3 patra parkovacího prostoru, pracovní věž s výtahem, kabinu pro obsluhu a přistávací plochu pro helikoptéru. Součástí sady je také auto, figurka, myčka aut a benzínová pumpa. Rozměry: 5 x 33,5 x 36,1 cm Vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Plan Toys
39/60
Bosch garáž - 6 pater

Bosch garáž - 6 pater

za 1599 Kč na Mall.cz
Super parkovací garáž v licenci Bosch. Šestipatrová garáž je po sestavení vysoká 100 cm. Z horní části mohou autíčka závodit, kdo dojede dolu dřív. Součástí garáže je také dráha s loopingem a skokem. Garáž je také vybavena výtahem, mycí linkou. Součástí balení jsou i dvě autíčka.
Výrobce (značka): Klein
40/60
Garáž car park

Garáž car park

za 839 Kč na Mall.cz
Plastová garáž má tři patra. Je proto dost velká pro vozový park vašeho klučiny. Je vybavena manuálně ovládaným výtahem, čerpací stanicí, myčkou a stanicí pro opravu aut. Součástí je i 1 autíčko.
Výrobce (značka): Majorette
41/60
Teamsterz parking garáž s autíčkem

Teamsterz parking garáž s autíčkem

za 459 Kč na Mraky hraček.cz
Obsahuje 3 patra, helipad, výtah, autíčka.
Výrobce (značka): Alltoys
42/60
Garáž + dráha Kid Cars 3D Nemocnice plast 4,8m v krabici 59x40x15cm 12m+ Wader

Garáž + dráha Kid Cars 3D Nemocnice plast 4,8m v krabici 59x40x15cm 12m+ Wader

za 458 Kč na Mraky hraček.cz
Nemocnice Je nezbytná součást každého městečka Kid Cars. Tato dvou patrová budova má dráhu dlouhou 4,8 m je vyrobena z nezávadného plastu. Součástí setu je i sanitka a vrtulník. Je kompatibilní se všemi autodráhami Wader Kid cars. Vhodné od 12 měsíců.
Výrobce (značka): Wader
43/60
Baby patrová garáž s dráhou a dvěma auty

Baby patrová garáž s dráhou a dvěma auty

za 619 Kč na Mall.cz
Každý malý motorista potřebuje místo kam může zaparkovat svá autíčka. Krásná plastová garáž s výtahem, zvedákem, krátkou dráhou a mycí linkou. Součástí sady jsou dvě roztomilá autíčka. Vhodné pro děti od 2 let.
Výrobce (značka): Teddies
44/60
Garáže parkovací set 3 patra

Garáže parkovací set 3 patra

za 349 Kč na Hračky 4kids.cz
Mochtoys Garáže parkovací set 3 patra Barevné třípodlažní parkoviště má výtah a dopravní značení. Malí řidiči mohou také doplňovat palivo na čerpací stanici. Součástí dráhy jsou také tři autíčka. Značka Mochtoys má za sebou dvě desetiletí produkce plastových hraček, řadí se tak mezi přední výrobce v Evropě. Obsah balení: garáže s dopravním značením 3 autíčka Kupte dětem zábavné garáže s dráhou značky Mochtoys! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast Rozměry: 54 x 35 x 40 cm Rozměry balení: 41,5 x 26 x 28 cm
Výrobce (značka): Mochtoys
45/60
Teamsterz skládací garáž s autíčky

Teamsterz skládací garáž s autíčky

za 599 Kč na Mall.cz
Přenosná skládací garáž v pouzdře ve tvaru pneumatiky je skvělá hračka i na cesty. Jednoduše se složí do pouzdra a můžete vyrazit. Kufřík v sobě ukrývá garáž o dvou patrech, kterou lze sestavit pomocí dílků.
Výrobce (značka): Alltoys
46/60
Parkovací garáž - 2 patra

Parkovací garáž - 2 patra

za 657 Kč na Mall.cz
Dětská parkovací garáž v barevném provedení. Garáž je dvoupatrová s autíčkem, které je uvnitř balení. Garáž je vybavena benzínovou stanicí, heliportem i s vrtulníkem a myčkou.
Výrobce (značka): Klein
47/60
Čtyřpatrová plastová garáž

Čtyřpatrová plastová garáž

za 849 Kč na Mall.cz
Nádherná čtyřpatrová garáž s výtahem, sjezdy mezi patry, myčkou, čerpacími stojany, silnicí obsahuje také 2 plastová autíčka (červené a modré). Každé patro je očíslované a do jednotlivých pater se dá auto vyvézt výtahem. Součástí balení jsou také dopravní značky a stromeček.
Výrobce (značka): Dolu
48/60
Hračka garáž turbo team stop & go

Hračka garáž turbo team stop & go

za 969 Kč na Hračky 4kids.cz
Chicco Hračka garáž Turbo Team Stop & Go Sada dílků , ze kterých si kluci mohou sestavit garáž o dvou patrech. Dvě přiložená autíčka mohou nejen parkovat, ale i navšívit myčku, přistávací plošinu pro vrtulník či vyvézt auta do patra pomocí manuálně ovládaného výtahu. Obsah balení: garáž autíčko zelené a žluté Kupte dětem zábavnou garáž Chicco! Vhodné pro děti od 2 let Materiál: plast Rozměry: 56,3 x 38 x 12,5 cm
Výrobce (značka): Chicco
49/60
Vroom planet garáž first

Vroom planet garáž first

za 799 Kč na Hračky 4kids.cz
Smoby Vroom Planet Garáž First Dvoupatrová garáž řady Vroom Planet je určena nejmenším dětem. Malí řidiči si mohou autíčka umýt v myčce, pomocí výtahu si je vyvézt do horního patra, kde mohou odletět v helikoptéře. Obsah balení: 1 autíčko, helikoptéra, garáž Vyberte dětem některou z garáží značky Smooby! Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: plast Rozměry garáže: 56 x 32 x 29 cm Země původu: Francie
Výrobce (značka): Smoby
50/60
Garáž 3 patra + dráha

Garáž 3 patra + dráha

za 539 Kč na Mall.cz
3 patra autogaráží společně s dráhou Wader skvěle zabaví vaši ratolest. Hračka má hned několik funkcí – myčka, benzínová pumpa, výtah a servisní stanice. Garáž Weder může také sloužit jako úklidový prostor angličáky.
Výrobce (značka): Wader
51/60
Garáž urban

Garáž urban

za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Majorette Garáž Urban Dvoupatrová plastová garáž je připravena pro děti od 3 let. Jednotlivá patra jsou propojena výtahem. Autíčka mohou přizastavit u benzinky, myčky nebo u čerpací stanice. Kluci si mohou za zadní strany obalu vystřihnout i silnici. Ke garáži je přidáno jedno autíčko. Kupte Vašemu dítku garáž Urban! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov Rozměry auta: cca 8 x 3 x 2,5 cm Rozměry garáže: 60 x 64 x 45 cm Rozměry balení: 53 x 39 x 13 cm Země původu: Francie
Výrobce (značka): Majorette
52/60
Paw patrol hrací dráha pro autíčka

Paw patrol hrací dráha pro autíčka

za 1449 Kč na Mall.cz
Nákladní auto Paw Patrol pro malá sběratelská kovová autíčka je ideální záležitost pro každého fanouška oblíbeného seriálu. Nákladní prostor se rozloží na hrací sadu, která obsahuje třeba výtah, odpalovací rampu, nebo skvělou dráhu.
Výrobce (značka): Spin Master
53/60
Garáž parkovací velká s kovovými modely aut

Garáž parkovací velká s kovovými modely aut

za 599 Kč na Mall.cz
Tato veliká do detailu propracovaná třípatrová garáž je plně vybavena. Nechybí v ní most, čerpací stanice či výtah. Součástí balení jsou také 4 autíčka a kovový vrtulník.
Výrobce (značka): Rappa
54/60
Dickie Požárník Sam Hasičská stanice s autem

Dickie Požárník Sam Hasičská stanice s autem

za 749 Kč na Hračky 4kids.cz
Dvoupatrová hasičská stanice s autíčkem Jupiter je připravena do akce. Kluci si mohou snadno přehrát příběh, kdy bude hasičská hlídka povolaná na akční výjezd. V horní části bude přistávací plošina pro helikoptéru, pod střechou pak odpalovací dráha pro rychlý výjezd. Obsah balení: hasičská garáž, kovové hasičské auto další příslušenství Kupte dětem Dickie hasičskou základnu! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: plast, kov Rozměry stanice: 43 x 23 x 39 cm
Výrobce (značka): Dickie Spielzeug
55/60
Parkovací garáž + auto 28 ks

Parkovací garáž + auto 28 ks

za 360 Kč na Mall.cz
Dvoupatrová barevná garáž je vybavena funkčním ručním výtahem a benzínovou pumpou v přízemí. Sada se skládá z 28 dílů včetně jednoho autíčka.
Výrobce (značka): Teddies
56/60
Parkovací garáž patrová + auto

Parkovací garáž patrová + auto

za 599 Kč na Mall.cz
Plastová patrová garáž z kolekce Motor Town je určená pro malé děti. Má dvě podlaží, výtah, nájezdy, závory i myčku. Součástí je i malé veselé autíčko.
Výrobce (značka): Mikro Hračky
57/60
1:43 garáž mega + 2 ks auta v krabici

1:43 garáž mega + 2 ks auta v krabici

za 1349 Kč na Mall.cz
Velká třípodlažní garáž v designu Ferrari Kids a měřítku 1:43 od celosvětového výrobce modelů autíček a doplňků Bburago. Kladkový výtah, mycí linka, opravna a cesty jsou v gazáži samozřejmostí. Vhodné pro děti od 3 let.
Výrobce (značka): Bburago
58/60
Policejní stanice třípatrová, česká verze

Policejní stanice třípatrová, česká verze

za 421 Kč na Mall.cz
Policejní stanice garáž. Manuálně ovládaný výtah zajišťuje pohodlnou přepravu autíček mezi třemi patry. Pozvi své kamarády a užijte si společně spoustu zábavy!
Výrobce (značka): Dickie
59/60
Mega garáž 3 patra Wader 7,4 m

Mega garáž 3 patra Wader 7,4 m

za 964 Kč na Mraky hraček.cz
Velká hrací MEGA garáž WADER je sen každého kluka. Třípatrová garáž obsahuje autoservis, výtah, parkoviště, kruhový objezd. Celková délka silnice je 7,4 m. Součástí balení jsou 3 autíčka. Materiál: plast Vhodné od: 1+ Wader Toy Factory je na trhu více než 20 let. Dětské hračky Wader jsou vyrobeny z kvalitních, zdravotně nezávadných plastů, vyznačující se vysokou odolností proti poškození. Hračka Wader je vhodná nejen do domácností, ale i do mateřských školek.
Výrobce (značka): Wader
60/60
Garáž creatix policie a 1 autíčko

Garáž creatix policie a 1 autíčko

za 599 Kč na Hračky 4kids.cz
Majorette Garáž Creatix Creatix je policejní garáží se dvěmi podlažími, zadržovací celou, parkovacími stáními i heliportem. Tato garáž je kombinovatelná s dalšími garážemi Creatix. Obsah balení: 40 dílků, kovové autíčko Potěšte chlapce novou garáží s autíčkem! Vhodné pro děti od 5 let Materiál: plast Počet dílů: 40+ Rozměry rozložené garáže: 72 x 22 x 30 cm
Výrobce (značka): Majorette

Dřevěná garáž

Dřevěnou garáž pro autíčka nabízejí značky Woody, Viga nebo Plan Toys. Dřevěné dětské garáže nemívají sjezdy nebo jsou jen velmi krátké. Na druhé straně jsou snadnější na poskládání a často si s nimi mohou hrát i nejmenší děti od jednoho roku.

1/13
Dřevěná minigaráž

Dřevěná minigaráž

za 489 Kč na Hračky 4kids.cz
Djeco Dřevěná minigaráž Dřevěná garáž se servisním zastřešeným koutkem, kde malí řidiči mohou opravit svoje autíčko a hlavně rampa do druhého poschodí garáže. Po rampě mohou autíčkem vyjet i sjíždět dolů. Obsah balení: 3 dřevěná autíčka, garáž Kupte dětem malou dřevěnou garáž s autíčky! Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: dřevo Rozměry balení: 18 x 15,5 x 16 cm
Výrobce (značka): Djeco
2/13
Dřevěná garáž

Dřevěná garáž

za 1129 Kč na Mraky hraček.cz
Dřevěná garáž o velikosti cca 38,5 x 35 x 51 cm. Balení obsahuje i 4 autíčka různých barev, helikoptéru a čerpací stanici. Rozměry balení cca 43 x 45 x 9 cm. Věk 3+
Výrobce (značka): Lamps
3/13
Garáž dřevěná pro traktory 1:50 v krabičce

Garáž dřevěná pro traktory 1:50 v krabičce

za 385 Kč na Mraky hraček.cz
Tento skvělý doplněk na farmu v podobě garáže pro traktory, musíte mít! Do garáže zaparkujete hned 3 traktory. K tomu všemu má garáž otevírací střechu. Sestavte si farmu se všemi objekty, které do ní patří.   Parametry: měřítko: 1:50 materiál: dřevo rozměry: 25,5 x 33,5 x 17 cm   Vhodné pro malé farmáře od 3 let.
Výrobce (značka): Mikro Trading
4/13
Toys dřevěná garáž pro auta

Toys dřevěná garáž pro auta

za 2199 Kč na Mall.cz
V tomto dřevěném městském auto centru je možné vše. Umýt auto, natankovat benzín nebo parkovat v krytém parkovišti s vlastním výtahovým systémem. Spousta možností, jak se vaše dítě může opravdu vyhrát.
Výrobce (značka): Bigjigs
5/13
Parkoviště dřevěné, 2 podlaží

Parkoviště dřevěné, 2 podlaží

za 1099 Kč na Mall.cz
Parkoviště dřevěné dvou podlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.
Výrobce (značka): Bino
6/13
Parkoviště dřevěné s výtahem

Parkoviště dřevěné s výtahem

za 589 Kč na Mall.cz
Parkoviště dřevěné dvoupodlažní s autíčky. Parkování patří k nejnáročnějším manévrům s autem. Obzvlášť, když řidič musí zaparkovat na vícepodlažním parkovišti. Natrénujte parkování s několika barevnými autíčky.
Výrobce (značka): Bino
7/13
Dřevěná stodola s dílnou 1:32

Dřevěná stodola s dílnou 1:32

za 1049 Kč na Hračky 4kids.cz
Kids Globe Dřevěná stodola s dílnou Prostorná stodola je vyrobenav měřítku 1:32. Je určena pro parkování zemědělských strojů, které potřebuje farmář k práci na poli a loukách. Vedle samotného prostoru pro stání traktoru, vleku či jiných vozů je k dispozici dílna určená pro opravy, pod střechou je úložný prostor. Stodola je dostupná posuvnými dveřmi a také polovinou odklopné střechy. Děti mohou při hře také použít hák na vytahování břemen, který je k dispozici. V balení není obsaženo příslušenství. Přednosti: vyrobeno z kvalitního dřeva lakováno nezávadnými barvami Kupte dětem dřevěnou stodolu s dílnou! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo Rozměry po sestavení: 51 x 44 x 32 cm Rozměry balení: 9 x 55,5 x 35,5 cm Stáje 1:32 vhodné pro zvířata značky Siku. Nejsou určeny pro zvířata Schleich.
Výrobce (značka): Kids Globe
8/13
Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast

Garáž s výtahem a příslušenstvím - dřevo/plast

za 739 Kč na Mall.cz
Dřevěná garáž s výtahem je skvělá zábava pro malé motoristy. Jednoduše zajeďte se svým autíčkem do výtahu, nechte se vyvézt do nejvyššího patra a zaparkujte nebo si sjeďte o patro níže. Sada obsahuje celkem sedm dílků z toho jsou dvě autíčka.
Výrobce (značka): Woody
9/13
Plantoys Parkovací garáž

Plantoys Parkovací garáž

za 2349 Kč na Hračky 4kids.cz
Tříposchoďová garáž nabízí malým řidičům a řidičkám parkovací stání. Taky možnost pro přistávání vrtulníku. Přednosti: rozvíjí koordinaci a představivost trénuje jemnou motoriku Obsah balení: 3 patra s vyznačenými parkovacími místy pracovní výtahová věž, přistávací plocha pro vrtulník 2 autíčka a elektrická nabíjecí stanice Kupte dětem parkovací garáž! Vhodné pro děti od 3 let Materiál: dřevo, plast Rozměr balení: 38 x 56 x 9 cm
Výrobce (značka): Plan Toys
10/13
Patrové parkovací garáže s výtahem

Patrové parkovací garáže s výtahem

za 1249 Kč na Hračky 4kids.cz
Brio Patrové parkovací garáže s výtahem Červené, modré a žluté autíčko mají možnost malí řidiči parkovat ve dvoupatrové garáži. Výtahem se mohou dostat do vyšší úrovně, dolů mohou sjíždět. Auta mohou nejen v garáži parkovat, ale i dočerpávat palivo. Značka Brio zaštiťuje švédskou firmu vyrábějící hračky déle než 130 let. Tato firma byla světově první, která začala vyrábět dřevěné vlačkodráhy a postupně navázala produkcí dalších dřevěných hraček. Tyto jsou vyráběny z tvrdého bukového dřeva těženého v trvale udržitelných lesích. Hračky jsou jednoduchého designu z vysoce kvalitním zpracováním. Přednosti: trénuje jemnou motoriku rozvíjí představivost Kupte dětem kvalitní dřevěnou hračku Brio! Vhodné pro děti od 18 měsíců Materiál: dřevo, plast Rozměry: 39 x 18,5 x 34 cm
Výrobce (značka): Brio
11/13
World 33574 železniční depo

World 33574 železniční depo

za 499 Kč na Mall.cz
Garáž pro vlak od značky Brio. I vlaky si potřebují mít kde zdřímnout. V této dřevěné garáži se jim dostane dokonalého odpočinku a údržby. Pomocí kolečka na střeše otvíráte dveře garáže. Když jsou dveře otevřené lze garáž používat také jako tunel.
Výrobce (značka): Brio
12/13
Dřevěná garáž

Dřevěná garáž

za 651 Kč na Mraky hraček.cz
Dřevěná garaž se 3 dřevěnými autíčky a helikoptérou. Garáž má přistávací plošinu pro helikoptéru a výtah. Rozměry cca 39,5 x 27,5 x 25 cm. Rozměry balení cca 31 x 23,5 x 15 cm. Věk 3+
Výrobce (značka): Lamps
13/13
Stáj s garáží pro traktory dřevěná 1:32

Stáj s garáží pro traktory dřevěná 1:32

za 1390 Kč na Mraky hraček.cz
Dřevěná stáj pro dobytek s garáží a seníkem je vyrobena z kvalitního dřeva firmou Globe. Hračka je dodávána v demontovaném stavu v krabici. Traktory, přívěsy ani dobytek nejsou součástí balení. Obsahuje pohyblivé prvky - stačí jen odklopit střechu modelu a hra na farmáře může začít. Zaparkujte vaše farmářská auta, nažeňte zvířata dovnitř a nakrmte je potravou ze seníku nad garáží.Obrázek je ilustrační. Rozměry: 55 x 72 x 32 cm Věk: 3+ Určení: pro kluky i holky Materiál: dřevo Měřítko: 1:32
Výrobce (značka): Globe

Garáž Cars

Garáže a sjezdy s motivy z kreslené série The Cars. Jsou to licencované hračky, takže si můžete být jistí určitou kvalitou, bez níž by licenci na motivy z této pohádky výrobce nezískal. Na ostatní hračky s motivy z Cars se podívejte tady.

1/5
L cars herní set garáž

L cars herní set garáž

za 589 Kč na Hračky 4kids.cz
Mattell Cars Herní set Garáž Po náročných závodech mohou kluci vzít autíčka a přejet s nimi do dvoupatrové garáže, která se jim stane místem servisu i odpočinku před dalším závodem. Garáž má funkční výtah a servisní depo. Je kombinovatelná s jinými sety. Kupte dětem herní set s garáží! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast, kov Rozměr: 36 x 32 x 23 cm
Výrobce (značka): Mattel
2/5
CARS HERNÍ SET GARÁŽ

CARS HERNÍ SET GARÁŽ

za 579 Kč na Mraky hraček.cz
Mattel Cars herní set garáž Šlápni na plyn, abys byl co nejrychleji v garáži na okruhu, kde probíhá závod o Zlatý Píst! Tento herní set s sebou přináší mnoho zábavy na motivy animovaného filmu Auta. Garáž je dvoupatrová a najdeš v ní funkční výtah a servisní depo. Díky několika hracím plochám a kovovému modelu Bleska McQueena v měřítku 1:55 si můžeš zopakovat všechny závodní momenty. A to ještě není všechno. Připoj tuto garáž k ostatním herním setům a rozšiř tak své nadšení ze hry. Rozměry balení: 30,5 x 33 x 10,5 cm Věk: 4+
Výrobce (značka): Mattel
3/5
Cars for kids - autoservis

Cars for kids - autoservis

za 729 Kč na Mall.cz
Postavte autoservis a prohlédněte auto jako zkušený mechanik. Auta musí být v pořádku před tím, než vyrazí na závod. V servisu můžete postavit rampu i dolít benzín a v nejhorších případech máte k dispozici odtahové auto.
Výrobce (značka): Unico
4/5
Cars for kids - parkoviště v boxíku

Cars for kids - parkoviště v boxíku

za 389 Kč na Mall.cz
Nádherné parkoviště pro všechny čtyřkolové miláčky. Závora se právě otvírá, můžete vjet do garáže a zaparkovat své veselé autíčko, které děti zaujme veselým výrazem. Stavebnice je vhodná pro děti již od 18 měsíců.
Výrobce (značka): Unico
5/5
Cars ultimátní vystřelovač

Cars ultimátní vystřelovač

za 849 Kč na Hračky 4kids.cz
Ultimátní vystřelovač je motivem pro další prvek akčních drah Hot Wheels City. Je složen ze startovacího zařízení, garáže, tribuny a transportu zavazadel. Je určen pro jízdu až 8 autíček ve spojitosti s drahami Hot Wheels®. Kluci se tak mohou snadno projíždět po dráze s autíčkem podle hlavní postavy filmu Cars, Bleskem McQueenem. Vyberte chlapcům Ultimátní vystřelovač Hot Wheels®! Vhodné pro děti od 4 let Materiál: plast Rozměry kufříku: 7 x 38,5 x 19 cm
Výrobce (značka): Mattel
Jakub Dokoupil | 22. 09. 2019, aktualizováno: 15. 11. 2019

Štítky: